FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

Katolicyzm - ,,Zadamy dekanonizacji papieza Jana Pawla II"

Tomasz G - 2019-03-14, 14:05
Temat postu: ,,Zadamy dekanonizacji papieza Jana Pawla II"
Francuski dziennik wystosowal nietypowy postulat. ,,Zadamy dekanonizacji papieza Jana Pawla II"

Rzym. 1:25-26

25. Poniewaz zamienili Boga prawdziwego na falszywego i oddawali czesc, i sluzyli stworzeniu zamiast Stworcy, ktory jest blogoslawiony na wieki. Amen.
26. Dlatego wydal ich Bog na lup sromotnych namietnosci; kobiety ich bowiem zamienily przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze,
(BW)

Ujawnianie kolejnych afer pedofilskich nie sluzy wizerunkowi Kosciola katolickiego. Instytucja jest atakowana z wielu stron, a do grona krytykow dolaczyl dziennik ,,Le Monde". Na lamach pisma ukazal sie tekst dwoch dzialaczek katolickich, ktore nie pozostawiaja suchej nitki na papiezu Janie Pawle II.

http://www.msn.com/pl-pl/...r5MK7&ocid=iehp


Apokalipsa - rozdzial 18 - Prawdziwe korzenie celibatu

https://youtu.be/b6d4CSsjKKE?list=PLu__E2EF6mUML0IXd7aeQ5ZllZxibkeIM

nike - 2019-03-15, 20:59

Ten kolos potężny, rozsypuje się, a jeszcze nie tak dawno w dyskusjach bracia katolicy bronili zaciekle tej instytucji, że to CHRYSTUS ustanowił ten kościół i on nigdy się nie rozpadnie. To nie Chrystus ustanowił rzymski kościół to SZATAN go ustanowił i zboczeńcy szatanowi służyli, a teraz przyjdzie im wołać PAGÓRKI ZAKRYJCIE NAS. :)
Tomasz G - 2019-03-17, 14:30

Obj. 18:1-5
1. Potem widziałem innego anioła zstępującego z nieba, który miał wielkie pełnomocnictwo, i rozjaśniła się ziemia od jego blasku.
2. I zawołał donośnym głosem: Upadł, upadł Wielki Babilon i stał się siedliskiem demonów i schronieniem wszelkiego ducha nieczystego i schronieniem wszelkiego ptactwa nieczystego i wstrętnego.
3. Gdyż wszystkie narody piły wino szaleńczej rozpusty jego i królowie ziemi uprawiali z nim wszeteczeństwo, a kupcy ziemi wzbogacili się na wielkim jego przepychu.
4. I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające,
5. Gdyż aż do nieba dosięgły grzechy jego i wspomniał Bóg na jego nieprawości.
(BW)


Pedofilia w kosciele. Episkopat publikuje dane. Prawie 400 zgloszonych przypadkow

http://www.msn.com/pl-pl/...r5MK7&ocid=iehp

Kto seksem wojuje, czyli co siedzi w glowach biskupow

http://www.msn.com/pl-pl/...r5MK7&ocid=iehp

nike - 2019-03-19, 14:33

Niedługo i świętego papieża POLAKA pomnik przewrócą, wszystko ku temu zmierza.
Mieli za życia radochę, ale kiedy wstaną z grobu, to ze wstydu będą wołać pagórki zakryjcie nas i w mysie dziury będą ze wstydu się chować, za MAMIENIE PRZEZ 2000 lat LUDZI. którzy w nich wierzyli.

Tomasz G - 2019-03-19, 15:27

:lol:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group