FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe Jeruzalem.
Autor Wiadomość
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 480 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 6957
Poziom: 57
HP: 2433/14317
 17%
MP: 5391/6836
 78%
EXP: 261/359
 72%
Wysłany: 2019-07-01, 11:33   Nowe Jeruzalem.

Jak myślicie- czy Nowe Jeruzalem, o którym pisze Ezechiel, Izajasz, Apokalipsa- to rzeczywista budowla, która przyjdzie z niebios na Ziemię?
 
     
Henryk Suchecki 
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 1512
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 958
Poziom: 27
HP: 71/1795
 4%
MP: 857/857
 100%
EXP: 41/83
 49%
Wysłany: 2019-07-01, 17:40   

Dobre pytanie.
Współczesna astronomia pokazuje jakim pyłkiem jest Ziemia w Kosmosie. Droga Mleczna nasza galaktyka ma średnicę 100000 lat świetlnych, tylu lat trzeba by lecieć z prędkością światła by tą odległość pokonać. W stosunku do 80 lat naszego życia to są wielkości niewyobrażalne. Ilość takich spiralnych galaktyk jest przeogromna. Pomijając ilość przestrzeni (światów) trójwymiarowych równoległych do naszej rzeczywistości. Sama nauka podpowiada by móc korzystać z dobrodziejstw rzeczywistości już stworzonej, ciało człowieka będzie musiało ulec transformacji, co było zapowiedziane na górze Tabor. Dlatego zapowiadane przez apostoła Piotra spalenie naszej Ziemi to drobny element tej transformacji . By JA każdego człowieka ponownie ożyło w jakimś tam namiocie, jest potrzebny proces w oparciu o który, to się stanie. Człowiek który wyparował podczas wybuchu bomby jądrowej w Hiroszimie, także ożyje. A jak ma to się stać gdy zamienił się w fotony, neutrony i inne cząstki elementarne które są już 64 lata świetlne od Ziemi. Zapewne za ten proces odpowiedzialni są aniołowie. Mają zapisane nasze dane biometryczne na swoich powiedzmy dyskach kwantowych (kwant to porcja energii)
Tyle wstępu.
 
     
Pokoja 
VIP
ZIARNKoGORCZYCY


Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 720 razy
Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 6182
Poziom: 55
HP: 2177/12808
 17%
MP: 4648/6115
 76%
EXP: 160/330
 48%
Wysłany: 2019-07-02, 09:16   Re: Nowe Jeruzalem.

Henryk napisał/a:
Jak myślicie- czy Nowe Jeruzalem, o którym pisze Ezechiel, Izajasz, Apokalipsa- to rzeczywista budowla, która przyjdzie z niebios na Ziemię?


Według wiary mojej przyjdzie tak jak Przybytek na pustyni wykonany według wzoru, ukazanego Mojżeszowi w górze, Żyd. 8:5. Na ziemi jest wykonywane duchowe dzieło, ale według mądrości z góry pochodzącej.

W doniesieniu do Miasta i Świątyni Pismo Święte uczy o dwóch stanach, nastepujących po sobie:
Cytat:
Ezech. 45:1-4
1. A gdy losem podzielicie ziemię na własność dziedziczną, wydzielicie z ziemi jako dział dla Pana, dział święty, dwadzieścia pięć tysięcy łokci wzdłuż i dwadzieścia tysięcy łokci wszerz; ten dział w całej swojej rozciągłości będzie święty.
2. Z niego będzie przeznaczone na miejsce święte pięćset łokci wzdłuż i pięćset łokci wszerz, w czworoboku, z pięćdziesięcioma łokciami wolnej przestrzeni wokoło.
3. Z tego działu odmierzysz dwadzieścia pięć tysięcy łokci wzdłuż i dziesięć tysięcy łokci wszerz; na tym stanie świątynia, miejsce najświętsze.
4. Jest to święty dział ziemi, będzie on należał do kapłanów, którzy pełnią służbę w świątyni, przystępują do Pana, aby mu służyć; jest to miejsce na ich domy stosownie do ich świętości.
(BW)


BIBLIA GDAŃSKA
Cytat:
17. Albowiem (3754) Baranek (721), który (3588) jest w (303) pośrodku (3319) stolicy (2362), będzie ich (846) pasł (4165) i (2532) poprowadzi (3594) ich (846) do (1909) żywych (2198) źródeł (4077) wód (5204), i (2532) otrze (1813) Bóg (2316) wszelką (3956) łzę (1144) z (1537) oczów (3788) ich (848).


Na podst Konkord. Stronga z nr
Kod:
17. Ponieważ (3754) ona (3588) Owieczka (721) po (303) środku (3319) stolicy (2362), sama (846) będzie przewodnikiem (3594) i (2532) samych (846) prowadzi (4165) do (1909) żywych (2198) źródeł (4077) wód (5204), a (2532) Bóg (2316) otrze (1813) wszelką (3956) łzę (1144) z (1537) oczu (3788) ich (848).

Na podst. KS bez nr
17. Ponieważ ona Owieczka po środku stolicy, sama będzie przewodnikiem i samych prowadzić do żywych źródeł wód, a Bóg otrze wszelką łzę z oczu ich.

Zarówno treść Ezec. 45:1-4, jak i Ap. 7:16,17 odnoszą się do czasu, w którym w mieście będzie świątynia z Miejscem Świętym i Miejscem Najświętszym, co może odpowiadać temu, że Bóg jest wszystkim we wszystkim i ponad wszystkim, Efz. 4:6. Treść Ezec. 47:1-4 o czterech odcinkach rzeki po 1 000 łokci, wskazuje do jakiego okresu czasu odnosi się ten stan rzeczy i jakie dzieło w nim zostanie wykonane. Natomiast Ap. 21:10,22 wskazuje już na korzystanie z tego dzieła po 4 000 lat Syna Człowieczego (Wiek Ewangelii, Milenium Sabatowe w którym żyjemy i Milenium Jubileuszowe)

Cytat:
Obj. 21:10,22. I zaniósł mnie w duchu na wielką i wysoką górę, i pokazał mi miasto święte Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga,
22. Lecz świątyni w nim nie widziałem; albowiem Pan, Bóg, Wszechmogący jest jego świątynią, oraz Baranek. (BW)


Ap. 21:10 wskazuje, że zstąpienie Jeruzalem, stało się według ducha, a nie fizycznie. Natomiast z w. 22 wynika, że w mieście nie było świątyni. Świątynią tą jest Pan, Bóg, Wszechmogący i Arnion (721) czyli Owieczka (r.ż). Nie Amnos (J. 1:29), lecz Arnion (Owieczka). Określenie Arnion nie odnosi się do Chrystusa (Amnos) jako jednostki. Określenie Arnion obejmuje bohaterów wiary ST (płód Nowego Stworzenia na łonie Ojca, J.1:18) jak i już rodzących się uczestników powołania niebiańskiego. Uczestnicy powołania niebiańskiego to Nowe Stworzenie od narodzenia się jego Głowy, Pana Jezusa Chrystusa i rodzących się członków jego Ciała.
Według wiary mojej treść Ap. 21:22 odnosi się do czasu po Milenium Jubileuszowym, kiedy Bóg będzie już wszystkim we wszystkim (1Kor. 15:27,28) ale zstępowanie jest wcześniej, Ap. 21:10.

Cytat:
1 Kor. 15:26-28
26. A jako ostatni wróg zniszczona będzie śmierć.
27. Wszystko bowiem poddał pod stopy jego. Gdy zaś mówi, że wszystko zostało poddane, rozumie się, że oprócz tego, który mu wszystko poddał.
28. A gdy mu wszystko zostanie poddane, wtedy też i sam Syn będzie poddany temu, który mu poddał wszystko, aby Bóg był wszystkim we wszystkim.
(BW)
_________________
http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=1817#36016 Bóg, który stworzył świat i wszystko, co na nim... Z jego ... rodu jesteśmy. Dz.17:24-28 Wierzę w: CHRZEST DLA SŁAWY OJCA I SYNA I TO DUCHEM ŚWIĘTEGO (Mat.28:19); DZIEŃ MAŁYCH POCZĄTKÓW PARUZJI CHRYSTUSA od 1874r. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=2344., powrót rozumu w społeczeństwie wyboru/1914r. http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa
Ostatnio zmieniony przez Pokoja 2019-07-02, 09:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13551
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 330/608
 54%
Wysłany: 2019-07-02, 12:40   

Henryk napisał/a:
Jak myślicie- czy Nowe Jeruzalem, o którym pisze Ezechiel, Izajasz, Apokalipsa- to rzeczywista budowla, która przyjdzie z niebios na Ziemię?

Ja myślę tak:
Jezus wraz ze swoją OBLUBIENICĄ 144000 osób,i ich TOWARZYSZEK---Wielkie Grono [RZESZA] jako duchowe istoty, będą dyrygowały ziemskim rządem, który będzie się składał z PROROKÓW STAREGO TESTAMENTU. i ich pomocników, z Wieku Ewangelii.

Wszystkie zarządzenia będą płyneły od Jezusa i Jego OBLUBIENICY, odbierać je będą STAROŻYTNI PROROCY i według tych zarządzeń będą prowadzić RODZAJ LUDZKI DO DOSKONAŁOŚCI.

I TO JEST MOJĄ NAJWIĘKSZĄ RADOŚCIĄ, ŻE, ZOBACZYMY SIĘ Z NASZYMI CAŁYMI RODZINAMI RODAMI I ŻE PRZYTULIMY SIĘ DO NICH I RAZEM BĘDZIEMY CHWALIĆ BOGA JHWH I JEGO CUDOWNY PLAN ODRESTAUROWANIA RODZAJU LUDZKIEGO. może też zobaczymy ADAMA I EWĘ, ja myślę,że na pewno zobaczymy chociażby przez TELEWIZJĘ :) :) :) :)
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Markerów 
VIP
Mistrz


Potwierdzenie wizualne: 2012
Pomógł: 92 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 7077
Skąd: Tarnów
Poziom: 58
HP: 4687/15122
 31%
MP: 0/7220
 0%
EXP: 22/373
 5%
Wysłany: 2019-07-02, 12:46   

nike napisał/a:
Henryk napisał/a:
Jak myślicie- czy Nowe Jeruzalem, o którym pisze Ezechiel, Izajasz, Apokalipsa- to rzeczywista budowla, która przyjdzie z niebios na Ziemię?

Ja myślę tak:
Jezus wraz ze swoją OBLUBIENICĄ 144000 osób,i ich TOWARZYSZEK---Wielkie Grono [RZESZA] jako duchowe istoty, będą dyrygowały ziemskim rządem, który będzie się składał z PROROKÓW STAREGO TESTAMENTU. i ich pomocników, z Wieku Ewangelii.

Wszystkie zarządzenia będą płyneły od Jezusa i Jego OBLUBIENICY, odbierać je będą STAROŻYTNI PROROCY i według tych zarządzeń będą prowadzić RODZAJ LUDZKI DO DOSKONAŁOŚCI.

I TO JEST MOJĄ NAJWIĘKSZĄ RADOŚCIĄ, ŻE, ZOBACZYMY SIĘ Z NASZYMI CAŁYMI RODZINAMI RODAMI I ŻE PRZYTULIMY SIĘ DO NICH I RAZEM BĘDZIEMY CHWALIĆ BOGA JHWH I JEGO CUDOWNY PLAN ODRESTAUROWANIA RODZAJU LUDZKIEGO. może też zobaczymy ADAMA I EWĘ, ja myślę,że na pewno zobaczymy chociażby przez TELEWIZJĘ :) :) :) :)


Pociesza mnie tylko to że to są twoje prywatne fantazje ... Wkoncu każdy jakieś ma
Chyba że tak was nauczają, w takim razie nie mam pytań....
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13551
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 330/608
 54%
Wysłany: 2019-07-02, 13:10   

Markerów napisał/a:
Pociesza mnie tylko to że to są twoje prywatne fantazje ... Wkoncu każdy jakieś ma
Chyba że tak was nauczają, w takim razie nie mam pytań....


nie to chyba nie są moje fantazje, a nawet gdyby były, to co ci sie nie podoba w tej mojej fantazji?? Czy to,ze przytulę się do mojego przodka?, czy to,że zobaczę w telewizji Adama?

ty tego nie pragniesz? ja BARDZO :-D
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Markerów 
VIP
Mistrz


Potwierdzenie wizualne: 2012
Pomógł: 92 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 7077
Skąd: Tarnów
Poziom: 58
HP: 4687/15122
 31%
MP: 0/7220
 0%
EXP: 22/373
 5%
Wysłany: 2019-07-02, 13:58   

nike napisał/a:
Markerów napisał/a:
Pociesza mnie tylko to że to są twoje prywatne fantazje ... Wkoncu każdy jakieś ma
Chyba że tak was nauczają, w takim razie nie mam pytań....


nie to chyba nie są moje fantazje, a nawet gdyby były, to co ci sie nie podoba w tej mojej fantazji?? Czy to,ze przytulę się do mojego przodka?, czy to,że zobaczę w telewizji Adama?

ty tego nie pragniesz? ja BARDZO :-D


Tak masz racjie
 
     
Henryk Suchecki 
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 1512
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 958
Poziom: 27
HP: 71/1795
 4%
MP: 857/857
 100%
EXP: 41/83
 49%
Wysłany: 2019-07-02, 18:10   

Jaszcze trochę wstępu
Pan Jezus zostaje wzbudzony do życia w nowej rzeczywistości .Sam fakt propozycji włożenia palców w bok który przebiła włócznia daje do myślenia. Ciało to dla naszej przestrzeni prezentowało się niczym hologram, a było , jest dla tych którzy wierzą niepodważalnym samoistnym bytem, kimś kto ma swoje Ja czyli osobowość. W tym czasie gdy Pan Jezus objawiał się uczniom zapewne w pełni widział otaczającą nas , wtedy ich , już tak zwaną rzeczywistość anielską gdyż po zmartwychwstaniu był z tego wymiaru, co dla niego było chlebem powszednim. Tak zwane odejście z tego świata na górze Oliwnej było oficjalną formą pożegnania z ziemską formą egzystencji w której my jesteśmy teraz zanurzeni. Oczywiście jest tu i teraz ale już za zasłoną dla naszej fizycznej ziemskiej natury , gdy jest taka potrzeba to może być przełamana ta bariera niewidzialności patrz Paweł w drodze do Damaszku, Te zjawiska tak niezwykłe jeszcze dwa tys lat tenu teraz(powiedzmy od stu lat) fizyka i matematyka zaczynają nam je tłumaczyć.Po prostu świat został wydobyty z Chaosu na podstawie jakiś praw i te prawa dane zostały człowiekowi by je odkrywał i poznawał wielkość Najwyższego. A ta jest potężna o czym świadczy ukryta energia w jądrze atomu patrz Hiroszima.
 
     
Henryk Suchecki 
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 1512
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 958
Poziom: 27
HP: 71/1795
 4%
MP: 857/857
 100%
EXP: 41/83
 49%
Wysłany: 2019-07-03, 20:33   Re: Nowe Jeruzalem.

Henryk napisał/a:
Jak myślicie- czy Nowe Jeruzalem, o którym pisze Ezechiel, Izajasz, Apokalipsa- to rzeczywista budowla, która przyjdzie z niebios na Ziemię?
Mieszkańcami tego miasta mogą być osoby sprawiedliwe, które gdy zamieszkają w tym mieście, to gwarantowane jest im dziedzictwo pokoju. Słowo, nowe mówi jednoznacznie o nowym wymiarze pokoju w ich sercach, nie taki którego gwarantem było przymierze z góry Synaj, tym razem gwarantem tego pokoju nie jest krew zabitych zwierząt, a krew Pana Jezusa, krew która przemawia już wiecznie, czyli została uznana za ofiarę doskonałą której niepodobna składać ponownie. Tak więc jeśli tamci mogli być mieszkańcami Jeruzalem, to tym bardziej wszyscy ci którzy zawarli przymierze na nowych warunkach stali się, mogą być mieszkańcami Nowego Jeruzalemu, ale teraz to jest forma duchowa ,nie fizyczno zmysłowa, w tym sensie mozemy powiedzieć że ta budowla przyszła z niebios na Ziemie.
 
     
Henryk Suchecki 
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 1512
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 958
Poziom: 27
HP: 71/1795
 4%
MP: 857/857
 100%
EXP: 41/83
 49%
Wysłany: 2019-07-06, 17:04   

Niebiosa czyli to w czym jesteśmy zanurzeni, ewentualnie piekło czyli w tym wszystkim w czym zanurzeni są niezbawieni ludzie, świadomi ateiści lub zdeklarowani sataniści, no i ten ukochany przez katolików czyściec. czyli ludzie którzy stoją okrakiem pomiędzy niebem a piekłem , jakby jedną nogą w niebie drugą w piekle. Wszyscy zbawieni ludzie mieszkają w mieście bezpiecznie gdyż mury miasta stanowią żywe kamienie prawdy i nikt nie jest w stanie gwałtem ich zdobyć , a do miasta nikt nie wejdzie nieuprawniony chociaż bramy jego są wciąż otwarte z jednej prostej przyczyny , są ślepi i nie są wstanie zobaczyć perłowych bram , dlatego Pan Jezus mówi o maści. Dla tych którzy jej nie nabyli przyjdzie jak złodziej w nocy, a ci którzy posmarowali nią oczy jego przyjście będzie tak widzialne jak błyskawica Pytanie kiedy mamy nabyć tą maść tu i teraz, czy w niebycie po śmierci??
 
     
Henryk Suchecki 
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 1512
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 958
Poziom: 27
HP: 71/1795
 4%
MP: 857/857
 100%
EXP: 41/83
 49%
Wysłany: 2019-07-08, 05:59   

Ciekawe jest to że tu na Ziemi nikt nie chce być w Niebie , ale po śmierci wszyscy do niego pakują się na siłę. O piekle nie wspominam, bo tam idą inni . Tak naprawdę większość nie ma pojęcia co te nazwy znaczą, najczęściej w ludziach siedzi , ze jest to bajkowa kraina szczęścia z dzieciństwa czyli iluzja.Będziesz się modlił do bozi, to pójdziesz do bozi do nieba , słowa mamusi są święte przecież ona jest taka mądra , mija pokolenie i jest powtórka z rozrywki , bo ta nowa mamusia nie odrobiła lekcji , poznawała wszystko tylko nie zgłębiała Słowa i tak z pokolenia w pokolenie ,kraina absurdu pomieści wszystko.
Ostatnio zmieniony przez Henryk Suchecki 2019-07-08, 06:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Henryk Suchecki 
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 1512
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 958
Poziom: 27
HP: 71/1795
 4%
MP: 857/857
 100%
EXP: 41/83
 49%
Wysłany: 2019-07-08, 16:47   

Nowe Jeruzalem  jawi się raczej jako rzeczywistość niebiańska, która już teraz pragnie zagościć na ziemi, połączyć ziemię z niebem, a tym miejscem leczenia narodów, które Bóg dał nam, ludziom żyjącym na tym świecie, jest eklezja zgromadzenie wywołanych do życia z tego umarłego świata . Tak samo było gdy Mesjasz pojawił się na ziemi Izraela. Pan Jezus mówi zstąpiłem z Nieba, znaczy że poznał prawdę i był w niej w pełni zanurzony, żyjąc pełny ducha świętego W jego mocy prorokował przez trzy lata w dolinie suchych kości Potem to ożywcze tchnienie w dniu zesłania ducha sprawiło ze te na początku (z przed trzech lat) suche kości w pełni ożyły i oni mogli jak Pan Jezus wejść w ten świat i prorokować do suchych kości. To jest proces budowy Nowego Jeruzalem.
 
     
Henryk Suchecki 
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 1512
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 958
Poziom: 27
HP: 71/1795
 4%
MP: 857/857
 100%
EXP: 41/83
 49%
Wysłany: 2019-07-11, 15:03   

I ja, Jan, zobaczyłem święte Miasto, nowe Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga, przygotowane niby panna młoda przyozdobiona dla swojego męża.
I przyszedł do mnie jeden z siedmiu posłańców, którzy mając siedem czasz, napełnionych siedmiu ostatecznymi plagami, i powiedział do mnie: Chodź, pokażę ci pannę młodą, małżonkę Baranka.
I zaniósł mnie w duchu na wielką, wysoką górę i pokazał mi święte wielkie Miasto Jeruzalem zstępujące z nieba od Boga;
Proszę się wczytać w te wersety z Objawienia 21 rozdziału. Wyraźnie widać, ze to Nowe Jeruzalem to nie jakaś budowla tylko zgromadzenie wywołanych, zgodnie ze słowem, ze Najwyższy nie mieszka teraz w budowlach czy z kamienia , czy ze złota. Co to znaczy że nowe Jeruzalem zstępuje, to symboliczne tysiąc lat w którym Najwyższy wywołuje spośród wszystkich tych pokoleń chętnych, którzy zechcą mu oddawać chwałę w duchu i prawdzie. Chyba nikt nie odmówi prawa bycia panną młodą, małżonką baranka grupie zgromadzonych w wieczerniku na którą to zstąpił duch święty, to prawo przysługuje wszystkim 144 tys zgromadzonym z każdego pokolenia. Chyba nikt nie wątpi że w dniu ostatnim, transformacji ciała ulegną wszyscy spośród tej grupy , a nie Pan Jezus ponownie wróci do fizyczności ciała ziemskiego. Jeśli tak to ten fakt wymusza nowej przestrzeni która by nie była ograniczeniem dla tego rodzaju ciał.
Ostatnio zmieniony przez Henryk Suchecki 2019-07-11, 15:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Henryk Suchecki 
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 1512
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 958
Poziom: 27
HP: 71/1795
 4%
MP: 857/857
 100%
EXP: 41/83
 49%
Wysłany: 2019-07-17, 18:32   

Tak czy siak Objawienie św Jana jawi się księgą pokazującą stanie lub nie przed obliczem Najwyższego innego stanu ducha nie ma w całym wszechświecie dla nas widocznym i tym niewidzialnym. Ludzie zwykle od teraźniejszości uciekają na dwa sposoby , albo mówią że kiedyś to było coś , a teraz to jest mizeria , albo ucieczka do przodu że przyjdzie czas restytucji w którym to czasie będą spełnione ich wyobrażenia co i jak ma być. Ci ostatni konfabulują na temat przyszłości dodając do niej fakty które miałyby się wydarzyć np. tysiącletnie królestwo na Ziemi kiedyś tam w przyszłości o nich to proroctwo mówi Współświadczę bowiem każdemu, kto słucha słów proroctwa  tego zwoju : Jeśli ktoś (coś) do tego dołoży, dołoży mu Bóg klęsk opisanych w tym zwoju. A tym którzy świadczą że kiedyś to Pan Bóg działał wskrzeszał uzdrawiał zanurzał w duchu świętym a teraz to mamy tylko piękne wspomnienia to tych dotyczy ten werset, a jeśliby ktoś (coś) odejmowałby ze słów  tego zwoju proroctwa , zabierze  Bóg jego udział z księgi życia i ze świętego Miasta, i z tego, co zapisane w tym zwoju
 
     
Henryk Suchecki 
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 1512
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 958
Poziom: 27
HP: 71/1795
 4%
MP: 857/857
 100%
EXP: 41/83
 49%
Wysłany: 2019-12-15, 17:58   

Jeśli kamieniem węgielnym tego miasta jest pan Jezus ,to pozostałe kamienie użyte do budowy tego miasta to także ludzie, dlatego ta z kamienia została zburzona co zapowiedział Pan Jezus
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14