FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie będzie żadnego pochwycenia Kościoła
Autor Wiadomość
Henryk Suchecki 
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 1512
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 958
Poziom: 27
HP: 71/1795
 4%
MP: 857/857
 100%
EXP: 41/83
 49%
Wysłany: 2021-04-17, 16:36   

Kol3 1 Jeśliście więc razem z Chrystusem powstali z martwych, szukajcie tego, co w górze, gdzie przebywa Chrystus zasiadając po prawicy Boga*. 2 Dążcie do tego, co w górze, nie do tego, co na ziemi. 3 Umarliście bowiem i wasze życie jest ukryte z Chrystusem w Bogu.
A czego mamy szukać jak tylko Królestwa Sprawiedliwości. Przecież o to w życiu chodzi, by doświadczyć bożej sprawiedliwości . Będąc w tym świecie widzimy namacalnie jak wszystko wokoło jest niesprawiedliwe włącznie z sądami. To smutne że chrześcijaństwo zamiast wchodzić do już przygotowanych dla nich komnat miota się po pustyni niczym derwisze w swym tanecznym kręgu.
 
     
Henryk Suchecki 
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 1512
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 958
Poziom: 27
HP: 71/1795
 4%
MP: 857/857
 100%
EXP: 41/83
 49%
Wysłany: 2021-04-17, 17:43   

Zamiast bić się o miejsce w kolejce po szczepionkę możesz doświadczać tego co prorokował Izajasz w tych słowach https://www.youtube.com/w...20R9Q&index=12. Te obietnice są dla tych którzy zostali pochwyceni. Nie ma miejsca dla anioła śmierci na górze JHWH Już dwa miesiące temu proponowali mi zaszczepienie się Pfizerem, oczywiście odmówiłem,
. https://www.youtube.com/watch?v=jRSOhT45C5M
1 Esa einai el heharim, Me'ayin yavo ezri? Ezri me'im Adonai, Oseh shamayim va'aretz. 1Wzniosę oczy moje ku górom: skąd przyjdzie pomoc moja? 2 Pomoc moja przychodzi od Pana, który stworzył niebo i ziemię. Lai, Lai, Lai…
2 Al yiten lamot raglekha Al yanum shomrekha Hineh lo yanum v'lo yiyshan Shomer Yisrael 3 On nie pozwoli, aby twoja stopa została poruszona; Ten, który cię strzeże, nie zdrzemnie się. 4 Oto, który strzeże Izraela, nie drzemie ani nie śpi. Lai lai lai …
3 Adonai shomrekha Adonai Tsilkha Alyad yeminekha Yomam hashemesh lo yakeka V'yareach balaila Lai, lai, lai… 5 Pan jest twoim stróżem; Pan jest twoim cieniem po twojej prawicy. 6 Nie uderzy cię słońce w dzień ani księżyc w nocy.
.4 Adonai yishmorkha mikol ra Yishmor et nafshekha Adonai yishmor tse'atkha Uvo'ekha me'ata vad olam 7 Pan uchroni cię od wszelkiego zła; On zachowa twoją duszę. 8 Pan będzie strzegł twego wyjścia i przyjścia odtąd i na wieki. Lai, lai, lai ..
 
     
Henryk Suchecki 
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 1512
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 958
Poziom: 27
HP: 71/1795
 4%
MP: 857/857
 100%
EXP: 41/83
 49%
Wysłany: 2021-05-09, 16:31   

Mt24.41 Dwie będą mleć na żarnach: jedna będzie wzięta, druga zostawiona.. Czy zdarzyło się komuś, mielenie mąki- rozważanie bożego słowa, że to co czytał pochwyciło go do bożej obecności? I to co przeżył nadało sens istnienia. I późniejsza rozmowa z kimś, który także pracował przy żarnach nie miała już sensu.??
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13