FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybrana i Bobo
Autor Wiadomość
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2687
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 58/177
 32%
Wysłany: 2022-05-04, 06:04   Wybrana i Bobo

Chciałam priv do ciebie napisać, ale zmieniłam zdanie i piszę tu. Robię to dlatego, że chyba większość użytkowników tego forum zna sytuację moją z innego forum.
Odpowiedz mi jaki masz cel pisać źle i kłamliwie o mnie na forum do któego nie mam dostępu.
O co ci chodzi? O poklask?
Napisałaś ni z gruszki ni z pietruszki, do kogo właściwie?
"wybrana » 02 maja 2022, 23:12

wuka, widzę, że się starasz.
Nie wystarcza ci forum Niki"

Krótko: udowodnij albo odszczekaj.

A Bobo, mój wielki fan napisał: Bobo » wczoraj, 8:27

Jakie dwa, wszystkich ma już trzy ;-)

Tylko 3? A może poszukaj i doszukasz się jeszcze pięciu?
Udowodnij.
Wiecie co.
Obudziłam się w nocy i przeleciałam tematy. No i miałam po spaniu. Dziękuję. Serce mi wali, łapy się trzęsą. ... Po co to robicie, dlaczego mnie w spokoju nie zostawicie? Czy ja latam fo forach i was oczerniam, wysnuwam jakieś pomówienia?
Naprawdę...nie mam słów.
Świętoszki z was. Wybrana pierwsza pod figurą a :evil2: za skórą, a fałsz Bobo aż się wylewa z ekranu.
O debilnej odzywce kansyheńka w ogóle się nie wypowiadam. Dla mnie zawsze był i jest zerem totalnym.
 
     
radek 
Zasłużony
I st. PSM


Potwierdzenie wizualne: 1000
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 24 Lip 2021
Posty: 751
Poziom: 24
HP: 94/1353
 7%
MP: 646/646
 100%
EXP: 53/68
 77%
Wysłany: 2022-05-05, 09:55   

Wiesławo w pewnym sensie masz rację, chociaż co do Wybranej, to zdaje się było tam małe nieporozumienie. Tym niemniej życzę Tobie byś znalazła zewnętrzną perspektywę dla tej sytuacji, ż której problem wyda się mały. Poniższy fragment może pomóc w zrozumieniu i zachowaniu Świętości

Łk 13:1-9 BT5 "W tym samym czasie przyszli jacyś ludzie i donieśli Mu o Galilejczykach, których krew Piłat zmieszał z krwią ich ofiar. (2) Jezus im odpowiedział: Czyż myślicie, że ci Galilejczycy byli większymi grzesznikami niż inni mieszkańcy Galilei, iż to ucierpieli? (3) Bynajmniej, powiadam wam; lecz jeśli się nie nawrócicie, wszyscy podobnie zginiecie. (4) Albo myślicie, że owych osiemnastu, na których zwaliła się wieża w Siloam i zabiła ich, było większymi winowajcami niż inni mieszkańcy Jeruzalem? (5) Bynajmniej, powiadam wam; lecz jeśli się nie nawrócicie, wszyscy tak samo zginiecie. (6) I opowiedział im następującą przypowieść: Pewien człowiek miał zasadzony w swojej winnicy figowiec; przyszedł i szukał na nim owoców, ale nie znalazł. (7) Rzekł więc do ogrodnika: „Oto już trzy lata, odkąd przychodzę i szukam owocu na tym figowcu, a nie znajduję. Wytnij go, po co jeszcze ziemię wyjaławia?” (8) Lecz on mu odpowiedział: „Panie, jeszcze na ten rok go pozostaw, aż okopię go i obłożę nawozem; (9) i może wyda owoc. A jeśli nie, w przyszłości możesz go wyciąć”."
_________________
Mat 3:17 BW1975 I oto rozległ się głos z nieba: Ten jest Syn mój umiłowany, którego sobie upodobałem.
Rev 19:9 BW1975 (...)Błogosławieni, którzy są zaproszeni na weselną ucztę Baranka.(...)
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2687
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 58/177
 32%
Wysłany: 2022-05-05, 11:59   

radek napisał/a:
Wiesławo w pewnym sensie masz rację, chociaż co do Wybranej, to zdaje się było tam małe nieporozumienie. Tym niemniej życzę Tobie byś znalazła zewnętrzną perspektywę dla tej sytuacji, ż której problem wyda się mały.

Jasne, że problem jest mały. Z moją perspektywą jest wszystko ok. Raczej polecam wybranej zastanowienie się nad sobą. Czemu ma służyć rzucanie fałszywych oskarżeń i potem skulenie głowy w piasek. Czy może udowodnić swoje pomówienia? A może byłoby miło powiedzieć po prostu :'przepraszam". ...
Ponadto...Bobo ma tu konto. Może pokaże moje wpisy z tych wszystkich kont, które rzekomo mam na jego forum? To, że nie mogłam się po latach przerwy zalogować na to poprzednie forum /przed przeniesieniem wszystkiego na nowe/ nie jest tajemnicą. Anna o tym wie i jedno konto (bez żadnych wpisów na forum) musiałam założyć, aby skontaktować się z Anną.
W ogóle to jest niepotrzebne zaczepianie ludzi. Jaki cel? Bo się z wybraną nie zgodziłam tu, na forum z jakimś jej wpisem? To poszła mnie szkalowac na inne. Dziecinada, głupota, piaskownica. Nie umiem sobie wyobrazić sposobu myślenia niektóyrch. Zemsta? No nie wiem po prostu. Dobra. Temat można zamknąć, wywalić, lub coś tam. Henryk będzie wiedział.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
radek 
Zasłużony
I st. PSM


Potwierdzenie wizualne: 1000
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 24 Lip 2021
Posty: 751
Poziom: 24
HP: 94/1353
 7%
MP: 646/646
 100%
EXP: 53/68
 77%
Wysłany: 2022-05-05, 14:05   

Wiesława napisał/a:
Jasne, że problem jest mały.


Doprecyzowując, wydawało mi się, że Wybrana komentowała post innej użytkowniczki, ale użyła w wypowiedzi Twojego nick'a. Może masz podobny styl pisania do owej użytkowniczki, np. w sensie polityki
_________________
Mat 3:17 BW1975 I oto rozległ się głos z nieba: Ten jest Syn mój umiłowany, którego sobie upodobałem.
Rev 19:9 BW1975 (...)Błogosławieni, którzy są zaproszeni na weselną ucztę Baranka.(...)
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2687
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 58/177
 32%
Wysłany: 2022-05-05, 14:27   

radek napisał/a:
Wiesława napisał/a:
Jasne, że problem jest mały.


Doprecyzowując, wydawało mi się, że Wybrana komentowała post innej użytkowniczki, ale użyła w wypowiedzi Twojego nick'a. Może masz podobny styl pisania do owej użytkowniczki, np. w sensie polityki

W podobnym stylu i z podobnymi opiniami można w internecie spotkać się na wielu forach, w wielu dyskusjach pod różymi artykułami, na YT pod różnymi filmami z komentarzami, a także na tamtym forum podobnie pisze RN i Nieziem.
Należy więc wysnuć jedynie słuszny wniosek, że ja obsługuję połowę polskiego internetu, znaczną część różnych forów, YT mam w kieszeni, komentarze na różnych stronach też.
To tyle w temacie podobieństw. :)
Łatwo jest szczekać, gorzej kundla uciszyć.
Mnie to zabodło, bo przypomniałam sobie działalność niejakiej andevi, psychopatki, która mnie oskarżala o podobne sprawy, ale nie tylko mnie. Sprawę podobną andevi miała nawet w sądzie, gdy oskarżyła adminkę z Gazety Wyborczej o takie same sprawy, jak 10 lat później mnie na protestanckim forum. Andevi znikła z polskiego internetu. Cholera mnie bierze na głupotę ludzi, bo nie zdają sobie sprawy ile krzywdy mogą komuś wyrządzić przez takie paplanie bez zastanowienia.
Radek, ja wiem, że ty dążysz do zgody i bardzo to cenię i za to cię lubię nieustannie (nie tylko za to), ale dajmy już temu spokój. Nie warto niektórym ludziom dawać pożywki do złego. Może kiedyś sami przemyślą swoje postępowanie.
A w sumie...co to komu szkodzi, że ktoś ma 10 kont, to chyba jedynie statystyki temu forum podnosi. Ale gorzej, że te 10 osobowości nie bierze udziału w dyskusjach. Gdyby tak każdy użytkownik chociaż 5 kont miał to dyskusja powinna wrzeć. Jednak wiemy, że czy mamy jedno czy 10 kont to Bobo i tak wszystkich w niebyt posłał. Ku chwale ... no właśnie...czego? Forum, administracji? Pies ich drapał.
Ostatnio zmieniony przez Wiesława 2022-05-05, 14:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
radek 
Zasłużony
I st. PSM


Potwierdzenie wizualne: 1000
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 24 Lip 2021
Posty: 751
Poziom: 24
HP: 94/1353
 7%
MP: 646/646
 100%
EXP: 53/68
 77%
Wysłany: 2022-05-05, 15:08   

Mnie nie zbyt wiele obchodzi ile kto ma kont. Staram się koncentrować na istocie problemu i patrząc na niego z szerszej perspektywy, po prostu rozwiązuję ukazując, jaki jest z niego pożytek. Oczywiście są problemiki, problemy i problemiska; ale to mnie nie zniechęca, nie mam innego pomysłu na życie, dążę do tego, w co wierzę. Nie spotkałem problemu niemożliwego do rozwiązania. Ja, jeśli mam problem, to zdarza mi się, że zaglądam po propozycję rozwiązania do Tarota, albo otwieram Biblię lub Koran na losowej stronie i zastanawiam się nad znalezionym w taki sposób fragmentem, polecam, posłużę się przykładem

Koran 47:16-17
16. Wśród nich są tacy, którzy cię słuchają; ale kiedy wyjdą od ciebie,
mówią do tych, którzy otrzymali wiedze: "Cóż to on powiedział właśnie
teraz?" To są ci, na których sercach Bóg położył pieczęć i którzy
poszli za swoimi namiętnościami.
17. A tych, którzy poszli drogą prostą, On wzmocnił na tej prostej
drodze i dał im bogobojność.
_________________
Mat 3:17 BW1975 I oto rozległ się głos z nieba: Ten jest Syn mój umiłowany, którego sobie upodobałem.
Rev 19:9 BW1975 (...)Błogosławieni, którzy są zaproszeni na weselną ucztę Baranka.(...)
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 480 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 6957
Poziom: 57
HP: 2433/14317
 17%
MP: 5391/6836
 78%
EXP: 261/359
 72%
Wysłany: 2022-05-06, 07:11   

A ja uważam, że nie powinno pisać się o kim, bez tego kogoś...
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2687
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 58/177
 32%
Wysłany: 2022-05-06, 07:35   

Henryk napisał/a:
A ja uważam, że nie powinno pisać się o kim, bez tego kogoś...

Czyli co? Wybrana nie powinna pisać o mnie po innych forach, czy to moja wina, że ja tu do niej napisałam.? Zamknij temat, bo nie jest warty rozmowy. Wybrana była już nie jeden raz i jak widać udaje niekumatą.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13