FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
„Głowa węża” znajduje się w Genewie
Autor Wiadomość
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2793
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 164/177
 92%
Wysłany: 2023-11-02, 12:08   „Głowa węża” znajduje się w Genewie

Taki tytuł nosi film dokumentalny, o którym napisały "Wolne Media"
https://wolnemedia.net/glowa-weza-znajduje-sie-w-genewie/
Cyt. fragmenty:"„Całe zło na świecie związane z ludobójstwem pochodzi niestety z Genewy” – stwierdza Najadi. „WHO znajduje się w Genewie, podobnie jak Gavi i WEF (Światowe Forum Ekonomiczne), które korzysta z immunitetu dyplomatycznego” – kontynuuje Najadi. Jego ojciec był współzałożycielem WEF, ale opuścił organizację Klausa Schwaba w latach 1980. „z powodu odczuwanego obrzydzenia”./.../Wzywa szwajcarskie władze do aresztowania osób odpowiedzialnych za wprowadzenie do użytku broni biologicznej. „WEF, WHO, GAVI, Big Pharma, Big Tech i Bill Gates chcieli, aby ludzkości wstrzyknięto broń biologiczną, a Szwajcaria ich chroni. Nie powinniśmy pozwolić na istnienie firmy, która promuje wstrzykiwanie ludziom trucizn. Jestem tego ofiarą. Umrę, podobnie jak moja matka”./.../„Każdy, kto został zaszczepiony, wie, że został otruty. Jesteśmy masami (otrutych). Jesteśmy miliardami. Wstańmy i powiedzmy: dość. Sprzeciwmy się”."
Źródło zagraniczne: NewsAcademy.it
Źródło polskie: BabylonianEmpire.wordpress.com
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3338
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 151/204
 74%
Wysłany: 2023-11-10, 05:22   Re: „Głowa węża” znajduje się w Genewie

Wiesława napisał/a:
Taki tytuł nosi film dokumentalny, o którym napisały "Wolne Media"
https://wolnemedia.net/glowa-weza-znajduje-sie-w-genewie/
Cyt. fragmenty:"„Całe zło na świecie związane z ludobójstwem pochodzi niestety z Genewy” – stwierdza Najadi. „WHO znajduje się w Genewie, podobnie jak Gavi i WEF (Światowe Forum Ekonomiczne), które korzysta z immunitetu dyplomatycznego” – kontynuuje Najadi. Jego ojciec był współzałożycielem WEF, ale opuścił organizację Klausa Schwaba w latach 1980. „z powodu odczuwanego obrzydzenia”./.../Wzywa szwajcarskie władze do aresztowania osób odpowiedzialnych za wprowadzenie do użytku broni biologicznej. „WEF, WHO, GAVI, Big Pharma, Big Tech i Bill Gates chcieli, aby ludzkości wstrzyknięto broń biologiczną, a Szwajcaria ich chroni. Nie powinniśmy pozwolić na istnienie firmy, która promuje wstrzykiwanie ludziom trucizn. Jestem tego ofiarą. Umrę, podobnie jak moja matka”./.../„Każdy, kto został zaszczepiony, wie, że został otruty. Jesteśmy masami (otrutych). Jesteśmy miliardami. Wstańmy i powiedzmy: dość. Sprzeciwmy się”."
Źródło zagraniczne: NewsAcademy.it
Źródło polskie: BabylonianEmpire.wordpress.com

Znakomity materiał i film ! Wielkie brawa dla Pani Wiesi za podanie strony, której nie znałem. Jestem niemile zaskoczony, że Szwajcarzy ze swoją najlepszą na świecie demokracją bezpośrednią, zachwalanym VIR jako jedyne lekarstwo na korupcję ludzi władzy akceptują takie rzeczy. Każdy powinien zapoznać się z tym materiałem, zanim nie zostanie usunięty przez cenzurę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13