FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Tysiąclecie
Autor Wiadomość
Henryk Suchecki 
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 1512
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 964
Poziom: 27
HP: 71/1795
 4%
MP: 857/857
 100%
EXP: 47/83
 56%
Wysłany: 2023-12-10, 20:49   

nike napisał/a:
Napisałeś:---- AŻ DO SKOŃCZENIA ŚWIATA------pytanie moje jest czyli do kiedy?
jeśli ktoś nie chce być Zwycięzcą w tym wieku , to trudno, nikogo siłą nie zmusisz , a o tym zwycięstwie mówi duch święty do wielu wezwanych, patrz Objawienie do 4 rozdziału Niewielu zechce być wybranymi, tym pozostałym głupim pannom gdy przyjdą z powrotem faktycznie usłyszą aντίο σας.Wybrani mają otwarte drzwi w Niebie. Obj4.1 Układ słoneczny to nie jest kosmos on istnieje bo spełnienia w tej chwili swoją rolę, ale sztuka się skończy i scenografia (nowe ciała)będzie nowa gdyż główny bohater ma już takowe. Wszystko stare odejdzie do lamusa, bo w świecie obowiązuje zasada zły pieniądz wypiera dobry , ale w nowej rzeczywistości jest odwrotnie, a ponieważ Zwyciężył Pan Jezus musi nastąpić kres Złego to jest już przesądzone, to dlaczego nie skorzystać z otwartych drzwi w Niebie??
 
     
wybrana
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 3148
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 758
Poziom: 24
HP: 67/1353
 5%
MP: 646/646
 100%
EXP: 60/68
 88%
Wysłany: 2023-12-10, 20:51   

nike napisał/a:
Henryk Suchecki napisał/a:
nike napisał/a:
Porozmawiajmy o TYSIĄCLECIU, jak sobie wyobrażamy życie w Tysiącleciu, czym będziemy się zajmować, takie miłe gdybanie :-D :-D :-D :-D ZAPRASZAM :-D :-D

Mt 28.20 Uczcie je zachowywać wszystko, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata»*. dlaczego nie cieszymy się z jego obecności tu i teraz a oczekujemy jakiejś iluzji, jakiegoś dobrostanu który ma ni z tego ni z owego stać się. Z wypowiedzi Pana Jezusa wynika że jego obecność jest teraz, a co czeka ludzkość w przyszłości to koniec tej znanej nam rzeczywistości jaką znamy. Skończenie świata to koniec. THE END


Napisałeś:---- AŻ DO SKOŃCZENIA ŚWIATA------pytanie moje jest czyli do kiedy?
Tak jest przetłumaczone prawda? Ale nie napisane.
Świat w grece to KOSMOS, a napisane jest ----aionos--------wiek.
A więc świat dalej będzie istniał, tylko wiek się skończy----a za tym skończy się pewien etap----porządek, okres.
Pytasz się :-------- dlaczego nie cieszymy się z jego obecności tu i teraz a oczekujemy jakiejś iluzji, jakiegoś dobrostanu który ma ni z tego ni z owego stać się.
A kto jest obecny teraz? I kto jest KRÓLEM świata?
Proszę tu jest odpowiedź:------- Przeciwnik wasz diabeł, jako lew ryczący obchodzi, szukając kogo by
pożarł. - 1 Piotr 5:8;-----z czego mamy się cieszyć z władzy szatana?
bóg świata tego. - 2 Kor.BW-- 4:4; ----- W których bóg świata tego zaślepił umysły niewierzących, aby im nie świeciło światło ewangelii o chwale Chrystusa, który jest obrazem Boga.
Jana WB-- 14:30-----
Już wiele nie będę mówił z wami, nadchodzi bowiem władca świata, ale nie ma on nic do mnie;
To są słowa Pana Jezusa.
Widzisz co wynika z odpowiedzi Pana Jezusa? Otóż to co tu napisałam.
Antio sas

Nike, musisz zrozumieć, że szatan zdobywa ludzi do piekła.
Jezus zaś zdobywa ludzi do Królestwa Nieba.
Życie na tej fizycznej ziemi kiedyś się skończy.
Ludzie będą żyli dalej w Królestwie Nieba wraz z Jezusem lub w jeziorze ognia.
Gdy nastąpi koniec życia na ziemi, to wszyscy ludzie zostaną osądzeni i to będzie już sąd ostateczny.
To szatan wmawia ludziom, że na tej ziemi w której obecnie żyjemy - nastąpi raj, bo chce byśmy byli bardzo przywiązani do ziemi i nie mogli wejść do Królestwa Bożego.
Chełbienie życia na ziemi jest złe, bo tu większością dusz rządzi szatan i panuje zło.
Jednak życie na ziemi daje nam możliwość oczyszczenia I duchowej przemiany, by wejść do Królestwa Bożego.
Celem naszego życia jest zbawienie.
Jezus żyje i nas wspomaga. Duch Chrystusowy pragnie wypełniać nas ale my musimy pragnąć przyjąć to Królowanie.
" Największe światło, które otula człowieka jest wewnątrz - wewnątrz nas."
Ostatnio zmieniony przez nike 2023-12-10, 21:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Markerów 
VIP
Mistrz


Potwierdzenie wizualne: 2012
Pomógł: 92 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 7077
Skąd: Tarnów
Poziom: 58
HP: 4536/15122
 30%
MP: 0/7220
 0%
EXP: 22/373
 5%
Wysłany: 2023-12-11, 10:03   

wybrana napisał/a:
nike napisał/a:
Henryk Suchecki napisał/a:
nike napisał/a:
Porozmawiajmy o TYSIĄCLECIU, jak sobie wyobrażamy życie w Tysiącleciu, czym będziemy się zajmować, takie miłe gdybanie :-D :-D :-D :-D ZAPRASZAM :-D :-D

Mt 28.20 Uczcie je zachowywać wszystko, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata»*. dlaczego nie cieszymy się z jego obecności tu i teraz a oczekujemy jakiejś iluzji, jakiegoś dobrostanu który ma ni z tego ni z owego stać się. Z wypowiedzi Pana Jezusa wynika że jego obecność jest teraz, a co czeka ludzkość w przyszłości to koniec tej znanej nam rzeczywistości jaką znamy. Skończenie świata to koniec. THE END


Napisałeś:---- AŻ DO SKOŃCZENIA ŚWIATA------pytanie moje jest czyli do kiedy?
Tak jest przetłumaczone prawda? Ale nie napisane.
Świat w grece to KOSMOS, a napisane jest ----aionos--------wiek.
A więc świat dalej będzie istniał, tylko wiek się skończy----a za tym skończy się pewien etap----porządek, okres.
Pytasz się :-------- dlaczego nie cieszymy się z jego obecności tu i teraz a oczekujemy jakiejś iluzji, jakiegoś dobrostanu który ma ni z tego ni z owego stać się.
A kto jest obecny teraz? I kto jest KRÓLEM świata?
Proszę tu jest odpowiedź:------- Przeciwnik wasz diabeł, jako lew ryczący obchodzi, szukając kogo by
pożarł. - 1 Piotr 5:8;-----z czego mamy się cieszyć z władzy szatana?
bóg świata tego. - 2 Kor.BW-- 4:4; ----- W których bóg świata tego zaślepił umysły niewierzących, aby im nie świeciło światło ewangelii o chwale Chrystusa, który jest obrazem Boga.
Jana WB-- 14:30-----
Już wiele nie będę mówił z wami, nadchodzi bowiem władca świata, ale nie ma on nic do mnie;
To są słowa Pana Jezusa.
Widzisz co wynika z odpowiedzi Pana Jezusa? Otóż to co tu napisałam.
Antio sas

Nike, musisz zrozumieć, że szatan zdobywa ludzi do piekła.
Jezus zaś zdobywa ludzi do Królestwa Nieba.
Życie na tej fizycznej ziemi kiedyś się skończy.
Ludzie będą żyli dalej w Królestwie Nieba wraz z Jezusem lub w jeziorze ognia.
Gdy nastąpi koniec życia na ziemi, to wszyscy ludzie zostaną osądzeni i to będzie już sąd ostateczny.
To szatan wmawia ludziom, że na tej ziemi w której obecnie żyjemy - nastąpi raj, bo chce byśmy byli bardzo przywiązani do ziemi i nie mogli wejść do Królestwa Bożego.
Chełbienie życia na ziemi jest złe, bo tu większością dusz rządzi szatan i panuje zło.
Jednak życie na ziemi daje nam możliwość oczyszczenia I duchowej przemiany, by wejść do Królestwa Bożego.
Celem naszego życia jest zbawienie.
Jezus żyje i nas wspomaga. Duch Chrystusowy pragnie wypełniać nas ale my musimy pragnąć przyjąć to Królowanie.
" Największe światło, które otula człowieka jest wewnątrz - wewnątrz nas."


Hbr 11:1 „Wiara zaś jest poręką tych dóbr, których się spodziewamy, dowodem tych rzeczywistości, których nie widzimy”

Badacze i ŚJ przez swe publikacje, rzeczywistość (raj na ziemi), której nie powinni widzieć, już oglądają na obrazkach strażnicy 😂😅
_________________
Mdr 3.1 A dusze sprawiedliwych są w ręku Boga
i nie dosięgnie ich męka
Zdało się oczom głupich, że pomarli,
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13640
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 419/608
 68%
Wysłany: 2023-12-12, 11:47   

Markerów napisał/a:
Hbr 11:1 „Wiara zaś jest poręką tych dóbr, których się spodziewamy, dowodem tych rzeczywistości, których nie widzimy”

Badacze i ŚJ przez swe publikacje, rzeczywistość (raj na ziemi), której nie powinni widzieć, już oglądają na obrazkach strażnicy 😂😅

A ty katoliku skromny, co widzisz jak patrzysz na ziemie, którą BÓG STWORZYŁ i powiedział:-----

Iż--BW---65:18-------Bo tak mówi Pan, Stwórca niebios On jest Bogiem - który stworzył ziemię i uczynił ją, utwierdził ją, a nie stworzył, aby była pustkowiem, lecz na mieszkanie ją stworzył: Ja jestem Pan, a nie ma innego.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Pokoja 
VIP
ZIARNKoGORCZYCY


Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 724 razy
Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 6293
Poziom: 55
HP: 2177/12808
 17%
MP: 4490/6115
 73%
EXP: 271/330
 82%
Wysłany: 2023-12-12, 13:20   

Cytat:
Hbr 11:1 „Wiara zaś jest poręką tych dóbr, których się spodziewamy, dowodem tych rzeczywistości, których nie widzimy”

Badacze i ŚJ przez swe publikacje, rzeczywistość (raj na ziemi), której nie powinni widzieć, już oglądają na obrazkach strażnicy
http://biblos.feen.pl/vie...f07ebc56#133914


Coś kombinujesz, ale czy wiesz do czego zmierzasz?
Wierny Zbór Chrystusowy od Apostołów, głosił mądrość, której nie poznali władcy tego świata, ale to, co do ludzkiego serca nie wstąpiło itp., poznali ci, którzy otrzymali Ducha Świętego Boga Ojca, 1Kor. 2:7-10. Oni to poznali i odczuli, że możliwe jest współistnienie wierzących z Żydów i z innych narodów w jednym Zborze, Efz. 3:1-12. To się rozpoczęło tu i na ziemi, Kol. 1:13; Efz. 5:5; Rz. 14:17. Ci, którzy okażą się zwycięskimi uczestnikami powołania niebiańskiego będą żyli tutaj na ziemi, aby być jako światła na niebiosach, czyli jako ci, którzy będą przyświecać, emanacją miłości, mądrości, sprawiedliwości i mocy. Natomiast krk przez wprowadzenie wielkiego odstępstwa od wiary, łudząc stanem poza ziemskim, zburzył ten stan przez nienawiść nie tylko do Żydów, ale i wśród wierzących w Chrystusa, wywodzących się z wszystkich narodów. Tą nienawiść dostrzegamy i w dzisiejszym Parlamencie i społeczeństwie. To oznacza, że krk jest obłudny jak Bileam, który jedno publicznie pozorował, a do czegoś złego, potajemnie dążył.
http://biblos.feen.pl/vie...start=90#133961
_________________
http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=1817#36016 Bóg, który stworzył świat i wszystko, co na nim... Z jego ... rodu jesteśmy. Dz.17:24-28 Wierzę w: CHRZEST DLA SŁAWY OJCA I SYNA I TO DUCHEM ŚWIĘTEGO (Mat.28:19); DZIEŃ MAŁYCH POCZĄTKÓW PARUZJI CHRYSTUSA od 1874r. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=2344., powrót rozumu w społeczeństwie wyboru/1914r. http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa
Ostatnio zmieniony przez Pokoja 2023-12-12, 14:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Markerów 
VIP
Mistrz


Potwierdzenie wizualne: 2012
Pomógł: 92 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 7077
Skąd: Tarnów
Poziom: 58
HP: 4536/15122
 30%
MP: 0/7220
 0%
EXP: 22/373
 5%
Wysłany: 2023-12-12, 14:03   

nike napisał/a:
[qu]
A ty katoliku skromny, co widzisz jak patrzysz na ziemie, którą BÓG STWORZYŁ i [/b]


Co widzę ? A widzę:
"I ujrzałem niebo nowe i ziemię nową,
bo pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły,"
Ap. 21.1
_________________
Mdr 3.1 A dusze sprawiedliwych są w ręku Boga
i nie dosięgnie ich męka
Zdało się oczom głupich, że pomarli,
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 481 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7111
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5510/7220
 76%
EXP: 56/373
 15%
Wysłany: 2023-12-12, 14:43   

Markerów napisał/a:

Co widzę ? A widzę:
"I ujrzałem niebo nowe i ziemię nową,
bo pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły,"
Ap. 21.1

A co ja widzę?
Ez 36:26 UBG "I dam wam nowe serce, i włożę nowego ducha do waszego wnętrza. Wyjmę serce kamienne z waszego ciała, a dam wam serce mięsiste."
Spróbuj wyciągnąć wniosek...
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
Markerów 
VIP
Mistrz


Potwierdzenie wizualne: 2012
Pomógł: 92 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 7077
Skąd: Tarnów
Poziom: 58
HP: 4536/15122
 30%
MP: 0/7220
 0%
EXP: 22/373
 5%
Wysłany: 2023-12-12, 14:47   

Henryk napisał/a:
Markerów napisał/a:

Co widzę ? A widzę:
"I ujrzałem niebo nowe i ziemię nową,
bo pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły,"
Ap. 21.1

A co ja widzę?
Ez 36:26 UBG "I dam wam nowe serce, i włożę nowego ducha do waszego wnętrza. Wyjmę serce kamienne z waszego ciała, a dam wam serce mięsiste."
Spróbuj wyciągnąć wniosek...


Ok 👍
_________________
Mdr 3.1 A dusze sprawiedliwych są w ręku Boga
i nie dosięgnie ich męka
Zdało się oczom głupich, że pomarli,
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13640
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 419/608
 68%
Wysłany: 2023-12-16, 10:40   

Markerów napisał/a:
Henryk napisał/a:

Markeów napisał/a:

Co widzę ? A widzę:
"I ujrzałem niebo nowe i ziemię nową,
bo pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły,"
Ap. 21.1

A co ja widzę?
Ez 36:26 UBG "I dam wam nowe serce, i włożę nowego ducha do waszego wnętrza. Wyjmę serce kamienne z waszego ciała, a dam wam serce mięsiste."
Spróbuj wyciągnąć wniosek...

Ok 👍

Tekst:---Ap-BW—21:1-----I widziałem nowe niebo i nową ziemię; albowiem pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły, i morza już nie ma.
Warto ten tekst omówić, a nie tylko pomachać paluszkiem i zacytować, jak ten tekst tak naprawdę widzisz Markerów??
Kiedy Bóg stwarzał niebo, ziemie, morza, to zawsze w podsumowaniu było zdanie:-----WIDZIAŁ BÓG ŻE TO BYŁO DOBRE, skoro było dobre, to dlaczego ma być zmienione?
Zapraszam do dyskusji :-D
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
wybrana
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 3148
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 758
Poziom: 24
HP: 67/1353
 5%
MP: 646/646
 100%
EXP: 60/68
 88%
Wysłany: 2023-12-16, 10:58   

nike napisał/a:

Tekst:---Ap-BW—21:1-----I widziałem nowe niebo i nową ziemię; albowiem pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły, i morza już nie ma.
Warto ten tekst omówić, a nie tylko pomachać paluszkiem i zacytować, jak ten tekst tak naprawdę widzisz Markerów??
Kiedy Bóg stwarzał niebo, ziemie, morza, to zawsze w podsumowaniu było zdanie:-----WIDZIAŁ BÓG ŻE TO BYŁO DOBRE, skoro było dobre, to dlaczego ma być zmienione?
Zapraszam do dyskusji :-D

Było dobre ale nie jest, bo wszystko zostało skażone przez człowieka.
Pierwszy człowiek też był dobry ale uległ złu i skaził swoją naturę stworzenia.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13640
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 419/608
 68%
Wysłany: 2023-12-16, 11:14   

wybrana napisał/a:
nike napisał/a:

Tekst:---Ap-BW—21:1-----I widziałem nowe niebo i nową ziemię; albowiem pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły, i morza już nie ma.
Warto ten tekst omówić, a nie tylko pomachać paluszkiem i zacytować, jak ten tekst tak naprawdę widzisz Markerów??
Kiedy Bóg stwarzał niebo, ziemie, morza, to zawsze w podsumowaniu było zdanie:-----WIDZIAŁ BÓG ŻE TO BYŁO DOBRE, skoro było dobre, to dlaczego ma być zmienione?
Zapraszam do dyskusji :-D

Było dobre ale nie jest, bo wszystko zostało skażone przez człowieka.
Pierwszy człowiek też był dobry ale uległ złu i skaził swoją naturę stworzenia.

A Bóg to według ciebie nie przewidział,że to co stworzył to po kilku latach nie będzie dobre?

Przecież według ciebie stwarzał wszystko TWÓJ MĄDRY BÓG i co pomylił się?
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
wybrana
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 3148
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 758
Poziom: 24
HP: 67/1353
 5%
MP: 646/646
 100%
EXP: 60/68
 88%
Wysłany: 2023-12-16, 12:45   

nike napisał/a:
wybrana napisał/a:
nike napisał/a:

Tekst:---Ap-BW—21:1-----I widziałem nowe niebo i nową ziemię; albowiem pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły, i morza już nie ma.
Warto ten tekst omówić, a nie tylko pomachać paluszkiem i zacytować, jak ten tekst tak naprawdę widzisz Markerów??
Kiedy Bóg stwarzał niebo, ziemie, morza, to zawsze w podsumowaniu było zdanie:-----WIDZIAŁ BÓG ŻE TO BYŁO DOBRE, skoro było dobre, to dlaczego ma być zmienione?
Zapraszam do dyskusji :-D

Było dobre ale nie jest, bo wszystko zostało skażone przez człowieka.
Pierwszy człowiek też był dobry ale uległ złu i skaził swoją naturę stworzenia.

A Bóg to według ciebie nie przewidział,że to co stworzył to po kilku latach nie będzie dobre?

Przecież według ciebie stwarzał wszystko TWÓJ MĄDRY BÓG i co pomylił się?

Nie wszystko jest tak jak chcemy.
Czy Bóg stworzył by szatana, gdyby przewidział, że zwiedzie tyle aniołów i ludzi?
Nawet jeżeli mógł przewidzieć, to nie stworzył niewolników, lecz istoty posiadające wolną wolę działania i kreacji.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13640
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 419/608
 68%
Wysłany: 2023-12-16, 13:12   

wybrana napisał/a:
Nie wszystko jest tak jak chcemy.
Czy Bóg stworzył by szatana, gdyby przewidział, że zwiedzie tyle aniołów i ludzi?
Nawet jeżeli mógł przewidzieć, to nie stworzył niewolników, lecz istoty posiadające wolną wolę działania i kreacji.

Jak coś ci nie wychodzi, to Bóg tego nie przewidział co?
Bóg nie stworzył szatana, tylko Jutrzenkę wspaniałego Anioła i doskonale przewidział co się stanie i wszystko co się stało jest dla naszego dobra.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Markerów 
VIP
Mistrz


Potwierdzenie wizualne: 2012
Pomógł: 92 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 7077
Skąd: Tarnów
Poziom: 58
HP: 4536/15122
 30%
MP: 0/7220
 0%
EXP: 22/373
 5%
Wysłany: 2023-12-16, 13:18   

nike napisał/a:
[q??
Kiedy Bóg stwarzał niebo, ziemie, morza, to zawsze w podsumowaniu było zdanie:-----WIDZIAŁ BÓG ŻE TO BYŁO DOBRE, skoro było dobre, to dlaczego ma być zmienione?
Zapraszam do dyskusji :-D


Najwidoczniej dinozaury i miliony gatunków zwierząt i roślin nie były dobre bo już ich nie ma 🤣
_________________
Mdr 3.1 A dusze sprawiedliwych są w ręku Boga
i nie dosięgnie ich męka
Zdało się oczom głupich, że pomarli,
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 481 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7111
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5510/7220
 76%
EXP: 56/373
 15%
Wysłany: 2023-12-16, 13:31   

Markerów napisał/a:
Najwidoczniej dinozaury i miliony gatunków zwierząt i roślin nie były dobre bo już ich nie ma 🤣

Niedługo nie będzie Markerowa...
I co o tym myśleć? :roll:
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 15