FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
s
Autor Wiadomość
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-07-23, 22:24   

O dzieki ale chyba daremno sie trudziles... mam pare wersidel ktore chetnie bym zapodal :(
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6035/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2015-07-23, 22:30   

Olus napisał/a:
O dzieki ale chyba daremno sie trudziles... mam pare wersidel ktore chetnie bym zapodal :(


Skoro napisałem, że przeniosę jak wrócę to słowa dotrzymałem.
Zwiastun mnie nie obchodzi, uciekł z tego forum jak zwykle świadkiści jak się zorientują, że mają do czynienia z osobami znającymi Biblię :)
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
Zwiastun
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-07-23, 23:38   

Krystian napisał/a:
Zwiastun mnie nie obchodzi, uciekł z tego forum jak zwykle świadkiści jak się zorientują, że mają do czynienia z osobami znającymi Biblię :)


Uciekł, uciekł ale wpierw pozostawił po sobie świadectwo

http://biblos.feen.pl/vie...ighlight=#54856

:->

ps.
Mógłbym cię zmiażdzyć argumentami, które zdobyłem ale po prostu szkoda mi ciebie, ośmieszysz się a ja nie chcę żeby ktoś był urażony albo smutny z mojego powodu, jak widzisz zaprosiłeś mnie tutaj i słusznie, przedstawiłem ci solidne argumenty? też prawda! Szkoda że tylko tyle, na innym forum było to prawie 900 postów. Przekonałeś się o ile nie ty to może inni kto zna biblię, natomiast ty jedynie w paru postach odburknąłeś do mnie jak na typowego "antyświadka"przystało i jeszcze musieliśmy na nie czekać kilka(naście) dni. Tak więc nie masz mi do zaproponowania nic w zamian za to co już posiadam.


ps2

a jeśli nadal wam się podoba takie forum:


Cytat:
"
[Dzisiaj 0:24] Olus: ten cwel tez mnie nie ruszyl"


[Dzisiaj 12:32] Krystian: Migdałko co do zamosa to nie trzeba tego idiotę spalić na stosie tylko go zbanować,ale wam wsio rawno bo wasze forum to webdobabilonia a tam nie szanuje się Świętego Imienia Boga Prawdziwego

[Dzisiaj 12:40] Migdałek: Natomiast ty krystinie piejesz o szacunku do Imienia Boga codziennie a w czynach jakoś Ci daleko do Jezusa głoszącego miłość do nieprzyjaciół i nakazujących modlitwę za nich.




Alleluja i do przodu.
Bez Zwiastuna 8-)
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13638
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 417/608
 68%
Wysłany: 2015-07-24, 21:02   

Zwiastun, Zmiażdż mnie, bardzo proszę.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6035/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2015-07-24, 21:47   

Zwiastun napisał/a:
Mógłbym cię zmiażdzyć argumentami, które zdobyłem ale po prostu szkoda mi ciebie,


To dawaj, świadkisto, chętnie się odniosę do cekaowskich argumentów.

Zwiastun napisał/a:
ośmieszysz się a ja nie chcę żeby ktoś był urażony albo smutny z mojego powodu, j


Ty już Boga Jehowę ośmieszyłeś, więc dalej już nie można.

Zwiastun napisał/a:
zaprosiłeś mnie tutaj i słusznie, przedstawiłem ci solidne argumenty


Jakie argumenty?
W tych tematach, gdzie się z Tobą zgadzam?

Zwiastun napisał/a:
natomiast ty jedynie w paru postach odburknąłeś do mnie jak na typowego "antyświadka"przystało i jeszcze musieliśmy na nie czekać


Przestań robić ze mnie antyświadka. Czepiam się CK jak wy papieża do szeregowych członków nic nie mam.

Zwiastun napisał/a:
nie ty to może inni kto zna biblię


Widzę jaki Ty masz szacunek do Biblii, bo cały czas piszesz z małej litery.
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6035/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2015-07-24, 21:57   

nike napisał/a:
Zwiastun, Zmiażdż mnie, bardzo proszę.


Nike, Zwiastun poczytał trochę chłopaków z USA i myśli, że Pana Boga za nogi złapał 8-)
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
Zwiastun
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-07-25, 08:52   

Cytat:


[Dzisiaj 12:32] Krystian: Migdałko co do zamosa to nie trzeba tego idiotę spalić na stosie tylko go zbanować,ale wam wsio rawno bo wasze forum to webdobabilonia a tam nie szanuje się Świętego Imienia Boga Prawdziwego

[Dzisiaj 12:40] Migdałek: Natomiast ty krystinie piejesz o szacunku do Imienia Boga codziennie a w czynach jakoś Ci daleko do Jezusa głoszącego miłość do nieprzyjaciół i nakazujących modlitwę za nich.




Cytat:


[Wczoraj 14:01] Wasiczek: Co do ZAMOSA i reszty bluźnierców. Pismo mówi wyraźnie: Ktokolwiek bluźni imieniu Pana, będzie ukarany śmiercią. Cała społeczność ukamienuje go.

[Wczoraj 17:32] Zwiastun: I co ładnie to tak pisać o innych, "nie czyń bliźniemu co tobie niemiłe" ty powiesz tak o innych, o tobie mogą powiedzieć to samo :->

[Wczoraj 17:34] Zwiastun: Co wam przeszkadza jakiś Zamos z innego forum, niech sobie pisze, niech sobie żyje a tu już inkwizycja, ludzie lepsi od Boga w swoich decyzjach Mateusza 5:45 :roll:

[Wczoraj 18:40] Krystian: "Co wam przeszkadza jakiś Zamos" i to mówi świadek Jehowy szkoda slów

[Wczoraj 19:28] Zwiastun: No jasne, bo byłbym prawdziwym chrześcijaninem gdybym wraz z wami wyzywał każdego kto ma inne zdanie (czy z biblia.webd czy forum.protestanci) od "cweli i idiotów", wtedy byłbym waszym ziomalem, chrześcijaninem i kto wie kim jeszcze. 8-)

[Wczoraj 19:38] bartek212701: Na Zwiastuna można powiedzieć duzo, ale na Wasze epitety jeszcze więcej. Na dole jest etykieta savoir vivre'u :-/ poczytajcie, bo jestem załamany waszym słownictwem i obgadywaniem za plecami. Jesli coś do kogoś macie to psizcie do Niego, ewentualnie na PW do owej osoby. Przekupy na targu normalnie są poważniejsze.

[Wczoraj 22:16] Wasiczek: Jakie obgadywanie? Ja Zamosowi pisałem to samo co tutaj, dopóki nie zostałem bezczelnie wykopany z webdolandii za pisanie niewygodnej prawdy. :roll:

[Wczoraj 23:08] Krystian: Wasiczku na webdobabiloni już mało chrześcijan pisze. Zostali tam ateiści, deiści i świadkiści

[Dzisiaj 7:19] Zwiastun: "bezczelnie wykopany z webdolandii za pisanie niewygodnej prawdy" - jeśli ta prawda brzmiała tak jak na tym forum to się nie dziwię że wykopali, mnie jakoś nie wykopali a nie takie niewygodne prawdy pisałem np taki oto temat: http://biblia.webd.pl/for...t=11273&start=0 8-)

[Dzisiaj 7:21] Zwiastun: Jak się ktoś nie umie zachowywać na forach to nie dziwota że wykopują, tylko tutaj nie wykopują za określenia o jakich wczoraj wspominałem ;-)

[Dzisiaj 7:27] Zwiastun: Ot ci paradoks, w stopce tego forum "Komentuj, nie obrażaj" - a chyba trzeba zrobić dopisek z wyjaśnieniem co to znaczy

[Dzisiaj 8:08] Olus: http://i1.memy.pl/obrazki...o_nieczysta.jpg 8-)




W temacie "(nie)utracalnosc zbawienia" warto się zająć jeszcze jedną sprawą, mianowicie:


Cytat:
[Wczoraj 20:16] zion599: Zwiastun bylbys ziomalem , jakbys oceniał stan faktyczny a nie pozory, typu słownictwo



Z dedykacją, m.in dla niektórych aktywnych uczestników tego forum:
"Uważaj na tę "szkodliwą, krnąbrną rzecz" (na podstawie obserwacji)"
LINK: http://zwiastowanie.blogs...brna-rzecz.html



:)
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13638
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 417/608
 68%
Wysłany: 2015-07-25, 11:47   

Zwiastun napisał/a:
Z dedykacją, m.in dla niektórych aktywnych uczestników tego forum:
"Uważaj na tę "szkodliwą, krnąbrną rzecz" (na podstawie obserwacji)"
LINK: http://zwiastowanie.blogs...brna-rzecz.html


Z tego linku wynika,ze to ty jesteś najpiękniejszy, najmądrzejszy, i twoja organizacja. Nie zauważyłam skromności z twojej strony, nawet tyle co brudu za paznokciem, czyż na pewno taki jesteś pyszny, czy tylko mi się tak wydaje?.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-07-25, 14:17   

Nike niestety .... :-/

Dla Zwiastuna

Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo dajecie dziesięcinę z mięty, kopru i kminku, lecz pomijacie to, co ważniejsze jest w Prawie: sprawiedliwość, miłosierdzie i wiarę. To zaś należało czynić, a tamtego nie opuszczać. 24 Przewodnicy ślepi, którzy przecedzacie komara, a połykacie wielbłąda!
25 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo dbacie o czystość zewnętrznej strony kubka i misy, a wewnątrz pełne są one zdzierstwa i niepowściągliwości. 26 Faryzeuszu ślepy! Oczyść wpierw wnętrze kubka, żeby i zewnętrzna jego strona stała się czysta.
27 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa. 28 Tak i wy z zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, lecz wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości.
[/quote]
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6035/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2015-07-26, 00:24   

Niejednokrotnie ludzie, którzy widzieli postępowanie Świadków Jehowy względem swych wrogów często ci wrogowie po latach dopiero zrozumieli (a nawet się zawstydzili i żałowali swojego postępowania względem ŚJ) że faktycznie Bóg jest wielki gdyż prawdziwych Jego wyznawców dobrze usposobił dzięki swemu duchowi.

Zwiastun swoich wyznawców nie tych co kłamali na Boga Prawdziwego jak Twoje CK.
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 13