FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusje o słownictwie, pogodzie, kosmosie, nefilimach, ....
Autor Wiadomość
Zwiastun
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
  Wysłany: 2015-07-26, 16:56   Dyskusje o słownictwie, pogodzie, kosmosie, nefilimach, ....

Takie tam ze shoutboxa:
(25, 26 lipca 2015)

Czcionka niebieska: Zwiastun
Czcionka brązowa: zion
Czcionka zielona: Olus
Czcionka czarna: pozostali

[Wczoraj 7:19] Zwiastun: "bezczelnie wykopany z webdolandii za pisanie niewygodnej prawdy" - jeśli ta prawda brzmiała tak jak na tym forum to się nie dziwię że wykopali, mnie jakoś nie wykopali a nie takie niewygodne prawdy pisałem np taki oto temat: http://biblia.webd.pl/for...t=11273&start=0 8-)

[Wczoraj 8:54] Zwiastun: Z dedykacją dla tego forum: http://zwiastowanie.blogs...brna-rzecz.html :)


[Wczoraj 11:32] zion599: I tym postem potwierdziłeś moje słowa i obawy Bobo. W Polsce żyjecie jak pączki w maśle mając do obrony świeckie prawo, sądy i konstytucję, z których często korzystacie (jednocześnie potępiając je jako światowe) a mimo to krzyczycie, że jesteście prześladowani a pomiatacie ludźmi, którzy śmierć ponieśli, bo nie wyrzekli się Jezusa Brawo , 10/10

[Wczoraj 11:32] zion599: prawda w najczystszym wydaniu

[Wczoraj 11:36] zion599: Anka ma sentyment do świadkow bo ją gościnnie przyjeli i tylko dlatego dyskryminuje pozostałych wierzących i nie ma to nic wspolnego z sprawiedliwym osądem , tylko zwykłym pogańskim, Tak jak mozna sie było wkupić w łaski Cesarza , tak samo jej tam posmarowali kiedyś (do czego sie przyznała) i jest nieobiektywna. bobo i Ty macie paskudne charaktery ale i tak wam nic nigdy nie grozi tylko dlatego ze jesteście świadkami, to ze w ten sposob was deprawuje nie obchodzi ją , no coż i wy i ona przez to na dno pojdziecie, ona za niesprawiedliwe osądy , a wy za to ze niedostrzegacie własnego paskudztwa. (chociaz Ty to nie jesteś jeszcze taki najgorszy ale bobo to juz dawno powinien wylecieć)

[Wczoraj 11:40] zion599: No to powiedzielem- ktos musial to wreszcie zrobić.


[Wczoraj 11:51] Zwiastun: zion co cię tak wkurzyło, ten artykuł ?
http://zwiastowanie.blogs...brna-rzecz.html

[Wczoraj 11:51] Zwiastun: :)


[Wczoraj 12:02] zion599: mnie wkurza Twoja obłudna postawa ogólnie , mam wrazenie ze bawisz sie tylko Chrześcijaństwem

[Wczoraj 12:04] zion599: widze ze stchorzyles i komentarze publikujesz tylko po zatwierdzeniu, cóż to świadczy tylko i wyłacznie o tobie i potwierdza moje zdanie


Komentarz zion599 z blogu:
bacz lepiej na swoj język nauczycielu, bo sam również nie przebierasz , unikasz moze niecenzuralnych słówek, ale złośliwości i jadu nie brakuje w Twoich wypowiedziach na forach. Jak to mówią "Lekarzu uzdrów się sam " Pozdrawiam


[Wczoraj 12:06] zion599: wiesz co innego trollować w internecie w zwyklych tematach , juz samo to jest to naganne, ale trolować z Chrześcijanstwa , to sory, wątpie zeby Jezusowi było dośmiechu w dniu ostatecznym

[Wczoraj 12:07] zion599: a co do władcow niesprawiedliwych i przekupnych to powinno im sie zabrać władzę, ale w tym świecie rządzi szatan i trzeba jeszcze troche poczekać, taka Anka np nie bedzie rządziła forum chrześcijańskim w Twoim raju na ziemi panie kolego, bo ją Jezus wyrzuci , ktory brzydzi się stronniczością

[Wczoraj 12:09] zion599: ja brzydze się nawet jeśli jest ktoś stronniczy z korzyscią dla mnie, czuje sie ze dostałem coś niesłusznie i mam wyrzuty sumienia, a Tobie widze ze są one zupełnie obce.


[Wczoraj 12:12] bartek212701: Dziś mają być burze :) jest tak gorąco, ze o matko!

[Wczoraj 12:14] zion599: ano jest:) wogole ostatnimi dniami upał daje sie we znaki :p

[Wczoraj 12:30] Zwiastun: Burze są potrzebne, oczyszczają powietrze, a że tworzą się gwałtowne zjawiska to tylko świadczy do jakiego stopnia człowiek zrujnował ziemię, teraz co chwilę słyszymy o różnych klęskach żywiołowych, zabetonowana i zatruta planeta, chce się regenerować. :roll:

[Wczoraj 12:36] zion599: Wszak prawdziwe, ale znowu przemycamy oskarżenia, prawda :P Zwiastunie odpowiedz mi na jedno pytanie : czemu karmisz się ludzkim grzechem?

[Wczoraj 12:38] zion599: czy tylko na tym poolega Twoje chrześcijaństwo ? (wybacz ze pytam , ale nic innego nie pokazujesz)


[Wczoraj 12:39] Zwiastun: zion, co do blogu, proszę o bardziej merytoryczne komentarze 8-) bo na ten twój nawet nie wiem co odpowiedzieć ;-)

[Wczoraj 12:48] zion599: wlasnie, bo nie masz nic na swoje usprawiedliwienie to co odpowiesz mi na to pytanie , czy mam juz z Toba nierozmawiać, bo jednak przyszedłsś tutaj tylko potrollowac i pobawić sie Chrzescijanstwem i nic wiecej

[Wczoraj 12:51] zion599: : czemu karmisz się ludzkim grzechem?

[Wczoraj 12:52] zion599: czy to jest właściwa postawa dla Chrzescijanina? Czy tak robił Jezus , apostołowie lub ktokolwiek inny ?


[Wczoraj 13:55] bartek212701: Burze sa spowodowane zrujnowaniem Ziemi? :shock: No nie, jestem w szoku :) to w Biblii pisze, tak?

[Wczoraj 13:56] bartek212701: Deszcze i tęcza po nim zapewne też sa zjawiskiem wywołanym zachowaniem człowieka :)

[Wczoraj 13:56] bartek212701: Niemniej jestem gotowy uwierzyć, ze piorun uderzający w bazylikę w Watykanie po abdykacji papieża jest działaniem demonicznym.

[Wczoraj 14:14] Olus: widze ze sep wykorzystal potkniecie Plumka i naszkrobal na nas na swojej stronie...Normalnie reinkarnowany Jezus :roll:

[Wczoraj 14:21] Olus: uwazaj zion bo nastepny artykul moze byc o tobie :-D O

[Wczoraj 14:24] Olus: Zwiastun jestes po prostu zwyklym tchorzem i obludnikiem...tyle w temacie a teraz napisz se nawet o mnie ksiazke


[Wczoraj 14:37] Wasiczek: Przeczytałem parę postów z tego tematu webdolandzkiego http://biblia.webd.pl/for...t=11273&start=0 i stwierdzam, że wypowiadający się tam świadkiści to hieny cmentarne. Chrześcijanie giną za wiarę w naszego Zbawiciela, bronią się przed ISIS, a ci obłudnicy śmią ich krytykować. :evil: No, ale to przecież ŚJ są najbardziej prześladowani, innych można olać. Co z tego, że oni szkalują KRK zaliczając go do świty Wielkiego Babilonu, no przecież to katolicy ich prześladują! Poziom dwulicowości i żerowania na cudzych grzechach sięgnął zenitu u tych dwóch sekciarzy! :roll:

[Wczoraj 15:30] zion599: macie racje panowie, ale nie ma sensu tego pisać, Zwiastun nigdy nie pomysli o sobie jako tym złym , tylko bedzie ze szatan nami kieruje zebysmy jego atakowali bo jest z jedynego wybranego zboru na ziemi , proponuje nie karmić trolla i z nim po prostu nie rozmawiać , nigdy. I niech sie karmi cudzym grzechem gdzie indziej i świadczy upadek . Kto sie podpisuje?

[Wczoraj 15:44] zion599: lece, bo koniec przerwy, powodzenia w ignorowaniu zwiastuna (chyba ze jakimś cudem dostrzeze kim jest:))


[Wczoraj 15:48] bartek212701: że też nie wstyd mu używac takich słów...a taki mądry 'artykuł' napisał. No cóż :)

[Wczoraj 16:24] Zwiastun: Bartek nie chodzi o burze jako takie ale o różne gwałtowne i nieobliczalne zjawiska, typu powodzie tąby powietrzne, z pewnością nie byłbyby one tak gwałtowne jeśli nie byłoby tzw polityki rabunkowej planety, wycinania drzew i rujnowania planety na różne sposoby, w tym również wszechoobecne zanieszczyszczenie choćby z coraz większej ilości samochodów. Tak, człowiek jest winny że powstają różne gwałtowne zjawiska. Polecam: http://zwiastowanie.blogs...est-winien.html

[Wczoraj 16:24] Zwiastun: :)
[Wczoraj 16:45] Zwiastun: http://biblos.feen.pl/vie...ighlight=#55457


[Wczoraj 17:16] bartek212701: Zwiastunie, to nie jeździjcie samochodami, nie latajcie samolotami, nie używajcie komputerów i telefonów, bo wszystko emituje niekorzystne ciepło do atmosfery i niszczy warstwę ozonową, co przycyznia się do tych zjawisk :) Czemu korzystasz z komputera i niszczysz Ziemie?

[Wczoraj 17:17] bartek212701: Bądź ponad tym, szanuj dzieło stwórcze :-P

[Wczoraj 17:43] Zwiastun: Nawet gdybym tylko samemu coś takiego zrobił, nie pobierał prądu w ogóle, nie jeździł samochodem, to będzie to tak minimalny zysk dla ziemi że prawie nie zauważalny. Słynne akcje z wyłączaniem prądu w całych miastach (godzina dla ziemi) to również taki raczej mało znaczący symbol niż jakiś konkretny ratunek: http://wiadomosci.onet.pl...iadomosc/bg7qhv :)

[Wczoraj 17:46] bartek212701: Ale czyste sumienie byś miał, a tak niszczysz jak ludzie ze świata, więc jesteś tego członkiem. :)

[Wczoraj 17:47] Zwiastun: Tutaj nie chodzi wyłącznie o same spaliny (samochodów i elektrowni węglowych), tutaj chodzi również o coś jeszcze .. o co? w linku wyżej opisany jest przypadek klęski na Haiti, warto poczytać co ją wywołało! Takich przypadków jest mnóstwo. :roll:

[Wczoraj 17:49] bartek212701: Mnie rozśmiesza, jak mówią śJ, że nie są częścią tego świata, ale ze świata to korzystają na potęgę :-D telefony, smartfony, samochody, firmy, pieniądze, wszystko jest dla nich dobre, ale przeciez nie są częścią tego świata :-D KO-ME-DIA

[Wczoraj 17:50] bartek212701: WYJASNISZ TEN FENOMEN ZWIASTUNIE? A może Wam wolno ze świata korzystać, ale nie być jego częścią, co? :-D Tylko co to wtedy znaczy?

[Wczoraj 17:50] Zwiastun: A jeśli chcesz wiedzieć co ja robię, to ci powiem, otóż np. nie wspieram "szaleńczego konsumpcjonizmu", przynajmniej w tym względzie czuję się lepiej gdy wiem że nie wywalam na śmietnik niedawno kupionej rzeczy. :)

[Wczoraj 17:51] bartek212701: Ja też tak nie robię, czyli nie jestem częścią tego świata? :-D

[Wczoraj 17:57] Zwiastun: Wszystko dla człowieka jest dobre pod warunkiem że zna umiar. Świat nie zna tego umiaru i dlatego dziś chyli się ku upadkowi. Gdyby tak ludzie zaczęli słuchać Boga z pewnością świat nie wyglądałby tak jak obecnie, postęp sam w sobie nie jest zły pod warunkiem gdy przeprowadza się go zgodnie z pewnymi zasadami, natomiast szaleństwo konsumpcjonizmu absolutnie nie, warto obejrzeć: http://www.youtube.com/watch?v=xaAezJxmuiU albo http://www.youtube.com/watch?v=9jQbXzbp_4k :)

[Wczoraj 18:01] Zwiastun: Natomiast Bartku jeśli chodzi o "nie bycie częścią świata" to nie znaczy żyć jak mnich gdzieś w górach w jaskini z dala od ludzi i cywilizacji, biblia tak tego nie określa, uczniowie Jezusa rozumieli, co to znaczy "nie być częścią świata", chodziło między innymi o to że musieli wystrzegać się nastawienia i uczynków odzwierciedlających bezbożnego ducha świata. między innymi niemoralności i przemocy, itp. :)


[Wczoraj 18:06] bartek212701: Nie...życie związane z 'nie byciem częścią tego świata' oznacza wyrzeczenie się dóbr, które daje ten świat. Czytając Twoje posty twierdzę, że jesteś jednak częścią tego świata.

[Wczoraj 19:03] bartek212701: http://www.fakt.pl/wydarz...536.html#fp=wyd

[Wczoraj 19:15] Olus: hahahahha

[Wczoraj 19:15] Olus: ten franciszek powinien przejsc na emeryture :-D https://www.youtube.com/watch?v=h0LoFA4cWik :-D


[Wczoraj 19:21] Zwiastun: Bartku, możesz mieć swoje zdanie, ale ja ci mówię tak jak jest to przedstawione w biblii. Bycie częścią świata to nie jest: chodzenie do pracy by się utrzymać, chodzenie do szkoły, rozmowy i przebywanie z ludźmi, Jezus powiedział: "Nie proszę, żebyś ich zabrał ze świata..." (Jana 17:15, 16) każdy musi żyćna tym świecie i nie powinien się izolować. Także posiadanie dóbr materialnych (nawet zwykły zegarek czy smartfon, który jest nam potrzebny do pracy lub jako ważne użyteczne narzędzie) na które zapracowało się ciężką pracą nie jest złe bo biblia mówi wyraźnie: "dać swojej duszy ujrzeć dobro za swój trud" (Kaznodziei 2:24). Hiob też coś posiadał, i co? był przykładem wytrwałości. :)

[Wczoraj 19:21] Zwiastun: Co innego jest złe. Zbytnie lub całkowite przywiązywanie uwagi do takich rzeczy czyli to o czym mówiłem "szalony konsumpcjonizm" mam nadzieję że obejrzałeś film, który proponowałem. :)

[Wczoraj 19:21] Zwiastun: Werset z Jana 15:19 nie jest taki trudny do zrozumienia, chodzi po prostu oto żeby naśladowcy Jezusa nie mieli ze światem nic wspólnego! A o jakim świecie mówił Jezus? "Świat" to społeczeństwo ludzkie oddalone od Boga, podległe władzy Szatana i przesiąknięte duchem egoizmu i pychy (Jana 14:30; Efezjan 2:2; 1 Jana 5:19). Przyjaźń z takim światem jest nieprzyjaźnią z Bogiem (Jakuba 4:4).

[Wczoraj 19:23] Zwiastun: :)

[Wczoraj 19:34] Zwiastun: Olus co do papieża, to podam jeszcze taki link: http://zmianynaziemi.pl/w...sciol-katolicki ale nie ma się czemu dziwić, przecież tak miało być, odstępstwo od prawdziwego Boga rozpoczęło się przeszło 2000 lat temu i obraz tego odstępstwa od chrześcijaństwa mamy w takich właśnie artykułach. :roll:


[Wczoraj 19:45] Olus: :lol: szkoda ze Plumka nie ma :lol:

[Wczoraj 19:50] Zwiastun: Polecam komentarze pod artykułem autorstwa: nałukowiec oraz Alien1974

[Wczoraj 20:10] bartek212701: Zwiastunie, Twoje zdanie jest oparte na biblii i jest biblijne. Moje zdanie oparte na Biblii jest niebiblijne. Dzięk, już wszystko rozumiem :)

[Wczoraj 20:38] zion599: co do konsumbcjonizmu to tym razem Zwiastun ma rację. co nie zmienia faktu ze znowu nakarmił sie cudzym upadkiem , (tym razem padło na papieża )ale pomińmy, on sie chyba nigdy nie zmieni

[Wczoraj 21:20] zion599: jaki duch , taka karma :P


[Wczoraj 22:18] Zwiastun: Nie jest mi z tego powodu wesoło że ktoś upada, przysłów 24:17, zion, w jaki sposób muszę się zmienić? czyżbym był poczwarką i muszę zmienić się w motyla? :->

[Wczoraj 22:24] Zwiastun: A propos chrztu kosmitów, kosmosu i tej drugiej ziemi, to niesamowite jakie teorie ludzie zmyślają, bo oto niedawno słyszeliśmy doniesienia o sondzie, która w końcu dotarła do Plutona i mamy w końcu po kilkudziesięciu latach jej odkrycia, wyraźne zdjęcia tej planety, których nigdy byśmy nie zrobili żadnym z teleskopów a tu się okazuje że znaleźliśmy planetę do której żadna sonda jeszcze nie dotarła (jej obraz to biała plamka) i wiemy o niej więcej niż o plutonie, czy wy nie widzicie tego dziwactwa? :->

[Wczoraj 22:34] Zwiastun: Wzięto pod uwagę jedynie to że planety krążą wokół gwiazdy zbliżonej rozmiarem i temperaturą do naszego Słońca (wszelkie "zdjęcia" to symulacje komputerowe), i to dziwne bo kiedyś słyszałem że planeta Mars również ma odpowiednią orbitę i że tam mogłoby być życie a nawet łazik Curiosity odkrył wodę a skoro życie jest z przypadku to czemu na marsie nikogo nie ma prócz robocików? :->

[Wczoraj 22:38] Zwiastun: Trawa sama rośnie i sama się sieje to dlaczego tak blisko od nas na Marsie nic się samo nie zasiało? :->

[Wczoraj 22:39] Zwiastun: To tyle ode mnie, takie słowo na niedzielę do przemyśleń :->


[Dzisiaj 0:20] bartek212701: Dla ŚJ wszystko czego nie rozumieją jest dziwactwem i demonicznym działaniem, dlatego są nieobiektywni :)

[Dzisiaj 0:21] bartek212701: "x [Wczoraj 22:38] Zwiastun: Trawa sama rośnie i sama się sieje to dlaczego tak blisko od nas na Marsie nic się samo nie zasiało? :-> " :-D Żartowniś

[Dzisiaj 0:39] Krystian: Oczywiście Bartku zabraniają chrześcijanom pracować w policji a jak im się d..pa pali to dzwonią po nią

[Dzisiaj 0:42] Krystian: Jak wprowadziliśmy punkt 1 regulaminu to nie żaden świadkista tylko katolik Zion pochwalił ten punkt

[Dzisiaj 0:44] Krystian: Niby nie należą świadkiści do świata, ale czerpią z niego całymi rękami jak tylko mogą, jak ja nie lubię takiej obłudy

[Dzisiaj 0:58] bartek212701: Krystianie, czesto nie zgadzam się z Twoją krytyką, ale ją przemilczam wtedy, niemniej traz pełna zgoda :)

[Dzisiaj 0:58] bartek212701: idę spać, dobranoc wszystkim

[Dzisiaj 1:02] Krystian: Dobranoc Bartku

[Dzisiaj 2:45] Olus: https://www.youtube.com/watch?v=4edinafjGQo co to kurna jset?

[Dzisiaj 3:49] zion599: jakto co anioły :]

[Dzisiaj 11:35] Zwiastun: Oj Krystian, Krystian kiedy ty w końcu odpowiesz coś sensownego nic tylko jad i jad. :->

[Dzisiaj 11:48] Zwiastun: eh anioły, które machają skrzydłami :) ciekawe po co mają skrzydła i po co nimi machają skoro nie dotyczą ich prawa fizyki w tym ciążenie ziemi gdyż są istotami duchowymi :->

[Dzisiaj 11:50] Zwiastun: ale łatwo ludzi w konia można zrobić, cóż tak się kończy brak elementarnej wiedzy o biblii. :)


[Dzisiaj 12:10] zion599: a tak z ciekawości - zwiastunie wykaz sie - gdzie w biblii napisano ze anioł jest istotą duchową :) Albo ze go nie dotyczą prawa fizyki, albo ze nie ma ciała fizycznego ;) Wykaż w Biblii :P

[Dzisiaj 12:14] zion599: tylko zaznaczam - ma to być cytat lub cytaty z biblii , a nie jw.org


[Dzisiaj 13:28] Zwiastun: zion trzeba czytać biblię to byś wyciągał logiczne wnioski, otóż anioły np , demony potrafią się przemieszczać w mgnieniu oka z jednego końca świata na drugi, druga rzecz Bóg to również istota duchowa, nie można jej zobaczyć jako istoty cielesnej, jest wszędzie, jak to możliwe być wszędzie a zarazem zachować prawa fizyki? czytaj biblię jako całość, myśl logicznie i kreatywnie a nie sztywno, wtedy odkryjesz wiele spraw. :)

[Dzisiaj 13:30] Zwiastun: a ty kolego dajesz się bałamucić jakimiś filmikami gdzie rzekome aniołki latają jak ptaszki :->

[Dzisiaj 13:35] Zwiastun: zion i jeszcze się pytasz gdzie w biblii napisane jest że aniołowie to istoty duchowe, to jak znamy biblię czy nie?

[Dzisiaj 13:38] Zwiastun: 1Kolosan 15:44. 2 Piotra 2:11 - istoty duchowe są znacznie potężniejsze od materialnych ludzi, ludzki umysł nie jest wstanie tego objąć swym rozumowaniem, i nie jest w stanie dostrzec oczyma tak jak wiatru, a więc biorąc to wszystko pod uwagę autorzy filmiku się wkopali, bo przedstawili aniołki na ludzki sposób rozumowania :-> ,


[Dzisiaj 13:47] zion599: ja nic nie twierdzę, a Ty nie udowodniłes ze są postaciami duchowymi, tylko ze mają moc potężną

[Dzisiaj 13:48] zion599: a ja sie pytam konkretnie - gdzie w Pismie napisano , ze anioły mają postać duchową. Skoro jesteś taki biblijny, powinieneś bez problemu wskazać werset


[Dzisiaj 14:15] Olus: https://pl.wikipedia.org/wiki/Cherub rzezby cherubow mialy skrzydla..

[Dzisiaj 14:16] Olus: anioly moga tez przybrac ludzka postac

[Dzisiaj 14:19] Olus: a nawet plodzic potomstwo z czlowiekiem..


[Dzisiaj 14:49] Zwiastun: zion599 a czym niby są aniołowie zwierzętami? :->

[Dzisiaj 14:51] Zwiastun: Na przykład gdy Daniel się modlił, Bóg wysłał do niego z odpowiedzią anioła, który przybył w ciągu paru chwil, jeszcze przed końcem modlitwy (Daniela 9:20-23) - jak to wyjaśnić? czy istota którą dotyczyłyby prawa fizyki, np. czas, przyśpieszenie G, bariera naddźwiękowa, nad świetlna, czy takiego anioła jeśli nie byłby duchem nie rozerwałoby na strzępy? :)

[Dzisiaj 14:52] Zwiastun: Przecież cała biblia jest pełna opisów zdumiewających działań aniołów, Boga i Jezusa po zmartwychwstaniu ten filmik tak naprawdę w drwiący sposób przedstawia istoty duchowe jakoby były tak prymitywne że muszą poruszać się fiatem 126p a przecież mogą one poruszać się star-trekiem "w trybie nadprzestrzennym". W bibli są opisy wydarzeń, które się fizjologom nie śniły, począwszy od rozstąpienia się morza, chodzenie po wodzie - wszystko to, to rzeczy które zostały uczynione przy pomocy istot duchowych. :->

[Dzisiaj 14:54] Zwiastun: Olus tylko mi nie mów że za Henrykiem Kubikiem wierzysz w "powrót nefilimów", którzy obecnie rzekomo się rodzą - ten proceder został ukrócony przez Boga w potopie a aniołowie od tej pory tego już czynić nie potrafią.

[Dzisiaj 14:59] Zwiastun: To że anioły potrafiły się materializować oraz to że nie obowiązują ich zasady fizyki jakie obowiązują nas ludzi to oznacza że mają ogromną moc, o wiele większą od istot materialnych. :)


[Dzisiaj 14:59] Olus: kubik nie ma z tym nic wspolnego..przeciez w czasach konca ma byc jak za dni noego to po pierwsze.Pokaz mi werset gdzie jest napisane ze wszystkie zbuntowane anioly sa zwiazane to po drugie.w czasach konca abbadon/apolo ma dostac klucze i cos wypuscic z otchlani to po trzecie :) jest wiele innych wersetow sugerujacych ze to calkiem mozliwe

[Dzisiaj 15:02] Zwiastun: No tak Olus nie ma nic wspólnego z Kubikiem a powtarza te same głupotki :->

[Dzisiaj 15:04] Zwiastun: Co za ludzie, wierzą w takie filmiki i atak z kosmosu ufoludków ze skrzydłami, a nie widzą realnych zagrożeń od zbuntowanych istot duchowych. :->


[Dzisiaj 15:06] Olus: no i widzisz juz nabrales wody w usta na moje argumenty i kubikujesz kiedy ja sie na kubika tutaj nie powolalem i nie pisalem ze teraz na ziemi juz napewno sa jakies anukaje :-D

[Dzisiaj 15:06] Olus: cienias jestes i tyle :-D


[Dzisiaj 15:10] Zwiastun: " [Dzisiaj 14:59] Olus: przeciez w czasach konca ma byc jak za dni noego" - a no tak "faktycznie", czyli czytasz pismo święte dosłownie, więc wynika wtedy z tego że BĘDZIE IDENTYCZNIE, czyli wszyscy nurkują pod wodę a uratuje się tylko jedna rodzinka i trochę zwierząt . :->

[Dzisiaj 15:12] Zwiastun: "[Dzisiaj 15:06] Olus: nabrales wody w usta" - faktycznie przed chwilą piłem wodę. :->


[Dzisiaj 15:14] Olus: nie uratuje tylko wierzacych a ze wtedy to byla tylko rodzina Noego...i guzik tym udowodniles :lol:

[Dzisiaj 15:18] Olus: w tym cytacie chodzi raczej i niespodziawanke...ale pozostale wersety sugeruja ze moze byc tez akcja z upadlymi aniolami.Ciekawe skad sie po potopie braly nastepny olbrzymy hmmm


[Dzisiaj 15:19] Zwiastun: A co do potomstwa nefimilów i tych aniołów co to nie wiedzieli gdzie ich prawowite miejsce, Bóg ich uwięził żeby nie mogli już czynić tego co czynili przed potopem, bo gdyby tak było to byśmy mieli armagedon nie obecnie ale już tysiące lat temu gdyby Bóg pozwolił nadal żyć i dopuszczać do płodzenia takich olbrzymów i zwyrodniałych tyranów jak np. Goliat (czy tam inny Herkules z opowiastek).

[Dzisiaj 15:19] Zwiastun: Bóg tych nieposłusznych aniołów wysłał do więzienia (Tartaru) i są tam przetrzymywani na sąd a jeśli są w więzieniu to oczywista oczywistość że podlegają znacznym ograniczeniom i nie mogą się już materializować jak przed potopem, oto fakty : 1 Piotra 3:19; 2 Piotra 2:4; Judy 6.

[Dzisiaj 15:20] Zwiastun: "[Dzisiaj 15:14] Olus: guzik udowodniles" nie mów hop :->


[Dzisiaj 15:22] Olus: wszystkie po potopie wyslal tak?to powiedz mi skad sie wzieli nefilmowie po potopie.Nawet twoj pzreklad i twoja strona o tym wspomina :-D czy nie dostrzegasz ze cos tu smierdzi :-D

[Dzisiaj 15:22] Zwiastun: Widzisz Oluśku przegrywasz jak przegrywa Henruś :->

[Dzisiaj 15:23] Zwiastun: A jacy nefilimowie przeżyli potop? może Binlanen albo Hitler? :->

[Dzisiaj 15:24] Olus: gdzie jest napisane ze zwiazal WSZYSTKIE (1Pt 3:19, 20) nie mowi o glozsenie nefilmom cytujezs na pale ze strony :-D 2 Piotra 2:4; Judy 6 mowia o tych ktorzy zgreszyli przed potopem .A nei ze wszystki duchy sa zwiazane i nic nie moga.

[Dzisiaj 15:26] Olus: Widzisz zwiastun cytujesz bezmyslnie i Biblii tez chyba nie czytales :-D liczb 13 33 Widzieliśmy tam nefilimów, synów Anaka,+ którzy pochodzą od nefilimów; tak iż we własnych oczach byliśmy jak koniki polne i takimi też byliśmy w ich oczach" cytuje z twojej swietej strony a nie od kubika :lol:


[Dzisiaj 15:26] Zwiastun: Aha czyli znowu głupotki tym razem z jedrusiowego blogu :->

[Dzisiaj 15:26] Olus: i co byly nefilmy po potopie?byly!

[Dzisiaj 15:27] Olus: cytue z twojej swietej strony jw org.Nie widzisz plusow?czy ty potrafisz czytac ze zrozumieniem?

[Dzisiaj 15:27] Olus: i w tym momencie jestes trafiony zatopiony :-D


[Dzisiaj 15:29] Zwiastun: To paczaj: 1 Piotra 3:19; 2 Piotra 2:4; Judy 6 - aniołowie którzy się materializowali zostali uwięzieni (mieli swój duchowy potop) , a zatem nie mogli dalej nikogo spładzać, tyrani zaś na ziemi zostali uśmierceni w potopie , no to jakim cudem miałyby być dalej jakieś istoty?

[Dzisiaj 15:32] Olus: Gdziie masz napisane ze WSZYSTKIE upadly anioly zostaly zwiazane?bo ja czytam ze te ktore zgrzeszyly z corkami ludzkimi przed potopem a dalej Biblia podaje ze dalej istnieli nefilmowie i byc moze dlatego Bog kazal wyrznac Jozeumu nawet kobiety w ciazy,.

[Dzisiaj 15:32] Zwiastun: A o jakich niefilimów chodzi z liczb 13:33 to się już dowiesz dogłębniej studiując, chyba że twój hura optymizm i "pokonanie zwiastuna" zablokuje ci logiczne myślenie i uniemożliwi ci zbadanie dalej sprawy :->

[Dzisiaj 15:32] Olus: no jacy? :-D

[Dzisiaj 15:33] Olus: oswiec mnie :lol: czyli nefilm juz nie jest nefilmem :-D pol czlowikiemi pol aniolem a gdzie tak napisano?


[Dzisiaj 15:38] Zwiastun: żebym cię mógł oświecić to wpierw bym musiał zgasić, twój płomyk nadziei że wygrałeś ze zwiastunem :->

[Dzisiaj 15:40] Olus: tu nie chodzi o wygranie tylko o fakt.Widze ze nie masz nic wiecej do powiedzenuia

[Dzisiaj 15:44] Olus: zwiastun skapitulowal :-P


[Dzisiaj 15:47] Krystian: Zwiastunie daj sobie spokój, że sieje jad, bo każdy czytający czy piszący na tym forum, wie , ze bredzisz

[Dzisiaj 15:49] Zwiastun: Z Oluśkiem już nie ma co rozmawiać, zahipnotyzowany że wygrał ze Zwiastunkiem.

[Dzisiaj 15:49] Krystian: Zawsze piszę zgodnie z moim zrozumieniem Biblii, a nie jak Ty ze zrozumieniem CK

[Dzisiaj 15:50] Zwiastun: Ale i tak powiem niech inni przeczytają. Ta relacja z Liczb 13:33 mała przyczynić się do wywołania strachu, nie był to opis stanu faktycznego. Dziesięciu zwiadowców, którzy wrócili do Izraelitów na pustkowiu i przedstawili im fałszywą relację o ziemi kananejskiej, oznajmiło: "Wszyscy ludzie, których widzieliśmy pośrodku niej, to mężczyźni nadzwyczajnego wzrostu. Widzieliśmy tam nefilimów, synów Anaka, którzy pochodzą od nefilimów; tak iż we własnych oczach byliśmy jak koniki polne i takimi też byliśmy w ich oczach"

[Dzisiaj 15:50] Olus: Zwiastun po prostu skapitulowales bo wykazalem ci ze po potopie na podstawie twojej swietej strony nadal jakims cudem rodzily sie nefilmy :-D

[Dzisiaj 15:50] Zwiastun: Niewątpliwie w Kanaanie mieszkali jacyś bardzo wysocy ludzie, co poświadczają inne wersety, ale nigdzie nie nazwano ich nefilimami z wyjątkiem tej ;złej wieści, starannie sformułowanej w taki sposób, by wzbudziła wśród Izraelitów strach i panikę (Liczb 13:31-33; 14:36, 37).

[Dzisiaj 15:51] Zwiastun: Natomiast Oluś i inni "Kubikowcy" chcą wmówić że potomkoiwe nefilimów rodzą się również dzisiaj, w takim razie zastanówmy się nad tym jak wyglądali nefiimowie - czy w biblii znajdziemy nefilima jako jakiegoś "chuderlaka niewielemogącego"? no właśnie a Kubik i jemu podobni twierdzą że nefilów mamy we wspólczesnym świecie, tyle że wskazują oni na jakichś chuderlaków. Gdyby obecnie na ziemi żyli tacy wielcy tyrani jak za czasów Noego to z pewnością w mediach byłoby głośno a tu nic. :->


[Dzisiaj 15:57] Olus: acha czyli zwiadowcy klamali??? malo prawdopodobne gdzy o gigantach/nefilmach wspomina jeszcze douay-Rheims Version, Proverbs 9:18, (Douay-Rheims Version, Proverbs 21:16),Douay-Rheims Version, Isaiah 14:9,Douay-Rheims Version, Isaiah 26:14. :-D

[Dzisiaj 15:58] Olus: Pokaz mi sekciarzu gdzie napisalem ze DZISIAJ rodza sie nefilmy

[Dzisiaj 15:59] Olus: Biblia podaje ze nefilmy a nie giganci i to mowi tekst aramejsi a to ze straznica sobie znalazla na to wytlumaczenie mnie malo obchodzi :-D


[Dzisiaj 16:01] Krystian: Jak głosiłem zgodnie ze zrozumieniem CK to stałem się fałszywym prorokiem

[Dzisiaj 16:04] Zwiastun: "[Dzisiaj 15:57] Olus: acha czyli zwiadowcy klamali???" Zobacz rozdział 14 co się potem działo Ty byś nie robił wszystkiego (nawet koloryzował rzeczywistości) by tylko uniknąć ze strachu konfrontacji z kimś większym pod względem liczebności od siebie? sprzeciwili się Mojżeszowi bo tak naprawdę nie wierzyli w moc Boga i że potrafiliby pokonać Kananejczyków nie sami z siebie ale z pomocą Boga :->

[Dzisiaj 16:05] Olus: a to juz sobie sam dopisales do Bibllii.Bo ja czytam ze widzieli nefilmy http://biblehub.com/hebrew/5303.htm hebrajski nie klamie.

[Dzisiaj 16:09] Zwiastun: "[Dzisiaj 15:59] Olus: Biblia podaje ze nefilmy a nie giganci" a to trzeba było sobie spojrzeć do słowników obcojęzycznych to byś wiedział co znaczy określenie nefilimy https://pl.wikipedia.org/wiki/Nefilim nawet naukowcy coś tam wykopują i zadają pytania co to takiego http://zalej-kawa.blog.on...trowi-olbrzymi/ :->

[Dzisiaj 16:22] Olus: dobra dam ci odstapnac :-D

[Dzisiaj 16:26] Zwiastun: Daj lepiej sobie bo ja nie czuję się zmęczony, raczej męczą się ci co chcą coś udowodnić byleby to było "antyświadkowe" ale nie wiedzą jak się do tego zabrać. :)
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-07-26, 18:13   

i czym sie hipokryto podniecasz?sam wyzywasz od kubikow a potem masz [...] bo ci ktos napisze sekciarzu :-D

prosze o powstrzymanie się od kolokwializmów
Ostatnio zmieniony przez bartek212701 2015-07-28, 16:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-07-26, 18:19   

sam sie osmieszyles i pokazales jak marna jest twoja wiedza :-D
Masz sie czym chwalic..brawo :-D
 
     
Zwiastun
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-07-26, 19:11   

[Dzisiaj 16:30] Olus: nie ja mowie co napisano...Biblia mowi o olbrzymach w czasach Noego i po nich.Teraz nigdzie olbrzymow nie widze ale tresc jest trescia,.mozna to tlumaczyc rozne ale jak pisalem co napisano to napisano.

[Dzisiaj 17:26] zion599: zwiastun nadal nie udowodniłeś, gdzie Biblia pisze o tym ze anioły są postaciami duchowymi ,Twoje dedukcje mnie nie interesuja, bo rownie dobrze mogą być posłani z nieba na ziemie i juz na ziemi przyjmowac taką a nie inną formę, zacytuj gdzie napisano wprost "Anioly sa postaciami duchowymi ", albo "Nie mają ciała" lub cokolwiek do tego zblizonego

[Dzisiaj 17:27] zion599: zion599 a czym niby są aniołowie zwierzętami? Nie wypowiadam się , bo nie wiem , Ty sie wypowiadasz , jako ten co wie, wiec udowodnij swoją rację


[Dzisiaj 17:33] Olus: tamto vide to jednak fake byl https://www.youtube.com/watch?v=Ps2mxgS_qC0 :-P komputerowo zrobione

[Dzisiaj 17:35] Olus: 5 Most Amazing Angels Caught On Tape https://www.youtube.com/watch?v=swYowKVPeoo -D


[Dzisiaj 17:36] Zwiastun: " [Dzisiaj 17:33] Olus: komputerowo zrobione" a skąd prawdziwe :lol:

[Dzisiaj 17:37] zion599: to jak z tymi cytatami panie Zwiastun :)

[Dzisiaj 17:37] zion599: lece do kosciola, jak wroce to prosze mi znaleść te cytaty :P


[Dzisiaj 17:38] Zwiastun: zion to zapytaj w kościele księdza niech ci wskaże wersety że aniołowie to nie istoty duchowe :->

[Dzisiaj 17:40] Olus: a czy ja gdzies pisalem ze prawdziwe?

[Dzisiaj 17:42] Zwiastun: Olus ja tam nie wiem, bo ty raz mówisz że nefilimowie to nie olbrzymy potem na odwrót, potem coś wklejasz po angielsku ( [Dzisiaj 15:57] Olus) że ja już nie wiem nic :->

[Dzisiaj 17:43] Olus: Zwiastun ty albo masz problemy z pamiecia i twoje czytanie ze zrozumiem tez nie jest najwyzszych lotw albo jestes perfidnym manipulatore.Chyba wszystkiego po trochu

[Dzisiaj 17:45] Olus: pisalem ze nefilmowie to nie sa olbrzymowi jak sugerowales po prostu wyzsi ludzie.Sam nie wiesz co bredzisz a potem komus imputujesz swoje brednie.


[Dzisiaj 17:45] Krystian: Zionie aniołowie potrafią się materializować, ale anioł to znaczy posłaniec nie koniecznie musi być istotą duchową, może być człowiekiem posłanym przez Boga Prawdziwego

[Dzisiaj 17:46] Olus: pokazalem ci pare cytatow polskich i angielskich a moge nawet grecich ze twoja swieta straznica z toba po prostu jestescie obludni w swoich wnioskach i twierdzeniach

[Dzisiaj 17:47] Olus: ty jakbys nie dostal tego "swojego pokarmu" to pewnie bys nie przezyl.Wszystko ci trzeba tlumaczyc jak dziecku w przedszkolu.

[Dzisiaj 17:47] Olus: zion to przy tobie mistrz czytania ze zrozumieniem....

[Dzisiaj 17:48] Olus: wez ty poczytaj cos wiecej niz te swoje gazetki i zacznij myslec samodzielnie.


[Dzisiaj 17:50] Zwiastun: Krystian to wskaż mi tu proszę kto ze zbuntowanych istot zmaterializował podczas ostatnich 2000 lat ?

[Dzisiaj 17:52] Olus: a gdzie krystian pisal cos o zbuntowanych?kolejny raz manipulujesz albo nie wiesz co czytasz.

[Dzisiaj 17:53] Olus: skoro aniolowie mogli sie materializowac w czasach starotestamentowych to teraz tez i tyle.


[Dzisiaj 17:53] Krystian: Olusie już wąż w raju syczał do Ewy ssssssssssssssssssstrażnicę czytaj

[Dzisiaj 17:53] Zwiastun: Sam Jezus się materializował ale ja się pytam o zbuntowane istoty :->

[Dzisiaj 17:53] Olus: pisze teraz o tych dobrych :-D zebys zaraz znowu nie krecil.O zlych juz pisalemByly nefilmy wiec byl kontakt z demonami i tyle :-D

[Dzisiaj 17:54] Olus: A gdzie przeczytales ze SIE MATERIALIZOWAL w strazniczy>? a ja mowie ze sie dematerializowal i co bo zmartwychstal w ciele i co mistrzu.

[Dzisiaj 17:55] Olus: taki z ciebie Biblista ze szkoda gadac.Oczytales sie stron i gazetek i myslisz ze wszystkie rozumy pozjadales :-D

[Dzisiaj 17:56] Olus: zbuntowane tez sie materializowaly jak pokazuje histora i tyle.Zostales pozamiatany :-D

[Dzisiaj 17:56] Olus: tyle sa warte wasze nauki co i rzymskie.

[Dzisiaj 17:57] Olus: po prostu z deszczu pod rynne :-D


[Dzisiaj 17:57] Zwiastun: "Jezus zmartwychwstał w ciele" powiadasz, to ty o mnie mówisz sekciarz? Co ci biblię ksiądz ukradł czy jak? :D 1 Piotra 3:18: "Chrystus raz na zawsze umarł za grzechy, ... uśmiercony został w ciele, ale ożywiony w duchu" :->

[Dzisiaj 17:59] Olus: 1P 3:18 Bp „Bo i Chrystus raz jeden cierpiał za grzechy, Sprawiedliwy za niesprawiedliwych, aby was doprowadzić do Boga; poniósłszy śmierć jako człowiek, został wskrzeszony do życia przez Ducha,”[ :lol: i co/i]

[Dzisiaj 18:00] Olus: Jezus zaprzeczyl ze jest duchem "Zatrwożonym i wylękłym zdawało się, że widzą ducha. (38) Lecz On rzekł do nich: Czemu jesteście zmieszani i dlaczego wątpliwości budzą się w waszych sercach? (39) Popatrzcie na moje ręce i nogi: to Ja jestem. Dotknijcie się Mnie i przekonajcie: duch nie ma ciała ani kości, jak widzicie, że Ja mam. (40) Przy tych słowach pokazał im swoje ręce i nogi. (41) Lecz gdy oni z radości jeszcze nie wierzyli i pełni byli zdumienia, rzekł do nich: Macie tu coś do jedzenia? (42) Oni podali Mu kawałek pieczonej ryby. (43) Wziął i jadł wobec nich. Lukasz 24;37 i co kocie


[Dzisiaj 18:01] Zwiastun: jeżeli tłumacz oddaje to wyrażeniem "przez Ducha", powinien też konsekwentnie napisać "przez ciało", jeżeli zaś tłumaczy "w ciele", powinien też przetłumaczyć "w duchu" :->

[Dzisiaj 18:01] Olus: nie podskakuj bo cie szybko na ziemie sprowadze :-D

[Dzisiaj 18:02] Zwiastun: "Wziął i jadł wobec nich" bo się zmaterializował by uczniowie jako istoty nieduchowe go widzieli :)

[Dzisiaj 18:02] Olus: nie pisz bzdur manipulatorze a teraz dodam Pawla Rz 8:11 Bw „A jeśli Duch tego, który Jezusa wzbudził z martwych, mieszka w was, tedy Ten, który Jezusa Chrystusa z martwych wzbudził, ożywi i wasze śmiertelne ciała przez Ducha swego, który mieszka w was.”

[Dzisiaj 18:03] Olus: Tam nie napisano nic O MATERIALIZACJI.Jezus powiedzial ze DUCHEM nie jest

[Dzisiaj 18:03] Olus: widzisz ile sa warte wasze nauki?guzik.Manipulejecie pismem i glosicie herezje.

[Dzisiaj 18:04] Olus: Katolicy glosza trojce a wy archanielstwo.katolicy nie przestrzegaja szbatu i wy tez.katolicy maja bozka i wy tez.Wiec w czym jestescie lepsi?w NICZYM.

[Dzisiaj 18:05] Olus: O Plumek :-D plum plum


[Dzisiaj 18:06] Zwiastun: to w takim razie w przeszłości aniołowie także się nie materializowali ale co.... zmartwychwstawali w ciele, także Bóg zmartwychwstawał by stać się widocznym dla ludzi - panie kochany pogubiłeś się pan :->

[Dzisiaj 18:07] Zwiastun: Oooo A Oluś sabatu przestrzega? :-D


[Dzisiaj 18:08] Olus: nie pogubilem :-D Jezus byl Synem Czlowieczym a nie aniolem,Zmartwychstalo Jego cialo a nie sam duch!

[Dzisiaj 18:11] Olus: i co zatkalo kozaku?


[Dzisiaj 18:12] Zwiastun: Oluś Oluś, Jezus jest człowiekiem i mieszka teraz w chmurkach (1 Koryntian. 15:50) - a dejze panocku spokój :-D

[Dzisiaj 18:14] Olus: cialo i krew to jest idiom Zydowski..nie napisali ci tego w sraznicy?tak Jezus jest dalej Synem Czlowieczym i Wroci jako Syn czlowieczy.

[Dzisiaj 18:17] Olus: i co widzisz jak plytka jest twoja wiedza a masz sie za wielkiego ewangeliste bo sie naczytales pisemek :lol:

[Dzisiaj 18:20] Zwiastun: Panie kochany coraz więcej błędów popełniasz pan, sypie się panu to wszystko jak domino :->

[Dzisiaj 18:23] Olus: jak narazie to wszystkie twoje argumenty prysly jak banka mydlana :lol:

[Dzisiaj 18:24] Zwiastun: Skoro gdy Jezus umarł, leżało jego ciało w jaskini, to kto zabrał stamtąd jego ciało, skoro jeden człowiek nie mógł odsunąć sam głazu do groty? A przecież Jezus jakoś stamtąd wyszedł :->

[Dzisiaj 18:24] Zwiastun: Skoro Jezus miał fizyczne ciało to dlaczego ukazywał się w różnych ciałach. Na przykład Maria wzięła go za ogrodnika (Jn 20:13-17). Innym razem, gdy wszedł do zamkniętego pokoju, miał na ciele widoczne rany (Jn 20:24-29). Kilkakrotnie został rozpoznany nie po wyglądzie, ale po słowach i zachowaniu (Mt 28:16-18; Łk 24:15, 16, 30, 31, 36-45). Pewnego razu dopiero cud, którego dokonał, uświadomił uczniom, z kim mają do czynienia (Jn 21:1, 4-7, 12).


[Dzisiaj 18:26] Olus: a gdzie ja napisalem ze Chrystusa cialo bylo takie same?Nie cytuj mi bezmyslnie straznicy :-D Jezus powiedzial ze duchem nie jest i zjadl specjalnie rybe,kazal sie dotykac i my ktorzy bedziemy zyli na ziemi mamy miec podobne ciala do Jego chwalbnego.

[Dzisiaj 18:27] Zwiastun: No to czyli jak Olusiu, głosisz że Jezus jest człowiekiem nawet w tym momencie? :->

[Dzisiaj 18:27] Olus: Moze pierwszy Adam tez mogl przechodzic przez dzrzwi...kto wie,kto wie :) w kazdym badz razie zmartwychstalo cialo a nie kacper przyjazny duszek.
[Dzisiaj 18:27] Olus: Nie zamienil sie w Michala :lol:


[Dzisiaj 18:43] Zwiastun: Jezus, po zmartwychwstaniu nadal jest człowiekiem przenikał przez ściany ale też jadał i pił i mu nic nie wypadało z brzucha jak Kacprowi duszkowi, Oluś za dużo Kacpra za mało biblii. Jak tak dalej pójdzie to i wiarę w Boga można stracić i będzie drugi Zamos. :-/

[Dzisiaj 18:48] Olus: Mogl sie nawet teleportowac bo mial przeobrazone/chwalbne cialo ale to zbyt trudne dla ciebie do zrozumienia.

[Dzisiaj 18:49] Olus: Jezus zaprzeczyl ze jest duchem i Pismo podaje ze nasz ciala tez maja byc ozywione przez ducha i tyle.Jezus i ludzkosc bedzie zyla wiecznie na ziemi wiec cialo im jest potrzebne jak pierwszej parze w edenie ale ty jestes juz pelen nauki ktora karmi cie twoja organizacja i nic do ciebie niedociera.

[Dzisiaj 18:50] Olus: mozesz sobie tylko pisac to nie tak bo ja sobie tego niewyobrazam i wciskac w Pismo cos czego tam nie ma i tyle.

[Dzisiaj 18:53] Olus: Ja opieram sie tylko na Biblii juz tobie blizej do Zamosa bo wierzys w cos czego nie napisano :-D a raczej w cos czym cie nakarmil inny czlowiek,.


[Dzisiaj 18:53] Zwiastun: Oluś, a wiesz że Nike i Krystian się z tobą nie zgodzą? :-> http://www.biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=224

[Dzisiaj 18:55] Zwiastun: Oluś to nie opieraj się na biblii, (nie bój się nie zwali się stojąc sama), tylko weź ją otwórz i czytaj :->


[Dzisiaj 18:55] Olus: guzik mnie to obchodzi :-> :lol:

[Dzisiaj 18:56] Olus: zawalil to sie wlasnie twoj swiat :-D wszystkie straznicowe argumenty wzialy w leb.Moze przestaniesz sie w koncu pysznic jaki z ciebie to wielki Bibliista :-D


[Dzisiaj 19:05] Zwiastun: A powinno cię to obchodzić, bo okazuje się że ani Nike ani Krystian nie posiadają "strażnicowych argumentów" a jednak jakimś cudem doszli do podobnych wniosków co ja, tylko tobie coś trudno to jeszcze idzie :->






[Dzisiaj 19:06] Krystian: Olusie proszę nie pisz do Zwiastuna kocie, bo to nieładnie nie wspominając o 2 punkcie regulaminu

[Dzisiaj 19:08] Zwiastun: No Krystian w końcu porządna reakcja, będą z ciebie ludzie :)

[Dzisiaj 19:08] Olus: no ma awatar kota to pisze kocie ale moge pisac sepie milosci :-D

[Dzisiaj 19:10] Olus: Nike jest badaczka i krystian poniekad tez wiec to nie wcale takie dziwne.Poza tym mnie nie obchodzi w co kto wierzy tylko co napisano a czego nie.

[Dzisiaj 19:11] Olus: nic juz sensewnego nie napiszesz...wiec skonczylismy na dzisiaj 8-) bedziesz podskakiwal i mnie obrazal to bedziesz lapal becki i tyle.Zapamietaj to sobie.

[Dzisiaj 19:12] Olus: i od Plumka i zion tez sie odstosunkuj,


[Dzisiaj 19:49] Migdałek: zwiastun moze podam Ci swoj adres bys mogl go na blogu umiescic i by kazdy 'prawdziwy' chrzescijanin mogl mi okno wytluc lub psa otruc (wszak kotu juz groziles)

[Dzisiaj 20:14] Zwiastun: Migdałek mówisz o moim wpisie o przybłędach na drogach i możliwości ich przejechania przez samochody? :)

[Dzisiaj 20:30] zion599: "zion to zapytaj w kościele księdza niech ci wskaże wersety że aniołowie to nie istoty duchowe" ksiedza ne pytam , bo nie wygłasza tez ze jest pewien ze aniołowie są postaciami duchowymi, ja też tak zawsze rozumiałem , ale nie mozna wykluczyć ze sie materializuja w inny sposoob

[Dzisiaj 20:31] zion599: jednak sie Ciebie pytałem skoro upierasz sie ze napewno duchowe, ale widze ze wersetu nie masz na poparcie tej tezy :(


[Dzisiaj 20:33] Zwiastun: witaj zionie i co księdza nie pytałeś? to co to za przewodnik duchowy, z którym nie da rady porozmawiać? :->

[Dzisiaj 20:34] zion599: Zionie aniołowie potrafią się materializować, ale anioł to znaczy posłaniec nie koniecznie musi być istotą duchową, może być człowiekiem posłanym przez Boga Prawdziwego Nom tego też nie mozna wykluczyć , jednak zwiastun posiadl jakąś tajemniczą wiedze, ciekawe skąd :D

[Dzisiaj 20:34] zion599: ja sie Ciebie pytam skoro powołujesz sie na autorytet Pisma i jestesś taki superbiblijny , to udowodnij. Czy rzucasz tylko puste wyuczone słowka?


[Dzisiaj 20:37] Zwiastun: [Dzisiaj 20:34] zion599: jednak zwiastun posiadl jakąś tajemniczą wiedze, ciekawe skąd" a stąd: Psalm 14:2

[Dzisiaj 20:38] Zwiastun: :->

[Dzisiaj 20:40] zion599: co to ma wspolnego z tematem ? to jak udoodnisz mi swoją tezę na temat aniołów, czy bedziesz sie sianem wykrecał :>

[Dzisiaj 20:42] Zwiastun: Jak będziesz wnikliwy to i ty poznasz bardzo wiele prawd. :->

[Dzisiaj 20:43] zion599: mowa trawa - a gdzie konkrety :P

[Dzisiaj 20:58] Zwiastun: zionie konkreciki już padły i to całkiem solidne, nawet zrobiłem oddzielny temat dla potomnych, a co mowy trawy to już ci mówiłem gdzie możesz się udać .... ewentualnie na fora w internetach. :->

[Dzisiaj 21:03] zion599: mleko od Zwiastuna juz zion pił , ale uznał ten pokarm za niekonkretny i czeka na stały pokarm, niestety zwiastunek serwuje znowu niestrawną konserwe ;)

[Dzisiaj 21:03] zion599: no dobra pokaz ze nie jesteś gołosłowny i daj ten cytat , ze aniołowie to istoty duchowe i juz - bedziesz miał z głowy, hehe

[Dzisiaj 21:08] zion599: pokaz ze nie jestes w ciemie bity, hehe


[Dzisiaj 21:10] Krystian: Olusie fakt, że mi blisko do poglądów Badaczy, jednak nie wierzę w ich piramidę i dawanie jakiejś drugiej szansy

[Dzisiaj 21:11] Olus: http://images.clipartpand...ipart_image.jpg :lol:

[Dzisiaj 21:12] Krystian: To, że Zwiastun ma kotka w awatarze, nie oznacza, że masz do niego pisać kocie

[Dzisiaj 21:12] Olus: Nie no tego Krystianie nie napisalem.Chodzilo mi o cialo...

[Dzisiaj 21:13] Olus: dostal to na co zasluzyl..nie bedzie mi tu kubikowal.Oko za oko 8-)


[Dzisiaj 21:15] zion599: ta Ty i kubik to jak Jenifer Lopez i nietoperz:P Swoją droga to kiedys jak pierwszy raz zobaczyłem Kubika na filmie, jak to mowił o piekle, myslalem ze to Świadek Jehowy Mial taka podobna maniere hehe Ale potem okazało sie ze jest jescze gorzej :(

[Dzisiaj 21:16] Olus: dodam tylko ze i tak bylem delikatny i odnosilem sie do jego "argumentow" nie pisalem nic o datach,piramidach,pastorze.

[Dzisiaj 21:18] zion599: Olus - Ty sie orientujesz .. czy Kubik był ŚJ?

[Dzisiaj 21:22] Zwiastun: Olus słusznie postąpiłeś
http://images.clipartpand...ipart_image.jpg ale nie brnij już dalej :->

[Dzisiaj 21:26] Zwiastun: Kubik tak twierdzi że był ŚJ, ale jak się kończy odstępstwo i oddzielenie od pokarmu stałego, to właśnie widać na jego przykładzie, cóż biblia wspominała i o takich przypadkach. :-(


[Dzisiaj 21:27] zion599: jaki miał w sobie fundament, tak i skonczyl, pewnie wierzył jak Ty w wybranczość a potem swiat mu sie zawalil i popadł w obłęd. Są exSJ jak parasin, czy Rethel ,ktorzy dopiero po odejściu zaczeli pożywac pokarm stały :) Chwała im :)

[Dzisiaj 21:28] Zwiastun: Znam strony Kubika od samego początku coś od roku 2008, kiedyś głosił zupełnie inaczej niż to co głosi obecnie, z niektórymi rzeczami się z nim zgadzałem, gdyż jeszcze pewną wiedzę miał od samych ŚJ, niestety to zaprzepaścił i efekty tego mamy właśnie teraz. :-(

[Dzisiaj 21:29] zion599: no faktycznie zauwazylem ze został w nim jeszcez troche mleka świadkowskiego teraz do tego pomieszał z własnym , coż nie kazdemu odejście służy ale wiekszosci tak :)

[Dzisiaj 21:29] Zwiastun: Parasin spożywa papkę odstępców i jeśli nadal będzie ją spożywał to po drodze stanie się być może drugim Kubikiem a być może i Zamosem albo RN. :-/

[Dzisiaj 21:30] zion599: sa tacy jak Manna, ktora jedyne czym żyje to pokrzywdzeniem , są tacy jak Kubik co popadają w obłęd, ale to wyjątki , wiekszosc normalnieje , dopiero gdy odejdzie :P

[Dzisiaj 21:31] Zwiastun: Niestety muszę to powiedzieć ale nic dobrego u przeciwników-odstępców nie widzę, a co widzę a no to co prezentują na forum watchtower czy biblia.webd nic tylko jad i jad dzień w dzień. :-/

[Dzisiaj 21:31] zion599: jak zaufa Panu , to sie nie stanie, jak zacznie ufać sobie i własnym przekonaniom to tak , każdemu to grozi , bo szatan chwyta człowieka w jego nieszczesciu , Naszczescie są grupy wsparcia , ktore takich ludzi wyprowadzają na prosta i zaczynają byc nawet bardziej wierzący , aniżeli byli w organizacji

[Dzisiaj 21:32] zion599: no ten jad to musza ograniczyć, ale oprocz jadu jest wiele mądrych treści, Ty tego nie widzisz bo tkwisz w organizacji i jakbys zaczal inaczej widzieć , to bys mogl do nich dolaczyc:P taka autoblokada Ci sie włacza, normalne


[Dzisiaj 21:32] Zwiastun: zion mówisz o wyzwolonych? to gratuluję wybrania takich "grup pomocy" :-/

[Dzisiaj 21:34] Zwiastun: Grupa ta nie robi nic innego jak tylko walczy z polskim oddziałem ŚJ o byle głupoty, w zamian co oferuje? NIC :-/


[Dzisiaj 21:35] zion599: świadectwo Parasina akurat bardzo mi zaimponowało, chłopak jest do bólu szczery i mowi też o swoich słabościach , nie nawala ogniem tego co sobie zasłyszał jak sporo Ex'ow robi, np mowsiac o przekretach finansowych i tak dalej , coś czego nie da sie tak naprawde udowodnić, chłopak mowi o swoim życiu , jak to było , jak reagowała jego brać, i jak dostrzegl u innych Ducha, poza świadkami, w organizacji tego nie widział, widział tylko organizację i zbitą mase ludzi ze świata. Takze sam widzisz, jemu akurat posłużyło to wyjście

[Dzisiaj 21:36] zion599: otworzyl oczy na prawdę


[Dzisiaj 21:36] Zwiastun: jakie świadectwo? to o masturbacji i tego że chciał aby zmieniono stanowisko u ŚJ w tej sprawie? znowu ten sam temat a przecież zionie rozmawialiśmy już o tym :-/

[Dzisiaj 21:37] zion599: Zwiastun uwierz mi , wcale nie nic , poza tą niechęcią, jest to treść bardzo budująca i pożyteczna, Do tego pokrzywdzenia oczywiscie tez mają prawdę, jednak Apostołowie przestrzegają by powściągać język dla braci , by ich nie gorszyć , no tutaj bywa z tym różnie

[Dzisiaj 21:37] Zwiastun: Byłbym bardzo zainteresowany owymi mądrymi treściami, bo jak oglądam wykłady odstępców na youtube to nic ciekawego znaleźć nie mogę :-/

[Dzisiaj 21:37] zion599: Zwiastun bo Ty patrzysz tylko pod kątem grzechu Parasina, powinienes ogarnąc troche wiecej treści , a nie skupiac sie na jednym

[Dzisiaj 21:38] zion599: cala godzina wykladu a Ty skupiłeś sie tylko na jednym , a całą reszte zbijasz w jedną całośc, bo grzech, jak mowie , masz auto-blokadę


[Dzisiaj 21:39] Zwiastun: zion jeśli chcesz wiedzieć to miałem na tyle czasu by przejrzeć wszystkie kilkadziesiąt stron na forum gdzie opisał swoją historię i co nieco wyrobiłem sobie już zdanie na podstawie tego co już nam publicznie zwierzył.

[Dzisiaj 21:40] Zwiastun: Chłopak ma problemy, wielu ludzi ma różne problemy, ale niestety nie chce sobie dać pomóc. :-(


[Dzisiaj 21:40] zion599: no skoro tak , to dziwne ze wspominasz akurat o tym aspekcie , ktory ma najmniejsze znaczenie w jego historii.

[Dzisiaj 21:42] zion599: ale on już sobie pomógł zwiastunie, bo zobaczył cos poza organizacją, ze tam też moze mieszkać Duch Boży , to naprawde znacznie cenniejszy dar , niz wyjscie z jednego grzechu, co do jego grzechu to nie wiem , ale tez powinien wiarą go leczyc , tej historii raczej nie opowiadał . Ale to jeden z aspektow i predzej czy pozniej sobie z tym poradzi jak bedzie chiał

[Dzisiaj 21:43] zion599: Moim zdaniem tez na forum Exów , trzeba wprowadzic wiecej wzrastania w Bogu , a nie tylko wzrastanie w tym jak to było źle i tu przyznaje racje, ale oni tak jakby chcac nie chcąc wychodzą lepsi, przez duch rywalizacji :D


[Dzisiaj 21:45] Zwiastun: ta sprawa była dla niego tylko kamieniem potknięcia i zamiast coś sobie przemyśleć, to teraz wymyśla coraz więcej problemów, :-( szkoda mi chłopaka że tak się pogrąża z dnia na dzień :-( nie mysl że jestem nieczuły i nie przejmuje się tym co ktoś czuje, ale wiem że czasem ludzie mają różne problemy emocjonalne i to jest sporym problemem więc nie mam prawa nikogo potępiać, bo człowiek taki czasem nie wie co mówi i wyolbrzymia wiele spraw tak jak człowiek w depresji. :-(

[Dzisiaj 21:47] Zwiastun: jak mówią psychologowie, człowiek musi sobie dać sam pomóc, bo jeśli nie to jego problemy będą narastały i narastały .... aż może dojść do przeróżnych wypaczeń :-/

[Dzisiaj 21:49] zion599: to tą materię Ty w nim rozpracowuj, lub poleć kogoś , jednak jest równoległa materia a mianowicie to ze te zdarzenia paradoksalnie przyniosły mu korzyść, taką , ze zobaczył ze poza zborem rownież mieszka Duch, a ciekawe kto mu pomaga zeby zerwać z tym grzechem , tego nie wiem Ale to inna już sprawa

[Dzisiaj 21:52] Zwiastun: a co do forum watchtower - to już wolę się nie wypowiadać, forum to znam od kilkunastu lat, była stara wersja, potem jakiś rozłam i nowa wersja, miałem "przyjemność" dyskutować z panem Bednarskim, chyba nie muszę mówić o kulturze słownej - wystarczy spojrzeć na jego działalność na biblia.webd. polecam jeden z ciekawych postów: http://watchtower.org.pl/...ch-na-wts-exow/

[Dzisiaj 21:52] zion599: jeżeli nie chcesz go zniechęcić do zboru Świadkow (chociaz z tego co pisał nie ma nic przeciwko wam i was szanuje jako szukających Boga) to nie nawracaj go do grupy, tylko pomoz podźwignąć ten grzech, bo inna mowa mu korzyści nie przyniesie niestety a tylko zgubę

[Dzisiaj 21:52] zion599: zw

[Dzisiaj 21:55] zion599: ale po co Ty tak obnażasz czyjeś słabości jak Biblijny Cham obnażał Noego - lepiej pomysl co zrobić zeby pomoc tym ludziom , skoro widzisz , ze zawracanie na organizacje ich wyniszcza, to po co to robisz?


[Dzisiaj 21:55] Zwiastun: zionie, pomóc mu można jedynie w realu a nie na forum dyskusyjnym :)

[Dzisiaj 21:56] zion599: przeciez to jedyna droga jest przez internet , bo w realu wam zabraniają rozmawiać z wykluczonymi

[Dzisiaj 21:56] zion599: i .. da sie :) Wiesz ile ja sie dowiedziałem dzieki rozmowom przez internet ? Bardzo duzo


[Dzisiaj 21:57] Migdałek: olus nie pamietam ktory sezon ale chyba jeszcze przed spotkaniem kastiela Ja tylko 7 widzialam

[Dzisiaj 22:00] Zwiastun: po pierwsze to należałoby zweryfikować stan faktyczny jego opowiadań, jego sprawa jest niejasna, nie wiemy czy jest wykluczony czy sam odszedł, nie mając podstawowych danych jak można coś doradzić, po drugie mowa również o pomocy psychologicznej, i jak już wspomniałem człowiek taki musi dać sobie pomóc, jeśli okazałby skruchę i przeprosił za to że wylewał tyle pomyji na niczemu winnych ludzi, to z pewnością dostałby i pomoc od dawnych braci, bo wykluczenie to nie kara śmierci.

[Dzisiaj 22:02] zion599: ale on nie wylewał zadnych pomyj, z tego co sie orientuje to właśnie zawsze dobrze zyczył braciom i mowil ze szukają Boga, a to on nie dostał pomocy gdy jej potrzebował

[Dzisiaj 22:02] Migdałek: zwiastun chodzilo mi o ten post w ktorym w slodkich slowkach wyrazales nadzieje ze moj kot zdechl widzac ze sie o niego martwie a potem jak napisalam ze ze wsi jestem wyrazales sie o nas rownie pochlebnie

[Dzisiaj 22:03] Zwiastun: a wiesz zionie ile to ja razy nadziałem się na oszustów, kłamców i krętaczy przez lata jak siedzę w internetach, anonimowość ludzi sprawiła że zdobyłem wiele doświadczenia i już nie jestem "dzieciakiem" wierzącym we wszystko co tutaj serwują :)

[Dzisiaj 22:04] zion599: niektorych historie są aż nierealne, to prawda, ale nie mozesz zakładać z goory ze wsyzscy kłamią bo są odstepcami , bo w wiekszosci to wlasnei świadczą to co było w ich życiu, a nie kłamstwa

[Dzisiaj 22:05] Zwiastun: Migdałek, aha chodziło ci o moje słowa o psie, który jeździł koleją i nie wrócił w odniesieniu do twojego kota co go puszczasz samopas :-D jeśli cię przestraszyłem konsekwencjami tego twojego nierozmyślnego działania to przepraszam. :)

[Dzisiaj 22:05] zion599: a jeśli nawracanie na skruche do organizacji nie przynosi żadnej korzyści i nie buduje tego człowieka , a raczej gorszy i powoduje gniew w tym człowieku, to należy tego zaniechać i pomoc mu w całkowicie inny sposob

[Dzisiaj 22:06] zion599: bo problemem jego np jest grzech, a nie niechęć do organizacji ,ktora mu w tym nie pomogła,bo ta akurat niechęc jest uzasadnoina , Chyba nie wierzysz ze starsi to zawsze sa aniołowie


[Dzisiaj 22:07] Zwiastun: zionie, ja nic nie zakładam, ja tylko mówię że wierzyć na 100% mogę jedynie w to co widzę w realu a tutaj w necie każdy może sobie napisać co chce, ostatnio Bobo stworzył piękną historyjkę w odniesieniu do historyjki Zamosa - i co która historyjka była prawdziwa a która zmyślona? tego się nie dowiesz przez internet :)
[Dzisiaj 22:09] Zwiastun: Nikt nie jest doskonały, sztuka polega na tym aby nie czuć do kogoś urazy, patrzeć przede wszystkim na swoje błędy a nie czyjeś a do tego potrzebna jest pokora. (Hebrajczyków. 13:17)


[Dzisiaj 22:12] Migdałek: wez mi wytlumacz jak mieszkajac na wsi mam trzymac kota w zamknieciu Mam go sznurkiem do plota przywiazac czy pod skrzynka trzymac? Jestes tak podła osoba Zwiastunie ze to ludzkie pojecie przechodzi

[Dzisiaj 22:13] Zwiastun: :-/

[Dzisiaj 22:15] Zwiastun: Migdałek, pierwsza sprawa się wyjaśniła, nie życzyłem twojemu kotkowi śmierci ale obawiałem się że nie interesowanie się nim sprawi że kiedyś może wpaść pod samochód, po drugie nie wyobrażam sobie abym mojego zwierzaka puścił gdzieś i nie wiedział gdzie przebywa i co robi ale również nie wyobrażam sobie trzymania go na krótkim łańcuchu całymi dniami.

[Dzisiaj 22:16] Zwiastun: Migdałko, wystarczy trochę zrozumienia co chciałem przekazać :)


[Dzisiaj 22:16] Migdałek: ano wlasnie zadnej odpowiedzi tylko zawoalowane kpiny

[Dzisiaj 22:20] zion599: @ 22:07 wiesz jak niedawno nike opowiadała o historiach jak to wygladało u niej w KK , to też nie dowierzałem ,jednak nie smialem podważać, bo anuż prawda , założyłem ze mowi prawdę, jednak wiem ze ani w Kosciele ani w zborach Świądków Jehowy nie ma aniołów, wiec takie historie sie zdarzają i lepiej przyjąć, ze autor mowi prawdę , bo kłamstwa mu nie udowodnisz.

[Dzisiaj 22:20] zion599: Nikt nie jest doskonały, sztuka polega na tym aby nie czuć do kogoś urazy, patrzeć przede wszystkim na swoje błędy a nie czyjeś a do tego potrzebna jest pokora. Dokłądnie, dlatego też i Ty zwiastunie nie powinieneś tak robić , mimo ze urazy zbytnio nie czujesz, to sie lubujesz w cudzych potknięciach , to nie jest pochwalana postawa w Biblii. Przypomnij sobie historię Chama i Noego


[Dzisiaj 22:23] Migdałek: kota nie powstrzyma zaden płot jak zamkniesz drzwi to oknem wyjdzie A jak jest ruja u kotek to bedzie pod drzwiami czatowal i pod nogami ci przemknie Koty maja swoje sciezki i nie upilnujesz ich Wie to kazdy kto mial kiedykolwiek stycznosc z kotami

[Dzisiaj 22:26] zion599: kotow nie wolno więzic w domu , bo to dzikożyjące stworzenia, chyba ze juz ni ma wyboru, bo na przykład właściciele żyją w bloku, czy maja hodowle

[Dzisiaj 22:29] zion599: jednak na wsiach , domach jednorodzinnych etc, kot powinien mieć mozliwośc poruszać się dokąd chce


[Dzisiaj 22:34] Zwiastun: Migdałko wiem jak się zachowują zwierzęta, sam posiadam, dlatego posiadanie jakiegokolwiek zwierzęcia to spora odpowiedzialność. Znam sąsiadów, którzy nie upilnowali psa, ten w nocy zwiał, wrócił cały pogryziony (bez kawałka mięsa), inny pies wrócił jeszcze bardziej pogryziony (z flakami na wierzchu, zdechł) taka jest prawda, kiedyś jadąc samochodem właścicielka idąc drogą nie trzymała psa na smyczy, pies wyskoczył wprost pod samochód, zabilibyśmy ładnego dużego psa, CENTYMETRY! drogami którymi jeżdzimy co chwilę widzę to co dziś wkleił Olus na zdjęciu, płaskie plamy po kotach i psach, kiedyś to nawet stado baranów wyleciało na drogę a gdzie pasterz? NIE BYŁO!

[Dzisiaj 22:35] Zwiastun: trzeba robić wszystko BY czegoś podobnego nie spotkało naszych zwierząt.
Ostatnio zmieniony przez Zwiastun 2015-07-26, 23:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-07-26, 19:19   



:lol:
 
     
Zwiastun
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-07-26, 19:23   

Znęca się nad kotkiem. :roll: ;-)
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-07-26, 21:01   

Dobrze ze wpisy z shoutboxa bo one idealnie pokazują Twoją postawę
unikania i uciekania od konkretow :) bedzie dla potomnych :P
tyle ze powinieneś zamienić kolory nasze powinny być niebieskie a Twoj brązowy:P
To by wyglądało adekwatniej do sytuacji :mrgreen:
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-07-26, 23:46   

Bardzo dziękuję Zwiastunie za umieszczenie tematu w rozmowach na luzie. Ja osobiście dałbym je do kosza, ale tu mogą pozostać :)
Miłego gawędzenia wszystkim życzę :)
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Zwiastun
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-07-26, 23:47   

bartek212701 napisał/a:
osobiście dałbym je do kosza


No co ty, bardzo ciekawe były :-D
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-07-27, 01:05   

Zwiastusiu, nie wydaje mi się. Dobranoc.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,39 sekundy. Zapytań do SQL: 14