FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Oficjalne pytanie do nike
Autor Wiadomość
Migdałek
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-11-03, 19:51   Oficjalne pytanie do nike

[Wczoraj 0:18] nike: Migdałko mowisz,że u nas na SB jest Beee, toc to tylko ty piszesz prawie i Iwonka co tu więc jest beee, chyba wy dwie.

Często opisujesz jak Twoja rodzina była represjonowana przez katolików za odmienne poglądy. Mam więc pytanie:

Jak zachowałabyś w sytuacji gdybyś usłyszała od jakiegoś katolika/katoliczki, że Twoje poglądy świadczą o byciu przeciwniczką używania mózgu i że zidiociałaś. Jak byś się wówczas czuła i jak zareagowała i co pisała?

Najpierw pozwalałaś by obrażano Mannę i Atę a teraz docinasz mi kiedy apeluję o powstrzymanie Bartka przed obrażaniem Iwony. Wówczas nie zareagowałaś jak pisałam Ci PW więc teraz piszę otwarcie.

Bartek tuż przed wyborami wpadł w jakiś amok i obraża wszystkich, którzy nie zgadzają się z nim w poglądach. Zrobisz coś z tym czy ZNOWU zamieciesz sprawę pod dywan?
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13546
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 325/608
 53%
Wysłany: 2015-11-03, 21:48   

Cytat:
Jak zachowałabyś w sytuacji gdybyś usłyszała od jakiegoś katolika/katoliczki, że Twoje poglądy świadczą o byciu przeciwniczką używania mózgu i że zidiociałaś. Jak byś się wówczas czuła i jak zareagowała i co pisała?

Nie przypominam sobie,żebym kogoś nazwalała ,zidiociałaś. ja nawet nie znam takiego słowa, pewnie za bardzo nowoczesne jest, a ja przecież według CIEBIE TO NA WEBEDZIE dozgonna moderatorka jestem przez ciebie nazwana, uważasz to za przyjemne słowo, w stosunku do mnie i mojego wieku jest?

Migdałek napisał/a:
Często opisujesz jak Twoja rodzina była represjonowana przez katolików za odmienne poglądy. Mam więc pytanie:

Tak napisałam kilka postów i chyba jeszcze ze dwa napiszę, ale chyba nie pisałam,że byliśmy represjonowani, tylko przez dewotów rzymskich prześladowani.

Migdałek napisał/a:
Najpierw pozwalałaś by obrażano Mannę i Atę a teraz docinasz mi kiedy apeluję o powstrzymanie Bartka przed obrażaniem Iwony. Wówczas nie zareagowałaś jak pisałam Ci PW więc teraz piszę otwarcie.


Nigdy nie pozwalałam na poniżanie Manny i Aty, zresztą one były dosyć ostre i potrafiły się same obronić. acha czy wróciły już na forum? bo dawno tam nie zaglądałam.

W którym miejscu tobie docinam? Bardzo proszę napisz bo jak do tej pory to tylko rzucasz oskarżenia.

Cytat:
Bartek tuż przed wyborami wpadł w jakiś amok i obraża wszystkich, którzy nie zgadzają się z nim w poglądach. Zrobisz coś z tym czy ZNOWU zamieciesz sprawę pod dywan?


Zamiotę pod dywan, bo nie interesują mnie wybory, a juz na pewno PIS.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 5915/6468
 91%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2015-11-03, 22:44   

Migdałek napisał/a:
Bartek tuż przed wyborami wpadł w jakiś amok i obraża wszystkich, którzy nie zgadzają się z nim w poglądach


Ja się z nim nie zgadzałem,ale jakoś nie wyzwał mnie, choć doskonale wiedział, że zagłosuję na Kukiz15.
Zwracał tylko uwagę mi, że Kukiz nie ma programu, ale to nie jest obrażanie.
Migdałko jesteś mocną osobą, to doskonale wiesz, że polityka czasem wyzwala emocję.


ps. Nike naprawdę nie interesują wybory, bo znam Ją nie od dziś.
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-11-04, 00:15   

nike czy Ty udajesz czy naprawde nie rozumiesz o czym pisze Migdałek
bo jeśli naprawde nie rozumiesz to tyle Twego szczescia
( bo za - delikatnie mówiąc- brak daru czytania ze zrozumieniem nie mozna odpowiadać)
ale jak celowo palisz janka to Bog widzi i wszystko rejestruje
sory nie bedzie usrpawiedliwienia dla kłamców.
Chyba ze naprawią publicznie swoj błąd
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-11-04, 00:19   

zion599, Ja przeprosiłem na sb, przyznałem się do błędu tam i na PW. Co jeszcze zrobić? Czasami napisze coś mocniej, ale nikt tu święty nie jest. Ty na przykład straszysz Bogiem, jak szatanem małe dzieci się straszy... :-/ bez przesady.
Dobranoc.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-11-04, 00:23   

bartek nie o to chodzi, ja nie mam do Ciebie żalu
(moze Migdałek ma- nie wiem)
tylko mam zal do nike , ze celowo lub nie robi z Migdałki głupią
udając ze nie rozumie o czym pisze
Tak sie spraw nie powinno załatwiać, a juz tymbardziej administrator nie powinien
|
Dzisiaj sie wkurzyłem na lenovo ze bredzi na bibla.laa oskarżając wasze forum
a dzisiaj widze ze ta polityka przymykania oczu moze faktycznie być tragiczna w skutkach

A przeciez Jezus uczył, ze to prawda wyzwala, a nie zamiatanie spraw pod dywan
dla świętego spokoju
Przecież nike mogla powiedzieć to samoco Ty , a jeśli by to sie nie stało, lub nie widziała
zwyczajnie upomnieć, ale nie.. nie mozna na tak prostą rzecz wpaść
tylko udawać ze sie nie rozumie o co chodzi..

ehh

no dobranoc:)
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13546
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 325/608
 53%
Wysłany: 2015-11-04, 11:22   

zion599 napisał/a:
tylko mam zal do nike , ze celowo lub nie robi z Migdałki głupią

Być może,że ja na prawdę nie potrafię czytać posta migdałki, ale jeszcze raz mówię,ze nie wiem o co chodzi Migdałce, gdzie i kiedy powiedziałam o niej,że jest zidiociała i inne tego typu słowa?
Bogiem mnie nie strasz.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-11-04, 11:49   

Jesli naprawde nie rozumiałaś, to nie mam Cie kim straszyć
no ale jeśli tylko udajesz, (bo np nie chcialas upomnieć bartka)
to sory, musisz śpiewać
Bog każe zaduścuczynienie wykonać, a nie tylko poszemrać pod nosem przeprosiny
i zostawić sprawy jak są.

Swoja droga jakto jest ze administrator forum najmniej wie (lub moze raczej chce wiedzieć?) co sie na nim dzieje? :roll:


Migdalek Ci wyjaśni o co chodziło
 
     
Iwona
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-11-04, 12:27   

Nike
Cytat:
Nie przypominam sobie,żebym kogoś nazwalała ,zidiociałaś. ja nawet nie znam takiego słowa, pewnie za bardzo nowoczesne jest, a ja przecież według CIEBIE TO NA WEBEDZIE dozgonna moderatorka jestem przez ciebie nazwana, uważasz to za przyjemne słowo, w stosunku do mnie i mojego wieku jest?

To Bartek do mnie napisał, że zidiociałam (z resztą nie tylko to). I nikt nie reagował - o to jej chodzi. Chodzi o to, że na każdym innym forum Bartek dostałby warna

Cytat:
Tak napisałam kilka postów i chyba jeszcze ze dwa napiszę, ale chyba nie pisałam,że byliśmy represjonowani, tylko przez dewotów rzymskich prześladowani.

Nie traktuj wszystkich tak samo. My z Migdałek, Donią i Zionem dewotami nie jesteśmy
Ostatnio zmieniony przez Iwona 2015-11-04, 12:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Iwona
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-11-04, 12:34   

Ja Bartkowi wybaczyłam, więc proszę was tutaj o spokój (jeśli mogę). Proszę się tutaj nie denerwować. Migdałek dobrze zrobiła, że poruszyła tutaj ten temat. To, że pewne osoby są w gronie zarządzających tym forum to nie znaczy, że regulamin ich nie obowiązuje. Prawdą jest, że Bartek złamał punkt drugi regulaminu w stosunku do mnie i warn powinien mu się należeć. Wybaczyłam mu. Następnym razem proszę jednak mieć na uwadze fakt, że jeśli ktoś jest adminem lub moderatorem (Bartek jest adminem) to nie zwalnia go z obowiązku przestrzegania regulaminu
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13546
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 325/608
 53%
Wysłany: 2015-11-04, 13:38   

zion599 napisał/a:
to sory, musisz śpiewać

Muszę ci się pochwalić, bo śpiewam całkiem nie źle.

zion599 napisał/a:
Swoja droga jakto jest ze administrator forum najmniej wie (lub moze raczej chce wiedzieć?) co sie na nim dzieje? :roll:

A no widzisz taki głupi administrator. ale głupi tez chce żyć.
zion599 napisał/a:
Migdalek Ci wyjaśni o co chodziło

Dziękuje bardzo za poinformowanie.
Iwona napisał/a:
To Bartek do mnie napisał, że zidiociałam (z resztą nie tylko to). I nikt nie reagował - o to jej chodzi. Chodzi o to, że na każdym innym forum Bartek dostałby warna

Naprawdę? Ja widziałam,ze bartek sam sobie juz dwa razy dał warna, a Migdałka,za poniżanie np. MNIE i innych nie dostała jeszcze na naszym forum warna. i mi nie spieszno jest jej go dawać.

Iwona napisał/a:
Nie traktuj wszystkich tak samo. My z Migdałek, Donią i Zionem dewotami nie jesteśmy

A czy wy żyliście 60 lat temu? A tak na marginesie ty Iwonko jesteś dewotka i to bardzo mocno zaawansowaną Migdałki i doni nie znam dobrze, a Zion raczej obiektywnie podchodzi do religii.
Iwona napisał/a:
Ja Bartkowi wybaczyłam, więc proszę was tutaj o spokój (jeśli mogę). Proszę się tutaj nie denerwować.

Skoro wybaczyłaś, to po co nawracasz?
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-11-04, 14:06   

Migdalek to ostatnio porusza tylko takie tematy.
albo awantura na sb albo w temacie :roll:

Bartek wyznal swoje grzechu i przeprosil wiec w czym problem?
Rozumiem jesli by szedl w zaparte i twierdzil ze dobrze zrobil.


Wtedy Piotr zbliżył się do Niego i zapytał: «Panie, ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat wykroczy przeciwko mnie? Czy aż siedem razy?». Jezus mu odrzekł: «Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt siedem razy.



Ps.Serduszka w to nie mieszajcie :-P
 
     
Iwona
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-11-04, 14:51   

Cytat:
A tak na marginesie ty Iwonko jesteś dewotka i to bardzo mocno zaawansowaną

Czemu tak sądzisz?

Cytat:
Skoro wybaczyłaś, to po co nawracasz?

Migdałek założyła temat, a że Bartek tak na mnie pisał więc chyba wypada bym również w tym temacie zabrała głos
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13