FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Znak oczyszczenia świątyni
Autor Wiadomość
Geb
Geb

Dołączył: 24 Sie 2017
Posty: 17
Poziom: 2
HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 7/8
 87%
Wysłany: 2017-09-04, 14:59   Znak oczyszczenia świątyni

Znak oczyszczenia świątyni

Cześć i chwała mężczyźnie, który oblał farbą szybę pancerną na obrazie jasnogórskim w Częstochowie w grudniu 2012.
Mieszkaniec Świdnicy stwierdził, że jest to czyn prawdziwy przeciw bałwochwalstwu:
Nie jestem szaleńcem,
musiałem to zrobić,
by otworzyć ludziom oczy,
by odkryli prawdę Ewangelii.


Ewangelia wg św. Jana rozdział 2
13 Zbliżała się pora Paschy żydowskiej i Jezus udał się do Jerozolimy.
14 W świątyni napotkał siedzących za stołami bankierów oraz tych, którzy sprzedawali woły, baranki i gołębie.
15 Wówczas sporządziwszy sobie bicz ze sznurków, powypędzał wszystkich ze świątyni, także baranki i woły, porozrzucał monety bankierów, a stoły powywracał.
16 Do tych zaś, którzy sprzedawali gołębie, rzekł: «Weźcie to stąd, a nie róbcie z domu mego Ojca targowiska!»
17 Uczniowie Jego przypomnieli sobie, że napisano: Gorliwość o dom Twój pochłonie Mnie.
18 W odpowiedzi zaś na to Żydzi rzekli do Niego: «Jakim znakiem wykażesz się wobec nas, skoro takie rzeczy czynisz?»
19 Jezus dał im taką odpowiedź: «Zburzcie tę świątynię, a Ja w trzech dniach wzniosę ją na nowo». [Por. Vt-5,40]
20 Powiedzieli do Niego Żydzi: «Czterdzieści sześć lat budowano tę świątynię, a Ty ją wzniesiesz w przeciągu trzech dni?»
21 On zaś mówił o świątyni swego ciała.
22 Gdy więc zmartwychwstał, przypomnieli sobie uczniowie Jego, że to powiedział, i uwierzyli Pismu i słowu, które wyrzekł Jezus.

I co mieszkańca Świdnicy spotkało:

http://bi.gazeta.pl/im/af...zczyzna-prz.jpg
samo foto pokazuje jak Go potraktowali "?rodacy?" - poniżenie bez prawa do obrony.
Sprawca "?profanacji?" spokojnie dał się zakuć w kajdanki. I czekał na przyjazd policji.
Szedł jak Jezus na krzyż!
Bez wyroku!
(źródło: Marek Mamoń 13 maja 2015): Pobudzony religijnie "***" 9 grudnia 2012 r. rzucił żarówkami z farbą w obraz Matki Boskiej na Jasnej Górze, został zamknięty w zakładzie psychiatrycznym z najgroźniejszymi przestępcami.
Adwokatka: - "Od początku sprawy ani jedna opinia psychiatryczna nie zawiera zdania, że mój klient może komukolwiek zagrozić"
W śledztwie zeznał: "Adwentyści i zielonoświątkowcy nie modlą się do figur, ni obrazów. (...) 35 lat zgłębiałem Pismo Święte, a tam jest napisane, że nie wolno czcić figur i obrazów".

Postanowił otworzyć oczy katolikom. Pięć lat temu napisał pierwszy list ze swymi przemyśleniami. Adresatami byli duchowni. W śledztwie rzekł: - Woziłem te listy po parafiach, wrzucałem do skrzynek albo dawałem proboszczom lub ich gospodyniom do rąk. Starałem się wykazać kłamstwa, którymi się karmi ludzi wierzących, że przez bezwartościowe obrzędy odsuwa się ludzi od Ewangelii.

Idę zburzyć bałwana
Milczenie kościelnych hierarchów go przygnębiało, postanowił zrobić coś głośnego, podobnie jak Ilona (książka: "Świetliste dusze").
Mężczyzna krzyknął do ludzi w kaplicy: - Jesteście oszukiwani, bo matka Jezusa nie ma nic wspólnego z tym obrazem!
Coś podobnego powiedział mi anioł/bezdomny mężczyzna w 1997 roku, błogosławiąc mnie, opisuję to w mojej kronice życia http://www.as0.org.pl

Mężczyzna ze Świdnicy nie chciał urazić niczyich uczuć religijnych, a tylko przebudzić Polaków, ponieważ Kościół katolicki to przedsiębiorstwo finansowe, a hierarchowie doprowadzili do zerwania z Bogiem.

Chylę głowę przed "Jego Czynem", pomógł mi otworzyć oczy zaćmione przez manipulację umysłem/czarami każdego wieczoru na dobranoc.
Ile czasu spędziłam na indoktrynacji i praniu mi mózgu ze środka religijnego Polski, nie mówiąc o datkach, które tam dawałam.
Teraz rozumiem dobrze te słowa, które przekazał mi Jezus na Jasnej Górze aby kierować się: "Według serca i sumienia".

Podnieś się Polsko i zacznij myśleć i rządzić się samodzielnie!

Biegli o mężczyźnie: "nadal bezkonfliktowy, ale niebezpieczny społecznie" - i tu wyrażam protest!

Żądam natychmiastowego uwolnienia tego człowieka!


Zaczynają od bezzasadnych aresztów, trucia psychotropami, a niedługo będą do nas strzelać - za cichym pozwoleniem KRK!

POLAKU słowiano - chrześcijaninie chcesz być zbawiony = przebóstwiony to nie wybieraj żadnych innych pośredników ale tylko Pana Chrystusa Jezusa!

pozdrawia
Geb..

http://www.as0.org.pl/piata_pliki/image010.jpg
_________________
Ciało człowieka jako struktura świątyni
Ostatnio zmieniony przez Geb 2017-09-04, 15:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Olus 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 113 razy
Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 3860
Poziom: 47
HP: 1115/7965
 14%
MP: 3803/3803
 100%
EXP: 32/234
 13%
Wysłany: 2017-09-04, 15:35   

To chyba Twój pierwszy post z którym prawie całym się zgadzam :oops: (no może poza obrazkiem i uczuciami ;-) )
Chciał urazić tylko sam o tym nie wiedział :-D zresztą to jedyna metoda na odślepienie.
Jezus i Apostołowie urażali więc my też powinniśmy.
No krk to jak telewizja biznes :-D z pasibrzuchami.
Spokojnie w odpowiednim czasie Bóg zrobi
porządek z tym bezbożnictwem :)
Za post :




https://www.youtube.com/watch?v=IKtWrv1vAAQ
Zobacz coś pięknego :) na razie miniaturka
a w przyszłości ... :-P płoń mówię płoń :-D
_________________
(2) Strzeż moich przykazań, a będziesz żył, strzeż mojego wskazania jak swej źrenicy! (3) Przywiąż je do swoich palców i wypisz je na tablicy swojego serca(Prz 7:2)
(2) Po tym poznajemy, że miłujemy dzieci Boże, gdy miłujemy Boga i wypełniamy Jego przykazania, (3) albowiem miłość względem Boga polega
na spełnianiu Jego przykazań,a przykazania Jego nie są ciężkie(1Jan 5:2,3)

https://www.youtube.com/watch?v=ScjViSj6jiE
 
     
Listek
VIP


Potwierdzenie wizualne: 2015
Pomógł: 581 razy
Dołączył: 11 Sie 2014
Posty: 2615
Poziom: 40
HP: 351/5017
 7%
MP: 2395/2395
 100%
EXP: 154/168
 91%
Wysłany: 2017-09-05, 20:20   

Świadectwo nawrócenia mgr teologii Dariusza Suszka księdza kat.

https://www.youtube.com/w..._T4L0d&index=28
_________________
Bóg jest wciąż taki sam i się nie zmienia.
 
     
Geb
Geb

Dołączył: 24 Sie 2017
Posty: 17
Poziom: 2
HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 7/8
 87%
Wysłany: 2017-09-06, 17:06   

Oliyahu napisał/a:

https://www.youtube.com/watch?v=IKtWrv1vAAQ
Zobacz coś pięknego :) na razie miniaturka
a w przyszłości ... :-P płoń mówię płoń :-D


Dla mnie język anglelski, tak jak już wcześniej informowałam cię, jest językiem szatana. I proszę cię bardzo nie przysyłaj mi nic w języku angielskim, bo będę zmuszona ignorować to.

Jezus nic mi nie mówił abym zniszczyła KRK ale abym "połączyła katolików z protestantami". Czyli jak to rozumię, to mam wybierać co jest dobre i łączyć w Kościele Chrystusowym.
Tak więc ten filmik ze spalaniem Watykanu, nie udał się - Watykan został oczyszczony ogniem, a to rozbijanie młotkiem też nieskuteczne, bo fundamenty pozostały. Co to może oznaczać? Domyśl się sam!

A czymże jest Kościół, jeśli nie Ciałem Chrystusa, Chrystusową obecnością na tym świecie; gdyby żył tylko jeden człowiek, który naprawdę byłby chrześcijaninem, to w nim znajdowałby się Kościół. To właśnie on będzie świadczyć o prawdzie Chrystusowej obietnicy. To właśnie on może dostarczyć dowodu, że — „bramy piekła nie zwyciężyły Kościoła”.

"Wchodźcie przez ciasną bramę! Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują!" (Mt 7,13-14).

Musimy więc przeszukać Nowy Testament aby poznać prawdę.

"Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą" (Ew. Mateusza 24:35).
Jezus nie powierzyłby tak drogocennej rzeczy, jak swój kościół, przywództwu choćby jednego omylnego człowieka, nie mówiąc już o całym ich łańcuchu.
W NT zauważamy, że aby zająć miejsce Jezusa na ziemi posłany został Duch Święty, nie papież. Duch Święty jest Jego Następcą.
On został posłany przez Boga, aby prowadził nas do wszelkiej prawdy (Ew. Jana 16:7-15), a Pismo Święte zostało nam dane dla nauczania, przekonywania, poprawiania i kształcenia w sprawiedliwości (2 Tymoteusza 3:16).
Pamiętajmy, że Jezus jest Opoką i jedyną Głową Kościoła (1 Koryntian 3:11).

Dzieje Apostolskie 11:26 - "Uczniowie zostali nazwani chrześcijanami".
Nie było katolików, dopóki chrześcijaństwo nie przemieszało się z pogaństwem, tworząc religię państwową około roku 315 po Chrystusie. Ale na to Bóg dozwolił.
Bramy piekła nie przemogły prawdziwych wierzących.
Jest ich niewielu, a ich droga jest wąska.

Dzieje Apostolskie 1,4 "A podczas wspólnego posiłku kazał im nie odchodzić z Jerozolimy, ale oczekiwać obietnicy Ojca".

Zapowiedź upadku "Wielkiego Babilonu" Nakaz ucieczki
18,4: "Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli"
18,7: "Ile się wsławiła i osiągnęła przepychu, tyle jej zadajcie katuszy i smutku!
Ponieważ mówi w swym sercu: "Zasiadam jak królowa i nie jestem wdową, i z pewnością nie zaznam żałoby"

pozdrawia
Geb..
_________________
Ciało człowieka jako struktura świątyni
 
     
Olus 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 113 razy
Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 3860
Poziom: 47
HP: 1115/7965
 14%
MP: 3803/3803
 100%
EXP: 32/234
 13%
Wysłany: 2017-09-06, 17:54   

Sama się o to prosiłaś :-D


Cytat:
Dla mnie język anglelski, tak jak już wcześniej informowałam cię, jest językiem szatana. I proszę cię bardzo nie przysyłaj mi nic w języku angielskim, bo będę zmuszona ignorować to.


Masz prawo ignorować kogo chcesz i co chcesz,ale patrz niżej :-D
Ale brednia.Słyszałem już fantazje o grzeszności łaciny
a teraz Ty tworzysz jakieś baje o grzeszności tego :roll:
Oczywiście na poparcie tej teorii masz tylko
swoje słowo?a raczej urojenia Jezusowe?
Czy może masz jakiś werset z Biblii?
Dwa zarzuciłaś mi język szatański
kiedy pisałem po polsku :-D

Cytat:
Jezus nic mi nie mówił abym zniszczyła KRK ale abym "połączyła katolików z protestantami". Czyli jak to rozumię, to mam wybierać co jest dobre i łączyć w Kościele Chrystusowym.

No widocznie słabo u Ciebie z czytaniem Pisma św i Logiką.
gdyż w nim mowa o zniszczeniu wszelkiej
bezbożności,a krk to jedna z większych..
Jeśli nie największa obrzydliwość.
Ekumenia i to co piszesz jest
od szatana,a nie Boga
czy Jezusa,Duch św.

Watykan jest dalej tak samo przesiąknięty brudem jak był,albo i gorzej :roll:
A Ty piszesz takie brednie,że aż mi mózg trzeszczy :mrgreen:
Biblia nie popiera łączenia się z heretykami.
Od nich trzeba uciekać :-D

Ja Ci też nie kazałem niszczyć watykanu.
To dopiero zrobi Bóg kiedy nadejdzie
odpowiedni czas

Cytat:
A czymże jest Kościół, jeśli nie Ciałem Chrystusa, Chrystusową obecnością na tym świecie; gdyby żył tylko jeden człowiek, który naprawdę byłby chrześcijaninem, to w nim znajdowałby się Kościół. To właśnie on będzie świadczyć o prawdzie Chrystusowej obietnicy. To właśnie on może dostarczyć dowodu, że — „bramy piekła nie zwyciężyły Kościoła”.

Gdyby do Ciebie Jezus przemawiał lub miałabyś
chociaż minimalne pojęcie o czym naucza Słowo Boże
to wiedziałabyś,że zgromadzenie Pańskie to żaden kościół.
Watykan to siedlisko demonów,złych duchów,herezji,a nie Eklezja Pańska.

Cytat:
"Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą" (Ew. Mateusza 24:35).

No właśnie dlatego mam nadzieję
że uznajesz Tanach czyli tzw "Stary Testament"
i stosujesz się do Słowa Bożego w nim zawartego.
Uznajesz,że Bóg Ojciec to JHWH ze "Starego Testamentu" itd :)

Cytat:
"Wchodźcie przez ciasną bramę! Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują!" (Mt 7,13-14).


No dlatego stosuj się do drogi Pańskiej.
Nie pisz jakiś czakrowych fantazji.
I pokutuj kobieto :)

Cytat:
Nie było katolików, dopóki chrześcijaństwo nie przemieszało się z pogaństwem, tworząc religię państwową około roku 315 po Chrystusie. Ale na to Bóg dozwolił.

No właśnie i jest jeszcze gorzej.
A Ty chcesz godzić fałsz z prawdą?
Nawróć się lub skorzystaj z dobrego lekarza..Pozdrawiam.
_________________
(2) Strzeż moich przykazań, a będziesz żył, strzeż mojego wskazania jak swej źrenicy! (3) Przywiąż je do swoich palców i wypisz je na tablicy swojego serca(Prz 7:2)
(2) Po tym poznajemy, że miłujemy dzieci Boże, gdy miłujemy Boga i wypełniamy Jego przykazania, (3) albowiem miłość względem Boga polega
na spełnianiu Jego przykazań,a przykazania Jego nie są ciężkie(1Jan 5:2,3)

https://www.youtube.com/watch?v=ScjViSj6jiE
Ostatnio zmieniony przez Olus 2017-09-06, 18:03, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
Geb
Geb

Dołączył: 24 Sie 2017
Posty: 17
Poziom: 2
HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 7/8
 87%
Wysłany: 2017-09-06, 18:09   

Listek napisał/a:
Świadectwo nawrócenia mgr teologii Dariusza Suszka księdza kat.

https://www.youtube.com/w..._T4L0d&index=28

Bóg zapłać za ten wpis!
Z ciekawością wysłuchałam mgr teologii Dariusza Suszka.
Ale muszę tu nadmienić, że Sakramenty Święte są niezniszczalne!
To znaczy, że nigdy nie przestanie być księdzem!
Z woli rodziców zastał udzielony mu Sakrament Chrztu i został zapisany w Księdze Życia.
Może być odnowiony w Duchu ale nie jest w stanie wyrzec się swoich genów/ciała, chyba że przeżyje śmieć, tak jak Jezus.

Do przebóstwienia potrzebne jest ciało i duch.

Dla słowiano - chrześcijanina jest otwarta droga do przebóstwienia = zbawienia!

Skoro ksiądz Dariusz wspominał o Zborze w Świdnicy, to może pomógłby mi odnaleźć tego mężczyznę co oblał szybę na obrazie jasnogórskim (pragnęłabym zaprosić tego bohatera z żoną do siebie na wczasy).

pozdrawia
Geb..
_________________
Ciało człowieka jako struktura świątyni
 
     
Olus 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 113 razy
Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 3860
Poziom: 47
HP: 1115/7965
 14%
MP: 3803/3803
 100%
EXP: 32/234
 13%
Wysłany: 2017-09-06, 18:14   

Cytat:
Ale muszę tu nadmienić, że Sakramenty Święte są niezniszczalne!

Biblia nie naucza o sakramentach.
Co prawda niektóre sakramenty można podciągnąć pod Słowo lub są zgodne ze Słowem
ale np taka eucharystia katolicka to obrzydliwość,bałwochwalstwo od SZATANA :)
Chrzest katolicki też jest wypatrzeniem Słowa.
Tak samo spowiedź.
Cytat:
To znaczy, że nigdy nie przestanie być księdzem!

Naczytałaś się za dużo śmieci katolickich i fantazji.
Biblia nie naucza nic o księżach i kapłaństwo
jest powszechne.Naucza o starszych
ale to nie bardzo pasuje do krk :-D
Cytat:
Z woli rodziców zastał udzielony mu Sakrament Chrztu i został zapisany w Księdze Życia.

Brednia brednie pogania.
W księdze zapisany jest każdy kto uwierzył
i był zapisany przed stworzeniem świata,a nie po chrzcie :mrgreen:
Katolickie pokropienie na nieświadomce jest nic nie wartym rytuałem-ogarnij się :roll:
_________________
(2) Strzeż moich przykazań, a będziesz żył, strzeż mojego wskazania jak swej źrenicy! (3) Przywiąż je do swoich palców i wypisz je na tablicy swojego serca(Prz 7:2)
(2) Po tym poznajemy, że miłujemy dzieci Boże, gdy miłujemy Boga i wypełniamy Jego przykazania, (3) albowiem miłość względem Boga polega
na spełnianiu Jego przykazań,a przykazania Jego nie są ciężkie(1Jan 5:2,3)

https://www.youtube.com/watch?v=ScjViSj6jiE
Ostatnio zmieniony przez Olus 2017-09-06, 18:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Geb
Geb

Dołączył: 24 Sie 2017
Posty: 17
Poziom: 2
HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 7/8
 87%
Wysłany: 2017-09-06, 19:11   

Oliyahu napisał/a:
Sama się o to prosiłaś :-D

Cytat:
Dla mnie język anglelski, tak jak już wcześniej informowałam cię, jest językiem szatana. I proszę cię bardzo nie przysyłaj mi nic w języku angielskim, bo będę zmuszona ignorować to.

Cytat:
Uznajesz,że Bóg Ojciec to JHWH ze "Starego Testamentu" itd :)


Oświadczam, że NiE uznaję JHWH ze "Starego Testamentu"!

Moim Bogiem Ojcem i Jezusa jest: ELi

JEZUS NA GOLGOCIE
Ewangelia św. MATeusza
27, 4 (...) Około godziny dziewiątej Jezus zawołał donośnym głosem:"Eli, Eli, (...)
I tu podał nam Imię Prawdziwego Boga Ojca - mojego i PANA CHRYSTUSA JEZUSA!

Geb..


APOKALIPSA
22,1 I ukazał mi rzekę wody życia, (...)
_________________
Ciało człowieka jako struktura świątyni
 
     
Olus 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 113 razy
Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 3860
Poziom: 47
HP: 1115/7965
 14%
MP: 3803/3803
 100%
EXP: 32/234
 13%
Wysłany: 2017-09-06, 19:39   

Cytat:
Oświadczam, że NiE uznaję JHWH ze "Starego Testamentu"!

Tym samym nie uznajesz tak naprawdę tzw "Nowego Testamentu"!
Więc co z Ciebie za chrześcijanka?Może poganka słowianka-tak
ale mienisz się chrześcijanką,a odrzucasz Pisma?
Bardziej pasowałoby fantastka.
Bez obraz,dla Twego dobra.

Czy zdajesz sobie sprawę,że ten podział jest ludzki
i większość tzw "NT" to wypełnienie Pism "ST"
cytaty,parafrazy z niego?

Wygląda na to,że Biblia jest tylko przykrywką
dla bożka którego tworzysz sobie na własne podobieństwo/urojenie
bo większość opierasz na teoriach,fantazjach z internetu,a nie ze Słowa Bożego.


(29) Lecz Abraham odparł: Mają Mojżesza i Proroków, niechże ich słuchają. (30) Nie, ojcze Abrahamie - odrzekł tamten - lecz gdyby kto z umarłych poszedł do nich, to się nawrócą. (31) Odpowiedział mu: Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą. (Ew. Łukasza 16:29-31)

17 Podczas gdy Prawo zostało nadane przez Mojżesza, łaska i prawda przyszły przez Jezusa Chrystusa(Jana 1:17)

18 8 Nie przystąpiliście bowiem do dotykalnego i płonącego ognia, do mgły, do ciemności i burzy 19 ani też do grzmiących trąb i do takiego dźwięku słów, iż wszyscy, którzy go słyszeli, prosili, aby do nich nie mówił 20 Nie mogli bowiem znieść tego rozkazu: Jeśliby nawet tylko zwierzę dotknęło się góry, winno być ukamienowane9. 21 A tak straszne było to zjawisko, iż Mojżesz powiedział: Przerażony jestem i drżę10. (Hbr 11:18-21)

17 Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić. 18 Zaprawdę. bowiem powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni. 19 Ktokolwiek więc zniósłby jedno z tych przykazań, choćby najmniejszych, i uczyłby tak ludzi, ten będzie najmniejszy w królestwie niebieskim. A kto je wypełnia i uczy wypełniać, ten będzie wielki w królestwie niebieskim. 20 Bo powiadam wam: Jeśli wasza sprawiedliwość nie będzie większa niż uczonych w Piśmie i faryzeuszów, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego.(Mateusza 5:17-20)


Itd.

Cytat:
27, 4 (...) Około godziny dziewiątej Jezus zawołał donośnym głosem:"Eli, Eli, (...)

Nie pomoże nawet Oli,Oli ;-) :-D
jeśli nie przyjmiesz natchnionego Słowa.
Do Boga masz się zwracać per Ojcze jak uczyli Apostołowie.
Ogólnie Bóg w tzw "ST" miał wiele imion,a to jest cytat ze "ST" który odrzucasz.
Tak więc jesteś bardzo niekonsekwentna w swojej wierze,doktrynie.Wróć do Pisma i nawróć się..
_________________
(2) Strzeż moich przykazań, a będziesz żył, strzeż mojego wskazania jak swej źrenicy! (3) Przywiąż je do swoich palców i wypisz je na tablicy swojego serca(Prz 7:2)
(2) Po tym poznajemy, że miłujemy dzieci Boże, gdy miłujemy Boga i wypełniamy Jego przykazania, (3) albowiem miłość względem Boga polega
na spełnianiu Jego przykazań,a przykazania Jego nie są ciężkie(1Jan 5:2,3)

https://www.youtube.com/watch?v=ScjViSj6jiE
Ostatnio zmieniony przez Olus 2017-09-06, 19:41, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Olus 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 113 razy
Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 3860
Poziom: 47
HP: 1115/7965
 14%
MP: 3803/3803
 100%
EXP: 32/234
 13%
Wysłany: 2017-09-06, 20:07   

Wracając do języków
Niestety zrobiłaś z Boga Ojca-szatana
bo to On wyznaczył narodom granice
i pomieszał mowę więc min stworzył
to co nazywamy angielskim :)


9 Dlatego to nazwano je Babel, tam bowiem Pan pomieszał mowę mieszkańców całej ziemi2. Stamtąd też Pan rozproszył ich po całej powierzchni ziemi. (Rdz 11:9)

8 Kiedy Najwyższy rozgraniczał narody,
rozdzielał synów człowieczych,
wtedy ludom granice wytyczał
według liczby synów Izraela3; (Pwt 32:8)

26 On z jednego [człowieka] wyprowadził cały rodzaj ludzki, aby zamieszkiwał całą powierzchnię ziemi. Określił właściwie czasy i granice ich zamieszkania, (Dzieje 17:26)


Zamieniasz jasność w ciemność
a tym samym ściągasz na siebie
obłęd i przekleństwo-dlatego pokutuj..
_________________
(2) Strzeż moich przykazań, a będziesz żył, strzeż mojego wskazania jak swej źrenicy! (3) Przywiąż je do swoich palców i wypisz je na tablicy swojego serca(Prz 7:2)
(2) Po tym poznajemy, że miłujemy dzieci Boże, gdy miłujemy Boga i wypełniamy Jego przykazania, (3) albowiem miłość względem Boga polega
na spełnianiu Jego przykazań,a przykazania Jego nie są ciężkie(1Jan 5:2,3)

https://www.youtube.com/watch?v=ScjViSj6jiE
 
     
Olus 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 113 razy
Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 3860
Poziom: 47
HP: 1115/7965
 14%
MP: 3803/3803
 100%
EXP: 32/234
 13%
Wysłany: 2017-09-07, 15:08   

"Wyroczki", "Pan mi powiedział" a biblijna interpretacja
https://www.youtube.com/watch?v=-O9wZ24AFJo


:-D
_________________
(2) Strzeż moich przykazań, a będziesz żył, strzeż mojego wskazania jak swej źrenicy! (3) Przywiąż je do swoich palców i wypisz je na tablicy swojego serca(Prz 7:2)
(2) Po tym poznajemy, że miłujemy dzieci Boże, gdy miłujemy Boga i wypełniamy Jego przykazania, (3) albowiem miłość względem Boga polega
na spełnianiu Jego przykazań,a przykazania Jego nie są ciężkie(1Jan 5:2,3)

https://www.youtube.com/watch?v=ScjViSj6jiE
 
     
Geb
Geb

Dołączył: 24 Sie 2017
Posty: 17
Poziom: 2
HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 7/8
 87%
Wysłany: 2017-09-08, 10:04   zostałam przebóstwiona

Oliyahu napisał/a:
Szczęść Boże!
Niezależnie od tego czy sobie tego życzysz czy nie, to:
po pierwsze - zostałam przebóstwiona
po drugie - odczuwałam bóle porodowe Ziemi
po trzecie - dostałam całą Ziemię.


Cały wszechświat został stworzony przez Boga, a zatem niemożliwym jest, aby mógł On być większym od jego Twórcy.
Nieskończony wszechświat jest żydowską abstrakcją. I tu kłaniają się słowiańskie wyobrażenia Jajka Kosmicznego.

Cytat z Nowego Testamentu bo stary zakon przeminął.

Autor Listu do Hebrajczyków relacjonuje, że w Nowym Testamencie to Chrystus Jezus stał się "pośrednikiem nowego przymierza. (Hebr. 8,6-10; 9,15).

Dam prawo moje w ich myśli,
a na sercach ich wypiszę je,
i będę im Bogiem, a oni będą Mi ludem.


Obecnie jest obowiązujący zakon Pana Chrystusa Jezusa, który jest na wzór Melchizedeka króla Jebuzytów i kapłana Boga Najwyższego.

Wyższość Kapłaństwa Chrystusowego (Hebr. 5, 5)
Podobnie i Chrystus nie sam siebie okrył sławą przez to, iż stał się arcykapłanem, ale Ten, który powiedział do Niego:

Ty jesteś moim Synem,
Jam Cię dziś zrodził,

Tyś jest kapłanem na wieki
na wzór Melchizedeka.


To jest kapłaństwo pojednania!

Z Ewangelii św. Jana
Podczas uroczystości poświęcenia świątyni
Chrystus - jedno z Ojcem

10, 34 Odpowiedział im Jezus: Czyż nie napisano w waszym Prawie: Ja rzekłem: Bogami jesteście?
10,36 (...) Jestem Synem Bożym
10,38 (...) Ojciec jest we Mnie, a Ja w Ojcu

Jezus wprowadził Swoje Prawo Mesjańskie, które wypełniło stare prawo.

Dlatego śpiewajmy radośnie:

Eli, Eli, Eli
chwalim Cię każdej niedzieli
przez Syna Twojego
a Pana Naszego!


pozdrawia
Geb..
_________________
Ciało człowieka jako struktura świątyni
 
     
Olus 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 113 razy
Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 3860
Poziom: 47
HP: 1115/7965
 14%
MP: 3803/3803
 100%
EXP: 32/234
 13%
Wysłany: 2017-09-08, 10:47   

Cytat:
Niezależnie od tego czy sobie tego życzysz czy nie, to:

To nie lista życzeń kobieto.
Cytat:
po pierwsze - zostałam przebóstwiona

Zostałaś zwiedziona i zwodzisz innych.
Cytat:
po drugie - odczuwałam bóle porodowe Ziemi

Odczuwasz urojenia.
Cytat:
po trzecie - dostałam całą Ziemię.

Chyba w śnie.
Dostaniesz z miecza(duchowego tylko-szkoda)
Mam smaki na Twoją fałszywą prorocką głowę :-P
(6)Ale prorok on, albo miewający sny, zabity będzie; bo to mówił, czem by was odwiódł od Pana Boga waszego

arrrrr :evil2: https://www.youtube.com/watch?v=LUc_jXBD9DU :-D

Cytat:
Nieskończony wszechświat jest żydowską abstrakcją. I tu kłaniają się słowiańskie wyobrażenia Jajka Kosmicznego.

Jajko to jest w Twojej głowie i w bajkach.
Nie mieszaj do kultu Stwórcy fałszu
bo spotka Cie gorszy obłęd.

Cytat:
Autor Listu do Hebrajczyków relacjonuje, że w Nowym Testamencie to Chrystus Jezus stał się "pośrednikiem nowego przymierza. (Hebr. 8,6-10; 9,15).

Autor listu pisał,że nastąpiło przeniesienie kapłaństwa
i przeniesienie zakonu czyli przykazań z nim związaynch
bo Jezus jest kapłanem na wzór Melchizedek w niebie,a nie na ziemi.
Autor pisał też,że w "Nowym Przymierzu" Zakon/Tora zapisana jest w sercu.
Przecież autor tam cytuje Proroka "Starotestamentowego" nie Twoje jajowe baje.
Poza tym Pan Jezus nie nauczał inaczej niż Mojżesz tak samo i Apostołowie więc bajasz.
Tak więc odrzucasz jakieś 80% Prawdy którą był Jezus i której nauczał Jezus i Apostołowie-słabo..

A ponieważ kapłaństwo jest przeniesione, musi też i zakon przeniesiony być.(Hbr 7:12)
Tak więc ofiar ze zwierząt nie musisz składać
ale reszty masz przestrzegać.
Zrozum naśladownictwo :roll:

Cytat:
Jezus wprowadził Swoje Prawo Mesjańskie, które wypełniło stare prawo.

Z tym Mesjańskim załechtałaś me uszko :-D :oops:
ale muszę Ci napisać,że On nic nowego
nie wprowadzał i ono było zawsze
Mesjańskie i Duchowe.
A człowiek cielesny.

Wiemy bowiem, że Prawo jest duchowe, ja zaś jestem cielesny, zaprzedany grzechowi(Rzym 7:14)
Teraz ludzie z pomocą Ducha św w sobie
mogą przestrzegać Prawa z serca
z miłości dość skutecznie..

Cytat:
Dlatego śpiewajmy radośnie:

Radziłbym jednak pokutę i nawrócenie.
9 Uznajcie waszą nędzę, smućcie się i płaczcie! Śmiech wasz niech się
obróci w smutek, a radość w przygnębienie! 10 Uniżcie się przed Panem, a wywyższy was.


Cytat:
chwalim Cię każdej niedzieli

Przy bałwanistycznej eucharysti? :roll:
Wklejasz te czakry mi na złość?
Obrzydliwy synkretyzm.
_________________
(2) Strzeż moich przykazań, a będziesz żył, strzeż mojego wskazania jak swej źrenicy! (3) Przywiąż je do swoich palców i wypisz je na tablicy swojego serca(Prz 7:2)
(2) Po tym poznajemy, że miłujemy dzieci Boże, gdy miłujemy Boga i wypełniamy Jego przykazania, (3) albowiem miłość względem Boga polega
na spełnianiu Jego przykazań,a przykazania Jego nie są ciężkie(1Jan 5:2,3)

https://www.youtube.com/watch?v=ScjViSj6jiE
Ostatnio zmieniony przez Olus 2017-09-08, 10:50, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Geb
Geb

Dołączył: 24 Sie 2017
Posty: 17
Poziom: 2
HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 7/8
 87%
Wysłany: 2017-09-08, 14:15   Czyżby tu była walka Boga z Diabłem?

Oliyahu napisał/a:

Cytat:
Dostaniesz z miecza(duchowego tylko-szkoda)
Mam smaki na Twoją fałszywą prorocką głowę :-P
(6)Ale prorok on, albo miewający sny, zabity będzie; bo to mówił, czem by was odwiódł od Pana Boga waszego
Obrazek
arrrrr :evil2:


Szczęść Boże FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO!

Bóg jest miłością a Diabeł złością!

Czyżby tu była walka Boga z Diabłem?

Geb..

http://www.as0.org.pl/logo.jpg

_________________
Ciało człowieka jako struktura świątyni
 
     
Olus 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 113 razy
Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 3860
Poziom: 47
HP: 1115/7965
 14%
MP: 3803/3803
 100%
EXP: 32/234
 13%
Wysłany: 2017-09-08, 14:29   

Cytat:
Czyżby tu była walka Boga z Diabłem?

Tak.Mąż Boży-Oleusz versus Jezabel-Geb.




Cytat:
Bóg jest miłością a Diabeł złością!

No i kto tu się złości :)

Cytat:
http://www.as0.org.pl/logo.jpg



Cytat:
Geb..



, 7 takie, co to zawsze się uczą, a nigdy nie mogą dojść do poznania prawdy. 8 Jak Jannes i Jambres2 wystąpili przeciw Mojżeszowi, tak też i ci przeciwstawiają się prawdzie, ludzie o spaczonym umyśle, którzy nie zdali egzaminu z wiary. Ale dalszego postępu nie osiągną: 9 bo ich bezmyślność będzie jawna dla wszystkich, jak i tamtych jawna się stała. (2Tm3)

Amen
_________________
(2) Strzeż moich przykazań, a będziesz żył, strzeż mojego wskazania jak swej źrenicy! (3) Przywiąż je do swoich palców i wypisz je na tablicy swojego serca(Prz 7:2)
(2) Po tym poznajemy, że miłujemy dzieci Boże, gdy miłujemy Boga i wypełniamy Jego przykazania, (3) albowiem miłość względem Boga polega
na spełnianiu Jego przykazań,a przykazania Jego nie są ciężkie(1Jan 5:2,3)

https://www.youtube.com/watch?v=ScjViSj6jiE
Ostatnio zmieniony przez Olus 2017-09-08, 14:35, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 14