FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeniesione z tematu:"CZY MOŻNA TWORZYĆ OBRAZY..."
Autor Wiadomość
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13640
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 419/608
 68%
Wysłany: 2013-08-24, 19:37   

Wiesław S., Nigdy ja nie miałam chęci ciebie zniszczyć i gdybym nie dażyla ciebie sympatią, to na to forum nie zapraszała bym ciebie, to chyba jest logiczne prawda?
Ale z tobą nie można rozmawiać, bo albo ty nie czytasz postów adwersarza z którym rozmawiasz, albo, specjalnie ignorujesz i wypisujesz często takie rzeczy twierdząc,że to niby ja tak napisałam. przykład posta Bartka. często zwracasz nam uwagę,że nie logicznie myślimy, a z postow wynika,ze to ty nielogicznie myślisz i powiem ci Wiesiu jest to już nudne i nie smaczne.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
David 77
Zasłużony

Pomógł: 120 razy
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 1357
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 77/104
 74%
Wysłany: 2013-08-24, 19:45   

A taki już był spokój , Wiesławie zamiast pisać że ktoś nielogicznie myśli wykaż to komuś na podstawie biblii ;-)
_________________
יֵשׁוּעַ הַמָּשִׁיחַ הוּא הָאָדוֹן,
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 481 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7111
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5514/7220
 76%
EXP: 56/373
 15%
Wysłany: 2013-08-24, 19:58   

Wiesław S. napisał/a:
Będąc ŚJ zawsze będę ten gorszy...Liczę się z tym.

:lol: :lol: :lol:
Skoro jesteś SJ, to powinieneś być przykładem dla innych w doborze słów, kulturze, szanowaniu innych.
A tak jesteś jedynie czarną owcą w ich szeregach.
Skutecznie psujesz opinie innym współwyznawcom.
Tyle cierpliwości, co inni przejawiają w stosunku do Ciebie, to mało kto doświadcza. :-(
A może to świadomy wybór, aby udowodnić samemu sobie, jak to wszyscy prześladują Wiesława?
Robisz wszystko, aby mieć Cię powyżej dziurek nosa...
 
     
Wiesław S. 
Zasłużony
Wiesław S.

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 21 razy
Wiek: 62
Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 1316
Skąd: Dolny Sląsk
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 36/104
 34%
Wysłany: 2013-08-24, 20:03   

Posłuchaj Nike...Po tym jak sie uspokoiło , prosilem, abyscie odnosili się do tematów Biblijnych, nie kopali w czymś czego nie rozumiecie. A nie rozumiecie organizacji religijnej w której jesteśmy, a szkalujecie. Nikt nie reaguje, chociaż regulamin jasno się wyraża,-choć nie wiem po co tu jest, bo i tak wolna amerykanka tu odchodzi. Dzisiejszy incydent jest tego najlepszym świadectwem. Chcesz rozmawiać na tematy biblijne, to proszę bardzo, ale proszę, nie szkalujcie nas, co z wielka satysfakcją robi Bartek i Henryk i Krystian. Axanna potakuje. Jak chcesz bysmy się tutaj czuli, jak obszczekujecie nas nie rozumiejąc chyba nawet że dotykacie strony, która jest zaopatrzona regulaminem. Przepraszam za wyrażenie, ale gówniarz będzie mi tu epitety słał, i okazuje się, że Administracja pupila chroni, choć wcześniej wyraźnie stawała w opozycji za nowymi warunkami. Nie ma nowych warunków. To wszystko to fikcja od początku do końca. Regulamin jest na nas ŚJ, i tych co osobiście wam zajdą za skórę. Nawet nie zdążyłem zauważyć kiedy pojawiła się Ula, a już miała Warna długiego jak kolejka linowa. I pytam za co? Nie jej temat, napisała od siebie co myślała, nawet nie zdając sobie sprawy z tego, gdzie jest. Ponieważ temat tobie się nie spodobał to jej przywaliłaś. Gdzie konsekwencja w trwaniu przy regulaminie, a tym bardziej, aby wszystkich jednakowo traktować. Podobnie jest z Iwoną. Jedziecie po niej że aż żal. Nie podoba mi się to, że ślepo trwa i niczego nie dostrzega w swojej religii, jako fałsz i obłudę. Ale podziwiam jej wiarę. Może kiedyś dostrzeże to czego dzisiaj nie widzi. Wybacz Nike, ale zauważyłem, że tutaj głównym tematem i celem ataków są ŚJ i rozpadajaca się już powoli religia Iwony. Jak zacznie się tamat, na nas, czy na Iwonę, to siadacie na nas wszyscy niemalże jak muchy na łajno. I nie pisz mi ze jest inaczej. Co innego regulamin, a co innego tu się dzieje. Jeszcze nie tak dawno pisałaś, że nie wiesz czemu nasze, czyli moje i Konika Polnego posty trafiają do kosza. Ja też nie wiem, ale są tam nadal więc przeczytaj i pokaz mi jaki był tego powód. Nie mów mi o sympatii Nike, bo i tak nie wierzę.... Może na poczatku w co wątpię...Ale teraz poprostu wykop mnie i tyle, bo nigdy nie będę pasował do waszego schematu. Bo kocham Jehowę swojego Boga, i nie pozwolę zrobić z niego kłamcę...Więc zawsze będziesz mnie miała na swoim karku i inni również ...Zostawcie Towarzystwo Strażnica w spokoju, bo Poniesiecie za to gorzkie konsekwencje i to nie wskutek waszego chorego regulaminu, ale Prawa Jehowy Boga najwyższego. Jak mi pokażecie religię która jest bliżej Jehowy i Jezusa, niż ta którą ja reprezentuję i kilku moich braci na tym forum, to i ja wam odpuszczę...a może nawet sie do was przyłączę....
_________________

 
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2013-08-24, 20:06   

Wiesław S. napisał/a:
Regulamin jest na nas ŚJ, i tych co osobiście wam zajdą za skórę.
Ula ŚJ nie jest,ja też a warny otrzymaliśmy,więc regulamin nie jest na ŚJ.


Proponuję zaprzestać tych przepychanek i wrócić do rozmów na temat Biblii!
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Wiesław S. 
Zasłużony
Wiesław S.

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 21 razy
Wiek: 62
Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 1316
Skąd: Dolny Sląsk
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 36/104
 34%
Wysłany: 2013-08-24, 20:09   

Henryk napisał/a:
Skoro jesteś SJ, to powinieneś być przykładem dla innych w doborze słów, kulturze, szanowaniu innych.
A tak jesteś jedynie czarną owcą w ich szeregach.


A ty w takim razie za kogo sie uważasz. Ciebie nie obowiązują zasady Biblijne? Jak w ogóle możesz mi zwracać uwagę...? Pilnuj Heniu lepiej siebie, bo też masz za paznokciem nie jedno....
_________________

 
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 481 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7111
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5514/7220
 76%
EXP: 56/373
 15%
Wysłany: 2013-08-24, 20:12   

Wiesław S. napisał/a:
Jak w ogóle możesz mi zwracać uwagę...?

:shock:
:shock:
:shock:
A jednak mogę. :-P
Przekraczasz wszelkie granice przyzwoitości. :-(
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-08-24, 20:24   

Wieslaw. epitetami to Ty sypiesz lepiej jak ktokolwiek na forum. Nie rob z siebie ofiary, bo juz naprawde mam mocna pokuse dac ci warna, badz posluchac Twoich rad i Cie z forum pozegnac - a jak sie nie uspokoisz, to chyba zloze propozycje na administracji do rozwarzenia tej opcji. Bo osobiscie mam serdecznie dosc Twojej przewrotnosci i tego na wskros falszywego lamentu.

Nie ma za co bylo wywalac Twoje posty te co w koszu? otoz tym barachlem zasypales cale forum, a Twoje wycieki personalne stale rosna. Pokaz jakis podobny temacik, jak zalozyles na mnie i wylalaes trzy wiadra pomyj? Pokaz podobny temat na siebie badz kogokolwiek z was "przesladowanych" ponoc tutaj...

Zachowujesz sie jak bazarna baba do ktorej kompletnie nic nie dociera. Skoncz pluc blotem dookola siebie, bo w koncu Ci pomoge. Idz przespij sie, daj sie spokoj na dzis.
Ostatnio zmieniony przez Axanna 2013-08-24, 20:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wiesław S. 
Zasłużony
Wiesław S.

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 21 razy
Wiek: 62
Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 1316
Skąd: Dolny Sląsk
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 36/104
 34%
Wysłany: 2013-08-24, 21:01   

Axanna napisał/a:
Wieslaw. epitetami to Ty sypiesz lepiej jak ktokolwiek na forum. Nie rob z siebie ofiary, bo juz naprawde mam mocna pokuse dac ci warna, badz posluchac Twoich rad i Cie z forum pozegnac - a jak sie nie uspokoisz, to chyba zloze propozycje na administracji do rozwarzenia tej opcji. Bo osobiscie mam serdecznie dosc Twojej przewrotnosci i tego na wskros falszywego lamentu.


A przynajmniej wiesz co to sa epitety Pani Administrator? Wątpię...inaczej bys nie pisala haha
_________________

 
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2013-08-24, 21:10   

Na biblia.webd też przyjemny się zrobiłeś :-/ Co Ci Wiesłąwie,strasznie nieprzyjemny się zrobiłes,czy my Ci coś zrobiliśmy ?
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Wiesław S. 
Zasłużony
Wiesław S.

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 21 razy
Wiek: 62
Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 1316
Skąd: Dolny Sląsk
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 36/104
 34%
Wysłany: 2013-08-24, 21:12   

bartek212701 napisał/a:
Na biblia.webd też przyjemny się zrobiłeś Co Ci Wiesłąwie,strasznie nieprzyjemny się zrobiłes,czy my Ci coś zrobiliśmy ?


Jesteś super Bartku. Nie znasz się na żartach....Hehe
_________________

 
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13640
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 419/608
 68%
Wysłany: 2013-08-24, 21:54   

Cytat:
Wiesław S.,
Posłuchaj Nike...Po tym jak sie uspokoiło , prosilem, abyscie odnosili się do tematów Biblijnych, nie kopali w czymś czego nie rozumiecie.


A ja myślę,że badanie to polega na kopaniu, dociekaniu, pomimo, że się wszystkiego nie rozumie.

Cytat:
A nie rozumiecie organizacji religijnej w której jesteśmy, a szkalujecie


To jest kłamstwo nikt nie szkaluje organizacji, to że ktos powie o ewentualnych błędach to wy jesteście od tego, żeby udowodnić swoją prawdę.

Cytat:
co z wielka satysfakcją robi Bartek i Henryk i Krystian. Axanna potakuje.

Z tym się nie zgadzam, bo już przez, ciebie i bartka pokłóciłam sie z axanna w waszej obronie i już nigdy tego ja względem axanny nie zrobię.

Cytat:
Przepraszam za wyrażenie, ale gówniarz będzie mi tu epitety słał, i okazuje się, że Administracja pupila chroni, choć wcześniej wyraźnie stawała w opozycji za nowymi warunkami.


nie tak dawno jak wyżej piszę, ten nasz pupil tobie przytakiwał, i druga rzecz Bartek ma już 20 lat nie jest dla ciebie gówniarzem, tak to możesz na swoje dzieci mówić.

Cytat:
Nawet nie zdążyłem zauważyć kiedy pojawiła się Ula, a już miała Warna długiego jak kolejka linowa. I pytam za co? Nie jej temat, napisała od siebie co myślała, nawet nie zdając sobie sprawy z tego, gdzie jest. Ponieważ temat tobie się nie spodobał to jej przywaliłaś.


Po pierwsze ja nie dalam Uli warna., a po drugie podobał się tobie jej post???

Cytat:
Podobnie jest z Iwoną. Jedziecie po niej że aż żal

nie gorzej od ciebie. Jakoś Iwona jest dalej na forum i ze mną np. ma dobre kontakty.

Cytat:
Wybacz Nike, ale zauważyłem, że tutaj głównym tematem i celem ataków są ŚJ i rozpadajaca się już powoli religia Iwony.


Ja napisałam już dużo tematów i czysto biblijnych, to co mówisz jest nie zupelnie prawdą.

Cytat:
Jak zacznie się tamat, na nas, czy na Iwonę, to siadacie na nas wszyscy niemalże jak muchy na łajno. I nie pisz mi ze jest inaczej.


bo was kochamy. :-D
Cytat:
Nie mów mi o sympatii Nike, bo i tak nie wierzę...


nie musisz, serca mojego nie znasz

Cytat:
Bo kocham Jehowę swojego Boga, i nie pozwolę zrobić z niego kłamcę.


a kto robi z Boga kłamcę? Ja to nigdy po imieniu nawet do Boga nie mówię, tylko zawsze z szacunkiem, a ty rzucasz imieniem Boga jak swojego kolegi na prawo i lewo, aż przykro sie czyta.

Cytat:
Zostawcie Towarzystwo Strażnica w spokoju, bo Poniesiecie za to gorzkie konsekwencje i to nie wskutek waszego chorego regulaminu, ale Prawa Jehowy Boga najwyższego.


Towarzystwo Strażnica zostało skradzione podstępnie prze Rutherforda i za mowienie o obaleniu przez niego testamentu, nie boje się Boga Najwyższego bo to prawda jest.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-08-24, 23:55   

Wiesław S. napisał/a:
Axanna napisał/a:
Wieslaw. epitetami to Ty sypiesz lepiej jak ktokolwiek na forum. Nie rob z siebie ofiary, bo juz naprawde mam mocna pokuse dac ci warna, badz posluchac Twoich rad i Cie z forum pozegnac - a jak sie nie uspokoisz, to chyba zloze propozycje na administracji do rozwarzenia tej opcji. Bo osobiscie mam serdecznie dosc Twojej przewrotnosci i tego na wskros falszywego lamentu.


A przynajmniej wiesz co to sa epitety Pani Administrator? Wątpię...inaczej bys nie pisala haha

chcialam Ci odpisac, ale sie rozmyslilam... szkoda kazdego slowa.
 
     
tropiciel 

Dołączył: 18 Maj 2013
Posty: 202
Poziom: 13
HP: 0/370
 0%
MP: 176/176
 100%
EXP: 8/30
 26%
Wysłany: 2013-08-25, 11:37   

Wiesław S.

Przyglądam się od dłuższego czasu to co wypisujesz i stwierdzam, że odwracasz uwagę od tematu postawionego na początku. Kompletnie nie rozumiesz wersetu 5 Moj.4 : 15 - 16 lub nie chcesz zrozumieć.
Wydaje Ci się, że pozjadałeś wszystkie rozumy, a ja Ci proponuję :
weź z sobą ilustracje przedstawiające Boga Wszechmocnego wydane przez Towarzystwa Strażnica i idź z nimi głosić Słowo Boże do ortodoksyjnych Żydów bądź muzułmanów pokazując im te ilustracje, a zobaczysz jaka będzie reakcja.
Może wtedy jak doświadczysz na własnej skórze ich reakcji to coś niecoś zrozumiesz.
Ostatnio zmieniony przez tropiciel 2013-08-25, 11:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wiesław S. 
Zasłużony
Wiesław S.

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 21 razy
Wiek: 62
Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 1316
Skąd: Dolny Sląsk
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 36/104
 34%
Wysłany: 2013-08-25, 19:22   

tropiciel napisał/a:
Przyglądam się od dłuższego czasu to co wypisujesz i stwierdzam, że odwracasz uwagę od tematu postawionego na początku. Kompletnie nie rozumiesz wersetu 5 Moj.4 : 15 - 16 lub nie chcesz zrozumieć.
Wydaje Ci się, że pozjadałeś wszystkie rozumy, a ja Ci proponuję :
weź z sobą ilustracje przedstawiające Boga Wszechmocnego wydane przez Towarzystwa Strażnica i idź z nimi głosić Słowo Boże do ortodoksyjnych Żydów bądź muzułmanów pokazując im te ilustracje, a zobaczysz jaka będzie reakcja.
Może wtedy jak doświadczysz na własnej skórze ich reakcji to coś niecoś zrozumiesz.


Po prostu uważam,- również pinie obserwując twoje posty, że masz kilka bardzo ulubionych wersetów, których się kurczowo trzymasz, i niech tak zostanie, nic na siłę...
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13