FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bartek212701
2013-09-03, 23:08
Po ich owocach poznacie ich (Mat 7:15-17)
Autor Wiadomość
Y
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-09-03, 15:06   Re: Po ich owocach poznacie ich (Mat 7:15-17)

Axanna napisał/a:
Ja sie wypowiadam za nieuwiklanie sie w te rzezi miedzynarodowe - na jakiej podstawie mi az tak ublizasz, ze oodam chwale balwanu za kes chleba? A Ty to nie oddasz? Czego sa warte przechwalki, ze samemu sie zachowa jak przyjaciele Davida nawet przed rozpalonym piecem - poki sie siedzi w miekkim fotelu? :roll:


Jeżeli masz inne podejście to nie :)
Ja jak za bochenek chleba oddam chwałę bestii to będę zgładzony na wieki wieków.
Przecież nie mowa tu o tym co zrobiliśmy, ale o tym przed czym mamy się strzec.
Nie widzisz różnicy?

A w jaki sposób osoba z przedstawionego przez ciebie przykładu nie uwikłała się w rzeź?
Popierając swoją postawę mordowanie dziesiątek milionów swoich rodaków? :shock:
Wspierając takie osoby swoim głosem na tak? :shock:
Cóż takiego wspaniałego zrobiła? :shock:
Czy kapitulacja i kompromis ze zbrodniarzami to zaszczyt? :shock:
Разве ты раждённая в СССР?
:)
http://www.youtube.com/watch?v=JIdPdBF85DU
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-09-03, 15:15   Re: Po ich owocach poznacie ich (Mat 7:15-17)

Rethel Nibelung napisał/a:
A w jaki sposób osoba z przedstawionego przez ciebie przykładu nie uwikłała się w rzeź?

odmawiajac w niej udzialu - w taki sposob.
Cytat:
Popierając swoją postawę mordowanie dziesiątek milionów swoich rodaków? :shock:

ten popiera, kto sie w tym wszystkim para. Nie bylo by chetnych chwytac za bron, nie byloby wojny, ani mordow...
Cytat:
Wspierając takie osoby swoim głosem na tak? :shock:

j.w.
Cytat:
Cóż takiego wspaniałego zrobiła? :shock:

ja? nic... a co to temat o mnie? a co Ty zrobiles "takiego wspanialego"?
Cytat:
Czy kapitulacja i kompromis ze zbrodniarzami to zaszczyt? :shock:

nie jest zaszczyt, ale to lepsze niz zezwierzecenie sie i nuzanie sie po szyje w ludzkiej krwi, gwaltach, mordach i rabunkach, co Ty, zdaje sie uwazasz ze "lepsze wyjscie"...
Cytat:
Разве ты раждённая в СССР?
:)
http://www.youtube.com/watch?v=JIdPdBF85DU

a co. stawialo by mnie to od razu na straconej pozycji w Twoich oczach? :-/
Cytat:
раждённая

pisze sie przez o :)
 
     
Y
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-09-03, 15:46   Re: Po ich owocach poznacie ich (Mat 7:15-17)

Axanna napisał/a:
odmawiajac w niej udzialu - w taki sposob.


I zapisując się do partii, która w programie miała eksterminację wszystkich,
którzy z partią się nie zgadzali? W końcu nawet swoich własnych: eserowców,
trockistów i tzw. starych zasłużonych (w mordowaniu białych) bolszewików? :shock:

Cytat:
ten popiera, kto sie w tym wszystkim para. Nie bylo by chetnych chwytac za bron, nie byloby wojny, ani mordow...


Zgadza się.
Ale tacy zawsze będą.
Porządni ludzie mają im się przeciwstawić, a nie się do nich przyłączać lub ich popierać.
Żydzi, którzy krzyczeli: "na pal z nim! ukrzyżować go!" też osobiście Jezusa nie mordowali...
A wina czyja była?

Gdy np. partia ma postulat, mordować nienarodzonych, żydów albo kułaków,
a ty na nią głosujesz lub się do niej zapisujesz, to co tym samym robisz?
Przecież - idąc twoją ścieżką rozumowania - gdyby nikt się do partii nie
zapisywał, ani nie popierał jej polityki, to nie byłoby mordów? Czyż nie?
Wszak, nawet Hitler, póki nie dostał mandatu nie był w stanie niczego zdziałać...

Cytat:
Cytat:
Cóż takiego wspaniałego zrobiła? :shock:

ja? nic... a co to temat o mnie? a co Ty zrobiles "takiego wspanialego"?


Nie ty, a ta z przykładu, który podałaś

Cytat:
Cytat:
Czy kapitulacja i kompromis ze zbrodniarzami to zaszczyt? :shock:

nie jest zaszczyt, ale to lepsze niz zezwierzecenie sie i nuzanie sie po szyje w ludzkiej krwi, gwaltach, mordach i rabunkach, co Ty, zdaje sie uwazasz ze "lepsze wyjscie"...


Co ty piszesz kobieto!?
1. Ja nigdzie tak nie napisałem jak sugerujesz.
2. To popieranie tych, którzy takie rzeczy chcą czynić, powoduje że te osoby nurzają się w rzezi!
3. Nie odwracaj kota ogonem.
4. To właśnie komuniści "zezwierzęcili się i nurzali się po szyję w ludzkiej krwi, gwałtach, mordach i rabunkach" - a nie ci, którzy ich zwalczali... jak ktoś przyjmował legitymacje partyjną, to ich popierał, nawet, jeżeli to było tylko proforma... tym bardziej, że byli tacy, którzy za odmowę przyjęcia legitymacji zapłacili własnym życiem - i to im należy się uznanie, a nie jakimś kompromisantom...

Cytat:
pisze sie przez o :)


Конечно... :) Ну и всё теперь ясно... не удивляюсь почему так считаешь...

Я могу тебе сказать, как один мальчик у Михалкова:
«я красный ошейник никогда не носил...» досмотри
что сказал дальше... :-P
Ostatnio zmieniony przez Y 2013-09-03, 16:01, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-09-03, 17:03   

z Toba rozmawiac jak z koniem przez telefon - czytasz przez swoje jakies okulary, gdy czytasz Krym, to widzisz Rzym... :-/

Gdzie ja promuje zapisywanie sie do partii? Gdzie napisalam ze to ok? Ja podalam tylko przyklad, zeby nie osadzac ludzi wszystkich skopem, kto sie zapisywal do jednej partii, a kto do drugiej - w ciezkiej chwili i w swoich slabosciach.

Ja osobiscie rozumiem, ze najlepiej jest sie zachowac z dala od tego wszystkiego nawet kosztem zycia, ale tez jestem daleka, zeby wszystkich mianowac bandytami jak Ty to robisz.

Jasne mu wszystko... nic Ci nie jasno, dyskutujesz z wlasnymi wyobrazeniami o ludziach i dopisujac swoje jakies nienormalne intencje :-/
Ostatnio zmieniony przez Axanna 2013-09-03, 17:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Y
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-09-03, 17:24   

Axanna napisał/a:
Gdzie ja promuje zapisywanie sie do partii? Gdzie napisalam ze to ok? Ja podalam tylko przyklad, zeby nie osadzac ludzi wszystkich skopem, kto sie zapisywal do jednej partii, a kto do drugiej - w ciezkiej chwili i w swoich slabosciach.


Nie do jednej, nie do drugiej, a do komunistycznej.

Cytat:
Ja osobiscie rozumiem, ze najlepiej jest sie zachowac z dala od tego wszystkiego nawet kosztem zycia, ale tez jestem daleka, zeby wszystkich mianowac bandytami jak Ty to robisz.


A kto mówi o chowaniu się.
Zawsze jest coś co można zrobić.
Np świadkowie Jehowy zachowali neutralność
i nie taplali się ani w nazizmie ani w komunizmie.
W Polsce akurat nie było takiej potrzeby.

Cytat:
Jasne mu wszystko... nic Ci nie jasno, dyskutujesz z wlasnymi wyobrazeniami o ludziach i dopisujac swoje jakies nienormalne intencje :-/


Jasne jest to, że bronisz tych, którzy do tego wszystkiego się przyzwyczaili,
bo na ogół, każdy brał w tym udział, większośc była w pionierach albo miała
kogoś z rodziny w partii. Dlatego się nie dziwię. Ale fakty są jakie są.
Jeszcze nie spotkałem innych postaw... no może z wyjątkiem Przybałtyki :)

Przypomnę ci, że wyszliśmy od tej myśli:
Cytat:
Zależy którzy.
Jeżeli ktoś walczył o 1000 letnią III Rzeszę lub wieczny Związek Sowiecki, to piekielnie źle.
A jeżeli ktoś walczył za swoich bliźnich, którzy byli zsyłani do gazu lub kołchozu to chwała mu za to.


Którą ty podważyłaś :)

Zastanów się na chłodno.
Żeby zbudować Rzeszę i ją obronić to co trzeba mieć?
Żołnierzy i zwolenników.
Żeby zbudować Związek Radziecki co trzeba mieć?
Żołnierzy i zwolenników.
A co robią żołnierze i zwolennicy?
Budują ten twór i go bronią.
A co robią z tymi, którzy tych tworów nie chcą budować?
Mordują.

Jeżeli jest antychrześcijańskie państwo,
antychrześcijańska ideologia,
antychrześcijański cel,
antychrześcijańska struktura,
budująca antychrześcijańską przyszłość,
i mordująca prawowiernych chrześcijan,
to jak można pozostać bez winy, popierając
to w jakikolwiek sposób? :shock:

W latach 1939-41 masowo wywożono Polaków na wschód.
Wielu, nie posiadając obywatelstwa ZSRR nic nie mogło zrobić.
Byli tacy, którzy przyjmowali, byli tacy, którzy nie przyjmowali.
Mogli przyjąć i się ratować. Nie robili tego. Czemu?

Zasady to nie dywagacje.
Je się albo zachowuje, albo nie.
Jezusa albo się człowiek wypiera, albo przyznaje do niego.
Nie ma tu żadnych ale...
Dobro i zło też jest jasno sprecyzowane.
Jeżeli ktoś głosi ateizm, eksterminację, itp jest zły.
Każdy kto przystępuje do takich staje się zły.
Bo popiera i idzie w złym celu.

I jeżeli taki komunista przychodzi do mojego domu
z karabinem to jest bandytą i z wyznania i z czynów.

Dlatego nie wolno stawiać na równi ofiar z katami.
Ja się solidaryzuję z ofiarami, osoba którą podałaś solidaryzowała się z katami.
I właśnie m.in. dlatego, za to, że się z nimi utożsamiła, chciano ją rozstrzelać.
Czy to tak trudno zrozumieć?
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-09-03, 17:41   

Ja podalam jedna osobe ktora sie stala komunistka - nie majac na chleb dla dzieci. A druga, ktora sie stala policajem. Nigdy nie napisalam, ze to bylo dobre wyjscie, ze tak zrobili. Nie przekonuj mnie na sile, ze kto sie zapisuje ten popiera - bo ja temu nie zaprzeczam.

Oczywiscie, ze zrobili zle. Tylko ze Ty - poki siedzisz w fotelu i potepiasz innych z haslami o wiernosci Jezusowi na ustach - sam tak naprawde masz same lyse hasla i puste niczym nie poparte deklaracje.

Co innego gdy skosztujesz to samo co oni, ci ktorych skopem wrzucasz do jednego wora - kiedy sam bedziesz wyprobowany i okazesz wiernosc, wtedy Twoje slowa beda czegos warte. A poki co to nie masz co sie pysznic swoja domniemana wiernoscia, naprawde... Lepiej sie ukorz i modl sie by Pan Cie zachowal od zdrady, bos slaby jak wszyscy i tchorzliwy i mozesz nie dac rady.

A tak teoretycznie jestem takiego samego zdania jak Ty - owszem, to zle zapisywac sie do partii, popierac komunistow i faszystow, brac udzial w wojnie itp. nawet gdy twoje zycie i zycie twoich dzieci wisi na wlosku.

Ci biedni ludzie sie potkneli probujac sie ratowac kto jak mogl. Niemniej nie wszyscy sa bandytami z wyboru, jak to mowisz... biedni, nieszczesni ludzie, mam do nich ogromne wspolczucie, mimo ze sie zgadzam ze postapili zle. Ale ze trafili do takiej sytuacji, na takie przejscia... nikomu nie zycze.

Nikt im tam Biblii raczej nie czytal, raczej byli poddani propagandzie i manipulacjom... To nie byla oswiecona masa, wiekszosc niczego nie rozumiala...


Zas te bajeczki, jak to komunisci mordowali, rabowali i gwalcili, zas strona przeciwna - nic z tego - wsadz sobie pomiedzy ksiazki. Wszyscy rabowali, wszyscy zezwierzeceli, wszyscy gwalcili, kazdy kto bral czynny udzial w tej rzezi...
Ostatnio zmieniony przez Axanna 2013-09-03, 17:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
litek

Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 12
Poziom: 2
HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 2/8
 25%
Wysłany: 2013-09-03, 18:02   

Może odpowiem Ametystowi. Do kogo te słowa bardziej pasują, do SJ czy do wyznawców chrześcijaństwa ? Dzieci Boga i dzieci Diabła uwidaczniają się w ten sposób: Nikt, kto nie trwa w prawości, nie pochodzi od Boga — ani ten, kto nie miłuje swego brata. 11 Bo to jest wieść, którą słyszeliście od początku, że powinniśmy jedni drugich miłować; 12 nie jak Kain, który pochodził od niegodziwca i zabił swego brata. A dlaczego go zabił? Ponieważ jego własne uczynki były niegodziwe, natomiast jego brata — prawe.
Fakty wskazują jednoznacznie, że SJ absolutnie nie mają nic wspólnego z zabijaniem, czyli mają ręce czyste od krwi. Kain przelał krew brata, dlatego nie miał Bożego uznania.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13628
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 407/608
 66%
Wysłany: 2013-09-03, 18:29   

Pamiętam wiele lat temu rozmawiałam z braterstwem starszym juz małżeństwem.
Byli polakami mieszkali od zawsze gdzies na wiosce kolo Lwowa. dostali ultimatum, albo przestajecie byc badaczami [podobno bardzo dużo było tam badaczy] albo Sybir , no i wywieźli ich na 20 lat na sybir.

płakaliśmy jak ten brat opowiadał swoje życie na Syberii i innych badaczy.
Bracia jak mogli tak ukryli Biblie śpiewniki i ile mogli to ukryli literatury i z tym pojechali a Syberie.
Mieszkali na początku w lepiankach, które sami sobie musieli pobudować.
Źeby ich nie nakryli,że dalej studiują Biblię, to od lepianki do lepianki porobili sobie w ziemi pod lepiankami korytarze i śmiejąc się ten brat mówił jak chwaliliśmy Boga we Lwowie na wolności, tak też chwaliliśmy Boga w niewoli tylko,że pod ziemią. :lol:
po 20 latach zsyłki wrócili do Lwowa, a potem jako repatrianci do Polski cudowni ludzie. To są owoce, prawdziwe owoce. :-D
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 480 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7098
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5527/7220
 76%
EXP: 43/373
 11%
Wysłany: 2013-09-03, 18:47   

litek napisał/a:
Fakty wskazują jednoznacznie, że SJ absolutnie nie mają nic wspólnego z zabijaniem, czyli mają ręce czyste od krwi. Kain przelał krew brata, dlatego nie miał Bożego uznania.

I jak tu nie wierzyć w reinkarnację? :-?

A wiesz, że nawet obmowa bliźniego jest morderstwem?
A co dopiero mówić o biernym patrzeniu na śmierć najbliższych, nie udzielając pomocy, gdy ona była w zasięgu ręki.

Myślę tu o jednym ze sposobów ratowania życia.
W wielu przypadkach jedynym sposobem!
Trzeciemu prezesowi spółki wydawniczej ubzdurało się, że transfuzja jest grzechem.

Szczepionki także były grzechem u SJ przez jakiś czas.
Niekoniecznie trzeba przelać krew, aby zabić bliźniego.
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-09-03, 18:51   

a moja ciocia nie byla Badaczka i zapewno Pisma na oczy nie widziala, ale ukryla w swoim domu, w piwnicy dwuch chlopcow zydowskich, ktorych rodzice pojechali na wycieczke w jedna strone do obozu koncentracyjnego.... I przezyli. Pozniej kupili jej mieszkanie trzy pokojowe w centrum Kijowa i sie starali o rente dla niej z Izraela, ale renta sie nie udala bo jeden brat zmarl, a tamto prawo wymagalo co najmniej dwoch swiadkow.
 
     
Y
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-09-03, 18:53   

Axanna napisał/a:
Oczywiscie, ze zrobili zle. Tylko ze Ty - poki siedzisz w fotelu i potepiasz innych z haslami o wiernosci Jezusowi na ustach - sam tak naprawde masz same lyse hasla i puste niczym nie poparte deklaracje.


Deklaracje tez są ważne.
Od wcześniejszej postawy zależy późniejsze działanie.
Jak nie ma postawy, to i działanie będzie niewłaściwe.

Cytat:
Co innego gdy skosztujesz to samo co oni, ci ktorych skopem wrzucasz do jednego wora - kiedy sam bedziesz wyprobowany i okazesz wiernosc, wtedy Twoje slowa beda czegos warte. A poki co to nie masz co sie pysznic swoja domniemana wiernoscia, naprawde... Lepiej sie ukorz i modl sie by Pan Cie zachowal od zdrady, bos slaby jak wszyscy i tchorzliwy i mozesz nie dac rady.


1. Pokaż palcem gdzie się pysznię.
2. A skąd wiesz czy jestem tchórzliwy?

Wykaż to, bo inaczej nazwę cię kłamcą i oszczercą.

Cytat:
A tak teoretycznie jestem takiego samego zdania jak Ty - owszem, to zle zapisywac sie do partii, popierac komunistow i faszystow, brac udzial w wojnie itp. nawet gdy twoje zycie i zycie twoich dzieci wisi na wlosku.


No i słusznie.

Cytat:
Ci biedni ludzie sie potkneli probujac sie ratowac kto jak mogl. Niemniej nie wszyscy sa bandytami z wyboru, jak to mowisz... biedni, nieszczesni ludzie, mam do nich ogromne wspolczucie, mimo ze sie zgadzam ze postapili zle. Ale ze trafili do takiej sytuacji, na takie przejscia... nikomu nie zycze.


Ja nie nazywam tych biednych ludzi bandytami.
Ja nazywam komunistów bandytami.
A to czy ktoś się z nimi utożsamia czy nie to nie moja sprawa.
Dla paru konformistów nie będę zmieniał oceny ogólnej.
Tak samo jak faszysta był bandytą z założenia,
choć nie każdy dopuszczał się złych czynów.

Cytat:
Nikt im tam Biblii raczej nie czytal, raczej byli poddani propagandzie i manipulacjom... To nie byla oswiecona masa, wiekszosc niczego nie rozumiala...


1. Tak jest zawsze. Dlatego Jezus mówił o szerokiej drodze...
2. Nie rozumieli? Gdy widzieli jak morduje się ich sąsiadów, jak znikają w nocy, gdy
mordowano białych - to tak trudno pojąc że coś jest źle? Gdy widzieli, jak nowa
władza kradnie ziemię, domy, pałace, jak masowo rozstrzeliwuje ludzi, zamyka lub
burzy cerkwie, jak sieje ateistyczno-komunistyczną propagandę, to co nie wiedzieli?
Do tego Biblii czytać nie trzeba by się zorientować, co jest złe, a co dobre...
3. Byli tacy sami ludzie, którzy walczyli w białej gwardii. Wiedzieli przynajmniej jedną
rzecz, mimo, że często byli niegramotni: jak walczymy za Boga i ojczyznę to dobrze,
jak przeciw - to źle. To potrafił pojąć nawet najgorszy głąb.

Zatem usprawiedliwienie jest bezpodstawne.
20 lat po rewolucji, wszyscy doskonale o tym wiedzieli.
Zwłaszcza na Ukrainiie, gdzie kilka lat przed II wojną światową był wielki głód.
Nie było sposobu, by ludzie nie wiedzieli, kto im robi krzywdę.

Dzięki takiej polityce, parę milionów Rosjan walczyło w szeregach Waffen-SS,
właśnie dlatego, że nienawidzili Związku Radzieckiego.

W czasach wojny z czerwonymi, którzy rozdawali na prawo i lewo to co nie ich,
ktoś spytał się Kołczaka, dlaczego nie obieca chłopom i robotnikom tego i owego.
On odpowiedział, mimo, że przegrywał wojnę: "Jak mogę obiecać coś, co nie jest
moje?" I tu jest kwintesencja: to nie byli, biedni, zmanipulowani ludzie. Oni chcieli
dostać czyjąś własność. Nie trzeba być geniuszem by wiedzieć, że cudzego się
nie kradnie, a każdy kto obiecuje dać nie swoje jest złodziejem. Każdy kto walczył
za takich tym bardziej wiedział kogo popiera...

Cytat:
Zas te bajeczki, jak to komunisci mordowali, rabowali i gwalcili, zas strona przeciwna - nic z tego - wsadz sobie pomiedzy ksiazki. Wszyscy rabowali, wszyscy zezwierzeceli, wszyscy gwalcili, kazdy kto bral czynny udzial w tej rzezi...




Axanno, kto ci zrobił taką wodę z mózgu?
Czy 17 września Polacy rabowali, mordowali i gwałcili Sowietów?
Czy w lutym i październiku 1917 roku biali mordowali czerwonych?

Czy Polacy albo biali wymordowali tylu ilu wymordowali czerwoni?

Nie wiem, czy twoje twierdzenie jest bardziej śmieszne czy
tragiczne, bo gwałci elementarne rozróżnienie dobra od zła...

Uwierz, że nikt tutaj sowietów nie zapraszał ani ich nie chciał.
Zapoznaj się z faktami, a potem obgaduj i oczerniaj! Ubliżasz
w tej chwili porządnym ludziom, którzy wówczas żyli i cierpieli
z powodu urojeń komunistów i tym samym wybielasz katów...

- W wyniku wielkiego głodu komuniści zamorzyli ok. 6-7 milionów Ukraińców plus 3 miliony w innych latach...
- Jeszcze przed wojną w latach 1937-1938 komuniści w Związku Radzieckim zamordowali
z zimną krwią ponad 110 000 Polaków, 30 000 zesłano do gułagu a 100 000 deportowano...
- W latach 1943-44 UPA wymordowała 60 000 Polaków na Wołyniu... (Polacy
broniąc się zabili 2-3 tysiące, a i owszem, bandytów nikomu nie żal)
- w 1940 roku w Katyniu itp zamordowano minimum 21 000 jeńców, a ich
rodziny (ok. 60 000) wysiedlono do Kazachstanu w którym wielu zmarło...
- Za Pol Pota na 7,5 miliona ludności zamordowano 2,5 (szacuje się od 1/4 do 1/3)...
w tym zamordowano połowę wszystkich chrześcijan,
- Lenin i jego bolszewicy ma na rękach krew ok. 15 milionów ludzi
- Stalin i jego komuniści przyczynili się do zamordowania ok. 50-60 milionów ludzi...
- Mao był jeszcze lepszy... co najmniej 80 milionów...

Więc twoje twierdzenie że:

Cytat:
Zas te bajeczki, jak to komunisci mordowali, rabowali i gwalcili, zas strona przeciwna - nic z tego - wsadz sobie pomiedzy ksiazki. Wszyscy rabowali, wszyscy zezwierzeceli, wszyscy gwalcili, kazdy kto bral czynny udzial w tej rzezi...


Jest nie tylko fałszywe ale wręcz wstrętne i za to sama sobie powinnaś dać ostrzeżenie!
Takich bzdur, choćby ze względu na pamięć i szacunek dla tych ludzi nie wolno mówić,
ani przyrównywać porządnych ludzi i ofiar to tych potworów! To jest niedopuszczalne!
Ostatnio zmieniony przez Y 2013-09-03, 18:56, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
Y
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-09-03, 18:58   

litek napisał/a:
Kain przelał krew brata, dlatego nie miał Bożego uznania.


A Dawid dla dwustu napletków zabił ponad dwustu Filistynów :)
I miał Boże uznanie! :)
 
     
Y
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-09-03, 19:00   

nike napisał/a:
Pamiętam wiele lat temu rozmawiałam z braterstwem starszym juz małżeństwem.
Byli polakami mieszkali od zawsze gdzies na wiosce kolo Lwowa. dostali ultimatum, albo przestajecie byc badaczami [podobno bardzo dużo było tam badaczy] albo Sybir , no i wywieźli ich na 20 lat na sybir.


To widocznie pojechali razem ze świadkami.
Nie wiem jak badaczy, ale świadków z Kresów
to chyba wszystkich wywieźli, co do jednego...
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13628
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 407/608
 66%
Wysłany: 2013-09-03, 19:06   

Axanna, To są właśnie owoce prawdziwe. Nie ważna jest religia, często najważniejsze jest serce. :-D
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-09-03, 19:11   

to moze zejde na Twoj poziom i odpowiem ci Twoimi slowami - ze sam jstes falszywy i wsretny, prowadzisz plugawe gierki i probujesz powiesic na mnie usprawiedliwienie ludobojstwa, co mi nawet na mysl nie przyszlo. Sam jestes oszczerca i klamca i hipokryta na dodatek. Nie wciskaj kitow o tym, ze w tych czasach ludzie nie byli zdezorientowani i ze to wszystko bylo tak samo latwo zrozumiec jak Tobie. Nabieram wstretu do prowadzenia z Toba dalszej wymiany ...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15