FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Misja Chrześcijanina
Autor Wiadomość
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
  Wysłany: 2014-04-07, 02:10   Misja Chrześcijanina

Cytat:

Powiedział też: "Pewien człowiek miał dwóch synów. 12 Młodszy z nich rzekł do ojca: "Ojcze, daj mi część majątku, która na mnie przypada". Podzielił więc majątek między nich. 13 Niedługo potem młodszy syn, zabrawszy wszystko, odjechał w dalekie strony i tam roztrwonił swój majątek, żyjąc rozrzutnie. 14 A gdy wszystko wydał, nastał ciężki głód w owej krainie i on sam zaczął cierpieć niedostatek. 15 Poszedł i przystał do jednego z obywateli owej krainy, a ten posłał go na swoje pola żeby pasł świnie. 16 Pragnął on napełnić swój żołądek strąkami, którymi żywiły się świnie, lecz nikt mu ich nie dawał. 17 Wtedy zastanowił się i rzekł: Iluż to najemników mojego ojca ma pod dostatkiem chleba, a ja tu z głodu ginę. 18 Zabiorę się i pójdę do mego ojca, i powiem mu: Ojcze, zgrzeszyłem przeciw Bogu i względem ciebie; 19 już nie jestem godzien nazywać się twoim synem: uczyń mię choćby jednym z najemników. 20 Wybrał się więc i poszedł do swojego ojca. A gdy był jeszcze daleko, ujrzał go jego ojciec i wzruszył się głęboko; wybiegł naprzeciw niego, rzucił mu się na szyję i ucałował go. 21 A syn rzekł do niego: "Ojcze, zgrzeszyłem przeciw Bogu i względem ciebie, już nie jestem godzien nazywać się twoim synem". 22 Lecz ojciec rzekł do swoich sług: "Przynieście szybko najlepszą szatę i ubierzcie go; dajcie mu też pierścień na rękę i sandały na nogi! 23 Przyprowadźcie utuczone cielę i zabijcie: będziemy ucztować i bawić się, 24 ponieważ ten mój syn był umarły, a znów ożył; zaginął, a odnalazł się". I zaczęli się bawić.
25 Tymczasem starszy jego syn przebywał na polu. Gdy wracał i był blisko domu, usłyszał muzykę i tańce. 26 Przywołał jednego ze sług i pytał go, co to ma znaczyć. 27 Ten mu rzekł: "Twój brat powrócił, a ojciec twój kazał zabić utuczone cielę, ponieważ odzyskał go zdrowego". 28 Na to rozgniewał się i nie chciał wejść; wtedy ojciec jego wyszedł i tłumaczył mu. 29 Lecz on odpowiedział ojcu: "Oto tyle lat ci służę i nigdy nie przekroczyłem twojego rozkazu; ale mnie nie dałeś nigdy koźlęcia, żebym się zabawił z przyjaciółmi. 30 Skoro jednak wrócił ten syn twój, który roztrwonił twój majątek z nierządnicami, kazałeś zabić dla niego utuczone cielę". 31 Lecz on mu odpowiedział: "Moje dziecko, ty zawsze jesteś przy mnie i wszystko moje do ciebie należy. 32 A trzeba się weselić i cieszyć z tego, że ten brat twój był umarły, a znów ożył, zaginął, a odnalazł się"".



Chrześcijanin jest solą ziemi.
Ale uważźajcie bo wierzący podobnie jak faryzeusze są najbardziej narażeni na podobne uwagi od Boga Ojca , jak ten starszy syn :)
My mamy być solą ziemi Chrześcijaninie jak nie czujesz tego , to sie nie pchaj lepiej.

Widze co mnie niepokoi nieraz pogarde ,zazdrość oraz bezkrytycyzm wśrod braci Chrześcijan.
a u tych niewierzących paradoksalnie aż do bólu poczucie sprawiedliwośći !!
Nawet jak nierozumieja błądzą i utoższamiają złe występki
Mysla ze to wina Boga
To kierują się sprawiedliwością.
My nieraz tego nie potrafimy
A powinnismy im wlasnie to naświetlać , nie tylko rzucać puste slogany
,,Bóg jest dobrem'' tylko umieć to uzasadnić.
Biorą za ciemnote, czy czasem nie z naszej winy (chociaz nie mowie ze zawsze)?:)
to mamy tendencje do nierozumienia niewygodnych spraw, lub co gorsza zastraszania ich wiazankami z Biblii : :evil:
Dla mnie to nawet podchodzi pod złamanie 3 przykazania:
Cytat:
"Nie uzywaj imienia Pana Boga Swego na daremno"


Należy przemienić swoją wiarę w sprawiedliwą.
My jestesmy od tego :
Ciągle modlimy się zeby Bog grzesznikom przebaczył, czy czujemy to tak naprawde, czy tak naprawde czekamy na ich zmiane, czy zazdrościmy im nieraz grzesznego życia?
Czy nasza misja jest to jakiś cieżar czy satysfakcja ?
Przemyśl to Chrześcijaninie?
Czy jesteś gotów modlić się pomagać innym bezinteresownie, tylko przynieść chwałę Ojcu? :)
Takie owoce przynosi krew Chrystusa ze sory już grzesznikow nie potępi a Chrześcijanin jest od sławienia imienia Bożego , od niesienia światła a nie punktowania blizniego z grzechow jego czy tendencji !

KUBEŁ ZIMNEJ WODY GRATIS dla posiadających myśli monopolowe.

Cytat:
4 Bo gdy poganie, którzy Prawa nie mają, idąc za naturą, czynią to, co Prawo nakazuje, chociaż Prawa nie mają, sami dla siebie są Prawem. 15 Wykazują oni, że treść Prawa wypisana jest w ich sercach, gdy jednocześnie ich sumienie staje jako świadek, a mianowicie ich myśli na przemian ich oskarżające lub uniewinniające. 16 [Okaże się to] w dniu, w którym Bóg sądzić będzie przez Jezusa Chrystusa ukryte czyny ludzkie według mojej Ewangelii.


Chrześcijaninie czy akceptujesz swoją misję?
Czy jesteś gotów narodzić się na nowo ku chwale krolestwa (juz nie Twojej.)
Ostatnio zmieniony przez zion599 2014-04-07, 02:13, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
oluss
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-04-07, 02:36   

Cytat:
Chrześcijaninie czy akceptujesz swoją misję?

nie :-P
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-04-07, 02:40   

olus napisał/a:
Cytat:
Chrześcijaninie czy akceptujesz swoją misję?

nie :-P

czemuu :-P
przeciez widze ze sam dzialasz na tak :P
Ostatnio zmieniony przez zion599 2014-04-07, 02:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
oluss
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-04-07, 13:20   

ja działam? chyba ludziom na nerwy! :-D ;-)
Tą misje to musi ktoś zlecić ..a ja nie dostałem rozkazów :)
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-04-07, 13:38   

no jest taki ktos kto zleca podobne misje :P
Apostołom zlecał, a nawet Jezusowi hehe:)
Cytat:

ja działam? chyba ludziom na nerwy!


e tam e tam to skutki uboczne :-P

Zebys tak zbytnio nie demonizował czasem to by bylo calkiem ok:P
Ostatnio zmieniony przez zion599 2014-04-07, 13:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
oluss
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-04-07, 13:47   

Jest taki ktoś ale jak do tej pory nie dał mi rozkazu :)
Apostołem nie jestem..nawet pastorem :-D
Jedyne na co mogę to mędrkować :-D
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-04-28, 11:49   

Kazdy dostaje i to w swym czasie:P
A moment ten moze być nieuchwytny dla nas nieszczęsnych śmiertelników :-> :

(Jana 3:6)
Cytat:

To, co się z ciała narodziło, jest ciałem, a to, co się z Ducha narodziło, jest duchem. 7 Nie dziw się, że powiedziałem ci: Trzeba wam się powtórnie narodzić. 8 Wiatr wieje tam, gdzie chce, i szum jego słyszysz, lecz nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd podąża. Tak jest z każdym, który narodził się z Ducha". 9 W odpowiedzi rzekł do Niego Nikodem: "Jakżeż to się może stać?" 10 Odpowiadając na to rzekł mu Jezus: "Ty jesteś nauczycielem Izraela, a tego nie wiesz? 11 Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, że to mówimy, co wiemy, i o tym świadczymy, cośmy widzieli, a świadectwa naszego nie przyjmujecie. 12 Jeżeli wam mówię o tym, co jest ziemskie, a nie wierzycie, to jakżeż uwierzycie temu, co wam powiem o sprawach niebieskich? 13 I nikt nie wstąpił do nieba, oprócz Tego, który z nieba zstąpił - Syna Człowieczego.
 
     
oluss
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-04-28, 17:33   

Ja narazie dostaje wiatrem w oczy..
I mam misje na marsa :)
jak się coś zmieni dam znać.
Życz mi powodzenia :-D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14