FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Duch Swiety - Trzecia Osoba
Autor Wiadomość
Benjamin.Szot
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-10-17, 08:55   

Drodzy użytkownicy

Macie najlepszy dowód trollowania na tym forum. Pozwólcie, że zacytuję :


Cytat:
Ale jak ta zasada matematyki może się mieć do Biblii skoro w jej fragmentach takie zasady nie istnieją. Przykładowo:
"i rzekł: Dlatego opuści człowiek ojca i matkę i złączy się ze swoją żoną i będą oboje jednym ciałem. A tak już nie są dwoje, lecz jedno ciało" (Mt 19:5n.)
"Trzej bowiem dają świadectwo: Duch, woda i krew, a ci trzej w jedno się łączą" 1J 5:8.
W pierwszym przypadku dwoje są jednym ciałem, w drugim trzej w jedno się łączą. Czyli w tym przypadku 3=1, a we wcześniejszym 2=1.


3=1 oraz 2=1. To jest właśnie ta wyższa matematyka do której aby dojrzeć to trzeba naprawdę zidiocieć. Jest to też kompletnie błędny argument, gdyż jedność nie oznacza tożsamości. Ponadto ta jedność w cytowanych wersetach ma się nijak do Boga. Nigdzie nie ma ani jednego wersetu w którym byłoby napisane, że Ojciec Niebiański, Chrystus oraz święty duch Boży są - jednym Bogiem.
Te brednie, które kler klepie może wciskać tylko tym, którzy nie znają Pisma Świętego i takim, którzy tak zidiocieli, że już nie potrafią liczyć.

A oto drug przykład świadczący o cynizmie :

Cytat:
Jak były herezje..... To co mieliśmy się godzić na nie?


Ciekawa w wypowiedzi forma my ( " mieliśmy " ). Taka odpowiedź - to czyste kpiny z faktów historycznych i dokumentów, z których wynika, że kler jest odpowiedzialny za wymordowanie milionów ludzi, którzy mieli inne zdanie. W tym brał czynny udział w pastwieniu się nad licznymi ofiarami.

http://www.spirituallysmart.com/nazi.html

http://pl.scribd.com/doc/...tican-Holocaust

http://www.spirituallysma...esuits_1975.pdf

http://www.bibliotecapley...n_assassins.pdf

http://pl.scribd.com/doc/...an-zdemaskowany

Trzeci przykład świadczący o cynizmie : na uwagę, że kler zniszczył kulturę antyczną i zniósł Igrzyska - odpowiedź - cytuję :

Cytat:
Bo się kojarzyło z pogaństwem. Poza tym kiedyś chrześcijan mordowano na stadionach


Ciekawe, że zapomnieli o pogaństwie, które przejęli od licznych narodów .

Czwarty przykład cynizmu :

Cytat:
Co do tych uczonych to wtedy nie było odpowiednich dowodów potwierdzających ich odkrycia, tezy


I dlatego tych uczonych palono na stosie, więziono lub ścigano jak bandytów, a obecnie jak któryś naukowiec lub uczony wygłasza tezy sprzeczne z doktryną kościoła rzymskiego - to robi się wszystko, aby go uciszyć ze skrytobójstwem włącznie.

Piąty przykład cynizmu :

Cytat:
Przecież my się do figurek nie modlimy tylko przed figurkami. Jest różnica


Ale przed tymi figurkami zginacie kolana i nie modlicie się do nich tyłem !

Szósty przykład cynizmu :

Cytat:
Z babskimi spódnicami to przesada


Z pedofilstwem, pederastią i innymi zboczeniami wśród kleru to też przesada ? to po co się przebierają w babskie spódnice ?

http://sekty.wordpress.com/pedofilska-sekta/

Siódmy przykład cynizmu :

Cytat:
Gdzie charakter satanistyczny? Chyba nie w słowach: "Jezu ufam Tobie". My ile razy mówimy, że wyrzekamy się szatana i wszystkiego co złe
.

podam stronę zrobioną przez baptystów ( choć nie jestem baptystą ) - co oni zauważyli w odstępczym kościele rzymskim

http://www.jesus-is-savio...ox_idolatry.htm

Polecam :

http://www.eioba.pl/a/1hx...tolikow-nie-wie

http://wolnemedia.net/his...ament-watykanu/
 
     
Iwona
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-10-17, 09:15   

Benjamin:
Cytat:
3=1 oraz 2=1. To jest właśnie ta wyższa matematyka do której aby dojrzeć to trzeba naprawdę zidiocieć. Jest to też kompletnie błędny argument, gdyż jedność nie oznacza tożsamości.

W Trójcy Świętej natura Osób jest jedna.

Cytat:
Nigdzie nie ma ani jednego wersetu w którym byłoby napisane, że Ojciec Niebiański, Chrystus oraz święty duch Boży są - jednym Bogiem.

Bo tak to nawet nigdy my nie formujemy nauki o Trójcy Świętej. Jest jeden Bóg w trzech osobach - taka jest formuła

Jak rozważamy całe Pismo Święte to i Trójcę Świętą da się tam zobaczyć

Cytat:
Ciekawa w wypowiedzi forma my ( " mieliśmy " ). Taka odpowiedź - to czyste kpiny z faktów historycznych i dokumentów, z których wynika, że kler jest odpowiedzialny za wymordowanie milionów ludzi, którzy mieli inne zdanie. W tym brał czynny udział w pastwieniu się nad licznymi ofiarami.

A według mnie to ateizm tak to wywyższył. Za wiele mitów jest w inkwizycji tych nieprawdziwych.

Cytat:
I dlatego tych uczonych palono na stosie, więziono lub ścigano jak bandytów, a obecnie jak któryś naukowiec lub uczony wygłasza tezy sprzeczne z doktryną kościoła rzymskiego - to robi się wszystko, aby go uciszyć ze skrytobójstwem włącznie.

No jasne....

Cytat:
Ale przed tymi figurkami zginacie kolana i nie modlicie się do nich tyłem !

Bo przypominają nam o obecności Boga. Ale to nie znaczy, że figurka jest bogiem

Cytat:
Z pedofilstwem, pederastią i innymi zboczeniami wśród kleru to też przesada ? to po co się przebierają w babskie spódnice ?

http://sekty.wordpress.com/pedofilska-sekta/

Chyba Tobie bo mi nie. http://www.idziemy.pl/kosciol/po-co-sutanna/ - tu masz dobry artykuł o sutannie. Wszystko wyjaśnia dobrze. Nawet mam gdzieś w domu tą gazetę z tym numerem gdzie był ten artykuł. Zajrzyj zwłaszcza do historii sutanny.



Mam wrażenie, że masz do mnie żal dlatego, że wyznaję taką a nie inną religię. Proszę choć o odrobinę szacunku względem mojej osoby
 
     
Benjamin.Szot
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-10-17, 12:34   

Kolejny przykład trollowania w powyższym wpisie. Skomentować to trzeba tak :

Trójca to wymysł pogański nie mający nic wspólnego z wiarą Hebrajczyków. Nie ma śladu takiej doktryny w Piśmie Świętym. Naucz się hebrajskiego i bredni nie opowiadaj !

Najlepiej mówić, że wszystkie zbrodnie kościoła - to bujda, wymysł komunistów, ateistów, masonów i żydów. Bo co wam pozostało ?

Bałwochwalstwo - to nie bałwochwalstwo tylko takie sobie ot przyklęknięcie. Zbrodnie kościoła - to jakaś pomyłka - nigdy ich nie było - waszym zdaniem.

Sutanna to nie spódniczka tylko no ... taki sobie strój. A pedofilstwo i zboczenia - no cóż, wszędzie się trafiają - zdaniem zboczonego kleru.

Znane są te bajeczki ! Wciskajcie idiotom tego typu brednie, ale nie ludziom, którzy coś na ten temat wiedzą !!!
Ostatnio zmieniony przez Benjamin.Szot 2013-10-17, 12:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Y
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-10-17, 12:57   

Benjamin.Szot napisał/a:
Nic też dziwnego, że zniewieściały kler - przebierający się w sutanny czyli mówiąc inaczej w babskie spódnice
Benjamin.Szot napisał/a:
Sutanna to nie spódniczka tylko no ... taki sobie strój.
Benjamin.Szot napisał/a:
to po co się przebierają w babskie spódnice ?


Kobiety nie noszą sutann.
Zrównując wszelkie długie
odzienie z babskimi spódnicami
obrażasz także postacie biblijne,
w tym Pana Jezusa, o którego
spodnią szatę rzucano losy...

 
     
Benjamin.Szot
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-10-17, 13:26   

Kolejny przykład trollowania. Skomentować to trzeba tak :

Więcej takich wpisów a będzie wiadomo z kim mamy do czynienia !

Chrystus nie chodził w spódniczce. Ani simlah, ani me'il ani kuttonet nie przypominało w niczym ..... spódniczek jakie nosi kler katolicki.
Nic dziwnego, że od tego im się pomieszało we łbie i albo są ..... albo .......
Ostatnio zmieniony przez bartek212701 2013-10-17, 15:58, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Iwona
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-10-17, 21:18   

Benjamin.Szot napisał/a:
Kolejny przykład trollowania w powyższym wpisie. Skomentować to trzeba tak :

Trójca to wymysł pogański nie mający nic wspólnego z wiarą Hebrajczyków. Nie ma śladu takiej doktryny w Piśmie Świętym. Naucz się hebrajskiego i bredni nie opowiadaj !

Najlepiej mówić, że wszystkie zbrodnie kościoła - to bujda, wymysł komunistów, ateistów, masonów i żydów. Bo co wam pozostało ?

Bałwochwalstwo - to nie bałwochwalstwo tylko takie sobie ot przyklęknięcie. Zbrodnie kościoła - to jakaś pomyłka - nigdy ich nie było - waszym zdaniem.

Sutanna to nie spódniczka tylko no ... taki sobie strój. A pedofilstwo i zboczenia - no cóż, wszędzie się trafiają - zdaniem zboczonego kleru.

Znane są te bajeczki ! Wciskajcie idiotom tego typu brednie, ale nie ludziom, którzy coś na ten temat wiedzą !!!

W stwarzaniu świata brała udział Trójca Święta. To jest nauka biblijna.

Bałwochwalstwo u nas jest zupełnie inaczej rozumiane niż Ty myślisz. Bałwochwalstwo jest popełniane wtedy gdy jakaś rzecz jest na pierwszym miejscu, zajmuje miejsce Boga. Najbardziej powszechny jest dziś kult pieniądza niestety - to jest przykład najczęstszego bałwochwalstwa (tak mi się wydaje), bałwochwalstwo jest wtedy gdy dla nas bogiem jest jakaś rzecz.

Moda ciągle ulega zmianie, ale moda kapłanów jest stała po od najdawniejszych wieków nasze czasy
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13638
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 417/608
 68%
Wysłany: 2013-10-17, 22:18   

Iwona napisał/a:
W stwarzaniu świata brała udział Trójca Święta. To jest nauka biblijna.

Iwonko proszę o dowody biblijne.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6031/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2013-10-17, 22:27   

Iwona napisał/a:
W stwarzaniu świata brała udział Trójca Święta. To jest nauka biblijna.


skąd taki wniosek, kto Ci takich głupot nagadał, ponieważ jak kiedyś rozmawiałem z księdzem w oparciu o Biblię to do takich argumentów się nie posunął
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
Iwona
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-10-17, 22:53   

Nie wiem czy to ma sens...
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6031/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2013-10-17, 23:12   

Iwona napisał/a:
Nie wiem czy to ma sens...


skoro napisałaś, że to nauka biblijna to podaj mi z jakich to wersetów wynika
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
Iwona
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-10-17, 23:14   

Krystian napisał/a:
Iwona napisał/a:
Nie wiem czy to ma sens...


skoro napisałaś, że to nauka biblijna to podaj mi z jakich to wersetów wynika

ale cokolwiek napiszę to i tak będzie odrzucone pewnie. Ja już się tutaj nawet do tego przyzwyczaiłam.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13638
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 417/608
 68%
Wysłany: 2013-10-17, 23:16   

Jak tak możesz powiedzieć? po co więc w ogóle zaczynasz dyskusję?
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Iwona
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-10-17, 23:23   

nike napisał/a:
Jak tak możesz powiedzieć? po co więc w ogóle zaczynasz dyskusję?

Bo nie czuję zrozumienia tutaj jakiegokolwiek
 
     
Iwona
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-10-17, 23:24   

Zresztą, może będzie lepiej jak odejdę stąd
 
     
Benjamin.Szot
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-10-20, 09:05   

ponieważ komuś się nie spodobało określenie slangowe przeze mnie użyte dotyczące pederastów w sutannach powtórzę, że takiemu zboczeniu jak również pedofilstwu praktykowanemu przez zniewieściały kler sprzyja przebieranie się przez nich w babskie spódniczki, które nie mają nic wspólnego ze strojem noszonym przez Hebrajczyków.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14