FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bartek212701
2013-11-09, 14:39
DLACZEGO PEDOFILIA I SODOMIZM KWITNIE WŚRÓD KLERU
Autor Wiadomość
exe
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-11-08, 12:02   

Benjamin.Szot napisał/a:
Iwona

szkoda klawiatury by tobie odpisywać na te wszystkie niedorzeczności.


O miłości to porozmawiaj z ofiarami pedofili - które doznały tego " dobrodziejstwa " od wielce miłosiernego kleru.

Można też o tej wyjątkowej miłości poczytać w podręcznikach historii : o wielce humanitarnych metodach stosowanych przez inkwizycję katolicką, o pełnych miłości wojnach i krucjatach w których wyrzynano w pień nie-katolików łącznie z kobietami i dziećmi, o pełnym miłosierdziu układzie papiestwa z hitleryzmem i faszyzmem i błogosławieniu armii hitlerowskiej i wszelkich innych armii, których rządy zawarły konkordat z Watykanem itp.itd.
Po co o tym czytać, skoro przykład miłości dajesz ty sam ;-)
Ostatnio zmieniony przez exe 2013-11-08, 12:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Iwona
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-11-08, 13:55   

Benjamin.Szot napisał/a:
Iwona

szkoda klawiatury by tobie odpisywać na te wszystkie niedorzeczności.


O miłości to porozmawiaj z ofiarami pedofili - które doznały tego " dobrodziejstwa " od wielce miłosiernego kleru.

Można też o tej wyjątkowej miłości poczytać w podręcznikach historii : o wielce humanitarnych metodach stosowanych przez inkwizycję katolicką, o pełnych miłości wojnach i krucjatach w których wyrzynano w pień nie-katolików łącznie z kobietami i dziećmi, o pełnym miłosierdziu układzie papiestwa z hitleryzmem i faszyzmem i błogosławieniu armii hitlerowskiej i wszelkich innych armii, których rządy zawarły konkordat z Watykanem itp.itd.

I co? Mam coś wspólnego z inkwizycją lub wojnami? Przecież ja nie walczę.
exe napisał/a:
Benjamin.Szot napisał/a:
Iwona

szkoda klawiatury by tobie odpisywać na te wszystkie niedorzeczności.


O miłości to porozmawiaj z ofiarami pedofili - które doznały tego " dobrodziejstwa " od wielce miłosiernego kleru.

Można też o tej wyjątkowej miłości poczytać w podręcznikach historii : o wielce humanitarnych metodach stosowanych przez inkwizycję katolicką, o pełnych miłości wojnach i krucjatach w których wyrzynano w pień nie-katolików łącznie z kobietami i dziećmi, o pełnym miłosierdziu układzie papiestwa z hitleryzmem i faszyzmem i błogosławieniu armii hitlerowskiej i wszelkich innych armii, których rządy zawarły konkordat z Watykanem itp.itd.
Po co o tym czytać, skoro przykład miłości dajesz ty sam ;-)

No właśnie
 
     
Benjamin.Szot
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-11-08, 16:13   

exe

Cytat:
Po co o tym czytać, skoro przykład miłości dajesz ty sam


jak masz coś do zarzucenia to wal śmiało, bo takie gadanie jak twoje jest po prostu oszczerstwem. Mam prawo do przedstawienia swoich poglądów na tym forum, a to co piszę nie jest moim subiektywnym odczuciem. O skandalicznych dewiacjach wśród kleru katolickiego jest ostatnio dosyć głośno. Wystarczy włączyć TV.

Natomiast jak tylko wszedłeś na to forum - od razu zacząłeś mnie obrażać, a nie odwrotnie, ale to jestem w stanie zrozumieć widząc jaki światopogląd wyznajesz.

Natomiast obrażanie Boga i Jego Świętego Imienia - nikomu płazem nie ujdzie, bo to gwarantuje sama Biblia. Bóg sam się z taką osobą rozliczy prędzej czy później !
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13652
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 431/608
 70%
Wysłany: 2013-11-08, 18:18   

Zgadzam się z Beniaminem, nie pozwolę obrażać imienia Boga Najwyższego na tym forum. :-(
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
efroni 

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 30 razy
Wiek: 66
Dołączył: 15 Paź 2013
Posty: 153
Poziom: 11
HP: 0/272
 0%
MP: 130/130
 100%
EXP: 11/25
 44%
Wysłany: 2013-11-08, 18:27   

Benjamin.Szot napisał/a:
efroni

Pomyliłeś Waść pojęcia ! Świadek Jehowy - to ktoś kto jest wybrany przez samego Jehowę - Boga Wszechmocnego o czym informuje księga Izajasza 43 : 10.
Pisząc w sposób obelżywy o świadkach Jehowy obrażasz więc Boga Najwyższego i popadasz w konflikt z samym Bogiem ! Radzę więc nie mieszać terminologii biblijnej ze zboczeńcami !


A teraz o pedofilach ! Takich zboczeńców jak wśród kleru katolickiego to świat nie widział ! Swoimi statystykami to możesz Waść mydlić oczy takim, którzy nie mają zielonego pojęcia o tym co się dzieje. Wśród kleru jest największy procent zboczeńców seksualnych wszelkiego typu od homoseksualistów i sodomistów począwszy, a skończywszy na pedofilach.

Paradoks jeszcze polega na tym, że jak dotąd nie słyszano, by za tego typu przestępstwa względem Prawa Bożego kogoś ekskomunikowano z kościoła katolickiego !


"Pomyliłeś Waść pojęcia !" - tzn. co z czym pomyliłem ? Jakie to pojecia pomyliłem ?
Mozesz podać te mylne cytaty z mojej wypowiedzi ?


"Pisząc w sposób obelżywy o świadkach Jehowy obrażasz więc Boga Najwyższego i popadasz w konflikt z samym Bogiem ! Radzę więc nie mieszać terminologii biblijnej ze zboczeńcami !" - mozesz mi wskazać moją wypowiedź w której w sposób obelżywy wypowiadałem się o świadkach Jehowy ? bo takie gadanie jak twoje jest po prostu oszczerstwem.

Powtórzę więc jeszcze raz ; problemem nie jest też to czy inne wyznanie religijne , sutanna , habit czy celibat , ale człowiek który taką ohydę czyni swoim dzieciom i taki człowiek nie zasługuje nawet na to by nazywać go zwierzęciem , bo zwierzęta tak nie czynią swoim dzieciom .

Mógłbym jeszcze napisać o pewnej organizacji religijnej która przez pedofilów nazywana jest rajem ze względu na prawo " dwóch świadków " i prawo roztrzygania sporów zboru w zborze a nie przed sądami .Paradoks jeszcze polega na tym, że jak dotąd nie słyszano, by za tego typu przestępstwa względem Prawa Bożego kogoś w tej organizacji ukarano lub dano pod świecki sąd , gdy było to tylko słowo dziecka przeciw słowu pedofila .
_________________
..ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim..

Rozmawiam z Wami jak uczeń na przerwie który tak zrozumiał wykład nauczyciela
Ostatnio zmieniony przez efroni 2013-11-08, 18:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Y
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-11-08, 18:53   

Benjamin.Szot napisał/a:
O skandalicznych dewiacjach wśród kleru katolickiego jest ostatnio dosyć głośno. Wystarczy włączyć TV.


To może oszczędź nam już tych obrzydliwości.
Jak ktoś będzie chciał sobie obrzydzić dzień to włączy TV.
Nie musisz jeszcze na forum epatować tym gównem.
 
     
AlexK 
Zasłużony
katolik


Potwierdzenie wizualne: 7
Pomogła: 4 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 12 Lut 2013
Posty: 880
Skąd: Z podlasia
Poziom: 26
HP: 32/1637
 2%
MP: 781/781
 100%
EXP: 41/78
 52%
Wysłany: 2013-11-08, 19:01   

Benjamin.Szot napisał/a:
" Dziecko szuka spełnienia w łóżku dorosłego " “Dzieci potrzebują zaspokojenia, same wchodzą do łóżek dorosłych ” - Skandaliczna wypowiedź księdza Bochyńskiego ! Policzek dla ofiar pedofilii !!!

http://wiadomosci.gazeta....ze&pId=24935306

Cytat: ks. dr Ireneusz Bochyński, rektor Kościoła Akademickiego Panien Dominikanek w Piotrkowie Trybunalskim. - " Mamy dzieci 10-letnie, trochę starsze, i znam przypadki, gdzie ich życie intymne potrzebowało wcześniejszego zaspokojenia. Same dzieci "wchodziły" do łóżek dorosłych, chcąc być spełnionym. I to był wybór dziecka " .

Ciekawe czy ten ksiądz chciał powiedzieć, że Gilowi i Wesolowskiemu, a może Michalikowi też dzieci wchodzily do łóżek i to stadami? Takie wypowiedzi pasuja do pokrętnych tłumaczeń pedofili.

A oto inne jeszcze komentarze :

http://www.tvn24.pl/wiado...zum,369529.html

Cynizm kleru katolickiego przechodzi wszelkie granice. Poniższy link podaję dla uzmysłowienia jak wyglądają takie " spełnienia " w łóżku dewiantów w sutannach :

http://www.youtube.com/watch?v=N8_1ddPOTOo#t=11

Odnosząc się do wątku powiem tylko tyle, że fakt są przypadki księży pedofilów i fakt powinno się ich karać tak samo jak innych pedofilów (ja sama osobiście mam specjalną karę dla pedofilów, która niestety jest niehumanitarna). Ale to są przypadki i nie wszyscy księża są tacy sami.
A wypowiedź księdza Bochyńskiego - poracha i tu każdy katolik musi mi przyznać rację. Jak 10 latek może być świadomy rozpoczęcia życia seksualnego?! On nawet dobrze tabliczki mnożenia nie opanował! Ten ksiądz tworzy jakąś nową, absurdalną psychologię dziecięcą.

Cytat:
Pomyliłeś Waść pojęcia ! Świadek Jehowy - to ktoś kto jest wybrany przez samego Jehowę - Boga Wszechmocnego o czym informuje księga Izajasza 43 : 10.
Pisząc w sposób obelżywy o świadkach Jehowy obrażasz więc Boga Najwyższego i popadasz w konflikt z samym Bogiem ! Radzę więc nie mieszać terminologii biblijnej ze zboczeńcami !

Przepraszam bardzo to jak ja mam nazwać członka Towarzystwa Świadków Jehowy, jak nie Świadek Jehowy?
_________________
Przytul mnie Jezu
tak mocno do siebie.
Ukryj głęboko,
na dnie swego serca.

 
     
exe
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-11-08, 19:14   

Benjamin.Szot napisał/a:
exe

Cytat:
Po co o tym czytać, skoro przykład miłości dajesz ty sam


jak masz coś do zarzucenia to wal śmiało, bo takie gadanie jak twoje jest po prostu oszczerstwem. Mam prawo do przedstawienia swoich poglądów na tym forum, a to co piszę nie jest moim subiektywnym odczuciem. O skandalicznych dewiacjach wśród kleru katolickiego jest ostatnio dosyć głośno. Wystarczy włączyć TV.

Natomiast jak tylko wszedłeś na to forum - od razu zacząłeś mnie obrażać, a nie odwrotnie, ale to jestem w stanie zrozumieć widząc jaki światopogląd wyznajesz.

Natomiast obrażanie Boga i Jego Świętego Imienia - nikomu płazem nie ujdzie, bo to gwarantuje sama Biblia. Bóg sam się z taką osobą rozliczy prędzej czy później !

Walę śmiało nieustannie. ;-)
Nie smuć się ;-)
 
     
exe
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-11-08, 19:18   

Rethel Nibelung napisał/a:
Benjamin.Szot napisał/a:
O skandalicznych dewiacjach wśród kleru katolickiego jest ostatnio dosyć głośno. Wystarczy włączyć TV.


To może oszczędź nam już tych obrzydliwości.
Jak ktoś będzie chciał sobie obrzydzić dzień to włączy TV.
Nie musisz jeszcze na forum epatować tym gównem.
Ciekawe, że tylko owo "gówno" zajmuje Benjamina Szota. Osobliwe zainteresowania.

Nie lepiej iść na ulicę i poszukać kogoś, komu można by pomóc w dniu dzisiejszym dla przykładu :?:
 
     
Benjamin.Szot
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-11-08, 23:32   

exe

Cytat:
Ciekawe, że tylko owo "gówno" zajmuje Benjamina Szota. Osobliwe zainteresowania.


" nie to kala człowieka co do ust wchodzi, ale to co z ust wychodzi " - Ewangelia Mateusza 15 : 11

O ile się nie mylę to jest jeszcze forum biblijne, chyba, że już nim przestało być ! A jeśli tak, to niech Administracja to ogłosi i będzie wiadomo dlaczego rynsztokowe słownictwo jest tu dozwolone !

Cytat:
Nie lepiej iść na ulicę i poszukać kogoś, komu można by pomóc w dniu dzisiejszym dla przykładu


Bardzo bym chciał zobaczyć jak to katolicy głoszą na ulicy Słowo Boże i jak pomagają jeden drugiemu !
Ostatnio zmieniony przez Benjamin.Szot 2013-11-08, 23:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6051/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2013-11-09, 01:33   

nike napisał/a:
Zgadzam się z Beniaminem, nie pozwolę obrażać imienia Boga Najwyższego na tym forum. :-(


Ja również, obrażanie mnie ścierpię , ale nie Boga Prawdziwego
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
Benjamin.Szot
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-11-09, 07:33   

efroni

"Pomyliłeś Waść pojęcia !"
Cytat:
- tzn. co z czym pomyliłem ? Jakie to pojecia pomyliłem ?
Mozesz podać te mylne cytaty z mojej wypowiedzi ?


Świętych sług Bożych ( Izaj. 43 : 10 ) nazywasz wynaturzonymi zboczeńcami ??? !!! Świadkowie Jehowy to słudzy Boga Najwyższego nazwani w księdze Izajasza w ten sposób przez samego Boga. W ten sposób znieważasz samego Boga !

"Pisząc w sposób obelżywy o świadkach Jehowy obrażasz więc Boga Najwyższego i popadasz w konflikt z samym Bogiem ! Radzę więc nie mieszać terminologii biblijnej ze zboczeńcami !" -
Cytat:
mozesz mi wskazać moją wypowiedź w której w sposób obelżywy wypowiadałem się o świadkach Jehowy ? bo takie gadanie jak twoje jest po prostu oszczerstwem.


Oszczerstwem jest to co piszesz, bo według Pisma Świętego - świadek Jehowy - to osoba wybrana przez Boga. Żaden zboczeniec nie jest świadkiem Jehowy. JEHOWAH to święte Imię Boga Wszechmocnego występujące w Biblii ok. 7000 razy.

Cytat:
Powtórzę więc jeszcze raz ; problemem nie jest też to czy inne wyznanie religijne , sutanna , habit czy celibat , ale człowiek który taką ohydę czyni swoim dzieciom i taki człowiek nie zasługuje nawet na to by nazywać go zwierzęciem , bo zwierzęta tak nie czynią swoim dzieciom .


Sęk w tym, że zacząłeś swoje wywody od opluwania świadków Jehowy .
Świadkowie Jehowy nie mają nic wspólnego z jakimikolwiek dewiacjami.


Cytat:
Mógłbym jeszcze napisać o pewnej organizacji religijnej która przez pedofilów nazywana jest rajem ze względu na prawo " dwóch świadków " i prawo roztrzygania sporów zboru w zborze a nie przed sądami .Paradoks jeszcze polega na tym, że jak dotąd nie słyszano, by za tego typu przestępstwa względem Prawa Bożego kogoś w tej organizacji ukarano lub dano pod świecki sąd , gdy było to tylko słowo dziecka przeciw słowu pedofila .


No to znowu mylisz pojęcia. Organizacja religijna to zupełnie co innego, ale patrząc na statystykę, to kościoła katolickiego nikt nie przebije.
A inne ugrupowania przy tym kościele pod względem liczebności i przestępstw to jak pchła przy słoniu.
Niestety w żadnym prawodawstwie nie można skazać kogokolwiek wyłącznie na podstawie zeznania jednego świadka. Według każdego kodeksu wymagane są zgodne zeznania co najmniej dwóch świadków. I tak też traktuje to Biblia - 2 Koryntian 13 : 1.
Ostatnio zmieniony przez Benjamin.Szot 2013-11-09, 07:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
exe
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-11-09, 09:01   

Benjamin.Szot napisał/a:
" nie to kala człowieka co do ust wchodzi, ale to co z ust wychodzi " - Ewangelia Mateusza 15 : 11

Słusznie, więc zastanów się nad tym.
 
     
Benjamin.Szot
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-11-09, 09:28   

exe

i vice versa

Pomyliłeś Waść adres !
 
     
exe
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2013-11-09, 11:52   

Benjamin.Szot napisał/a:
exe

i vice versa

Pomyliłeś Waść adres !
Kolejna wiara? :-/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14