FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Niebiblijny Ekumenizm
Autor Wiadomość
oluss
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-04-26, 18:40   

Zjednoczenie Charyzmatyków z Kościołem Katolickim - krótki komentarz R. Oakland'a

Poniższa informacja oraz materiał wideo ukazują w jakim kierunku zmierza ruch ekumeniczny, a także przedstawia nam, jak blisko jesteśmy dziś połączenia Rzymu z „charyzmatycznymi chrześcijanami ewangelicznymi” i ostatecznego zjednoczenia wszystkich innych religii.

To jest coś, co Understand The Times, przewidywało już od wielu lat. Obecny papież Franciszek, a także dwóch jego poprzedników (papież Benedykt XVI i Jan Paweł II) było bardzo aktywnymi w promowaniu czegoś co dziś, definiujemy jako „Nową Ewangelizację”.

Celem „Nowej Ewangelizacji” jest promowanie ewangelii Kościoła Rzymskokatolickiego przez dotarcie do wszystkich religii, a także braci odłączonych i wprowadzenie ich do Chrystusa Eucharystycznego.

Chrześcijanie ewangeliczni, którzy wierzą, że w czasach ostatecznych nastąpi wielkie przebudzenie poprzez wylanie Ducha Świętego (raczej będzie to wielka apostazja), są najlepszymi kandydatami do tego wielkiego zwiedzenia. Ostatecznie wszystkie religie, a także odstępcze chrześcijaństwo, utworzą fałszywą oblubienicę zwaną także wielką nierządnicą. To wszystko będzie miało miejsce w wyniku działania „fałszywych znaków i cudów”.

Tak zwani ewangeliczni chrześcijanie, którzy odpowiedzą na ekumenicznie wezwanie papieża, staną się członkami jednej wielkiej światowej religii, która przygotowuje drogę Antychrystowi. Katolicy będą promować przekonanie, że wylanie „Ducha Świętego” w dniach ostatecznych przyniesie ludzkości jedność na rzecz pokoju. Mówią, że „Maryja” będzie odpowiedzialna za wylanie Ducha Świętego. Mówią, że „Eucharystyczne Panowanie Jezusa” wkrótce zostanie ustanowione, a „Królestwo Boże” założone tutaj na ziemi ze swoją siedzibą w Rzymie. Copeland i jego zwolennicy którzy również dążą do ustanowienia „Królestwa Bożego” już teraz na ziemi, są bardziej niż ktokolwiek inny gotowi do naśladowania papieża i zaakceptowania jego planu.

Warto pamiętać, że papież Franciszek jest jezuitą. Celem Zakonu Jezuitów od zawsze było ponowne zjednoczenie „chrześcijaństwa”, ogłaszając, że reformacja była pomyłką, a papież jest głową Kościoła.
Chrześcijanie posiadający rozeznanie i zrozumienie tego wszystko co się dzieje na naszych oczach, szukający odpowiedzi w Biblii, będą etykietowani jako ludzie „siejący podziały” i prześladowani za odmowę zaakceptowania i przyjęcia tego ostatecznego złudzenia.


Powrót Pana Jezusa Chrystusa jest bardzo bliski.

http://zwiedzenie.blogspo...z-koscioem.html
 
     
oluss
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-27, 19:30   

Papież wezwał chrześcijan do jedności. Protestancki biskup: protest Lutra się skończył
http://chnnews.pl/index.p...e-skoczyl1.html
https://www.youtube.com/watch?v=hN9dnSwVDTQ

New Age w chrześcijaństwie
http://zwiedzenie.blogspo...cijanstwie.html
 
     
Odbić Konstantynopol!
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-27, 20:16   

Olusie, nie chce mi się czytać
tych wklejek, streść o co ci chodzi,
bo temat jest ciekawy i ważny, lecz
za dużo tu spamu... :roll:
 
     
oluss
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-28, 13:27   

myślę że doskonale wiesz o co chodzi..
Jak sama nazwa tematu sugeruje :) o niebiblijny ekumenizm.
Jestem zdania że ekumenizm to bardzo dobra sprawa ale taki prawdziwy
który niesie ze sobą jakąś treść(Biblie,Jezusa,Teologie..) a nie pozorną jedność.
Świat protestantyzmu na rzecz fałszywej jedności odrzuca sola scriptura(odrzuca Boga! )
Że już nie wspomnę że głównym celem ekumenizmu nie jest dojście do prawdy ale powrót
na łono jedynego prawdziwego kościoła matki odstępczych córek.. :roll:

Drugą sprawę którą zahaczyłem to wpływ
wszelkiej maści filozofii new age na chrześcijaństwo.
Zamiast szukać poznania to szukają doznania ehh :-/

ostatnie dwie wklejki są krótkie..
nieraz dłuższe posty pisałeś :)

http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_130.html
Ostatnio zmieniony przez oluss 2014-05-28, 13:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Iwona
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-28, 13:53   

Jak ekumenizm może być biblijny skoro w Biblii podziału nie było. A nawet jak był jakiś mały (przez to tzw. sobór jerozolimski był) to starano się zająć tym. Chrześcijanie byli jednością, więc nie było potrzeby by zabiegać o coś co już jest.
 
     
oluss
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-28, 13:56   

Iwonko o czym Ty mówisz Boshe..
No jeśli chodzi o ekumenizm prowadzony przez watykan
to oczywiście że nie może być Biblijny :roll: bo watykan
ma w głebokim poważaniu Bibliee.Czy Ty poza KK już świata nie widzisz?
na to wygląda :roll:
 
     
Odbić Konstantynopol!
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-28, 14:13   

olus napisał/a:
myślę że doskonale wiesz o co chodzi..


Ogólnie wiem, ale nie wiem o co konkretnie tobie chodzi.

Cytat:
Jestem zdania że ekumenizm to bardzo dobra sprawa ale taki prawdziwy
który niesie ze sobą jakąś treść(Biblie,Jezusa,Teologie..) a nie pozorną jedność.


Zgoda.
Ale od czegoś trzeba zacząć.
Proponuje od nieobkładania się Babilonami i fałszerzami.

Cytat:
Świat protestantyzmu na rzecz fałszywej jedności odrzuca sola scriptura(odrzuca Boga! )


Bez przesady.
Konkretnie, bo taki ogólnik to nic nie mówi...

Cytat:
Że już nie wspomnę że głównym celem ekumenizmu nie jest dojście do prawdy ale powrót na łono jedynego prawdziwego kościoła matki odstępczych córek.. :roll:


Powrót - bdb.
Ale musi to być na pewnych warunkach - i ustępstw z obu stron.
Póki obie strony maja dużo za pazurami, to nic z tego nie będzie.

Cytat:
Drugą sprawę którą zahaczyłem to wpływ
wszelkiej maści filozofii new age na chrześcijaństwo.
Zamiast szukać poznania to szukają doznania ehh :-/


Po prostu są pod wpływem vidmizmu i każdemu chcą dogodzić...
Zobacz jakie bezeceństwa nieraz vidmiści wypisują na forum...

Cytat:
ostatnie dwie wklejki są krótkie..
nieraz dłuższe posty pisałeś :)


Pisałem, a nie wklejałem - a to różnica.
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-28, 14:23   

Cytat:
Po prostu są pod wpływem vidmizmu i każdemu chcą dogodzić...

To jest clue fałszu niestety a moim zdaniem należy odrzucać wszystkie niepewne doktryny, pochodzące z kosmosu lub jakieś bzdulne objawienia,
ale przede wszystkim te różniące Chrześcijan , także promujące jakąś grupę wybrańców.
Świadkowie np głoszą od domu do domu i to jest fajne super i ich integruje i tak dalej krzewią ewangelię ale do tego(jak to człowiekwszystko potrafi zepsuć) muszą dorzucić smród i pogardę do tych co tego nie robią a krzewią ewangelię inaczej np przykładem własnym
I siebie uznać za tych prawdziwych,
Nie trzeba być geniuszem zeby widzieć CO TAK NAPRAWDE DZIELI

Katolikow niestety również nie minęło pojęcie np ze jak ktoś dyskutuje z wytycznymi księzy to chyba ,,coś mu zły duch podszeptuje'' i dużo dużo innych przykładów.
To wszystko powinno pójść do lamusa, bo jest nawet nie powiem ze nie biblijne,
Powiem - > Niechrześcijańskie!!!
Cytat:
Ale musi to być na pewnych warunkach - i ustępstw z obu stron.
Póki obie strony maja dużo za pazurami, to nic z tego nie będzie

PRAWDA ! Taki ekumenizm promuje prawie odkąd zaczalem pisać na forum :P he he

Ale co taki śmiertelnik jeden z drugim jak ja czy Ty moze zrobić...?
Do tego dochodzi ta nieufność po takich pseudofuzjach

Obawiam sie ze jak nawet pojawi się ekumenia realizowana w sposób prawidłowy to zawsze znajdą sie krzykacze ktore przyczepią sie albo ''nazwy nie występującej w biblii''
albo ze na przykład:w prawie Mojzesza kazano dziękować Bogu po posiłku a nie przed posiłkiem,
albo czegoś podobnego i okrzykną to duchem antychrysta.
Taki jest człowiek ... niestety
 
     
Odbić Konstantynopol!
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-28, 15:37   

zion599 napisał/a:
w prawie Mojzesza kazano dziękować Bogu po posiłku a nie przed posiłkiem,


A ja myślałem, ze w ogóle nie trzeba... gdzie tak napisano?
W świadkiźmie, to już do takich absurdów dochodzi, że kiełbasy
z grilla nie zjedzą ani pizzy ni wódki nie napiją bez modlitwy.
Jak nie raz powiedziałem, że ja do pizzy się modlił nie będę,
to wielkie zgorszenie było... :-D
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6047/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2014-05-28, 17:29   

ó napisał/a:
W świadkiźmie, to już do takich absurdów dochodzi, że kiełbasy
z grilla nie zjedzą ani pizzy ni wódki nie napiją bez modlitwy.
Jak nie raz powiedziałem, że ja do pizzy się modlił nie będę,
to wielkie zgorszenie było...


Oni lubują się w absurdach. Dawno temu jak byłem głosicielem w zborze ŚJ zabrałem swoją siostrę na kongres. Dostała plakietkę, ponieważ rozpoczęła studium.
Podczas przerwy przechodząca pani kichnęła, a moja siostra powiedziała jej " na zdrowie"
Pani jej odpowiedział, że siostra, chyba nie czytała ostatnich strażnic.
Taki zwrot ma korzenie pogańskie.
Chyba nie muszę wam opisywać jak sie moja siostra poczuła.
Z perspektywy czasu powiedział bym jej parę słów
np. to niech tu wszyscy mężczyźni zdejmą krawaty skoro tak poczytujecie zwyczaje pogańskie :-P
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
Odbić Konstantynopol!
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-28, 17:47   

Krystian napisał/a:
Taki zwrot ma korzenie pogańskie.


Tu się nie ma z czego śmiać, bo świadki rzeczywiście 'na zdrowie!' nie mówią... :)
'Sto lat!' też nie... z 'nie na wodę...' nie spotkałem się. Pogańskość tego zwyczaju
pochodzi najprawdopodobniej z anglosaskiej... Strażnicy... gdzie głównym wrogiem
jest amerykański zwyczaj, polegający na mówieniu: bless... vel God bless (you)...
jak wiadomo bless, to jest sprytnie zakamuflowania nazwa słowiańskiego Biesa, a
God, to nie kto inny jak tytuł Odyna w germańskiej mitologii, a owo nieszczęsne you
oznacza "ty, ciebie" i wskazuje na bałwochwalstwo człowiecze, jako zbytnie czczenie
człowieka... Zatem God Bless (You) jest satanistyczno-pogańsko-bałwochwalcze... :lol:

A że u nas nie mówi się tak, więc padło za 100lat i 'na zdrowie' - nie na wodę... :-D

Kiedyś, na początku mojej kariery świadkistycznej, ktoś tam opowiadał
jakąś plotę (czyli standardowy środek pozyskiwania informacji o świecie
nie tylko w czasach przedinternetowych), że jakiś brat w jakimś zborze
usnął na zebraniu i przebudził się z krzykiem matko boska... niby miało
być do śmichu, no ale wiadomo, ze świadkiście nie wypada... no tom ja
przez jakiś czas zamiast "o jej" czy "o kurczę" mówił "jezus maria józefie
święty" - oczywiście ze szczególnym uwzględnieniem terenu Sali Królestwa :-D

O! dobrze pamiętam... :)

Z Rozbudźta się!!!

Jak powszechne są dziś przesądy?
ZDARZA się to wszędzie — w pracy, w szkole, w środkach transportu publicznego czy na ulicy. Kichniesz, a zwykli, zupełnie nieznajomi przechodnie życzą ci „Na zdrowie”. Amerykanie w takiej sytuacji mówią „God bless you” (Niech Bóg ci błogosławi). Podobne zwroty istnieją w wielu językach. Niemcy powiedzą „Gesundheit”, Arabowie — „Yarhamak Allah”, a mieszkańcy Polinezji na południowym Pacyfiku — „Tihei mauri ora”.
Być może uważasz, że są to po prostu wyrazy zwykłej uprzejmości, i nie zastanawiałeś się nad ich pochodzeniem. Jednakże powiedzenia te mają swe źródło w pewnym przesądzie. „Wzięły się z przekonania, że gdy człowiek kicha, uchodzi z niego dusza” — wyjaśnia Moira Smith, bibliotekarka w Instytucie Folkloru przy Uniwersytecie Stanu Indiana w Bloomington w USA. Kiedy więc ktoś mówi „Niech Bóg ci błogosławi”, w gruncie rzeczy prosi, by Bóg ją przywrócił.
Większość ludzi zapewne się zgodzi, że wiara w ucieczkę duszy z ciała podczas kichania jest irracjonalna. Słusznie więc Słownik języka polskiego pod redakcją M. Szymczaka definiuje przesąd jako „objaw czyjejś wiary w magiczne, tajemnicze, nadprzyrodzone związki między zjawiskami” oraz jako „błędne i bezzasadne przekonania”.
Nic dziwnego, że pewien XVII-wieczny lekarz nazwał ówczesne przesądy „błędami plebejuszy”, ludzi niewykształconych. Kiedy więc ludzkość wkraczała w XX wiek ze swymi osiągnięciami naukowymi, w dziele The Encyclopædia Britannica (wydanie z roku 1910) optymistycznie przepowiadano nadejście czasów, gdy „społeczeństwo [będzie] całkowicie wolne od przesądów”.
Rozpowszechnione jak nigdy
Ten optymizm wyrażony przeszło 80 lat temu okazał się nieuzasadniony, gdyż przesądy wydają się zakorzenione tak mocno, jak dawniej. Trwałość to ich cecha charakterystyczna. Rozważmy kilka przykładów.
□ Po nagłej śmierci burmistrza dużego miasta w Azji przestraszeni pracownicy oficjalnej rezydencji zmarłego poradzili jego następcy, by skonsultował się z jasnowidzem; ten zaproponował przeprowadzenie zmian wewnątrz i na zewnątrz kompleksu. Pracownicy uważali, że zapobiegnie to grożącemu im nieszczęściu.
□ Dyrektorka amerykańskiej firmy przynoszącej wielomilionowe zyski nie rozstaje się z pewnym kamieniem. Począwszy od pierwszej wystawy, która zakończyła się sukcesem, nie wychodzi bez niego z domu.
□ Przed sfinalizowaniem ważniejszych transakcji zarządy azjatyckich firm handlowych często szukają rad u jasnowidzów.
□ Pewien sportowiec przypisuje swe zwycięstwa nie intensywnym treningom, lecz jednej części garderoby. W związku z tym zakłada ją — niewypraną — na wszystkie kolejne zawody.
□ W trakcie egzaminu uczeń pisze jakimś długopisem i otrzymuje wysoką ocenę. Potem uważa go za „szczęśliwy”.
□ Panna młoda starannie dobiera strój, by podczas ślubu mieć na sobie „coś starego, coś nowego, coś pożyczonego i coś niebieskiego”.
□ Ktoś otwiera Biblię na chybił trafił i odczytuje pierwszy werset, na który padł jego wzrok, wierząc, że słowa te zapewnią mu niezbędne kierownictwo.
□ Gdy samolot odrzutowy pędzi z hukiem po pasie startowym, aby wznieść się w powietrze, kilku pasażerów robi znak krzyża. Inni podczas lotu obracają w rękach medalik z podobizną „świętego” Krzysztofa.
Widać wyraźnie, że nawet dzisiaj przesądy są bardzo popularne. Stuart A. Vyse, wykładowca psychologii w Connecticut College, napisał w książce Believing in Magic — The Psychology of Superstition (Wiara w magię — psychologia przesądów): „Chociaż żyjemy w społeczeństwie o wysoko rozwiniętej technice, przesądy są równie rozpowszechnione jak niegdyś”.
Przesądy zakorzeniły się tak mocno, że wszelkie próby ich zwalczenia kończą się niepowodzeniem. Dlaczego?
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13647
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 426/608
 70%
Wysłany: 2014-05-28, 20:07   

Iwona napisał/a:
sobór jerozolimski


Przede wszystkim nie było żadnego Soboru Jerozolimskiego, gdzie w NT. jest napisane,że odbył się Sobór??
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
oluss
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-28, 20:51   

Ó
Cytat:
Zgoda.
Ale od czegoś trzeba zacząć.
To działa w obie strony. :?:
Proponuje od nieobkładania się Babilonami i fałszerzami.

Tak a druga sprawa to zaprzestanie bredzenie o jakimś kościele Vidmo :)
Cytat:
Bez przesady.
Konkretnie, bo taki ogólnik to nic nie mówi...

To nie przesada to fakt
pisze o tym w pierwszym poście tego tematu.
Cytat:
Powrót - bdb.
Ale musi to być na pewnych warunkach - i ustępstw z obu stron.
Póki obie strony maja dużo za pazurami, to nic z tego nie będzie.

no właśnie a teraz KK

Zmiana w myśleniu na temat jedności chrześcijańskiej jest najbardziej uderzającą spośród tych, które dokonały się wewnątrz systemu katolickiego od Soboru Watykańskiego II. Tradycyjne nauczanie na temat chrześcijańskiej jedności zostało przedstawione w opublikowanej 20 grudnia 1949 r. przez Św. Oficjum instrukcji De motione oecumenica (O ruchu ekumenicznym), która podejmuje naukę Piusa XI zawartą w encyklice Mortalium animos z 1928 r. Zasady wyłożone w Instrukcji można streścić następująco. Po pierwsze: "Kościół katolicki posiada pełnię Chrystusa", nie potrzebuje więc przyswajać sobie od innych wyznań jakichkolwiek elementów, które miałyby doprowadzić do ustanowienia pełni chrześcijaństwa. Po drugie: chrześcijańska jedność nie może być realizowana w procesie asymilacji pomiędzy różnymi wyznaniami wiary, nie może być również osiągana poprzez przystosowywanie doktryny katolickiej do nauczania innych wyznań. Po trzecie: prawdziwa jedność pomiędzy kościołami może zapanować jedynie poprzez powrót, per reditum, braci odłączonych do prawdziwego Kościoła Bożego

Bez szans
Dla Watykanu istnieje tylko jeden rodzaj ekumeni..szatańskiej :)

Cytat:
Pisałem, a nie wklejałem - a to różnica.

co za rózncia ?(retorczynie) :-D skoro niby kogos coś interesuje
to nie ma róznicy.
 
     
Odbić Konstantynopol!
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-29, 10:22   

nike napisał/a:
Przede wszystkim nie było żadnego Soboru Jerozolimskiego, gdzie w NT. jest napisane,że odbył się Sobór??


Jesteś powalająca, naprawdę. :-/
Cały 15 rozdział Dziejów o tym pisze. :evil:
Nie dość że masz problemy z historią
(bo to tak się nazywa od niepamiętnych
czasów) z Biblią (to akurat nie nowość)
to jeszcze z językiem polskim! :shock:

Przecież stoi jak wół napisane:

Toteż apostołowie i starsi zebrali się, aby rozpatrzyć tę sprawę.
(...)
Wtedy apostołowie i starsi wraz z całym zborem uznali za
słuszne, (...) wysłać do Antiochii (...) i swą ręką napisali (...).


No chyba, że wolisz określenie 'ciało kierujące' - też źle nie będzie. :-D
 
     
Odbić Konstantynopol!
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-05-29, 10:29   

olus napisał/a:
Tak a druga sprawa to zaprzestanie bredzenie o jakimś kościele Vidmo :)


Wystarczy tego nie wyznawać...

Cytat:
"Kościół katolicki posiada pełnię Chrystusa", nie potrzebuje więc przyswajać sobie od innych wyznań jakichkolwiek elementów, które miałyby doprowadzić do ustanowienia pełni chrześcijaństwa. Po drugie: chrześcijańska jedność nie może być realizowana w procesie asymilacji pomiędzy różnymi wyznaniami wiary, nie może być również osiągana poprzez przystosowywanie doktryny katolickiej do nauczania innych wyznań. Po trzecie: prawdziwa jedność pomiędzy kościołami może zapanować jedynie poprzez powrót, per reditum, braci odłączonych do prawdziwego Kościoła Bożego[/i]


Oczywiście bardzo słuszne stanowisko! W pełni biblijne!
Problem polega na tym, że nie zdają sobie sprawy, że
tkwią w błędzie... to jest problem. Bo to, że nie chcą
mieszać prawdy z kłamstwem to jest bardzo dobra
postawa. To tak, jakbyś tutaj tzw. badaczom dzieł
Russella i Johnsona wytłumaczyć, że mają odejść
od większości teologii i oprzeć się o Biblię tylko...
A nie daj boże, gdyby mieli jeszcze coś przyjąć
z innych wyznań słusznego: no. od katoli lub
świadków... np. sprawę sukcesyj - taka mała
rzecz historyczno-logiczno-faktyczna :-D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14