FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Król Sodomy
Autor Wiadomość
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-10-15, 17:28   Król Sodomy

http://natemat.pl/120415,...opiero-poczatek

Gdy papież Franciszek i zwołany w Watykanie synod przypominali wczoraj o wartości gejów i lesbijek, lider polskiego Kościoła abp Stanisław Gądecki natychmiast udzielił wywiadu, w którym nazwał to "tańczeniem pod muzyczkę świata" i uleganiem "dewiacjom". Nic dziwnego, że wielu Polaków pyta dziś więc już nie, czy dojdzie do schizmy polskich biskupów, ale jak szybko to nastąpi. – Oni nie mają w sobie tak wielkiej śmiałości, ale jesteśmy dopiero na początku tego konfliktu – ocenia prof. Zbigniew Mikołejko.Gdy papież Franciszek i zwołany w Watykanie synod przypominali wczoraj o wartości gejów i lesbijek, lider polskiego Kościoła abp Stanisław Gądecki natychmiast udzielił wywiadu, w którym nazwał to "tańczeniem pod muzyczkę świata" i uleganiem "dewiacjom". Nic dziwnego, że wielu Polaków pyta dziś więc już nie, czy dojdzie do schizmy polskich biskupów, ale jak szybko to nastąpi. – Oni nie mają w sobie tak wielkiej śmiałości, ale jesteśmy dopiero na początku tego konfliktu – ocenia prof. Zbigniew Mikołejko.

Poruszanej w tym dokumencie "refleksji nad kwestią homoseksualizmu" towarzyszy bowiem zupełnie inny język niż znany dotąd. Czytamy tam, że "homoseksualiści posiadają dary i cechy, które mogą zaoferować wspólnocie chrześcijańskiej", a wychowywanie przez nich dzieci należy rozpatrywać przede wszystkim przez pryzmat dobra najmłodszych.



Sodoma i Gomora
 
     
oluss
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-10-16, 03:48   

Osobiście nic nie mam do homosiów.
Mogą sobie robić ze sobą co chcą w swoich
domach..Jednak kiedy zaczynają się gdzieś
na mieście obsceniczne zachowywać i jeszcze
wśród dzieci to mam ochotę im nakopać do p.
Jeszcze te ich parady,adopcje,specjalne prawa
wołają o pomstę do nieba i robią krzywdę innym.
Jednak Bóg powiedział że jest to grzech a do tego
wbrew naturze.Dlatego facet nigdy nie zapłodni faceta.

Papież Franciszek: homoseksualizm to nie grzech

http://www.se.pl/wydarzen...ech_343683.html

a Bóg : "Nie będziesz cieleśnie obcował z mężczyzną jak z kobietą. Jest to obrzydliwością." 3 MOJŻ. 18,22

OBRZYDLIWOŚĆ

Rodzaju 2-24 . Dlatego mężczyzna opuści ojca i matkę i przylgnie do swej żony, i staną się jednym ciałem.

Mąż i Żona a nie Mąż i Mąż :-/

Rodzaju 18-20 Następnie Bóg rzekł: „Krzyk skargi na Sodomę i Gomorę — o jakże donośny, a ich grzech — jakże bardzo ciężki


Rodzaju 19-4;5 Zanim zdążyli się położyć, mężczyźni z miasta, mężczyźni z Sodomy, od chłopca aż do starca — wszyscy ludzie, jeden motłoch — obstąpili dom. I wołali na Lota, i mówili do niego: „Gdzie są mężczyźni, którzy weszli do ciebie tej nocy? Wyprowadź ich do nas, żebyśmy mogli z nimi współżyć”..

Rzymian 1-27 jak i mężczyźni podobnie porzucili zgodne z naturą pożycie z kobietą i gwałtownie zapłonęli w swej pożądliwości jedni ku drugim, mężczyźni z mężczyznami czyniąc to, co sprośne, i na samych sobie otrzymując pełną odpłatę należną za ich błąd.

Judy 7 Tak też Sodoma i Gomora oraz miasta wokół nich, gdy już w ten sam sposób jak tamci bez umiaru pogrążyły się w rozpuście i poszły za ciałem ku pożyciu sprzecznemu z naturą, stanowią dany nam ostrzegawczy przykład przez to, że ponoszą sądową karę ognia wiecznego



Co do Papcia to:
Biada tym, którzy zło nazywają dobrem, a dobro złem, którzy zamieniają ciemności na światło, a światło na ciemności, którzy przemieniają gorycz na słodycz, a słodycz na gorycz! (Iz 5, 20)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13