FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Homeopatia. Encyklopedia New Age dla chrześcijan
Autor Wiadomość
oluss
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-10-28, 03:34   Homeopatia. Encyklopedia New Age dla chrześcijan

Homeopatia to nie medycyna :. Hipoteza energetyczna :. Hipoteza duchowa :. Konkluzja :.
ROZDZIAŁ PIERWSZY


Homeopatia to nie medycyna


Wykładowca mówił o jakiejś kuli energetycznej, która jest tym większa, im mniejsze jest stężenie leku. Ta kula energetyczna może mieć średnicę do dziewięciu metrów, zatem człowiek, zażywający specyfik homeopatyczny, chodzi sobie i w jego otoczeniu mogą się dziać rzeczy, których nie kontroluje, bo zażywa specyfik działający na całe otoczenie...
Substancje sprzedawane w aptekach, to jest glukoza nasączona „potencją”: energią niewiadomego pochodzenia...

Homeopatia leczy, jest cudowną, naturalną metodą, nie truje organizmu jak cała ta chemia oficjalnej medycyny. Dzięki swej „łagodności” szczególnie wskazana jest dla dzieci...

Jeszcze przed siedmioma laty myślałem w ten sposób. I nagle słyszę: moc lecznicza leków homeopatycznych pochodzi z ich potrząsania... Dajcie spokój. Jaka potencja? Jaka kula? Jaka energia? O co chodzi?

Ludzie wracający z wykładów i kursów uczących homeopatii opowiadają, że wykłada się tam właśnie takie nieprawdopodobne rzeczy. Leki homeopatyczne sprzedawane są w aptekach w wielu krajach świata. Czy farmaceuci wiedzą co sprzedają? Czym właściwie jest homeopatia?

Musiałam zawiesić wiedzę medyczną

Przeczytajcie Państwo ciąg dalszy świadectwa, które zacząłem cytować na początku.

Doktor Agnieszka Pokora, pediatra: „– Na początku lat dziewięćdziesiątych, akurat byłam w gorszym stanie psychicznym, robiłam specjalizację z pediatrii, i koleżanka z pracy mówi: ‘słuchaj, teraz jest kurs homeopatii, to by mogło być fajne, bo dzieci można by leczyć, nie tylko antybiotykami ciągle...’. Zachęciła mnie. Byłam na kursie, odbyłam kilka etapów, zdałam egzamin końcowy, międzynarodowy egzamin homeopatii. Później jeszcze uczestniczyłam w kilku konferencjach, które były organizowane jako konferencje naukowe... Dziś myślę, że to są w sumie pseudonaukowe wszystko rzeczy... Chociaż jest próba ujęcia homeopatii jako nauki i są badania robione z placebo... Nawet kliniki są homeopatyczne, szczególnie we Francji to jest rozwinięte...

Kiedy się uczyłam homeopatii, nie rozumiałam jej. Uczyłam się na pamięć objawów, symptomów, działania leków, próbowałam to jakoś połączyć ze swoją wiedzą medyczną, ale nie udawało mi się, mój umysł tego nie przyjmował.

Dziś sądzę, że nie trzeba nawet dążyć, by homeopatię dokładnie zrozumieć, dlatego że normalnym umysłem nie jesteśmy w stanie jej zrozumieć, bo to jest tak podane, żeby tego nie zrozumieć...

Homeopatia jest wiedzą, która nie opiera się na medycynie, na nauce medycznej, tylko jest jakby wzięta z innego świata zupełnie. W sensie nowożytnym to nie jest nauka....”


czytaj wiecej
http://zapytaj.wiara.pl/d...dla-chrzescijan
 
     
oluss
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-10-29, 01:29   

Homeopatia czyli okultyzm w świetle medycyny - Mirosław Kulec
http://www.youtube.com/watch?v=DYok9e8bkA4
 
     
Listek
VIP


Potwierdzenie wizualne: 2015
Pomógł: 581 razy
Dołączył: 11 Sie 2014
Posty: 2615
Poziom: 40
HP: 351/5017
 7%
MP: 2395/2395
 100%
EXP: 154/168
 91%
Wysłany: 2014-10-29, 17:57   

Homeopatia jest wiedzą pozyskaną na seansach spirytystycznych.

Źródło mówi samo za siebie.


:-D :-D :-D
 
     
oluss
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-11-01, 03:06   

http://serwer.domnaskale....0Homeopatia.mp3

Mirosła Kulec

"Homeopatię "zawdzięczamy" niemieckiemu doktorowi Samuelowi Hahnemannowi (1753-1843). Był to człowiek kpiący z chrześcijaństwa i samego Zbawiciela. Należał do sekty wolnomularskiej, potępionej przez Kościół jako narzędzie i siedlisko diabła. Dodatkowo parał się spirytyzmem, co ma niebagatelne znaczenie, gdyż jak sam oświadczył, homeopatia powstała dzięki informacjom przekazanym podczas objawień spirytystycznych. Jest to niewątpliwie główny "trop" na drodze do odrzucenia tego sposobu leczenia.
Specyfika hahnemannowskiej "medycyny" polega m.in. na swoistej spirytualizacji organizmu ludzkiego i atakujących go chorób. W jego najważniejszej pracy pt. "Organon der Heilkunst" dowiadujemy się, że choroby, to "tylko duchowy, dynamiczny rozstrój życia". Trzeba tedy, aby i lekarstwa działały w obszarze ducha, co prowadzi Hahnemanna do nauki o "uduchowieniu materii"."
 
     
Siostra_Regina 

Potwierdzenie wizualne: 5
Dołączyła: 13 Lis 2018
Posty: 1
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
Wysłany: 2018-11-15, 21:52   

Przykładem leku homeopatycznego jest Oscillococcinum, preparat popularny przy leczeniu grypy i przeziębień. Zawartość substancji aktywnej w preparacie jest tak niski, że w praktyce w granulkach "leku" nie znajduje się nawet jedna jej... cząsteczka. Leki homeopatyczne nie działają i jest to moim jakaś herezja.
 
     
Marek... 
Chrześcijanin


Potwierdzenie wizualne: 77
Pomógł: 10 razy
Wiek: 57
Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 629
Skąd: Wrocław
Poziom: 22
HP: 22/1106
 2%
MP: 528/528
 100%
EXP: 55/59
 93%
Wysłany: 2018-11-17, 14:12   Homeopatia, Akupunktura, Chiropraktyka

Nauki Szatańskie cz.3 Homeopatia, Akupunktura, Chiropraktyka https://www.youtube.com/w...p2HyiKwVO6T5lkQ
_________________
Według Biblii w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a Nowa Biblia Gdańska).
Będzie to połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3718
Dan.11:28-30a Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA - informacje prasowe http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3748
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13