FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Axanna
2013-04-28, 22:08
Czy nasza przyszłość jest z góry ustalona?
Autor Wiadomość
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6055/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2013-07-01, 20:52   

nike,

Cytat:
Ja wierzę,że Bóg dopuszcza na nas różne tragedie, nieszczęścia, dla naszego dobra często, ale też wierzę,że bardzo często Bóg nas ratuje z różnych sytuacji.


wiem, że tak wierzysz, tak samo jak wierzysz, że Hitler zmartwychwstanie
więc , podobnie wierzysz w tym temacie jak katolicy

BÓG TAK CHCIAŁ

Ja tak nie wierzę, ponieważ nigdy Bóg nie chciał, aby małe dzieci, były gazowane i nie pisz mi bzdur nike, że Bóg ratuje nas obecnie z różnych sytuacji, ponieważ sama w to nie wierzysz, skoro zaprzeczasz działaniu Boga w czasach obecnych w sposób nadnaturalny

sorry nike, że tak ostro do Ciebie napisałem, ale inaczej nie mogę, jak ktoś zamiast pisać, że szatan jest winny ewidentnie tym obarcza Boga
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
Ostatnio zmieniony przez Krystian 2013-07-01, 20:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6055/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2013-07-01, 21:27   

Axanna napisał/a:
Mysle bardzo podobnie jak napisala nike. Tez niejedno mam przezyte i to jest niemozliwoscia zeby wszystkim rzadzil jakis przypadek. Dzieki niektorym przezyciom moje mysli sie zwrocily w strone Boga i po latach, jeszcze po kilku wydarzeniach, bylam juz pewna, ze Bog jest.

A wracajac do Pisma, to na przyklad czy to przypadek sprawil ze Jonasza polknela i wyplula ryba? takie pytania chyba mozna mnozyc...


Ty tak samo jak nike, mylicie sytuacje
więc odpowiedz:
1. Czy Bóg jest sadystą , jeżeli wszystko to ustalił ( śmierć noworodka, tragiczne wypadki itd..)
2. Czy Bóg zawarł to w swoim planie, co do ludzkości ( jeżeli tak , to patrz punkt 1)
3. Połknięcie Jonasza i inne działania Boga jak np. uratowanie Daniela i jego towarzyszy z lwiej jamy to nadnaturalne działanie, a przecież Ty nie wierzysz, że one mogą być obecne

wniosek prosty Bóg tego nie czyni, tylko jako Wszechmogący, może wszystko przewidzieć
dlatego jest tak przeciwny jasnowidzom, którzy rzekomo znają nasze przeznaczenie
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
Ostatnio zmieniony przez Krystian 2013-07-01, 21:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-07-01, 21:44   

Czego sie wsciekasz, Krystianie, czy ja Cie czyms urazilam, atakowalam? jezeli tak to przepraszam, ale rozmowy w takim tonie:
Krystian napisał/a:
1. Czy Bóg jest sadystą

moga szybko sie przerodzic w wasnie.
Ja wiem ze sie w kilku sprawach nie zgadzamy, ale chyba to jest normalnie i nie uwazam, ze mamy myslec niczym klony, bo inaczej nie mozemy sie szanowac. Takie pytania jak powyzej to sa jakies napadki, prosze, zastanow sie, czy poczul bys sie dobrze, gdyby do Ciebie pisac w podobnym tonie.

Ja teraz bede bardzo zajeta, Napisalam na szybko - zebys sie nie gniewal, bo i nie wiem nawet za co. Ja nikogo na sile do swojego zdania nie chce przekonywac, ale kiedy rozmawiamy, to go sobie bronie jak kazdy inny, to nie sa jakies ataki na kogos i spokojnie mozesz obstawac przy swoim.

Pozdrawiam.
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-07-01, 21:46   

Krystian napisał/a:
prosiłaś Axanno o werset to podaję:

(11) I ponownie stwierdziłem pod słońcem, że nie najszybszym przypada nagroda i nie najdzielniejszym zwycięstwo, również nie najmędrsi zdobywają chleb, a najroztropniejsi bogactwo, ani najuczeńsi uznanie, lecz że odpowiedni czas i przypadek stanowią o powodzeniu ich wszystkich. (12) Przecież człowiek nie zna nawet swojego czasu, podobnie jak ryby, które się łowi zdradliwą siecią, i jak ptaki, które się łapie w sidła: Tak synowie ludzcy zostają uwikłani w złym czasie, który nagle na nich przypada.

Ty myślisz, że jak małe dziecko umiera to jest to wola Boga Prawdziwego ?
Tu jest mowa o złym czasie, nie o przeznaczeniu, do tego jeszcze przez Boga

Dziekuje. Jak bede miala czas to sobie to wszystko przemysle. Jednak zwalilo sie naprawde duzo spraw, jakie musze pilnie pozalatwiac, to na forum duzo nie popisze w najblizszym czasie.
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6055/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2013-07-01, 22:21   

Axanna napisał/a:
Krystian napisał/a:
prosiłaś Axanno o werset to podaję:

(11) I ponownie stwierdziłem pod słońcem, że nie najszybszym przypada nagroda i nie najdzielniejszym zwycięstwo, również nie najmędrsi zdobywają chleb, a najroztropniejsi bogactwo, ani najuczeńsi uznanie, lecz że odpowiedni czas i przypadek stanowią o powodzeniu ich wszystkich. (12) Przecież człowiek nie zna nawet swojego czasu, podobnie jak ryby, które się łowi zdradliwą siecią, i jak ptaki, które się łapie w sidła: Tak synowie ludzcy zostają uwikłani w złym czasie, który nagle na nich przypada.

Ty myślisz, że jak małe dziecko umiera to jest to wola Boga Prawdziwego ?
Tu jest mowa o złym czasie, nie o przeznaczeniu, do tego jeszcze przez Boga

Dziekuje. Jak bede miala czas to sobie to wszystko przemysle. Jednak zwalilo sie naprawde duzo spraw, jakie musze pilnie pozalatwiac, to na forum duzo nie popisze w najblizszym czasie.


to przemyśl jako wyznawca Jezusa, czy Jego Ojciec był sadystą skoro z twoich i nike postów wychodzi, że wszystko zaplanował
też pozdrawiam
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13652
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 431/608
 70%
Wysłany: 2013-07-01, 22:28   

[quote="Krystian"]nike,

Cytat:
Ja wierzę,że Bóg dopuszcza na nas różne tragedie, nieszczęścia, dla naszego dobra często, ale też wierzę,że bardzo często Bóg nas ratuje z różnych sytuacji.


Cytat:
wiem, że tak wierzysz, tak samo jak wierzysz, że Hitler zmartwychwstanie


Ja nigdzie nie napisałam,ze Hitler zmartwychwstanie ja napisałam,że zostanie z martwych wzbudzony bo to gwarantuje każdemu człowiekowi Okup, chyba,że dana osoba zgrzeszyła przeciwko duchowi Świętemu. A żeby zgrzeszyć przeciwko Duchowi Świętemu trzeba tego ducha posiadać.

Jest różnica miedzy wzbudzeniem z grobu a zmartwychwstaniem, na zmartwychwstanie [zbawienie] będziemy musieli sobie w tysiącleciu zasłużyć., bo tego nam okup nie gwarantuje.


Cytat:
więc , podobnie wierzysz w tym temacie jak katolicy


NIE. Katolicy wierzą w przeznaczenie, ja w to nie wierzę.

Cytat:
BÓG TAK CHCIAŁ


NIE. Tak Bóg nie chciał, bo Bog to nie tyran jest.

Cytat:
Ja tak nie wierzę, ponieważ nigdy Bóg nie chciał, aby małe dzieci, były gazowane i nie pisz mi bzdur nike, że Bóg ratuje nas obecnie z różnych sytuacji, ponieważ sama w to nie wierzysz, skoro zaprzeczasz działaniu Boga w czasach obecnych w sposób nadnaturalny


Ja też nie wierzę,że Bóg chciał gazować małe dzieci, ty najwidoczniej źle zrozumiałeś mój post. Przeczytaj go jeszcze raz.

W to,że Bóg ratuje nas ja wierzę. Każdy wierzący człowiek ma anioła i ja wierzę,że anioł może pomóc człowiekowi wierzącemu
nie mówię o cudownych wyleczeniach, chociaż może tak się zdarzyć, ale mówię o jakiejś np. przestrodze.

Wracałam z sanatorium z Nałęczowa, śnieżyca nic nie widać, w dodatku w nocy, pociąg jechał z Lublina krótko w Nałęczowie stał, było mało osób, ja źle stanęłam, bo wagon sypialny był na końcu, więc szybko zaczęłam biec i ciągnęłam walizkę za sobą, pociąg zaczął gwizdać, ja w byle jaki wagon szybko chciałam wsiąść, bo by mi odjechał.
Stanęłam na stopniu, a walizka mi się zaklinowała i nie moglam wejść pociag czuje,że rusza i z płaczem zaczęłam się mocować z walizka i modlić.
W pewnym momencie poczułam jakby ktoś mi pomagał i już nawet nie pamiętam czy zamknęłam drzwi w wagonie.
Nikogo nie było, a w ogóle wagon był bagażowy, facio spał na ławce. więc kto mi pomógł?

Ja wierzę,że bez woli Boga włos dziecku bożemu nie spadnie z głowy.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6055/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2013-07-02, 00:16   

nike,

Cytat:
Ja nigdzie nie napisałam,ze Hitler zmartwychwstanie ja napisałam,że zostanie z martwych wzbudzony bo to gwarantuje każdemu człowiekowi Okup, chyba,że dana osoba zgrzeszyła przeciwko duchowi Świętemu. A żeby zgrzeszyć przeciwko Duchowi Świętemu trzeba tego ducha posiadać.

Jest różnica miedzy wzbudzeniem z grobu a zmartwychwstaniem, na zmartwychwstanie [zbawienie] będziemy musieli sobie w tysiącleciu zasłużyć., bo tego nam okup nie gwarantuje.


o tym już rozmawialiśmy, pamiętam, że się nie zgodziliśmy
dalej nike nie rozumiem na co Bóg ma robić konfrontację oprawcy z ofiarą, skoro twierdzi, że zapłatą za grzech jest śmierć


Cytat:
Ja też nie wierzę,że Bóg chciał gazować małe dzieci, ty najwidoczniej źle zrozumiałeś mój post. Przeczytaj go jeszcze raz.


czytałem, dwa razy zatem Ci tak odpisałem

Cytat:
W to,że Bóg ratuje nas ja wierzę. Każdy wierzący człowiek ma anioła i ja wierzę,że anioł może pomóc człowiekowi wierzącemu


tak jak katolicy Anioł Stróż :roll:

Cytat:
Nikogo nie było, a w ogóle wagon był bagażowy, facio spał na ławce. więc kto mi pomógł?


myślę, że Jezus , skoro powiedział, że duchowo będzie z nami, aż do zakończenia świata
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
Ostatnio zmieniony przez Krystian 2013-07-02, 00:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-07-02, 08:50   

Krystian napisał/a:
Axanna napisał/a:
Mysle bardzo podobnie jak napisala nike. Tez niejedno mam przezyte i to jest niemozliwoscia zeby wszystkim rzadzil jakis przypadek. Dzieki niektorym przezyciom moje mysli sie zwrocily w strone Boga i po latach, jeszcze po kilku wydarzeniach, bylam juz pewna, ze Bog jest.

A wracajac do Pisma, to na przyklad czy to przypadek sprawil ze Jonasza polknela i wyplula ryba? takie pytania chyba mozna mnozyc...


Ty tak samo jak nike, mylicie sytuacje
więc odpowiedz:
1. Czy Bóg jest sadystą , jeżeli wszystko to ustalił ( śmierć noworodka, tragiczne wypadki itd..)

nie wiem, Krystianie, w jaki sposob Tobie wynika cos, czego ani ja, ani nike, nigdy nie pisalysmy. Wczytujesz cos w nasze posty, a potem sie pytasz czy Bog to sadysta ( ja tam az niedobrze sie czuje kiedy ro za Toba potarzam i wole unikac podobnych okreslen w stosunku do Boga).

Rownie dobrze mozna sie pytac Ciebie dlaczego Bog co to wedlug Ciebie aktywnie sie zajmuje nadprzyrodzonymi cudami, przymyka oczy na ogrom nieszczesx spadajacych na ludzi. Wez no wyjasnij jak to jest? Czemu ludzie gina w kataklizmach, od raka, od zabujstw, czemu sie rodza uposledzone dzieci a Bog patrzy a ich nie uzdrawia? Wszak robi cuda jak twierdzisz, wiec gdzie one sa? Ja ile zyje to zadnego takiego nadprzyrodzonego nie widzialam. Ale chore dzieci to i owszem. Wiec co jest z Bogiem ze patrzy a nic nie robi? Sadysta itp?
Cytat:
2. Czy Bóg zawarł to w swoim planie, co do ludzkości ( jeżeli tak , to patrz punkt 1)
3. Połknięcie Jonasza i inne działania Boga jak np. uratowanie Daniela i jego towarzyszy z lwiej jamy to nadnaturalne działanie, a przecież Ty nie wierzysz, że one mogą być obecne

punkt drugi patrz wyzej, a trzeci to nigdy nie pisalam ze nie wierze ze moga byc obecne. Czytaj uwaznie swoich rozmowcow zanim robisz zarzuty. Ja wszechmocy Bozej nie podwazam. Tylko ze uwazam ze obecnie Bog taki i cudami raczej sie nie posluguje. Nie widzialam w zyciu nic takiego, ale za to farsy i to obrzydliwej widzialam mnostwo i na to ludzi mowili ze "cuda", ohyda.
Cytat:
wniosek prosty Bóg tego nie czyni, tylko jako Wszechmogący, może wszystko przewidzieć
dlatego jest tak przeciwny jasnowidzom, którzy rzekomo znają nasze przeznaczenie

nie zrozumialam wniosku, czego Bog nie czyni?
 
     
Majorka 1 

Pomogła: 14 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 194
Poziom: 12
HP: 0/319
 0%
MP: 152/152
 100%
EXP: 27/27
 100%
Wysłany: 2013-07-02, 10:07   

to i ja coś napiszę. Idę z moją córką chodnikiem, nagle moja córka ni z tąd ni z owąd wypada mi na ulicę - to były sekundy....wybiegła zza jakiegoś samochodu i zza samochodu rownież jechal inny samochód, ani jego nie było widać wcześniej ani gość nie miał szans zobaczyć nadbiegającego dziecka. Powiem Wam tylko tyle że w tych 3 sekundach pomyślałam sobie "to już koniec"....byłam pewna żę moją córkę potrąci ten samochód bo jechał szybko. Samochód zatrzyłam się 2 cm przed moją córką. Koleżanka obok powiedziała że to niemożliwe że gość się zatrzymał. Widziałam że byl w szoku i prawie wyleciał z zza szyby....Tak więc ta sytuacja uświadomiła mi że życie moje i mojego dziecka jest w rękach Boga i my w takich chwilach sami siebie nie uratujemy. Celem Boga było by moje dziecko żyło - bo wierzę ze ma Bóg wobec niej plan i chce by żyła. Zgadzam się z tym że Bóg nas chroni i bez Jego wiedzy nie może spaść nam włos z głowy. "Większy we mnie jest ten który jest we mnie niż ten który jest w świecie"
Co do przyszlości to mamy wolną wolę i Bóg wcale nie porusza nami jak marionetką, ale wie co będzie i co się stanie zanim coś sie stanie i wie co zrobimy i my chociaż czasem sie mylimy i żle postepujemy - i być może idziemy okrężną drogą jak Izraelici ale Bóg prowadzi nas tak czy siak do celu i zawsze jest z nami
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13652
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 431/608
 70%
Wysłany: 2013-07-02, 10:09   

Krystian, Napisałeś,że Jezus mi pomógł i ja się z tym zgadzam, ale czy osobiście, akurat był w tym momencie obok mnie?
Po co więc jest w niebie siedem rang aniołów? Tylko do śpiewania?
NIE oni są tam do pomocy. Ja uważam,że przypadku w ludzie Bożym nie ma, wszystko co się z nami dzieje, jest dla naszego dobra, oczywiście dobra w tysiącleciu, dlatego obecnie lud Boży jest doświadczany.
Z każdego doświadczenia powinniśmy wyciągnąć lekcję, dlaczego właśnie w ten a nie inny sposób, tak, czy tak postąpiłam.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6055/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2013-07-02, 11:02   

Axanna,

Cytat:
nie zrozumialam wniosku, czego Bog nie czyni?


Odebrałem Cię jako osobę wierzącą w przeznaczenie.
Więc Bóg wtedy wszystko przeznaczył dla ludzkości, również gazowanie dzieci.
Jednak jest to nie prawda , ponieważ człowiek ma wolną wolę.
To człowiek, morduje, gazuje, gwałci itd... pod wpływem szatana
Bóg nie ma z tym nic wspólnego
Jak Cię źle zrozumiałem to przepraszam :)
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6055/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2013-07-02, 11:21   

nike napisał/a:
Krystian, Napisałeś,że Jezus mi pomógł i ja się z tym zgadzam, ale czy osobiście, akurat był w tym momencie obok mnie?
Po co więc jest w niebie siedem rang aniołów? Tylko do śpiewania?
NIE oni są tam do pomocy. Ja uważam,że przypadku w ludzie Bożym nie ma, wszystko co się z nami dzieje, jest dla naszego dobra, oczywiście dobra w tysiącleciu, dlatego obecnie lud Boży jest doświadczany.
Z każdego doświadczenia powinniśmy wyciągnąć lekcję, dlaczego właśnie w ten a nie inny sposób, tak, czy tak postąpiłam.


Oczywiście, że nie musiał osobiście jako wódz aniołów, ale anioł bez polecenia Jezusa
raczej, by tego nie uczynił, czyli pomógł Ci Jezus.
Skąd znasz siedem rang aniołów?
Ja znam tylko trzy: serafini, cherubini i posłańcy
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
Smok 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 15 Maj 2013
Posty: 50
Poziom: 5
HP: 0/81
 0%
MP: 38/38
 100%
EXP: 12/13
 92%
Wysłany: 2013-07-02, 12:24   

A co z dziećmi które żyją kilka minut,godzin ? Wolą Boga jest żeby zmarły? Za dużo ludzi na Ziemi czy za mało aniołków w niebie? To taka dygresja do tego co napisał krystian
Krystian napisał/a:
Więc Bóg wtedy wszystko przeznaczył dla ludzkości, również gazowanie dzieci.
Jednak jest to nie prawda , ponieważ człowiek ma wolną wolę.
To człowiek, morduje, gazuje, gwałci itd... pod wpływem szatana
Bóg nie ma z tym nic wspólnego
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-07-02, 13:52   

nie, nie jestem wierzaca w zadne przeznaczenie, aczkolwiek uwazam, ze Bog juz wie kiedy, jak i ktoredy pojde itp.

Zgadzam sie rowniez z Majorka, w sumie z Krystianem tez. Ja tylko chcialam powiedziec, ze nic nie jest proste jak nam sie wydaje, wziac chocby wypadek, opisany przez Majorke - niczego wlasciwie nie wiemy, czemu Bog, ktory sprawil ze kierowca sie zatrzymal choc bylo to nieprawdopodobne, czemu w ogole dopuscil, zeby zycie dziewczynki bylo az tak narazone, czemu dopuscil zeby sie okazala na drodze w tak niebezpiecznym momencie itp.

Albo wczoraj ogladalam program o takiej niepelnosprawnej dziweczynce, taka sliczna, ale oczka jej sie zakatywaly gdzies az na druga strone, tak ze widac bylo same bialka, otwarta buzia pelna jedzenia... serce sie jerzy kiedy sie patyrzy i co, czemu Bog jej nie uzdrowi, czemu nie poprawil te geny kiedy byla jeszcze plodem?

Tak ze my duzo czego nie wiemy, a jedno w czym mamy byc pewni, ze mozemy Mu ufac nawet wtedy, kiedy nie znamy odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony przez Axanna 2013-07-02, 13:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-07-02, 14:20   

pare cytacikow do rozwarzenia :)

Isa 45:7 bw "Ja tworzę światłość i stwarzam ciemność, Ja przygotowuję zarówno zbawienie, jak i nieszczęście, Ja, Pan, czynię to wszystko."

Isa 54:16 bw "Ja bowiem stworzyłem kowala, który rozdmuchuje żar w węglu i wyrabia przydatne dla siebie narzędzia, lecz Ja też stworzyłem niszczyciela, aby wytracał."

2Sa 12:11 bw "Tak mówi Pan: Oto Ja wzbudzę zło w twoim własnym domu przeciwko tobie, na twoich oczach zabiorę ci twoje żony i dam je innemu, i będzie z nimi obcował w blasku tego słońca."
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 14