FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
PROTEST !
Autor Wiadomość
Benjamin.Szot
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-12-16, 19:12   PROTEST !

To co się dzieje ostatnio na tym forum - to SKANDAL ! -

Widoczne są dla wszystkich :

1. wulgaryzmy, których co jak co, ale na tym forum być w żadnym wypadku nie powinno, gdyż choćby trzeci punkt regulaminu tego zabrania

2. ubliżanie pozostałym forumowiczom przez agresywnego usera wszystkim dobrze znanego

3. nie zwracanie przez Administrację uwagi na jego ekscesy, a w zamian ostrzeżenia i warny, gdy ktoś śmie coś powiedzieć na temat owego usera, który się czuje się coraz bardziej bezkarny

4. nie liczenie się z odczuciami pozostałych forumowiczów, przez tolerowanie " logo " , których treści są obraźliwe i sprzeczne z przesłaniem Ewangelii Chrystusa

5. tolerowanie przez Administrację zaśmiecania forum przez wpisy nie na temat, których poziom obniża niesamowicie wartość tego forum

6. tolerowanie przez forum antysemickich wyzwisk

7. totalny brak kultury

NIECH SIĘ ADMINISTRACJA WRESZCIE OBUDZI, bo za chwilę jak tak dalej pójdzie - to zostanie sama ! A żaden poważny człowiek nie będzie chciał mieć z Wami cokolwiek wspólnego !

DO TEGO - dołączam swój protest w związku z bezprawnym nałożeniem na mnie warna, przy tolerowaniu ekscesów i wycieczek personalnych pod moim adresem.
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-12-16, 19:29   

Benjamin.Szot napisał/a:

2. ubliżanie pozostałym forumowiczom przez agresywnego usera wszystkim dobrze znanego


Tyś za to bardzo milutki :roll:

Benjamin.Szot napisał/a:
4. nie liczenie się z odczuciami pozostałych forumowiczów, przez tolerowanie " logo " , których treści są obraźliwe i sprzeczne z przesłaniem Ewangelii Chrystusa


Niczyja to wina żeś zobaczył w avatarze Rethela coś, czego
on nie przedstawia.
To, że nie raczysz sprawdzić kto jest na obrazku świadczy
o twojej ignorancji. :roll:

Reszty twoich wypocin nie zamierzam komentować. :)
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13633
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 412/608
 67%
Wysłany: 2014-12-16, 19:32   

Protest odrzucony, bo to co napisałeś przeciwko administracji jest nie prawdą.
Zauważ został zamknięty SB niektórzy userzy dostali blokady, co jeszcze możemy zrobić?
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2014-12-16, 19:34   

nike napisał/a:
Zauważ został zamknięty SB niektórzy userzy dostali blokady, co jeszcze możemy zrobić?

Zablokować Beniamina chyba hehe :)
Uśmiechnijcie się ;-)
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Odbić Konstantynopol!
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-12-16, 19:39   Re: PROTEST !

Benjamin.Szot napisał/a:
to SKANDAL ! -


Och jak przyjemnie... :-D
Wreszcie mam swego własnego prywatnego hejtera! :-D

Cytat:
1. wulgaryzmy, których co jak co, ale na tym forum być w żadnym wypadku nie powinno, gdyż choćby trzeci punkt regulaminu tego zabrania


To akurat do Olusa, a nie do mnie - wypraszam sobie.

Cytat:
2. ubliżanie pozostałym forumowiczom przez agresywnego usera wszystkim dobrze znanego


Wszyscy forumowicze = Benjamin Szot. :-D
Niezgadzanie się z nonsensami jakie wypisujesz = agresja. :-D

Cytat:
3. nie zwracanie przez Administrację uwagi na jego ekscesy, a w zamian ostrzeżenia i warny, gdy ktoś śmie coś powiedzieć na temat owego usera, który się czuje się coraz bardziej bezkarny


Żeby to na mnie patrzono tak przez palce jak na ciebie toby było super.
Póki co to ja obrywam za czerwoną czcionkę, podczas gdy ty ciągle wszystkich
wyzywasz od pedofili i satanistów i włos ci z głowy nie pada...

Cytat:
4. nie liczenie się z odczuciami pozostałych forumowiczów, przez tolerowanie " logo " , których treści są obraźliwe i sprzeczne z przesłaniem Ewangelii Chrystusa




Toś mnie ubawił...

Cytat:
5. tolerowanie przez Administrację zaśmiecania forum przez wpisy nie na temat, których poziom obniża niesamowicie wartość tego forum


Nikt nie jest tak doskonały jak ty... :-D

Cytat:
6. tolerowanie przez forum antysemickich wyzwisk


A za tę obelgę to już proszę o ukaranie ciebie warnem, ponieważ po raz
kolejny suponujesz mi takie rzeczy, mimo, że była tobie zwracana uwaga!
:evil:

Cytat:
7. totalny brak kultury


To dowcip jakiś? :-D
Mało kto na tym forum ma tak niski poziom kultury jak ty.
No może Olus jak go co ugryzie...
Ostatnio zmieniony przez Odbić Konstantynopol! 2014-12-16, 19:41, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2014-12-16, 19:40   

Benjamin.Szot napisał/a:
1. wulgaryzmy, których co jak co, ale na tym forum być w żadnym wypadku nie powinno, gdyż choćby trzeci punkt regulaminu tego zabrania

A jednak ciągle tu jesteś :)
Benjamin.Szot napisał/a:
2. ubliżanie pozostałym forumowiczom przez agresywnego usera wszystkim dobrze znanego

A jednak ciągle tu jesteś :)
Benjamin.Szot napisał/a:
3. nie zwracanie przez Administrację uwagi na jego ekscesy, a w zamian ostrzeżenia i warny, gdy ktoś śmie coś powiedzieć na temat owego usera, który się czuje się coraz bardziej bezkarny

A jednak ciągle tu jesteś :)
Benjamin.Szot napisał/a:
4. nie liczenie się z odczuciami pozostałych forumowiczów, przez tolerowanie " logo " , których treści są obraźliwe i sprzeczne z przesłaniem Ewangelii Chrystusa

A jednak ciągle tu jesteś :)
Benjamin.Szot napisał/a:
5. tolerowanie przez Administrację zaśmiecania forum przez wpisy nie na temat, których poziom obniża niesamowicie wartość tego forum

A jednak ciągle tu jesteś :)
Benjamin.Szot napisał/a:
6. tolerowanie przez forum antysemickich wyzwisk

A jednak ciągle tu jesteś :)
Benjamin.Szot napisał/a:
7. totalny brak kultury

A jednak ciągle tu jesteś :)
Benjamin.Szot napisał/a:
NIECH SIĘ ADMINISTRACJA WRESZCIE OBUDZI, bo za chwilę jak tak dalej pójdzie - to zostanie sama ! A żaden poważny człowiek nie będzie chciał mieć z Wami cokolwiek wspólnego !

A jednak ciągle tu jesteś :)
Benjamin.Szot napisał/a:
DO TEGO - dołączam swój protest w związku z bezprawnym nałożeniem na mnie warna, przy tolerowaniu ekscesów i wycieczek personalnych pod moim adresem.

A jednak ciągle tu jesteś :)

Tyle uśmiechu mi dajesz, że aż mnie radośc przepełnia, ze jesteś z nami :-D
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6023/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2014-12-16, 20:39   

Benjamin.Szot napisał/a:
6. tolerowanie przez forum antysemickich wyzwisk


Dlaczego piszesz nieprawdę.
Rethel przecież Ci wyjaśnił, że do narodu żydowskiego nic nie ma .
Ma natomiast do tych Żydów co nie chcą przyjąć i do tego jeszcze bluźnią Jezusowi.

A cały lud, odpowiadając, rzekł: Krew jego na nas i na dzieci nasze. (26) Wtedy wypuścił im Barabasza, a Jezusa po ubiczowaniu wydał na ukrzyżowanie.

Nic dziwnego, że Bóg Jehowah im tego nie zapomniał i zamiast mieć błogosławieństwo jako naród mieli przekleństwo ( ROZPROSZENIE, HOLOCAUST )
Sami o to prosili wołając KREW JEGO NA NAS I DZIECI NASZE

Mnie teraz Benjaminie też nazwiesz antysemitą :?: :?: :?:
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-12-16, 20:47   

w przypadku benjamina tylko modlitwa została
Bóg głowy nie shakuje. Ale moze jeszcze poświeci z innej strony
Anuż ślepa dusza mimo ze jej sie wydawało ze jako jedyna świeci
(bo mowili jej - nie daj sie omamić , niech nic cie nie zwiedzie [od naszych klamstw])
Moze ta dusza w koncu zauważy , ze była bardzo ale to bardzo ślepa.

Pomódlmy się jutro wszyscy (kto moze) za niego.
Mowie poważnie- nie dogryzam.
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-12-16, 20:53   

Zeby benjamin tylko wiedział
jak ja dobrze znam ducha , ktory go zwodzi.
Znam jego sztuczki , wszystko o nim wiem
Tez czułem się jak ''ostatni sprawiedliwy'' a tak naprawde zabijałem dobro
Zabijałem fundamenty (mimo ze nie byłem aktywistą* ale w myslach )
to od niego Duch święty mnie uwolił i jestem mu za to dozgonnie wdzięczny!

* chociaż głowy nie dam co tam nasmarkałem np na youtubach, człowiek nie wiele mysli w tym larum
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-12-16, 21:09   

Abba Ojcze , Duchu Święty ,Jezusie
wyzwól te dusze z rąk nieprzyjaciela i zaprowadź do ziemi obiecanej.
Zeby zanieśli w świat świadectwo jak Mojżesz i jak ja zaniosłem im

Niech jak mi dźwięczą im słowa:

Cytat:
Gdy wejdziesz do kraju, który ci daje Pan, Bóg twój, w posiadanie, zajmiesz go i osiądziesz w nim; 2 weźmiesz pierwociny wszelkich ziemiopłodów uzyskanych przez ciebie w kraju, który ci daje Pan, Bóg twój. Włożysz je do koszyka i udasz się na miejsce, które Pan, Bóg twój, obierze sobie na mieszkanie dla imienia swego. 3 Pójdziesz do urzędującego wtedy kapłana i powiesz mu: "Oświadczam dziś Panu, Bogu twojemu, że zaszedłem do ziemi, o której Pan przysiągł przodkom, że nam ją da". 4 Kapłan weźmie z twoich rąk koszyk i położy go przed ołtarzem Pana, Boga twego. 5 A ty wówczas wypowiesz te słowa wobec Pana, Boga swego: "Ojciec mój, Aramejczyk błądzący, zstąpił do Egiptu, przybył tam w niewielkiej liczbie ludzi i tam się rozrósł w naród ogromny, silny i liczny. 6 Egipcjanie źle się z nami obchodzili, gnębili nas i nałożyli na nas ciężkie roboty przymusowe. 7 Wtedy myśmy wołali do Pana, Boga ojców naszych. Usłyszał Pan nasze wołanie, wejrzał na naszą nędzę, nasz trud i nasze uciemiężenie. 8 Wyprowadził nas Pan z Egiptu mocną ręką i wyciągniętym ramieniem wśród wielkiej grozy, znaków i cudów. 9 Zaprowadził nas na to miejsce i dał nam ten kraj opływający w mleko i miód. 10 Teraz oto przyniosłem pierwociny płodów ziemi, którą dałeś mi, Panie". Rozłożysz je przed Panem, Bogiem swoim. Oddasz pokłon Panu, Bogu swemu, 11 i będziesz się cieszył razem z lewitą i obcym, który jest u ciebie, ze wszystkich dóbr, które Pan, Bóg twój, dał tobie i twemu domowi.

Gdy w trzecim roku - roku dziesięciny - zakończysz oddawanie wszystkich dziesięcin ze zbiorów, gdy oddasz je lewicie, obcemu, sierocie i wdowie, aby jedli do syta w twoich murach, 13 powiesz wobec Pana, Boga swego: "Wziąłem z domu, co poświęcone, i dałem lewicie, obcemu, sierocie i wdowie, zgodnie ze wszystkimi poleceniami, jakie mi wydałeś; nie przestąpiłem ani nie zapomniałem żadnego z twoich poleceń. 14 Nie spożyłem tego podczas żałoby, nie wynosiłem z domu w stanie nieczystości, nie dałem nic z tego umarłemu, usłuchałem głosu, Pana, Boga swego, czyniłem wszystko, co mi rozkazałeś. 15 Ze swego świętego mieszkania, z niebios, spojrzyj i pobłogosław Izraela, lud swój, podobnie jak i ziemię - kraj opływający w mleko i miód - którą nam dałeś, jak poprzysiągłeś naszym przodkom".


Amen
 
     
Odbić Konstantynopol!
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-12-16, 21:10   

Lubików od Benka i tak nie dostaniesz :-D
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-12-16, 21:12   

a niechtam nawet mnie znienawidzi, ale niech wreszcie Boga posłucha
Bo on go kocha ale go nasłuchuje przez diabłów:(
Nie ma nic tragiczniejszego , co robić , co robić..
 
     
Benjamin.Szot
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-12-17, 08:47   

nike

jeśli wy pozwalacie na to, by taki rynsztok jak na podanej niżej stronie zamieszczać na waszym forum miłośników Pisma Świętego - to wasze forum zeszło na psy !!! :
http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=2003

jest to wynik pozwalania, aby tacy użytkownicy m.in. jak user majacy logo pół-łysego filistyna z siekierą - robili tu ferment, bo to jest jedyne zadanie jakie mają do spełnienia.

powinszować poziomu jaki on reprezentuje !


A to, czy mój protest będzie przez ciebie przyjęty czy odrzucony, to aktualnie mnie ani ziębi ani grzeje !

__________________________________________
 
     
Odbić Konstantynopol!
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-12-17, 10:43   

Benjamin.Szot napisał/a:
nike

jeśli wy pozwalacie na to, by taki rynsztok jak na podanej niżej stronie zamieszczać na waszym forum miłośników Pisma Świętego - to wasze forum zeszło na psy !!! :
http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=2003

jest to wynik pozwalania, aby tacy użytkownicy m.in. jak user majacy logo pół-łysego filistyna z siekierą - robili tu ferment, bo to jest jedyne zadanie jakie mają do spełnienia.

powinszować poziomu jaki on reprezentuje !



Za to to powinieneś dostać bańkę oszczerczy krętaczu... :evil:
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13633
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 412/608
 67%
Wysłany: 2014-12-17, 10:44   

Benjamin.Szot, Akurat teraz ten łysy jak powiadasz user, zachowuje się jak na razie nie nagannie i nie masz prawa,źle się o nim obecnie wyrażać.
A jeżeli o awatarek chodzi to każdy ma prawo wkleiać jaki chce, byleby nie bluźnierczy.
Ty nie lubisz historii o Wikingach? Ja bardzo.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 14