FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Znaki czasów końca ..
Autor Wiadomość
Jan Wiśniewski 
Zasłużony
dozobaczenia

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 91 razy
Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 815
Poziom: 25
HP: 29/1490
 2%
MP: 711/711
 100%
EXP: 49/73
 67%
Wysłany: 2014-12-22, 20:30   Znaki czasów końca ..

Idą dni w których trup przykryje gęsto całą zamieszkałą ziemię .
Ulice miast będą zasłane trupami i zaprosi Bóg na ucztę wszelaką zwierzynę aby napili się krwi dużych i małych najedli mięsa dużych i małych ,przywódców ich poddanych.
I oto zgromadził Bóg w miastach i domach pogan ogromną ilość psów i tak w domach jak i w schroniskach . Aby oczyścili ziemię z gnijącego ścierwa [trupów] które pokryją ziemię i ulice miast . Ta ilość psów np. w Warszawie i innych pogańskich miastach jest znakiem czasu końca że ów dzień jest bliski !!
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2014-12-22, 20:57   

Jan Wiśniewski, Polecam Afganistan, Izrael, Strefa Gazy, obecnie tam jest to o czym piszesz.
Jan Wiśniewski napisał/a:
Ta ilość psów np. w Warszawie i innych pogańskich miastach jest znakiem czasu końca że ów dzień jest bliski !!

Jak dla mnie to znak debilizmu ludzi, a nie tego, ze dzień jest bliski :)
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Jan Wiśniewski 
Zasłużony
dozobaczenia

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 91 razy
Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 815
Poziom: 25
HP: 29/1490
 2%
MP: 711/711
 100%
EXP: 49/73
 67%
Wysłany: 2014-12-22, 21:11   

bartek212701 napisał/a:
Jan Wiśniewski, Polecam Afganistan, Izrael, Strefa Gazy, obecnie tam jest to o czym piszesz.
Jan Wiśniewski napisał/a:
Ta ilość psów np. w Warszawie i innych pogańskich miastach jest znakiem czasu końca że ów dzień jest bliski !!

Jak dla mnie to znak debilizmu ludzi, a nie tego, ze dzień jest bliski :)

Wszystko co dziś dzieje się na ziemi odbywa się według planu[scenariusza ] Boga a nie ludzi .
To co ja napisałem było przepowiedziane przez proroków i tak się dzieje !!Poganami .Ludźmi z narodów ,Gojami byli i są ci co nie pochodzą od Abrahama !! Ci co dołączyli do Narodów Abrahama dzięki nowemu przymierzu zostaną z ziemi zabrani i pozostaną tylko Obrzezani i nie obrzezani czyli jak Paweł mówił Grecy [poganie] Tak jak Bóg powiedział że w dniach ostatnich zbierze swój lud z pośród pogan , gdzie ich rozproszył i zjednoczy Izraela i tak się stanie .

Pamiętaj że Islamiści wejdą do Europy i zrobią to co robili jak wyszli z Egiptu na ziemi pogan !!
Pisałem i mówiłem że jak nie zlikwidujecie Bożków ze swojej ziemi i nie oczyścicie jej przed przyjściem Pana to ci ze wschodu słońca przyjdą i to zrobią i będzie tak jak Bóg powiedział rzucę wasze trupy na trupy waszych bożków !!.Zrobią takę jatkę w Europie jakiej świat nie widział. To co jest dziś w Syrii Iraku przyjdzie do Europy !! I nie będą mieli litości !!!
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2014-12-22, 22:32   

Jan Wiśniewski napisał/a:
Wszystko co dziś dzieje się na ziemi odbywa się według planu[scenariusza ] Boga a nie ludzi .

Planem Boga jest śmierć biednych dzieci w Afryce z powodu niedożywienia? Twoim Bogiem jest szatan?
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2014-12-22, 22:33   

Jan Wiśniewski napisał/a:
Pisałem i mówiłem że jak nie zlikwidujecie Bożków ze swojej ziemi i nie oczyścicie jej przed przyjściem Pana to ci ze wschodu słońca przyjdą i to zrobią i będzie tak jak Bóg powiedział rzucę wasze trupy na trupy waszych bożków !!.Zrobią takę jatkę w Europie jakiej świat nie widział. To co jest dziś w Syrii Iraku przyjdzie do Europy !! I nie będą mieli litości !!!

A Ciebie nie ruszą tak? Ty jesteś chroniony?
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Jan Wiśniewski 
Zasłużony
dozobaczenia

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 91 razy
Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 815
Poziom: 25
HP: 29/1490
 2%
MP: 711/711
 100%
EXP: 49/73
 67%
Wysłany: 2014-12-22, 22:42   

bartek212701 napisał/a:
Jan Wiśniewski napisał/a:
Pisałem i mówiłem że jak nie zlikwidujecie Bożków ze swojej ziemi i nie oczyścicie jej przed przyjściem Pana to ci ze wschodu słońca przyjdą i to zrobią i będzie tak jak Bóg powiedział rzucę wasze trupy na trupy waszych bożków !!.Zrobią takę jatkę w Europie jakiej świat nie widział. To co jest dziś w Syrii Iraku przyjdzie do Europy !! I nie będą mieli litości !!!

A Ciebie nie ruszą tak? Ty jesteś chroniony?

Ile razy pisałem i ile razy jeszcze mam powtórzyć żebyś w końcu zrozumiał i zanotował w swoim umyśle jeśli jeszcze coś przyjmuje . Jestem przeznaczony do odstrzału !!!!!
Już dawno mi pisali że mają na mnie zlecenie . Na wiosnę zapowiedzieli że w listopadzie przyjdą do mojego domu i powieszą mnie we własnym domu !! I gdzie oni są ? listopad minął i gdzie są ci żałośni mocarze co mieli decydować o moim życiu !!!! już na internecie wklejałem im zdjęcia osiedla na którym mieszkam , przystanek na którym wsiadam do autobusu podałem adres i co zabłądzili !! Ośmieszyli się na cały internetowy świat !!!


O tym że mnie zabiją wiedziałem nim zacząłem pisać na internecie !!
 
     
Jan Wiśniewski 
Zasłużony
dozobaczenia

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 91 razy
Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 815
Poziom: 25
HP: 29/1490
 2%
MP: 711/711
 100%
EXP: 49/73
 67%
Wysłany: 2014-12-22, 22:45   

bartek212701 napisał/a:
Jan Wiśniewski napisał/a:
Wszystko co dziś dzieje się na ziemi odbywa się według planu[scenariusza ] Boga a nie ludzi .

Planem Boga jest śmierć biednych dzieci w Afryce z powodu niedożywienia? Twoim Bogiem jest szatan?

Śmierć dla dzieci jest ich wyzwoleniem !!!!
A głodzi je i zabija twój papież !!!!!
Ten który opływa w złoto i dostatek łupiąc swoje owieczki !!!
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2014-12-22, 23:45   

Jan Wiśniewski napisał/a:
uż dawno mi pisali że mają na mnie zlecenie . Na wiosnę zapowiedzieli że w listopadzie przyjdą do mojego domu i powieszą mnie we własnym domu !! I gdzie oni są ? listopad minął i gdzie są ci żałośni mocarze co mieli decydować o moim życiu !!!! już na internecie wklejałem im zdjęcia osiedla na którym mieszkam , przystanek na którym wsiadam do autobusu podałem adres i co zabłądzili !! Ośmieszyli się na cały internetowy świat !!!

O tym że mnie zabiją wiedziałem nim zacząłem pisać na internecie !!

:shock: :shock: :shock:
Jan Wiśniewski napisał/a:
A głodzi je i zabija twój papież !!!!!

aha :shock: problem w tym, ze nie jestem Katolikiem :->
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
oluss
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-12-23, 00:43   

Jan napisał/a:
Śmierć dla dzieci jest ich wyzwoleniem !!!!

Niestety poniekad masz racje..
Cytat:
A głodzi je i zabija twój papież !!!!!
Ten który opływa w złoto i dostatek łupiąc swoje owieczki !!!

No moglby sypnac troche mamony..
Bartek nie jest katolikiem :-D
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2014-12-23, 02:47   

ja ten temat z dziećmi z Afryki podsumuje tak:
Bóg probuje nauczyć ludzi miłosci
Jednak narazie średnio skutecznie

Ale co do Kosciola
to działa i to prężnie, szkoda ze tego samego
nie można powiedziec o bogaczach ze świata,
lub niektorych członkach , którzy tam butnieją przepychem czasem też
Zeby mnie dobrze zrozumiano.
Co innego jak władca jest Bogaty , to nic złego a co innego
jak chce być bogaty .. PO NIC
czyli tylko to go obchodzi zeby napaść siebie.
jak bogacza w sp. Łazarza

Prosze to przemyśleć
I nie życze sobie durnych uogólnien w tym temacie.
 
     
Jan Wiśniewski 
Zasłużony
dozobaczenia

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 91 razy
Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 815
Poziom: 25
HP: 29/1490
 2%
MP: 711/711
 100%
EXP: 49/73
 67%
Wysłany: 2015-01-03, 12:24   

zion599 napisał/a:
ja ten temat z dziećmi z Afryki podsumuje tak:
Bóg probuje nauczyć ludzi miłosci
Jednak narazie średnio skutecznie

Ale co do Kosciola
to działa i to prężnie, szkoda ze tego samego
nie można powiedziec o bogaczach ze świata,
lub niektorych członkach , którzy tam butnieją przepychem czasem też
Zeby mnie dobrze zrozumiano.
Co innego jak władca jest Bogaty , to nic złego a co innego
jak chce być bogaty .. PO NIC
czyli tylko to go obchodzi zeby napaść siebie.
jak bogacza w sp. Łazarza

Prosze to przemyśleć
I nie życze sobie durnych uogólnien w tym temacie.

???
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13