FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ogień Dnia Pańskiego
Autor Wiadomość
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 5991/6468
 92%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2015-02-15, 23:04   

nike napisał/a:
Ja uważam,że pochwycenie dotyczyło tylko Oblubienicy , bo ci pochwyceni to maja mieszkać w niebie.


Podaj tekst, że dotyczył tylko Oblubienicy.
ŚJ twierdzą, że to pochwycenie dotyczy ich pomazańców.
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-02-15, 23:07   

Nike, Wy sobie wmawiacie teraz, ze my głosimy jakieś ogniste piekło, ale nie, my mówimy o tym, jak bedzie wyglądał Dzień Pański, że żar zleci z nieba, jak na Sodomę.
Wy w to nie chcecie uwierzyć, bo? Naprawdę nie rozumiem.
Jak wg Was bedzie wyglądac Armagedon? Bo ja nie wiem już co Wy piszecie :)
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13601

Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 380/608
 62%
Wysłany: 2015-02-15, 23:16   

Krystian napisał/a:
Podaj tekst, że dotyczył tylko Oblubienicy.
ŚJ twierdzą, że to pochwycenie dotyczy ich pomazańców.


To jest to samo.
1Tes 4:17 bgn "Potem my, żyjący, co nadal będą przy życiu, równocześnie, razem z nimi zostaniemy pochwyceni na chmury, ku powietrzu, na spotkanie Pana, i w ten sposób zawsze będziemy z Panem."
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 5991/6468
 92%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2015-02-15, 23:19   

bartek212701 napisał/a:
Nike, Wy sobie wmawiacie teraz, ze my głosimy jakieś ogniste piekło, ale nie, my mówimy o tym, jak bedzie wyglądał Dzień Pański, że żar zleci z nieba, jak na Sodomę.


dokładnie Bartku, przez myśl mi nie przeszło w tym temacie jakieś ogniste piekło

bartek212701 napisał/a:
Jak wg Was bedzie wyglądac Armagedon? Bo ja nie wiem już co Wy piszecie


Ja też nie wiem.
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13601

Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 380/608
 62%
Wysłany: 2015-02-15, 23:26   

bartek212701 napisał/a:
Nike, Wy sobie wmawiacie teraz, ze my głosimy jakieś ogniste piekło, ale nie, my mówimy o tym, jak bedzie wyglądał Dzień Pański, że żar zleci z nieba, jak na Sodomę.
Wy w to nie chcecie uwierzyć, bo? Naprawdę nie rozumiem.
Jak wg Was bedzie wyglądac Armagedon? Bo ja nie wiem już co Wy piszecie :)


Wiele już razy pisałam o Armageddonie. tutaj:

http://biblos.feen.pl/vie...p?t=854&start=0
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 5991/6468
 92%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2015-02-15, 23:37   

nike napisał/a:
Wiele już razy pisałam o Armageddonie. tutaj:

http://biblos.feen.pl/vie...p?t=854&start=0


Nike to mój wątek i nic tam nie napisałaś jak ma wyglądać Armagedon.
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13601

Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 380/608
 62%
Wysłany: 2015-02-15, 23:41   

W tej chwili tam czytałam: Przeniosę tu:

“I wylał szósty anioł czaszę swoję na onę wielką rzekę Eufrates, i wyschła woda jej, aby zgotowana była droga królom od wschodu słońca. I widziałem … trzy nieczyste duchy … duchy dyjabelskie, czyniące cuda, które wychodzą od królów ziemi, i na wszystek okrąg świata, aby ich zgromadzili na wojnę onego wielkiego dnia Boga wszechmogące¬go. … I zgromadził ich na miejsce, które zowią po żydowsku Armagieddon” – Objawienie 16:12-16.

Jest to “wojna onego wielkiego dnia Boga wszechmogącego”, kiedy to zbierze On narody i zgromadzi królestwa, aby na nie wylał rozgniewanie swoje i wszystką popędliwość gniewu swego; bo Pan zastępów spisuje wojsko na wojnę (Obj. 16:14; Sof. 3:8; Izaj. 13:4).
Jest to “wielkie trzęsienie ziemi, jakiego nigdy nie było, jako są ludzie na ziemi, trzęsienia ziemi tak wielkiego”, w którym Pan “poruszy nie tylko ziemią, ale i niebem” (Obj. 16:18; Hebr. 12:26).

Walka owego wielkiego dnia Boga Wszechmogącego będzie największą rewolucją w dziejach świata, ponieważ ujawnią się w jej trakcie wszystkie zasady niesprawiedliwości. W czasie owego sądu, zarówno w odniesieniu do narodów jak i jednostek, słuszne okaże się to, że “nic nie jest skrytego, co by nie miało być objawiono, i nic tajemnego, czego by się dowiedzieć nie miano” (Mat. 10:26). Oto w jaki sposób, nawet już teraz, badawcze światło powszechnego uświadomienia ujawnia tajemnicze źródła intryg politycznych, machinacji finansowych, roszczeń religijnych, itp. Oto w jaki sposób wszyscy stają przed ławą sędziowską i zarówno przez ludzi, jak i przez Boga zostają uznani za postępujących słusznie lub niegodziwie, według osądu nauk Słowa Bożego – złotej reguły, prawa miłości.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13601

Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 380/608
 62%
Wysłany: 2015-02-15, 23:45   

Choć Pan zakazuje swemu ludowi walki przy użyciu broni cielesnej, a sam przedstawia się jako Bóg pokoju, porządku i miłości, to jednocześnie mówi, że jest Bogiem sprawiedliwości i wskazuje, że grzech nie będzie wiecznie triumfował nad światem, lecz zostanie ukarany: “Mnie pomsta, a Ja oddam, mówi Pan” (Rzym. 12:19; 5 Mojż. 32:35). A gdy On powstaje, by sądzić narody i oddać pomstę wszystkim niepobożnym, oświadcza, że jest “mężem walecznym” i “mocnym w boju”, który ma “wielkie wojsko” do swojej dyspozycji. I któż może mieć pewność, że owo mnóstwo ludzi, którzy obecnie tworzą uszykowane zastępy chrześcijaństwa, nie stanie się w owym czasie wielkim wojskiem, które skieruje swe potężne siły przeciwko bastionom obecnego porządku społecznego (2 Mojż. 15:3; Psalm 24:8; 45:4; Obj. 19:11; Izaj. 11:4; Joel 2:11).

Niewielkie skutki będzie miało także i to, że kościelne niebiosa (papieskie i protestanckie władze religijne) <str. 552> zwiną się jak dwa końce zwoju (Izaj. 34:4; Obj. 6:14). Połączone religijne władze chrześcijaństwa będą bezsilne w obliczu rosnącej fali anarchii, gdy dojdzie do owego przerażającego kryzysu. Przed ową wielką armią Pana “niszczeć będzie wszystko wojsko niebieskie [nominalny kościół], a niebiosa jako księgi zwinione będą [dwie wielkie społeczności, które tworzą kościelne niebiosa, czyli papiestwo i protestantyzm, zwijając się jak dwa odległe końce zwoju, obecnie szybko zbliżają się do siebie, na co już wskazywaliśmy], i wszystko wojsko ich opadnie [odpadnie, zostanie opuszczone, nie w jednej chwili, ale stopniowo, a mimo to szybko], jako opada liść z winnej macicy, i jako opada niedojrzały owoc z figowego drzewa” (Izaj. 34:4). Aż wreszcie “niebiosa gorejące rozpuszczą się i żywioły pałające [z których się one składają] stopnieją” (2 Piotra 3:12).

Pastor Russel Tom IV Armageddon
_________________
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Eutychus 
1 Koryntian 13

Pomógł: 8 razy
Wiek: 73
Dołączył: 04 Paź 2013
Posty: 20
Skąd: Śląsk
Poziom: 3
HP: 0/44
 0%
MP: 21/21
 100%
EXP: 2/9
 22%
Wysłany: 2015-02-16, 00:09   

David 77 napisał/a:
Inaczej jest jednak w Przypadku zniszczenia świata wodą jak i teraźniejszego św Ogniem , w tym przypadku apostoł Piotr podaje nam jedynie przykład czym posłużył się Bóg do zniszczenia starożytnego świata ( ziemi ) i czym posłuży się Bóg do zniszczenia świata teraźniejszego ( ziemi )

Really?
Myślę że przywołujesz te wersety:
2 Piotra 2:5-9 napisał/a:
5 również starożytnego świata nie oszczędził, lecz ocalił jedynie ośmioro wraz z Noem, zwiastunem sprawiedliwości, zesławszy potop na świat bezbożnych;
6 miasta Sodomę i Gomorę spalił do cna i na zagładę skazał jako przykład dla tych, którzy by mieli wieść życie bezbożne,
7 natomiast wyrwał sprawiedliwego Lota, udręczonego przez rozpustne postępowanie bezbożników,
8 gdyż sprawiedliwy ten, mieszkając między nimi, widział bezbożne ich uczynki i słyszał o nich, i trapił się tym dzień w dzień w prawej duszy swojej.
9 Umie Pan wyrwać pobożnych z pokuszenia, bezbożnych zaś zachować na dzień sądu celem ukarania

"jako przykład": Sodoma jako przykład (nauka) dla nas.
"zachować na dzień sądu celem ukarania"
Zachować na dzień sądu - najpierw żywcem, okrutnie spalonych, w stanie spopielenia oczekujących na "dzień" sądu?
Podwójna kara za to samo przestępstwo? Spalenie żywcem, a potem zmartwychwzbudzenie, osądzenie i spowrotem do piachu?
W takiego Pana Boga wierzysz? Toż nawet ludzkie, jakże niedoskonałe prawo, nie dopuszcza dwukrotnej kary za to samo przestępstwo...
Czy takie postrzeganie Pana Boga, Stwórcy Wszechświata, Wszechrzeczy i Wszelkiego Stworzenia, nie jest przypadkiem jednym z powodów ateizmu?

Judy 1:7 napisał/a:
tak też Sodoma i Gomora i okoliczne miasta, które w podobny do nich sposób oddały się rozpuście i przeciwnemu naturze pożądaniu cudzego ciała, stanowią przykład kary ognia wiecznego za to.

"ognia wiecznego" zalatuje piekłem... Ale zostawmy to. Wiecznego, czyli na zawsze.
Ktoś tu zatem mija się z prawdą, ponieważ Pan Jezus m. innymi w:
Mateusza 11:24 napisał/a:
Ale powiadam wam: Lżej będzie ziemi sodomskiej w dniu sądu aniżeli tobie.

Lżej będzie Sodomie w dzień sądu. Czyli jednak nie na zawsze będzie ją trawił (literalny) ogień. A i słowo Pana Jezusa jest ponad wszelkie inne , w tym Apostołów.
Mnie wychodzi na to, że ogień wieczny, w słowach Św. Judy to wieczna pamięć i potępienie uczynków, styla życia itp., itd., których przykładem były zachowania w Sodomie.
Podobnie zresztą jak werset, w którym...
Obj 14:11 napisał/a:
A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia.

... nie jest potwierdzeniem wiecznych mąk i piekła, ale wiecznym "dymem pamięci" po wieki wieków.
Każdy ma prawo wierzyć w takiego Boga jakiego znajduje w Biblii.
Ja GO znajduję jako pozbawionego naszych ludzkich złych cech, w tym w szczególności, okrucieństwa.
ON nas stworzył, ON nas Wszystkich, dzięki Okupowi Pana Jezusa, wzbudzi z martwych, więc miał prawo i nie ma w tym żadnego okrucieństwa,
postąpić tak jak postąpił z niektórymi ludźmi i narodami w ST, KU NASZEJ NAUCE. I nie świadczy to wcale, że zastosuje te same środki "w owym dniu"...
Niechaj każdy wierzy w takiego Boga, jak mu podpowiada jego serce.
Moje kocha się w Panu Bogu, Który przewyższa mnie pod każdym względem, a to co nawet dla mnie jest obce, JEMU nawet przez myśl nie przeszło, bo SAM w:
Jeremiasza 7:31 napisał/a:
Wznieśli miejsce ofiarne Tofet w Dolinie Ben-Hinnoma, aby spalać w ogniu swoich synów i swoje córki, czego Ja nie nakazałem i co mi nawet na myśl nie przyszło.
_________________
Cytat:
Gość Kim byś się okazał, Gdyby ON, Który Jest Najwyższym Sędzią, Sądził tak ciebie, jak ty sądzisz? (W.Sz.)
Gość Czy śmiertelnik może być sprawiedliwszy niż Bóg, a człowiek czystszy niż jego Stwórca? (Hi 4:17)
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-02-16, 00:56   

nike, Wydaje mi się, ze Krystian pisał, ze TY nic nie napisałaś tam Nike, bo TYLKO WKLEJKĘ dałaś :)
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-02-16, 01:03   

Eutychus napisał/a:
"ognia wiecznego" zalatuje piekłem... Ale zostawmy to. Wiecznego, czyli na zawsze.

I tu jest ten błąd, o którym mówią skrajni przeciwnicy ognistego piekła. Nie zauważają, ze nie jest wieczna kara, a wieczne są jej KONSEKWENCJE, na wieki zniszczenie, bez szansy na życie, czy ponowne wzbudzenie.
Eutychus napisał/a:

Lżej będzie Sodomie w dzień sądu. Czyli jednak nie na zawsze będzie ją trawił (literalny) ogień.

Kolejny przykład tego, ze NIE CZYTACIE ani mnie, anie Krystiana, ani Davida, tylko dopisujecie sobie-co według mnie jest niegrzeczne, bo jest to wmawianie komuś coś, czego nigdy ten ktoś nie napisał- do naszych wypowiedzi swoją własną filozofię i interpretację, co pokazuje, że albo świadomie przekręcacie co my tu piszemy, albo nie potraficie czytać ze zrozumieniem.
PISZĘ 10 RAZ, WIECZNA JEST KONSEKWENCJA KARY, a nie, że KARA JEST WIECZNA...Giniesz raz, bezpowrotnie, spalony, uduszony, powieszony, zmieciony w proch, nieważne- NA WIEKI, Wieczna konsekwencja kary, a nie, ze kara ogniem jest wieczna.
Dopisaliście do moich, Krystiana i Davida wypowiedzi własne słowa, powinniście się wstydzić.

Ty Nike, Ty Henryku i Ty Eutychusie, bo piszemy Wam w każdym poście, że nie chodzi nam o piekło, czy wieczne męki, a wy ciągle o tym piszecie.

Czy Sodoma płonie? Czy Sodoma trwa?
Sodoma spłonęła. Sodoma nie istnieje
Człowiek spłonie. Człowiek przestanie istnieć

Czy naprawde nie potrafiliście tego odczytać z naszych wpisów?
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 5991/6468
 92%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2015-02-16, 02:08   

bartek212701 napisał/a:
nike, Wydaje mi się, ze Krystian pisał, ze TY nic nie napisałaś tam Nike, bo TYLKO WKLEJKĘ dałaś :)


Oczywiście Bartku :)
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 5991/6468
 92%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2015-02-16, 02:16   

bartek212701 napisał/a:
Kolejny przykład tego, ze NIE CZYTACIE ani mnie, anie Krystiana, ani Davida, tylko dopisujecie sobie-co według mnie jest niegrzeczne, bo jest to wmawianie komuś coś, czego nigdy ten ktoś nie napisał- do naszych wypowiedzi swoją własną filozofię i interpretację, co pokazuje, że albo świadomie przekręcacie co my tu piszemy, albo nie potraficie czytać ze zrozumieniem


Wydaję mi się Bartku,że czytają ze zrozumieniem, ale nie chcą przyjąć tego
zgodnie z zasadą, że starych drzew się nie przesadza.
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 480 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7065
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5581/7220
 77%
EXP: 10/373
 2%
Wysłany: 2015-02-16, 07:03   

bartek212701 napisał/a:
Ty Nike, Ty Henryku i Ty Eutychusie, bo piszemy Wam w każdym poście, że nie chodzi nam o piekło, czy wieczne męki, a wy ciągle o tym piszecie.
[...]
Człowiek spłonie. Człowiek przestanie istnieć

Czy naprawde nie potrafiliście tego odczytać z naszych wpisów?

Pogrubiłem zdanie.
Z Waszych wpisów wynika, że człowiek spłonie- lecz tak na chwilkę, aby za niedługo zmartwychwstać i ponownie wysłuchać wyroku. :shock:
Zmartwychwstanie obejmuje przecież każdego, z wyjątkiem przestępców Ducha Świętego.
Ludzie niegodziwi, źli, takiego nie posiadają.

Drugi wyrok przewiduje karę unicestwienia? - Ale już chyba nie w ogniu? :shock:
A może spalenie to już ostateczny wyrok, bez sądu?

Ten ogień to jakiś wybiórczy- jednego spali, drugiego ominie. :roll:
Istne krematorium... :-(
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13601

Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 380/608
 62%
Wysłany: 2015-02-16, 10:50   

Ja nigdzie nie piszę o piekle to jest po pierwsze, Po drugie, zarzucacie i wklejkę, to co mam te dwa posty z którymi zgadzam się do każdego słowa, przepisać i wysłać?

Powtarzam,ze nie wierzę w literalny ogień. Każda wojna gdzie giną ludzie jest ogniem.

1 Król. 19:11-12
11. Tedy onże głos rzekł: Wynijdź, a stań na górze przed Panem. A oto Pan przechodził, i wiatr gwałtowny i mocny podwracający góry, i łamiący skały przed Panem; ale Pan nie był w onym wietrze. Za wiatrem było trzęsiemie ziemi; ale nie był Pan i w onem trzęsieniu.
12. Za trzęsieniem był ogień; ale Pan nie był w ogniu; za ogniem był głos cichy i wolny.
(BG)


W tych tekstach jest przedstawiony ucisk jakiego jeszcze nie bylo:

Armageddon zniszczy ten zły szatański system religijny.
A przy tym upadną wszystkie religie i wyznania i z nich wyłoni się prawda taka jaką będzie popierał Jezus Chrystus.
Ja wierzę,że Armageddon to Światowa Rewolucja jest, która będzie niszczyła po kolei wszystko, a pod koniec przeobrazi się w anarchię symboliczny ogień, gdzie juz nic się nie uratuje, jeżeli to nie będzie wolą Boga Najwyższego. Najlepszy jest zły rząd niż bezrząd, a w Anarchii nie ma rządu, każdy robi co chce.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13