FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: nike
2015-08-12, 16:13
Boży bojownik w Jerozolimie
Autor Wiadomość
Migdałek
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-07, 14:51   

P.S. Nie ma czegoś takiego jak część swiata biblijna. Jedynie człowiek może być chrzęścijaninem w prawdziwym tego słowa znaczeniu lub nim nie być.
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-07, 15:10   

Migdałek napisał/a:
Zrobił absolutnie źle ponieważ zamiast zaufać Jezusowi Chrystusowi i jemu pozostawić osąd, który został Mu powierzony, dał się ponieść ślepej nienawiści.


Żadnej ślepej nienawiści, tylko nie chciał pozwolić na bezczeszczenie Świętego Miasta przez paradę
zboczeńców. Rząd olał Prawa Boże i pozwolił szerzyć się sodomii, więc ktoś musiał zareagować. Każdy
tutaj tego żyda krytykuje, choć zdobył się on na wielkie poświęcenie ze swojej strony. Oddał swoją
wolność w zamian za chęć służby Bogu.

Migdałek napisał/a:
Największą mocą chrześcijan jest głoszenie Słowa Bożego i dawania dobrego przykładu: Po tym poznaj żeście uczniami moimi. Jego jednorazowy wybuch gniewu nie sprawił, że ktokolwiek z tych ludzi się nawrócił i przyjął Jezusa Chrystusa. Raczej utrwalił w nich ich błędy, Tak więc ten Żyd sam zresztą nieznający Chrystusa przyniósł więcej zgorszenia niż pożytku i oddalił ludzi od Boga.


Toć przecież ten żyd dobrze zrobił wg Biblii. Czy ty zrozumiesz w końcu, że dobro w twoim myśleniu nie
jest tym samym dobrem co wg wykładni PŚ? :roll:
Nie oznacza to jednak, że w obecnym systemie państwowym mamy wyjść na ulicę i wyrzynać parady
sodomickie, ale jak już ktoś tak zrobi to nie należy go potępiać, a w szczególności tego żyda, który
miał precedens jako, że działo się to w Mieście Świętym, gdzie Jezus umarł za nasze grzechy!

Jak księdza z ambony nie chcą słuchać, gdy mówi jaką ohydą jest pederastia i obrażają takiego
kapłana od ciemnogrodów, a potem idą własną - wg nich najwłaściwszą - drogą to tylko do siebie
mogą mieć pretensje. Żaden człowiek, który kocha Boga i zna choć trochę Biblię nigdy nie
poprze promocji pederastii poprzez choćby taką paradę homosiów.

A czy to wina żyda, że inni nie chcą przestrzegać prawa Jahwe, bo im ono wadzi, więc wolą
porzucić wiarę? Nie chcą , ich problem. Zresztą ludzie odwracają się od Boga nie tylko z
takich powodów jak ten. Analogicznie ktoś może się zrazić do chrześcijaństwa bo jego
członkowie walczą z in vitro. Ty jesteś przeciwniczką in-vitro, więc zgodnie z twoim
myśleniem, z twojej winy jacyś ludzie oddalili się od Boga.
A przecież sprzeciw wobec in vitro jest dobry.

Cytat:
P.S. Nie ma czegoś takiego jak część swiata biblijna. Jedynie człowiek może być chrzęścijaninem w prawdziwym tego słowa znaczeniu lub nim nie być.


Czy możesz z łaski swojej udzielić jednoznacznej odpowiedzi czy mam cię dalej ciągnąć za język? :roll:
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-07, 18:23   

Aha i Rethel się zgadza całkowicie, że pedały to ******* ********** ********** **************
*************************** ***** *****************. :-D
I trzeba ich zgodnie z Biblią ********* *********** **** ***************
*************** ********** aby ********** ************ *********** z**********
************* ************** bo to są *********** ************* *********
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6003/6468
 92%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2015-08-07, 19:41   

Wasiczek napisał/a:
Proszę trzymać się tematu. Rozmawiamy tu o pederastii, a nie o ważności Tory dla pogan.
Szczególnie, że werset, który zapodałeś przeczy twoim twierdzeniom.


który werset przeczy moim twierdzeniom ?

Wasiczek napisał/a:
Lepiej odpowiedz czy jesteś za karaniem śmiercią sodomitów i jak oceniasz postępek żyda.


Przecież Ci już kiedyś napisałem co myślę w sprawie karania śmiercią w państwie nieteokratycznym.
Żyd postąpił źle ponieważ my jako chrześcijanie mamy podlegać władzy zwierzchniej, a prawo to zabrania morderstwa.
Ja jestem bardzo przeciwny takim paradom, ale karę zgodnie z Biblią pozostawiam Panu Jezusowi.
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-08, 06:25   

Krystian napisał/a:
który werset przeczy moim twierdzeniom ?


Przecież specjalnie ci go zacytowałem... :roll:

Ty naprawdę kompletnie nie myslisz.
Skoro Izrael był dobry i prawy, ponieważ, dostał od Jehowy właściwe prawa oraz gdy je wykonywał
Bóg był z nich zadowolony,a poganie byli źli, ponieważ praw i zasad bożych (które były tylko częścią
Tory i na których się ona opierała) nie przestrzegali,więc logiczne jest, ze aby poganie byli uznani za
prawych muszą przestrzegac tych samych praw i zasad na których oparta jestTora - i choć nawróceni
nie są pod przymierzem z Synaju, to jednak muszą przestrzegać wiecznych praw, które znajdują
się także w Torze i która - jak i reszta Biblii - jest źródłem ich poznania.No chyba, ze tym wersetem
chcesz dac nam do zrozumienia, że ty i tobie podobni w ogóle nie muszą się niczym przejmowac i
prawo boże mieć gdzieś?Ucz tak dalej, zobaczymy jak daleko zajedziesz... Biblia wyraźnie stwierdza,
jakie były skutki nieznajomości praw bożych:

I nie wolno wam postępować według ustaw narodów, które wypędzam przed wami, gdyż one
dopuściły się wszystkich tych rzeczy i ja się nimi brzydzę


Nie stańcie się nieczystymi przez którąkolwiek z tych rzeczy, gdyż przez wszystkie te rzeczy stały
się nieczyste narody, które wypędzam przed wami. Toteż ziemia ta jest nieczysta, sprowadzę więc na
nią karę za jej przewinienie i ziemia ta wypluje swoich mieszkańców. A wy macie przestrzegać moich
ustaw oraz sądowniczych rozstrzygnięć i nie wolno wam — ani rodowitemu mieszkańcowi, ani
osiadłemu przybyszowi, który przebywa pośród was jako przybysz — dopuszczać się żadnej z tych
wszystkich obrzydliwości. Bo wszystkich tych obrzydliwości dopuszczali się mieszkańcy tej ziemi,
którzy byli przed wami, tak iż ziemia ta jest nieczysta. Wtedy ta ziemia nie wypluje was za skalanie
jej, tak jak wypluje narody, które były przed wami. Jeżeli ktoś dopuszcza się którejś ze wszystkich
tych obrzydliwości, to dusze, które się ich dopuszczają, zostaną zgładzone spośród swego ludu. I
macie wywiązywać się z obowiązku wobec mnie, by nie stosować się do żadnych odrażających
zwyczajów, do których stosowano się przed wami, żebyście nie stali się przez nie nieczyści. Jam jest
Jehowa, wasz Bóg.



Więc jak widać, dajesz wspaniałe rady - jak ściągnąć na siebie gniew Pana.
A czym zawinili np. Kananejczycy - tym, że w odróżnieniu od Izraela nie kamienowali pedałów, lecz
uważali ich za rzecz normalną.Gdyby kamienowali, żyliby sobie po dziś dzień. I nie potrzeba było do
tego zawierać przymierza synajskiego.Ty naprawdę chcesz być ślepym przewodnikiem ślepców?

Krystian napisał/a:
Żyd postąpił źle ponieważ my jako chrześcijanie mamy podlegać władzy zwierzchniej, a prawo to zabrania morderstwa.


Żyd źle, bo chrześcijanie... :lol:

Jak nie załapałeś, to przecież żyd nie jest chrześcijaninem. :)
Akurat prawo świeckie mnie teraz nie interesuje. Pytam cię czy ten żyd postąpił dobrze wg
Biblii. Tylko tyle, a może aż tyle. :roll:

Krystian napisał/a:
a jestem bardzo przeciwny takim paradom, ale karę zgodnie z Biblią pozostawiam Panu Jezusowi.


Czyli hulaj dusza piekła nie ma... :-D
Przez 1700 lat chrześcijanie okropnie grzeszyli zakazując takich parad - wszak wejście w uprawnienia
Jezusa to grzech! :)
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-08, 06:33   

Czy w końcu ktoś łaskawie raczy odpowiedzieć na pytanie czy już wszyscy speniali? :->

Która część świata wg was jest biblijna: niebieskawa czy czerwonawa :?:
https://en.wikipedia.org/wiki/Same-sex_marriage#/media/File:World_laws_pertaining_to_homosexual_relationships_and_expression.svg
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 480 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7075
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5564/7220
 77%
EXP: 20/373
 5%
Wysłany: 2015-08-08, 07:27   

Wasiczek napisał/a:
Żadnej ślepej nienawiści, tylko nie chciał pozwolić na bezczeszczenie Świętego Miasta przez paradę zboczeńców. :

To ono nadal jest Święte?
Nadal stoi tam Świątynia Salomona, wraz z Arką Przymierza i dowodem obecności Boga?

Tamten obłąkaniec był Według Ciebie "Bożym palcem".
A ten, który także zabijał na oślep?
http://wiadomosci.onet.pl...ozywocie/wpgk3b

Obaj to psychiczni i moralni dewianci. :-(
Należy takich izolować od społeczeństwa!
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-08, 12:45   

Henryk napisał/a:
To ono nadal jest Święte?
Nadal stoi tam Świątynia Salomona, wraz z Arką Przymierza i dowodem obecności Boga?


Oczywiście, że jest. Nie ma powodu, żeby tak nie było. To tam w końcu Jezus prowadził w
większości swą działalność i tam też umarł za nasze grzechy. Już z samego szacunku do
Pana Jezusa nie powinno się pozwalać na bezczeszczenie tego miejsca, a co dopiero gdy
sam Bóg wybrał tu miejsce na swoje mieszkanie.

Nawet Apokalipsa wspomina o Świętym Mieście:
Ale co do dziedzińca, który jest na zewnątrz sanktuarium świątyni, wyrzuć go precz i nie mierz, bo
został dany narodom, a one będą deptać święte miasto przez Czterdzieści dwa miesiące.


Henryk napisał/a:
Tamten obłąkaniec był Według Ciebie "Bożym palcem".
A ten, który także zabijał na oślep?
http://wiadomosci.onet.pl...ozywocie/wpgk3b

Obaj to psychiczni i moralni dewianci.
Należy takich izolować od społeczeństwa!


Ty chyba specjalnie jesteś uparty. :roll:

Ten cały Holmes zamordował przypadkowe osoby dla zabawy, natomiast żyd - zgodnie z Torą, która
go obowiązuje - przystąpił do ataku na paradę zboczeńców siejącą zgorszenie w Mieście Świętym.
W pierwszym przypadku to byli niewinni ludzie, a w drugim winni. Ten pierwszy zrobił to dla
zaspokojenia psychopatycznych pobudek, a żyd, by postąpić zgodnie z Prawem Bożym.
Trzeba być albo człowiekiem ograniczonym przez nauki sekty albo złośliwym, aby zrównywać ze sobą te dwa wydarzenia. :roll:

Jedynym przewinieniem tego żyda jest to, że nie wierzy w Pana Jezusa. Jednak trudno mu
się dziwić, skoro niektórzy wyznawcy Zbawiciela potępiają go za to, że postępował zgodnie
z Biblią. Taki sobie jeszcze pomyśli, że Jezus kazał olać co poniektóre Prawa Boże, przez co
uzna, że to nieprawdziwy Mesjasz. Oczywiście to nie musi być przyczyna odrzucenia Jezusa
przez żydów, ale mniemam, że niektóre nauki i tradycje chrześcijan mogą zniesmaczać
judaistów, szczególnie gdy nie są one zgodne z PŚ, jak np. bałwochwalstwo w KRK.
Jednakże to ich nie usprawiedliwia, bo jakby mieli chęci to spojrzeliby, co Jezus naprawdę
nauczał o Prawie Bożym i być może przestaliby oczerniać jego osobę.
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-10, 13:14   

Rethel postanowił podzielić się z wami swoją twórczością. Cieszcie się bo taki dzień rzadko się
zdarza. :)

Rethel napisał/a:
Są naiwniacy, którzy dali sobie wmówić, że homoniewiadomo jest okay.
Homoseksualizm wg nich nie jest grzechem a Bóg kocha kochających inaczej. Chrześcijanie
uznający osoby robiące takie rzeczy za niewinne duszyczki na ogół twierdzą jednocześnie, że
biblijne zapisy mówiące o tym, że Bóg brzydzi się pedałami oraz nakazujące ich bezwzględną
eksterminację, są jedynie odzwierciedleniem ducha czasów i lokalnej plemiennej kultury, gdyż
Pan Bóg uwzględniał poziom rozwoju tych prymitywnych, nieoświeconych jeszcze tęczową
propagandą społeczeństw. Z ostatnią kropką zaczyna się jednak kretynizm, bowiem te osoby,
wysuwając takie a nie inne twierdzenia, jednocześnie suponują, że Pan Bóg, ze względu na
lokalne i czasowe okoliczności, nakazał/zaakceptował zabijanie niewinnych osób - a wraz z
nastaniem Chrześcijaństwa, zamknął przed ówcześnie żyjącymi drogę do zbawienia... Nie
dziwota więc, że osoby reprezentujące tak niski poziom intelektualny, że nie są nawet w stanie
ogarnąć tego co tak naprawdę mówią, są w stanie uwierzyć w każdą głupotę jaką im się
podsunie - w tym wypadku w to, że Pan Bóg popiera tęczową rewolucję...



Życzę miłego czytania i myślę, że Rethel także. :-D

I po raz kolejny usilnie wzywam wszystkich do udzielenia odpowiedzi na bardzo ważne pytanie.

Która część świata wg was jest biblijna: niebieskawa czy czerwonawa :?:
https://en.wikipedia.org/wiki/Same-sex_marriage#/media/File:World_laws_pertaining_to_homosexual_relationships_and_expression.svg
Ostatnio zmieniony przez Al-Wasik 2015-08-10, 16:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-08-10, 15:29   

Wasiczek napisał/a:
Rethel postanowił podzielić się z wami swoją twórczością. Cieszcie się bo taki dzień rzadko się

Byłem dziś u chirurga...miałe zagrożenie życia przez zapalanie przy wyżynającycm się ostatnim zębie z moich cudnych ósemek...czułem się źle po, bo dostałem antybiotyki na 2 tyg teraz itd., ale teraz po przeczytaniu tego czuję się jeszcze gorzej. Dziękuję :)
Wasiczek napisał/a:
I po raz kolejny usilnie wzywam wszystkich do udzielenia odpowiedzi na bardzo ważne pytanie.

Słuchaj chłopcze, nie pchaj się do cudzego łózka, bo sam swoje życie prowadzisz tak przykładnie, ze na miejscu Twojej matki sprałbym Ci dupę i nie usiedziałbyś z rok na niej. Biblia nie zakazuje bicia dzieci, a takim kimś jesteś i na to zasługujesz, bo za bardzo się puszysz.

Zajmij się swoim życiem, tak samo jak Twój guru, który siedzi u rodziców na garnuszku i co chwila mnie zaprasza do znajomych :-/ pisałem mu już wielokrotnie, ze nie przyjmę od niego zaproszenia do znajomych, bo jest zwyczajnym chamem i jego wiedza biblijna jest tylko wiedzą, nie buduje a burzy. Jest człowiekiem wyrachowanym, którego nigdy na to forum nie wpuszcze i jego wpisów również. Dlatego kolejny wpis z jego strony bedzie karany warnem, juz o tym kiedyś pisałem.
Bez odbioru i prosze sie na mnie nie skarżyć, bo używam waszej broni.
Jeden zaakceptowany wpis na forum od Rethela i odchodzę :) nie pozwole na tego człowieka w tym miejscu. Nie bedzie siał swojej nienawiści w miejsce gdzie rozmawiamy o Biblii w sposób kulturalny.
On jest jak krowa, który duzo ryczy, ale mało mleka daje.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-10, 16:00   

bartek212701 napisał/a:
Słuchaj chłopcze, nie pchaj się do cudzego łózka, bo sam swoje życie prowadzisz tak przykładnie, ze na miejscu Twojej matki sprałbym Ci dupę i nie usiedziałbyś z rok na niej. Biblia nie zakazuje bicia dzieci, a takim kimś jesteś i na to zasługujesz, bo za bardzo się puszysz.


Przestań mi tu rozprawiać o dzieciarni, bo sam jesteś ode mnie niewiele starszy, a emanujesz
arogancją i chamstwem, które próbujesz wmawiać innym. Ty moją panią matkę zostaw w
spokoju, bo ona doskonale zna moje zdanie na temat pedałów i nie ma nic przeciwko takiemu
biblijnemu podejściu do sprawy.
Pan Bóg nakazał nawet kamieniować dzieci, jeżeli ich demoralizacja zaszła za daleko i nie
pomagały pouczenia rodziców, kapłanów czy sędziów. Tylko, że w Biblii mowa jest o dziatwie
krnąbrnej, a na pewno nie można tak powiedzieć o kimś kto rozpowszechnia spojrzenie na
sprawę pederastii po bożemu, a tak właśnie robię ja.

bartek212701 napisał/a:
Zajmij się swoim życiem, tak samo jak Twój guru, który siedzi u rodziców na garnuszku i co chwila mnie zaprasza do znajomych pisałem mu już wielokrotnie, ze nie przyjmę od niego zaproszenia do znajomych, bo jest zwyczajnym chamem i jego wiedza biblijna jest tylko wiedzą, nie buduje a burzy. Jest człowiekiem wyrachowanym, którego nigdy na to forum nie wpuszcze i jego wpisów również. Dlatego kolejny wpis z jego strony bedzie karany warnem, juz o tym kiedyś pisałem.
Bez odbioru i prosze sie na mnie nie skarżyć, bo używam waszej broni.
Jeden zaakceptowany wpis na forum od Rethela i odchodzę nie pozwole na tego człowieka w tym miejscu. Nie bedzie siał swojej nienawiści w miejsce gdzie rozmawiamy o Biblii w sposób kulturalny.
On jest jak krowa, który duzo ryczy, ale mało mleka daje.


Taki krótki wpis, a ile kłamstw, oszczerstw i nienawiści. :roll:

bartek212701 napisał/a:
Byłem dziś u chirurga...miałe zagrożenie życia przez zapalanie przy wyżynającycm się ostatnim zębie z moich cudnych ósemek...czułem się źle po, bo dostałem antybiotyki na 2 tyg teraz itd., ale teraz po przeczytaniu tego czuję się jeszcze gorzej. Dziękuję


To chyba znowu musisz odwiedzić lekarza, tym razem psychiatrę, bo chyba cierpisz na fobię
przed niektórymi osobami. Przy okazji może wyleczysz u siebie rozchwianie emocjonalne, póki nie
jest za późno.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-08-10, 16:04   

Wasiczek napisał/a:
Przestań mi tu rozprawiać o dzieciarni, bo sam jesteś ode mnie niewiele starszy, a emanujesz
arogancją i chamstwem, które próbujesz wmawiać innym.

W przeciwieństwie do Ciebie na siebie zarabiam. Więc wybacz chłopcze.
Wasiczek napisał/a:
To chyba znowu musisz odwiedzić lekarza, tym razem psychiatrę, bo chyba cierpisz na fobię
przed niektórymi osobami. Przy okazji może wyleczysz u siebie rozchwianie emocjonalne, póki nie
jest za późno.

Warn.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-08-10, 16:22   

Walczysz Wasiczku przeciwko niebiblijnym zachowaniom. Prosze, powiedz mi ile krzyży i obrazów świętych itd., macie w domu? Jak pomagasz rodzinie odejść od fałszywego kultu? Chodzisz na religię?
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-10, 17:31   

bartek212701 napisał/a:
Zajmij się swoim życiem, tak samo jak Twój guru, który siedzi u rodziców na garnuszku i co chwila mnie zaprasza do znajomych


To za ten garnuszek zwróć teraz Rethelowi pieniądze z podatku, cwaniaku!


bartek212701 napisał/a:
W przeciwieństwie do Ciebie na siebie zarabiam. Więc wybacz chłopcze.


A to pewnikiem zarabiasz śpiewaniem w necie... :-D
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-08-10, 17:42   

Wasiczek, Przemuś :-D nie szalej, bo ze mną krótka piłka.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15