FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: nike
2015-08-12, 16:13
Boży bojownik w Jerozolimie
Autor Wiadomość
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-10, 22:20   

bartek212701 napisał/a:
Wasiczek, Przemuś nie szalej, bo ze mną krótka piłka.


Opamiętaj się z tym popieraniem pedałów, bo już niedługo będzie Armagiedon i możesz przez tą
swą miłość do pederastów źle skończyć. Idź dalej tą drogą, którą obecnie kroczysz, a dużo na tym
stracisz. Spokorniej i nawróć się do biblijnego spojrzenia na świat, a wiele na tym zyskasz.

bartek212701 napisał/a:
Walczysz Wasiczku przeciwko niebiblijnym zachowaniom. Prosze, powiedz mi ile krzyży i obrazów świętych itd., macie w domu? Jak pomagasz rodzinie odejść od fałszywego kultu? Chodzisz na religię?


Jeden krzyż i kilka świętych obrazków. W każdym razie nikt się do nich nie modli ani też nie bije
pokłonów. Oczywiście tłumaczę moim rodzicom o bałwochwalstwie i szkodliwościach z tym
związanych, bo tyle mogę zrobić. Próbowałem zdejmować obrazy, ale pani matka się nie zgodziła.
Biblia zobowiązuje mnie do szacunku wobec rodziców, więc nie próbuję nic robić na siłę.
Ale co ty możesz o tym wiedzieć skoro kilka dni temu krytykowałeś publicznie swoich rodziców,
że nie potrafią sobie dać rady z wychowaniem swojego drugiego syna.

Na religię chodzę, bo dlaczego nie. Jestem katolikiem i nie należę do lewackiej propagandy, której
wadzi ten przedmiot w szkole.

Cytat:
Jakby matka wasiczka dowiedziała się co on w sieci wypisuje, to pewnie by go zlała :-D bo obrazów w domu ma i krzyży. Na lekcje religii chodzi, modli sie do obrazu papieża i Jezusa i do krzyża. Jego sprawa, ale niech Was za to nie krytykuje, skoro ROBI TO SAM!


Już dzisiaj pokazałeś swoje prawdziwe oblicze łgarzu. Ja nie rozumiem, po co tak nagminnie
kłamać. :roll:
Nie modlę się do żadnych obrazów, to zwykłe oszczerstwo.
A za chodzenie na religię nikogo nie krytykowałem, to już twój kolejny wymysł niepoparty
faktami. Jak chcesz to sobie tak bredź i kłam, ale Pan Bóg cię za to oceni.

P.S.
Proszę się odczepić od mojej pani matki.
 
     
Listek
VIP


Potwierdzenie wizualne: 2015
Pomógł: 581 razy
Dołączył: 11 Sie 2014
Posty: 2615
Poziom: 40
HP: 351/5017
 7%
MP: 2395/2395
 100%
EXP: 154/168
 91%
Wysłany: 2015-08-11, 09:02   

Hbr 12:14 nbg-pl "Ubiegajcie się o pokój ze wszystkimi
oraz o uświęcenie, bez którego nikt nie zobaczy Pana."


Rz 1:27 mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie."

Izajasz 19,22 oni zaś nawrócą się do Boga , który ich wysłucha i uleczy.

Na razie mamy czas łaski, czas na uświęcanie się przykazaniami Boga.


"Podczas gdy Prawo zostało dane za pośrednictwem Mojżesza,
łaska i prawda przez Jezusa Chrystusa spełniły się." J 1:17


Kpł 20:13 "Gdyby jakiś mężczyzna współżył z mężczyzną, tak jak się współżyje z kobietą, obaj popełnili czyn ohydny.

My sami, bez sądu nie mamy prawa wymierzać nikomu wyroku, ani złodziejowi, ani mordercy, ani żadnemu przestępcy prawa.

1 Jan 3,4 grzech jest przestępstwem zakonu.



:) :) :)
_________________
Bóg jest wciąż taki sam i się nie zmienia.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-08-11, 13:10   

Wasiczek napisał/a:
bo już niedługo będzie Armagiedon

Pan Paweł głosi już takie proroctwa, Przemku? :)
Wasiczek napisał/a:
Spokorniej i nawróć się do biblijnego spojrzenia na świat, a wiele na tym zyskasz.

Wyrzuc z domu bałwany, potem mnie ucz.
Wasiczek napisał/a:

Na religię chodzę, bo dlaczego nie. Jestem katolikiem i nie należę do lewackiej propagandy, której
wadzi ten przedmiot w szkole.

Śliczna ekumenia, a modlisz się do krzyża i obrazu Iana Pawła II na tych religiach? :)
Wasiczek napisał/a:
Proszę się odczepić od mojej pani matki.

Nie obchodza mnie bałwochwalcy, ja się nimi brzydze :)
Pozdrawiam
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13609
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 388/608
 63%
Wysłany: 2015-08-11, 13:25   

bartek212701, przestań z tym modleniem się do krzyża, chyba nie potrzebnie o tym piszesz, każdy ma własny rozum przecież.

Odpuść trochę, masz z czego. :-D
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-11, 17:20   

bartek212701 napisał/a:
Pan Paweł głosi już takie proroctwa, Przemku?


Przestałeś już wierzyć w rychły Armagiedon?

http://chnnews.pl/index.p...-w-sluzbie.html

Plugawi sodomici przez "agenturalną" działalność i prowokacje próbują niszczyć chrześcijańskie
zbory. Oczywiście ubolewają nad tym, że spotykają się z negatywnymi dla nich komentarzami
oraz robią szopkę o tym, że stali się ofiarami całej sprawy i robią z siebie propagatorów
"gejowskiego chrześcijaństwa'. Pfu! Toż to oksymoron! Tym działaczom LGBT już się całkiem
poprzewracało w makówkach. Aż dziw bierze, że pojawiają się wspólnoty chrześcijańskie
tolerujące, a nawet(o zgrozo!) propagujące to świństwo! :evil:

bartek212701 napisał/a:
Śliczna ekumenia, a modlisz się do krzyża i obrazu Iana Pawła II na tych religiach?


Nie modlę się do żadnych obrazów, więc proszę o zaprzestanie tej błazenady, która nie przystoi
twojej osobie.
Rób sobie takie żarty dalej, zobaczymy czy na Sądzie też tak się będziesz śmiał!


bartek212701 napisał/a:
Nie obchodza mnie bałwochwalcy, ja się nimi brzydze
Pozdrawiam


To już szczyt bezczelności tego młodego nikczemnika!
Za kogo ty się uważasz chamie? Gdzie ta kultura, której tak często domagasz się od innych? :roll:
Najpierw sugeruje, że się moją matką brzydzi, a potem z uśmiechem na ustach pisze
"pozdrawiam". Takich dwulicowych cwaniaczków nie cierpię!

Wzywam właścicielkę forum do ukarania usera Bartka za chamstwo
jakim emanuje od kilku dni, które skutkuje oszczerstwami z jego strony, obrażaniem członków
rodziny innych userów, ale także prześmiewczym i ordynarnym zachowaniem. Brak reakcji
będzie równoważny zgodzie administratorki na szczeniacką postawę i potwierdzi to
bardzo niski poziom forum, o czego przyczynach pisałem kilka miesięcy.
Ostatnio zmieniony przez Al-Wasik 2015-08-11, 19:44, w całości zmieniany 7 razy  
 
     
Migdałek
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-11, 18:54   

Akurat Twojej rodziny nikt nie obraża, jedynie próbuje poruszyć Twoje myślenie przykładem najbliższym Twojemu sercu. Co innego jest bowiem sprzeciw wobec propagowaniu homoseksualizmu a co innego morderstwo z zimną krwią.

Spróbuj wyobrazić sobie sytuację gdy jakiś antykatolicki fanatyk wpada na mszę niedzielną z nożem i rani/zabija Twoich najbliższych. Wyobraź sobie jak byś się czuł czytając komentarze: Dobrze zrobił, pogonił to bałwochwalstwa, medal mu za biblijne zachowanie ?
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6003/6468
 92%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2015-08-11, 20:55   

Migdałek napisał/a:
Akurat Twojej rodziny nikt nie obraża, jedynie próbuje poruszyć Twoje myślenie przykładem najbliższym Twojemu sercu. Co innego jest bowiem sprzeciw wobec propagowaniu homoseksualizmu a co innego morderstwo z zimną krwią.

Spróbuj wyobrazić sobie sytuację gdy jakiś antykatolicki fanatyk wpada na mszę niedzielną z nożem i rani/zabija Twoich najbliższych. Wyobraź sobie jak byś się czuł czytając komentarze: Dobrze zrobił, pogonił to bałwochwalstwa, medal mu za biblijne zachowanie ?


Mądrze napisałaś Migdałko.

Wasiczku jako chrześcijanin masz obowiązek przestrzegać prawa świeckiego, które zabrania samosądów.
Myślisz, że w Starożytnym Izraelu, mógł sobie każdy wymierzać kary jak sobie chce?
To było państwo teokratyczne, a i tak musieli być świadkowie czynu zabronionego przez prawo mojżeszowe.
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-12, 00:19   

https://vine.co/v/egd3vwt1JPF

http://chnnews.pl/index.p...seksualizm.html

Teraz widać jak na dłoni komu tak naprawdę pederaści służą, choć można było to już wcześniej
podejrzewać. Czy potrzeba czegoś więcej, by jawnie potępić sodomizm jako antyboży i antybiblijny?
Gif w szczególności dedykuję tolerantom pedalstwa, by opamiętali się i zobaczyli kto tak naprawdę
za tym stoi. Jak w obliczu tego można potępiać żyda, który postąpił wg Tory? No jak? :roll:
 
     
Migdałek
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-12, 00:47   

olus i tropiciel może Ci podrzucić kilka "fajnych" filmików, które pokazują że katolicy naprawdę służą szatanowi czy więc poprzesz człowieka, który wpadłby z nożem na msze i zabił twoich bliskich? Pomyśl zamiast wrzucać filmiki z neta
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-12, 01:06   

Cytat:
olus i tropiciel może Ci podrzucić kilka "fajnych" filmików, które pokazują że katolicy

Tutaj Benjamin :) Nie uogolniaj bo ja tego nie robie.Jestem zdania ze wsrod katolikow(takze w innych denominacjach) sa rozni "zboczency" itd i jest to faktem ale nie twierdze ze kazdy "zwykly" katolik jest jakims "satanista"/"zboczencem".I jestem zdania ze tych roznych "zboczencow" nalezaloby anihilowac!

ps.nie kazdy pedal jest satanista ale kazdy jest zboczencem
ktory jesli sie nie nawroci to zostanie spalony...
Ostatnio zmieniony przez Olus 2015-08-12, 01:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6003/6468
 92%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2015-08-12, 01:42   

Wasiczek napisał/a:
Jak w obliczu tego można potępiać żyda, który postąpił wg Tory? No jak?


a co mnie obchodzi Żyd jak i tak nie postąpił zgodnie z Torą.
Wasiczku doucz się kto mógł kamieniować homoseksualistów w Starożytnym Izraelu.
Myślisz, że według osądu według prawa mojżeszowego mógł tak sobie zadzgać bezbożnika?
Czy tylko pojedynczy Żyd ? Czy całe miasto po rozpoznaniu sprawy ?
Jako chrześcijanie mamy być podlegli pod prawo świeckie, które zabrania samosądu.
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-12, 11:23   

Migdałek napisał/a:
Akurat Twojej rodziny nikt nie obraża, jedynie próbuje poruszyć Twoje myślenie przykładem najbliższym Twojemu sercu. Co innego jest bowiem sprzeciw wobec propagowaniu homoseksualizmu a co innego morderstwo z zimną krwią.


Jakie morderstwo z zimną krwią, bój się Boga Migdałko, co ty wypisujesz? Przecież w
Starożytnym Izraelu takie precedensowe sytuacje zdarzały się często i Jehowa nawet nagradzał
ludzi, którzy takie swoje idee wprowadzali w czyn. Mamy tu choćby przykład wymienionych
uprzednio Pinechasa i Jehu. Oni się nie cackali, wzięli sprawy w swoje ręce, wyrżnęli
bałwochwalców w pień, a przecież nikt im nie kazał tego robić. To były ich własne inicjatywy, co
jak pokazuje Biblia spodobało się Panu Bogu.
Można także tutaj postawić za wzór jednego z większych mężów bożych - proroka Eliasza. On to
rozprawił się ze sługami Baala, wcale się z nimi nie patyczkował.

Wtedy Eliasz powiedział do nich: "Schwytajcie proroków Baala! Nie pozwólcie ujść żadnemu z
nich! " Od razu ich schwytali, a Eliasz sprowadził ich do doliny potoku Kiszon i tam ich pozabijał.


Czy takich sługów Jahwe i im podobnych też potępisz i nazwiesz niegodziwymi ich czyny, tak jak
w przypadku tego żyda? Żyd znalazł się w takiej, a nie innej sytuacji. Nadal jest pod mocą Tory,
a okoliczności były wyjątkowe, bo raz, że działo się to w Mieście Świętym, a dwa, że było ono
plugawione przez paradę sodomitów. Świadków było aż nadto, bo to ludzie na ulicach widzieli, a
i może w telewizji też.

Migdałek napisał/a:
próbuj wyobrazić sobie sytuację gdy jakiś antykatolicki fanatyk wpada na mszę niedzielną z nożem i rani/zabija Twoich najbliższych. Wyobraź sobie jak byś się czuł czytając komentarze: Dobrze zrobił, pogonił to bałwochwalstwa, medal mu za biblijne zachowanie ?


:->: http://wiadomosci.wp.pl/k...l?ticaid=11563f

Trzy lata temu niepoczytalny chłop oblał obraz Królowej Niebios czarną farbą. Co prawda
przekroczył prawo świeckie i katolickie, ale z punktu widzenia biblijnego nie zrobił nic złego.
Naprawdę szkoda, że z tymi bałwanami w Kościele nikt nie chce nic zrobić. Jak już ktoś skapnie
się, że to zło jest rozplenione w Kościele, to najczęściej tchórzy, ucieka i swą całą nienawiść oraz złość
kieruje na Kościół. Mało zostaje takich, co chcieliby podjąć walkę z tym grzechem. Jak dalej tak
pójdzie to nie skończy się to dobrze.
Dewocyjni katolicy non stop modlą się do tych posągów i bożków, łamią najważniejsze
przykazania: I, II, III, IV. Skończy się jak w Izraelu, bo był on pod przymierzem, znał Prawa.
Dokładnie tak jak Kościół.

Migdałek napisał/a:
olus i tropiciel może Ci podrzucić kilka "fajnych" filmików, które pokazują że katolicy naprawdę służą szatanowi czy więc poprzesz człowieka, który wpadłby z nożem na msze i zabił twoich bliskich? Pomyśl zamiast wrzucać filmiki z neta


Ale proszę cię, nie urągaj swojej pobożności i nie zrównuj tego co ja zapodałem z informacjami i filmikami
Olusa czy Beniamina, w których najczęściej sytuacje są wyrywane z kontekstu. Zresztą ja Benka zjechałem za to
co wypisuje. I co? Bezczelnie mnie owarnowano.
Ja swój cel wykonałem. Dostałaś jasny znak, kto tak naprawdę jest panem pedałów. Ten gif sam
za siebie mówi. Nic dodać, nic ująć. Co ty zrobisz z tą informacją, to już twoja sprawa. Ja realizuję
jedynie chrześcijański obowiązek głoszenia prawdy z Biblii, jaki nałożyli na mnie Pan Jezus i
apostołowie.
Ostatnio zmieniony przez Al-Wasik 2015-08-12, 15:17, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-12, 11:46   

Krystian napisał/a:
a co mnie obchodzi Żyd jak i tak nie postąpił zgodnie z Torą.


No i widzisz, znowu bredzisz, a jeszcze wczoraj wieczorem taki fajny biblijny wpis na Szajsboxa
dałeś. Widać niepotrzebnie dostałeś tę pochwałę. Ignorujesz fakty i ważne są dla ciebie tylko twoje
wyobrażenia. Szkoda! :roll:

Cytat:
Wasiczku doucz się kto mógł kamieniować homoseksualistów w Starożytnym Izraelu.
Myślisz, że według osądu według prawa mojżeszowego mógł tak sobie zadzgać bezbożnika?
Czy tylko pojedynczy Żyd ? Czy całe miasto po rozpoznaniu sprawy ?


Żyd postąpił zgodnie z Torą, w której jest nakaz nietolerowania zboczeń.

Jakby Jeremiasz zadźgał naczelnego świątynnego nierządnika, bez sądu torzynego, to czy Jehowa by go potępił?

Pinechas tak jak i Jehu żadnych sądów nie urządzał, tylko przeszedł od razu do roboty, mimo że
Tora i związane z nią instytucje sądownicze były już wówczas wprowadzone. Czy Pan Bóg go
potępił, że w takich precedensowych okolicznościach postąpił tak, a nie inaczej?

Nic podobnego, dzięki temu że zadźgał kogo zadźgał, Jehowa zawarł z nim przymierze i od niego
pochodzili wszyscy późniejsi arcykapłani.

Napomknięty tu wcześniej Eliasz wytracił 450 proroków Baala i 400 proroków świętego
słupa(Aszery) - Jezebel była na niego wsciekła i chciała go zabić. Co zrobił Jehowa? Nie dość, że
go nie potepił, to jeszcze chronił go. Dlaczego, przeciez powybijał ich bez sądu, wbrew Torze i
wbrew prawu świeckiemu!

Samuel zadźgał Agaga, mimo, ze był chroniony przez świeckie prawo saulowe jako jeniec, oraz
nie odbyły się żadne procedury związane z Torą.

Dawid bez sądu opartego na Torze zabił Amalekitę.

Salomon zabił Joaba, bez żadnych zbędnych procedur.

Jozjasz przeprowadził reformę religijną w kraju - poniszczył ołtarze, spalił na nich sługów bożków
i powybijał wróżbitów. Oj przydałaby się podobna zmiana w KK, oj przydałaby się.

Choć ostatnia trójca miała tytuły królewskie, to jednak pod Torę też podlegali.

Krystian napisał/a:
Jako chrześcijanie mamy być podlegli pod prawo świeckie, które zabrania samosądu.


Ale my teraz piszemy o ŻYDZIE. Skup się na nim, bo tym, co napisałeś powyżej tylko się
ośmieszasz. ŻYD TO NIE CHRZEŚCIJANIN! Nawet jakby twoje twierdzenie było poprawne, to nie
tyczy się ono ŻYDA.
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-12, 12:41   

Ja wam powiem szczerze , ze miałbym zbyt slabe sumienie zeby dokonać takiej egzekucji
Zostalem wychowany w kulturze Europejskiej , ktora życie ceni na 1 miejscu
Mimo ze wiem , ze Prawda i Wiara sa najważniejsze,
to jednak życia oderbrać bym nie mógł obojętnie czy grzesznikowi , czy nie
i stąd są te zgrzyty- z naszego wychowania.

ze człowieka nieraz Prawo Mojżeszowe przeraża
Jednak trzeba wiedzieć, ze to Prawo Boże i nie wyrokowac co dobre a co złe, po własnym wychowaniu, a raczej uznać wyższość wychowania biblijnego
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-12, 14:03   

zion599 napisał/a:
Ja wam powiem szczerze , ze miałbym zbyt slabe sumienie zeby dokonać takiej egzekucji
Zostalem wychowany w kulturze Europejskiej , ktora życie ceni na 1 miejscu
Mimo ze wiem , ze Prawda i Wiara sa najważniejsze,
to jednak życia oderbrać bym nie mógł obojętnie czy grzesznikowi , czy nie
i stąd są te zgrzyty- z naszego wychowania.

ze człowieka nieraz Prawo Mojżeszowe przeraża
Jednak trzeba wiedzieć, ze to Prawo Boże i nie wyrokowac co dobre a co złe, po własnym wychowaniu, a raczej uznać wyższość wychowania biblijnego


No i to jest wzorowa wypowiedź jak powinno się podchodzić do takich spraw i je oceniać. :)
Nikt przecież tutaj nie nawołuje do zażynania sodomitów na ulicy, ale ostrzega przed potępianiem
kogoś, gdy już do takiej sytuacji dojdzie, szczególnie jeżeli zmuszają do tego okoliczności.
Nie można potępiać takich zachowań, jak też nie powinno się mówić, że są one niebiblijne.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15