FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przestępstwo na forum
Autor Wiadomość
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-13, 19:51   Przestępstwo na forum

Chcę oświadczyć userowi bartek212701, że w najbliższych dniach zamierzam udać się na pobliską
komendę policji w celu złożenia zawiadomienia o popełnionym w dniu wczorajszym przestępstwie
szantażu. Skany są już gotowe, świadków mam, więc sprawa ruszy w trybie natychmiastowym.

User myślał, że dam mu się zastraszyć i spełnię żądanie. Na swoje nieszczęście przeliczył się, a mi
udało się go przechytrzyć dzięki popełnianych przez niego błędach podczas nieudolnego
zastraszenia. Jak powiada mądrość ludowa: Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy i myślę, a
nawet jestem przekonany, że i tym razem się ona sprawdziła. Poprzednie nikczemne uczynki
tego człowieka uchodziły płazem, lecz tym razem wpadł jak śliwka w kompot.
Cóż, sprawiedliwość Jahwe dosięga każdego złoczyńcy. Z pomocą moich zaufanych przyjaciół
udało mi się zwietrzyć zakulisowe gierki, co pozwoliło z kolei obalić kłamstwa wypowiadane przez
tego pozbawionego krzytny honoru człowieka.


Administracja powinna podjąć natychmiastowe kroki i wywalić tego przestępcę bez cienia
wątpliwości, a już na pewno nie powinna pozwalać mu dalej pełnić funkcji admina.
Człowiek z zerem przyzwoitości i chrześcijańskości jest tylko zgorszeniem dla przebywających tu
użytkowników i wielu na pewno stąd odejdzie, gdy dowie się kto ma władzę na forum.

No bo jak innych może sądzić osoba, która złamała nie tylko punkt 2., 3., 5. regulaminu forum, ale
także i prawo świeckie? Niepodjęcie jakichkolwiek działań będzie się równało zgodzie administracji
na popełnianie przestępstwa na forum i szczerze wątpię by wpłynęło to na wzrost ruchu
użytkowników. Chyba, że właścicielce forum odpowiada to, że to miejsce będzie pozbawione zasad
moralnych i nie ma nic przeciwko takim zachowaniom. Raczej nie sądzę, by tego chciała, ale
zobaczymy.

Ja powiem jeszcze tylko jedno. Nienormalnym jest przeszukiwanie czyichś profili czy kont, by
wykorzystywać znalezione tam informacje do szantażowania osób. Takie coś podchodzi pod
niepoczytalność albo coś w tym rodzaju. Kto wie, może kiedyś po sprzeczce z którymś z adminów
Bartkowi przyjdzie do głowy pomysł anihiliacji forum... :roll:

Załączniki:
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-08-13, 20:01   

No to teraz ja złożę zawiadomienie, bo nie masz żadnego dowodu. A teraz pełen hormonów mały gnojku wyjaśnię Ci, jak prosto jest grac na Twoim rozumieniu, którego po prostu brak.

Wystarczy wejść na naszą klase i wpisac Przemysła Wąsik, sa tam Twoje zdjęcie. Podajesz swoje dane na gg, i tu, ze jestes z Wyszmontowa, tam są również Twoi rodzice podani w sieci, jakiś Sołtys i pan od przewózek.
Jesteś tak narwanym człowiekiem, ze po prostu musisz przeklinac i nie było mi ciężko o tym napisac, po drugie sam masz takie przezwisko wpisane na nk. Na fb widze co masz w lajkowanych, korwin i inne, to się domyśliłem co za brednie mozesz wypisywać. Co, bałeś sie?
Po trzecie, masz sklerozę, bo ja pisałem już Tobie i Olusowi, ze wrabiałem tak na webd forum ludzi, ze się włamuje, a czegoś takiego nie potrafię, podałem nawet ZMYŚLONĄ nazwę programów do włamywania się, ciężko było sprawdzić w google? :)

Jedno słowo: IGNORANT...

P.S. ładne screeny Olus zrobił, to Twoja opiekunka?
Nie czytałem też Twojego wpisu, bo piszesz tak ohydną polszczyzną, że wolałem się domyślić co tam zawarłeś "mądrego".
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-08-13, 20:07   

Ja polecam Ci iść na policję i niech Ci sprawdzą konto. Jak się okaże, że mnie tam nie było, to jeszcze karę zapłacisz, a nie, Ty nie, Twoi rodzice, bo jak przystało na dorosłego, osiemnastoletniego człowieka nadal jestes na garnuszku...
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-08-13, 20:14   

Wasiczek napisał/a:
mi
udało się go przechytrzyć dzięki popełnianych przez niego błędach
:shock:
Wasiczek napisał/a:
w celu złożenia zawiadomienia o popełnionym w dniu wczorajszym przestępstwie
:shock:
Wasiczek napisał/a:
sprawiedliwość Jahwe dosięga każdego złoczyńcy
:shock:
Wasiczek napisał/a:
pozbawionego krzytny honoru
:shock:
Cytat:
No bo jak innych może sądzić osoba, która złamała nie tylko punkt 2., 3., 5. regulaminu forum, ale
także i prawo świeckie?
:shock: to nasz regulamin jest prawem świętym?
Wasiczek napisał/a:
wzrost ruchu
użytkowników
Ludzie, ruszajcie się!!!! Wasiczek uwaza, że jesteście nieruchawi :-D

1. Słownik poprawnej polszczyzny, nie wiesz co to jest składnia, nie znasz też odmiany polskich rzeczowników.
2. Masz tragiczną składnię...co Ty dostajesz z wypracowań? dwóje i tróje z minusem? Nie wróżę lepszych ocen przy takich kardynalnych zaniedbaniach językowych.
3. Przejrzałem Cię bez sprawdzania Twojego konta, czemu? Bo jesteś zadufanym w sobie człowiekiem, który pomimo codziennego popełniania błędów jest przekonany o swojej wielkości. Wielki, to Ty jesteś w sieci, a w realu wiadomo jaki :)
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-13, 20:19   

bartek212701 napisał/a:
Wystarczy wejść na naszą klase i wpisac Przemysła Wąsik, sa tam Twoje zdjęcie. Podajesz swoje dane na gg, i tu, ze jestes z Wyszmontowa, tam są również Twoi rodzice podani w sieci, jakiś Sołtys i pan od przewózek.
Jesteś tak narwanym człowiekiem, ze po prostu musisz przeklinac i nie było mi ciężko o tym napisac, po drugie sam masz takie przezwisko wpisane na nk. Na fb widze co masz w lajkowanych, korwin i inne, to się domyśliłem co za brednie mozesz wypisywać. Co, bałeś sie?
Po trzecie, masz sklerozę, bo ja pisałem już Tobie i Olusowi, ze wrabiałem tak na webd forum ludzi, ze się włamuje, a czegoś takiego nie potrafię, podałem nawet ZMYŚLONĄ nazwę programów do włamywania się, ciężko było sprawdzić w google?


A myślisz, że po czym się domyśliłem, że to całe włamanie to zwykły blef mający mnie skłonić do
ukłonienia się tobie? Wystarczyło już się skapnąć że raz zrobiłeś edycję posta, bo napisałeś tam
sprzeczne informacje z poprzednimi, co udało mi się zauważyć. Wpisanie niejakiego "scotfha" nic
konkretnego nie wyświetlało. O portalach właśnie jakbyś, nie zauważył napisałem w ostatnim
akapicie. Akurat mam dobrą pamięć i pomyślnie udało mi się skojarzyć skąd wyłapałeś moje
nazwy.
Jednak nic to nie zmienia, szantaż był, choćbyś nie wiem jak chciał się wykaraskać.

bartek212701 napisał/a:
A teraz pełen hormonów mały gnojku wyjaśnię Ci, jak prosto jest grac na Twoim rozumieniu, którego po prostu brak.


Właśnie widać kto reaguje pod wpływem hormonów. Wystarczyło uderzyć w czuły punkt i już
zaczyna się wyzywanie i wywyższanie się. :roll:
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 480 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7075
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5564/7220
 77%
EXP: 20/373
 5%
Wysłany: 2015-08-13, 20:21   Re: Przestępstwo na forum

Wasiczek napisał/a:
[...] najbliższych dniach zamierzam udać się na pobliską
komendę policji w celu złożenia zawiadomienia o popełnionym w dniu wczorajszym przestępstwie szantażu.

E tam...
Po co tracić czas, pieniądze na sprawę w sądzie Wasiczku?
Pozbieraj kamienie do kieszeni i postępuj po "Twojemu biblijnemu". :mrgreen:
A może lepiej będzie użyć noża jak ten Twój "sprawiedliwy"? :-?

Nie sieją takich, nie podlewają, a pleni się... :roll:
Chwasty zawsze wyrastają...
Ja osobiście walczę bez litości z chwastami, wyrywając je z pomiędzy warzyw...

Abyś nie domyślał się: Ciebie uważam za chwasta!
Aniś biblijny, aniś chrześcijanin... :-/
Do Twego towarzystwa dołożył bym jeszcze kogoś... :-(
Ostatnio zmieniony przez Henryk 2015-08-13, 20:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-13, 20:23   

Wasiczek napisał/a:
Administracja powinna podjąć natychmiastowe kroki i wywalić tego przestępcę bez cienia


Wydaje mi sie ze to bedzie ten paragraf
art. 191
§ 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia,podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Cytat:

No bo jak innych może sądzić osoba, która złamała nie tylko punkt 2., 3., 5. regulaminu forum

Wczoraj przepraszal a dzisiaj powtorka :-/

bartek212701 napisał/a:
A teraz pełen hormonów mały gnojku

http://sjp.pl/gnojku :roll:
Cytat:
ładne screeny Olus zrobił

Nie
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-13, 20:23   

bartek212701 napisał/a:
Ja polecam Ci iść na policję i niech Ci sprawdzą konto. Jak się okaże, że mnie tam nie było, to jeszcze karę zapłacisz, a nie, Ty nie, Twoi rodzice, bo jak przystało na dorosłego, osiemnastoletniego człowieka nadal jestes na garnuszku...


Ja cię nie będę oskarżał o włam, bo już od wczoraj wiem, że to kłamstwo, ale o szantaż.

bartek212701 napisał/a:
1. Słownik poprawnej polszczyzny, nie wiesz co to jest składnia, nie znasz też odmiany polskich rzeczowników.
2. Masz tragiczną składnię...co Ty dostajesz z wypracowań? dwóje i tróje z minusem? Nie wróżę lepszych ocen przy takich kardynalnych zaniedbaniach językowych.
3. Przejrzałem Cię bez sprawdzania Twojego konta, czemu? Bo jesteś zadufanym w sobie człowiekiem, który pomimo codziennego popełniania błędów jest przekonany o swojej wielkości. Wielki, to Ty jesteś w sieci, a w realu wiadomo jaki


Zabolała prawda? No chyba tak skoro atakujesz ad personam zamiast skupić się na
merytorycznych argumentach. To tylko świadczy o tobie. :roll:
 
     
Al-Wasik
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-13, 20:33   

bartek212701 napisał/a:
Jesteś tak narwanym człowiekiem, ze po prostu musisz przeklinac i nie było mi ciężko o tym napisac


A to już bezczelne kłamstwo. :evil:
Ci, z którymi rozmawiam doskonale wiedzą, że nie przeklinam.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-08-13, 20:35   

Cytat:
A myślisz, że po czym się domyśliłem, że to całe włamanie to zwykły blef mający mnie skłonić do
ukłonienia się tobie?

Nie domyśliłeś się nigdzie :-P hahaha, teraz ci się głupio przyznać :-D
Wasiczek napisał/a:
Właśnie widać kto reaguje pod wpływem hormonów. Wystarczyło uderzyć w czuły punkt i już
zaczyna się wyzywanie i wywyższanie się. :roll:

Jakoś musze się bronić, chociaż przyznaję, że w rozmowie podejmowanej z Tobą tracę :-/ po prostu moje wpisy wydają się być [Mi osobiście przede wszystkim] równie denne.
Wasiczek napisał/a:
Akurat mam dobrą pamięć i pomyślnie udało mi się skojarzyć skąd wyłapałeś moje
nazwy.

Ty teraz Bogu dziękujesz, ze mama Ci dupy nie przetrzepie i komputera nie zabierze :-D
Olus napisał/a:
Nie

Ojej, no to brzydkie screeny zrobiłes, co za różnica.
Wasiczek napisał/a:
Ja cię nie będę oskarżał o włam, bo już od wczoraj wiem, że to kłamstwo, ale o szantaż.

:-D miłego oskarżania, 3/4 Twoich wpisów nadaje się do prokuratury :)
Cytat:
Zabolała prawda? No chyba tak skoro atakujesz ad personam zamiast skupić się na
merytorycznych argumentach. To tylko świadczy o tobie. :roll:

_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13607
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 386/608
 63%
Wysłany: 2015-08-13, 21:41   

Widzę,że u was jak zwykle kłótnia, przestańcie się w końcu wygłupiać i podajmy sobie wszyscy ręce na zgodę, bo te kłótnie już za długo trwają. :-D
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-08-13, 21:50   

Ja podałem wczoraj. Dziś na to panowie dwaj plują :) Przeprosiłem obu, mnie zaden.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13607
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 386/608
 63%
Wysłany: 2015-08-13, 21:55   

bartek212701 napisał/a:
Ja podałem wczoraj. Dziś na to panowie dwaj plują :) Przeprosiłem obu, mnie zaden.


Dobrze zrobiłeś i poczekaj, nie bądź w gorącej wodzie kąpany, proszę ciebie. Bartku w tym sporze na mini czacie nie jesteś bez winy sam wiesz doskonale o tym, bo prowokowałeś do kłótni, ale Jezus karze nam wybaczać, więc zróbmy to przebaczmy so bie na wzajem i będzie znowu fajnie prosze was. :-D
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-08-13, 22:00   

bartek212701 napisał/a:
Ja podałem wczoraj. Dziś na to panowie dwaj plują :) Przeprosiłem obu, mnie zaden.


Dostales dzisiaj kolejnego napadu...i zaczales wyzywac.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-08-13, 22:11   

Olus, Odpisywać :) jedynie.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 14