FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
o Synu Zatracenia - Antychryście
Autor Wiadomość
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-09-09, 21:40   

ja sie domysliłem , ale niech bartek sam odpowie :)
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-09-09, 21:55   

Pokoja napisał/a:
bartek212701 napisał/a:
Henryk napisał/a:
Antychryst: αντιχριστος- antichristos- w miejsce Pomazańca
http://biblia.oblubienica...pter/2/verse/22

"przeciwnik Pomazańca" tak oddaje oblubienica :) Poza tym, nie pamiętam, by nazwany pewien pan, przez Jezusa antychrystem, zasiadał na jego miejscu, prawda?


"nazwany pewien pan, przez Jezusa antychrystem" - jaki werset masz tu na uwadze?


http://wol.jw.org/pl/wol/d/r12/lp-p/2006881 polecam, akurat pewne rzeczy bardzo trafnie wyjaśniają, nie to co niektórzy.
 
     
Pokoja 
VIP
ZIARNKoGORCZYCY


Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 720 razy
Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 6182
Poziom: 55
HP: 2177/12808
 17%
MP: 4652/6115
 76%
EXP: 160/330
 48%
Wysłany: 2015-09-09, 22:24   

bartek212701 napisał/a:
nike napisał/a:
A mnie to nie jest żal ludzi którzy mają uszy a nie słyszą i oczy a nie widzą i rozum, a nie potrafią go używać.

A mi szkoda, ale dlatego, że tak każdy z nas ma prawo siebie odebrać. Dla ziona ślepa jesteś Ty, bo nie posłuchasz Jego argumentów, tylko od razu je skreślasz, bo Katolik. Tak samo zion jest dla Ciebie ślepy, bo nie posłucha Twoich racji, bo jesteś Badaczką.
Ja myślę, że nikt z Was nie jest ślepy, po prostu oboje jesteście przekonani do swoich racji,


Używając języka matematycznego. Zdarza się tak, że dwa zbiory nie mają elementów wspólnych, ale należą do jednego większego zbioru, który jest dla nich wspólny.

Jest napisane:

Cytat:
Ilu nas tedy jest doskonałych, wszyscy tak myślmy; a jeśli o czymś inaczej myślicie, i to wam Bóg objawi; (16) tylko trwajmy w tym, co już osiągnęliśmy. Flp. 3:15,16


Wyrażane w tym wątku dwa odmienne stanowiska, które pozornie nie mają z sobą nic wspólnego jak woda i ogień przy pracy silnika, napędzają ten wątek.

Tak jak płaszcz wodny i ogień z spalanego paliwa, zapewniające pracę silnika, oddziela cylinder nie pozwalając na bezpośredni kontakt wody z ogniem (brak elementów wspólnych), tak argument, że anty - Chrystusem musi być ktoś pochodzący z Żydów i argument, że jest nim papież i papiestwo, oddziela chyba, przewidywany fakt, że ostatnim papieżem ma być Piotr Rzymianin. Może to być Żyd, posiadający obywatelstwo rzymskie, albo prozelita żydowski.

Tak na razie wstępnie, to tylko tyle, dla pokazania jak widzę sedno tego sporu tematu wątku.
_________________
http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=1817#36016 Bóg, który stworzył świat i wszystko, co na nim... Z jego ... rodu jesteśmy. Dz.17:24-28 Wierzę w: CHRZEST DLA SŁAWY OJCA I SYNA I TO DUCHEM ŚWIĘTEGO (Mat.28:19); DZIEŃ MAŁYCH POCZĄTKÓW PARUZJI CHRYSTUSA od 1874r. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=2344., powrót rozumu w społeczeństwie wyboru/1914r. http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa
 
     
Pokoja 
VIP
ZIARNKoGORCZYCY


Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 720 razy
Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 6182
Poziom: 55
HP: 2177/12808
 17%
MP: 4652/6115
 76%
EXP: 160/330
 48%
Wysłany: 2015-09-09, 22:45   

bartek212701 napisał/a:
Pokoja napisał/a:
bartek212701 napisał/a:
Henryk napisał/a:
Antychryst: αντιχριστος- antichristos- w miejsce Pomazańca
http://biblia.oblubienica...pter/2/verse/22

"przeciwnik Pomazańca" tak oddaje oblubienica :) Poza tym, nie pamiętam, by nazwany pewien pan, przez Jezusa antychrystem, zasiadał na jego miejscu, prawda?


"nazwany pewien pan, przez Jezusa antychrystem" - jaki werset masz tu na uwadze?


http://wol.jw.org/pl/wol/d/r12/lp-p/2006881 polecam, akurat pewne rzeczy bardzo trafnie wyjaśniają, nie to co niektórzy.


Dzięki, dobry materiał, ale nie dowiedziałem się z niego, który tekst masz na uwadze, że Pan Jezus nazwał kogoś anty - Chrystusem.
Proszę o ten werset.
_________________
http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=1817#36016 Bóg, który stworzył świat i wszystko, co na nim... Z jego ... rodu jesteśmy. Dz.17:24-28 Wierzę w: CHRZEST DLA SŁAWY OJCA I SYNA I TO DUCHEM ŚWIĘTEGO (Mat.28:19); DZIEŃ MAŁYCH POCZĄTKÓW PARUZJI CHRYSTUSA od 1874r. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=2344., powrót rozumu w społeczeństwie wyboru/1914r. http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa
 
     
Lenovo
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-09-10, 10:27   

zion599 napisał/a:
z przydługawego wykładu Henryka
wychodziłoby ze apostołowie to też Antychryści
bo byli namaszczeni, ale nie byli Chrystusem. Okey . :roll:


Zion, anty to przeciwnik. Apostołowie działali zgodnie z Jezusem i później. Antychryst miał się pojawić zgodnie z zapowiedzią w jakiś czas później. Zapowiedź na przyszłość.
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-09-10, 10:38   

no tak..
jakby co , mi nie musisz tego mowić :)
Ale Henryk zdaje sie nie dostrzegać , ze antychrystem musi być przeciwnik
tylko myśli ze antychrystem moze być ktoś kto wierzy w Chrystusa, lub jest namaszczony Duchem
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13552
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 331/608
 54%
Wysłany: 2015-09-10, 11:40   

zion599 napisał/a:
no tak..
jakby co , mi nie musisz tego mowić :)
Ale Henryk zdaje sie nie dostrzegać , ze antychrystem musi być przeciwnik
tylko myśli ze antychrystem moze być ktoś kto wierzy w Chrystusa, lub jest namaszczony Duchem


Nie zupełnie, przeciwnik , też może być w miejsce
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-09-10, 11:53   

nike ja nie widze sensu dyskusji z Tobą w tym temacie
bo żadne dowody w tym cytaty z Pisma Świętego - oblubienicy na Ciebie nie działają

cytat z oblubienicy :

wypierający się
odrzucający
że
Jezus
[JHWH jest zbawieniem]

nie
jest
Pomazaniec


reakcja nike - opaska na oczach.
ostatni raz odpisuje Tobie, chyba ze zaczniesz pisać poważnie i na temat.
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 480 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 6959
Poziom: 57
HP: 2433/14317
 17%
MP: 5390/6836
 78%
EXP: 263/359
 73%
Wysłany: 2015-09-10, 15:32   

zion599 napisał/a:
Ale Henryk zdaje sie nie dostrzegać , ze antychrystem musi być przeciwnik
tylko myśli ze antychrystem moze być ktoś kto wierzy w Chrystusa, lub jest namaszczony Duchem

Proroctwa to nie koncert życzeń- Zionie sześćsetny bez jednego. :lol:
Antychrystem jest ten, który stawia się na miejscu należnym jedynie prawdziwemu Pomazańcowi, czyli Chrystusowi.

Gdyby nawet dało się w jakiś cudowny sposób udowodnić, że ludzie związani z systemem papieskim (w pierwszym miejscu- kler) byli wzorem moralności, uczciwości, miłosierdzia, etc., to i tak pozostaje fakt przywłaszczenia sobie tytułów, przywileji,, rzekomej władzy i szacunku należnemu jedynie Chrystusowi.
Tylko Chrystus może odpuszczać grzechy, wiązać i rozwiązywać sprawy na niebie i ziemi...
Takimi Chrystusami byli jedynie apostołowie i nikt więcej po nich!


Nie wystarczy wierzyć w Chrystusa i mieć Go na ustach...
Mt 7:21 pau "Nie każdy, kto mówi do Mnie: «Panie! Panie!», wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz tylko ten, kto pełni wolę mojego Ojca, który jest w niebie."

W kwestii namaszczenia "duchem" współczesnych kapłanów, szczególnie kościołów powszechnych, lepiej będzie jeśli nic nie napiszę. 8-)
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-09-10, 19:50   

Cytat:
Antychrystem jest ten, który stawia się na miejscu należnym jedynie prawdziwemu Pomazańcowi, czyli Chrystusowi.


Nie, antychrystem jest ten , ktory wystepuje PRZECIWKO chrystusowi
jak sama nazwa wskazuje
anty to znaczy przeciw, to wie nawet dziecko w przedszkolu
Wy badacze macie tendencje do badania wszystkiego od ... konca strony
mówiąc cenzuralnie
Ze przepowiedziano ze bedzie taki jeden antychryst, ktory w miejsce Chrystusa
(a dokladniej to na tronie Boga)
to nie znaczy ze jest to nieodzowny atrybut antychrysta.


Zupełnie jak w przykładzie :
Zamachowiec jest to osoba , ktora z bronią w reku dokonuje aktu terroru
Pewien prorok przepowiedział ze
W roku 1999 pojawi sie szatniarz , który zrobi zamach w szkole
Logika badaczy : szatniarzem jest ktoś kto robi zamachy w szkole
:roll:

dedukcja godna Sherlocka Holmesa
ale ja wam jej z głowy nie wybije
Sory , kazdy czytający majacy choc odrobine inteligencji w głowie
tylko peknie ze śmiechu na wasze teorie :lol:


Dobra
od teraz prosiłbym o powazne wpisy i dostosowanie sie do mojej prośby
Bo ten temat został założony w poważnych celach a nie zeby robić cyrk,
tylko zeby badać sprawy - jak w pierwszym wpisie
Jezeli ma ktoś do powiedzenia coś na ten temat , to zapraszam
Z góry dziękuje wszystkim , którzy pomogą 8-)
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13552
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 331/608
 54%
Wysłany: 2015-09-10, 21:41   

zion599 napisał/a:
cytat z oblubienicy :

Z jakiej oblubienicy, nie bardzo rozumiem?
zion599 napisał/a:
wypierający się
odrzucający
że
Jezus
[JHWH jest zbawieniem]
nie
jest
Pomazaniec


nie rozumiem tego zdania.?
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Pokoja 
VIP
ZIARNKoGORCZYCY


Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 720 razy
Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 6182
Poziom: 55
HP: 2177/12808
 17%
MP: 4652/6115
 76%
EXP: 160/330
 48%
Wysłany: 2015-09-11, 01:09   

zion599 napisał/a:
ja sie domysliłem , ale niech bartek sam odpowie :)


Skoro Bartek milczy, to może go wyręczysz, dla dobra poważnej dyskusji w tym temacie. Wierzę, że należy uwzględnić, przedstawione tu kontrowersyjne argumenty.

Temat: Antychryst - Syn Zatracenia jest wielowątkowy. Tak go nam przedstawia Słowo Boże. Tematem tym zajmowałem się w wątku:

¤ Kozła róg - książe, szóstym królem z Ap. 17.10
http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=1893

Określenie Syn Zatracenia, pojawia się w Ewangelii Jana:

Cytat:
Dopóki byłem z nimi na świecie, zachowywałem w imieniu twoim tych, których mi dałeś, i strzegłem, i żaden z nich nie zginął, prócz syna zatracenia, by się wypełniło Pismo J. 17:12.

Powiedziałem wam, że Ja jestem; jeśli więc mnie szukacie, pozwólcie tym odejść; (9) aby się wypełniły słowa, które powiedział: Nie utraciłem żadnego z tych, których mi dałeś. J. 18:9


Są biblijne podstawy, aby uznać, że Judasz żył jeszcze, gdy Pan Jezus wypowiadał powyższe zdania. Judasz żył jeszcze, ale syn zatracenia zginął, a raczej:

SYN POTĘPIENIA POGUBIŁ SIĘ.

Określenie to kieruje naszą uwagę na człowieka, stworzonego na obraz Boży w dniu szóstym. Człowiek ten upadł i został potępiony przez Boga:

Cytat:
I nie tak ma się sprawa z darem, jak ze skutkiem grzechu jednego człowieka; albowiem wyrok za jeden upadek przyniósł potępienie, [...] (18) [...] przez upadek jednego człowieka przyszło potępienie na wszystkich ludzi, Rz. 5:16,18;

teraz nie ma żadnego potępienia dla tych, którzy są w Chrystusie Jezusie. Rz. 8:1


Treść powyższych tekstów kieruje naszą uwagę na fakt potępienia wszystkich, którzy umierają w Adamie i na to, że w Chrystusie nikt nie jest potępiony. Pan Jezus do samego końca zachował miłość do nieprzyjaciół swoich, a w tym i do Judasza, któremu umył nogi. Może to oznaczać, że będzie on miał jakąś cząstkę z Chrystusem, J. 13:8,10.

Pod wpływem oddziaływania szatana, stary upadły człowiek, pogubił się w Judaszu i w innych Żydach, którzy ulegli zatwardziałości. Doprowadziło to do współdziałania z rzymskimi poganami przeciwko Panu Jezusowi Chrystusowi. W ten sposób zaczęła działać tajemnica nieprawości, gdy cesarzem został Tyberiusz, syn z nieprawego łoża.

W tym miejscu, wskazane jest, aby uwzględnić przekaz zawarty w 11 rozdziale Księgi Daniela. Tylko tutaj w Piśmie Świętym, cztery razy, zostało użyte określenie, oznaczające urząd. Występuje ono w Dn. 11:7,20,21,38.

W Dn. 11:20 jest napisane o powstaniu innego urzędu niż urząd królewski, jaki dominował w trzech królestwach, powstałych po śmierci Aleksandra Wielkiego Macedońskiego. Tym innym urzędem jest urząd cezara, cesarza Cesarstwa Rzymskiego. Państwo Rzymskie wcześniej było innym małym rogiem kozła, czyli czwartym.

W Dn. 11:21 jest napisane, że na tym urzędzie zasiądzie wyrzutek, niegodziwiec, który bez powierzenia mu władzy królewskiej, przejmie ją podstępem. Już tu rozpoczyna się "działanie tajemnicy nieprawości":

Cytat:
Albowiem tajemna moc nieprawości już działa, tajemna dopóty, dopóki ten, który teraz powstrzymuje, nie zejdzie z pola. 2Tes. 2:7


Od tego czasu na tronie Cesarstwa Rzymskiego na przemian zasiadali cesarze zwalczający, tworzące się Chrześcijaństwo, odstępujące od wiary (1Tm. 4:1-3) i tacy, którzy mu sprzyjali. Doprowadziło to do powstania systemu papieskiego, Dn. 11:27,31-35. Nastąpił czas dwojakiego panowania, które charakteryzowało się potajemnym szkodzeniem i fałszywymi obietnicami.

Z Dn. 11:7 wynika, że drzewo króla południa miało przestać istnieć, jednak korzeń jego miał być zachowany, aż do wyrośnięcia z niego latorośli. W ten sposób tekst wskazuje, że królestwo to miało się odrodzić w późniejszym czasie i ukształtować swój odrębny system korzeniowy. Wskazuje to na powstanie innego urzędu,

W królestwie króla południa panowała dynastia Ptolemeuszów. Królestwo to przestało istnieć w 30r.p.n.e. za czasu panowania Kleopatry.

Inny urząd jaki powstał w tej części świata, to urząd Kalifa i Sułtana. Do urzędu tego odnosi się Dn. 11:36-39. Treść Dn. 11:29-35, 40-45, wskazuje na ponowny najazd króla północy na króla południa. Rozpoczął się on krucjatami. Decydujące starcie, rozpoczynające czas ostateczny, nastąpiło w czasie kampanii Napoleońskiej w 1799r.

Wielka Rewolucja Francuska, zapoczątkowała odmianę losu narodu Żydowskiego. Protektorat Wielkiej Brytanii nad terytoriami tureckimi (a w tym i nad Palestyną) od 1878r., przywrócenie Żydom w 1914r., prawa do powstania Państwa Izrael ze stolicą w Jerozolimie i mandat od 1918r., sprzyjały Żydom. Na podstawie rezolucji ONZ z 1947r., w 1948r., powstało Państwo Izrael ze stolicą w Jerozolimie.

CDN.
_________________
http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=1817#36016 Bóg, który stworzył świat i wszystko, co na nim... Z jego ... rodu jesteśmy. Dz.17:24-28 Wierzę w: CHRZEST DLA SŁAWY OJCA I SYNA I TO DUCHEM ŚWIĘTEGO (Mat.28:19); DZIEŃ MAŁYCH POCZĄTKÓW PARUZJI CHRYSTUSA od 1874r. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=2344., powrót rozumu w społeczeństwie wyboru/1914r. http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-09-11, 02:12   

musicie pokutować i nawrócić się, gdy jest jeszcze na to czas
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-09-11, 02:35   

nike napisał/a:
zion599 napisał/a:
cytat z oblubienicy :

Z jakiej oblubienicy, nie bardzo rozumiem?
zion599 napisał/a:
wypierający się
odrzucający
że
Jezus
[JHWH jest zbawieniem]
nie
jest
Pomazaniec


nie rozumiem tego zdania.?


Oblubienica http://biblia.oblubienica...pter/2/verse/22

wyklad adwentysty : https://www.youtube.com/watch?v=HE0xIZSrK80
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-09-11, 02:42   

zion599 napisał/a:
musicie pokutować i nawrócić się, gdy jest jeszcze na to czas


by bluźnić Jego imieniu i Jego przybytkowi, i mieszkańcom nieba. 7 Potem dano jej wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężyć ich, i dano jej władzę nad każdym ...

:-D

O Antychryście i jego matce -wizja św.Hildegardy
Jednak szalony morderca, to znaczy Syn Zatracenia, przybędzie w najbliższym czasie – jak dzień, który kończy się gdy zachodzi słońce, to znaczy gdy ostateczny czas się wypełnia, a świat traci swoją siłę. Moi wierzący, słuchajcie zatem tego świadectwa, pobożnie zrozumcie je dla waszego bezpieczeństwa, aby gwałtownie nie przyszedł do was nieświadomych ten strach niszczyciela i nie przywiódł was do upadku w niewierności i do waszej zguby. Dlatego też, pouczeni napomnieniami pełnymi wiary, uzbrójcie się i przygotujcie do bardzo zajadłej walki. Gdy zaś nastanie ten czas, w którym ów najbardziej niegodziwy zwodziciel ukaże się w strasznej formie, matka, która wydała na świat tego kłamcę, wyrzuci go. Ona od swego dzieciństwa od wieku młodzieńczego żywiona była diabelskimi sztukami na pustyni odrzucenia, między niegodziwymi ludźmi. Jej rodzice nie wiedzieli, że się tam znajduje, nie poznali też ludzi, z którymi przebywała. Diabeł namówił ją, by tam się udała, i w tym miejscu, zgodnie ze swoją wolą, pozostawił. Zwiódł ją, że jest świętym aniołem. Z tego też względu odłącza się ona od ludzi, aby łatwiej mogła się ukryć. Właśnie dlatego w tajemnicy połączyła się z pewnymi ludźmi, ale nie jest ich wielu, w najbardziej niegodziwym i bezprawnym nierządzie. Z nimi również skalała się w tak niegodziwej gorliwości, jakby to anioł święty rozkazał jej, by wykonywał to w grzesznym zapale. I tak oto w najgorętszej żarliwości nierządu poczęła Syna Zatracenia, nieświadoma, z nasienia którego mężczyzny został poczęty. Jednak Lucyfer, to znaczy Dawny Wąż, ucieszył się z tej obrzydliwości, na Mocy mojego słusznego przyzwolenia skaził to połączenie swymi sztukami i ze wszystkich swych sił posiadł je w łonie swej matki. W ten zaś sposób ów niszczyciel wyszedł z łona swej matki z duchem w całości wypełnionym przez Diabła. Stąd matka otwarcie mówi głupiemu i nierozsądnemu ludowi, Że nie ma męża i nie zna ojca swego dziecka. Natomiast o nierządzie, którego się dopuszczała, mówi, że jest święty, z tego powodu lud również uważa i nazywa go świętym. W ten właśnie sposób Syn Zatracenia wyrósł dzięki diabelskim sztukom ( patrz 1 Tes 2-3) i osiągnął pełnię wieku, nieustannie unikając znanego sobie ludu

Urywek z książki pt. Antychryst i koniec świata” wydawnictwo benedyktynów w Tyńcu.

Św. Hildegarda miała tez wizje dotyczące “papiestwa w ​​ciągu ostatnich dni”. Tak pisała O ostatnim papieżu i Antychryście:

“Muzułmanin nawróci się i zostanie kapłanem, biskupem i kardynałem, a gdy nowy papież zostanie wybrany (bezpośrednio przed ujawnieniem Antychrysta), to zostanie zabity z zazdrości zanim papież obejmie tron, gdyż on chce zostać papieżem. Gdy kardynałowie wybierają kolejnego papieża, a będzie nim ów kardynał tzw. antypapież to

2/3 chrześcijan pójdzie za nim. On i Antychryst pochodzących z plemion dzieci Izraela. “




:-D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14