FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
WIESŁAW
Autor Wiadomość
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-09-09, 21:48   WIESŁAW

Chciałem zakomunikować wszystkim, ze LENOVO to Pan Wiesław S. Znany nam tu wszystkim Świadek Jehowy. Nie pochwalamy kłamstwa i posiadania dwóch kont...tyle w temacie.
Czekam na wyjaśnienia.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-09-09, 22:07   

Lenovo i Wiesław S. używa formy 'apropos' http://biblos.feen.pl/vie...ighlight=#16853 :) jest jeszcze wiele zbieznych słów...idiolekt to jednak porażka...jak linie papilarne :-( niestety.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13552
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 331/608
 54%
Wysłany: 2015-09-09, 23:11   

Wiem,że Lenovo jest ŚJ i się cieszę, może dyskusja się rozkręci.
Jest miedzy nimi IP różne, Wiesiek chyba nie był zbanowany, wiec ma prawo wrócić pod swoim nickiem na forum.

Wiem też,ze Lenovo taki nick jest u Makariosa juniorem. Myślę, ze Wieśka by juniorem nie zrobił.
nie jestem przekonana,że to Wiesiek jest, chociaż mam jednego na uwadze, ale też IP się nie zgadza.

Przeczytałam kilkanaście postów Wieśka i chyba masz rację, a to cwaniaczek heheheh :-D
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Lenovo
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-09-10, 08:12   

Jak już wspomniałem, to forum jest naprawdę pełne niespodzianek. Cieszy mnie fakt, że jestem w centrum uwagi, ale niestety typowania są błędne i śmieszne podstawy do przypisywania komuś osobowości jakiej nie posiada. Owszem, jestem ŚJ.
Jeżeli wspomniany Wiesław ma możliwość wrócić, to wyślijcie mu taką informację, będzie nas dwóch, zawsze raźniej. Ciekawe tylko, dlaczego tutaj nie ma nikogo z moich braci duchowych, chociaż mogę się domyślić....
Ps. Na wszystkich nowych robicie taką nagonkę? Czegoś się obawiacie? Przypomina mi to trochę czasy PRL-u, UB.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13552
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 331/608
 54%
Wysłany: 2015-09-10, 09:54   

Lenovo, Bardzo ciebie przepraszam, za nasza nadgorliwość, ale z userem Wieśkiem, mieliśmy trochę problemów i teraz na zimne dmuchamy.
A jeżeli chodzi o to moje ,że taki sam nick jest u Makariosa, to tez widać, tylko zbieg okoliczności jest.
Jeszcze raz przepraszam za nas wszystkich, jesteśmy tylko ludźmi i mamy prawo do błędów.
Jeżeli chodzi o forum czy zostać, czy odejść zrobisz jak zechcesz. wolałabym,żebyś został. mile pozdrowionka :-D
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-09-10, 10:16   

Lenovo nie kazdy lubi zaślepionych ludzi, do których nic nie dociera
Ja wieśka nie znałem i obstawiałem ze jesteś innym człowiekiem
z wyjątkowo wrednym charakterem o nicku Bobo (też Świadek Jehowy)
który był obłudnikiem i jedyne czego chcial to pod płaszczykiem porządku na forum, wyrzucić tych co mają inne zdanie niż on, podczas gdy sam zachowywał sie z 200 razy gorzej
Dlatego i ja z chęcią chcialem sie go pozbyć bo mąciciel nie potrzebny by był
Drugi Świadek jaki tu przebywał również miał paskudny charakter, bo był zwykłym trollem
mysmy mieli lekkie spinki a ten niczym biblijny Cham obnażał nas , zeby samemu sie wywyższać.
Tylko jeden Świadek tutaj byl w miare w porządku (konik polny) ale musiał wyjechać
Jak widzisz nieciekawą macie historie bracia, nic dziwnego , ze wolimy innych gości.

A teraz - wracając do tematu oświeć nas - jakim cudem Ty i Wiesiek macie to samo IP?
 
     
Lenovo
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-09-10, 10:23   

nike napisał/a:
Lenovo, Bardzo ciebie przepraszam, za nasza nadgorliwość, ale z userem Wieśkiem, mieliśmy trochę problemów i teraz na zimne dmuchamy.
A jeżeli chodzi o to moje ,że taki sam nick jest u Makariosa, to tez widać, tylko zbieg okoliczności jest.
Jeszcze raz przepraszam za nas wszystkich, jesteśmy tylko ludźmi i mamy prawo do błędów.
Jeżeli chodzi o forum czy zostać, czy odejść zrobisz jak zechcesz. wolałabym,żebyś został. mile pozdrowionka :-D

W porządku Pani Administrator. Proszę tylko o usunięcie szkalujących moją osobę postów. Myślę, że nikt nie chciałby być potraktowany podobnie. Jest zasada Jezusa która głosi:"„Dlatego wszystko, co chcecie, żeby ludzie wam czynili,+ wy też im podobnie czyńcie; takie w istocie jest znaczenie Prawa i Proroków"(Mateusza 7:12). Gdyby mi nie zależało na mojej opinii i powadze forum, które określa się jako biblijne, pewnie rozpocząłbym batalię obronną publicznie tak jak uczyniono ze mną. Ale słudzy Boży tak nie postępują. Nie żywię urazy. Ale proszę usłuchać mojej rady. Jeżeli twierdzimy, że reprezentujemy Boga i Jego Syna, forum określamy mianem Biblijne, to Administracja szczególnie winna zadbać o to, aby inni to czuli. Zauważyłem, że Admin Bartek, pozwolił sobie na niepochlebne uwagi pod moim adresem również w miejscu, gdzie prowadzi się luźne rozmowy. Słowa są jak pióra, łatwo je rozpuścić, trudno potem pozbierać.
 
     
Lenovo
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-09-10, 10:42   

zion599 napisał/a:
Lenovo nie kazdy lubi zaślepionych ludzi, do których nic nie dociera
Ja wieśka nie znałem i obstawiałem ze jesteś innym człowiekiem
z wyjątkowo wrednym charakterem o nicku Bobo (też Świadek Jehowy)
który był obłudnikiem i jedyne czego chcial to pod płaszczykiem porządku na forum, wyrzucić tych co mają inne zdanie niż on, podczas gdy sam zachowywał sie z 200 razy gorzej
Dlatego i ja z chęcią chcialem sie go pozbyć bo mąciciel nie potrzebny by był
Drugi Świadek jaki tu przebywał również miał paskudny charakter, bo był zwykłym trollem
mysmy mieli lekkie spinki a ten niczym biblijny Cham obnażał nas , zeby samemu sie wywyższać.
Tylko jeden Świadek tutaj byl w miare w porządku (konik polny) ale musiał wyjechać
Jak widzisz nieciekawą macie historie bracia, nic dziwnego , ze wolimy innych gości.

A teraz - wracając do tematu oświeć nas - jakim cudem Ty i Wiesiek macie to samo IP?

Zion...Wiesz co to jest IP? Kto Ci powiedział, że jest takie samo?
Przejdę do wcześniejszej twojej wypowiedzi.
Spokojnie Zion...Też jestem ŚJ i wcale nie podoba mi się to co piszesz na ich temat. Mam oczy i potrafię czytać. Bronią przekonań opierając się na biblii, dokładnie tak, jak ja to robię i wcale nie zamierzam w tym miejscu Ci przytakiwać. Przeczytałem sporo twoich wypowiedzi, i okazuje się, że nie radzisz sobie z argumentacją biblijną, a to znaczy, że wkrótce i o mnie do kogoś innego będziesz podobnie wypisywał.
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-09-10, 10:49   

1. To ze opierają sie na biblii to nic takiego , bo ja również opieram sie na biblii
i badacze i protestanci również..
Jednak nie wszyscy bronią punktu tak do konca biblijnego, świadkowie raczej wyuczonego na zebraniach.

2.chyba jesteś troche zbyt pobłażliwy dla swoich braci
i nie widzisz ich zachowania, podobnie zreszta jak oni
są wobec siebie totalnie bezkrytyczni, bo przecież oni są wybrani
a całą resztą steruje szatan, to jak mogą sie sobie obiektywnie przyjrzeć
nieidelizując troszki
hehe

3. Co do ip, to przecież w 1 wpisie bartek podał dowód, powieksz sobie...
Ale juz sie nie wtrącam , wyjaśnij to sobie z bartkiem.
Ostatnio zmieniony przez zion599 2015-09-10, 10:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13552
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 331/608
 54%
Wysłany: 2015-09-10, 10:50   

Bartka nie ma teraz, na pewno wypowie sie jak wejdzie na forum.

Acha nie jest tak,ze na forum naszym nie ma ŚJ sa ale ostatnio mało się udzielają i tak jak powiedział Zion z różnych przyczyn ich tutaj na razie nie ma.
Ponieważ ja znam mnóstwo ŚJ to tez chętnie z nimi dyskutuje, i dlatego kiedy z orientowałam się,ze jesteś ŚJ to sie ucieszyłam. :-D
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Lenovo
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-09-10, 11:12   

zion599 napisał/a:
2.chyba jesteś troche zbyt pobłażliwy dla swoich braci
i nie widzisz ich zachowania, podobnie zreszta jak oni
są wobec siebie totalnie bezkrytyczni, bo przecież oni są wybrani
a całą resztą steruje szatan, to jak mogą sie sobie obiektywnie przyjrzeć
nieidelizując troszki
hehe

Wybacz Zion, ale to końcowe twoje stwierdzenie, samo w sobie powoduje, że z trudem sam panuję, aby nie napisać ci w podobnym tonie. Po drugie, to, co zwróciło moją uwagę na tym forum, to właśnie zachowanie i nie tylko moich braci, gdzie rzeczywiście może nieco przesadzili, ale wszystkich userów-łącznie z administracją. Przepraszam za tę ocenę adminów, ale sam fakt, że jeden paraduje tutaj z warnem, już o czymś świadczy. Czy się mylę? Chcesz aby ciebie traktowano dobrze sam traktuj tak innych (Mateusza 7:12). Już dzisiaj cytowałem te słowa.
Cytat:
3. Co do ip, to przecież w 1 wpisie bartek podał dowód, powieksz sobie...
Ale juz sie nie wtrącam , wyjaśnij to sobie z bartkiem.

Czyli nie wiesz co to IP. Powiększyłem dla własnego spokoju, czy coś nie zostało spreparowane, bo nie wiem czego tutaj jeszcze się spodziewać. Proponuję, abyś sam powiększył i raz jeszcze popatrzył, bo może masz problem ze wzrokiem Zion.
Odnośnie postu Nike. Dziękuję za słowa uznania.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13552
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 331/608
 54%
Wysłany: 2015-09-10, 11:48   

Zion nie sa te same IP pisałam już o tym wczoraj, pomyliłeś się.
Powiedz mi Lenovo czy ty jesteś doskonałym? NIE i ja tez, Bartek tez itd.
Bartek sam sobie dał warna i ja uważam,ze słusznie, pokazał,ze admin też nie jest poza prawem, i tak w sumie podoba mi się to.

Jak będziemy już doskonali, to takich głupot nie będziemy czynić.

A teraz milo spędzajmy czas na forum, każde budowanie się w wierze jest dobre. :-D
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Lenovo
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 82251/88443
 93%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2015-09-10, 17:27   

nike napisał/a:
Zion nie sa te same IP pisałam już o tym wczoraj, pomyliłeś się.
Powiedz mi Lenovo czy ty jesteś doskonałym? NIE i ja tez, Bartek tez itd.
Bartek sam sobie dał warna i ja uważam,ze słusznie, pokazał,ze admin też nie jest poza prawem, i tak w sumie podoba mi się to.

Jak będziemy już doskonali, to takich głupot nie będziemy czynić.

A teraz milo spędzajmy czas na forum, każde budowanie się w wierze jest dobre. :-D

Nie jestem doskonały Nike. Ale nie rejestrowałem się tutaj po to, żeby być chłopcem do bicia. Ledwo wszedłem tutaj a od razu doznałem ataku. Czy dlatego, że stwierdziłem, że na tym forum należało by zmienić parę rzeczy? Uważam, że czasem dobrze jest słuchać kogoś, kogo jeszcze fora nie zdążyły zepsuć od wewnątrz. A swoją drogą i tak bym sobie na to nie pozwolił, ponieważ dla mnie, mój wewnętrzny człowiek, nad którym długo pracowałem, ma większe znaczenie, niż poważanie na jakimkolwiek forum, tylko dlatego, że się upodabniam do innych. Teraz muszę znikać, może jeszcze tutaj zajrzę.
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 480 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 6959
Poziom: 57
HP: 2433/14317
 17%
MP: 5390/6836
 78%
EXP: 263/359
 73%
Wysłany: 2015-09-11, 06:38   

Lenovo napisał/a:
Ledwo wszedłem tutaj a od razu doznałem ataku. Czy dlatego, że stwierdziłem, że na tym forum należało by zmienić parę rzeczy?

Daj już sobie spokój. :-(
Sam zachowałeś się nieelegancko już pierwszym postem.
Naturalnym odruchem było podejrzenie iż jesteś tym, o kogo Cię posądzano.
Mnie naszła identyczna myśl!

Czy wchodząc po raz pierwszy do obcego domu przesuwasz gospodarzom meble?
Rozkazujesz im, na jaki kolor mają przemalować ściany? :shock:
Nie żądaj zadośćuczynienia, tylko przysiądź... i pisz wreszcie coś sensownego.
Zapraszam.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2015-09-11, 19:28   

nike napisał/a:
Jest miedzy nimi IP różne, Wiesiek chyba nie był zbanowany, wiec ma prawo wrócić pod swoim nickiem na forum.
to jest zmienne IP terenowe. To ta sama osoba :)
Jak chcecie to sobie usuwajcie i dajcie się nabijać w butelkę.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13