FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Druga szansa dla Adama.
Autor Wiadomość
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-04-16, 14:03   

Henryk napisał/a:
Następuje „Wesele Barankowe”, na którym obecni są także goście weselni- wielki lud z Objawienia.
Wesele obywa się nie inaczej jak w niebie!
Po wywyższeniu i uwielbieniu Kościoła następuje „zabranie się” za sprawy świata.
Ap 5:10 bug "I uczyniłeś nas dla naszego Boga królami i kapłanami, i będziemy królować na ziemi."
Ucisk- podczas którego zniszczone zostaną wszelkie niesprawiedliwe instytucje, systemy itp., a następnie jest zmartwychwstanie pozostałej ludzkości.
Sądzę, że stopniowo- pierwsi zmarli będą ostatnimi…


Wesele bedzie na ziemi.Napisano ze Jezus porwie
lud Bozy w powietrze a nie do niebios Bozych
a poza tym w ile paruzji wierzysz?
w jedna czy dwie ? :)

Jezus nie po to przyjdzie na ziemie
zebyzaraz z powrotem wracac
do nieba.

Co do zmarwtychstania napisano
. 51 Pragnę wam jednak zdradzić wspaniałą tajemnicę: Nie wszyscy umrzemy, ale wszyscy otrzymamy nowe ciała. 52 Stanie się to w jednej chwili, w mgnieniu oka, przy dźwięku ostatniej trąby. Gdy ona zabrzmi, zmarli powstaną do życia w nieśmiertelnych ciałach, a my, żywi, również otrzymamy nowe ciała. 53 Bo to, co jest doczesne i śmiertelne, musi zostać zastąpione tym, co wieczne i nieśmiertelne. 54
Ostatnio zmieniony przez Olus 2016-04-16, 14:58, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-04-16, 14:22   

nike napisał/a:
Krystian napisał/a:
Russell zaćmił Ci oczy.
Jest wiele wersetów mówiących o tym, że sprawiedliwi posiądą ziemię
niegodziwcy wstaną tylko na sąd itd.
Ty natomiast wymyśliłaś sobie jakąś drugą szansę o której Biblia milczy.

Stań na wysokości i zacytuj te wersety.


Ja zacytuje :-P

Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię. (Mt 5:5)

22. Błogosławieni przez Pana posiądą ziemię, przeklęci przez Niego będą wyniszczeni.(Ps 37:22)


20. Nie zajdzie więcej słońce twoje, a miesiąc twój nie skryje się; bo Pan będzie wieczną światłością twoją; a tak dokonają się dni smutku twego.
21. Lud także twój, którzybykolwiek byli sprawiedliwi, na wieki odziedziczą ziemię, będą latoroślą szczepienia mego, dziełem rąk moich, abym w niem był uwielbiony.
22. Najmniejszy rozmnoży się na tysiące, a maluczki poczet w naród niezliczony. Ja Pan czasu swego prędko to uczynię.(Izajas 60:20-22)


Mysle ze wystarczy.
A co do zmartwychstania:

Przyp. 11:20-21
Ohydą dla Pana są ludzie przewrotnego serca, lecz podobają mu się ci, którzy postępują nienagannie. To rzecz pewna, że zły nie ujdzie kary, lecz potomstwo sprawiedliwych będzie wybawione.

Prz 11:7 Gdy umiera człowiek bezbożny, to kończy się wszelka nadzieja

Przyp. 11:19
Kto trwa mocno w sprawiedliwości, żyć będzie; lecz kto ugania się za złem, umrze.

Mat. 13:41-43
Syn Człowieczy pośle swoich aniołów i zbiorą z Królestwa jego wszystkie zgorszenia, i tych, którzy popełniają nieprawość, I wrzucą ich do pieca ognistego; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Wtedy sprawiedliwi zajaśnieją jak słońce w Królestwie Ojca swego. Kto ma uszy, niechaj słucha!

“A wielu z tych, którzy śpią w prochu ziemi, obudzą się, jedni do żywota wiecznego, a drudzy na hańbę i wieczne potępienie” (Dan. 12:2).

“Nadchodzi godzina, kiedy wszyscy w grobach usłyszą głos Jego i wyjdą ci, co dobrze czynili, by powstać do życia, a inni, którzy źle czynili. by powstać na sąd (Jan 5:28-29).


Stanalem na wysokosci ? 8-)
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6023/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2016-04-16, 15:13   

Olus napisał/a:
nike napisał/a:
Krystian napisał/a:
Russell zaćmił Ci oczy.
Jest wiele wersetów mówiących o tym, że sprawiedliwi posiądą ziemię
niegodziwcy wstaną tylko na sąd itd.
Ty natomiast wymyśliłaś sobie jakąś drugą szansę o której Biblia milczy.

Stań na wysokości i zacytuj te wersety.


Ja zacytuje :-P

Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię. (Mt 5:5)

22. Błogosławieni przez Pana posiądą ziemię, przeklęci przez Niego będą wyniszczeni.(Ps 37:22)


20. Nie zajdzie więcej słońce twoje, a miesiąc twój nie skryje się; bo Pan będzie wieczną światłością twoją; a tak dokonają się dni smutku twego.
21. Lud także twój, którzybykolwiek byli sprawiedliwi, na wieki odziedziczą ziemię, będą latoroślą szczepienia mego, dziełem rąk moich, abym w niem był uwielbiony.
22. Najmniejszy rozmnoży się na tysiące, a maluczki poczet w naród niezliczony. Ja Pan czasu swego prędko to uczynię.(Izajas 60:20-22)


Mysle ze wystarczy.
A co do zmartwychstania:

Przyp. 11:20-21
Ohydą dla Pana są ludzie przewrotnego serca, lecz podobają mu się ci, którzy postępują nienagannie. To rzecz pewna, że zły nie ujdzie kary, lecz potomstwo sprawiedliwych będzie wybawione.

Prz 11:7 Gdy umiera człowiek bezbożny, to kończy się wszelka nadzieja

Przyp. 11:19
Kto trwa mocno w sprawiedliwości, żyć będzie; lecz kto ugania się za złem, umrze.

Mat. 13:41-43
Syn Człowieczy pośle swoich aniołów i zbiorą z Królestwa jego wszystkie zgorszenia, i tych, którzy popełniają nieprawość, I wrzucą ich do pieca ognistego; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Wtedy sprawiedliwi zajaśnieją jak słońce w Królestwie Ojca swego. Kto ma uszy, niechaj słucha!

“A wielu z tych, którzy śpią w prochu ziemi, obudzą się, jedni do żywota wiecznego, a drudzy na hańbę i wieczne potępienie” (Dan. 12:2).

“Nadchodzi godzina, kiedy wszyscy w grobach usłyszą głos Jego i wyjdą ci, co dobrze czynili, by powstać do życia, a inni, którzy źle czynili. by powstać na sąd (Jan 5:28-29).


Stanalem na wysokosci ? 8-)


Nike je dobrze zna.
Mi napisała o wysokości zadania, aby temat podtrzymać.
Ciekawe czy do tych wersetów się odniesie?
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13633
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 412/608
 67%
Wysłany: 2016-04-16, 17:54   

Olus napisał/a:
Wesele bedzie na ziemi.

A to sobie potańczymy i pojemy :-D
Olus napisał/a:
Napisano ze Jezus porwie
lud Bozy w powietrze a nie do niebios Bozych

I co będzie sobie siedział na powietrzu? jak ty to sobie wyobrażasz?
Olus napisał/a:
a poza tym w ile paruzji wierzysz?

Parousja dokładnie znaczy OBECNOŚĆ i ja wierzę,że Jezus jest już obecny jako duchowa Istota na ziemi [w naszej atmosferze] od roku 1874, chronologia biblijna na to wskazuje.
Olus napisał/a:
51 Pragnę wam jednak zdradzić wspaniałą tajemnicę: Nie wszyscy umrzemy, ale wszyscy otrzymamy nowe ciała. 52 Stanie się to w jednej chwili, w mgnieniu oka, przy dźwięku ostatniej trąby. Gdy ona zabrzmi, zmarli powstaną do życia w nieśmiertelnych ciałach, a my, żywi, również otrzymamy nowe ciała. 53 Bo to, co jest doczesne i śmiertelne, musi zostać zastąpione tym, co wieczne i nieśmiertelne. 54

Te teksty dotyczą klasy niebiańskiej i ja uważam,że klasa ta jest już poza druga zasłoną.
Olus napisał/a:
Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię. (Mt 5:5)

W Tysiącleciu i po Tysiącleciu, ale najpierw muszą nauczyć się cichości, będą mieli na to prawie 1000 lat.
Olus napisał/a:
22. Błogosławieni przez Pana posiądą ziemię, przeklęci przez Niego będą wyniszczeni.(Ps 37:22)

Niszczenie niesprawiedliwych, będzie w Małym Okresie kiedy szatan zostanie rozwiązany.
Krystian napisał/a:
20. Nie zajdzie więcej słońce twoje, a miesiąc twój nie skryje się; bo Pan będzie wieczną światłością twoją; a tak dokonają się dni smutku twego.
21. Lud także twój, którzybykolwiek byli sprawiedliwi, na wieki odziedziczą ziemię, będą latoroślą szczepienia mego, dziełem rąk moich, abym w niem był uwielbiony.
22. Najmniejszy rozmnoży się na tysiące, a maluczki poczet w naród niezliczony. Ja Pan czasu swego prędko to uczynię.(Izajas 60:20-22)

Słońce---prawdy Nowego Testamentu, księżyc Stary Testament [Zakon prawo] bedą zawsze w pamięci naszej w Tysiącleciu, [będą zawsze rozważane]
Olus napisał/a:
Przyp. 11:20-21
Ohydą dla Pana są ludzie przewrotnego serca, lecz podobają mu się ci, którzy postępują nienagannie. To rzecz pewna, że zły nie ujdzie kary, lecz potomstwo sprawiedliwych będzie wybawione.

W Tysiącleciu nikt nie ujdzie kary, każdy będzie prześwietlony dokładnie, ale wstaną wszyscy, bo Jezus zmarł za grzeszników też, jedynie tak jak zawsze piszę nie wstaną ci którzy zgrzeszyli przeciwko DŚ, ale żeby zgrzeszyć przeciwko DŚ najpierw trzeba go mieć.
Krystian napisał/a:
Stanalem na wysokosci ?

Tak stanąłeś, z tym tylko,że teksty te odnoszą się do ludzkości w Tysiącleciu i ja się z nimi zgadzam
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-04-16, 18:18   

Cytat:
A to sobie potańczymy i pojemy :-D

Tak :)
Cytat:
I co będzie sobie siedział na powietrzu? jak ty to sobie wyobrażasz?

Co bedzie to bedzie.Nie bede fantazjowal.
Niektorzy twierdza ze chodzi o przeniesienie
w bezpieczne miejsce bo reszta ma zostac anihilowana.
Cytat:
Parousja dokładnie znaczy OBECNOŚĆ i ja wierzę,że Jezus jest już obecny jako duchowa Istota na ziemi [w naszej atmosferze] od roku 1874, chronologia biblijna na to wskazuje.

Biblia naucza ze Jezus jest dalej czlowiekiem i powroci widzialnie.
Cytat:
Te teksty dotyczą klasy niebiańskiej i ja uważam,że klasa ta jest już poza druga zasłoną.

Biblia tak nie dzieli ludzi.Tekst dotyczy wszystkich zbawionych.
Biblia naucza ze zmarli jeszcze spia a nie sa w niebie.
Biblia naucza ze ludzie beda zyc na ziemi
a nie w niebiosach Bozych.
Cytat:
W Tysiącleciu i po Tysiącleciu, ale najpierw muszą nauczyć się cichości, będą mieli na to prawie 1000 lat.

Biblia naucza ze wszyscy zostana przemienie w jednej chwili.
Cytat:
Niszczenie niesprawiedliwych, będzie w Małym Okresie kiedy szatan zostanie rozwiązany.

Powolujesz sie na apokalipse ktora jest ksiega symboli itd.
W listach i Ewangeli napisano ze Jezus odda kazdemu
na to co zasluzyl od razu jak wroci.Szybka akcja :)
Cytat:
W Tysiącleciu nikt nie ujdzie kary, każdy będzie prześwietlony dokładnie, ale wstaną wszyscy, bo Jezus zmarł za grzeszników też, jedynie tak jak zawsze piszę nie wstaną ci którzy zgrzeszyli przeciwko DŚ, ale żeby zgrzeszyć przeciwko DŚ najpierw trzeba go mieć.

Powstana wszyscy..nawet ci ktorzy zgrzeszyli przeciwko
duchowi sw wiec nawet Judasz.On tez uslyszy wyrok.
faryzeje nie mieli ducha sw.

Podsumowanie.

Bog dzieli ludzi na dwie grupy
sprawiedliwych i niesprawiedliwych.
sprawiedliwi odziedzicza ziemie i zycie wieczne.
niesprawiedliwi pojda do pieca,zadnej szansy juz nie bedzie.
Przyszla ludzkosc bedzie zyc wiecznie na ziemi a nie w niebosach Bozych.
Bezbozniczy nie beda zyli w krolestwie Chrystusa bo zostana wczesniej anihilowani.
Ostatnio zmieniony przez Olus 2016-04-18, 13:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13633
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 412/608
 67%
Wysłany: 2016-04-16, 20:05   

Olus napisał/a:
Biblia naucza ze Jezus jest dalej czlowiekiem i powroci widzialnie.

Biblia tak nie naucza, to ludzie sobie wymyślili,że Jezus w niebie jest człowiekiem.

Jeżeli Jezus swoje życie ludzkie oddał na śmierć za życie Adama człowieka, to Jezus nie może być dalej człowiekiem, bo już ludzkiego życia nie ma, bo je oddał.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-04-16, 20:14   

Cytat:
Biblia tak nie naucza, to ludzie sobie wymyślili,że Jezus w niebie jest człowiekiem.

Aha czyli Pawel wymyslil sobie
ze Jezus w niebie dalej jest czlowiekiem.
Cytat:
Jeżeli Jezus swoje życie ludzkie oddał na śmierć za życie Adama człowieka, to Jezus nie może być dalej człowiekiem, bo już ludzkiego życia nie ma, bo je oddał.

Napisano ze nadal jest.Bog wskrzesil czlowieka
i przemienil jego cialo ktore nie uleglo skazeniu.
Jezus wstapil do nieba w chwalebnym ciele jako czlowiek
a nie przemienil sie w jakiegos ducha.Jezus zaprzeczyl takim filozofiom :roll:
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-04-17, 10:18   

off przenioslem tutaj
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2016-04-17, 13:16   

Ale powiedzcie mi, dlaczego Adam miałby NIE WSTAĆ? To, że ktoś upadł, nie znaczy, ze nie ma szansy, przecież ludzie dziś grzeszą, upadają, umierają i jest dla nich (nas) nadzieja. Czemu odbierać ją Adamowi? Nasze dzisiejsze grzeszenie jest na równi z Adamem, bo on pouczony został tak samo jak my o konsekwencjach grzechu - patrz Biblia, w której informacje te dostaliśmy.
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-04-17, 13:20   

Wstanie do zycia wiecznego lub na wieczne potepienie.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2016-04-17, 13:27   

Cytat:
1 Kor. 15:42-49
42. Tak też jest ze zmartwychwstaniem. Co się sieje jako skażone, bywa wzbudzone nieskażone;
43. Sieje się w niesławie, bywa wzbudzone w chwale; sieje się w słabości, bywa wzbudzone w mocy;
44. Sieje się ciało cielesne, bywa wzbudzone ciało duchowe. Jeżeli jest ciało cielesne, to jest także ciało duchowe.
45. Tak też napisano: Pierwszy człowiek Adam stał się istotą żywą, ostatni Adam stał się duchem ożywiającym.
46. Wszakże nie to, co duchowe, jest pierwsze, lecz to, co cielesne, potem dopiero duchowe.
47. Pierwszy człowiek jest z prochu ziemi, ziemski; drugi człowiek jest z nieba.
48. Jaki był ziemski człowiek, tacy są i ziemscy ludzie; jaki jest niebieski człowiek, tacy są i niebiescy.
49. Przeto jak nosiliśmy obraz ziemskiego człowieka, tak będziemy też nosili obraz niebieskiego człowieka.
(BW)


W myśl tych słów wierzę, że Adam wstanie, ale myślę, że to nie zostało przez Boga wyartykułowane dosłownie. Ja Adamowi szanse bym dał. On w rzeczywistości miał dużo trudniej od nas, zwiedziony został bezpośrednio przez ukochaną i węża, a Bóg przyglądał się jego próbie i mu nie pomógł, choć pomagał wielu innym. Dlatego twierdzę, że Bóg ma też swój pomysł na wzbudzenie Adama :)
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13633
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 412/608
 67%
Wysłany: 2016-04-17, 13:28   

My mamy większą wiedzę od Adama co jest grzechem, a co nie, bo pomimo,że on był od nas doskonalszy, np. miał doskonałe cialo, nie chorował, miał doskonały umysł, potrafił nazwy dawać np. zwierzętom umiał wszystko czego się podiął, to jednak, nie miał doświadczenia ze złem i to go zgubiło , upadł na próbie POSŁUSZEŃSTWA, a raczej Ewa upadła, a on z miłości dla Ewy dobrowolnie zjadł owoc.
Dlaczego my mamy większa wiedzę, bo już dosyć napatrzyliśmy sie na śmierć i wszelkie zło jakie doświadczyliśmy i ja uważam,że my na punkcie posłuszeństwa Bogu mamy już specjalizację, a jednak jeszcze grzeszymy, Adam takiej nie miał.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2016-04-17, 13:29   

Olus napisał/a:
Wstanie do zycia wiecznego lub na wieczne potepienie.

No właśnie, wstać wstanie każdy, też tak twierdzę, bo tak mówi Pismo, jedni na lewo, drudzy na prawo. Tyle, że jest w Biblii nauka o tysiącleciu, która bywa nauką nieskładną w wielu miejscach.
Kiedyś popełniłem wyjaśnienie do tego tematu:

http://bibliaslowoboze.bl...-krolestwo.html
ewidentnie nie szanowałem 3 lata temu przecinka i znaków diakrytycznych ;-)
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-04-17, 13:49   

Bartek

Co do tysiaclecia to nie bede medrkowal
bo nie ogarniam apokalipsy :D
Adam wstanie jak pisalem.

“Nadchodzi godzina, kiedy wszyscy w grobach usłyszą głos Jego i wyjdą ci, co dobrze czynili, by powstać do życia, a inni, którzy źle czynili. by powstać na sąd (Jan 5:28-29).

Adam wstanie ale nie na kolejna szanse.
Taka juz mial po wygnaniu z edenu.
Zyl chyba z 930 lat,wychowal dzieci...
Nie jestem sedzia i nie ja decyduje
o czyim potepieniu lub zbawieniu
ale wydaje mi sie ze zostanie
zbawiony bo swoje zrobil
ze tak powiem..

Piszesz ze Adam zostal zwiedzony.
Pawel pisal ze nie Adam zostal
zwiedziony lecz Ewa ;)
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-04-17, 13:57   

nike napisał/a:
My mamy większą wiedzę od Adama co jest grzechem

O tak grzech znamy lepiej.Zakazow tez mamy duzo wiecej.
Po wygnaniu z edenu czlowiek zaczal dziczec.
tzn potomstwo Adama i Ewy.
Cytat:
a raczej Ewa upadła, a on z miłości dla Ewy dobrowolnie zjadł owoc.

ho ho :) jak lovelistycznie :-P
No nie wiem czy z milosci.
Nic o tym nie napisano.

Potem zamiast zachowac sie jak chlop z jajami
ktore naewno mial :D zaczal zwalac na swoja ukochana :roll:
Mi sie wydaje ze po prostu zobaczyl ze Ewci nic nie jest to tez kasnal :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13