FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Mieszanie Ras
Autor Wiadomość
Lamed
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-05-08, 06:02   

Cytat:
..Każdy samorządowiec, działacz lewicowy PO, Nowoczesnej, KOD-u i innych ma obowiązek być na tym marszu i zabrać ze sobą autokar pełen ludzi.

Dawniej "lewicowy" to mógł być tylko komunista lub socjalista, dziś nazywa się tak wysoko płatnych pachołków, sługusów wielkiego kapitału lub samych kapitalistów. Trudno się z tym tak do końca zgodzić, ponieważ wśród milionerów zdarzają się rozmaici ludzie, nie tylko geje i lesbijki oraz zwolennicy mieszania ras, aborcji i eutanazji, ale także osoby o "prawicowych" poglądach. :)
 
     
Migdałek
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-05-08, 13:06   

Lamed napisał/a:
nie tylko geje i lesbijki oraz zwolennicy mieszania ras, aborcji i eutanazji


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2016-05-08, 21:56   

Lamed napisał/a:
Migdałek napisał/a:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:?: :?: :?: :?: :?: :lol:

Napisz, o co chodzi, Plz bo nie rozumiem. :)


Migdałka zapewne odczytała Twój wpis w kontekście rasistowskim, wcale się jej nie dziwię :) tak to brzmi troszkę.
 
     
Lamed
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-05-08, 22:28   

bartek212701 napisał/a:

Migdałka zapewne odczytała Twój wpis w kontekście rasistowskim, wcale się jej nie dziwię :) tak to brzmi troszkę.
Bartku, nie piszmy za innych, ale dajmy im szanse na szczera i samodzielna wypowiedz.. :)

Odnosnie Twojego komentarza ...prosiłbym również o zrozumiale i pelne zdania. Nie bardzo wiadomo, co naprawdę chciales powiedzieć.. :)
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2016-05-08, 23:29   

Lamed napisał/a:
Odnosnie Twojego komentarza ...prosiłbym również o zrozumiale i pelne zdania. Nie bardzo wiadomo, co naprawdę chciales powiedzieć..

Chciałem powiedzieć, ze Twój komentarz brzmi rasistowsko :) Nie mam Cie jednak za rasistę, bo nie znam Twoich myśli i kontekstu w jakim te słowa napisałeś.
Iwona napisał/a:
Może wróćmy do głównego tematu dyskusji

:-x :-x :-x zaraz go zamknę, bo jest żenujący jak ten cały Marian Bezmózgowski...człowiek z fototapetą w książki :mrgreen:
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Lamed
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-05-09, 20:18   

bartek212701 napisał/a:

Chciałem powiedzieć, ze Twój komentarz brzmi rasistowsko :)
Bartku, pozwol ze odpowiem:
Kanadyjski rabin Abraham Feinberg na łamach wydawanego w Toronto czasopisma chrześcijańskiego „Maclean’s Review” zwrócił się do swych katolickich i protestanckich czytelników z apelem:

"Jedynym rozwiązaniem konfliktów społecznych są małżeństwa międzyrasowe […]”, toteż pilne jest przyjęcie „ustaw zachęcających do mieszania krwi”; „celowa promocja małżeństw mieszanych, to jedyny sposób na przyspieszenie zmian, które doprowadzą do całkowitego wyeliminowania przesądów rasowych – poprzez zlikwidowanie odrębności ras."

Tymczasem „New York Times” oddał w 1974 r. całą stronę na reklamę „National committee For Frutherance of Jewish Education” adresowaną do młodzieży żydowskiej, gdzie małżeństwa międzyrasowe zostały jednoznacznie napiętnowane:

"Małżeństwa mieszane są narodowym i osobistym samobójstwem. Najbardziej niezawodnym sposobem na zniszczenie narodu jest nakłonienie go do zawierania małżenstw poza jego religią […]; wówczas można być pewnym, że mężczyźni i kobiety utracą swoją tożsamość. Wartości i zasady, które wniosły tak ogromy wkład we współczesną kulturę i cywilizację znikną z powierzchni ziemi. Doświadczenie zgromadzone przez trzy tysiące lat, bogata spuścizna narodowa, słowem: wszystko, co jest istotnie wasze, zostanie bezecnie zaprzepaszczone. Jakiż to ból! Jaka katastrofa! Jakaż hańba!".

Cytat:
Nie mam Cie jednak za rasistę, bo nie znam Twoich myśli i kontekstu w jakim te słowa napisałeś.
Widzisz, co innego rasizm, a co innego kontakty seksualne białych z innymi rasami, które propagują masoni. Kiedy widze mezczyzne innej rasy z biala prostytutka, ogarnia mnie wstręt. Mój internacjonalizm ma swoje grranice. :lol:
 
     
Migdałek
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-05-09, 23:25   

Lamed napisał/a:
Migdałek napisał/a:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:?: :?: :?: :?: :?: :lol:

Napisz, o co chodzi, Plz bo nie rozumiem. :)


No właśnie ja też nie rozumiem co znaczy to pogrubione stwierdzenie dlatego zrobiłam oczy jak pięciozłotówki. Kim są zwolennicy mieszania ras?
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-05-09, 23:30   

Migdałek lamedowi chodziło o masonów tam wpis wyżej wyjaśnił
[dzis 20:18]
I jeśli to byłaby prawda to ja to potwierdzam , sztuczna kontrola czegokolwiek
w jakimś tam celu a szczegolnie narodzin, jest to ingerencja w sprawy Boże.
 
     
Migdałek
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-05-10, 00:07   

zion599 napisał/a:
Migdałek lamedowi chodziło o masonów tam wpis wyżej wyjaśnił
[dzis 20:18]
I jeśli to byłaby prawda to ja to potwierdzam , sztuczna kontrola czegokolwiek
w jakimś tam celu a szczegolnie narodzin, jest to ingerencja w sprawy Boże.


No właśnie czytam ten post i mam coraz większe wątpliwości :-?

Lamed napisał/a:
bartek212701 napisał/a:

Chciałem powiedzieć, ze Twój komentarz brzmi rasistowsko :)
Bartku, pozwol ze odpowiem:
Kanadyjski rabin Abraham Feinberg na łamach wydawanego w Toronto czasopisma chrześcijańskiego „Maclean’s Review” zwrócił się do swych katolickich i protestanckich czytelników z apelem:

"Jedynym rozwiązaniem konfliktów społecznych są małżeństwa międzyrasowe […]”, toteż pilne jest przyjęcie „ustaw zachęcających do mieszania krwi”; „celowa promocja małżeństw mieszanych, to jedyny sposób na przyspieszenie zmian, które doprowadzą do całkowitego wyeliminowania przesądów rasowych – poprzez zlikwidowanie odrębności ras."

Tymczasem „New York Times” oddał w 1974 r. całą stronę na reklamę „National committee For Frutherance of Jewish Education” adresowaną do młodzieży żydowskiej, gdzie małżeństwa międzyrasowe zostały jednoznacznie napiętnowane:

"Małżeństwa mieszane są narodowym i osobistym samobójstwem. Najbardziej niezawodnym sposobem na zniszczenie narodu jest nakłonienie go do zawierania małżenstw poza jego religią […]; wówczas można być pewnym, że mężczyźni i kobiety utracą swoją tożsamość. Wartości i zasady, które wniosły tak ogromy wkład we współczesną kulturę i cywilizację znikną z powierzchni ziemi. Doświadczenie zgromadzone przez trzy tysiące lat, bogata spuścizna narodowa, słowem: wszystko, co jest istotnie wasze, zostanie bezecnie zaprzepaszczone. Jakiż to ból! Jaka katastrofa! Jakaż hańba!".

Cytat:
Nie mam Cie jednak za rasistę, bo nie znam Twoich myśli i kontekstu w jakim te słowa napisałeś.
Widzisz, co innego rasizm, a co innego kontakty seksualne białych z innymi rasami, które propagują masoni. Kiedy widze mezczyzne innej rasy z biala prostytutka, ogarnia mnie wstręt. Mój internacjonalizm ma swoje grranice. :lol:


Przymus mieszanych małżeństw z jakichkolwiek powodów jest absurdalny i oba z cytowanych wywołują raczej uśmiech zażenowania dopóki człowiek nie uświadomi sobie, że istnieją ludzie, którzy traktują je poważnie.

Pismo Święte zdecydowanie zaleca małżeństwo w obrębie chrześcijaństwa jednak reguluje zupełnie związków z poganami, „Jeśli jakiś brat ma niewierzącą żonę, a ta godzi się dzielić z nim życie, niech jej nie porzuca. Podobnie jeśli żona ma niewierzącego męża, a ten godzi się pozostać przy niej, niech go nie porzuca. Gdyż niewierzący mąż jest uświęcony przez żonę i niewierząca żona jest uświęcona przez swojego męża...”(1 Kor 7,12-14). Nie ma tam natomiast nic o rasach czy narodowościach.

Wydaje mi się, że nie zdajesz sobie sprawy, że zarówno Jezus, apostołowie jak i pierwsi uczniowie nie byli rasy białej. Tak więc owym "obrzydliwym" związkiem moglo być małżeństwo ucznia pochodzącego z Azji mniejszej oraz nawróconej rodowitej rzymianki
 
     
Lamed
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-05-10, 05:16   

Migdałek napisał/a:

Przymus mieszanych małżeństw z jakichkolwiek powodów jest absurdalny i oba z cytowanych wywołują raczej uśmiech zażenowania dopóki człowiek nie uświadomi sobie, że istnieją ludzie, którzy traktują je poważnie.

Pismo Święte zdecydowanie zaleca małżeństwo w obrębie chrześcijaństwa jednak reguluje zupełnie związków z poganami, „Jeśli jakiś brat ma niewierzącą żonę, a ta godzi się dzielić z nim życie, niech jej nie porzuca. Podobnie jeśli żona ma niewierzącego męża, a ten godzi się pozostać przy niej, niech go nie porzuca. Gdyż niewierzący mąż jest uświęcony przez żonę i niewierząca żona jest uświęcona przez swojego męża...”(1 Kor 7,12-14). Nie ma tam natomiast nic o rasach czy narodowościach.

Wydaje mi się, że nie zdajesz sobie sprawy, że zarówno Jezus, apostołowie jak i pierwsi uczniowie nie byli rasy białej. Tak więc owym "obrzydliwym" związkiem moglo być małżeństwo ucznia pochodzącego z Azji mniejszej oraz nawróconej rodowitej rzymianki
Dzięki za tak interesujacą wypowiedź ! Wywiązała się ciekawa dyskusja, zarówno Twój post, jak i poprzednie wymagają wyczerpującej odpowiedzi. Niestety, w tej
chwili obowiązki mnie wzywają, ale odpiszę później.

W związku z tym mam prośbę do czujnej Moderacji o niezamykanie na razie tego wątku do czasu udzielenia odpowiedzi. :)

Spoko :) Temat nie łamie regulaminu.Nie śpiesz się..
Ostatnio zmieniony przez 2016-05-10, 07:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Olus
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-05-10, 13:54   

a propos ras

Muhammad Ali: Nie wolno mieszać ras, ponieważ każda rasa jest inna, a mieszanie zabija je
https://www.youtube.com/watch?v=FvGsMgcmgYo
 
     
Migdałek
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-05-10, 18:57   

Olus napisał/a:
a propos ras

Muhammad Ali: Nie wolno mieszać ras, ponieważ każda rasa jest inna, a mieszanie zabija je
https://www.youtube.com/watch?v=FvGsMgcmgYo


Porównanie z ptakami wyjątkowo nietrafione ponieważ ludzie nie wchodzą w związki z sakami typu lew, słoń i wieloryb a temu odpowiada porównanie myszołowów i wróbli.

Jeśli chce się szukać porównań zwierzęcy o odpowiednie jest porównanie ras psów lub kotów.

Wytłumacz srebrnej kotce w rui, że puchaty rudzielec z podwórka to kiepska partia :mrgreen: moje cztery próby wytłumaczenia śpią właśnie w wiklinowym koszyku i są wyjątkowo słodkimi mieszańcami.

P.S. Może ktoś przygarnie kotkę?
 
     
Lamed
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-05-11, 04:57   

Migdałek napisał/a:
Czy na „koderskie szmaty i zdrajców” mamy odpowiadać „pisowskimi szmatami i zdrajcami”?
Trzeba mieć niezły tupet, aby tak napisać. Jednak prawdziwym szkodnictwem społecznym jest cytowanie, rozpowszechnianie i propagowanie publiczne klamliwych bredni obrońców kompradorskiego systemu wyzysku i lichwy.

Cytat:
Przymus mieszanych małżeństw z jakichkolwiek powodów jest absurdalny i oba z cytowanych wywołują raczej uśmiech zażenowania dopóki człowiek nie uświadomi sobie, że istnieją ludzie, którzy traktują je poważnie.
Być może o tym nie wiesz, ale toczy się zajadła wojna w mediach pomiędzy zwolennikami propagowania przywilejów dla kolorowych, a zwolennikami zaprzestania dyskryminacji ludzi rasy białej. Biali, których populacja coraz bardziej maleje, a ich prawa sa łamane w tym kobiety i dzieci padają coraz częściej ofiarami nie tylko dyskryminacji prawnej, ale i przestępstw kolorowych kryminalistów.

Ze wszystkich 1.700.000 międzyrasowych przestępstw w ciągu roku, 90% z nich to przestępstwa popełniane przez Czarnych na Białych.
Każdego roku Czarni gwałcą 30.000 Białych kobiet. (mniej niż 35% wszystkich gwałtów jest zgłaszana na policję, dlatego prawdziwą liczbę szacuje się na 100.000).
Mniej więcej 1 na 50 czarnych mężczyzn jest nosicielem HIV lub AIDS.
Mniej więcej 1 na 4 czarnych mężczyzn jest nosicielem chorób wenerycznych.
Czarni mężczyźni są 15 razy bardziej narażeni na zakażenie wirusem HIV niż Biali.
Czarni 50 razy więcej niż Biali są skłonni popełniać indywidualne przestępstwa międzyrasowe.
Czarni 250 razy więcej są skłonni do popełniania przestępstw międzyrasowych w grupach zorganizowanych niż Biali.
Czarni popełniają więcej i bardziej brutalnie przestępstwa na Białych, niż odwrotnie.
Czarni popełniając przestępstwo w 56% wybierają Białe ofiary, Biali popełniając przestępstwo tylko w 2% wybierają Czarnych na swoje ofiary.
Czarni mordują Białych 18 razy częściej niż odwrotnie.
Około 1 miliona Białych zostało zamordowanych, okradzionych lub zgwałconych w 1992 roku.
Między 1964 a 2001 rokiem więcej niż 60.000 Białych zostało zamordowanych w międzyrasowych mordach w USA (porównaj to z 58.000 zabitych Amerykanów w Wietnamie, czy 38.000 zabitych w Korei).
Prawie jeden z trzech czarnych mężczyzn jest teraz w więzieniu, lub staje przed legalnym wymiarem sprawiedliwości.

Dyskryminacja Białych.
Precedensowy wyrok Sądu Najwyższego w USA obronił białych strażaków przed kolejnym aktem dyskryminacji. Strażacy z New Haven trafili na czołówki serwisów informacyjnych oraz portali internetowych. Eksperci prześcigają się w analizach, jak orzeczenie sędziów zmieni spojrzenie Amerykanów na kwestię dyskryminacji. Zwłaszcza, iż Sąd Najwyższy wydał wyrok bazując na Civil Rights Act.

Grupa badaczy z Paw Research Center opublikowała raport na temat liczby mieszanych małżeństw zawieranych w USA w ciągu ostatnich lat. Okazuje się, że obecnie liczba ta jest rekordowo wysoka i wynosi 4,8 mln. Aż 1 na 12 małżeństw w USA to związek między przedstawicielami odmiennych ras.

Pauperyzacja i zubożenie Polaków-białych murzynów UE spowodowane przez transformację ustrojową i okrągłostołowe elity żydowskie doprowadziła do tego, ze małżeństwa Polek z zamożnymi, w tym kolorowymi cudzoziemcami są coraz bardziej powszechne. Zachodni murzyn ma bowiem o wiele lepiej płatną pracę na zachodzie czy nawet zasiłek przewyższający wielokrotnie "wynagrodzenie" ( śmiech na sali) Polaka, niż "biały murzyn" w Polsce. Małżeństwa Polek z cudzoziemcami stanowią aż 74 % ogółu małżeństw mieszanych.

Cytat:
Wytłumacz srebrnej kotce w rui, że puchaty rudzielec z podwórka to kiepska partia..
Jeżeli Polakom okradanym od lat z wynagrodzenia za ciężką pracę-biedakom wytłumaczymy, ze kolorowi to niezła partia będziemy mieli wtedy wkrótce kolorowych Polaków biedaków, z wyglądem podobnym do małpy, wytatuowanej na całym czarnym ciele, z kolczykiem w nosie, z genami morderców, nierobów, złodziei i gwałcicieli. Czego nam nie życzę. :)
Pozdrawiam.
 
     
Migdałek
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-05-11, 13:27   

Lamed napisał/a:
Jeżeli Polakom okradanym od lat z wynagrodzenia za ciężką pracę-biedakom wytłumaczymy, ze kolorowi to niezła partia będziemy mieli wtedy wkrótce kolorowych Polaków biedaków, z wyglądem podobnym do małpy, wytatuowanej na całym czarnym ciele, z kolczykiem w nosie, z genami morderców, nierobów, złodziei i gwałcicieli. Czego nam nie życzę. :)
Pozdrawiam


Myślę Lamed, ze ta wypowiedź dyskwalifikuje Cię jako merytorycznego rozmówcę a także jako chrześcijanina.

Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę iż jak to nazwałeś ciemnoskórą małpą" byli wszyscy opisani w Nowym Testamencie z Jezusem włączne a w Etiopii znajduje się jedna z najstarszych gmin chrześciajńskich świata.
 
     
zion599
[Usunięty]

Poziom: 97
HP: 81367/88443
 92%
MP: 0/42228
 0%
EXP: 198/1408
 14%
Wysłany: 2016-05-11, 13:32   

Iwona napisał/a:
Apeluję o wrócenie do głównego tematu dyskusji


nom, jednak wątek rasowy jest też ważny, dlatego ja apeluje o przeniesienie wpisów do oddzielnego watku

Ja dodam tylko od siebie tyle, ze rasizm i uważanie ludzi innym kolorze skóry jest złem,
ale rządy Europejskie przeginają przysłowiową palkę w drugą stronę i np tolerują Islamskie manifestacje, na których wprost skanduje się ze zniszczą Europę i wszsystkich niemuzulmanów, takie demonstracje sie ochrania, zamiast wsadzić szerzycieli nienawiści do więzień, także służby nieraz zaniechają ścigania przestępstw, tylko dlatego ze ich sprawcy mają nny kolor skóry od białego.

Dzieje sie tak w obawie , zeby nie być posądzonym o rasizm
Takie rządy są karygodne szkoda ze tak mało ludzi to rozumie,
wykazując notabene nieświadomie rasistowską postawę...... wobec białych!

podzieliłem
Ostatnio zmieniony przez 2016-05-11, 14:10, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15