FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dan.11:28-30a
Autor Wiadomość
Marek... 
Chrześcijanin


Potwierdzenie wizualne: 77
Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 526
Skąd: Wrocław
Poziom: 21
HP: 39/996
 4%
MP: 475/475
 100%
EXP: 8/56
 14%
Wysłany: 2016-12-21, 20:40   Dan.11:28-30a

Proszę o samodzielne zastanowienie się nad Daniela 11:28-30a i nie sięganie do gotowych wyjaśnień swoich kościołów -przeanalizujmy czy poniższy komentarz jest poprawny.
Proroctwo to spisane zostało w VI w.( p.n.e.) przez proroka Daniela i przedstawia w chronologicznym ciągu plan Nieba od starożytnej Persji przez Grecję, Rzym, współczesne mocarstwa aż do końca rządów ludzkich nad ziemią.
Wszystkie szczegóły tej wizji wypełniają się dokładnie od czasów starożytnej Persji w logicznym porządku chronologicznym.
Najbardziej interesującym dla współcześnie żyjących ludzi jest fragment rozdziału 11 wersety 28 do 30a
Zachęcam do analizy tych wypowiedzi gdyż spełniają się one na naszych oczach, obserwując je możemy dostrzec jak Bóg realizuje swój plan.
Cytuję księgę Daniela rozdział 11: werset 28,29,30a (ze względu na różne przekłady biblijne podane wersety są dosłownym tłumaczeniem z języka hebrajskiego).
28 – „I wróci z wielkim mieniem do swojej krainy a serce jego będzie przeciwne świętemu przymierzu.
I będzie działał skutecznie i wróci do swej krainy.”
29 – „W czasie wyznaczonym powróci z powrotem i wkroczy na południe, ale nie będzie jak wcześniej i jak później.”
30a – „I ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim i będzie utrapiony i zawróci.”


Tekst z Dan 11:28a wypełnił się dokładnie na Rosji po II wojnie światowej, (w nawiasach będę podawał komentarz do wypowiedzi biblijnych).
Dan 11:28
I wróci” (powrót Rosji – biblijnego króla północy po wygranej II wojnie światowej)
z wielkim mieniem do swojej krainy” (po zwycięstwie w II wojnie światowej w 1945r Rosjanie wracając grabili wszelkie dobra z państw wrogich czy nawet sprzymierzonych przez które przechodzili - nazywając to trofiejne.
Szczególnie wielkie łupy wywozili z Niemiec gdyż Niemcy wcześniej grabili całą Europę).
a serce jego będzie przeciwne świętemu przymierzu” (władzę w Rosji sprawowali przywódcy których cechowało wrogie nastawienie do wiary w Boga oraz krzewienie ateizmu państwowego).
I będzie działał skutecznie”(Po II wojnie światowej Rosja była aktywna na arenie międzynarodowej, odnosiła sukcesy na scenie politycznej - w 1955r ratyfikowano Układ Warszawski czyli sojusz polityczno-wojskowy państw Europy Środkowej i Wschodniej pozostających pod wpływem Związku Radzieckiego).
i wróci do swej krainy” ( W ostatnim fragmencie tego tekstu zapowiedziano powrót garnizonów rosyjskich do swego kraju. Do pełnej realizacji tego planu potrzebne było to, co wcześniej wydawało się niemożliwe: rozpad Związku Radzieckiego i Układu Warszawskiego. Dzięki temu szczegół ten także wypełnił się i to na naszych oczach począwszy od 1989r).
Dan 11:29
W czasie wyznaczonym powróci z powrotem” [król północy = Rosja, odzyska utracone w wyniku rozpadu bloku wschodniego wpływy]
i wkroczy na południe” [wiele wskazuje na Gruzję]
ale nie będzie jak wcześniej” [zwycięstwa Rosji nad Gruzją 2008r]
i jak później” [Ukraina - tu także sukces i brak reakcji militarnej ze strony Zachodu]
Dan 11:30a
I ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim” [przede wszystkim Amerykanie oraz sprzymierzony z nimi Zachód np.Wielka Brytania]
i będzie utrapiony i zawróci” [to oznacza tu załamanie nerwowe króla północy (Rosji) oraz przegraną wojnę].

Według tej zapowiedzi III wojna światowa zacznie się gdzieś u południowych granic Rosji, biorąc pod uwagą dotychczasowe wydarzenia najbardziej prawdopodobna jest Gruzja.
Zanim jednak dojdzie do wojny, Rosja odzyska utracone wpływy i powróci z powrotem.
Obecnie zachodzące wydarzenia geopolityczne na świecie nie wydaje się być dziełem przypadku.
Studiując wcześniejsze zapowiedzi tej wizji nietrudno jest zauważyć, że od czasów starożytnych wypełniły się one nie tylko w porządku chronologicznym, ale też w całej pełni.
Można więc być pewnym, że i ta zapowiedź dokładnie się wypełni. Co to oznacza?
Niektóre kraje będące niegdyś w rosyjskiej strefie wpływów weszły w skład UE i NATO.
Aby Rosja mogła tam powrócić, nieuchronny jest rozpad UE i NATO.
Przed nami więc rozpad UE i NATO, a potem pełny powrót Rosji.
Dokładną analizę tych wypowiedzi otrzymałem już w 1998r gdy jeszcze nikt nie myślał o odzyskiwaniu wpływów przez Rosję a co dopiero o jej powrocie.
Zdaję sobie sprawę, że wydaje się to nieprawdopodobne, lecz sami z czasem będziemy mogli stwierdzić że proroctwo to wypełni się "na full". .
PS
Według tego scenariusza, trzecie wejście na południe zakończy się konfrontacją militarną z USA i globalną wojną jądrową (Objawienie 6:4).
Nie będzie to koniec świata, lecz jak stwierdził Jezus –“początkiem bólów porodowych” (Mateusza 24:7,8).
Nie stało się to za prezydentury Obamy. Nieprzypadkowo to właśnie on (a nie McCain, lub Romney) został prezydentem Stanów Zjednoczonych.
Obama jest człowiekiem rozsądnym i nie uległ presji szaleńców.
Bóg w ten sposób zabezpieczył nas przed przedwczesną wojną światową (por. Jeremiasza 1:12; Rzymian 13:1).
Dlatego też Putin odbuduje imperium. Wybór Trumpa na prezydenta ułatwi mu to.
Trump jest idealnym narzędziem, którym posłuży się Bóg do realizacji swojego planu.
Tak jak do rozpadu ZSRR niezbędny był Gorbaczow tak do powrotu Rosji potrzebny jest z jednej strony Putin z drugiej Trump.
Przed nami więc w pierwszej kolejności rozpad UE i NATO a następnie powrót Rosji, dopiero potem wejście wojsk rosyjskich na południe od swoich granic i niestety wojna.
Na razie, więc możemy jeszcze spać spokojnie.
Wizja ta jest różnie komentowana. Jak widać, zawiera wiele szczegółów, dlatego osoba wnikliwa jest w stanie dostrzec każdy błąd, lub sofistykę (Daniela 12:10).

Pozdrawiam
_________________
Według Biblii w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a Nowa Biblia Gdańska). Będzie to spektakularne widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3718
Dan.11:28-30a Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA - informacje prasowe http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3748
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1239 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 10995
Poziom: 66
HP: 10090/22932
 44%
MP: 0/10949
 0%
EXP: 507/508
 99%
Wysłany: 2016-12-21, 21:47   

I ja mam ci uwierzyć,że sam to wymyśliłeś?
Czego oczekujesz, czy mam potwierdzić twoje zdanie?, Bo przy takim długim poście, to już moje zdanie po prostu się nie zmieści., czy się jeszcze zmieści jak myślisz?

Dlaczego założyłeś drugi temat identyczny?
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Marek... 
Chrześcijanin


Potwierdzenie wizualne: 77
Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 526
Skąd: Wrocław
Poziom: 21
HP: 39/996
 4%
MP: 475/475
 100%
EXP: 8/56
 14%
Wysłany: 2016-12-22, 09:39   

nike napisał/a:
Czego oczekujesz, czy mam potwierdzić twoje zdanie?


Oczekuję od wszystkich samodzielnego myślenia i merytorycznych spostrzeżeń do tego materiału.
Księga Daniela szczególnie 11 rozdział jest perłą wśród proroctw wskazujących w którym momencie czasu znajdujemy się z punktu widzenia Boga, dlatego chcę zwrócić na nią uwagę.
Gdyby nie 11 rozdział księgi Daniela nie mielibyśmy szans określić w którym momencie znajdujemy się na osi czasu Boga.
Wiem że nie jest to materiał łatwy wymagający dokładnego wniknięcia między innymi w historię, niemniej jednak warto podjąć ten trud aby przejrzeć na własne oczy i otrząsnąć się z okowów błędnych nauk swoich przywódców religijnych.
Wchodzimy w okres Dnia Pańskiego chcę ostrzec jak największą ilość osób, przed nami III wojna światowa w której użyty będzie "wielki miecz" (Obj.6:4) symbol broni atomowej.
Według zapowiedzi Jezusa wojna ta nie przerodzi się w "koniec świata", będzie "początkiem bólów porodowych" (Mt.24:7,8).
_________________
Według Biblii w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a Nowa Biblia Gdańska). Będzie to spektakularne widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3718
Dan.11:28-30a Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA - informacje prasowe http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3748
 
     
Marek... 
Chrześcijanin


Potwierdzenie wizualne: 77
Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 526
Skąd: Wrocław
Poziom: 21
HP: 39/996
 4%
MP: 475/475
 100%
EXP: 8/56
 14%
Wysłany: 2016-12-22, 15:54   

Tak jak przywódcy religijni nie ostrzegli swoich wiernych przed I i II wojną światową tak też nie ostrzegą przed III gdyż nie rozumieją tej wizji i kompletnie nie zdają sobie sprawy w którym momencie czasu znajdujemy się z Bożego punktu widzenia.
Podobnie jak prorocy starożytnego Izraela, dzisiejsi przywódcy religijni wprowadzają swoich wiernych w błąd głosząc złudne kłamstwa w imieniu Boga który ich nie posłał.
Ile zapowiedzianych przez nich obietnic np. opartych na różnych datach tak naprawdę się wypełniło? Jak wiadomo, nie spełniło się nic. O czym to świadczy? (Jeremiasza 28:9,15).
Jezus ostrzegał przed takimi oszustami religijnymi. Powiedział: "Liczni bowiem przyjdą w imieniu moim, mówiąc: 'Ja jestem namaszczony' i wielu zwiodą" (Mateusza 24:5). Łukasz podał dodatkowy szczegół: "Liczni bowiem przyjdą w imieniu moim, mówiąc: 'Ja jestem' i 'wyznaczony czas przybliżył się' (sens: 'blisko jest'). Nie podążajcie za nimi" (21:8).
Kto chce należeć do Chrystusa nie może podążać za symbolicznymi kobietami - przywódcami religijnymi, którzy prawdę pomieszali z fałszem (Objawienie 14:4,5).
Księga Daniela 11 rozdział może być kluczem do otwierania oczów i poznawania prawdy.
_________________
Według Biblii w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a Nowa Biblia Gdańska). Będzie to spektakularne widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3718
Dan.11:28-30a Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA - informacje prasowe http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3748
 
     
Marek... 
Chrześcijanin


Potwierdzenie wizualne: 77
Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 526
Skąd: Wrocław
Poziom: 21
HP: 39/996
 4%
MP: 475/475
 100%
EXP: 8/56
 14%
Wysłany: 2016-12-22, 21:05   

Jezus Chrystus w odróżnieniu o przywódców religijnych ostrzegł chrześcijan z I wieku przed zagładą i zburzeniem Jerozolimy w 70 r. n.e. przez rzymian (Łuk.21:20,21)
„ Skoro ujrzycie Jerozolimę otoczoną przez wojska, wtedy wiedzcie, że jej spustoszenie jest bliskie. Wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry, ci, którzy są w mieście, niech z niego uchodzą, a ci po wsiach, niech do niego nie wchodzą!”.
W obecnych czasach ostatnim znakiem ostrzegawczym do opuszczenia zagrożonych miejsc (czyli państw oraz miast należących do potencjalnych celów wrogich sił) będzie literalny powrót rosyjskich wojsk tam gdzie stacjonowały wcześniej tj. do państw w których przebywały przed 1989r. gdy jeszcze istniał Układ Warszawski. Dan.11:29a „W czasie wyznaczonym powróci z powrotem "
Łukasz 19: 41 „Gdy był już blisko, na widok miasta zapłakał nad nim i rzekł: O gdybyś i ty poznało w ten dzień to, co służy pokojowi! Ale teraz zostało to zakryte przed twoimi oczami. Bo przyjdą na ciebie dni, gdy twoi nieprzyjaciele otoczą cię wałem, oblegną cię i ścisną zewsząd. Powalą na ziemię ciebie i twoje dzieci z tobą i nie zostawią w tobie kamienia na kamieniu za to, żeś nie rozpoznało czasu twojego nawiedzenia”.
Otwórzcie oczy i zacznijcie samodzielnie myśleć, przestańcie polegać ślepo na waszych przywódcach religijnych żebyście nie musieli stracić życia swojego oraz bliskich.
Mat.15:14 „Zostawcie ich! To są ślepi przewodnicy ślepych. Lecz jeśli ślepy ślepego prowadzi, obaj w dół wpadną”.
_________________
Według Biblii w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a Nowa Biblia Gdańska). Będzie to spektakularne widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3718
Dan.11:28-30a Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA - informacje prasowe http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3748
 
     
Marek... 
Chrześcijanin


Potwierdzenie wizualne: 77
Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 526
Skąd: Wrocław
Poziom: 21
HP: 39/996
 4%
MP: 475/475
 100%
EXP: 8/56
 14%
Wysłany: 2016-12-23, 10:53   

Czy tego typu zapowiedzi jak proroctwo Daniela wynikają ze zdolności przewidywania?
Jest to raczej pokaz potęgi Boga.
Już wiele tysięcy lat temu zaplanował On pewne sprawy. Jest na tyle potężny, by odpowiednio
sterować biegiem historii, tak, aby to, co postanowił, wypełniło się w każdym szczególe. Gdyby
Adolf Hitler posłuchał Mussoliniego i Japończyków, którzy już w 1943 radzili mu przerwać
działania wojenne, lub gdyby powiódł się trochę późniejszy zamach na jego życie, to proroctwo
zapewne nie wypełniłoby się. Ten nieudany pucz jest jednym z przykładów, pokazującym potęgę
Boga, oraz fakt, że czuwa On nad swoim słowem, aby je wypełnić (Jeremiasza 1:11,12; por.Da.4:14,31,32, BT; Ps.119:119; Iz.51:6, BT).
Można było się o tym przekonać, śledząc wypełnienie wielu innych wcześniejszych zapowiedzi.
_________________
Według Biblii w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a Nowa Biblia Gdańska). Będzie to spektakularne widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3718
Dan.11:28-30a Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA - informacje prasowe http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3748
 
     
Marek... 
Chrześcijanin


Potwierdzenie wizualne: 77
Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 526
Skąd: Wrocław
Poziom: 21
HP: 39/996
 4%
MP: 475/475
 100%
EXP: 8/56
 14%
Wysłany: 2017-01-22, 18:57   

Scenariusz Biblijny realizuje się dokładnie tak jak przedstawia to księga Daniela rozdziały10,11, a obecnie Dan.11:29a – „W czasie wyznaczonym powróci z powrotem i wkroczy na południe,
"Dyrektor Richard C. Holbrooke Forum ostrzegł, że jeśli USA wycofają się z udzielonych gwarancji bezpieczeństwa, NATO może ulec likwidacji, a to z kolei może doprowadzić do rozpadu Unii Europejskiej i strefy euro." http://wiadomosci.onet.pl...a-sobie/8gwxdq2

"Gdyby polityka amerykańska poszła w zapowiadanym przez Trumpa, a szczególnie niektórych komentatorów jego wypowiedzi kierunku, to faktycznie mapy wpływów w Europie mogą zostać przerysowane. Co to oznacza? Oznacza to oczywiście między innymi zwiększenie zasięgu wpływów Moskwy. Czyli co konkretnie?"
http://alexjones.pl/aj/aj...56-co-nam-grozi
_________________
Według Biblii w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a Nowa Biblia Gdańska). Będzie to spektakularne widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3718
Dan.11:28-30a Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA - informacje prasowe http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3748
Ostatnio zmieniony przez Marek... 2017-01-22, 19:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Marek... 
Chrześcijanin


Potwierdzenie wizualne: 77
Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 526
Skąd: Wrocław
Poziom: 21
HP: 39/996
 4%
MP: 475/475
 100%
EXP: 8/56
 14%
Wysłany: 2017-01-23, 06:56   Rozpad UE powrót Rosji i III wojna światowa

"Jeśli prezydentem zostanie François Fillon, to we Francji dojdzie do jakiegoś rodzaju koncesjonowanego populizmu w ramach interesów republiki, do zbliżenia z Rosją oraz silnego impulsu na rzecz budowania małej Europy (z południem, ale bez Europy Środkowej)"
http://www.rp.pl/Plus-Min...a-gre.html#ap-6
_________________
Według Biblii w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a Nowa Biblia Gdańska). Będzie to spektakularne widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3718
Dan.11:28-30a Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA - informacje prasowe http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3748
 
     
Marek... 
Chrześcijanin


Potwierdzenie wizualne: 77
Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 526
Skąd: Wrocław
Poziom: 21
HP: 39/996
 4%
MP: 475/475
 100%
EXP: 8/56
 14%
Wysłany: 2017-01-27, 10:05   

I Włosi nie chcą być częścią UE http://dnesplus.bg/News.aspx?n=789362

"US President Donald Trump’s likely pick for ambassador to the European Union has said that the single currency “could collapse” in the next year and a half."
Prawdopodobny przyszły ambasador USA dla UE oświadczył, że wspólna waluta "może upaść" w ciągu następnych 18 miesięcy.
http://www.independent.co...t-a7546756.html

Rosja planuje budowę bazy wojskowej w Syrii http://indonesia.rbth.com...uriah_wyx687298

Bułgaria ma nowego prezydenta. "oponenci zarzucają Radewowi prorosyjskość; w ostatnich tygodniach wielokrotnie wyrażano obawy, że może on zmienić orientację polityczną kraju i skierować go w rosyjską strefę wpływów. W ostatnich dniach kilkakrotnie przestrzegł przed tym ustępujący prezydent Rosen Plewnelijew.
Jedną z przyczyn tych obaw było wyrażone przez Radewa stanowisko w sprawie zaanektowanego przez Rosję Krymu, który jego zdaniem "de iure jest ukraiński, de facto jest rosyjski, po przeprowadzonym referendum"... "Radew opowiada się również za zniesieniem sankcji gospodarczych przeciw Rosji," http://wiadomosci.dzienni...w-sylwetka.html
_________________
Według Biblii w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a Nowa Biblia Gdańska). Będzie to spektakularne widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3718
Dan.11:28-30a Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA - informacje prasowe http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3748
 
     
Marek... 
Chrześcijanin


Potwierdzenie wizualne: 77
Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 526
Skąd: Wrocław
Poziom: 21
HP: 39/996
 4%
MP: 475/475
 100%
EXP: 8/56
 14%
Wysłany: 2017-01-27, 21:01   

GORBACZOW: "WYGLĄDA TAK, JAKBY ŚWIAT PRZYGOTOWYWAŁ SIĘ DO WOJNY"
http://www.infowars.com/g...paring-for-war/

Orban: Europejski projekt został zastopowany. Brexit zwiastunem ostatecznej dezintegracji
http://forsal.pl/artykuly...rze-najnowsze,1

Wskazany przez Trumpa na ambasadora USA przy UE: Euro może upaść w ciągu 12-18 miesięcy
http://next.gazeta.pl/nex...html#Czolka3Img
_________________
Według Biblii w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a Nowa Biblia Gdańska). Będzie to spektakularne widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3718
Dan.11:28-30a Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA - informacje prasowe http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3748
 
     
Marek... 
Chrześcijanin


Potwierdzenie wizualne: 77
Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 526
Skąd: Wrocław
Poziom: 21
HP: 39/996
 4%
MP: 475/475
 100%
EXP: 8/56
 14%
Wysłany: 2017-01-28, 17:47   

Gorbaczow straszy: to wygląda, jakby świat przygotowywał się do wojny http://www.tvn24.pl/gorba...y,710683,s.html

Nuclear war is no longer the stuff of dystopian novellas – it's a very real and immediate threat
Wojna nuklearna nie jest już tylko czymś, co znamy z dystopicznych powieści - obecnie stała się bardzo realnym i bliskim zagrożeniem.
http://www.independent.co...tml#commentsDiv
_________________
Według Biblii w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a Nowa Biblia Gdańska). Będzie to spektakularne widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3718
Dan.11:28-30a Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA - informacje prasowe http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3748
 
     
Marek... 
Chrześcijanin


Potwierdzenie wizualne: 77
Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 526
Skąd: Wrocław
Poziom: 21
HP: 39/996
 4%
MP: 475/475
 100%
EXP: 8/56
 14%
Wysłany: 2017-01-31, 18:02   

Amerykański wywiad sprawdzi, czy Rosja i Chiny „przetrwają atak atomowy"
https://pl.sputniknews.com/swiat/201701304719103-Amerykanski-wywiad-Rosja-Chiny-atak-atomowy/

Donald Tusk mówi Donald Trump stanowi egzystencjalne zagrożenie dla Europy
http://www.independent.co...tml#commentsDiv

„Trump otwarcie nawołuje do dezintegracji Unii Europejskiej” http://zorion.neon24.pl/p...nika-w-brukseli
_________________
Według Biblii w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a Nowa Biblia Gdańska). Będzie to spektakularne widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3718
Dan.11:28-30a Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA - informacje prasowe http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3748
 
     
Marek... 
Chrześcijanin


Potwierdzenie wizualne: 77
Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 526
Skąd: Wrocław
Poziom: 21
HP: 39/996
 4%
MP: 475/475
 100%
EXP: 8/56
 14%
Wysłany: 2017-01-31, 22:36   

Tusk zestawił administrację Trumpa z Rosją, Chinami i radykalnym islamem
http://wiadomosci.wp.pl/k...l?ticaid=1188b7
_________________
Według Biblii w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a Nowa Biblia Gdańska). Będzie to spektakularne widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3718
Dan.11:28-30a Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA - informacje prasowe http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3748
 
     
Marek... 
Chrześcijanin


Potwierdzenie wizualne: 77
Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 526
Skąd: Wrocław
Poziom: 21
HP: 39/996
 4%
MP: 475/475
 100%
EXP: 8/56
 14%
Wysłany: 2017-02-01, 16:46   

Zlecenie przez Kongres USA agencjom wywiadowczym przeprowadzenia oceny zdolności władz Rosji i Chin „przetrwania ataku nuklearnego” zwiększa ryzyko wojny, mówi były pracownik Pentagonu i ekspert w dziedzinie technologii rakietowych Theodore Postol. https://pl.sputniknews.com/swiat/201702014727456-sputnik-rosja-usa-bron-atomowa/
_________________
Według Biblii w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a Nowa Biblia Gdańska). Będzie to spektakularne widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3718
Dan.11:28-30a Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA - informacje prasowe http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3748
 
     
Marek... 
Chrześcijanin


Potwierdzenie wizualne: 77
Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 526
Skąd: Wrocław
Poziom: 21
HP: 39/996
 4%
MP: 475/475
 100%
EXP: 8/56
 14%
Wysłany: 2017-02-05, 20:27   

Marine Le Pen ujawnia plany: NATO i UE bez Francji
http://fakty.interia.pl/s...ampaign=firefox
_________________
Według Biblii w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a Nowa Biblia Gdańska). Będzie to spektakularne widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3718
Dan.11:28-30a Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA - informacje prasowe http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3748
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13