FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
wybory 13 pażdziernika
Autor Wiadomość
MieczDucha 
Binitarianizm

Potwierdzenie wizualne: 8
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 25 Lip 2014
Posty: 155
Skąd: Puławy
Poziom: 11
HP: 0/272
 0%
MP: 130/130
 100%
EXP: 13/25
 52%
Wysłany: 2019-10-11, 15:48   wybory 13 pażdziernika

Gdyby Zbawiciel Jezus Chrystus stał się człowiekiem i urodził w Polsce te 20-30 lat temu to 13 października 2019 podczas wyborów parlamentarnych - nie głosowałby na żadną partię, nie oddałby głosu na żadnego człowieka http://mieczducha888.blog...tora-wpady.html

Gdy nie wierzyłem biblijnym obietnicom JEZUSA BOGA to wierzyłem politycznym obietnicom. Dzisiaj nie wierzę kompletnie polityce. Nie głosuję na żadne partie bo są zgniłe od środka i sam ZBAWICIEL nie głosowałby na nie.
Kilka pozytywnych punktów a za plecami mnóstwo złych i grzesznych rzeczy, wrogich BOGU i DOBREJ NOWINIE. Nie biorę w tym udziału, nie będę uczestnikiem czyichś grzechów. Nie staję po żadnej ze stron, ale modlę się za wszystkimi [1 Tm 2:1-4] aby nawracali się do ZBAWCY, byli posłuszni PANU panów i trzymali się prawdziwej biblijnej nauki. Polityczny świat to świat ciemności duchowej, to filozofie, ideologie dzieci ciemności. Dzieci światłości nie powinny w to mieszać się - np 2 Kortntian 6:14-18

System polityczny to chory system dzieci ciemności w którym dobrze wiemy co panuje. Panują w tym ciemnym systemie : wzajemne walki, obrażanie się, obrzucanie błotem, fałszywe oskarżenia, szukanie haków, kłótnie, groźby, nienawiść, kłamstwa, szyderstwa, robienie sobie na złość, wyzwiska, wrogość itd. To wszystko przenosi się do serc milionów wyborców którzy stają za jednymi przeciwko drugim.

W tym świecie ktoś kto jest wiernym uczniem Chrystusa, nie zyska szerszego poparcia ludzi, bo większość nie chce Chrystusa PANA i KRÓLA nad sobą więc nie wybiorą też nad sobą jego wiernego ucznia. Chrystus zapowiadał że powszechnie będziemy odrzucani, wzgardzeni, znienawidzeni a nie popierani, wybierani, zachwalani przez ludzi : "Jeśli świat was nienawidzi, wiedzcie, że znienawidził mnie wcześniej niż was. 19 Gdybyście byli ze świata, świat miłowałby to, co jest jego. Ponieważ jednak nie jesteście ze świata, ale ja was wybrałem ze świata, dlatego świat was nienawidzi." - Jan 15:18-19.

"Świat nie może was nienawidzić, ale mnie nienawidzi, bo ja świadczę o nim, że jego uczynki są złe." - Jan 7:7 -- dzieci ciemności nie będą wybierały dzieci światłości, aby te panowały nad nimi, ale będą nimi gardzić lub nienawidzić jak ich KRÓLEM - BOGIEM ŚWIATŁOŚCI : "Będziecie znienawidzeni przez wszystkich z powodu mego imienia." - Łukasz 21:17.
Żeby zyskać szerokie poparcie ludzi trzeba zboczyć od biblijnej nauki Chrystusa.

Łączenie chrześcijaństwa z polityką tworzy truciznę, niszczy Kościół od środka. Nierządnica będzie się zadawała z królami ziemi. Uważajcie na kościoły które mieszają się w politykę. Wierni chrześcijanie będą znienawidzeni, pogardzani - nie będą popierani, wybierani przez dzieci ciemności więc chcąc zyskać poparcie w polityce trzeba odejść od wiernej biblijnej nauki ZMARTWYCHWSTAŁEGO KRÓLA królów PANA panów.

pozdrawiam Dominik i wszelkich błogosławieństw JEZUSOWYCH na wąskiej drodze pełnienia JEGO woli
,
_________________
moje wyznanie wiary : biblijny binitarianizm, kondycjonalizm, anihilacjonizm , http://mieczducha888.blog...-uratowany.html , http://mieczducha888.blog...mie-nie-ma.html
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 15