FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Orędzia Marii Bożego Miłosierdzia
Autor Wiadomość
David 77
Zasłużony

Pomógł: 120 razy
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 1357
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 77/104
 74%
Wysłany: 2013-04-22, 22:40   

Mateusz,
Cytat:

Biblia jest Słowem Bożym, czy w Różańcu widzicie coś złego? W modlitwach, które nawróciły miliony, dlaczego sprzeczacie się powołując się na waszą znajomość Pisma Świętego? Interpretujecie, analizujecie Słowo Boże po drodze tracąc prawdę. W, którymś z objawień Matka Boża dała nam Swój Różaniec aby się do Niej modlić, a Ona wstawi się za nami u Swojego Syna Jezusa Chrystusa. Nie odrzucajcie czegoś tylko dlatego, że tego nie ma w waszej interpretacji Pisma Świętego. Wy tak naprawdę nic nie wiecie o Królestwie Bożym i ja też nie wiem. Pozwólcie sobie na zobaczenie prawdy, nic więcej. Odnajdźcie ostatnie orędzie z 19.04.2013 godz 17:00 i odmówcie tą modlitwę, bo tylko wtedy kiedy zwrócicie się do Jezusa z pokorą, kiedy upadniecie do Jego stóp z błaganiem o ukazanie wam prawdy to On to uczyni ale kiedy przyjdziecie do Niego z arogancją,pychą i kpiną, On nie będzie w stanie wam pomóc.


Stanowisko apostołów jest jednoznaczne zaś co do modlitwy to powinna ona wypływać z serca a nie być bezsensowną klepaną regułką .
Cytat:

W, którymś z objawień Matka Boża dała nam Swój Różaniec aby się do Niej modlić, a Ona wstawi się za nami u Swojego Syna Jezusa Chrystusa


Gdybyś znał Pismo św to nie cytował byś tutaj takich sprzecznych nauka z Pismem św .

Ew Jan 14: 6 Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie.

Kto wstawia się za nami u Boga ?

Rzy 8: 31

Cóż tedy na to powiemy? Jeśli Bóg za nami, któż przeciwko nam? (32) On, który nawet własnego Syna nie oszczędził, ale go za nas wszystkich wydał, jakżeby nie miał z nim darować nam wszystkiego? (33) Któż będzie oskarżał wybranych Bożych? Przecież Bóg usprawiedliwia. (34) Któż będzie potępiał? Jezus Chrystus, który umarł, więcej, zmartwychwstał, który jest po prawicy Boga, Ten przecież wstawia się za nami

1 Jan 2:1 Dzieci moje, to wam piszę, abyście nie grzeszyli. A jeśliby kto zgrzeszył, mamy orędownika u Ojca, Jezusa Chrystusa, który jest sprawiedliwy.

Słowo Boże podaje nam że mamy tylko jednego pośrednika między Bogiem a ludźmi a tym jest Jezus Chrystus

1 Tym 2: 5 ) Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus,

Zauważ jakie bzdury wypisujesz i porównaj je z Pismem św dzięki temu może dostrzeżesz jak bardzo różni się nauka Pisma św od tego co uczy twój Kościół.
_________________
יֵשׁוּעַ הַמָּשִׁיחַ הוּא הָאָדוֹן,
Ostatnio zmieniony przez David 77 2013-04-22, 22:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Mateusz 

Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 32
Poziom: 4
HP: 0/61
 0%
MP: 29/29
 100%
EXP: 5/11
 45%
Wysłany: 2013-04-22, 23:18   

Piszę, że Matka Boża wstawi się za nami u Swojego Syna Jezusa. Masz rację, że tylko przez Jezusa Chrystusa możemy dotrzeć do Jego Ojca, Boga Wszechmogącego. Maria, Matka Jezusa została wyróżniona wśród niewiast, Jej misją zostało urodzenie Syna Człowieczego oraz całkowite poświęcenie się dla Niego. Ona robi to w dalszym ciągu, Ona jest spleciona ze Swoim Synem na wieki,każdy ból jaki czuje Jezus, czuje również Jego Matka i każdy ból jaki jest zadawany Marii czuje Jezus. Pamiętajcie też, że jakakolwiek wrogość płynąca z wiary nie pochodzi od Boga, od Prawdy, to są kuszenia szatana aby potępić inne wyznanie, religie. Jezus wyraźnie mówi do nas abyśmy nikogo nie potępiali w Jego imieniu bo jeżeli tak robimy wymierzamy Mu policzek. Kościół, który zostawił po sobie Jezus Chrystus jest dla wszystkich,może i ludzie trochę przeinaczyli jego sens, misje ale to nie zmienia faktu, że jest to kościół założony przez Syna Bożego i mimo, że w kościele tym jest obecnie wiele zła to Jezus jest dalej w nim obecny i będzie przynajmniej jeszcze przez jakiś czas. Orędzia Marii Bożego Miłosierdzia mają nam tylko pomóc zrozumieć pewne rzeczy, teraz mówi do nas sam Jezus Chrystus poprzez tego proroka.Nieważne że żyjemy w tych czasach i myślimy, że to nie możliwe, to nie od nas samych zależy kiedy proroctwa się wypełnią. O tym decyduje sam Bóg a On wyznaczył już datę tego wszystkiego a teraz nas na to przygotowuje.
 
     
David 77
Zasłużony

Pomógł: 120 razy
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 1357
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 77/104
 74%
Wysłany: 2013-04-22, 23:28   

Mateusz,

Cytat:
Jej misją zostało urodzenie Syna Człowieczego oraz całkowite poświęcenie się dla Niego.


I na tym skończyła się jej misja .Jeżeli jesteś innego zdania poprzyj do Pismem św
_________________
יֵשׁוּעַ הַמָּשִׁיחַ הוּא הָאָדוֹן,
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6079/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2013-04-23, 00:14   

Mateusz,

Cytat:
Piszę, że Matka Boża wstawi się za nami u Swojego Syna Jezusa.


piszesz o Marii?
Ona oprócz Jezusa miała, też inne dzieci
Jezus to Syn Boga, który był pierwszym stworzeniem
więc Maria nie może, być matką Boga
Bóg tylko za jej pośrednictwem, przeniósł życie swojego syna na ziemię, aby dał za nas okup
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
bartek212701 
VIP


Potwierdzenie wizualne: 27
Pomógł: 1006 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 5722
Poziom: 54
HP: 1694/12102
 14%
MP: 5778/5778
 100%
EXP: 17/317
 5%
Wysłany: 2013-04-23, 11:43   

Krystian, Dokładnie :-)
Jest pewna różnica pomiędzy słowem PIERWORODNY,a JEDNORODZONY:
PIERWORODNY: pierwszy z rodzeństwa
JEDNORODZONY: jedynak

Jezus został nazwany pierworodnym dzieckiem Marii,czyli Maria miała i inne dzieci,nie został nazwany jednorodzonym dzieckiem Marii[jedynakiem] :)
Biblia sama siebie pieknie tłumaczy,to wspaniałe !
_________________
Efez. 5:17. Dlatego nie bądźcie nierozsądni, ale rozumiejcie, jaka jest wola Pańska

"Piękno sceny kuszenia można dostrzec tylko wtedy, gdy zamknie się ją w umyśle Chrystusa" Jaaqob

NIEBO - Chrześcijanie tyle mówią o niebie, ponieważ Nowy Testament głosi niebo jako nadzieję dla wierzących (1 Piotra 1:4; Kolosan 1:5; Hebrajczyków 3:1). Mówienie o niebie nie wyklucza wiary w życie na ziemi, ponieważ niebo jest tam, gdzie jest Bóg. Gdy Bóg zstąpi między ludzi i zamieszka wśród nich, to tam będzie też niebo (Objawienie 21:1-5). Wielu komentatorów uważa, że niebo i ziemia staną się jednym.
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-04-23, 14:43   

jezeli na rowni z Pismem, a nawet go nie znajac, traktujesz jakies pozabiblijne wynurzenia, czesto z Pismem sprzeczne, to tak naprawde nie opierasz sie na Bogu, ani na Jego Slowie, tylko na piasku i urojeniach ludzkich.

Act 4:12 bw "I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni."

1Ti 2:5 bw "Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus,"
 
     
Mateusz 

Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 32
Poziom: 4
HP: 0/61
 0%
MP: 29/29
 100%
EXP: 5/11
 45%
Wysłany: 2013-04-23, 20:52   

Kiedy człowiek nie wierzy w Boga, to nie akceptuje różnicy pomiędzy dobrem a złem

sobota, 20 kwietnia 2013, godz. 16.45

Moja wielce umiłowana córko, Niebiosa pełne są boleści z powodu cierpienia, które Moi umiłowani wyznawcy muszą znosić na ziemi. Wszyscy aniołowie i święci łączą się w jedną całość, by modlić się za ludzkość, w czasie gdy ona przetrzymuje tak nikczemne ataki ze strony szatana i wszystkich jego złych duchów. A choć ich modlitwy są przeze Mnie przyjmowane i udzielam na nie odpowiedzi, to proszę wszystkich, którzy uważają się za chrześcijan, aby modlili się jak nigdy dotąd.

Modlitwy, codziennie ofiarowywane dla ochrony przeciw demonicznym mocom, które przenikają ziemię, pomogą oczyścić ją ze złych duchów. Musicie pozostać pełni nadziei; i jeśli nadal będziecie Mi wierni, staniecie się nawet silniejsi.

Siła chrześcijan, zjednoczonych w Prawdzie Bożej, będzie stanowić potężny mur obronny przeciwko bestii, której plany, żeby zranić Boże dzieci, ujawniają się w tym czasie. Musicie stać przede Mną, oferując Mi waszą niezaprzeczalną miłość, a Ja poprowadzę was w Mojej armii, która nigdy nie zostanie pokonana. Ponieważ Moja armia rośnie i ponieważ miliardy się nawrócą i Mnie przyjmą, to pomoże to zabić bestię.

Waszą powinnością, Moi umiłowani wyznawcy, jest skupić się na tych, którzy odrzucą Moją Dłoń Miłosierdzia. Nie jest ważne, jak jesteście w Moim Imieniu wyśmiewani; wszystko, co musicie uczynić, to z całych sił zabiegać o zbawienie dusz. Wiedzcie, że Bożej armii na ziemi zostaną udzielone specjalne łaski, aby mogła ze sobą przyprowadzić dusze tych, którzy nie dają wiary Mojemu Świętemu Słowu.

Wątpliwości, jeżeli pozwala im się nabrzmiewać, oddzielają człowieka od Boga. Wątpliwości są umieszczane w sercu człowieka przez szatana, a ich celem jest zaszczepić Bożym dzieciom przekonanie, że On, Bóg nie Istnieje.

Kiedy człowiek nie wierzy w Boga, to nie akceptuje różnicy pomiędzy dobrem a złem. Bez przewodnictwa Bożego wpada on w każdą pułapkę, jaką zastawia na niego szatan. Tak wiele nienawiści rodzi się wtedy w ludzkich sercach, jeżeli bowiem ludzie raz otworzą się na diabła, wówczas ich serca napełnią się złością. Najgorsza złość zostanie skierowana na chrześcijan, a jednak ci ludzie nie będą wiedzieli, dlaczego oni tak do odczuwają. Dlatego też ci, którzy twierdzą, że nie wierzą w Boga, spędzają więcej czasu, potępiając tych, którzy wierzą.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się za ich dusze.

Wasz Jezus
 
     
David 77
Zasłużony

Pomógł: 120 razy
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 1357
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 77/104
 74%
Wysłany: 2013-04-23, 22:53   

Mateusz,

Cytat:
Kiedy człowiek nie wierzy w Boga, to nie akceptuje różnicy pomiędzy dobrem a złem

sobota, 20 kwietnia 2013, godz. 16.45

Moja wielce umiłowana córko, Niebiosa pełne są boleści z powodu cierpienia, które Moi umiłowani wyznawcy muszą znosić na ziemi. Wszyscy aniołowie i święci łączą się w jedną całość, by modlić się za ludzkość, w czasie gdy ona przetrzymuje tak nikczemne ataki ze strony szatana i wszystkich jego złych duchów. A choć ich modlitwy są przeze Mnie przyjmowane i udzielam na nie odpowiedzi, to proszę wszystkich, którzy uważają się za chrześcijan, aby modlili się jak nigdy dotąd.

Modlitwy, codziennie ofiarowywane dla ochrony przeciw demonicznym mocom, które przenikają ziemię, pomogą oczyścić ją ze złych duchów. Musicie pozostać pełni nadziei; i jeśli nadal będziecie Mi wierni, staniecie się nawet silniejsi.

Siła chrześcijan, zjednoczonych w Prawdzie Bożej, będzie stanowić potężny mur obronny przeciwko bestii, której plany, żeby zranić Boże dzieci, ujawniają się w tym czasie. Musicie stać przede Mną, oferując Mi waszą niezaprzeczalną miłość, a Ja poprowadzę was w Mojej armii, która nigdy nie zostanie pokonana. Ponieważ Moja armia rośnie i ponieważ miliardy się nawrócą i Mnie przyjmą, to pomoże to zabić bestię.

Waszą powinnością, Moi umiłowani wyznawcy, jest skupić się na tych, którzy odrzucą Moją Dłoń Miłosierdzia. Nie jest ważne, jak jesteście w Moim Imieniu wyśmiewani; wszystko, co musicie uczynić, to z całych sił zabiegać o zbawienie dusz. Wiedzcie, że Bożej armii na ziemi zostaną udzielone specjalne łaski, aby mogła ze sobą przyprowadzić dusze tych, którzy nie dają wiary Mojemu Świętemu Słowu.

Wątpliwości, jeżeli pozwala im się nabrzmiewać, oddzielają człowieka od Boga. Wątpliwości są umieszczane w sercu człowieka przez szatana, a ich celem jest zaszczepić Bożym dzieciom przekonanie, że On, Bóg nie Istnieje.

Kiedy człowiek nie wierzy w Boga, to nie akceptuje różnicy pomiędzy dobrem a złem. Bez przewodnictwa Bożego wpada on w każdą pułapkę, jaką zastawia na niego szatan. Tak wiele nienawiści rodzi się wtedy w ludzkich sercach, jeżeli bowiem ludzie raz otworzą się na diabła, wówczas ich serca napełnią się złością. Najgorsza złość zostanie skierowana na chrześcijan, a jednak ci ludzie nie będą wiedzieli, dlaczego oni tak do odczuwają. Dlatego też ci, którzy twierdzą, że nie wierzą w Boga, spędzają więcej czasu, potępiając tych, którzy wierzą.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się za ich dusze.

Wasz Jezus


Jak sama nazwa wskazuje jest to FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚW. wobec tego cała tematyka powinna sie opierać na naukach Pisma św . To co wkleiłeś tutaj niema nic wspólnego z nauką Jezusa i jego apostołów . Zadaj sobie pytanie co dla ciebie jest prawdą czy to czego uczył Jezus czy ciągle jakieś nowe objawienia które już nieraz okazały się zwykłym fałszerstwem .
_________________
יֵשׁוּעַ הַמָּשִׁיחַ הוּא הָאָדוֹן,
 
     
Mateusz 

Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 32
Poziom: 4
HP: 0/61
 0%
MP: 29/29
 100%
EXP: 5/11
 45%
Wysłany: 2013-04-24, 08:37   

Mówisz, że słowa z orędzi nie mają nic wspólnego z nauką Jezusa, to powiedz czego nauczał Jezus Chrystus gdy żył na ziemi? Czy nie nauczał miłości do drugiego człowieka, czy nie nauczał aby nikogo nie sądzić ale być miłosiernym, czy nie mówił, że Jego dziećmi są wszyscy bez wyjątku na wyznanie, poglądy. Ale Jezus mówił też, że przyszedł aby przynieść miecz pomiędzy synem a ojcem, między matką a córką.Nie rozumiałem tych słów. Teraz wiem co Jezus miał na myśli. Mówił on o czasie kiedy będzie przygotowywać ludzkość na Swoje Powtórne Przyjście. Ten czas właśnie nadszedł, teraz Jezus przygotowuje Swoje dzieci poprzez przekazywanie Swoich słów ostatniej wizjonerce tych czasów. Piszecie, że było wiele już fałszywych proroctw ale pamiętajcie, że proroctwa, które dają modlitwy,które są zgodne całkowicie z nauczaniem Jezusa są prawdziwe. Opierając się na Piśmie Świętym w ten sposób w jaki to czynicie pokazujecie brak wiary. Opieracie się na logice, na tym co wyczytaliście i zinterpretowaliście.Nie można analizować słowa Bożego, prawda jest zawsze prosta. Jezus wiedział, że tak będzie, że kiedy nastaną dni ostateczne wielu się zaprze Jego słów dlatego będzie dane wiele okazji aby rozpoznać prawdę. Módlcie się do Jezusa aby wam ukazał prawdę o sobie, tych czasach. Odrzućcie uprzedzenia, złość bo to wszystko pochodzi od ciemności,złego. Przyjdźcie do Jezusa mali i goli jak dzieci,które dopiero przyszły na świat a wtedy będziecie więksi niż dotychczas i mądrzejsi niż kiedykolwiek.
 
     
David 77
Zasłużony

Pomógł: 120 razy
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 1357
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 77/104
 74%
Wysłany: 2013-04-24, 09:56   

Mateusz,

Cytat:

Mówisz, że słowa z orędzi nie mają nic wspólnego z nauką Jezusa, to powiedz czego nauczał Jezus Chrystus gdy żył na ziemi?


Do czego mają służyć tzw orędzia skoro mamy kompletną naukę Jezusa spisaną na kartach NT ? Dlaczego ty jako Katolik nie słuchasz wizjonerów innych religii ?


Cytat:

Teraz wiem co Jezus miał na myśli. Mówił on o czasie kiedy będzie przygotowywać ludzkość na Swoje Powtórne Przyjście.


Słowa Jezusa dotyczyły nie przyszłości ale teraźniejszości i zaczęły się spełniać w czasie kiedy Pan Jezus był na ziemi :

Ew Mat 10; 34 (34) Nie mniemajcie, że przyszedłem, przynieść pokój na ziemię; nie przyszedłem przynieść pokój, ale miecz. (35) Bo przyszedłem poróżnić człowieka z jego ojcem i córkę z jej matką, i synową z jej teściową. (36) Tak to staną się wrogami człowieka domownicy jego. (37) Kto miłuje ojca albo matkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien; i kto miłuje syna albo córkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien.

Przez przyjmowanie nauki Jezusa wrogami stawali się najpierw najbliżsi tj rodzina , i to własnie ze strony rodziny osoby przyjmujące naukę Jezusa są niejednokrotnie prześladowane .

Mat 10:21,22 A wyda na śmierć brat brata i ojciec syna i powstaną dzieci przeciwko rodzicom i przyprawią ich o śmierć. (22) I będziecie w nienawiści u wszystkich dla imienia mego, ale kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.

Cytat:

czy nie mówił, że Jego dziećmi są wszyscy bez wyjątku na wyznanie, poglądy.


Jezus czegoś takiego nie nauczał ,pomyśl w jakim celu Jezus głosił ludziom ewangelię skoro bez względu na wyznanie i poglądy każdy człowiek i tak był by zbawiony . W jakim celu kazał pozyskiwać uczniów dla siebie ze wszystkich narodów ?

Cytat:
Piszecie, że było wiele już fałszywych proroctw ale pamiętajcie, że proroctwa, które dają modlitwy,które są zgodne całkowicie z nauczaniem Jezusa są prawdziwe



Jezus zapowiedział że pojawią się fałszywi prorocy nic jednak nie wspomniał że w czasach końca będą również prawdziwi prorocy a z pewnością tak by zrobił gdyby i takowe osoby miały być .
Pismo św jest skompletowane więc dzisiaj nie potrzebujemy nowych proroctw gdyż to co czeka ludzkość zostało dokładnie przepowiedziane w Piśmie św .

Moja rada : Zacznij czytać Pismo św ,proś Boga o zrozumienie jego słowa .
_________________
יֵשׁוּעַ הַמָּשִׁיחַ הוּא הָאָדוֹן,
 
     
Mateusz 

Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 32
Poziom: 4
HP: 0/61
 0%
MP: 29/29
 100%
EXP: 5/11
 45%
Wysłany: 2013-04-25, 20:14   

To jest kompletna nauka Jezusa, która pozwoli nam zostać zbawionym. Jednak Pismo Święte nie zawiera całej prawdy, szczególnie o tych czasach, Księga Prawdy nie była dana ludzkości aż do teraz. Kiedy prawda zostanie ukazana każdemu człowiekowi podczas Ostrzeżenia wielu wtedy się nawróci i będzie ponownie wracać do czytania Pisma Świętego. Bez tego przygotowania,które Jezus czyni poprzez Marię Bożego Miłosierdzia, większość ludzkości wpadłaby w dezorientację podczas nastających zmian i wpadłaby wprost w sidła szatana. Orędzia te są orężem w walce ze złem. Orędzia te jasno mówią co jest prawdą a co kłamstwem, co pochodzi od Jezusa, Jego Ojca Boga Wszechmogącego a co jest dziełem szatana. Jest to nam teraz bardzo potrzebne a zbiegiem czasu stanie się jedynym pokarmem dla każdego człowieka. Jezus kazał badać proroctwa wizjonerów ale ich nie odrzucać, mówiąc to wiedział, że kiedyś On sam będzie przewodzić ludziom poprzez proroka. Przed Jezusem Chrystusem było wielu proroków pochodzących od Boga. Oni zawsze cierpieli najbardziej. Teraz będzie podobnie, słowa,które przekazuje ta kobieta będą głównym celem ataku złego a ją samą spotkają straszne prześladowania. Ta jedna religia chrześcijaństwo pochodzi od Boga, może w wielu przypadkach pozmieniana, podzielona na różne kościoły, wyznania itp ale to Jezus zapoczątkował chrześcijaństwo. Inne religie te,które uznają aby mordować w imię Boga pochodzą od szatana, inne z kolei pokazujące fałszywą otoczkę miłości i wywyższanie człowieka do roli pana i władcy jak Buddyzm także pochodzą od złego. W religii tej z pozoru wszyscy okazują sobie miłość ale to nie jest miłość o jakiej nauczał Jezus. Miłość o której naucza ta religia oczekuje zawsze coś w zamian, wielbi nieokreśloną energię ale nie Boga, nie mówi o niebie i piekle, wierzy w reinkarnacje co jest najbardziej przebiegłym podstępem szatana, bo skoro po śmierci wcielę się z kolei w inne ciało to tam będę pokutować swoje winy.Kiedy w to uwierzymy i zatracimy się, będzie ciężko zawrócić, kiedy wierzymy w te kłamstwa mówiące o braku konsekwencji po śmierci nie dajemy sobie szansy na pokutę i nawrócenie. Jest tylko jedno życie tu na ziemi i potem to drugie,które sami wybierzemy. To życie tutaj takie jakie jest obecnie jest spowodowane grzechem. Bóg nie stworzył człowieka aby on starzał się, chorował a potem umierał. Bóg stworzył człowieka na Swoje podobieństwo, prawowitym dziedzictwem człowieka jest wieczne życie w dobrobycie i miłości ale takiej jaką daje nam Jezus, Bóg. Wszystkie inne wyznania,które oferują coś odmiennego niż to co obiecał Jezus Chrystus kłamią, nie pochodzą one od prawdy. Jezus mówił, że Jego dziećmi są wszyscy bez względu na wyznanie ponieważ pochodzą one od Jego Ojca Boga Wszechmogącego. Dzieci te mogą zostać zmylone, wierzyć w coś innego niż nauczał Jezus ale dalej są Jego dziećmi, dziećmi Boga. Aby zostały zbawione muszą jednak poznać Jezusa i uwierzyć w Niego, muszą podążać za Jego naukami i kochać go całym sercem. Masz rację, że to co spotka ludzkość zostało przepowiedziane w Piśmie Świętym. Jednak człowiek obecnie nie czyta słów Bożych, większość ludzi zapomniała o nauczaniu Jezusa, stał się On dla nich tylko symbolem,postacią historyczną a Jego obietnice pustymi słowami, że może kiedyś coś będzie ale na pewno nie za ich życia, może po śmierci. Ludzie wierzyliby w to do samego końca aż byłoby już za późno. Pamiętaj, że Jezus umarł za nas wszystkich ale jeszcze bardziej za grzeszników. Dlatego teraz dawane są te orędzia, dlatego teraz Jezus mówi do nas poprzez tego proroka aby przybliżyć do siebie ludzi,którzy już w Niego nie wierzą a tych co wierzą aby umocnić ich w wierze i aby przyciągnęli tych słabszych, nie mogących zwrócić się do Boga. To wszystko jest właśnie po to. Nie jest prosto rozpoznać głos Jezusa ale jest to spowodowane uprzedzeniem, że wszystko już wiemy na temat planów Boga do nas. My naprawdę nie wiemy wszystkiego, Pismo Święte jest i będzie prawdą, a ten kto będzie mówił inaczej ten kto będzie od nowa spisywać słowa i mówił, że pochodzą od Boga, będzie kłamcą. Człowiekowi zostało dane tyle wiedzy o jego losie ile było nam potrzebne. Teraz Jezus kończy Swoja misję, którą rozpoczął ponad 2000lat temu przychodząc na ziemię jako człowiek. On cały czas cierpi za nas, Jego męka nie skończyła się z chwilą śmierci na krzyżu, On cały czas przez te 2000 lat za nas cierpiał i będzie cierpiał aż do dnia kiedy przyjdzie ponownie. My żyjemy w tych dniach,my tego doświadczymy, to my spotkamy Jezusa najpierw w naszych duszach abyśmy mogli wszyscy zobaczyć prawdę zanim wróci jako Sprawiedliwy Sędzia.
 
     
David 77
Zasłużony

Pomógł: 120 razy
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 1357
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 77/104
 74%
Wysłany: 2013-04-25, 20:48   

Mateusz,
Cytat:

To jest kompletna nauka Jezusa, która pozwoli nam zostać zbawionym. Jednak Pismo Święte nie zawiera całej prawdy, szczególnie o tych czasach, Księga Prawdy nie była dana ludzkości aż do teraz.


Gal 1; (8) Ale choćbyśmy nawet my albo anioł z nieba zwiastował wam ewangelię odmienną od tej, którą myśmy wam zwiastowali, niech będzie przeklęty! (9) Jak powiedzieliśmy przedtem, tak i teraz znowu mówię: Jeśli wam ktoś zwiastuje ewangelię odmienną od tej, którą przyjęliście, niech będzie przeklęty!


(11) A oznajmiam wam, bracia, że ewangelia, którą ja zwiastowałem, nie jest pochodzenia ludzkiego; (12) albowiem nie otrzymałem jej od człowieka, ani mnie jej nie nauczono, lecz otrzymałem ją przez objawienie Jezusa Chrystusa.

Ps. Zacznij czytać Pismo św ponieważ ono jest jedynym źródłem prawdy ,wszelkie wizje i proroctwa które nie mają nic wspólnego z nauką Jezusa mogą pochodzić jedynie od demonów .
_________________
יֵשׁוּעַ הַמָּשִׁיחַ הוּא הָאָדוֹן,
 
     
Mateusz 

Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 32
Poziom: 4
HP: 0/61
 0%
MP: 29/29
 100%
EXP: 5/11
 45%
Wysłany: 2013-04-25, 22:18   

Proroctwa dane Janowi, a do tej pory nie ujawnione, są teraz przedstawiane, aby obudzić świat

24.07.2012, 17.39
Moja najukochańsza córko, zbliża się czas ujawnienia całemu światu ostatecznych tajemnic Boga Najwyższego.

Twój głos, Moja córko, w końcu dopełni planu Bożego na ziemi, aby ujawnić prawdę o Moim Powtórnym Przyjściu.

Ty, Moja córko jesteś 7 Aniołem wysłanym przygotować dzieci Boże do odnowienia ich wiary, aby mogli dostąpić zbawienia.

Kiedy odkryjesz tajemnice siedmiu pieczęci, które Ja, Jezus, Baranek Boży teraz otwieram, wielu to rozwścieczy.

Podłe kłamstwa rozgłaszane przez tych, którzy udają sługi Mojego Kościoła zostaną ujawnione, kiedy rozbrzmi twój głos.

Każdy haniebny czyn popełniony przez wyznawców szatana, którzy ośmielają się uważać siebie za Moich wyznawców będzie zdemaskowany. Każde kłamstwo będzie odkryte, aby wszyscy je zobaczyli.

Nowy fałszywy Kościół utworzony przez antychrysta, zostanie ukazany takim jaki jest naprawdę.

Każda próba oszukania dzieci Bożych zostanie rozbita w miarę nasilania się walki o ocalenie ludzkości.

Bluźnierstwa wypowiedziane przez tych, którzy nie mówią w Moje Święte Imię będą ujawnione wszystkim, choć wielu nie przyjmie prawdy o Bogu, która jest teraz podawana światu.

Słowa ukryte przez tak długi czas i zamknięte aż do końca, teraz wylewają się z Moich ust.

Nikt nie będzie pozbawiony Prawdy. Wszystkim zostanie ukazane Prawdziwe Słowo, gdyż ponownie przygotowuję się, aby ocalić ludzkość od wiecznego potępienia.

Proroctwa dane Janowi, a do tej pory nie ujawnione, są teraz przedstawiane, aby obudzić świat.

Ewangelie po raz kolejny, po tak długim czasie, będą rozprzestrzeniane po całym świecie.

Ślepi ponownie zobaczą.

Niemi będą mówić prawdę, która jak miód będzie wylewać się z ich ust.

Głusi będą słyszeć, a Prawda przyniesie im pocieszenie, za którym tak długo tęsknili w swoim życiu.

Odstępstwo zostanie przełamane i czyste dusze, głodne Prawdy, przyjmą ją w końcu z otwartymi ramionami.

Moc Boża ujawni się wówczas na każdym rogu.

Bądźcie pewni, że narybek szatana i jego zwolennicy zrobią wszystko, aby powstrzymać przekazywanie światu Księgi Prawdy danej z miłości Boga.

Będą oni bezsilni wobec niej, choć pozornie będzie wyglądać inaczej.

Niebiosa oczekują teraz tej chwili zjednoczenia całej ludzkości na Mój Chwalebny Powrót.

Nigdy Mnie nie opuszczajcie. Przyjmijcie Mnie z radością, gdyż przygotowuję was na Moje Chwalebne Powtórne Przyjście.

Weźcie ze sobą swoje rodziny i pójdźcie w Moje ramiona, gdy przygotowuję do objęcia was ochroną Moich szczególnych łask z Nieba.

Wzywam was wszystkich do rozpoznania ostatniego wołania poprzez Mojego 7 Posłańca, któremu dano władzę ujawnienia siedmiu trąb, zawartości siedmiu pieczęci, kiedy chór aniołów przygotowuje się do spełnienia proroctw.

Wasz Jezus
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-04-25, 22:37   

Mateuszu, jestes na forum Biblijnym. Pisma nie czytasz, ale oredzia i owszem, a po co je tu wklejasz to sie gubie w domyslach... moze pomyliles fora?
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6079/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2013-04-25, 22:59   

Mateusz,

przejdź sobie na forum forum katolickie, ponieważ tu raczej nikt nie wierzy w orędzia
sprzeczne z Pismem Świętym
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14