FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Orędzia Marii Bożego Miłosierdzia
Autor Wiadomość
Mateusz 

Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 32
Poziom: 4
HP: 0/61
 0%
MP: 29/29
 100%
EXP: 5/11
 45%
Wysłany: 2013-04-25, 23:21   

Ani jedno słowo z tych orędzi nie przeczy Pismu Świętemu bo tak nie może być. Wkleiłem tekst tego orędzia aby kiedy czytacie te słowa, które pochodzą od Jezusa,może zobaczycie, że są one prawdą. Ja sam wiele nie zdziałam i to co piszę do was też pewnie nie pochodzi ode mnie. Obecnie Duch Święty jest obecny na ziemi jeszcze bardziej niż kiedykolwiek i pomaga wszystkim ludziom ujrzeć prawdę, kiedy tylko naprawdę tego chcą. Proszę przeczytajcie orędzia z lipca 2012, tylko o to proszę.
http://ostrzezenie.wordpress.com/2012/07/
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-04-26, 15:54   

Mateusz napisał/a:
Ani jedno słowo z tych orędzi nie przeczy Pismu Świętemu bo tak nie może być.

Przeczy, bylo to wykazane juz w temacie.
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6035/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2013-04-26, 19:43   

Moja droga, umiłowana córko, Moje życzenie zjednoczenia Moich wyznawców jako jednej armii, przynosi już owoce poprzez te orędzia.

Mateusz to cytat z linku, który zapodałeś

na co wam armia?
przecież wy jako "chrześcijanie" służycie w różnych armiach na tym świecie :lol:
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
Ostatnio zmieniony przez Krystian 2013-04-26, 19:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Majorka 1 

Pomogła: 14 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 194
Poziom: 12
HP: 0/319
 0%
MP: 152/152
 100%
EXP: 27/27
 100%
Wysłany: 2013-04-26, 20:53   

Mateusz napisał/a:
To jest kompletna nauka Jezusa, która pozwoli nam zostać zbawionym. Jednak Pismo Święte nie zawiera całej prawdy, szczególnie o tych czasach, Księga Prawdy nie była dana ludzkości aż do teraz. Kiedy prawda zostanie ukazana każdemu człowiekowi podczas Ostrzeżenia wielu wtedy się nawróci i będzie ponownie wracać do czytania Pisma Świętego. Bez tego przygotowania,które Jezus czyni poprzez Marię Bożego Miłosierdzia, większość ludzkości wpadłaby w dezorientację podczas nastających zmian i wpadłaby wprost w sidła szatana. Orędzia te są orężem w walce ze złem. Orędzia te jasno mówią co jest prawdą a co kłamstwem, co pochodzi od Jezusa, Jego Ojca Boga Wszechmogącego a co jest dziełem szatana. Jest to nam teraz bardzo potrzebne a zbiegiem czasu stanie się jedynym pokarmem dla każdego człowieka. Jezus kazał badać proroctwa wizjonerów ale ich nie odrzucać, mówiąc to wiedział, że kiedyś On sam będzie przewodzić ludziom poprzez proroka. Przed Jezusem Chrystusem było wielu proroków pochodzących od Boga. Oni zawsze cierpieli najbardziej. Teraz będzie podobnie, słowa,które przekazuje ta kobieta będą głównym celem ataku złego a ją samą spotkają straszne prześladowania. Ta jedna religia chrześcijaństwo pochodzi od Boga, może w wielu przypadkach pozmieniana, podzielona na różne kościoły, wyznania itp ale to Jezus zapoczątkował chrześcijaństwo. Inne religie te,które uznają aby mordować w imię Boga pochodzą od szatana, inne z kolei pokazujące fałszywą otoczkę miłości i wywyższanie człowieka do roli pana i władcy jak Buddyzm także pochodzą od złego. W religii tej z pozoru wszyscy okazują sobie miłość ale to nie jest miłość o jakiej nauczał Jezus. Miłość o której naucza ta religia oczekuje zawsze coś w zamian, wielbi nieokreśloną energię ale nie Boga, nie mówi o niebie i piekle, wierzy w reinkarnacje co jest najbardziej przebiegłym podstępem szatana, bo skoro po śmierci wcielę się z kolei w inne ciało to tam będę pokutować swoje winy.Kiedy w to uwierzymy i zatracimy się, będzie ciężko zawrócić, kiedy wierzymy w te kłamstwa mówiące o braku konsekwencji po śmierci nie dajemy sobie szansy na pokutę i nawrócenie. Jest tylko jedno życie tu na ziemi i potem to drugie,które sami wybierzemy. To życie tutaj takie jakie jest obecnie jest spowodowane grzechem. Bóg nie stworzył człowieka aby on starzał się, chorował a potem umierał. Bóg stworzył człowieka na Swoje podobieństwo, prawowitym dziedzictwem człowieka jest wieczne życie w dobrobycie i miłości ale takiej jaką daje nam Jezus, Bóg. Wszystkie inne wyznania,które oferują coś odmiennego niż to co obiecał Jezus Chrystus kłamią, nie pochodzą one od prawdy. Jezus mówił, że Jego dziećmi są wszyscy bez względu na wyznanie ponieważ pochodzą one od Jego Ojca Boga Wszechmogącego. Dzieci te mogą zostać zmylone, wierzyć w coś innego niż nauczał Jezus ale dalej są Jego dziećmi, dziećmi Boga. Aby zostały zbawione muszą jednak poznać Jezusa i uwierzyć w Niego, muszą podążać za Jego naukami i kochać go całym sercem. Masz rację, że to co spotka ludzkość zostało przepowiedziane w Piśmie Świętym. Jednak człowiek obecnie nie czyta słów Bożych, większość ludzi zapomniała o nauczaniu Jezusa, stał się On dla nich tylko symbolem,postacią historyczną a Jego obietnice pustymi słowami, że może kiedyś coś będzie ale na pewno nie za ich życia, może po śmierci. Ludzie wierzyliby w to do samego końca aż byłoby już za późno. Pamiętaj, że Jezus umarł za nas wszystkich ale jeszcze bardziej za grzeszników. Dlatego teraz dawane są te orędzia, dlatego teraz Jezus mówi do nas poprzez tego proroka aby przybliżyć do siebie ludzi,którzy już w Niego nie wierzą a tych co wierzą aby umocnić ich w wierze i aby przyciągnęli tych słabszych, nie mogących zwrócić się do Boga. To wszystko jest właśnie po to. Nie jest prosto rozpoznać głos Jezusa ale jest to spowodowane uprzedzeniem, że wszystko już wiemy na temat planów Boga do nas. My naprawdę nie wiemy wszystkiego, Pismo Święte jest i będzie prawdą, a ten kto będzie mówił inaczej ten kto będzie od nowa spisywać słowa i mówił, że pochodzą od Boga, będzie kłamcą. Człowiekowi zostało dane tyle wiedzy o jego losie ile było nam potrzebne. Teraz Jezus kończy Swoja misję, którą rozpoczął ponad 2000lat temu przychodząc na ziemię jako człowiek. On cały czas cierpi za nas, Jego męka nie skończyła się z chwilą śmierci na krzyżu, On cały czas przez te 2000 lat za nas cierpiał i będzie cierpiał aż do dnia kiedy przyjdzie ponownie. My żyjemy w tych dniach,my tego doświadczymy, to my spotkamy Jezusa najpierw w naszych duszach abyśmy mogli wszyscy zobaczyć prawdę zanim wróci jako Sprawiedliwy Sędzia.


Sorry...nie mogę czytać takich głupot co piszesz.....Rada moja jak i wszystkich tutaj co Ci piszą : zacznij czytać Biblię.....Modlitwy do Maryi i te orędzia - to sprawka szatana
 
     
Mateusz 

Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 32
Poziom: 4
HP: 0/61
 0%
MP: 29/29
 100%
EXP: 5/11
 45%
Wysłany: 2013-04-26, 21:52   

Wszyscy fałszywi prorocy zostaną odrzuceni precz i surowo ukarani

wtorek, 23 kwietnia 2013, godz. 16.55

Moja wielce umiłowana córko, Moi wizjonerzy na całym świecie przechodzą w tym czasie przez wielkie cierpienia, jako że odczuwają ból, którego znoszenie jest od nich wymagane, aby ocalić ludzkie dusze. Oni bowiem, ofiarowawszy siebie w służbie dla Mnie, będą kroczyć samotnie, mając przy sobie tylko kilku, którzy przyjdą im z pomocą — tak samo jak Ja, gdy wchodziłem na Górę Kalwarię.

I podczas gdy te autentycznie Moje dusze będą cierpieć ból, kpiny i odrzucenie, to ci fałszywi prorocy i wizjonerzy będą wysławiani i oszukają wielu. Fałszywi prorocy powstaną pomiędzy wami i ściągną na siebie pochwały oraz zyskają sławę. Pod fasadą ich pokory i słodkich słówek będzie się skrywać pustka, pochodząca od złego ducha.

Ostrzegam świat, aby za tymi fałszywymi prorokami nie podążać, szukają oni bowiem sławy, pochlebstw i chwały dla siebie samych, czyniąc to w Moje Święte Imię. Żaden człowiek, posłany przeze Mnie, Jezusa Chrystusa, nie będzie siebie wywyższał, aby spowodować, żebyście padali do jego stóp. Żaden z Moich proroków nie wstąpi na piedestał i nie powie, że jest większy niż wy. Nie będzie mu zależało na tym, żeby powiedzieć, że jest wspanialszy niż jego bracia i siostry, i że dlatego tak postępuje. Wszystko, co taki ktoś będzie musiał zrobić (aby was wciągnąć w pułapkę - przy. tłum.), to będzie nauczanie słowami tak zwanej mądrości, w taki sposób, aby doprowadziło was to do przekonania, że to on powinien być wychwalany za jego własne oddanie na rzecz Boga. Zamiast zachęcać do modlitwy i prowadzić was bliżej do Boga, w pierwszym rzędzie będzie on wymagał i żądał szacunku dla siebie samego. Będzie on jednak tak postępował, żeby demonstrowane przez niego zachowania kojarzyły się wam z pobożnymi ludźmi. Ci fałszywi prorocy będą przyciągali do siebie dusze poprzez grzech pychy. Pycha, obecna w takim fałszywym proroku, przyciągnie do siebie pychę innych dusz. Jeden będzie wychwalał drugiego, posługując się Bożym Imieniem, aby rozgłaszać swoją wielkość.

Strzeżecie się tych, którzy was poproszą, abyście otworzyli się na to, co oni traktują jako szczególne dary, które przyciągają świat duchowy. Musicie unikać tych, którzy, w Moim Imieniu, będą was zapraszali do parania się duchami i o których wam powiedzą, że przyniosą wam one wielki pokój i pociechę, ale gdzie o Boga nie padnie żadne słowo. Jeżeli nie zostaniecie zaproszeni, aby pokłonić się w pokorze przed Bogiem, natomiast zamiast tego, aby umiejscowić siebie i swoje dobre samopoczucie na pierwszym planie i ponad potrzebami innych, to musicie wiedzieć, że nie może to w żadnym wypadku pochodzić od Boga. Nigdy nie wolno wam stawiać waszych własnych korzyści czy też korzyści waszych bliźnich ponad Bożymi. Wszystko, o co prosicie, musi być zgodne ze Świętą Wolą Boga.

Na tym świecie wielu fałszywych proroków współpracuje z duchami, które nie pochodzą ode Mnie. Będą oni podkreślać wagę wewnętrznego uzdrowienia, pozytywnego myślenia oraz metafizyki, a wszystko to sprowadza się do jednej rzeczy. Człowiek zostanie zachęcony, aby postawić samego siebie przed Bogiem.

Wszyscy fałszywi prorocy zostaną odrzuceni precz i surowo ukarani. Kara, jaka ich spotka, przewyższy kary, jakie spotkają zwykłego śmiertelnika, gdyż będą oni odpowiedzialni za utratę tak wielu dusz.

Wasz Jezus
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6035/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2013-04-26, 22:00   

Mateusz napisał/a:
Wszyscy fałszywi prorocy zostaną odrzuceni precz i surowo ukarani

wtorek, 23 kwietnia 2013, godz. 16.55

Moja wielce umiłowana córko, Moi wizjonerzy na całym świecie przechodzą w tym czasie przez wielkie cierpienia, jako że odczuwają ból, którego znoszenie jest od nich wymagane, aby ocalić ludzkie dusze. Oni bowiem, ofiarowawszy siebie w służbie dla Mnie, będą kroczyć samotnie, mając przy sobie tylko kilku, którzy przyjdą im z pomocą — tak samo jak Ja, gdy wchodziłem na Górę Kalwarię.

I podczas gdy te autentycznie Moje dusze będą cierpieć ból, kpiny i odrzucenie, to ci fałszywi prorocy i wizjonerzy będą wysławiani i oszukają wielu. Fałszywi prorocy powstaną pomiędzy wami i ściągną na siebie pochwały oraz zyskają sławę. Pod fasadą ich pokory i słodkich słówek będzie się skrywać pustka, pochodząca od złego ducha.

Ostrzegam świat, aby za tymi fałszywymi prorokami nie podążać, szukają oni bowiem sławy, pochlebstw i chwały dla siebie samych, czyniąc to w Moje Święte Imię. Żaden człowiek, posłany przeze Mnie, Jezusa Chrystusa, nie będzie siebie wywyższał, aby spowodować, żebyście padali do jego stóp. Żaden z Moich proroków nie wstąpi na piedestał i nie powie, że jest większy niż wy. Nie będzie mu zależało na tym, żeby powiedzieć, że jest wspanialszy niż jego bracia i siostry, i że dlatego tak postępuje. Wszystko, co taki ktoś będzie musiał zrobić (aby was wciągnąć w pułapkę - przy. tłum.), to będzie nauczanie słowami tak zwanej mądrości, w taki sposób, aby doprowadziło was to do przekonania, że to on powinien być wychwalany za jego własne oddanie na rzecz Boga. Zamiast zachęcać do modlitwy i prowadzić was bliżej do Boga, w pierwszym rzędzie będzie on wymagał i żądał szacunku dla siebie samego. Będzie on jednak tak postępował, żeby demonstrowane przez niego zachowania kojarzyły się wam z pobożnymi ludźmi. Ci fałszywi prorocy będą przyciągali do siebie dusze poprzez grzech pychy. Pycha, obecna w takim fałszywym proroku, przyciągnie do siebie pychę innych dusz. Jeden będzie wychwalał drugiego, posługując się Bożym Imieniem, aby rozgłaszać swoją wielkość.

Strzeżecie się tych, którzy was poproszą, abyście otworzyli się na to, co oni traktują jako szczególne dary, które przyciągają świat duchowy. Musicie unikać tych, którzy, w Moim Imieniu, będą was zapraszali do parania się duchami i o których wam powiedzą, że przyniosą wam one wielki pokój i pociechę, ale gdzie o Boga nie padnie żadne słowo. Jeżeli nie zostaniecie zaproszeni, aby pokłonić się w pokorze przed Bogiem, natomiast zamiast tego, aby umiejscowić siebie i swoje dobre samopoczucie na pierwszym planie i ponad potrzebami innych, to musicie wiedzieć, że nie może to w żadnym wypadku pochodzić od Boga. Nigdy nie wolno wam stawiać waszych własnych korzyści czy też korzyści waszych bliźnich ponad Bożymi. Wszystko, o co prosicie, musi być zgodne ze Świętą Wolą Boga.

Na tym świecie wielu fałszywych proroków współpracuje z duchami, które nie pochodzą ode Mnie. Będą oni podkreślać wagę wewnętrznego uzdrowienia, pozytywnego myślenia oraz metafizyki, a wszystko to sprowadza się do jednej rzeczy. Człowiek zostanie zachęcony, aby postawić samego siebie przed Bogiem.

Wszyscy fałszywi prorocy zostaną odrzuceni precz i surowo ukarani. Kara, jaka ich spotka, przewyższy kary, jakie spotkają zwykłego śmiertelnika, gdyż będą oni odpowiedzialni za utratę tak wielu dusz.

Wasz Jezus


przestań powoływać się na mojego Pana Jezusa, wklejając jakieś bzdury :evil:
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-04-26, 22:09   

Wlasnie chcialam zauwazyc, ze aczkolwiek Pan sie urodzil w rodzinie czesli, wymowe jednak mial nieco wyzszej klasy, o wiele bardziej trafna i zarazem poetycka, tak ze owa "wizjonerka" musi chyba sie dokrztalcic, bo nawet blisko nie dorownuje ta paplanina Panu Jezusowi, ani stylem, ani wytwornoscia - gdzie jej tam ;-)
Ostatnio zmieniony przez Axanna 2013-04-26, 22:12, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Mateusz 

Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 32
Poziom: 4
HP: 0/61
 0%
MP: 29/29
 100%
EXP: 5/11
 45%
Wysłany: 2013-04-26, 22:38   

Jezus mówi teraz do nas prosto abyśmy Go zrozumieli,po co miałby mówić inaczej. Choćbyście szukali to nie znajdziecie słowa z tych orędzi, które przeczą Pismu Świętemu. Choć wielu ludzi, nawet duchownych na rożnych stronach internetowych odrzucają te słowa, ludzie Ci powołując się na Pismo Święte próbują udowodnić, że słowa,które przekazuje ta ostatnia wizjonerka tych czasów są nieprawdą to nie znajdują oni żadnych argumentów. Tym na czym się oni opierają to ich własna błędna interpretacja Słowa Bożego. Czego wy oczekujecie od Jezusa,jakich słów ma użyć abyście Go usłyszeli, mówi On do was prosto, abyście rozpoznali Jego głos wołający z Nieba. Jednak wy go odrzucacie, oczekuje czegoś innego ale tak naprawdę nie wiecie czego chcecie, i to was zgubi kiedy przyjdą inni i będą głosić piękne przemowy, i będą skupiali na sobie uwagę. Jednak oni wszyscy wielbiący samych siebie nie będą od Boga, nie będą od Jezusa, Ci co będą od Jezusa Chrystusa będą w tych czasach odrzuceni i biczowani na oczach innych. To oni będą od Boga a nie ci co będą twierdzili, że od Niego pochodzą ale których czyny będą temu przeczyć.
 
     
David 77
Zasłużony

Pomógł: 120 razy
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 1357
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 77/104
 74%
Wysłany: 2013-04-26, 22:40   

Mateusz,

http://www.youtube.com/watch?v=MFqn1PAYqLI
_________________
יֵשׁוּעַ הַמָּשִׁיחַ הוּא הָאָדוֹן,
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-04-26, 23:39   

Jezus mowil prosto, ale nie prostacko, a Slowo Jego bylo jak miecz obosieczny, Mateuszu, zas belkocik wizjonerki jakos bardziej stylem przypomina Ciebie, nie wiem jak innym, a mi sie w ten sposob kojarzy :roll:
 
     
Mateusz 

Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 32
Poziom: 4
HP: 0/61
 0%
MP: 29/29
 100%
EXP: 5/11
 45%
Wysłany: 2013-04-27, 18:00   

Matka Boża: Tym razem nie przyjdzie On jako człowiek w ciele

środa, 24 kwietnia 2013, godz. 14.15

Moja umiłowana córko, z powodu Swojej wielkiej Miłości dla ludzkości Mój Syn przygotowuje was teraz na Swoje Powtórne Przyjście. To dlatego, że On was kocha, mówi do was obecnie poprzez Swoich proroków — aby zyskać pewność, że nikt nie wymknie się Jego Miłosierdziu. Tak samo jak Bóg wysłał Jana Chrzciciela, aby przygotował świat na przyjście Mojego Syna —jednorodzonego Syna Bożego i Mesjasza — tak i teraz Mój Syn odsłania przed wami ostateczny plan. Ten finałowy plan zbawienia będzie podobny do Jego pierwszego przyjścia, ale z jedną różnicą: Tym razem nie przyjdzie On jako człowiek w ciele.

Teraz, gdy Prawda ponownie jest przed wami odsłaniana, Mój Syn, dzięki Jego Świętemu Słowu, przypomina wam o tym wszystkim, co pochodzi od Boga, przygotowując te ostatnie (historyczne) etapy. Kiedy Mój Syn chodził po ziemi, dzieciom Bożym została przekazana Prawda. Obecnie jest wam przekazywana cała Prawda, odsłaniająca także działalność wrogów Boga, co dzieje się dla waszego dobra, abyście nie zostali oszukani. Musicie być od serca wspaniałomyślni, kiedy Mój Syn przynosi wam te Dary, które mają posilić wasze dusze.

Kiedy przez lata objawiałam się wybranym Bożym wizjonerom, działo się to dlatego, aby przygotować dusze na obecne czasy. Teraz, kiedy jesteście przygotowywani na prześladowanie, które zostanie wymierzone w chrześcijan, będzie wam nadzwyczaj ciężko, ponieważ będzie to pogwałcenie ducha, co spowoduje największą szkodę. Znając Prawdę Słowa Bożego i wiedząc, jak rozpoznać działalność oszusta, staniecie się silniejsi. Jest o wiele ważniejsze, aby pozostać wiernym Słowu Bożemu, niż akceptować kłamstwa, które zostaną przedstawione wam przez tych, którzy nie pochodzą od Boga.

Mój Syn wyniesie was do wielkiej chwały, kiedy będziecie posłuszni Jego Świętemu Słowu i podtrzymacie Jego Nauczanie. Proszę was, abyście okazali Mojemu Synowi szacunek, jaki Mu się należy. Ci, którzy Go odrzucili, kiedy chodził po ziemi — na końcu, kiedy skonał On na Krzyżu, przyjęli Prawdę o tym, Kim On był. Ci, którzy dzisiaj odrzucają Jego Słowo, ostatecznie uświadomią sobie Prawdę w dniu, w którym On nadejdzie, aby Sądzić. Dla wielu będzie wtedy za późno.

Módlcie się, aby wszystkie dusze pozostały wierne wobec dziedzictwa Mojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa, gdyż tylko ci, którzy Go przyjmą, mogą zostać zabrani do Jego Królestwa.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia
 
     
David 77
Zasłużony

Pomógł: 120 razy
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 1357
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 77/104
 74%
Wysłany: 2013-04-27, 18:12   

Mateusz,

Jest to forum poświęcone Biblii i jej naukom więc proszę cię abyś przestał wklejać te śmieci . Jak chcesz to wysyłaj te orędzia do ,,Ojca dyrektora :-D może on cię wysłucha w co też bardzo wątpię :mrgreen:
_________________
יֵשׁוּעַ הַמָּשִׁיחַ הוּא הָאָדוֹן,
Ostatnio zmieniony przez David 77 2013-04-27, 18:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-04-27, 18:57   

Mateusz napisał/a:
Matka Boża:
[...]
Matka Zbawienia

a to sa bluznierstwa.
 
     
AlexK 
Zasłużony
katolik


Potwierdzenie wizualne: 7
Pomogła: 4 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 12 Lut 2013
Posty: 880
Skąd: Z podlasia
Poziom: 26
HP: 32/1637
 2%
MP: 781/781
 100%
EXP: 41/78
 52%
Wysłany: 2013-04-27, 19:37   

Axanna napisał/a:
Mateusz napisał/a:
Matka Boża:
[...]
Matka Zbawienia

a to sa bluznierstwa.

A to dlaczego?

Pytanie do Matiego: zastanawiam się co KK na to - wiesz coś o tym?
_________________
Przytul mnie Jezu
tak mocno do siebie.
Ukryj głęboko,
na dnie swego serca.

 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-04-27, 20:38   

a to dlatego ze Zbawienie jest dzielem Boga, ktory nie ma matki, tylko jest Stworca wszyskiego co istnieje...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13