FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Orędzia Marii Bożego Miłosierdzia
Autor Wiadomość
AlexK 
Zasłużony
katolik


Potwierdzenie wizualne: 7
Pomogła: 4 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 12 Lut 2013
Posty: 880
Skąd: Z podlasia
Poziom: 26
HP: 32/1637
 2%
MP: 781/781
 100%
EXP: 41/78
 52%
Wysłany: 2013-04-27, 20:53   

A czy Jezus nie jest naszym Zbawieniem, a Maryja jego matką?
_________________
Przytul mnie Jezu
tak mocno do siebie.
Ukryj głęboko,
na dnie swego serca.

 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-04-27, 21:28   

Zbawienie jest dzielem Boga Ojca i jego Syna, a nie samim Synem. Edison wynalazl zarowke, ale Edison nie jest zarowka, a jego matka nie jest matka zarowki. :roll:

Przenoszenie dziela zbawienia z Boga na czlowieka jest ... koltunstwem, bo nie wiem jakiego wyrazu bardziej lagodnego tu mozna uzyc.
Ostatnio zmieniony przez Axanna 2013-04-27, 21:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mateusz 

Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 32
Poziom: 4
HP: 0/61
 0%
MP: 29/29
 100%
EXP: 5/11
 45%
Wysłany: 2013-04-27, 21:45   

Jeżeli ktoś wierzy w Boga ale nie uznaje, że przez Jego Syna Jezusa Chrystusa dostąpi zbawienia jest w błędzie.Tylko przez Syna można dotrzeć do Jego Ojca. Po to Bóg ofiarował Swojego Jedynego Syna Jezusa aby najpierw Jego poprosić o pomoc a dopiero potem Jezus zaprowadzi nas do Swojego Ojca Boga Wszechmogącego.
Kościół Katolicki nie uzna tych przekazów,wyprze się ich a kobietę, która je głosi uzna za heretyczkę. Nawet kiedy są księża,którzy uznają te orędzia za autentyczne nie mogą oni tego publicznie głosić a powinni tak zrobić. Już niedługo będzie tak, że publiczne głoszenie tych słów będzie zakazane i ścigane ale nie należy tego się bać bo kiedy głosimy Słowo Boże to jesteśmy prowadzeni przez Jezusa i On nam zapewni ochronę.
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6035/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2013-04-27, 22:02   

Mateusz,

Cytat:
Jeżeli ktoś wierzy w Boga ale nie uznaje, że przez Jego Syna Jezusa Chrystusa dostąpi zbawienia jest w błędzie.Tylko przez Syna można dotrzeć do Jego Ojca


w końcu jakiś post zapodałeś zgodny z Biblią
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
 
     
Mateusz 

Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 32
Poziom: 4
HP: 0/61
 0%
MP: 29/29
 100%
EXP: 5/11
 45%
Wysłany: 2013-05-09, 19:46   

Nie próbujcie argumentować przy pomocy umysłu, kiedy usiłujecie uzasadnić Moje Istnienie, gdyż Ja nie pochodzę z tego świata

niedziela, 5 maja 2013, godz. 16.15

Moja wielce umiłowana córko, ból oddzielenia ode Mnie, Jezusa Chrystusa, Syna Człowieczego, jest człowiekowi nieznany — ale gdy nadejdzie ten dzień, kiedy, w okresie końcowym, Moje Światło umrze, wówczas stanie się jasne, jakim nieszczęściem jest ta agonia.

Ci, którzy Mnie znają i którzy Mnie kochają, wiedzą, jaki to niesie ze sobą ból, kiedy grzech tworzy barierę pomiędzy grzesznikiem a Bogiem.

Ci, którzy Mnie nie znają, i ci, którzy Mnie odrzucają, doświadczą, czym jest to oddzielenie podczas ostatnich trzech dni ciemności, kiedy to nie będzie można nigdzie odnaleźć śladu Obecności Boga.

Dopiero wtedy, kiedy Boże Światło zaniknie, człowiek ostatecznie zrozumie, że bez Boga życie nie istnieje. Wszystko, co pozostanie, to będzie próżnia, pustkowie i ciemność.

Ja Jestem Światłem, którego — wcale sobie tego nie uświadamiając — w każdej sekundzie dnia poszukuje człowiek.

Człowiek, usiłując odnaleźć pokój i szczęście, próbuje doszukiwać się ich wszędzie tam, gdzie mu się wydaje, że jest to możliwe. Będzie on więc podążał za światowym, materialnym zyskiem, za pożądliwością ciała, aby zaspokoić potrzeby, których nigdy nie będzie mógł nasycić, oraz będzie naśladował fałszywe religie, które obiecują wielką, osobistą samorealizację. Żadna z tych rzeczy nie poprowadzi go ku Bożemu Światłu.

Nawet ci, którzy odpowiedzi szukają przy pomocy metod intelektualnych i w wiedzy, nigdy nie znajdą pokoju, dopóki nie otworzą swoich serc na prawdziwą Miłość Boga.

Ja przychodzę do każdego, kto Mnie poszukuje. Radość znajduję w duszach, których gorliwa prostota szuka wyłącznie Mojej Miłości. Obsypuję takich ludzi darem Ducha Świętego. By przybliżyć się do Mnie, musicie Mi w zupełności zaufać. Tylko wtedy, kiedy zawierzycie Mi swoją wolę — możecie odczuć Moją Obecność. Tym, którzy próbują Mnie znaleźć, ale jest to dla nich trudne, mówię, co następuje:

Nie próbujcie argumentować przy pomocy umysłu, kiedy usiłujecie uzasadnić Moje Istnienie, gdyż Ja nie pochodzę z tego świata. Nie bądźcie ślepi na istnienie życia wiecznego. Ono na was oczekuje, jeżeli tylko potraficie Mi zaufać i pozwolicie Mi wejść do waszego serca i duszy. Dam się wam poznać. Wszystko, co musicie uczynić, to Mnie wezwać. Musicie Mnie wezwać wkrótce, albowiem, kiedy Moja Obecność na ziemi zacznie słabnąć, odnalezienie Mnie stanie się niemożliwe i będziecie błądzić, pogrążeni w bezsilnej rozpaczy, próbując Mnie znaleźć.

Ci, którzy myślą, że ich wiara jest silna, i którzy wierzą, że znajdują się blisko Mnie, muszą się dowiedzieć, że bardzo szybko upadną, kiedy w przyszłych tabernakulach nie będzie można Mnie nigdzie odnaleźć. Kiedy tylko nadejdzie ten straszliwy dzień spustoszenia, wybuchną okrzyki rozpaczy, a moc bestii będzie taka, że wiele dusz okaże się zbyt słabymi, aby podtrzymać Moje Święte Słowo.

Musicie prosić o Moją Pomoc, a wtedy ją otrzymacie. Wzywajcie Mnie z pokorą w duchu, a Ja wam odpowiem. Błagajcie Mnie, abym was chronił, a Ja osłonię was Moją Najdroższą Krwią, tak że nic was nie powstrzyma na Ścieżce Prawdy, która wiedzie do wiecznego zbawienia.

Jeżeli służycie Mi w taki sposób, jaki podpowiada wam wasza osobista interpretacja, to musicie być z tym ostrożni. Czyńcie to, co wam powiedziałem. Jeżeli żyjecie życiem zgodnym z Moim Słowem — wtedy was poniosę. Jeżeli przynosicie Mi hańbę, wykorzystując Moje Święte Słowo w ten sposób, że przynosi ono cierpienie innym — będziecie cierpieć największy ból oddzielenia ode Mnie.

Wasz Jezus
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-05-09, 20:37   

jeeeeju... -Co-
 
     
Mateusz 

Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 32
Poziom: 4
HP: 0/61
 0%
MP: 29/29
 100%
EXP: 5/11
 45%
Wysłany: 2013-05-15, 22:35   

Wzmogą się cuda, które obiecałem światu — dzięki Moim Krucjatom Modlitwy

sobota, 11 maja 2013, godz. 20.20

Moja wielce umiłowana córko, nie liczy się to, że trzeba — z Mojego powodu — przetrzymać ból odrzucenia, gdyż Moje Słowo nigdy nie umrze. Ono się wzmocni i stanie się jeszcze głośniejsze, aż wreszcie, jak potężny wicher, tak się nasili, że Mój Głos, niczym grzmot, poniesie się poprzez całą ziemię. Tylko niewielu nie usłyszy Mojego Głosu, ale nawet ci, którzy Mnie odrzucają, będą w dalszym ciągu o Mnie mówić. Nie będą w stanie tego zignorować.

Jak każde dziecko, które zrodziło się ze swej matki, tak i Boże dzieci — łącznie z tymi, które odmawiają uznania Boga — będą ku Niemu przyciągane, gdyż nie będą miały jak się temu oprzeć. Niczym noworodek, którego łączy więź ze swoją matką, tak i każde dziecko Boga rozpozna swoich poprzez dotyk, dźwięk i zapach. Kiedy Obecność Boża dotknie ich dusz, Boże dzieci będą to rozpoznawały. Tak właśnie jak Ja rozpoznaję Moich, tak i ci, którzy Mnie kochają, odpowiadają na Moje wołanie.

Moja córko, Święta Wola Boża jest Potężna i pokona wszystkich, którzy przeciwstawiają się Słowu Bożemu. Kiedy masz wrażenie, że Misja ta budzi tyle sprzeciwu i nienawiści, musisz zawsze pocieszać się Moją Uroczystą Obietnicą. Obietnicą, że uratuję wszystkie dusze, tak aby Mój Nowy Raj niebawem został przedstawiony ludzkości, i aby przy tym cierpienie było ograniczone do minimum. Cierpienie może zostać zredukowane dzięki modlitwom Reszty Mojej Armii, ponieważ obdarzam ich szczególnymi łaskami.

Wzmogą się cuda, które obiecałem światu — dzięki Moim Krucjatom Modlitwy — i wielu doświadczy uzdrowień i nawróceń. To dzięki tym cudom dam się poznać nawet tym najzatwardzialszym sceptykom. To dzięki Krucjatom Modlitwy sługom Moich Chrześcijańskich Kościołów zostanie okazane Moje Miłosierdzie, a wkrótce wielu z nich zostanie udzielony dowód autentyczności tych Orędzi.

Moja Wola się wypełni i nikt Jej nie powstrzyma. Wielu Mojej Woli się sprzeciwi, zniesławiając Moje Słowo i opluwając ciebie, Moja córko, ale ich nienawiść zostanie starta, a oni niedługo otworzą oni swoje serca, gdyż nie będą posiadać żadnych wątpliwości, że ten, kto ich woła, to jest ich Mistrz. Ja Jestem Naczyniem, w którym zostaną oni oczyszczeni. To tylko dzięki Mnie otrzymają jedyną możliwą ochronę przed antychrystem. O moją ochronę należy się ubiegać, a Pieczęć Boga Żywego musi zostać ofiarowana tak wielu duszom, jak tylko to możliwe.

Bądźcie posłuszni Moim wskazówkom, a wszystko będzie dobrze. Jeżeli zignorujcie Moje ostrzeżenia i będziecie próbowali na własną rękę zwalczać niesprawiedliwości, które staną się powszechne, kiedy świat będzie kierowany ręką bestii — nie okażecie się wystarczająco silni. Przyjmijcie Moje Dary, a pozostaniecie niewzruszeni, mając to poczucie, że wy sami, wasze rodziny i wasi przyjaciele jesteście przeze Mnie chronieni.

Wasz Jezus
 
     
niose
chrześcijanin

Dołączył: 15 Maj 2013
Posty: 24
Poziom: 3
HP: 0/44
 0%
MP: 21/21
 100%
EXP: 6/9
 66%
Wysłany: 2013-05-18, 20:16   

http://imageshack.us/f/823/beztytuumvpg.png
Ostatnio zmieniony przez niose 2013-05-18, 20:20, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
     
Mateusz 

Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 32
Poziom: 4
HP: 0/61
 0%
MP: 29/29
 100%
EXP: 5/11
 45%
Wysłany: 2013-05-18, 21:26   

Bóg Ojciec: Rozpoczęła się Moja Wielka Interwencja, aby ocalić ludzkość — i tempo Moich poczynań będzie widoczne dla wszystkich

środa, 15 maja 2013, godz. 16.40

Moja najdroższa córko, Duch Boży jest wylewany nad ziemią w taki sposób, jak uprzednio to nie miało miejsca.

W celu przygotowania Moich drogich dzieci na Nowy Raj — który, gotowy, już na nie oczekuje — otaczam je Duchem Prawdy. Niektórzy przyjmą Go z otwartymi ramionami i będą pełni wdzięczności za takie błogosławieństwa. Inni odmówią, gdyż nie otworzą swoich serc.

Rozpoczęła się Moja Wielka Interwencja, aby ocalić ludzkość — i tempo Moich poczynań będzie widoczne dla wszystkich. Cuda, na które zezwolę Ja, Ojciec Wszechmogący, będą powszechne i będzie się o nich mówiło. Doprowadzi to do kolejnych nawróceń. Wtedy to, w miarę jak Duch Mojej Miłości będzie się rozszerzał, nasilą się działania diabła i jego kohort.

Moja Dłoń powstrzyma złowrogie poczynania tych, którzy próbują narzucić Moim dzieciom wojnę, chorobę, morderstwo i aborcję. Moja Dłoń spadnie także na tych, którzy zadręczają wiernych naśladowców Mojego umiłowanego Syna, oraz na tych, którzy próbują pozbawić Świętą Eucharystię Jego Obecności.

Usłyszcie teraz Moje Wołanie. Wszystkie Moje dzieci zostaną przyciągnięte do Mojego Miłosierdzia. Ci, którzy odrzucają Mojego Syna, odrzucają Mnie. Ci, którzy Mojego Syna znieważają, nie mogą do Mnie przyjść. Ci, którzy potępiają Jego Nauczanie i przekręcają Prawdę, odrzucają Moje Istnienie. Nie możecie stwarzać swoich własnych praw, a jednocześnie być Mi posłusznym. Ani nie możecie usprawiedliwiać grzechu i jednocześnie oczekiwać, że ujrzycie Moje Oblicze.

Jeżeli w świecie nie będzie mniej grzechu, ukarzę te narody, które są odpowiedzialne za grzechy, które Mnie obrażają. Tak jak Mój Duch Święty działa bez ustanku, tak i Moja Interwencja, aby powstrzymać grzech, nie ustanie.

Wszystkie te zmiany uwidocznią się w tym samym czasie. Wkrótce potem, kiedy Mój Syn i Jego Kościół wraz z Jego uczniami uczynią już wszystko, aby upowszechnić Prawdę, nadejdzie dzień, kiedy to Wielkie Miłosierdzie Mojego Syna opadnie na ludzkość. A następnie, nie za długo potem, nadejdzie Dzień Sądu.

Przygotujcie się, Moje Dzieci, już teraz, gdyż dzień ten może nadejść w każdej chwili. Tylko ci, którzy są posłuszni Moim Przykazaniom i okażą skruchę za swoje grzechy, mogą być i będą uratowani.

Wasz umiłowany Ojciec

Bóg Najwyższy
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-05-18, 23:22   

Mateuszu, przestan ten infantylny belkot przypisywac Bogu, naprawde zalosnie to wyglada, choc mam watpliwosci, czy ktokowliek to czyta, te jalowa paplaninke... to juz nie jest zabawne.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13638
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 417/608
 68%
Wysłany: 2013-05-18, 23:26   

Pokasujemy, te orędzia, bo to chore jest.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-05-18, 23:29   

czy ja wiem, jak uwazasz, nike :) Jak dla mnie to i tak kazdy widzi ze to chore, wiec raczej tym sie nie da nikogo nabrac, a dziecko moze niech sie bawi :) Ale to ja tak pol zartem mowie :)
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13638
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 417/608
 68%
Wysłany: 2013-05-18, 23:48   

Axanno on nic mądrego do forum nie wnosi, uważam,że takie orędzia zaniżają forum.
niech sobie założy blog i wstawia co chce. Na zadne nasze uwagi on nie reaguje, wprost przeciwnie wkleja coraz więcej.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Mateusz 

Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 32
Poziom: 4
HP: 0/61
 0%
MP: 29/29
 100%
EXP: 5/11
 45%
Wysłany: 2013-05-19, 00:17   

Wklejam orędzia aby inni,którzy dalej wątpią w te przesłania a są na tym forum mogli przeczytać i zrozumieć, że pochodzą one od Boga. Mogę więcej nie wklejać tutaj orędzi ale kasując ten temat z waszego forum pozbawicie innych możliwości do poznania tych orędzi. Ten kto już uwierzył, że słowa te są autentycznym przesłaniem Jezusa do wszystkich ludzi zrozumiał, innym jest ciężej ale i oni kiedyś zrozumieją sens tych przesłań.
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-05-19, 00:21   

Mateuszu, kazdy kto to przeczyta, od razu zrozumie ze to jest dziecinny belkot, a nie ze pochodzi od Boga - poczytaj Pismo i porownaj co Ty tu seplenisz, dziecko.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14