FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Od kogo pochodzą nauki Świadków Jehowy?
Autor Wiadomość
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 481 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7108

Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5514/7220
 76%
EXP: 53/373
 14%
Wysłany: 2023-06-24, 17:43   

Fedorowicz napisał/a:
Australijski Zbór Świadków Jehowy propagował wśród członków wspólnoty brak zaufania do władz świeckich i przez lata ukrywał informacje dotyczące molestowania seksualnego, które dotknęło co najmniej 1800 dzieci - wynika ze materiału zgromadzonego przez prawnika Królewskiej Komisji ds. Wykorzystywania Seksualnego Dzieci. I dalej cisza w tej sprawie, przeprosin brak.

Fedorowicz drogi Panie. Na tym forum nie pisują Świadkowie Jehowy. Więc ta informacja, choć nie jest nowiną, nic nie wnosi. Nie czyni waszego grzechu mniejszym.
KrK także nie przeprosił, a wręcz napiętnował ofiary.
Jeden "intelektualny geniusz"- abp- nawet twierdził, że to dzieci same prowokowały księży! :shock:
Ap 18:2 NPD "Anioł ten zawołał potężnym głosem: — Upadł, upadł wielki Babilon! Upadło to szkaradne siedlisko demonów, ostoja wszelkiej zgnilizny i ohydy,"
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13638
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 417/608
 68%
Wysłany: 2023-06-24, 17:50   

Fedorowicz napisał/a:
A tak jeszcze odnośnie zarzucanej księżom przez JW pedofilii. Australijski Zbór Świadków Jehowy propagował wśród członków wspólnoty brak zaufania do władz świeckich i przez lata ukrywał informacje dotyczące molestowania seksualnego, które dotknęło co najmniej 1800 dzieci - wynika ze materiału zgromadzonego przez prawnika Królewskiej Komisji ds. Wykorzystywania Seksualnego Dzieci. I dalej cisza w tej sprawie, przeprosin brak.

I co to ciebie Federowicz pociesza?
Wejdź na forum ŚJ i im to napisz, dla mnie nie jest to radością, ja uważam że każdego takiego bydlaka powinni bez adwokata skazać na wielkie kary.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3334
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 147/204
 72%
Wysłany: 2023-06-25, 05:44   

Henryk napisał/a:
KrK także nie przeprosił, a wręcz napiętnował ofiary.

"Zawstydzające jest, że przez dziesięciolecia nie dostrzegaliśmy ich krzywdy i cierpienia. Jeszcze raz pragnę za to przeprosić" - zadeklarował Prymas Polski Abp. Wojciech Polak
„PRZEPRASZAMY Boga, ofiary wykorzystania, ich rodziny i wspólnotę Kościoła za wszystkie krzywdy wyrządzone dzieciom i ludziom młodym oraz ich bliskim przez duchownych ” – piszą polscy biskupi w stanowisku wydanym 19 listopada 2018 przez Konferencję Episkopatu Polski.
„W ścisłej jedności z papieżami Benedyktem XVI i Franciszkiem zostały opracowane zasady reagowania na zło. Każdy sygnał o ewentualnych czynach przestępczych jest obejmowany dochodzeniem wstępnym, a w przypadku potwierdzenia ich prawdopodobieństwa informowana jest Stolica Apostolska i prokuratura”.
https://oko.press/

Można dodać, że są to zatrute owoce modernizmu w Kościele, czyli odejścia "na lewo"..
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-06-25, 05:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3334
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 147/204
 72%
Wysłany: 2023-06-25, 06:16   

nike napisał/a:
I co to ciebie Federowicz pociesza? Wejdź na forum ŚJ i im to napisz, dla mnie nie jest to radością, ja uważam że każdego takiego bydlaka powinni bez adwokata skazać na wielkie kary.

Raczej martwi, bo znam kilka osób świadków Jehowy jako uczciwych, przyzwoitych i pobożnych ludzi. Jest to oczywiście margines jak na całkowitą liczbę wyznawców tej religii w Australii (71 355 głosicieli, należących do 739 zborów) . Dewianci seksualni istnieją w mniejszości w każdej denominacji. Bardziej niepokoi mnie podporządkowanie się WTS w ostatnich latach organizacji WHO i ONZ, o której sami głosili jeszcze niedawno że to narzędzie Szatana.
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-06-25, 06:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13638
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 417/608
 68%
Wysłany: 2023-06-25, 07:29   

Wiem,że znasz i to od podszewki ŚJ, ale dlaczego ich pedofilii nie bronisz tak jak katolickich, tego nie wiem.
Fedorowicz my nic na dewiatów nie poradzimy zajmijmy się Biblią i PRAWDĄ jaką ona zawiera, bo to nam jest potrzebne do naszego życia w przyszłości a nie ratowanie obecnie świata.
Dla świata nie ma już ratunku, ale dla nas jeszcze jest.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 481 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7108

Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5514/7220
 76%
EXP: 53/373
 14%
Wysłany: 2023-06-25, 10:11   

Fedorowicz napisał/a:
Bardziej niepokoi mnie podporządkowanie się WTS w ostatnich latach organizacji WHO i ONZ, o której sami głosili jeszcze niedawno że to narzędzie Szatana.

Powiedz mi Panie Fedorowicz, dlaczego nie mogę uwierzyć w Twój szczery niepokój? :lol:
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2023-06-25, 11:02   

Fedorowicz napisał/a:
"Zawstydzające jest, że przez dziesięciolecia nie dostrzegaliśmy ich krzywdy i cierpienia. Jeszcze raz pragnę za to przeprosić" - zadeklarował Prymas Polski Abp. Wojciech Polak

Doprawdy? Ja bym raczej proponowała temu panu zmienić nieco wpis, a byłby bliższy prawdy:"Zawstydzające i godne kary jest to, że przez dziesięciolecia widzieliśmy krzywdy i wiedzieliśmy o sprawcach, a nic z tym nie zrobiliśmy. Wręcz przeciwnie; skrzętnie ukrywaliśmy sprawców, pomagaliśmy im i kłamaliśmy w ich sprawie. Przeprosiny nic tu nie zmienią i dlatego proszę o najwyższy wymiar kary dla przestępców i ich włodarzy". Ot, tak, coś w tym stylu. Możesz panu Polakowi Wojciechowi podsunąć te zdania, a ja nie będę sobie rościć praw autorskich.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3334
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 147/204
 72%
Wysłany: 2023-06-25, 13:11   

Henryk napisał/a:
Powiedz mi Panie Fedorowicz, dlaczego nie mogę uwierzyć w Twój szczery niepokój? :lol:

Ponieważ Pani nie wierzy w to, że dobrze życzę tym poczciwym Swiadkom.
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3334
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 147/204
 72%
Wysłany: 2023-06-26, 17:08   

Wiesława napisał/a:
.Przeprosiny nic tu nie zmienią i dlatego proszę o najwyższy wymiar kary dla przestępców i ich włodarzy". Ot, tak, coś w tym stylu. Możesz panu Polakowi Wojciechowi podsunąć te zdania, a ja nie będę sobie rościć praw autorskich.

Droga Wiesiu ! Dewiacje są od dawna reklamowane w mediach w tysiącach filmów, prezentacji, demonstracji, publikacji-pochwalane, popierane przez lewicowych polityków i niezwykle wpływowych masońskich sponsorów (z loży francuskiej, bo masoni też się w tym różnią. Przez wieki wolnomularstwo dzieliło się na różne odłamy: najważniejsza schizma nastąpiła, gdy Grand Orient de France w roku 1877 przestał wymagać od braci wiary w Wielkiego Budowniczego Wszechświata. Dlatego wolnomularstwo dzieli się na konserwatywne – anglosaskie i liberalne – francuskie; później powstało również wolnomularstwo mistyczne, mieszane i murzyńskie) i jakoś w niczym to Wiesi nie przeszkadzało ?


Wolnomularz konserwatywny.


Wolnomularz francuski, w 1812 roku został wielkim mistrzem Wielkiego Wschodu Narodowego na terenie Polski.




Woodstock





https://www.youtube.com/watch?v=uNPkzrOSz6c

Mel Gibson POTWIERDZA Satanistyczny i Pedofilski Spisek w Hollywood:

Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-06-26, 17:48, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2023-06-26, 17:45   

Fedorowicz napisał/a:
Dewiacje są od dawna reklamowane w mediach
Fedorowicz napisał/a:
jakoś w niczym to Wiesi nie przeszkadzało

A kto ciebie poinformował, że mnie to nie przeszkadzało? Dlaczego takie krzywdzące opinie wygłaszasz o mnie?
Ja od wielu lat nie mam telewizora (to znaczy mam pudło, ale je świadomie odłączyłam od dekodera i wyniosłam w kartonie do piwnicy; jak ktoś chętny, to oddam za darmo, za pokrycie kosztów wysyłki) z kilku powodów:
- PiS doszedł powtórnie do władzy; pamiętając ile niepotrzebnych nerwów kosztowała mnie ich pierwsza kadencja podjęłam decyzję odcięcia się radykalnego od retoryki i mord, których nie trawię.
- W zasadzie żaden program i film w tv nie był w moim guście. Programy o "gwiazdach", durne show, czy festiwale "po nowemu" nigdy mnie nei przyciągały. A trzymanie pudła, aby od czasu do czasu jakiś teleturniej obejrzeć lub przyrodniczy...to za mało.
Wszystko co chcę oglądac i czytać mam w internecie, a jak do czegoś nie mam dostępu to żadna to dla mnie strata.
Nie lubię przemocy, krzywdy dzieci, broni, chamstwa, wyzwisk, rozlewu krwi i popaprańców na ekranie.
Tak więc, bardzo, ale to bardzo się pomyliłeś i mnie jest przykro, ze tak łatwo przychodzi ci tak podłe wnioski wysuwać do osoby o której nie masz bladego pojęcia.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3334
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 147/204
 72%
Wysłany: 2023-06-26, 17:55   

Wiesława napisał/a:
A kto ciebie poinformował, że mnie to nie przeszkadzało? Dlaczego takie krzywdzące opinie wygłaszasz o mnie? Ja od wielu lat nie mam telewizora (to znaczy mam pudło, ale je świadomie odłączyłam od dekodera i wyniosłam w kartonie do piwnicy; jak ktoś chętny, to oddam za darmo, za pokrycie kosztów wysyłki) z kilku powodów:
- PiS doszedł powtórnie do władzy; pamiętając ile niepotrzebnych nerwów kosztowała mnie ich pierwsza kadencja podjęłam decyzję odcięcia się radykalnego od retoryki i mord, których nie trawię.
- W zasadzie żaden program i film w tv nie był w moim guście. Programy o "gwiazdach", durne show, czy festiwale "po nowemu" nigdy mnie nei przyciągały. A trzymanie pudła, aby od czasu do czasu jakiś teleturniej obejrzeć lub przyrodniczy...to za mało.
Wszystko co chcę oglądac i czytać mam w internecie, a jak do czegoś nie mam dostępu to żadna to dla mnie strata.
Nie lubię przemocy, krzywdy dzieci, broni, chamstwa, wyzwisk, rozlewu krwi i popaprańców na ekranie.
Tak więc, bardzo, ale to bardzo się pomyliłeś i mnie jest przykro, ze tak łatwo przychodzi ci tak podłe wnioski wysuwać do osoby o której nie masz bladego pojęcia.

Ojojoj, Oj wej ! ! Że tak się wyrażę po "naszemu"..bardzo przepraszam w takim razie. Ale jakoś nie znalazłem Twojego wpisu Droga Wiesiu w temacie dewiacji u lewicowców. A wiele pisałaś niezwykle szczegółowo o przypadkach dewiacji u księży mimo odłączenia jak piszesz "pudła od dekodera". Pisząc o dewiacjach należałoby podać dewiacje w różnych społecznościach, a nie tylko uporczywie w jednej i tej samej. Pozdrawiam serdecznie !
:) !
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-06-26, 18:13, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2023-06-26, 18:14   

Fedorowicz napisał/a:
Oj wej ! ! Że tak się wyrażę po "naszemu"..

To nie jest po mojemu ;-)
Fedorowicz napisał/a:
le jakoś nie znalazłem Twojego wpisu Droga Wiesiu w temacie dewiacji u lewicowców.

Ależ to mnie nie interesuje. Ja wychodzę z założenia: żyj i daj żyć innym. Dlatego nie popieram, nie oglądam, nie uczestniczę w takich sprawach w żaden sposób. Dopóki ktoś mnie nie zmusza, abym "wyznawała, przytakiwała takim zachowaniom to nic, a nic nie mam do tych biednych ludzi. Mogę im co najwyżej współczuć i litościwie się uśmiechnąć. Nic mnie nie obchodzi co ludzie robią w swoich sypialniach, czy w 4 ścianach. Jak powiedzą, że ja muszę iśż na paradę tych przebierańców i w dodatku sama się idiotycznie przebrać to będę protestować głośno i wyraźnie. Do żadnej partii, stowarzyszenia czy innego ruchu o takich poglądach wołami mnie nie zaciągniesz.
Mojego wpisu nie znajdziesz, bo nie mam zamiaru z pustego w próżne przelewać i to na tym forum.
Fedorowicz napisał/a:
A wiele pisałaś o przypadkach dewiacji u księży

Co jeszcze mogę zrobić? Przecież pomidorami nie pójdę w nich rzucać.
Pisałam o przestępstwach popełnianych przez księży. Pedalstwo ich mnie nie gorszy, ale niech to robią między sobą, jak już muszą i bez pouczania innych ludzi, jak mają żyć.
Natomiast łapy precz od dzieci i innych osób. Gwałty, wykorzystywania seksualne to jest nie tylko grzech, ale to jest zwykłe przestępstwo. Jakoś wśród osób innych orientacji nie ma takich przypadków. Sama znam kilka osób homoseksualnych (nie przebierańców) i są to osoby żyjące skromnie i bardzo porządnie, są prawe.
Nie trzeba mieć telewizora, aby dotarły do mnie informacje o zbrodniach popełnianych na dzieciach przez księży i zakonnice (sierocińce w Irlandii, szkoły z internatem i sierocińce w Kanadzie - to tylko wyjątkowo bulwersujące przykłady, które się wydały). Ile jest spraw, które są nadal ukryte?
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3334
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 147/204
 72%
Wysłany: 2023-06-26, 18:24   

Wiesława napisał/a:
Nie trzeba mieć telewizora, aby dotarły do mnie informacje o zbrodniach popełnianych na dzieciach przez księży i zakonnice ..

A od kogo się Wiesiu o tym dowiedziałaś, jeśli oczywiście można zapytać ? Czy miało to miejsce na tym forum ?
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2023-06-26, 18:28   

Fedorowicz napisał/a:
Wiesława napisał/a:
Nie trzeba mieć telewizora, aby dotarły do mnie informacje o zbrodniach popełnianych na dzieciach przez księży i zakonnice ..

A od kogo się Wiesiu o tym dowiedziałaś, jeśli oczywiście można zapytać ? Czy miało to miejsce na tym forum ?

Żartujesz?
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3334
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 147/204
 72%
Wysłany: 2023-06-26, 18:42   

Wiesława napisał/a:
Żartujesz?

Jak byś sie czuła, gdyby na forum dyskusyjnym na każde Twoje pytanie jakiś troll jak zdarta płyta powtarzał ciągle to samo :" żartujesz"? :-(
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13