FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Modlitwa za Ukrainę ...
Autor Wiadomość
Henryk Suchecki 
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 1512
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 964
Poziom: 27
HP: 71/1795
 4%
MP: 857/857
 100%
EXP: 47/83
 56%
Wysłany: 2022-04-18, 12:26   

Ponieważ nie wszyscy zauważyli moją odpowiedź zacytuje ją jeszcze raz tym razem wytłuszczając ją, może ją zauważą
Cytat:
Nike napisała:
Henryk Suchecki, od kiedy datują się czasy ostateczne, czy od pięćdziesiątnicy?
Proszę odpowiadać na konkretne posta.

Dzieje 2.14 Wtedy stanął Piotr razem z Jedenastoma i przemówił do nich donośnym głosem: «Mężowie Judejczycy i wszyscy mieszkańcy Jerozolimy, przyjmijcie do wiadomości i posłuchajcie uważnie mych słów! 15 Ci ludzie nie są pijani, jak przypuszczacie, bo jest dopiero trzecia godzina dnia, 16 ale spełnia się przepowiednia proroka Joela:17 W ostatnich dniach - mówi Bóg - wyleję Ducha mojego na wszelkie ciało,
i będą prorokowali synowie wasi i córki wasze,
młodzieńcy wasi widzenia mieć będą,
a starcy - sny. ...
To kiedy nastąpiło wypełnienie proroctwa Joela mówi Piotr nie ja, tak od pięćdziesiątnicy
 
     
radek 
Zasłużony
I st. PSM


Potwierdzenie wizualne: 1000
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 24 Lip 2021
Posty: 784
Poziom: 25
HP: 104/1490
 7%
MP: 711/711
 100%
EXP: 18/73
 24%
Wysłany: 2022-04-18, 12:31   

Wiesława napisał/a:
Radek, czy to, że od ŚJ NIGDY nie dowiesz się niczego wprost i w końcu lepiej ich o nic nie pytać jest brakiem okazania szacunku? Są ludzie którzy oczekują jasnej i konkretnej odpowiedzi. Tacy, którzy potrzebują wersji rozbudowanej zawsze mogą dopytać.
Kiedy pytam na przykład o Wniebowzięcie, a ktoś zaczyna od Rdz.1,1 to wiem, że nie ma mi nic do powiedzenia oprócz popisania się swoją denominacyjną gadaniną.
A gdzie tu są jakieś wypowiedzi Quezy? Jest pod innym nickiem?


W kwestii ŚJ to Świat nie rozstrzygnął jeszcze kwestii wielowyznaniowości. Ci, którzy otrzymali Objawienie z Nieba poróżnili się między sobą i odgrodzili sztucznie Prawdę od Ducha, postwarzali własne religie i zamiast służyć sobie nawzajem rywalizują często nawet militarnie, nie rozumiejąc konsekwencji swojego działania. Jeśli miałbym napisać coś o wniebowzięciu Maryi to pisałem na jednym z dwóch naszych forów o apokryfie opisującym Jej duchowe poczęcie, więc wniebowzięcie jest realne. Wiesława, żeby fachowo rozmawiać z takimi ludźmi, trzeba precyzyjnie znać siebie i jeśli ma się jakieś słabości w światopoglądzie, to trzeba się nimi zająć. Kiedy czujemy, że mamy profesjonalny poziom wiedzy na swój temat i nie wstydzimy się i nie ukrywamy niczego, to nasze odpowiedzi będą satysfakcjonujące w świetle tak solidnego fundamentu wiary. Ważne jest przyjąć pogodnego Ducha, i nie dążąc do konfliktu lub wywyższenia się nad drugą osobą skupić się na omawianym problemie, a mniej na swojej reputacji, bo jak problem będzie potraktowany rzetelnie to i nie będzie uszczerbku Duchowego. Ja staram się ludzi nie osądzać, skupiam się na problemach, a jak ktoś porusza temat osądzania, staram się osądzać ku zbawieniu. Queza jest znana nam obojgu, więc pisząc do Ciebie uznałem, że jest Dobrym argumentem

Mat 5:14-16 BT5 "Wy jesteście światłem świata. Nie może się ukryć miasto położone na górze. (15) Nie zapala się też lampy i nie umieszcza pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciła wszystkim, którzy są w domu. (16) Tak niech wasze światło jaśnieje przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie."
_________________
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2780
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 151/177
 85%
Wysłany: 2022-04-18, 16:41   

radek napisał/a:
wniebowzięciu Maryi

Miałam na myśli ...Henocha :lol:
radek napisał/a:
Queza jest znana nam obojgu
A już się cieszyłam, że dołączyła do tego forum ;-)
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
radek 
Zasłużony
I st. PSM


Potwierdzenie wizualne: 1000
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 24 Lip 2021
Posty: 784
Poziom: 25
HP: 104/1490
 7%
MP: 711/711
 100%
EXP: 18/73
 24%
Wysłany: 2022-04-18, 17:17   

Wiesława napisał/a:
radek napisał/a:
wniebowzięciu Maryi

Miałam na myśli ...Henocha :lol:


Biorąc pod uwagę podaną przez Biblię ilość lat Henocha, w porównaniu do mu współczesnych, i fakt, że żył w przyjaźni z Bogiem, to nie powinno tu być mowy o pozbawieniu Go życia, lecz raczej o wyniesieniu go na miejsce chwalebne, osiągnął oświecenie, więc zabrał Go Bóg

Rdz 5:23-24 BT5 "Ogólna liczba lat życia Henocha: trzysta sześćdziesiąt pięć. (24) Żył więc Henoch w przyjaźni z Bogiem, a następnie znikł, bo zabrał go Bóg."

Łk 18:29-30 BT5 "On im odpowiedział: Zaprawdę, powiadam wam: Nikt nie opuszcza domu lub żony, braci, rodziców lub dzieci dla królestwa Bożego, (30) żeby nie otrzymał daleko więcej [jeszcze] w tym czasie, a w wieku przyszłym - życia wiecznego."
_________________
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.
Ostatnio zmieniony przez radek 2022-04-18, 17:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Krystian 
VIP
Chrystianin


Potwierdzenie wizualne: 1473
Pomógł: 795 razy
Wiek: 51
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 6626
Poziom: 56
HP: 2167/13546
 16%
MP: 6019/6468
 93%
EXP: 274/344
 79%
Wysłany: 2022-04-18, 20:53   

Wiesława napisał/a:
Radek, czy to, że od ŚJ NIGDY nie dowiesz się niczego wprost i w końcu lepiej ich o nic nie pytać jest brakiem okazania szacunku? Są ludzie którzy oczekują jasnej i konkretnej odpowiedzi. Tacy, którzy potrzebują wersji rozbudowanej zawsze mogą dopytać.


ŚJ często kłamią.


Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )
_________________
Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Jana 3:16
Ostatnio zmieniony przez Krystian 2022-04-18, 20:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2780
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 151/177
 85%
Wysłany: 2022-04-24, 21:05   

Ukrainizacja Polski postępuje. Nie wiadomo dlaczego wiesza się flagi ukraińskie obok naszej flagi i UE. Na placu z flagą gminy i Unii zawisła też tamta. W pobliskiej fabryce przy bramie wiszą: Polska, UE i Ukrainy.
Czy to w ogóle jest zgodne z prawem? Co to do jasnej cholery ma być?! Czy w waszych miejscowościach tez jest taka granda!? :evil:
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Pokoja 
VIP
ZIARNKoGORCZYCY


Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 721 razy
Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 6277
Poziom: 55
HP: 2177/12808
 17%
MP: 4514/6115
 73%
EXP: 255/330
 77%
Wysłany: 2022-04-24, 23:00   

Wiesława napisał/a:
Ukrainizacja Polski postępuje. Nie wiadomo dlaczego wiesza się flagi ukraińskie obok naszej flagi i UE. Na placu z flagą gminy i Unii zawisła też tamta. W pobliskiej fabryce przy bramie wiszą: Polska, UE i Ukrainy.
Czy to w ogóle jest zgodne z prawem? Co to do jasnej cholery ma być?! Czy w waszych miejscowościach tez jest taka granda!? :evil:

Unia Lubelska
https://www.google.com/se...chrome&ie=UTF-8
Unia Brzeska
https://pl.wikipedia.org/wiki/Unia_brzeska
Unia Polsko - Ukraińska
https://pap-mediaroom.pl/polityka-i-spoleczenstwo/opowiadamy-sie-za-unia-polsko-ukrainska-wspolna-deklaracja-polskich-elit
TRÓJMORZE - jakby Europa bis
https://www.gov.pl/web/dyplomacja/trojmorze
_________________
http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=1817#36016 Bóg, który stworzył świat i wszystko, co na nim... Z jego ... rodu jesteśmy. Dz.17:24-28 Wierzę w: CHRZEST DLA SŁAWY OJCA I SYNA I TO DUCHEM ŚWIĘTEGO (Mat.28:19); DZIEŃ MAŁYCH POCZĄTKÓW PARUZJI CHRYSTUSA od 1874r. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=2344., powrót rozumu w społeczeństwie wyboru/1914r. http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2780
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 151/177
 85%
Wysłany: 2022-04-25, 11:26   

Pokoja napisał/a:
Wiesława napisał/a:
Ukrainizacja Polski postępuje. Nie wiadomo dlaczego wiesza się flagi ukraińskie obok naszej flagi i UE. Na placu z flagą gminy i Unii zawisła też tamta. W pobliskiej fabryce przy bramie wiszą: Polska, UE i Ukrainy.
Czy to w ogóle jest zgodne z prawem? Co to do jasnej cholery ma być?! Czy w waszych miejscowościach tez jest taka granda!? :evil:

Unia Lubelska
https://www.google.com/se...chrome&ie=UTF-8
Unia Brzeska
https://pl.wikipedia.org/wiki/Unia_brzeska
Unia Polsko - Ukraińska
https://pap-mediaroom.pl/polityka-i-spoleczenstwo/opowiadamy-sie-za-unia-polsko-ukrainska-wspolna-deklaracja-polskich-elit
TRÓJMORZE - jakby Europa bis
https://www.gov.pl/web/dyplomacja/trojmorze

A było jakieś referendum? Były jakieś wybory? Kto się zgodził na tą unię? Czy MY NARÓD, jak zapisano w Konstytucji? Czy to widzimisię sprzedawczyków polskojęzycznych.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2780
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 151/177
 85%
Wysłany: 2022-04-25, 15:35   

Wybrana, zajrzałam do tematu, który założyłam na forum tamtym. Oczom nie wierzę, jaką ograniczoną i złą osobą się tam jawisz. Masz szczęście, że mnie tam nie ma, bo dałabym tobie i kansy do wiwatu. Takiej tępoty i ciasnoty umysłu dawno nie spotkałam, a do tego obrzydliwych odzywek do ludzi, którzy ciebie i kansy przewyższają pod każdym względem. Mam na myśli RNa i Nieziema.
Tobie radzę zaprzestać oglądania pisowskiej telewizji. Strasznie dajesz sobą manipulować, a na dodatek uważasz się za prawdziwie chrześcijańską istotę. Koszmar.
 
     
wybrana
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 3148
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 754
Poziom: 24
HP: 67/1353
 5%
MP: 646/646
 100%
EXP: 56/68
 82%
Wysłany: 2022-04-25, 16:29   

Wiesława napisał/a:
Wybrana, zajrzałam do tematu, który założyłam na forum tamtym. Oczom nie wierzę, jaką ograniczoną i złą osobą się tam jawisz. Masz szczęście, że mnie tam nie ma, bo dałabym tobie i kansy do wiwatu. Takiej tępoty i ciasnoty umysłu dawno nie spotkałam, a do tego obrzydliwych odzywek do ludzi, którzy ciebie i kansy przewyższają pod każdym względem. Mam na myśli RNa i Nieziema.
Tobie radzę zaprzestać oglądania pisowskiej telewizji. Strasznie dajesz sobą manipulować, a na dodatek uważasz się za prawdziwie chrześcijańską istotę. Koszmar.

Dziwne to co piszesz, bo ja najwięcej ogląda Polsat i TWN24.
Reszta twoich zarzutów mnie nie dziwi, wszak zauważyłam co tu wypisujesz.
Zawiodłam się na postrzeganiu twojej osoby, RN a szczególnie Nieziema, który powołując się na Jezusa usprawiedliwia działanie agresora.
To mnie utwierdza, że nie trzeba wierzyć w czyjeś wyniosłe hasła i trzeba być ostrożnym w postrzeganiu ludzi.
Jak można bronić jakimkolwiek słowem mordercę i agresora?
Ja tego nie potrafię. Zawsze będę broniła kogoś kogo krzywdzą - inaczej nie potrafię.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2780
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 151/177
 85%
Wysłany: 2022-04-25, 19:06   

"Prezydent Czech Milosz Zeman w ostrych słowach odpowiedział grupie Ukraińców, którzy wysłali do niego list "w obronie Stepana Bandery". "Czy znacie rozkaz Bandery: "Zabijcie każdego Polaka między szesnastym a sześćdziesiątym rokiem życia?". Jeśli nie znacie, nie jesteście Ukraińcami" - odpisał Zeman. To pozytywny gest wobec Polaków.
Prezydent Czech jest doskonale znany z ostrego języka i moralizatorskiego tonu. Grupa Ukraińców, która wysłała do niego list "w obronie Stepana Bandery" (Bandera to przywódca nacjonalistów ukraińskich w czasie II wojny światowej, współodpowiedzialny za ludobójstwo ludności polskiej na Wołyniu, który na Ukrainie uznawany jest za bohatera narodowego - przyp.red.)., właśnie się o tym przekonała.
"Szanowni Ukraińcy, otrzymałem od was list w obronie Stepana Bandery. Pozwólcie mi zatem zadać dwa pytania" - rozpoczyna swój list Zeman. Dalej stawia sprawę jasno: "Po pierwsze, czy znacie rozkaz Bandery: "Zabijcie każdego Polaka między szesnastym a sześćdziesiątym rokiem życia?" Jeśli nie znacie, nie jesteście Ukraińcami. A jeżeli znacie, to czy się z nim zgadzacie, czy nie?" - pyta prezydent Czech. "Jeżeli się zgadzacie, tu kończy się nasza dyskusja" - czytamy.
W dalszej części Zeman udziela krótkiej lekcji historii. "Dla Waszej wiedzy chciałbym stwierdzić, że Stepan Bandera miał zamiar stworzyć wasalne wobec Niemiec państwo ukraińskie. Miał poparcie Alfreda Rosenberga, ale dlatego, że Hitler zdecydował, że po wygranej wojnie zasiedli Ukrainę niemieckimi rolnikami, projekt został anulowany, a Bandera został wysłany do obozu koncentracyjnego. Coś podobnego stało się zresztą na naszym terytorium w przypadku Jana Ryse Rozsévača, założyciela Flagi" - pisze Milosz Zeman.
I dalej: "Ponadto chciałbym zwrócić uwagę, że już prezydent Juszczenko ogłosił Banderę bohaterem narodowym, a teraz jest w przygotowaniu podobna deklaracja w sprawie pana Szuchowycza, znanego z tego, że w 1941 roku we Lwowie rozstrzelał tysiące Żydów".
Zeman pisze też, że "nie może gratulować Ukrainie takich narodowych bohaterów". "Cieszę się, że mogłem poszerzyć Waszą wiedzę i życzę wielu sukcesów w pracy" - kończy list.
https://www.facebook.com/...35873306426423/
Janusz Schwertner (Onet.pl, 9.01.2015)
https://www.nawolyniu.pl/artykuly/zeman.htm "

Zapoznaj się z powyższym wpisem.
Zapoznaj się z historią ostatnich kilku lat w ulubionej twojej Ukrainie. Otrzeźwiej kobieto.
Nieziem to mądry, rozsądny człowiek i trafne wnioski wyciąga, takie "po bożemu".
To, że kansy nazwie kogoś zbrodniarzem (powiedz mu, że w tym momencie podlego pod sąd prawa międzynarodowego, gdyż obraza głowy państwa tym skutkuje), nie znaczy że to zbrodniarz. Takim samym zbrodniarzem jest szef kraju przeciwnego. Takim samym zbrodniarzem jest każdy prezydent usa, który w imię demokracji i pokoju zdewastował w licznych wojnach wiele państw na świecie. Takim samym zbrodniarzem jest każdy, kto broń wysyła i wspomaga nazistów.
Kobieto, naprawdę posłuchaj i poczytaj innych źródeł. A nade wszystko miej na uwadze to, że chodzi tu o całkowite zniszczenie europejskich struktur gospodarczych i totalne uzależnienie ich od finansjery amerykańskiej(żydowskiej). To jest największe zło.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
wybrana
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 3148
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 754
Poziom: 24
HP: 67/1353
 5%
MP: 646/646
 100%
EXP: 56/68
 82%
Wysłany: 2022-04-25, 19:18   

Wiesławo, to może jeszcze napisz, że Ukraińcy weszli do Moskwy i zaatakowali Rosję, to może jeszcze uzupełnisz stek swoich bzdur.
Był okres, gdy Banderowcy mordowali Polaków i nikt temu nie zaprzecza. To w takim razie, to pokolenie Niemców powinniśmy postrzegać jako hitlerowców?
Jakim prawem i w imię czego bronisz oprawców?
Serce człowieka można ujrzeć jak w zwierciadle wtedy, gdy nawet dla swoich nieprzyjaciół w potrzebie - potrafi je otworzyć.
Tak teraz uczynili Polacy, gdy mimo urazów potrafili je w potrzebie otworzyć.
Być może ty tego nie potrafisz zrozumieć.
Ostatnio zmieniony przez wybrana 2022-04-25, 19:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 480 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7099
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5524/7220
 76%
EXP: 44/373
 11%
Wysłany: 2022-04-25, 19:33   

Tak dział propaganda. Nasza też...

https://demotywatory.pl/5132755/Alaksandr-Lukaszenka-podczas-wczorajszego-przemowienia-z-okazji
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2780
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 151/177
 85%
Wysłany: 2022-04-25, 19:41   

Dalej nic nie rozumiesz. Dałam tylko przykład. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że od kilkunastu lat państwo, którego tak zawzięcie bronisz hołubiło i rozwijało banderyzm i stało się najbardziej nazistowskim państwem w Europie. Hitlerowskie symbole, pieśni ideały są tam obecne i żywe. AZOW i podobne organizacje to nic innego, jak naziści. Czy ty nie możesz tego zrozumieć, że ci ludzie w najokrutniejszy sposób obchodzili się przez wiele, wiele lat z rosyjską ludnością, która zamieszkuje tereny południowej i wschodniej Ukrainy? Czy ty wiesz, że tamtejsza ludność w każdym referendum opowiadała się za Rosją i pragnęła wrócić do swej ojczyzny. Czy ty wiesz, że naziści ukraińscy mordowali, terroryzowali, gnębili, pozbawiali wody (tak, odcinali ludność, całe miasta od wody). Dla tych ludzi jest to wyzwolenie. Poza tym są dowody (angielskie), że Rosja zrobiła jedynie krok uprzedzający ukraińską agresję, bo tego miało dojść kilka dni póżniej. Oni po prostu wprowadzają porządek, bo tego domagała się tamtejsza ludność , rdzennie rosyjska, od lat prześladowana przez nazistów banderowskich.
Wybrana pisze:"Jakim prawem i w imię czego bronisz oprawców?"
Nie bronię żadnych oprawców. Wojna każda i wszelka przemoć w stosunku do drugiego człowieka lub narodu jest złem. Oprawców jest tyle samo po obu stronach, a nasz rząd robi wszystko, aby nas na ta wojnę wysłać. Włąściwie to już pewne, tylko kwestia kiedy. Obudźcie się ludziska. Od soboty jest prawo, że nawet kobiety będą objęte służbą wojskową. W dodatku kobiety , które dziecko urodziły mają tylko pół roku a potem w kamasze. Co z tymi maleństwami? Pewnie Ukrainki będą opiekunkami? Bo ich ta ustawa nie dotyczy.
Piszesz:"Serce człowieka można ujrzeć jak w zwierciadle wtedy, gdy nawet do swoich nieprzyjaciół w potrzebie - potrafi je otworzy"
Pierdoł i frazes. Dla mnie żaden człowiek na świecie nie jest nieprzyjacielem. Trzeba jednak zachować rozsądek i na fakty patrzeć, a nie na to, co nam wmawiają. Nigdy nie odmawiałam pomocy ludziom w potrzebie, bo sama wiele pomocy od obcych ludzi otrzymałam, gdy byłam wiele lat temu w bardzo złej sytuacji życiowej. Ty natomiast na hura, bez refleksji działasz, a innych osądzasz niesprawiedliwie. A masz się za taką świętą i już prawie w niebiosach. eeeh szkoda słów.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 480 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7099
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5524/7220
 76%
EXP: 44/373
 11%
Wysłany: 2022-04-25, 19:53   

Wiesława napisał/a:
Dla tych ludzi jest to wyzwolenie.

Wiesławo. Zdecydowanie nie te strony i treści czytasz.

Być może są tam ludzie o zwichrowanym światopoglądzie. Nie oznacza to, że wszyscy Ukraińcy tacy są!
My też mamy swoich faszystów, finansowanych nawet z budżetu- choćby Bąkiewicz.
Największymi jednak naszymi wrogami, także finansowanymi z naszych podatków jest agentura Watykanu.
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14