FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Modlitwa za Ukrainę ...
Autor Wiadomość
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2779
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 150/177
 84%
Wysłany: 2022-04-25, 19:57   

Jeszcze jedno ci napiszę i kończę z tym tematem.
Może słyszałaś jak ten stary a głupi ksiądz na mszy wyśpiewywał i parafian zachęcał do śpiewania ich pieśni. https://www.radiozet.pl/M...internetu-WIDEO

"Czerona kalina" Czerwona Kalina Hymn Upa.


Nasz ojciec to Bandera! Będziemy walczyć za Ukrainę!"

@wiktorks wprawo.pl #polska #ukraina #zbrodnia #kultura #historia

Na Ukrainie zorganizowano potężną akcję gloryfikującą Stepana Banderę, ukraińskiego bandytę odpowiedzialnego za przeprowadzenie ludobójstwa na Polakach na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej w czasach II wojny światowej. - wykop.pl

Zaczęło się od lwowskiej szkoły a skończyło na ukraińskim parlamencie. Do sieci masowo trafiają krótkie filmiki, na których dzieci, sportowcy, celebryci, politycy śpiewają pieśń na cześć Stepana Bandery, przywódcy UON-UPA. -

- Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-ojciec-nasz-bandera-w-ukrainskim-parlamencie,nId,5598234#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome



Link:
https://www.youtube.com/w...lFX0JqXljs&t=1s

Czytaj i sama sprawdzaj.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2779
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 150/177
 84%
Wysłany: 2022-04-25, 20:10   

Henryk napisał/a:
Wiesława napisał/a:
Dla tych ludzi jest to wyzwolenie.

Wiesławo. Zdecydowanie nie te strony i treści czytasz.

Być może są tam ludzie o zwichrowanym światopoglądzie. Nie oznacza to, że wszyscy Ukraińcy tacy są!
My też mamy swoich faszystów, finansowanych nawet z budżetu- choćby Bąkiewicz.
Największymi jednak naszymi wrogami, także finansowanymi z naszych podatków jest agentura Watykanu.

Mylisz się Henryk. Bardzo cię proszę i wybraną też, posłuchajcie pomiędzy 7/8 minutą do 15-17. :cry:
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 480 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7076
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5566/7220
 77%
EXP: 21/373
 5%
Wysłany: 2022-04-25, 20:17   

Wiesława napisał/a:
Mylisz się Henryk. Bardzo cię proszę i wybraną też, posłuchajcie pomiędzy 7/8 minutą do 15-17. :cry:


Nic z tego. Naszych wiadomości w TVP też nie słucham. :-D
Bardzo cenię sobie swoje zdrowie psychiczne.

Prześladowanym i mordowanym należy pomagać w miarę naszych możliwości.
To nasz obowiązek!
Osobiście znam Ukraińców od lat. Nawet gościliśmy w domu, jeszcze przed ich wojną.
Bardzo mili, uczciwi ludzie. Zapraszali także nas do siebie, gdy było to możliwe.
Nie każdy Ukrainiec to wyznawca Bandery.
Wszędzie są ludzie i ludziska.
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2779
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 150/177
 84%
Wysłany: 2022-04-25, 20:31   

Henryk napisał/a:
Wiesława napisał/a:
Mylisz się Henryk. Bardzo cię proszę i wybraną też, posłuchajcie pomiędzy 7/8 minutą do 15-17. :cry:


Nic z tego. Naszych wiadomości w TVP też nie słucham. :-D
Bardzo cenię sobie swoje zdrowie psychiczne.

Prześladowanym i mordowanym należy pomagać w miarę naszych możliwości.
To nasz obowiązek!
Osobiście znam Ukraińców od lat. Nawet gościliśmy w domu, jeszcze przed ich wojną.
Bardzo mili, uczciwi ludzie. Zapraszali także nas do siebie, gdy było to możliwe.
Nie każdy Ukrainiec to wyznawca Bandery.
Wszędzie są ludzie i ludziska.

I tak i nie.
Trudno w takim razie dyskutować, skoro żaden materiał nie zostanie obejrzany. Pisałam o denazyfikacji, ale wy mówicie, że to czasy II wojny światowej. Nie, to czasy sprzed 2-3 miesięcy, materiał bieżący. Omówienie źródeł konfliktu, pokazanie dowodów że to nie moje urojenia...ale wy mówicie "nie". Mówisz wrogiem Watykan, nie tylko, bo tam pokazano Cerkiew jak ochoczo "baćko nasz Bandera" wyśpiewują. Od dzieci w wieku przedszkolnym, po staruchów jednym głosem...Na początku tego roku Ukraina domagała się rewizji granic, twierdzili, że odbiją Przemyśl i okolice.
Pomagać...tak. Tylko, że ta biedota, która na pomoc zasługuje jest teraz w piwnicach przetrzymywana przez azowców i są tarczą dla bandytów. Bogaci zaczęli wywozić majątki już wcześniej i uciekał kto miała kasę, bo to bardzo droga "wycieczka".
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 480 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7076
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5566/7220
 77%
EXP: 21/373
 5%
Wysłany: 2022-04-25, 20:45   

Wiesława napisał/a:
Pisałam o denazyfikacji, ale wy mówicie, że to czasy II wojny światowej.

Czy z powodu "karmienia" rodzimych faszystów- których w Polsce mamy(!), nasz Rząd stwarza warunki do ich działalności, dofinansowuje,- jakiś inny kraj powinien bombardować nasze miasta?
O czym piszesz?! :shock:
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2779
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 150/177
 84%
Wysłany: 2022-04-26, 08:18   

Henryk napisał/a:
Wiesława napisał/a:
Pisałam o denazyfikacji, ale wy mówicie, że to czasy II wojny światowej.

Czy z powodu "karmienia" rodzimych faszystów- których w Polsce mamy(!), nasz Rząd stwarza warunki do ich działalności, dofinansowuje,- jakiś inny kraj powinien bombardować nasze miasta?
O czym piszesz?! :shock:

O niczym nie piszę.
Skoro nie umiesz czytać po polsku ze zrozumieniem, to ja nic na to nie poradzę.
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 480 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7076
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5566/7220
 77%
EXP: 21/373
 5%
Wysłany: 2022-04-26, 10:05   

Wiesława napisał/a:
Skoro nie umiesz czytać po polsku ze zrozumieniem, to ja nic na to nie poradzę.

Nie musimy się obrażać, skoro tylko inaczej myślimy, korzystamy z innych- także(!) zmanipulowanych źródeł.
Żyjemy w szczelnych kokonach informacyjnych, stworzonych przez Tych, co decydują o naszym życiu, dochodach, sojuszach. To wszystko służy tylko temu, aby "ONI" mieli zapewniony dalszy byt, aby nie stracili władzy.
Nie wiem, co takiego podniecającego jest w tej władzy? :shock:
Pisząc "oni"- mam na myśli konkretne osoby, wcale nie bezimienne- widzimy ich codziennie w zawładniętych przez nich środkach masowego przekazu.

Dobrze wiedzą, że poróżniony naród jest łatwiejszy do sterowania.
Bądźmy mądrzejsi od nich! Nie dajmy się bawić nami!
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
wybrana
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 3148
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 743
Poziom: 24
HP: 67/1353
 5%
MP: 646/646
 100%
EXP: 45/68
 66%
Wysłany: 2022-04-26, 12:36   

Wiesława napisał/a:
"Prezydent Czech Milosz Zeman w ostrych słowach odpowiedział grupie Ukraińców, którzy wysłali do niego list "w obronie Stepana Bandery". "Czy znacie rozkaz Bandery: "Zabijcie każdego Polaka między szesnastym a sześćdziesiątym rokiem życia?". Jeśli nie znacie, nie jesteście Ukraińcami" - odpisał Zeman. To pozytywny gest wobec Polaków.
Prezydent Czech jest doskonale znany z ostrego języka i moralizatorskiego tonu. Grupa Ukraińców, która wysłała do niego list "w obronie Stepana Bandery" (Bandera to przywódca nacjonalistów ukraińskich w czasie II wojny światowej, współodpowiedzialny za ludobójstwo ludności polskiej na Wołyniu, który na Ukrainie uznawany jest za bohatera narodowego - przyp.red.)., właśnie się o tym przekonała.
"Szanowni Ukraińcy, otrzymałem od was list w obronie Stepana Bandery. Pozwólcie mi zatem zadać dwa pytania" - rozpoczyna swój list Zeman. Dalej stawia sprawę jasno: "Po pierwsze, czy znacie rozkaz Bandery: "Zabijcie każdego Polaka między szesnastym a sześćdziesiątym rokiem życia?" Jeśli nie znacie, nie jesteście Ukraińcami. A jeżeli znacie, to czy się z nim zgadzacie, czy nie?" - pyta prezydent Czech. "Jeżeli się zgadzacie, tu kończy się nasza dyskusja" - czytamy.
W dalszej części Zeman udziela krótkiej lekcji historii. "Dla Waszej wiedzy chciałbym stwierdzić, że Stepan Bandera miał zamiar stworzyć wasalne wobec Niemiec państwo ukraińskie. Miał poparcie Alfreda Rosenberga, ale dlatego, że Hitler zdecydował, że po wygranej wojnie zasiedli Ukrainę niemieckimi rolnikami, projekt został anulowany, a Bandera został wysłany do obozu koncentracyjnego. Coś podobnego stało się zresztą na naszym terytorium w przypadku Jana Ryse Rozsévača, założyciela Flagi" - pisze Milosz Zeman.
I dalej: "Ponadto chciałbym zwrócić uwagę, że już prezydent Juszczenko ogłosił Banderę bohaterem narodowym, a teraz jest w przygotowaniu podobna deklaracja w sprawie pana Szuchowycza, znanego z tego, że w 1941 roku we Lwowie rozstrzelał tysiące Żydów".
Zeman pisze też, że "nie może gratulować Ukrainie takich narodowych bohaterów". "Cieszę się, że mogłem poszerzyć Waszą wiedzę i życzę wielu sukcesów w pracy" - kończy list.
https://www.facebook.com/...35873306426423/
Janusz Schwertner (Onet.pl, 9.01.2015)
https://www.nawolyniu.pl/artykuly/zeman.htm "

Zapoznaj się z powyższym wpisem.
Zapoznaj się z historią ostatnich kilku lat w ulubionej twojej Ukrainie. Otrzeźwiej kobieto.
Nieziem to mądry, rozsądny człowiek i trafne wnioski wyciąga, takie "po bożemu".
To, że kansy nazwie kogoś zbrodniarzem (powiedz mu, że w tym momencie podlego pod sąd prawa międzynarodowego, gdyż obraza głowy państwa tym skutkuje), nie znaczy że to zbrodniarz. Takim samym zbrodniarzem jest szef kraju przeciwnego. Takim samym zbrodniarzem jest każdy prezydent usa, który w imię demokracji i pokoju zdewastował w licznych wojnach wiele państw na świecie. Takim samym zbrodniarzem jest każdy, kto broń wysyła i wspomaga nazistów.
Kobieto, naprawdę posłuchaj i poczytaj innych źródeł. A nade wszystko miej na uwadze to, że chodzi tu o całkowite zniszczenie europejskich struktur gospodarczych i totalne uzależnienie ich od finansjery amerykańskiej(żydowskiej). To jest największe zło.

Finansjera Amerykańska rządzi Putinem i kazała mu zaatakować Ukrainę?
Puknij ty się w głowę. Przecież Putin układał się z Chinami.
Zastanawiam się ja przez usta człowieka, którego kraj był kilkadziesiąt lat po II wojnie w niewoli reżimu sowieckiego, może przechodzić tak kłamliwa propaganda.
Co kieruje takim człowiekiem?
Jak musi być zmanipulowany bądź opłacany przez morderców, by oskarżać ludzi napadniętych i tułających się z małymi dziećmi po świecie.
Nie jestem wstanie tego pojąć.
A może ty i RN uważacie, że Ukraina tak jak kiedyś Polska nie ma prawa do samostanowienia i musi być w ruskiej autonomii?
To to jeszcze nie ma prawa Litwa, Estonia, Holandia, Szwecja, bo przecież Putin nie wyraził swej aprobaty.
Pomyśl o cierpieniach narodu polskiego, gdy byliśmy zniewoleni po II wojnie.
Nie chcę używać względem ciebie brzydkich epitetów ale takowe mi się nasuwają.
Ostatnio zmieniony przez wybrana 2022-04-26, 12:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2779
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 150/177
 84%
Wysłany: 2022-04-26, 12:44   

wybrana napisał/a:
Wiesława napisał/a:
"Prezydent Czech Milosz Zeman w ostrych słowach odpowiedział grupie Ukraińców, którzy wysłali do niego list "w obronie Stepana Bandery". "Czy znacie rozkaz Bandery: "Zabijcie każdego Polaka między szesnastym a sześćdziesiątym rokiem życia?". Jeśli nie znacie, nie jesteście Ukraińcami" - odpisał Zeman. To pozytywny gest wobec Polaków.
Prezydent Czech jest doskonale znany z ostrego języka i moralizatorskiego tonu. Grupa Ukraińców, która wysłała do niego list "w obronie Stepana Bandery" (Bandera to przywódca nacjonalistów ukraińskich w czasie II wojny światowej, współodpowiedzialny za ludobójstwo ludności polskiej na Wołyniu, który na Ukrainie uznawany jest za bohatera narodowego - przyp.red.)., właśnie się o tym przekonała.
"Szanowni Ukraińcy, otrzymałem od was list w obronie Stepana Bandery. Pozwólcie mi zatem zadać dwa pytania" - rozpoczyna swój list Zeman. Dalej stawia sprawę jasno: "Po pierwsze, czy znacie rozkaz Bandery: "Zabijcie każdego Polaka między szesnastym a sześćdziesiątym rokiem życia?" Jeśli nie znacie, nie jesteście Ukraińcami. A jeżeli znacie, to czy się z nim zgadzacie, czy nie?" - pyta prezydent Czech. "Jeżeli się zgadzacie, tu kończy się nasza dyskusja" - czytamy.
W dalszej części Zeman udziela krótkiej lekcji historii. "Dla Waszej wiedzy chciałbym stwierdzić, że Stepan Bandera miał zamiar stworzyć wasalne wobec Niemiec państwo ukraińskie. Miał poparcie Alfreda Rosenberga, ale dlatego, że Hitler zdecydował, że po wygranej wojnie zasiedli Ukrainę niemieckimi rolnikami, projekt został anulowany, a Bandera został wysłany do obozu koncentracyjnego. Coś podobnego stało się zresztą na naszym terytorium w przypadku Jana Ryse Rozsévača, założyciela Flagi" - pisze Milosz Zeman.
I dalej: "Ponadto chciałbym zwrócić uwagę, że już prezydent Juszczenko ogłosił Banderę bohaterem narodowym, a teraz jest w przygotowaniu podobna deklaracja w sprawie pana Szuchowycza, znanego z tego, że w 1941 roku we Lwowie rozstrzelał tysiące Żydów".
Zeman pisze też, że "nie może gratulować Ukrainie takich narodowych bohaterów". "Cieszę się, że mogłem poszerzyć Waszą wiedzę i życzę wielu sukcesów w pracy" - kończy list.
https://www.facebook.com/...35873306426423/
Janusz Schwertner (Onet.pl, 9.01.2015)
https://www.nawolyniu.pl/artykuly/zeman.htm "

Zapoznaj się z powyższym wpisem.
Zapoznaj się z historią ostatnich kilku lat w ulubionej twojej Ukrainie. Otrzeźwiej kobieto.
Nieziem to mądry, rozsądny człowiek i trafne wnioski wyciąga, takie "po bożemu".
To, że kansy nazwie kogoś zbrodniarzem (powiedz mu, że w tym momencie podlego pod sąd prawa międzynarodowego, gdyż obraza głowy państwa tym skutkuje), nie znaczy że to zbrodniarz. Takim samym zbrodniarzem jest szef kraju przeciwnego. Takim samym zbrodniarzem jest każdy prezydent usa, który w imię demokracji i pokoju zdewastował w licznych wojnach wiele państw na świecie. Takim samym zbrodniarzem jest każdy, kto broń wysyła i wspomaga nazistów.
Kobieto, naprawdę posłuchaj i poczytaj innych źródeł. A nade wszystko miej na uwadze to, że chodzi tu o całkowite zniszczenie europejskich struktur gospodarczych i totalne uzależnienie ich od finansjery amerykańskiej(żydowskiej). To jest największe zło.

Finansjera Amerykańska rządzi Putinem i kazała mu zaatakować Ukrainę?
Puknij ty się w głowę. Przecież Putin układał się z Chinami.
Zastanawiam się ja przez usta człowieka, którego kraj był kilkadziesiąt lat po II wojnie w niewoli reżimu sowieckiego, może przechodzić tak kłamliwa propaganda.
Co kieruje takim człowiekiem?
Jak musi być zmanipulowany bądź opłacany przez morderców, by oskarżać ludzi napadniętych i tułających się z małymi dziećmi po świecie.
Nie jestem wstanie tego pojąć.

Nie odzywaj się do mnie. Guzik zrozumiałaś. Obrażasz moją inteligencję. Najpierw sama sprawdź co w swojej głupiej głowie masz.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2779
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 150/177
 84%
Wysłany: 2022-04-26, 12:47   

Ty to siejesz propagandę. Na pewno ci ktoś płaci. Takie same posty wklejasz na tamtym forum. Jesteś głupsza niż myślałam. Kompletnie nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Odwracasz znaczenie i pieprzysz o biednych a samaś durna, az żal.Niedobrze mi się robi, jak taką banderowską propagandę czytam i ty śmiesz mówić o miłości chrześcijańskiej! Nie masz zielonego pojęcia ani o miłości, ani o chrześcijaństwie.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
wybrana
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 3148
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 743
Poziom: 24
HP: 67/1353
 5%
MP: 646/646
 100%
EXP: 45/68
 66%
Wysłany: 2022-04-26, 12:52   

Wiesława napisał/a:
Ty to siejesz propagandę. Na pewno ci ktoś płaci. Takie same posty wklejasz na tamtym forum. Jesteś głupsza niż myślałam. Kompletnie nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Odwracasz znaczenie i pieprzysz o biednych a samaś durna, az żal.Niedobrze mi się robi, jak taką banderowską propagandę czytam i ty śmiesz mówić o miłości chrześcijańskiej! Nie masz zielonego pojęcia ani o miłości, ani o chrześcijaństwie.

Twoja za to jest bolszewicko - faszystowska, a tej nikt nie prześcignie, co najwyżej może dostać mdłości i obstrukcji wydalniczej.

A może ty i RN uważacie, że Ukraina tak jak kiedyś Polska nie ma prawa do samostanowienia i musi być w ruskiej autonomii?
To to jeszcze nie ma prawa Litwa, Łotwa, Estonia, Holandia, Szwecja, bo przecież Putin nie wyraził swej aprobaty.
Pomyśl o cierpieniach narodu polskiego, gdy byliśmy zniewoleni po II wojnie.
Nie chcę używać względem ciebie brzydkich epitetów ale takowe mi się nasuwają.
Ostatnio zmieniony przez wybrana 2022-04-26, 12:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2779
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 150/177
 84%
Wysłany: 2022-04-26, 12:57   

wybrana napisał/a:
Wiesława napisał/a:
Ty to siejesz propagandę. Na pewno ci ktoś płaci. Takie same posty wklejasz na tamtym forum. Jesteś głupsza niż myślałam. Kompletnie nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Odwracasz znaczenie i pieprzysz o biednych a samaś durna, az żal.Niedobrze mi się robi, jak taką banderowską propagandę czytam i ty śmiesz mówić o miłości chrześcijańskiej! Nie masz zielonego pojęcia ani o miłości, ani o chrześcijaństwie.

Twoja za to jest bolszewicko - faszystowska, a tej nikt nie prześcignie, co najwyżej może dostać mdłości i obstrukcji wydalniczej.
No widzisz głupolu. Udowodniłaś, że nic nie pojmujesz. Faszyzm to jest banderyzm. Zobacz sobie na ich symbolu, ss, ss galizien, swastyki. i td. To właśnie Rosjanie chcą usunąć faszyzm z Ukrainy. Jest on natrętny od 2014 r. Promocja mein kampf, lektura obowiązkowa! Ty mi takich głupot nie pisz. Doucz się, abo głupoty ja nie toleruję. A srać się chce, jak ciebie czytam. Bełkot, pispropaganda, bezmyślność, powielanie głupot z telewizji. Wstydź się. Już nigdy do mnie się nie odzywaj. Chrześcijanka za dychę się znalazła, pieprzysz jak połamana, ściągasz treści z internetu i podajesz jako swoje, co już nie raz ci wykazałam. Oszustka w dodatku i złodziejka, kradniesz czyjąś myśl nie podając źródła. fu
 
     
wybrana
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 3148
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 743
Poziom: 24
HP: 67/1353
 5%
MP: 646/646
 100%
EXP: 45/68
 66%
Wysłany: 2022-04-26, 13:00   

Wiesława napisał/a:
wybrana napisał/a:
Wiesława napisał/a:
Ty to siejesz propagandę. Na pewno ci ktoś płaci. Takie same posty wklejasz na tamtym forum. Jesteś głupsza niż myślałam. Kompletnie nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Odwracasz znaczenie i pieprzysz o biednych a samaś durna, az żal.Niedobrze mi się robi, jak taką banderowską propagandę czytam i ty śmiesz mówić o miłości chrześcijańskiej! Nie masz zielonego pojęcia ani o miłości, ani o chrześcijaństwie.

Twoja za to jest bolszewicko - faszystowska, a tej nikt nie prześcignie, co najwyżej może dostać mdłości i obstrukcji wydalniczej.
No widzisz głupolu. Udowodniłaś, że nic nie pojmujesz. Faszyzm to jest banderyzm. Zobacz sobie na ich symbolu, ss, ss galizien, swastyki. i td. To właśnie Rosjanie chcą usunąć faszyzm z Ukrainy. Jest on natrętny od 2014 r. Promocja mein kampf, lektura obowiązkowa! Ty mi takich głupot nie pisz. Doucz się, abo głupoty ja nie toleruję. A srać się chce, jak ciebie czytam. Bełkot, pispropaganda, bezmyślność, powielanie głupot z telewizji. Wstydź się. Już nigdy do mnie się nie odzywaj. Chrześcijanka za dychę się znalazła, pieprzysz jak połamana, ściągasz treści z internetu i podajesz jako swoje, co już nie raz ci wykazałam. Oszustka w dodatku i złodziejka, kradniesz czyjąś myśl nie podając źródła. fu

I znów pokazujesz swoją twarz i tak jak twój przywódca Putin piszesz kłamliwe pomówienia.
Jaki pan, taki kram.
A czego więcej można się spodziewać.
 
     
radek 
Zasłużony
I st. PSM


Potwierdzenie wizualne: 1000
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 24 Lip 2021
Posty: 774
Poziom: 25
HP: 104/1490
 7%
MP: 711/711
 100%
EXP: 8/73
 10%
Wysłany: 2022-04-26, 13:28   

wybrana napisał/a:
Jak musi być zmanipulowany bądź opłacany przez morderców, by oskarżać ludzi napadniętych i tułających się z małymi dziećmi po świecie.
Nie jestem wstanie tego pojąć.


Jest to wynikiem ilości wiedzy niewystarczającej do rozwiązania napotkanych problemów. Zupełną wiedzę ma tylko Najwyższy i choć udziela jej bez miary, nie wszyscy decydują się Mu zaufać. Jego decyzje są bezbłędne, natomiast typ osób, o którym piszemy nie ma wiedzy chociażby na przykład z literatury duchowej. Jeśli taka osoba uważa, że wszyscy muszą być równo traktowani i postanowi utknąć wszystkich w kierat finansowy, żeby było łatwiej równości pilnować, to nie zauważa, że utrudnia tym ekspresję własną każdej jednostki, niezależnie od jej indywidualnych predyspozycji do odnalezienia się w świecie. Kierat finansowy podoba się większości konformistów, którzy mieli szczęście, natomiast nie podoba się większości ludzi ekspresyjnych kochających swoją pracę, którzy żyją wśród cwanych konformistów. Ja nie jestem za systemem finansowym komplikującym zdobycie satysfakcjonującej wiedzy, ani za przymusową pracą dla systemu. Uważam, że jeśli ktoś ma rzeczywiście pomysł lub pomysły na poprawę życia dla społeczeństwa będzie umiał uargumentować swoje racje i przekonać zainteresowanych do ewentualnej współpracy. Ludzie myślą, że sprawiedliwość to przestrzeganie spisanego kodeksu, a sprawiedliwość, to zwiększająca się w czasie wartość dodana do pozytywu świadomości. Dobrze Wybrana, że na taki temat się wypowiadasz, to bardzo potrzebne

Prz 1:7 BT5 "Podstawą wiedzy jest bojaźń Pańska; lecz głupcy odrzucają mądrość i karność."

Koran 26:83-93
83. Panie mój! Użycz mi mądrości, i połącz mnie ze sprawiedliwymi.
84. Uczyń mnie językiem prawdy wśród późniejszych pokoleń.
85. Uczyń mnie jednym z dziedziców Ogrodu szczęśliwości.
86. Przebacz mojemu ojcu, był bowiem w liczbie błądzących.
87. I nie zawstydź mnie w Dniu, kiedy oni zostaną wskrzeszeni;
88. w Dniu, kiedy nie przyniosą korzyści ani majątek, ani synowie,
89. jedynie ten, który przyjdzie do Boga z czystym sercem."
90. I przybliżony będzie Ogród dla bogobojnych,
91. a piekło ukaże się jasno dla tych, którzy błądzili!
92. Będzie im powiedziane: "Gdzie są ci, których czciliście
93. poza Bogiem? Czy oni wam pomagają albo czy pomagają samym sobie?"
_________________
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.
 
     
wybrana
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 3148
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 743
Poziom: 24
HP: 67/1353
 5%
MP: 646/646
 100%
EXP: 45/68
 66%
Wysłany: 2022-04-27, 12:21   

Szczególnie polecam ten link Wiesławie.
https://wiadomosci.wp.pl/wstrzasajacy-reportaz-wp-to-putin-podjal-decyzje-6762676576725824a
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 13