FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
OBIETNICE CAŁY ŚWIAT OBEJMUJĄCE
Autor Wiadomość
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2689
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 60/177
 33%
Wysłany: 2022-03-07, 16:18   

radek napisał/a:

Na marginesie dodam, że słuchałem w internecie o inicjatywie ustalenia Święta ku Czci i Chwale Bożej, począwszy od pierwszej Niedzieli sierpnia i obchodzonego każdego siódmego dnia miesiąca. Jest to wielka szansa dla ludzkości, bo jeśli wszyscy będziemy trwali w tych dniach na modlitwie w swoich domach wypełniając zalecenia księdza Pio, to jeden z tych dni będzie mógł być czasem wypełnienia się proroctw bez szkody dla osób, które to święto będą obchodziły. A dwunastka nawiązuje do owoców życia ludzi, które księga wyjścia każe przygotować na Szabat, a Objawienie Jana mówi, że drzewo to wydaje owoc każdego miesiąca

Szukałam, szukałam aż znalazłam. Już rano tą wypowiedź twoją, Radku czytałam i wtedy skojarzyłam z tym, co kilka dni temu gdzieś w internecie pisało. Wprawdzie nie znalazłam dokładnie tego, ale zalinkuję coś. To jest przepowiednia jakiegoś Niemca, ale ja to czytałam w zestawieniu z przepowiednią właśnie O.Pio (dlatego skojarzyłam, bo go przywołałeś). Chodzi o 3 dni ciemności.
Najpierw wkleję "NADCHODZĄ ‘TRZY DNI CIEMNOŚCI’? – NIEPOKOJĄCY SCENARIUSZ PRZYSZŁOŚCI

To się dzieje naprawdę! Od 24 lutego 2022 na naszych oczach spełnia się najczarniejszy scenariusz, przed którym przez lata uprzedzali jasnowidze i media. Bez dwóch zdań widzimy wstępną fazę Trzeciej Wojny Światowej, w której naprzeciwko siebie stanęły dwa potężne bloki wyposażone w broń jądrową – demokratyczny świat i ogarnięta szaleństwem agresywnego nacjonalizmu Rosja wraz z mniejszymi tzw. „reżimami bandyckimi”. Jest jeden scenariusz wydarzeń, który pasuje do wizji „trzech dni ciemności” i „żółtego proszku/pyłu”, który będzie niósł śmierć. I czas o nim powiedzieć głośno!

https://www.nautilus.org....rzyszlosci.html

Czarnowidz Jackowski tez o tym mówi. Także o.Pio o tym mówił, ale ja nie moge dokłądnie tego, co czytalam odszukać. Pewnie te artykuły sa podobne i ktoś poszerzył o widzenie Pio.
Taki tylko dla ciekawości podaję.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
radek 
Zasłużony
I st. PSM


Potwierdzenie wizualne: 1000
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 24 Lip 2021
Posty: 751
Poziom: 24
HP: 94/1353
 7%
MP: 646/646
 100%
EXP: 53/68
 77%
Wysłany: 2022-03-07, 16:48   

Wiesława napisał/a:
Szukałam, szukałam aż znalazłam. Już rano tą wypowiedź twoją, Radku czytałam i wtedy skojarzyłam z tym, co kilka dni temu gdzieś w internecie pisało


Ja wspominałem o informacjach z tego odnośnika

https://www.youtube.com/watch?v=Uttl_wC1tf4
_________________
Mat 3:17 BW1975 I oto rozległ się głos z nieba: Ten jest Syn mój umiłowany, którego sobie upodobałem.
Rev 19:9 BW1975 (...)Błogosławieni, którzy są zaproszeni na weselną ucztę Baranka.(...)
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2689
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 60/177
 33%
Wysłany: 2022-03-07, 18:01   

radek napisał/a:
Wiesława napisał/a:
Szukałam, szukałam aż znalazłam. Już rano tą wypowiedź twoją, Radku czytałam i wtedy skojarzyłam z tym, co kilka dni temu gdzieś w internecie pisało


Ja wspominałem o informacjach z tego odnośnika

https://www.youtube.com/watch?v=Uttl_wC1tf4

Ja jestem mocno "uczulona" na wszelką Maryjność ;-) :mrgreen: Takiego skrzywienia dostałam odkąd pojęłam te sprawy. Nie wytrzymały z zapisami biblijnymi. Było ciężko odstawić :roll: , istny odwyk, ale uparta jestem i się udało :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14