FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Śmiech na kiju
Autor Wiadomość
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2684
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 55/177
 31%
Wysłany: 2022-05-22, 10:56   Śmiech na kiju

Pewnie słyszeliście lub czytaliście wystąpienie byłego prezydenta USA Busha seniora.
Na imprezie w Dallas, najwyraźniej próbując rzucić kamieniem w rosyjskiego prezydenta Władimira Putina, nagle ogłosił "decyzję jednego człowieka o rozpoczęciu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak". :mrgreen: :lol:
Za chwilę się poprawił: "To znaczy: na Ukrainę" :mrgreen:
Starcy, którzy rządzą USA (i trzęsą światem) prześcigają się w durnych wypowiedziach. Staruszek Biden pomylił Ukraińców z Irańczykami, kiedy powiedział, że Rosja może otoczyć Kijów czołgami, ale nigdy nie zdobędzie "serc i dusz narodu irańskiego". :lol:
i dalej. Na początku lutego Biden powiedział, że "nie mieliśmy najmniejszej okazji do zjednoczenia Ukrainy. To znaczy, przepraszam, Irak. Afganistan! To było niemożliwe do osiągnięcia". :mrgreen:
:lol:
I dalej, kolejna babula. Nie mniej upokarzające dla Ukrainy brzmiały zastrzeżenia Demokratki i przewodniczącej Kongresu Nancy Pelosi. W swoim płomiennym przemówieniu na temat ukraiński powiedziała, że dzień wcześniej rozmawiała z "prezydentem Kevenskym" przez prawie godzinę. Oczywiście miała na myśli Wołodymyra Zełenskiego. A na koniec przemówienia 81-letnia Pelosi uroczyście powiedziała "Chwała Wuhan!", parodiując krzyk banderowców.

:mrgreen: :lol: :lol: :lol: Bez komentarza. Wypowiedzi mówią same za siebie. Trochę strasznie, bardzo śmiesznie.
Ostatnio zmieniony przez Wiesława 2022-05-22, 10:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13550
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 329/608
 54%
Wysłany: 2022-05-22, 13:33   

W pogoni--- "teraz ja mówię, bo to moje prawo"
nasi przywódcy z zacietrzewienia durnieją i bardzo często wygadują brednie, często można z nich głupoty mieć ubaw po pachy.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2684
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 55/177
 31%
Wysłany: 2022-05-22, 15:26   

nike napisał/a:
W pogoni--- "teraz ja mówię, bo to moje prawo"
nasi przywódcy z zacietrzewienia durnieją i bardzo często wygadują brednie, często można z nich głupoty mieć ubaw po pachy.

To prawda. Mnie ta "gadka-szmatka" jednak bardzo niepokoi. Dlatego, że może doprowadzić do dramatu na wielką skalę. Oni tak mówią, jakby po nich już nic (nikt) nie miało być.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13