FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Grzegorz Braun przeciw kłamstwom lewactwa
Autor Wiadomość
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-06-03, 10:28   

Fedorowicz napisał/a:
Wiesława napisał/a:
Sejm i trybuny sejmowe nie są do pokazywania swoich upodobań religijnych.

Lewicy właśnie chodzi o wyrugowanie Kościoła i katolicyzmu z przestrzeni publicznej. A co dopiero skrajnie konserwatywnego.

Cytat:
Jak słyszę "wartości chrześcijańskie" to mi węgiel kiełkuje (albo by kiełkował, gdybym go miała), no więć gaz się pieni.

Sama więc Wiesia widzi jaka jest ogromna różnica pomiędzy światopoglądem cywilizacji łacińskiej a totalitarnym, demokratyczno-lewicowym. Gdy jako dziecko komunistyczne uczono mnie pogardy do Kościoła, też zacząłem pod wpływem tej indoktrynacji pogardliwie spoglądać na księży i katolicyzm jako przesąd, zabobon.. :lol:

Ciekawe gdzieś się wychowywał. Ja do szkoły chodziłam od 1961 r. i nikt, ale to nikt nigdy nie wpajał mi niechęci czy wrogości do księży czy Kościoła. Na religię chodziliśmy całą klasą (jeden chłopiec był ŚJ) do salki lub ko kościoła i tak było do matury. Nikt nie robił afery z tego powodu, nikt nie utrudniał.
Ważne jest właśnie rozdzielenie spraw świeckich od religijnych. Sam widzisz co się dzieje w państwie, gdy takie oszołomstwo religijne bierze się za rządzenie. To, że ktoś deklaruje się katolikiem i woła szczęść boże lub w locie łapie hostię, jak piłeczkę a potem wysyła czołgi do zabijania ludzi oraz podpisuje terrorystyczną ustawę zamordystyczną o niczym nie świadczy. To jest po prostu hipokryzja i obrzydlistwo.
Człowiek o poglądach lewicowych (nie mylić z lewactwem) dąży do dobrobytu wszystkich ludzi, ma troskę o słabszych, poświęca swój czas i inne zasoby dla szerzenia pokoju, praworządności itd. Taki człowiek jest bliższy ideałom moralności biblijnej niż taki, co w świetle kamer woła "szczęść Boże" i targa choinkę po piętrach urzędu. Dla mnie to wyraz fałszu i populizmu.
Tyle w temacie Brauna.
Acha. Tyle w temacie całej Kobfy. Czy wiesz, że jeden protestant (nice Lord Vryer-czy jakoś tak) z innego forum to ważna figura u nich? Agitował i zarzekał się, że będzie głosił ewangelię politykom. Nawet na pierwszej i drugiej konferencji prasowej stał z Biblią w ręku. A dziś ... cóż. U samej władzy jest i ma takie poglądy, że ja bym się nie przyznała, że go z forum znam.
A zatem ostrożnie z tymi wypowiedziami o katolikach świątobliwych i paskudnych lewicowcach.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-06-03, 10:41   

Tak dla równowagi, wysłuchaj prawdziwego polityka. Odwaga Andrzeja Leppera w Brukseli
https://www.youtube.com/w...ist=WL&index=15
Nawtykał im ile wlezie; prawdę mówił i za tą prawdę oddał życie.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3335
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 148/204
 72%
Wysłany: 2023-06-04, 06:39   

Wiesława napisał/a:

Ciekawe gdzieś się wychowywał. Ja do szkoły chodziłam od 1961 r. i nikt, ale to nikt nigdy nie wpajał mi niechęci czy wrogości do księży czy Kościoła. Na religię chodziliśmy całą klasą (jeden chłopiec był ŚJ) do salki lub ko kościoła i tak było do matury. Nikt nie robił afery z tego powodu, nikt nie utrudniał.

Dlatego, że według wytycznych departamentu do walki z religią i inteligencją katolicką życie religijne miało się ograniczać tylko i wyłącznie do murów kościoła. Władza komunistyczna dążyła do narzucenia ateistycznej, antyreligijnej i antykościelnej ideologii całemu społeczeństwu. Służyły temu szkoła, organizacje młodzieżowe, zmonopolizowana prasa, radio i telewizja, odpowiednie wydawnictwa w ramach Biblioteki Ateisty i dziedzina kultury. W skali całego kraju była to kilkutysięczna armia donosicieli, opłacanych z podatków ludzi wierzących.
Jedną z form walki państwa komunistycznego z Kościołem i religią była zasadnicza służba wojskowa kleryków, wprowadzona pod koniec lat 50. Pierwszy pobór odbył się w 1959 r., a potem odbywał się co dwa lata, aż do kwietnia 1980 roku. Dowódcy jednostek kleryckich otrzymali od gen. Jaruzelskiego instrukcję, która brzmiała:

"Należy wpajać im dogłębne przekonanie o aspołecznym charakterze zawodu księdza, rozbudzając wiarę w idee socjalizmu i osiągnięcia Polski Ludowej". W wojsku seminarzysta podlegał specjalnej antyreligijnej "obróbce", której celem była jego rezygnacja ze studiów w seminarium. Służba Bezpieczeństwa do końca lat 80-tych prowadziła bezwzględną walkę z Kościołem i społeczeństwem, będącym oparciem dla Kościoła. W latach 1981-1989 przez "nieznanych sprawców" zamordowane zostały 93 osoby należące do "Solidarności", w tym 4 księży. Najbardziej znana jest męczeńska śmierć ks. Jerzego Popiełuszki, zamordowanego w listopadzie 1984 roku.

Siostry zakonne wywożono do obozów. Warunki egzystencji w obozach były niekiedy bardzo ciężkie: niewolnicza praca, głodowe wyżywienie, brak wody, łóżek itp., a także presja psychiczna. Siostry były przesłuchiwane przez wiele godzin i wywierano na nie naciski (szczególnie na młode), aby wystąpiły z zakonu. Wszystkie były inwigilowane i szpiegowane, znajdowały się w ścisłej izolacji i pilnowali je uzbrojeni funkcjonariusze UB. Utrudniano im modlitwy przewidziane przez regułę zakonną. Odebrano cały szereg domów zakonnych męskich i żeńskich i zamknięto kilkadziesiąt szkół prowadzonych przez zgromadzenia zakonne, niekiedy od kilkuset lat.

Cytat:
Ważne jest właśnie rozdzielenie spraw świeckich od religijnych. Sam widzisz co się dzieje w państwie, gdy takie oszołomstwo religijne bierze się za rządzenie.

Rozdzielenie spraw świeckich od religijnych w znaczeniu usunięcia dwuwładzy Kościół Państwo nastąpiło w Polsce już dawno, po kongresie wiedeńskim wraz z likwidacją monarchii i niepodległości Polski, czyli z likwidacją cywilizacji łacińskiej. To, co dzisiaj widzimy to niszczenie resztek wpływów chrześcijańskich na społeczeństwo przez totalitarny globalizm. Ja piszę o konieczności przywrócenia dwuwładzy i monarchii. O ile nie chcemy zostać biorobotami pozbawionymi praw człowieka.

Cytat:
To, że ktoś deklaruje się katolikiem i woła szczęść boże lub w locie łapie hostię, jak piłeczkę a potem wysyła czołgi do zabijania ludzi oraz podpisuje terrorystyczną ustawę zamordystyczną o niczym nie świadczy. To jest po prostu hipokryzja i obrzydlistwo.
Człowiek o poglądach lewicowych (nie mylić z lewactwem) dąży do dobrobytu wszystkich ludzi, ma troskę o słabszych, poświęca swój czas i inne zasoby dla szerzenia pokoju, praworządności itd. Taki człowiek jest bliższy ideałom moralności biblijnej niż taki, co w świetle kamer woła "szczęść Boże" i targa choinkę po piętrach urzędu. Dla mnie to wyraz fałszu i populizmu.Tyle w temacie Brauna.

Ale Grzegorz Braun nie wysyła nigdzie czołgów, chyba że miałby je wysyłać do obrony granic Polski. Co do choinki. Grzegorz Braun zniszczył choinkę krakowskiego sądu przyozdobioną w bombki z symbolami LGBT+ i UE. Każdy by taką zniszczył ! :lol:

Cytat:
Acha. Tyle w temacie całej Kobfy. Czy wiesz, że jeden protestant (nice Lord Vryer-czy jakoś tak) z innego forum to ważna figura u nich? Agitował i zarzekał się, że będzie głosił ewangelię politykom. Nawet na pierwszej i drugiej konferencji prasowej stał z Biblią w ręku. A dziś ... cóż. U samej władzy jest i ma takie poglądy, że ja bym się nie przyznała, że go z forum znam. A zatem ostrożnie z tymi wypowiedziami o katolikach świątobliwych i paskudnych lewicowcach.

Natomiast jeśli Wiesia pisze o maskach i konfederacji, to nie wszyscy Konfederaci podzielali wtedy poglądy Grzegorza Brauna. Wszyscy oni nosili maski !

Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-06-04, 06:48, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3335
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 148/204
 72%
Wysłany: 2023-06-04, 06:48   

Wiesława napisał/a:
Tak dla równowagi, wysłuchaj prawdziwego polityka. Odwaga Andrzeja Leppera w Brukseli https://www.youtube.com/w...ist=WL&index=15
Nawtykał im ile wlezie; prawdę mówił i za tą prawdę oddał życie.

Zadziwiająco prorocze okazały się te słowa ! Był przykładnym ojcem, dbającym o rodzinę, cieszył się w niej autorytetem. W życie parafii angażował się, na ile mógł ze względu na liczne obowiązki. Podarował kościołowi wiele rzeczy – ks. Andrzej Wróblewski wspomina swojego zmarłego parafianina, Andrzeja Leppera.

Proboszcz parafii w Krupach podkreśla, że Andrzej Lepper w trudnych chwilach, także związanych z chorobą syna, szukał wsparcia u Boga i korzystał z pomocy duszpasterskiej. - Byłem z posługą sakramentalną u jego syna w szpitalu w Sławnie. Wielokrotnie modliliśmy się o zdrowie Tomka. On, jako ojciec przeżywał to duchowo - wspomina ks. Andrzej Wróblewski.

Proboszcz, zapytany o reakcje mieszkańców Zielnowa na wieść o śmierci lidera Samoobrony, przyznaje, że szczerze go żałowali. Msze święte w intencji zmarłego odbyły się w minioną niedzielę w Krupach i w tygodniu w kościele parafialnym w Starym Jarosławiu.
Fronda.pl
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-06-04, 11:36   

Fedorowicz napisał/a:
Dlatego, że według wytycznych departamentu do walki z religią i inteligencją katolicką życie religijne miało się ograniczać tylko i wyłącznie do murów kościoła. Władza komunistyczna dążyła do narzucenia ateistycznej, antyreligijnej i antykościelnej ideologii całemu społeczeństwu. Służyły temu szkoła, organizacje młodzieżowe, zmonopolizowana prasa, radio i telewizja, odpowiednie wydawnictwa w ramach Biblioteki Ateisty i dziedzina kultury. W skali całego kraju była to kilkutysięczna armia donosicieli, opłacanych z podatków ludzi wierzących.

Trzy odrębne tematy tu widzę (na pierwszy rzut oka, bo na drugi pewnie więcej by się znalazło).
Zatem z pierwszym zdaniem zgadzam się w pełni i tak powinno być w każdym normalnym kraju. Trybuny sejmowe, instytucje państwowe - w tym szkoły - to nie są miejsca kultu religijnego.
Druga sprawa - owszem, takie były wytyczne, tylko, że jakoś ani w szkole, ani potem w pracy nikt nie wtrącał się, czy chodzimy do kościoła, jaką religię wyznajemy itd. Wtedy telewizja i zmonopolizowana prasa była przez partię PZPR, ale można było swobodnie wyrażać kontrowersyjne opinie. To, co teraz się dzieje, to przekracza wszelkie granice komunizmu (nie oszukujmy się, demokracja jest tylko w nazwie). PiS wprowadził zamordyzm, łamie prawo tak, że partyjniakom za moich czasów nawet się takie bezczelne zachowania nie śniły. To jest totalitaryzm pełną gębą, ale to początki, bo marzą się tym oszołomom dalsze restrykcje.
Biblioteki były pełne dobrych książek. Nie zauważyłam braku klasyki zachodniojęzycznej, natomiast teraz nakazuje się likwidację i rugowanie z bibliotek klasyków i dziedzictwo kulturalne Rosjan. To dopiero jest powrót barbarzyństwa. Fuj.
Donosiciele za nasze podatki mówisz? ;-) Kościół twój za nasze podatki jest utrzymywany, miliardy idą na nie naszą wojnę, skandaliczne sprawy są z naszych podatków finansowane...
To tyle odpowiedzi na twój pierwszy akapit.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-06-04, 11:40   

Fedorowicz napisał/a:
Jedną z form walki państwa komunistycznego z Kościołem i religią była zasadnicza służba wojskowa kleryków, wprowadzona pod koniec lat 50. Pierwszy pobór odbył się w 1959 r., a potem odbywał się co dwa lata, aż do kwietnia 1980 roku. Dowódcy jednostek kleryckich otrzymali od gen. Jaruzelskiego instrukcję, która brzmiała:

"Należy wpajać im dogłębne przekonanie o aspołecznym charakterze zawodu księdza, rozbudzając wiarę w idee socjalizmu i osiągnięcia Polski Ludowej"

A dlaczego nie? Facet to facet. Wszystkich wtedy obowiązywala służba wojskowa. Klerycy nie powinni mieć z tym problemu wszak przyzwyczajeni do męskiego towarzystwa 24/24/7. Kto prawdziwie chciał służyć za księdza mógł potraktować to, jako wyzwanie, próba wiary. Tylko że klerykom wmawia się od początku, że są ponad resztą populacji, są wybrani do czegoś większego, i jak to tak...w kamasze?
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-06-04, 11:51   

Fedorowicz napisał/a:
Siostry zakonne wywożono do obozów. Warunki egzystencji w obozach były niekiedy bardzo ciężkie: niewolnicza praca, głodowe wyżywienie, brak wody, łóżek itp., a także presja psychiczna.

To przykre. Może cierpiały za te siostry, które zęcały się nad dziećmi w sierocińcach, szpitalach domach samotnej matki? Kto to wie. Poczytaj o tym co działo się do lat 60-70 w Kanadzie, Irlandii, Meksyku i innych krajach. Horror . jakiego świat nie widział. Jakoś trudno mi współczuć tej grupie ludzi -klerowi ogólnie mówiąc, bo krzywdy sprowadzają krzywdy. Szkoda tylko, że często sprawcy uchodzą, a cierpią ich pobratymcy.


Co do choinki. Grzegorz Braun zniszczył choinkę krakowskiego sądu przyozdobioną w bombki z symbolami LGBT+ i UE. Każdy by taką zniszczył ! :lol:

Nic podobnego. Nie każdy, a wręcz gdyby to zrobił ktokolwiek inny to zostałby pociągnięty przed sąd za: niszczenie mienia publicznego, wywoływanie burd i to w banku, zagrożenie itd.itd. No i nade wszystko nie byłoby tam kamer, które wulgarne słowa, pełne oburzenia najświętszego padały z ust świątobliwego Brauna.
Nie mów mi, że to nie jest pajacowanie pod wyborców. Nigdy nie uwierzę. Obłuda, fałsz, zakłamanie.
[/quote]
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-06-04, 11:53   

Fedorowicz napisał/a:
Natomiast jeśli Wiesia pisze o maskach i konfederacji, to nie wszyscy Konfederaci podzielali wtedy poglądy Grzegorza Brauna. Wszyscy oni nosili maski !

Ja prawie cała reszta społeczeństwa. Ja nie nosiłam, ale nie pajacowałam jeśli ktoś nosił.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3335
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 148/204
 72%
Wysłany: 2023-06-05, 16:13   

Wiesława napisał/a:
Ja nie nosiłam, ale nie pajacowałam jeśli ktoś nosił.

Pani sobie nie zdaje sprawy, jak wielkim niebezpieczeństwem dla zdrowia jest ciągłe noszenie masek. Ludzi trzeba ostrzegać, a nie pajacować i udawać że się jest ponad tym.

Przepis na udaną PL-Andemię co-vidozy :

1. Znajdź chorobę, na którą co roku chorują miliony ludzi na całym świecie (grypę sezonową).
2. Przypisz objawy tej choroby nowej pandemii, żeby ludzie chorując na to co zawsze myśleli, że to coś nowego.
3. Wmów ludziom, że roznoszą epidemię nawet jak nie chorują.
4. Rozpętaj histerię wśród społeczeństwa wykorzystując do tego media. Przekazuj na okrągło komunikaty o ilości potwierdzonych zakażeń i liczbie zgonów.
5. Zmuś ludzi żeby na co dzień widzieli coś co kojarzy się z pandemią, np. maseczki.
6. Zastrasz ludzi wysokimi grzywnami i restrykcjami w przypadku nie stosowania się do poleceń władz.
7. Wmów ludziom, że stosując się do ograniczeń zachowują się odpowiedzialnie i dbają o innych.
8 .Wykorzystaj celebrytów do uwiarygodnienia epidemii. Od czasu do czasu jakiś celebryta powinien publicznie ogłosić, że został zarażony.
9. Zniszcz relacje międzyludzkie. Niech ludzie traktują siebie jak potencjalne źródło zagrożenia.
10. Uzależnij dostęp do podstawowych dóbr (zakupy, podróże komunikacją miejską, dostęp do lekarza) od poddania się restrykcjom.
11. Opracuj "testy" które wykrywają "chorobę" niezależnie od jakichkolwiek objawów lub ich braku.
12. Nieustannie podkreślaj że z niczym takim jeszcze nie mieliśmy do czynienia, więc każdy musi cały czas czuć się zagrożony i nikt nie jest bezpieczny.

To jedna z metod totalitaryzmu.
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-06-05, 16:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-06-05, 16:27   

Fedorowicz napisał/a:
Pani sobie nie zdaje sprawy, jak wielkim niebezpieczeństwem dla zdrowia jest ciągłe noszenie masek. Ludzi trzeba ostrzegać, a nie pajacować i udawać że się jest ponad tym.

A jak myślisz, dlaczego ja nie nosiłam? Pan sobie nie zdaje sprawy, że ja wiem, jak niebezpieczne dla zdrowia jest noszenie masek. Ostrzegałam gdzie się dało i kogo się dało. Z tego powodu zarówno w realu, jak i na forach byłam szykanowana, wyśmiewana, obrażana, wyzywana i co tam sobie dopowiesz.
Daj już mi spokój z tym głupkiem i nie wpisuj się w obrażanie mnie i wmawianie mi co ja wiem, a czego nie wiem.
Onucą ruską też jestem, jak byś chciał wiedzieć.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3335
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 148/204
 72%
Wysłany: 2023-06-05, 16:33   

Wiesława napisał/a:
A jak myślisz, dlaczego ja nie nosiłam? Pan sobie nie zdaje sprawy, że ja wiem, jak niebezpieczne dla zdrowia jest noszenie masek. Ostrzegałam gdzie się dało i kogo się dało. Z tego powodu zarówno w realu, jak i na forach byłam szykanowana, wyśmiewana, obrażana, wyzywana i co tam sobie dopowiesz.

Nie miałem zamiaru obrażania, tylko dyskutowania. Brawo ! Szacunek ! :)
Cytat:
Daj już mi spokój z tym głupkiem i nie wpisuj się w obrażanie mnie i wmawianie mi co ja wiem, a czego nie wiem. Onucą ruską też jestem, jak byś chciał wiedzieć.

Mam też nadzieję, że nie onucą banderowską i hitlerowską.
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-06-05, 16:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-06-05, 17:10   

Fedorowicz napisał/a:
banderowską i hitlerowską.

Nawet tak nie żartuj :-(
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3335
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 148/204
 72%
Wysłany: 2023-06-06, 16:08   

Wiesława napisał/a:
A jak myślisz, dlaczego ja nie nosiłam? Pan sobie nie zdaje sprawy, że ja wiem, jak niebezpieczne dla zdrowia jest noszenie masek. Ostrzegałam gdzie się dało i kogo się dało. Z tego powodu zarówno w realu, jak i na forach byłam szykanowana, wyśmiewana, obrażana, wyzywana i co tam sobie dopowiesz.
Taka byłaby plandemia w Polsce, gdyby rządziła lewica :
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-06-06, 18:26   

Kilka pierwszych minut około 5-7 min. Gorlicka mówi dokładnie to, co ja chciałam tu napisać o Braunie. Pamiętajmy, że ona jest uznanym politologiem.
https://www.youtube.com/watch?v=8IMjrBEFoe0
Zamknięty system polityczny?
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3335
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 148/204
 72%
Wysłany: 2023-06-07, 07:00   

Wiesława napisał/a:
Kilka pierwszych minut około 5-7 min. Gorlicka mówi dokładnie to, co ja chciałam tu napisać o Braunie. Pamiętajmy, że ona jest uznanym politologiem.
https://www.youtube.com/watch?v=8IMjrBEFoe0
Zamknięty system polityczny?

Dlaczego ludzie nie głosują na takich polityków jak JKM czy Braun tylko na lewicę ? Bo nie widzą ich w oficjalnych mediach. Gdyby nie internet nie wiedzielibyśmy co się naprawdę dzieje podczas plandemii.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13