FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapowiedziany znak Bestii 666-czip
Autor Wiadomość
małyfilozof 
Zasłużony


Potwierdzenie wizualne: 67
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 07 Cze 2023
Posty: 933
Poziom: 27
HP: 502/1795
 28%
MP: 0/857
 0%
EXP: 16/83
 19%
Wysłany: 2023-06-25, 23:29   

Dobry wieczór Pokoja
Krótko precyzyjnie wyrażasz argumentacje, które wzbudziły moje zainteresowanie, ponieważ konstruktywnie przedstawiasz temat o liczbie ''666'' i delikatnie przedstawiasz swój punkt widzenia, który jest odmienny od przedstawionej mojej zamieszczonej wersji cytat z Twojego postu: ''Dostrzegam wyraźnie, że przedstawiony przez Ciebie sposób rozumowania jest poprawny Fakt, że tak wiele aktywności w naszym życiu jest związane z liczbą 666 ... Już w Rdz. 2:19,20 czytamy, że: ... ''

Pragnę tylko nadmienić, osobiste przemyślenia umieszczane w założonych wątkach, to precyzyjnie przeanalizowane materiały w danej dziedzinie, które otworzą szeroko okno - dyskusji.
Przyznam, mogą wzbudzać zainteresowanie są adekwatne, albo wywrzeć ogólny sprzeciw u innych w osobistym spostrzeganiu danego zagadnienia.
Staram się omawiany materiał jasno, dokładnie oraz obrazowo przedstawić. Zastanawiam się długo, bardzo długo, ale kiedy postawię tzw. kropkę nad ''i'', materiał zamieszczę w tematycznym wątku i w mojej ocenie jest niezmienny - chyba, że przedstawione kontrargumenty stanowią logikę wywołanego prze zemnie zagadnienia.

Mam pewną również zasadę, która jest kręgosłupem w tych przemyśleniach. Zobrazuję pewnym przykładem, jeżeli pozwolisz a nie chciałbym przynudzać.

To tak, jak w organie sądowniczym, jest: przewodniczący, ława przysięgłych, prokurator, adwokat i oskarżony.
Ława przysięgłych uważnie przysłuchuje się argumentom stron biorących udział w procesie, zapoznaje się z dodatkowymi dowodami, kiedy po mowie końcowej prokuratora i adwokata udaje się na naradę, aby orzec werdykt.
Kiedy po głosowaniu uzgodnią wyrok przekazują treść przewodniczącemu sądu aby publicznie odczytał czy oskarżony jest winny czy niewinny.
Tak przedstawia się postępowanie w moich rozważaniach, przemyśleniach, które publicznie zamieszczam na wątkach w danym temacie.

Stosuję również pewną regułę, która decyduje o kontynuowaniu dalszej dyskusji, mianowicie jeżeli prelegent sam zakańcza dysputę, dostosowuję się szanując jego zdanie.
Zdarzają się wypadki, że z przykrością muszę sam podjąć decyzję zakończenia debaty, kończę odpowiednim tekstem a finałowym słowem to ''pozdrawiam'', proszę zwróć uwagę( cudzysłów), nie angażuję się ponownie z danym ''userem'' w rozwiniętym obopólnie danym temacie, styl takiego dialogu uniemożliwia słownych przepychanek zarazem nie wzbudza sensacji obserwatorów.
Oczywiście z takim ''userem', chętnie podejmuję kolejną dyskusję lecz w innej dziedzinie tematycznej, jeżeli powtarza się jak wyżej wspomniałem śladowe iskrzenie, kończę dyskusje słowem, ''pozdrawiam''( Uwaga! cudzysłów).

Pleść, pisać na forum to ludzka ''przypadłość'', tak poznaje się innych w matriksie, lecz sposób wyrażania jest istotny.
Cytat:'' O tym KIM JESTEŚMY nie świadczy wykształcenie, majątek, wygląd, talent... ale jak traktujemy DRUGIEGO CZŁOWIEKA''
_________________
Przyjaźń łączy nas z tymi, z którymi znajdujemy wspólny język, ale prawdziwa przyjaźń to akceptacja tego, co nas różni.
 
     
Pokoja 
VIP
ZIARNKoGORCZYCY


Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 724 razy
Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 6290
Poziom: 55
HP: 2177/12808
 17%
MP: 4498/6115
 73%
EXP: 268/330
 81%
Wysłany: 2023-06-26, 08:36   

małyfilozof napisał/a:
Dobry wieczór Pokoja
Krótko precyzyjnie wyrażasz argumentacje, które wzbudziły moje zainteresowanie, ponieważ konstruktywnie przedstawiasz temat o liczbie ''666'' i delikatnie przedstawiasz swój punkt widzenia, który jest odmienny od przedstawionej mojej zamieszczonej wersji cytat z Twojego postu: ''Dostrzegam wyraźnie, że przedstawiony przez Ciebie sposób rozumowania jest poprawny Fakt, że tak wiele aktywności w naszym życiu jest związane z liczbą 666 ... Już w Rdz. 2:19,20 czytamy, że: ... ''

Pragnę tylko nadmienić, osobiste przemyślenia umieszczane w założonych wątkach, to precyzyjnie przeanalizowane materiały w danej dziedzinie, które otworzą szeroko okno - dyskusji.
Przyznam, mogą wzbudzać zainteresowanie są adekwatne, albo wywrzeć ogólny sprzeciw u innych w osobistym spostrzeganiu danego zagadnienia.
Staram się omawiany materiał jasno, dokładnie oraz obrazowo przedstawić. Zastanawiam się długo, bardzo długo, ale kiedy postawię tzw. kropkę nad ''i'', materiał zamieszczę w tematycznym wątku i w mojej ocenie jest niezmienny - chyba, że przedstawione kontrargumenty stanowią logikę wywołanego prze zemnie zagadnienia.

Mam pewną również zasadę, która jest kręgosłupem w tych przemyśleniach. Zobrazuję pewnym przykładem, jeżeli pozwolisz a nie chciałbym przynudzać.

To tak, jak w organie sądowniczym, jest: przewodniczący, ława przysięgłych, prokurator, adwokat i oskarżony.
Ława przysięgłych uważnie przysłuchuje się argumentom stron biorących udział w procesie, zapoznaje się z dodatkowymi dowodami, kiedy po mowie końcowej prokuratora i adwokata udaje się na naradę, aby orzec werdykt.
Kiedy po głosowaniu uzgodnią wyrok przekazują treść przewodniczącemu sądu aby publicznie odczytał czy oskarżony jest winny czy niewinny.
Tak przedstawia się postępowanie w moich rozważaniach, przemyśleniach, które publicznie zamieszczam na wątkach w danym temacie.

Stosuję również pewną regułę, która decyduje o kontynuowaniu dalszej dyskusji, mianowicie jeżeli prelegent sam zakańcza dysputę, dostosowuję się szanując jego zdanie.
Zdarzają się wypadki, że z przykrością muszę sam podjąć decyzję zakończenia debaty, kończę odpowiednim tekstem a finałowym słowem to ''pozdrawiam'', proszę zwróć uwagę( cudzysłów), nie angażuję się ponownie z danym ''userem'' w rozwiniętym obopólnie danym temacie, styl takiego dialogu uniemożliwia słownych przepychanek zarazem nie wzbudza sensacji obserwatorów.
Oczywiście z takim ''userem', chętnie podejmuję kolejną dyskusję lecz w innej dziedzinie tematycznej, jeżeli powtarza się jak wyżej wspomniałem śladowe iskrzenie, kończę dyskusje słowem, ''pozdrawiam''( Uwaga! cudzysłów).

Pleść, pisać na forum to ludzka ''przypadłość'', tak poznaje się innych w matriksie, lecz sposób wyrażania jest istotny.
Cytat:'' O tym KIM JESTEŚMY nie świadczy wykształcenie, majątek, wygląd, talent... ale jak traktujemy DRUGIEGO CZŁOWIEKA''


Przedstawiony przez Ciebie porządek postępoowania w przedstawieniu myśli wątku i postów w nim jest godny uwagi. Podobnie postępuję odczytując Słowo Boże na podstawie Konkordancji Stronga. Stosuję się do jego rygoru z Ap. 22:18,19, zachowując daleko idącą bezstronność w odczytywaniu tekstu. Oczyszczam tekst z dodatków i konsekwentnie wprowadzam słowa pominiete. Nie dążę do wyróżnienia się tłumaczeniem, gdyż pracuję nad tekstem już pozbawionym naleciałości jego w sprzeczności z rygorem z Ap. 22:18,19. Następnie poddaję go próbie dyskutantów i bronię przekonania, wynikającego z odczytanego tekstu. Jeżeli się tekst ostoi po takim ogniu kontrowersji to utwierdza mnie o poprawnym kierunku odczytania, nawet jeśli może być leszy bardziej wypolerowany.

Jeśli chodzi o Twój wpis o treści:

małyfilozof napisał/a:
konstruktywnie przedstawiasz temat o liczbie ''666'' i delikatnie przedstawiasz swój punkt widzenia, który jest odmienny od przedstawionej mojej zamieszczonej wersji cytat z Twojego postu:[i] ''Dostrzegam wyraźnie, że przedstawiony przez Ciebie sposób rozumowania jest poprawny Fakt, że tak wiele aktywności w naszym życiu jest związane z liczbą 666 ... Już w Rdz. 2:19,20 czytamy, że: ... '


Na pewno nie jest on różny od Twojego, oza tym, że Ty odnosisz sie do szczególnej formy czipowania, którą umożliwia obecny sposób ery informatycznej. Zgadzam się z tym w całości.
Pominąłem to w swojej argumentacji, streszczając to, że jest tak jak Ty to przedstawiasz.

Natomiast w swoim ogólnym odniesieniu się do kwestii piętna, przedstawiłem to, na co Słowo Boże, zwróciło moją uwagę w zakresie wyciskania tego piętna za pośrednictwem samej natury, a w szcególności tej upadłej. Nie dążyłem do równoległego wchodzenia w szczególy w naszych czasach, które Ty dobrze przedstawiłeś.

Przykład:
Jeżeli ktoś bardzo szczegółowo opisze ukształtowanie korony drzewa, której przyglądają się z zainteresowaniem obserwatorzy, a inny opisze podstawę, na której ta korona dzrewa jest, to ja nie widzę sprzeczności między tymi opisami.

Jeżeli coś nie tak zrozumiałem z Twojego postrzegania treści mojego postu, to proszę wskaż na czym innym, według Ciebie jeszcze polega ten mój niby odmienny od Twojego, sposób rozumowania.
_________________
http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=1817#36016 Bóg, który stworzył świat i wszystko, co na nim... Z jego ... rodu jesteśmy. Dz.17:24-28 Wierzę w: CHRZEST DLA SŁAWY OJCA I SYNA I TO DUCHEM ŚWIĘTEGO (Mat.28:19); DZIEŃ MAŁYCH POCZĄTKÓW PARUZJI CHRYSTUSA od 1874r. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=2344., powrót rozumu w społeczeństwie wyboru/1914r. http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 481 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7111
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5510/7220
 76%
EXP: 56/373
 15%
Wysłany: 2023-06-26, 09:23   Re: Zapowiedziany znak Bestii 666-czip

małyfilozof napisał/a:
Najważniejsze pytanie jakie się nasuwa : Jak będą wdrażać mikro czipy - całej ludzkości?
Wbrew pozorom jest to znacznie prostsze niż się wydaje.

Widzę, że sprawa jest już przesądzona. :-D
Będą nas wszystkich czipować jak już ma to miejsce ze zwierzętami?
Technicznie jest to sprawa zupełnie możliwa i to od wielu już lat.

Są ludzie, którzy „znamię na czole i ręce” interpretują jako umysłowe poparcie tego, co się uznaje i w co wierzy, oraz czynienie tego (prawa ręka) co „bestia z ziemi” zaleca.
Coś jak zwolennicy danych ugrupowań partyjnych, lefebryści, faszyści… a także katolicki laikat.
Bestia „z ziemi” (Ap 13:18) sugerowała by, że jest to twór typowo ludzki.
A sama liczba ma wiele tłumaczeń.
Może nią być wartość liczbowa tytułu, jakim określano Papieży: VICARIUS FILII DEI

Często oczekujemy czegoś, co mamy przed nosem, nie dostrzegając tego że trwamy w tym od dawna.
Coś jak moje szukanie kartonu z mlekiem w lodówce.
Ja nie widzę, pomimo dokładnego przejrzenia półek, a żona najzwyczajniej wyjmuje.
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-06-26, 11:01   

Już jesteśmy zarejestrowani gdzie tylko się da. Pesel to pierwszy krok. Zmuszanie ludzi do zakładania kont w banku, bo żadne wynagrodzenia nie są płatne gotówką to dwa.
Zmuszanie do posiadania telefonu komórkowego i ujawniania numeru na prawo i lewo to kolejny "czip". I tu nie mówcie, że nieprawda. Już kilka razy spotkałam się z tym, że w sklepie internetowym (różnych branż) nie zrobię zakupu, nawet jeśli płacę od razu, jeśli nie podam numeru telefonu. Po prostu ich system nie puści dalej i koniec. Na razie jeszcze sklepy przyjmują gotówkę, ale zmuszanie nawet najmniejszych sklepików do zakładania kas na karty daje sygnał, że wkrótce i ta dziedzina będzie pod kontrolą.
I tak dalej...
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
małyfilozof 
Zasłużony


Potwierdzenie wizualne: 67
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 07 Cze 2023
Posty: 933
Poziom: 27
HP: 502/1795
 28%
MP: 0/857
 0%
EXP: 16/83
 19%
Wysłany: 2023-06-26, 11:10   

Cześć Pokoja :lol:
Zrozumiałem Twoje obawy jakie zamieściłeś w poście.
Powiem szczerze, wszystko jest ok. Myślę, że ja nieprecyzyjnie dobieram słownictwo i dlatego powstaje niezrozumienie moich wpisów. Zwał jak zwał. Postaram zmienić styl, aby był lepiej zrozumiany przez dyskutantów - pozdrawiam, życzę miłego słonecznego dnia.
>_>_>_>_>_>_>
Witam Henryk :lol:
Zgadzam się z Twoją wypowiedzianą myślą.
Ja również jestem czasami ''młotowaty'' lecz w trudniejszej sytuacji. TY masz od czasu do czasu problem znaleźć mleko w lodówce, natomiast ja z dozowaniem lekarstw [cóż, począć mam prawdopodobnie znajomego gościa Niemca (Alzheimer)]- pozdrawiam miłego dnia
Miła Wiesławo :lol:
pesel to taki nr. ''obozowy'' mam na myśli Harcerstwo -pozdrawiam miłego dnia
_________________
Przyjaźń łączy nas z tymi, z którymi znajdujemy wspólny język, ale prawdziwa przyjaźń to akceptacja tego, co nas różni.
Ostatnio zmieniony przez małyfilozof 2023-06-26, 11:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-06-26, 13:09   

Tobie też, Filozofie, najlepszego🍀💐
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 481 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7111
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5510/7220
 76%
EXP: 56/373
 15%
Wysłany: 2023-06-26, 13:16   

małyfilozof napisał/a:
''młotowaty''

He, he... znam się z Niemcem bardzo dobrze.
Miałem Twój problem- zaopatrzyłem się w takie coś:
https://allegro.pl/oferta/tygodniowa-kasetka-pojemnik-pudelko-do-lekow-7-4-9312833601?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_term=test&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_uzsd_zdrowie_hb_health_pla_pmax&ev_campaign_id=17997543997&gclid=EAIaIQobChMIo8zequfg_wIVEtqyCh33aQCTEAQYASABEgL5gPD_BwE
Teraz przynajmniej widzę, kiedy zapomniałem połknąć. :mrgreen:
Również pozdrawiam.
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
małyfilozof 
Zasłużony


Potwierdzenie wizualne: 67
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 07 Cze 2023
Posty: 933
Poziom: 27
HP: 502/1795
 28%
MP: 0/857
 0%
EXP: 16/83
 19%
Wysłany: 2023-06-26, 13:49   

Wiesława napisał/a:
Tobie też, Filozofie, najlepszego🍀💐

Wisiu
Dzieeekujee :lol:

Henryk
EUREKA !!!! Mam, mam takie puzderko na aptekarskie cukierki :lol:
_________________
Przyjaźń łączy nas z tymi, z którymi znajdujemy wspólny język, ale prawdziwa przyjaźń to akceptacja tego, co nas różni.
Ostatnio zmieniony przez małyfilozof 2023-06-26, 13:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
małyfilozof 
Zasłużony


Potwierdzenie wizualne: 67
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 07 Cze 2023
Posty: 933
Poziom: 27
HP: 502/1795
 28%
MP: 0/857
 0%
EXP: 16/83
 19%
Wysłany: 2023-06-26, 13:51   

xxx
_________________
Przyjaźń łączy nas z tymi, z którymi znajdujemy wspólny język, ale prawdziwa przyjaźń to akceptacja tego, co nas różni.
Ostatnio zmieniony przez małyfilozof 2023-06-26, 13:54, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Pokoja 
VIP
ZIARNKoGORCZYCY


Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 724 razy
Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 6290
Poziom: 55
HP: 2177/12808
 17%
MP: 4498/6115
 73%
EXP: 268/330
 81%
Wysłany: 2023-06-26, 17:14   

No i wszystko jakoś piknie :-D się poukłodoło :-D
Troche nie po polsku, ale Polacy to słyszom :-D w górach
Wszystkich serdecznie pozdrawiam. To już czysto po polsku :idea:
_________________
http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=1817#36016 Bóg, który stworzył świat i wszystko, co na nim... Z jego ... rodu jesteśmy. Dz.17:24-28 Wierzę w: CHRZEST DLA SŁAWY OJCA I SYNA I TO DUCHEM ŚWIĘTEGO (Mat.28:19); DZIEŃ MAŁYCH POCZĄTKÓW PARUZJI CHRYSTUSA od 1874r. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=2344., powrót rozumu w społeczeństwie wyboru/1914r. http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa
 
     
Pokoja 
VIP
ZIARNKoGORCZYCY


Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 724 razy
Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 6290
Poziom: 55
HP: 2177/12808
 17%
MP: 4498/6115
 73%
EXP: 268/330
 81%
Wysłany: 2023-06-26, 17:43   Re: Zapowiedziany znak Bestii 666-czip

Henryk napisał/a:
małyfilozof napisał/a:
Najważniejsze pytanie jakie się nasuwa : Jak będą wdrażać mikro czipy - całej ludzkości?
Wbrew pozorom jest to znacznie prostsze niż się wydaje.

Widzę, że sprawa jest już przesądzona. :-D

Bestia „z ziemi” (Ap 13:18) sugerowała by, że jest to twór typowo ludzki.
A sama liczba ma wiele tłumaczeń.
Może nią być wartość liczbowa tytułu, jakim określano Papieży: VICARIUS FILII DEI


To jest poprawne, jeśli chodzi o system, który chciałby kontrolować wszystko. Jednak Pismo Święte wskazuje, że wszyscy w ten czy inny sposób mają, czy jeszcze będą mieli wyciśnięte to piętno, ale nie dla wszystkich ono ma jednakowe znaczenie.

Pokoja napisał/a:
Apokalipsa wskazuje na cztery przypadki, w których znajdują się ludzie na ziemi. Najpierw w Ap. 13:10, wymienia trzy takie przypadki:
1. Ci którzy walczą – żyją z żołdu i giną od miecza;
2. Ci którzy są słabi – żyją z wykonywanej niewolniczej pracy, gdyż zostali zniewoleni;
3. Święci – Ci trwają w wierze i wytrwałości, niosąc pomoc człowiekowi w stanie upadku.
Te trzy grupy ludzi nie kupują, ani nie sprzedają. Święci, stanowią szczególną grupę ludzi. Nie mają oni za coś najważniejszego tej chwały człowieka. Nie walczą przeciwko niej, ani nie zostają nią zniewoleni. Żyją z tego, co czynią dla człowieka bez sprzedawania i kupowania, czyli z łaski.

Czwartą grupę stanowią ci, którzy mają za coś liczbę 666. Z tymi nierządnica, uprawia nierząd. Są nimi królowie, kupcy i handlarze.


Święci Pańscy ani nie walczą z tą chwałą (liczbą) upadłego człowieka, ani nie dają się nią (dla niej) zniewolić, ani (aby kupować i sprzedawać, czyli handlować z nierządnicą) nie mają jej za coś ważniejszego od chwały Bożej. Oni myślą o sprawach Bożych, gdyż bardziej umiłowali chwałę Bożą niż ludzką (ale jej nie lekceważą, 2Kor. 3:9-11), J. 5:44; 12:43. Jako usprawiedliwieni z wiary z tą Bożą chwałą idą do człowieka w stanie upadku, aby mu dodawać otuchy, wsparcia, aż do czasu, gdy Bóg całe stworzenie, wyzwoli, ku chwalebnej wolności dzieci Bożych, Rz. 8:19-21.
_________________
http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=1817#36016 Bóg, który stworzył świat i wszystko, co na nim... Z jego ... rodu jesteśmy. Dz.17:24-28 Wierzę w: CHRZEST DLA SŁAWY OJCA I SYNA I TO DUCHEM ŚWIĘTEGO (Mat.28:19); DZIEŃ MAŁYCH POCZĄTKÓW PARUZJI CHRYSTUSA od 1874r. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=2344., powrót rozumu w społeczeństwie wyboru/1914r. http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-06-26, 17:49   

Pokoja napisał/a:
No i wszystko jakoś piknie :-D się poukłodoło :-D
Troche nie po polsku, ale Polacy to słyszom :-D w górach
Wszystkich serdecznie pozdrawiam. To już czysto po polsku :idea:

A ja z wybrzeża i też rozumiem, hehe
Tyż cie pięknie pozdrawióm, no jo. :mrgreen: ;-)
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
małyfilozof 
Zasłużony


Potwierdzenie wizualne: 67
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 07 Cze 2023
Posty: 933
Poziom: 27
HP: 502/1795
 28%
MP: 0/857
 0%
EXP: 16/83
 19%
Wysłany: 2023-06-26, 18:16   

Jak zeby to miałodyć inacej? to po Polskiemu wszyscy potrafią zrozumieć z północy, południa- nie trzeba w takim przypadku użyć języka esperanto - ha,ha,ha
_________________
Przyjaźń łączy nas z tymi, z którymi znajdujemy wspólny język, ale prawdziwa przyjaźń to akceptacja tego, co nas różni.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-06-26, 18:22   

małyfilozof napisał/a:
Jak zeby to miałodyć inacej? to po Polskiemu wszyscy potrafią zrozumieć z północy, południa- nie trzeba w takim przypadku użyć języka esperanto - ha,ha,ha


Zawsze w ostateczności zostaje tłumaczenie ... ręczne :mrgreen: , czyli, krótko mówiąc, w łeb i to tak długo aż pojmie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
małyfilozof 
Zasłużony


Potwierdzenie wizualne: 67
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 07 Cze 2023
Posty: 933
Poziom: 27
HP: 502/1795
 28%
MP: 0/857
 0%
EXP: 16/83
 19%
Wysłany: 2023-06-26, 18:25   

Wiesława napisał/a:
małyfilozof napisał/a:
Jak zeby to miałodyć inacej? to po Polskiemu wszyscy potrafią zrozumieć z północy, południa- nie trzeba w takim przypadku użyć języka esperanto - ha,ha,ha


Zawsze w ostateczności zostaje tłumaczenie ... ręczne :mrgreen: , czyli, krótko mówiąc, w łeb i to tak długo aż pojmie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak,tak nie przeczę Wiesławo - ''PIĄCHOPIRYNA'' jest najlepszym i skutecznym w 100% lekarstwem :mrgreen:
_________________
Przyjaźń łączy nas z tymi, z którymi znajdujemy wspólny język, ale prawdziwa przyjaźń to akceptacja tego, co nas różni.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13