FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
USA kontaktowały się z UFO
Autor Wiadomość
Pokoja 
VIP
ZIARNKoGORCZYCY


Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 724 razy
Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 6289
Poziom: 55
HP: 2177/12808
 17%
MP: 4500/6115
 73%
EXP: 267/330
 80%
Wysłany: 2024-01-03, 13:14   

Wiesława napisał/a:
Pokoja napisał/a:
powrót z kosmosu na ziemię

Powrót kogo?
Przecież przyznali, że mają od dawna kontakty z innymi cywilizacjami. Pewnie współpracują w kwestii technologii.

A ty za kogo uważasz te Istoty. Ponoć niektóre są bardzo podobne do ludzi, ale umysłowo daleko do przodu.
Inni są raczej straszni i źli.


Napisałem tak:
Tekst z Abd. 1:4 może wskazywać na emigrację kosmiczną z ziemi i powrót z kosmosu na ziemię.

Abd. 1:4. Kiedy (518) będziesz wywyższonym (1361) orłem (5404), kiedy (518) między (996) gwiazdami (3556) założysz (7760) gniazdo (7064), stamtąd (8033) będziesz powalony (3381), objawieniem (5002) Jehowy (3068).

Mam na uwadze emigrację kosmiczną z ziemi, czyli z wcześniej na ziemi rozwiniętej, ludzkiej cywilizacji astronautycznej. Przeszłość ludzkości na ziemi została bardzo ogólnie opisana w Piśmie Świętym, ale w Przekładach Biblii, zmitologizowano ją, dlatego z pomocą przychodzą różnego rodzaju nauki, takie jak archeologia i geologia. [/quote]

Wiesława napisał/a:
Pokoja napisał/a:
Tekst ten może wskazywać na to, że „obcymi” są ci, którym obce są wartości ogólnoludzkie i Chrystusowe. Sami nie są skłonni je przestrzegać, ale zdeterminowani są, aby je narzucić innym i oczekiwać stosowania się do nich przez innych ziemian. W sytuacji ekstremalnie niebezpiecznej dla siebie, a zarazem przy możliwościach cywilizacyjnych, gotowi są zburzyć wysoki stan rozwoju cywilizacyjnego i opuścić planetę, aby zamieszkać inną.


Nie wiem o kim tu piszesz. O ludziach?
Czy o stwórcach ludzi, którzy po wykonaniu eksperymentu genetycznego pt.zróbmy sobie człowieka aby nam służył, a potem odlecieli (Plejady, Orion, podobno Syriusz i wiele innych miejsc), i co jakiś czas sprawdzają co się w tej hodowli dzieje. A że dzieje się źle to chcą się znowu ujawnić i "do nogi" nas wziąć. Do pionu postawić. Podobno cały świat/światy są bardzo zaniepokojone ilością broni jaką ziemianie zgromadzili. My zagrażamy już nie tylko sobie, Planecie ale i innym w Galaktyce.
Ale to plotki, ponoć, chociaż temat w ujawnieniach był poruszany.


Mam na uwadze tych wśród ludzi, którzy w sposób przebiegły zdobywają władzę na ziemi i zyskują szerokie grono popleczników w zamian za oddane im, różnego rodzaju korzyści. Należą do nich karierowicze, celebryci itp., dla których niewiele znaczy los przeciętnych zjadaczy chleba. Wszystko jest tak wymieszane, że trudno jest odróżnić tych obcych.

Wiesława napisał/a:
Pokoja napisał/a:
prawdy Jehowy o człowieku


Nie rozumiem. Prawda o człowieku jaka jest każdy widzi. Marnie nasi stworzyciele się spisali.


Chodzi o prawdę tego rodzaju, że ucieczka z ziemi w kosmos nie zapewni bezpieczeństwa tym, którzy nią się ratowali, a także to, że człowiek najlepsze, naturalne warunki do życia ma na ziemi. Sztuczne wytwarzanie takich warunków na innych planetach jest związane z wielkim wysiłkiem i kosztem oraz napięciem społecznym, które wymaga takiej ucieczki.

Wiesława napisał/a:
Pokoja napisał/a:
Inną możliwością jest to, że na ziemi są już takie technologie astronautyczne, ale są okryte wielką tajemnicą. Z tego powodu, odpowiednie służby specjalne USA i innych krajów, odmawiają wszczęcia dochodzenia, aby w odpowiednim czasie mogli opuścić ziemię.

No przecież o tym jasno mówią, że USA, a pewnie i inne kraje korzystają z technologii uzyskanych od obcych.
Piszesz o opuszczeniu ziemi. Tak już było. Niektórzy już kiedyś dali nogę, gdy tu zrobiło nieciekawie. Prehistoria mówi o tych sprawach.


Wskazuje na to tekst z Abd. 1:4 i Kazn. 1:9. Obcy mają na ziemi swoich przedstawicieli, którzy przez różnego rodzaju kulty w sposób religijny, podporządkowują sobie ludzi na ziemi.
Materia dociera do ziemi przez spalanie meteorytów w atmosferze, a ta z niej promieniuje w kosmos. Człowiek zdobywa energię przez przyswajanie sobie materii, czyli przez odżywianie się, a oddaje ją przez pracę i pot. Podobnie może być z wymianą technologii cywilizacyjnych.
_________________
http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=1817#36016 Bóg, który stworzył świat i wszystko, co na nim... Z jego ... rodu jesteśmy. Dz.17:24-28 Wierzę w: CHRZEST DLA SŁAWY OJCA I SYNA I TO DUCHEM ŚWIĘTEGO (Mat.28:19); DZIEŃ MAŁYCH POCZĄTKÓW PARUZJI CHRYSTUSA od 1874r. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=2344., powrót rozumu w społeczeństwie wyboru/1914r. http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2024-01-03, 15:25   

Pokoja napisał/a:
Mam na uwadze emigrację kosmiczną z ziemi, czyli z wcześniej na ziemi rozwiniętej, ludzkiej cywilizacji astronautycznej. Przeszłość ludzkości na ziemi została bardzo ogólnie opisana w Piśmie Świętym, ale w Przekładach Biblii, zmitologizowano ją, dlatego z pomocą przychodzą różnego rodzaju nauki, takie jak archeologia i geologia.
[/quote]
Z tym się zgodzę. Z całą pewnością na ziemi była - być może nawet nie jedna cywilizacja techniczna, która znacznie nas przewyższała. W wielu mitologiach i ustnych przekazach mówi się, że nasza jest piątą i wcale mnie to nie dziwi. Weźmy choćby tajemnicze bardzo wykopaliska w Gebekli Tepe oraz w kilku innych miejscach, a ciągle odkrywa się nowe. Bardzo, bardzo dawne.

Jednak tu (w tych "odtajnieniach") mówi się o zupełnie innych Istotach/Bytach. Istotach podobnych do gadów, mrówek, porozumiewających się wyłącznie myślami, zmiennokształtnych itp. "dziwach".
Co o tym myślisz? Co by się stało z ludźmi (w takim najszerszym znaczeniu), gdyby to wszystko wyszło na jaw OFICJALNIE. Są całe grupy ludzi, dla których nie jest to żadna nowość. To są ci, z których do tej pory kpiono sobie, poniżano itp. Okazuje się, że prawda może być jeszcze bardziej wstrząsająca.
Pokoja napisał/a:
Obcy mają na ziemi swoich przedstawicieli, którzy przez różnego rodzaju kulty w sposób religijny, podporządkowują sobie ludzi na ziemi.

Prawdopodobnie od wieków mieszają nam w życiu gospodarczym, politycznym itp.
W religijnym także i to jest bardzo, bardzo niebezpieczne.
Wiesz co? Ja bym, że tak powiem: "zaczęła" od Jezusa. Pokoja, jestem pod ogromnym wrażeniem serii książek Tołstoja, o których już pisałam. Kończę "Królestwo Boże w nas". Od dawna tak dobrych analiz Ewangelii, wypowiedzi i nauk Jezusa, interpretacji (jawią mi się wręcz, jak prorocze) Jego Kazania na Górze, geopolityki (która od 1870r. nie zmieniła się nic, a pogłębiła się tylko) itd.
Wszystko to razem zmierza właśnie ku jakimś dziwnym "ujawnieniom".
Od co najmniej 500 lat COŚ się dzieje. Reformacja także mogła być sterowana i to wcale nie przez Lutra. Kurczaki, tyle tego jest...
To taki przerywnik i swobodne puszczenie myśli, ale do rzeczy.
Napisz, proszę, jak postrzegasz te Istoty, które są z zupełnie innych miejsc w Kosmosie. Ponoć innych wymiarów/gęstości. innych galaktyk nawet. Piszesz o żywieniu. Niektóre z nich ponoć są tu po to, aby ogołocić nas z energii, inne ponoć dosłownie karmią się strachem ludzkim, a wszyscy zazdroszczą nam DUSZY i wolnej woli.
Chyba trudno odróżnić te istoty dobre i nam sprzyjające, od tych udających dobrych. Każdy mówi, że chce pomóc, ale ja tam nie wierzę za bardzo.
Na pewno znasz teorię czarnego lasu. A zatem... ;-)
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Pokoja 
VIP
ZIARNKoGORCZYCY


Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 724 razy
Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 6289
Poziom: 55
HP: 2177/12808
 17%
MP: 4500/6115
 73%
EXP: 267/330
 80%
Wysłany: 2024-01-03, 21:45   

Wiesława napisał/a:
Pokoja napisał/a:
Mam na uwadze emigrację kosmiczną z ziemi, czyli z wcześniej na ziemi rozwiniętej, ludzkiej cywilizacji astronautycznej. Przeszłość ludzkości na ziemi została bardzo ogólnie opisana w Piśmie Świętym, ale w Przekładach Biblii, zmitologizowano ją, dlatego z pomocą przychodzą różnego rodzaju nauki, takie jak archeologia i geologia.

Z tym się zgodzę. Z całą pewnością na ziemi była - być może nawet nie jedna cywilizacja techniczna, która znacznie nas przewyższała. W wielu mitologiach i ustnych przekazach mówi się, że nasza jest piątą i wcale mnie to nie dziwi.
tu (w tych "odtajnieniach") mówi się o zupełnie innych Istotach/Bytach. Istotach podobnych do gadów, mrówek, porozumiewających się wyłącznie myślami, zmiennokształtnych itp. "dziwach".
Co o tym myślisz? Co by się stało z ludźmi (w takim najszerszym znaczeniu), gdyby to wszystko wyszło na jaw OFICJALNIE.

Ja dopuszczam taką myśl, że nasza cywilizacja jest piątą. Już niejednokrotnie pisałem o tym, że człowiek na ziemi jest od trzeciego dnia stwarzania (Rdz. 1:11-13; 2:8), a obecnie żyjemy w siódmym (Hbr. 4 rozdz. - sabat), więc jako Homo Sapiens żyjemy w piątej cywilizacji.
Określenie człowiek w Piśmie Świętym ma bardzo szerokie znaczenie, dlatego w tych różnych, kolejnych epokach mógł się różnić, co do budowy i sposobu porozumiewania. Ludzie obecnie żyjący na ziemi bardzo się od siebie różnią w zależności od kontynentu na którym żyją. Jeszcze większe zmiany mogą zachodzić, gdy ziemianie z różnych epok, czyli o różnej budowie, stali się emigrantami kosmicznymi i żyli w całkiem innych warunkach w kosmosie.
Pytasz: Co by się stało z ludźmi (), gdyby to wszystko wyszło na jaw OFICJALNIE? Załamał by się szowinizm tradycji teologicznej Chrześcijaństwa, który narzucił społeczeństwu taką mentalność, ze człowiek jest na ziemi od szóstego dnia stwarzania. To jest zgodne tylko w odniesieniu do człowieka, stworzonego na obraz Boży (Bogów). Pismo Święte, już od pierwszego dnia stwarzania (Rdz. 2:7), posługuje się różnie określonym, ogólnym pojęciem człowiek. To jednak jest ignorowane i tłumione – przez nieprawość jest tłumiona prawda także o tym, Rz. 1:18. Jednak nauka odkrywa i dostarcza tak wiele dowodów o tym, że wcześniej na ziemi były bardzo rozwinięte cywilizacje, które pozostawiły po sobie pamiątki do dnia dzisiejszego.
Jeśli chodzi o teorię czarnego lasu, według której Za czterysta lat na Ziemię ma przybyć obca cywilizacja, która ma zamiar zniszczyć ludzkość, aby zapewnić sobie miejsce do życia., to nasuwa się tutaj skojarzenie z odkryciem Ameryki. Gdy tam przybyli Europejczycy to jakby zniszczyli panującą tam cywilizację. Są jednak podania, z których wynika, że jej przodująca warstwa nagle znikła. Może teraz przybywa, aby się zemścić.
Dzieliłem się już głębią myśli, opartej na Dan. 11:7, z której wynika, że miał powstać Islam, aby się zemścić za zniszczenie Hellenistycznego królestwa Egiptu przez Rzym. Jego kontynuatorem obecnie jest cywilizacja nordycka Wschodu i Zachodu z Unią Europejską w środku. Obserwujemy, co obecnie się dzieje w tej cywilizacji pod wpływem napływu imigrantów. Europa i cała ta cywilizacja się laicyzuje religijnie. Dochodzi do zmiany systemu wartości z chrześcijańskiego na muzułmański. Te rzeczy mają ze sobą związek.
Tekst z Dan. 11:7,29 (wyprawy krzyżowe i kolonializm),40-45 różnie jest tłumaczony, ale nie spotkałem jeszcze takiej interpretacji, która by na jego podstawie rozpoznała rolę Islamu i Muzułmanów.
Słusznie zauważyłaś, że na uwagę zasługują Ewangelie z tematyka Królestwa Bożego, które oznacza coś szczególnego, wykraczającego poza panowanie królestw i imperiów. Tam jest o czymś więcej, niż tylko o moralności, wierze, itp.
_________________
http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=1817#36016 Bóg, który stworzył świat i wszystko, co na nim... Z jego ... rodu jesteśmy. Dz.17:24-28 Wierzę w: CHRZEST DLA SŁAWY OJCA I SYNA I TO DUCHEM ŚWIĘTEGO (Mat.28:19); DZIEŃ MAŁYCH POCZĄTKÓW PARUZJI CHRYSTUSA od 1874r. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=2344., powrót rozumu w społeczeństwie wyboru/1914r. http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2024-01-04, 16:44   

Pokoja napisał/a:
Określenie człowiek w Piśmie Świętym ma bardzo szerokie znaczenie, dlatego w tych różnych, kolejnych epokach mógł się różnić, co do budowy i sposobu porozumiewania.

Z tym się zgodzę. Mogli też mieć bardzo różne od naszych obecnych ciała, a zatem i potencjał energetyczny. Pewnie znany ci jest eksperyment wykonany przez jakiegoś człowieka (nie pamiętam nazwiska), który udowodnił, że możliwe jest przenoszenie ogromnych bloków skalnych za pomocą ...no własnie - myśli, energii... A my się zdumiewamy, i słusznie, jak kilkusettonowe blogi z granitu, piaskowca itp. przenoszono na ogromne odległości i wysokości. Na pewno nie na drewnianych klockach i za pomocą sznurków.
A zatem nasi poprzednicy mieli nadzwyczajne możliwości, a obecne eksperymenty w tym zakresie są dopiero raczkowaniem. Uczymy się na nowo wykorzystywać swój potencjał, a mamy gigantyczny.
Pokoja napisał/a:
Ludzie obecnie żyjący na ziemi bardzo się od siebie różnią w zależności od kontynentu na którym żyją. Jeszcze większe zmiany mogą zachodzić, gdy ziemianie z różnych epok, czyli o różnej budowie, stali się emigrantami kosmicznymi i żyli w całkiem innych warunkach w kosmosie.

Nie wiem, czy to porównanie z rasami różnymi na kontynentach ziemskich jest bardzo trafne. Ale może i tak.
Tylko, że nie bardzo mogę pojąć, jak - powiedzmy - nasi poprzednicy wyemigrowali w dal i przecież musieli przystosować się do różnych, ekstremalnie różnych warunków na innych planetach, a nawet w innych rzeczywistościach. Bo przecież z "ujawnień" wynika, że Istoty te są nawet z innej gęstości zbudowane. Mają całkiem inną strukturę, a gdzie ich dusze się podziały skoro na ziemi je mieli (wg.Biblii)?
Czy dopuszczasz wersję, że na innych planetach, w innych galaktykach powstało całkiem inne życie niż ludzkie. I te Istoty szły własnym rozwojem, własnymi ścieżkami...i znacznie nas przewyższyły.
Wiele z tych ras nie potrafi np.zrozumieć agresji, sa przepełnieni miłością. Inni mają tylko jednopłciowe "gendery"😉 a zatem i kwestia rozmnażania musi być zupełnie inna. Tych myśli, rozważań jest więcej. Nie sposób w poscie wszystkiego zawrzeć.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2024-01-04, 17:00   

Pokoja napisał/a:
? Załamał by się szowinizm tradycji teologicznej Chrześcijaństwa, który narzucił społeczeństwu taką mentalność, ze człowiek jest na ziemi od szóstego dnia stwarzania. To jest zgodne tylko w odniesieniu do człowieka, stworzonego na obraz Boży (Bogów). Pismo Święte, już od pierwszego dnia stwarzania (Rdz. 2:7), posługuje się różnie określonym, ogólnym pojęciem człowiek. To jednak jest ignorowane i tłumione – przez nieprawość jest tłumiona prawda także o tym, Rz. 1:18. Jednak nauka odkrywa i dostarcza tak wiele dowodów o tym, że wcześniej na ziemi były bardzo rozwinięte cywilizacje, które pozostawiły po sobie pamiątki do dnia dzisiejszego.

Bardzo słuszne spostrzeżenia.
Może też należało by odejść od kurczowego trzymania się tych kilku wersetów z KsRdz. Zauważ, że przeróżne kultury na całej naszej ziemi, od tych wielkich do małych plemion, do grupek na odległych wyspach, do społeczności odizolowanych od "wielkiego świata" i wszelkich religii (tych dużych i uzurpujących sobie "najmojszą" prawdę) mają takie same lub bardzo podbne opowieści wkwestii stworzenia, bogów, a nawet pośredników i nauczycieli.
Czy czasami nie jesteśmy po prostu JEDNOŚCIĄ (ja wiem, że tak, ale wielu aż się wzdryga na samą myśl, że może być bratem Zulusa lub siostrą szamana). Czy spotkanie z innymi Istotami, spoza zieminie powinno nas skłonić do refleksji, że BÓG jest STWÓECĄ nie tylko paskudnej nacji ludzkiej, ale włada dosłownie całym Kosmosem. Czy słuszne jest, abyśmy pogardzali kimkolwiek i nadal kłócili się o tak głupią sprawę, jak denominacje, kożcioły, kiedy tu mamy COŚ tak wielkiego?
Czy to nie mówi nam o tym, że żaden Jehowa nie jest stwórcą TEGO wszystkiego, co najwyżej kombinował z genami naszymi lub w inny sposób ingerował z ludzkością - naród wybrany jest dokładnym przykładem kim jest ich twórca. Ale to poboczny wątek.
Wiele z tych Istot twierdz że ZNA JEZUSA. To jest dopiero ciekawe.
Pokoja napisał/a:
Jeśli chodzi o teorię czarnego lasu, według której Za czterysta lat na Ziemię ma przybyć obca cywilizacja, która ma zamiar zniszczyć ludzkość, aby zapewnić sobie miejsce do życia., to nasuwa się tutaj skojarzenie z odkryciem Ameryki.

Ja miałam coś innego na myśli.
Doskonała seria książek, jak ktoś lubi SF: Cixin Liu "Ciemny las"
Link do innych tego autora i serii https://lubimyczytac.pl/autor/106322/cixin-liu , ale to znowu na marginesie.
Polecam "W 1961 roku, na fali narastającego zainteresowania poszukiwaniem pozaziemskich istot inteligentnych, amerykański astronom i astrofizyk Francis Drake przedstawił równanie, które miało pomóc nadać toczącej się dyskusji odpowiedni kontekst. Równanie to, znane dziś jako Równanie Drake'a, to wzór pozwalający oszacować, jak wiele obcych cywilizacji, z którymi moglibyśmy nawiązać kontakt może znajdować się wokół nas." To raczej miałam na myśli https://tech.wp.pl/teoria-ciemnego-lasu-czy-ludzkosc-powinna-sie-bac,6679250676218688a
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
Ostatnio zmieniony przez Wiesława 2024-01-04, 17:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Henryk Suchecki 
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 1512
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 964
Poziom: 27
HP: 71/1795
 4%
MP: 857/857
 100%
EXP: 47/83
 56%
Wysłany: 2024-01-04, 20:34   

Wiesława napisał/a:

Wiele z tych Istot twierdz że ZNA JEZUSA. To jest dopiero ciekawe.
Ciekawe ,którego Jezusa , bo w Meksyku jest ich wielu.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2024-01-05, 06:18   

Henryk Suchecki napisał/a:
Wiesława napisał/a:

Wiele z tych Istot twierdz że ZNA JEZUSA. To jest dopiero ciekawe.
Ciekawe ,którego Jezusa , bo w Meksyku jest ich wielu.
Henryków nie tylko w Meksyku jest wielu.
Na świecie jest ich od groma i ciut ciut, ale Suchecki Henryk, który tu się odezwał jest jeden jedyny. Jezusów na świecie jest sporo, ale Ten Jezus, o którym wie cały Wszechświat jest Jeden. O Tym Jezusie mówię ja i Obcy.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 481 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7109
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5515/7220
 76%
EXP: 54/373
 14%
Wysłany: 2024-01-05, 08:53   

Jestem naprawdę ciekawy, do czego ten temat doprowadzi?
Jezus z wizytami w innych "światach"... -Ludzka fantazja jest nieograniczona.

Tam Go chociaż gościli, przyjmowali z szacunkiem i kurtuazją...
A ziemianie- co Mu zrobiliśmy?
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2024-01-05, 10:01   

Henryk napisał/a:
Jestem naprawdę ciekawy, do czego ten temat doprowadzi?
Jezus z wizytami w innych "światach"... -Ludzka fantazja jest nieograniczona.

Tam Go chociaż gościli, przyjmowali z szacunkiem i kurtuazją...
A ziemianie- co Mu zrobiliśmy?
Dla wierzących w Jezusa żyjącego, nie tylko w Duchu sw.w ludzkich sercach, ale naprawdę żyjącego nie jest to niczym dziwnym, a na pewno nie jest to powodem do kpin. Dla wierzących -powtarzam.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 15