FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Referendum dla idiotów
Autor Wiadomość
małyfilozof 
Zasłużony


Potwierdzenie wizualne: 67
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 07 Cze 2023
Posty: 933
Poziom: 27
HP: 502/1795
 28%
MP: 0/857
 0%
EXP: 16/83
 19%
Wysłany: 2023-08-20, 15:55   

Fedorowicz napisał/a:
małyfilozof napisał/a:
Czy tylko po głowie chodzą u Ciebie patologie, może też lubujesz się w PGR-ach, myślałem, że masz o wiele wyższy poziom

Aha, to jak będę udawał że nie widzę nędzy polskiej jak politycy wtedy dopiero osiągnę wysoki poziom. :lol:

Szanowny Mistrzu. Czy coś zmienisz? - to przecież niewykonalne zadanie :)
_________________
Przyjaźń łączy nas z tymi, z którymi znajdujemy wspólny język, ale prawdziwa przyjaźń to akceptacja tego, co nas różni.
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3335
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 148/204
 72%
Wysłany: 2023-08-20, 16:05   

małyfilozof napisał/a:
Szanowny Mistrzu. Czy coś zmienisz? - to przecież niewykonalne zadanie :)

Dobre pytanie ! Sam może nie, ale gdy więcej osób osiągnie świadomość moralną to wtedy świat się zmieni. :)
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2023-08-20, 16:19   

Fedorowicz napisał/a:
Temat referendum jest zgodny z rozmową

Nie jest, gdyż w Szwajcarii, którą tu przywołujesz, referenda odbywają się "co chwilę" i to w różnych kantonach na różne tematy. W referendach krajowych rozstrzyga się sprawy najważniejsze; obywateli są pytani o wszystko, co najważniejsze zanim jakakolwiek ustawa zostaje przez "ichni" rząd ustalona.
Nasze referendum, które ma się odbyć to kp[ina z inteligencji narodu.
Pytania są nieistotne, zmanipulowane, sformułowane tendencyjnie.
Jednym słowem - dla idiotów.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2023-08-20, 19:41   

Idą wybory i słyczę/czytam wszem i wobec, że tylko na Konfederację.
To ja mówię :NIE. Nigdy w życiu. Są fałszywi do bólu. Takie prawdziwe wilki w owczych skórach.
Oto prawda dla tych, co na "Szczęść Boże - Brauna namawiają:
" Wczoraj głosowano nad zdjęciem immunitetu Kaczyńskiemu
Jak głosował zbawca pseudo obudzonych Grzegorz Braun?
Tak, głosował przeciwko❗
Nikt z konfederacji nie był za. Kiedy się obudzisz? Nigdy, bo jesteś takim samym fanatykiem jak wyznawcy popisumawiają.
Głosowanie ma nr 164/81

głosowanie.jpg
Plik ściągnięto 0 raz(y) 73,76 KB

głosowanie.jpg
Plik ściągnięto 0 raz(y) 73,76 KB

_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
Ostatnio zmieniony przez Wiesława 2023-08-20, 19:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2023-08-20, 19:43   

Jak się nie daje wstawić załącznika to nie daje, a teraz ...podwójnie.
Przepraszam, no...nie ogarniam tego. :roll:
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3335
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 148/204
 72%
Wysłany: 2023-08-21, 18:40   

Wiesława napisał/a:
Jak się nie daje wstawić załącznika to nie daje, a teraz ...podwójnie.
Przepraszam, no...nie ogarniam tego. :roll:

Dobrze Pani ogarnia ! Jestem pod wrażeniem, bo nie spodziewałem się po nieugiętym bohaterze fałszywej pandemii takiego przebaczenia grzechów reżymu. No chyba, że Chrystus w Bractwie Piusa X wymaga tak absolutnego przebaczenia wrogom. Ale Pan Korwin podobno pozwał byłego ministra zdrowia za zbrodnię norymberską. Tylko on do tego Bractwa niestety nie należy.
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-08-21, 18:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2023-10-08, 13:25   

Ja nie mam na kogo głosować w moim okręgu. Jedynkami są Wipler, Wielgus...coś tam i same inne, skompromitowane gęby. Jedyna osoba, którą mogłabym dać punkcik jest pani X, ale startuje z 23 miejsca, a więc żadnego sensu nie ma, a jej partii nie poprę.
Wczoraj, ku mojemu zdumieniu, na dość rozsądną rozmowę udało mi się trafić. Może komuś przypadnie do gustu.
Willa z basenem dla każdego Polaka?
https://www.youtube.com/watch?v=pynMkdeqYbg
Kultura obu dziennikarzy, a szczególnie prowadzącego, zachęciła mnie do zastanowienia się, czy włąśnie Maciak nie dostałby mojego głosu, gdyby był w moim rejonie.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3335
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 148/204
 72%
Wysłany: 2023-10-09, 15:58   

Wiesława napisał/a:
Ja nie mam na kogo głosować w moim okręgu. Jedynkami są Wipler, Wielgus...coś tam i same inne, skompromitowane gęby. Jedyna osoba, którą mogłabym dać punkcik jest pani X, ale startuje z 23 miejsca, a więc żadnego sensu nie ma, a jej partii nie poprę.
Wczoraj, ku mojemu zdumieniu, na dość rozsądną rozmowę udało mi się trafić. Może komuś przypadnie do gustu.
Willa z basenem dla każdego Polaka?
https://www.youtube.com/watch?v=pynMkdeqYbg
Kultura obu dziennikarzy, a szczególnie prowadzącego, zachęciła mnie do zastanowienia się, czy właśnie Maciak nie dostałby mojego głosu, gdyby był w moim rejonie.

Pan Maciej Maciak jest patriotą polskim. Jest szczepionkowcem, ale nie zwolennikiem szybkich eksperymentów na ludziach. Okres badań nad szczepionką ma wynosić 10 lat. Murzyn Emanuel Kalejaiye złożył zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez Pana Macieja na tle rasowym, bo ten go poklepał po ramieniu i wspomniał o koloniach brytyjskich. E.Kalejaiye który uwielbia białe kobiety zarzucił redaktorowi "Kpienie z nazwiska poprzez przekręcanie jego brzmienia" czy ośmieszanie wniosku sprzed kilku lat dotyczącego pomnika na Placu Wolności. Murzyn domaga się przeprosin od białego w mediach i 10 tys. zł zadośćuczynienia, które ma zostać przekazane na potrzeby schroniska dla zwierząt we Włocławku. Sędzia Barbara Baranowska oddaliła w całości pozew Emanuela Kalejaiye i zasądziła na rzecz Macieja Maciaka od wnioskodawcy kwotę w wysokości 240 zł tytułem zwrotu zastępstwa procesowego. :lol: :-D :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-10-09, 15:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2023-10-09, 16:06   

Fedorowicz napisał/a:
Wiesława napisał/a:
Ja nie mam na kogo głosować w moim okręgu. Jedynkami są Wipler, Wielgus...coś tam i same inne, skompromitowane gęby. Jedyna osoba, którą mogłabym dać punkcik jest pani X, ale startuje z 23 miejsca, a więc żadnego sensu nie ma, a jej partii nie poprę.
Wczoraj, ku mojemu zdumieniu, na dość rozsądną rozmowę udało mi się trafić. Może komuś przypadnie do gustu.
Willa z basenem dla każdego Polaka?
https://www.youtube.com/watch?v=pynMkdeqYbg
Kultura obu dziennikarzy, a szczególnie prowadzącego, zachęciła mnie do zastanowienia się, czy właśnie Maciak nie dostałby mojego głosu, gdyby był w moim rejonie.

Pan Maciej Maciak jest patriotą polskim. Jest szczepionkowcem, ale nie zwolennikiem szybkich eksperymentów na ludziach. Okres badań nad szczepionką ma wynosić 10 lat. Murzyn Emanuel Kalejaiye złożył zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez Pana Macieja na tle rasowym, bo ten go poklepał po ramieniu i wspomniał o koloniach brytyjskich. E.Kalejaiye który uwielbia białe kobiety zarzucił redaktorowi "Kpienie z nazwiska poprzez przekręcanie jego brzmienia" czy ośmieszanie wniosku sprzed kilku lat dotyczącego pomnika na Placu Wolności. Murzyn domaga się przeprosin od białego w mediach i 10 tys. zł zadośćuczynienia, które ma zostać przekazane na potrzeby schroniska dla zwierząt we Włocławku. Sędzia Barbara Baranowska oddaliła w całości pozew Emanuela Kalejaiye i zasądziła na rzecz Macieja Maciaka od wnioskodawcy kwotę w wysokości 240 zł tytułem zwrotu zastępstwa procesowego. :lol: :-D :mrgreen:

Obrazek

Maciaka nie w moim okręgu. Sytuację, o której piszesz znam.
Ten Ruch może i ma jakieś dobre strony, ale szans na przebicie nie ma żadnych. Zobacz sobie na stronie Ministerstwa ich miejsca na listach. Maciak jest w jakimś tam okręgu na miejscu 8. Innych nazwisk nie znam.
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3335
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 148/204
 72%
Wysłany: 2023-10-09, 16:44   

Wiesława napisał/a:
Maciaka nie w moim okręgu. Sytuację, o której piszesz znam. Ten Ruch może i ma jakieś dobre strony, ale szans na przebicie nie ma żadnych. Zobacz sobie na stronie Ministerstwa ich miejsca na listach. Maciak jest w jakimś tam okręgu na miejscu 8. Innych nazwisk nie znam.

Sympatycy Ruchu DiP: Kim jesteśmy?
Społeczność:
Stanowimy przekrój polskiego społeczeństwa. Od ludzi młodych po emerytów, od ludzi niewykształconych po inżynierów i profesorów. Od zwykłych robotników, rolników, ogrodników po przedsiębiorców, pracowników naukowych, medycznych, wykładowców, wojskowych, policjantów, itp. Wśród nas są ludzie o różnych orientacjach, wierzeniach i poglądach.

Zjednoczyła nas idea stojąca za Ruchem DiP głoszona przez Macieja Maciaka w jego programach na YouTube, gdyż w obliczu zagrożenia naszej egzystencji, zdrowia oraz stanu posiadania to wszystko jest bez znaczenia. Wszyscy mamy podobne żołądki, podobne potrzeby; wszyscy odczuwamy w większym czy mniejszym stopniu terror państwowy, który wzrasta z roku na rok, z kadencji na kadencję. Wszystkie rządy wprowadzały nowe, co raz surowsze i mniej przejrzyste oraz przyjazne obywatelom i rodzimym przedsiębiorstwom „prawo” tłamszące naszą wolność, drenujące nasze kieszenie.

Inspirowany przez zachodni kapitał i korporacje ucisk aparatu władzy, jawne bezprawie oraz bezkarność ludzi związanych z partiami politycznymi sprawił, że idea zaprezentowana przez Macieja Maciaka zjednoczyła nas. Idea, która pokazuje, że jest szansa, jest możliwość zmiany, poprawy naszego losu.

Jako sympatycy RDiP jesteśmy całkowicie anonimowi. Nie ma rejestracji, zapisów czy innych tego typu rzeczy. Znamy się tylko wirtualnie, z Internetu, a swoje działania ustalamy i koordynujemy poprzez kanały komunikatora Telegram.

Naszą misją, celem jaki sobie wyznaczyliśmy jest poinformowanie jak największej liczby Obywateli, że jest szansa na zakończenie dyktatury partyjnych despotów dzięki działaniom ludzi skupionych wokół idei Ruchu Dobrobytu i Pokoju Macieja Maciaka.


Kulturowe ubogacenie Europy. :lol:
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2023-10-13, 15:01   

Jaki jest UKRYTY CEL REFERENDUM?
https://www.youtube.com/w...Yqeab5g&list=WL
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3335
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 148/204
 72%
Wysłany: 2023-10-13, 16:39   

Wiesława napisał/a:
..Sytuację, o której piszesz znam.

To pokazuje, że w przyszłym systemie globalistycznym NWO murzyn będzie mógł "jeździć na garbach białych", jak na zwierzętach. :shock:
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-10-13, 16:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2023-10-13, 16:41   

Fedorowicz napisał/a:
Wiesława napisał/a:
..Sytuację, o której piszesz znam.

To pokazuje, że w przyszłym systemie globalistycznym NWO murzyn będzie mógł "jeździć na garbach białych", jak na zwierzętach. :shock:
Obrazek

Nie takie są moje intencje. Mów za siebie, a najlepiej umieszczaj takie foty w temacie własnym.
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3335
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 148/204
 72%
Wysłany: 2023-10-13, 17:06   

Wiesława napisał/a:
Nie takie są moje intencje. Mów za siebie, a najlepiej umieszczaj takie foty w temacie własnym.

Bardzo przepraszam. Chodziło o to, że w NWO murzyni przebiorą się za białych, a kobiety za mężczyzn. Biali staną się zbędni, za wyjątkiem białych satanistów. Stanley Kubrick został zamordowany w tym samym roku, w którym ukazał się film "Oczy szeroko zamknięte" .



Ale nie zamierzam Panią zmuszać do jakichkolwiek dalszych rozmów. Dajmy sobie nawzajem ignora i po sprawie. :-D
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-10-13, 17:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2023-10-13, 17:43   

Fedorowicz napisał/a:
Wiesława napisał/a:
Nie takie są moje intencje. Mów za siebie, a najlepiej umieszczaj takie foty w temacie własnym.

Bardzo przepraszam. Chodziło o to, że w NWO murzyni przebiorą się za białych, a kobiety za mężczyzn. Biali staną się zbędni, za wyjątkiem białych satanistów. Stanley Kubrick został zamordowany w tym samym roku, w którym ukazał się film "Oczy szeroko zamknięte" .

Obrazek

Ale nie zamierzam Panią zmuszać do jakichkolwiek dalszych rozmów. Dajmy sobie nawzajem ignora i po sprawie. :-D

Ja wiem o co ci chodziło. Co twoje wpisy mają wspólnego z REFERENDUM!
Przestań mi zaśmiecać temat/tematy. Naprawdę załóż sobie temat FEDOROWICZ i powklejaj WSZYSTKIE swoje posty i obrazki. Dlaczego to robisz, że w temacie bieżącym o referendum jakieś niepowiązane wklejki dajesz.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16