FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Apel do Administracji tego forum
Autor Wiadomość
zainteresowany

Potwierdzenie wizualne: 7
Dołączył: 09 Sie 2023
Posty: 99
Poziom: 8
HP: 4/159
 3%
MP: 76/76
 100%
EXP: 18/19
 94%
Wysłany: 2023-10-01, 09:52   Apel do Administracji tego forum

Apel do Administracji tego forum

Ponad miesiąc temu założony przeze mnie temat: “Aktualnie o Świętym Imieniu Boga” został zamknięty w odpowiedzi na mój protest dotyczący oszczerczego zarzutu skierowanego pod moim adresem przez Administratorkę nike, że powinienem być nazwany fałszerzem BIBLII. (wpis 2023-09-12, 20:36 ).

Jak do tej pory nie doczekałem się udowodnienia mi, gdzie fałszowałem Biblię. Jeśli komuś się zarzuca tak ohydne przestępstwo, to trzeba to udowodnić, bo w przeciwnym razie jest to po prostu kłamstwo i oszczerstwo. Zamykanie zaś tematu w odpowiedzi na moje słuszne domaganie się przedstawienia dowodu zarzucanego mi czynu, jest objawem uniknięcia odpowiedzialności za swoje ubliżające mi wypowiedzi. Jest ponadto ewidentnym przyznaniem się do własnej porażki.

Mnie jednak nie zależy na tym, aby kogokolwiek dyskredytować, zwłaszcza wtedy, gdy w grę wchodzi dobro innych osób. Temat jaki założyłem jest interesujący zarówno dla forumowiczów jak i osób przypatrujących się temu spoza tego forum. Dlatego kierując się ich dobrem, a nie zaś egoistycznym obstawaniem przy swoim, proponuję wykasować ubliżające mi wypowiedzi forumowiczki nike, oraz moją ostatnią wypowiedź skierowaną do niej, i otworzyć ponownie zamknięty temat.

___________
Ostatnio zmieniony przez zainteresowany 2023-10-01, 09:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13638
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 417/608
 68%
Wysłany: 2023-10-01, 14:07   

Taki post otrzymałam od ciebie na PRIWE i nie skorzystałam z niego, uważam,że temat o imieniu Boga się już wyczerpał i nie ma potrzeby do niego wracać. W innych tematach nie potrafisz pisać?

Za dużo było tam złośliwości wypisywanych. A słowa PRZEPRASZAM NIE USŁYSZAŁAM.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 481 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7109

Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5515/7220
 76%
EXP: 54/373
 14%
Wysłany: 2023-10-01, 14:13   

Także uważam, że "zainteresowany" przedstawił swój pogląd i na tym powinien zakończyć.
Natomiast straszenie sądem Bożym tych, co nie zgadzają się z przedstawionym poglądem jest nie na miejscu i trąci brakiem dojrzałości.
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
zainteresowany

Potwierdzenie wizualne: 7
Dołączył: 09 Sie 2023
Posty: 99
Poziom: 8
HP: 4/159
 3%
MP: 76/76
 100%
EXP: 18/19
 94%
Wysłany: 2023-10-02, 08:45   

Henryk napisał/a:

Cytat:
Także uważam, że "zainteresowany" przedstawił swój pogląd i na tym powinien zakończyć.
Natomiast straszenie sądem Bożym tych, co nie zgadzają się z przedstawionym poglądem jest nie na miejscu i trąci brakiem dojrzałości.


Czy jesteś Administracją tego forum ? No bo jeśli nie, to twój wpis i twoja ocena mnie nie interesuje. Nie przypominam sobie, bym Cię straszył Sądem Bożym, a jeśli się go obawiasz - to twoje zmartwienie. Nie umiałeś odpowiedzieć, na żadne postawione przeze mnie pytanie. Są tacy na forum, którzy się ze mną nie zgadzali, a potem się zgodzili. A ci, którzy się nie zgadzają, to powinni przedstawić Biblijne i racjonalne dowody zamiast obelg i wycieczek personalnych. Skoro zaś ich na to nie stać, to wcale jeszcze nie oznacza, że temat się wyczerpał.
Twoja sugestia, że powinienem zakończyć mija się z wypowiedziami innych forumowiczów, a ocenę o braku dojrzałości rozpocznij najpierw od siebie.
Jeśli więc nie jesteś Administracją - to lepiej zamilknij.

_________
Ostatnio zmieniony przez zainteresowany 2023-10-02, 08:49, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
zainteresowany

Potwierdzenie wizualne: 7
Dołączył: 09 Sie 2023
Posty: 99
Poziom: 8
HP: 4/159
 3%
MP: 76/76
 100%
EXP: 18/19
 94%
Wysłany: 2023-10-02, 08:46   

nike napisał/a:
Cytat:
Taki post otrzymałam od ciebie na PRIWE i nie skorzystałam z niego, uważam,że temat o imieniu Boga się już wyczerpał i nie ma potrzeby do niego wracać. W innych tematach nie potrafisz pisać?

Za dużo było tam złośliwości wypisywanych. A słowa PRZEPRASZAM NIE USŁYSZAŁAM.


Za co mam przepraszać ? Czy za oszczercze pomówienie, że “powinienem być nazwany fałszerzem BIBLII.” (twój wpis 2023-09-12, 20:36 ). ???
Gdybym Cię za to przepraszał, to oznaczałoby, że uznaję twoje oskarżenie za prawdę. Na to mojej zgody nie ma i nie będzie.

A jeśli uważasz, że za coś innego, to proszę mi to wyraźnie napisać, bo z moich obserwacji wynika, że to z twojej strony były różne złośliwości i obelgi pod moim adresem. Równie dobrze to ja mógłbym domagać się PRZEPROSIN. Ale jeśli się mylę i w czymś popełniłem błąd, to chciałbym wiedzieć gdzie i z pewnością przeproszę, jeśli twój zarzut będzie prawdziwy.

Ze względu na dobro różnych obserwatorów i forumowiczów interesujących się tym tematem, zaproponowałem dobre rozwiązanie - wykasowanie ostatniego twojego i mojego wpisu, i otworzenie tematu ponownie.
A z tego co piszą twoi forumowicze interesujący się tematem wcale nie wynika, że ów temat o imieniu Boga się wyczerpał. Wyczerpał się tylko dla tych, którzy w tym temacie nie mają nic do powiedzenia, temat ich denerwuje i stać ich tylko na obelgi. A jako osoba odpowiedzialna za dobrą jakość swego forum powinnaś zadbać, aby takich złośliwości nie było. Od tego są upomnienia, ograniczenia, a nawet wyrzucenie z forum.
Ponawiam więc swój Apel - jeśli Administrację tego forum reprezentujesz Ty wyłącznie.

__________
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13638
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 417/608
 68%
Wysłany: 2023-10-02, 09:59   

Do zainteresowanego, wypisałam sobie tylko kilka dni w których poniżasz, prawie nas wszystkich w temacie obecnie zamkniętym.
oto one:------08-10 godz.21:28---dostało się Wiesi.
08-11----godz. 18:05----- zainteresowany zwraca uwagę wszystkim userom.
08-12----godz. 23:06---- do Wiesi.
08-13----godz. 07:36-----Fedorowiczowi się dostaje
08—13 godz.07:45--- Fedorowiczowi się dostaje.
08—14 godz. 12:34----uwagi do nike, że źle dba o forum.
08—14--- godz. 12:34----- uwagi do wszystkich od zainteresowanego
Wysłany: 2023-08-15, 20:41
zainteresowany napisał/a:
Żałosne bzdury ! Osobom zdezorientowanym polecam artykuł po tym linkiem:
https://www.nehemiaswall....staken-identity
nike napisała/
Czy to są żałosne bzdury, to bym nie powiedziała, może rozwiń.
Link jest po angielsku, a nie po polsku i to bym bardziej widziała jako bzdurę zachęcanie do czytania.
08—16---godz. 10:21-----Zainteresowany napisał:------
Administratorka nike napisał/a:
Cytat:
Czy to są żałosne bzdury, to bym nie powiedziała, może rozwiń.
Link jest po angielsku, a nie po polsku i to bym bardziej widziała jako bzdurę zachęcanie do czytania.
Zainteresowany napisał/
To są kompletne bzdury. Sorry, jeśli nie znasz angielskiego, to wrzuć sobie na tłumacza. Ja za nikogo na tym forum zaległości w wykształceniu nie zamierzam odrabiać. A jak ktoś pisze bzdury i to w dodatku złośliwie, to nie warto z taką osoba wchodzić w jakąkolwiek dyskusję.
Za co ja mam przepraszać Zainteresowanego?
Więcej tych miłych słów już nie przedstawiam każdy może sobie poczytać.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
zainteresowany

Potwierdzenie wizualne: 7
Dołączył: 09 Sie 2023
Posty: 99
Poziom: 8
HP: 4/159
 3%
MP: 76/76
 100%
EXP: 18/19
 94%
Wysłany: 2023-10-02, 15:50   

nike napisała/a:

Cytat:
Do zainteresowanego, wypisałam sobie tylko kilka dni w których poniżasz, prawie nas wszystkich w temacie obecnie zamkniętym.
oto one:------08-10 godz.21:28---dostało się Wiesi.
08-11----godz. 18:05----- zainteresowany zwraca uwagę wszystkim userom.
08-12----godz. 23:06---- do Wiesi.
08-13----godz. 07:36-----Fedorowiczowi się dostaje
08—13 godz.07:45--- Fedorowiczowi się dostaje.
08—14 godz. 12:34----uwagi do nike, że źle dba o forum.
08—14--- godz. 12:34----- uwagi do wszystkich od zainteresowanego
Wysłany: 2023-08-15, 20:41
zainteresowany napisał/a:
Żałosne bzdury ! Osobom zdezorientowanym polecam artykuł po tym linkiem:
https://www.nehemiaswall....staken-identity
nike napisała/
Czy to są żałosne bzdury, to bym nie powiedziała, może rozwiń.
Link jest po angielsku, a nie po polsku i to bym bardziej widziała jako bzdurę zachęcanie do czytania.
08—16---godz. 10:21-----Zainteresowany napisał:------
Administratorka nike napisał/a:
Cytat:
Czy to są żałosne bzdury, to bym nie powiedziała, może rozwiń.
Link jest po angielsku, a nie po polsku i to bym bardziej widziała jako bzdurę zachęcanie do czytania.
Zainteresowany napisał/
To są kompletne bzdury. Sorry, jeśli nie znasz angielskiego, to wrzuć sobie na tłumacza. Ja za nikogo na tym forum zaległości w wykształceniu nie zamierzam odrabiać. A jak ktoś pisze bzdury i to w dodatku złośliwie, to nie warto z taką osoba wchodzić w jakąkolwiek dyskusję.
Za co ja mam przepraszać Zainteresowanego?
Więcej tych miłych słów już nie przedstawiam każdy może sobie poczytać.


Czy poniżam ? Warto się bliżej przypatrzeć. A więc po kolei:

“08-10 godz.21:28---dostało się Wiesi.” — w czym się dostało ? w tym, że zachęciłem by nie oceniała czegoś pobieżnie ? a może w tym że zachęciłem do uczciwego zbadania faktów i podając strony, gdzie można się dowiedzieć więcej ?

“08-11----godz. 18:05----- zainteresowany zwraca uwagę wszystkim userom.” - to, że zwróciłem uwagę userom, że kompletnie odbiegają od tematu to widzisz coś złego ? To powinno w końcu dać im coś do myślenia, że ich zachowanie wobec mnie jest co najmniej nie na miejscu mówiąc delikatnie. Ale Fedorowicz zrozumiał, o czym świadczy jego bardzo logiczny dalszy dialog ze mną.

“08-12----godz. 23:06---- do Wiesi.” - w moim pytaniu i wypowiedzi nie było nic obraźliwego

“08-13----godz. 07:36-----Fedorowiczowi się dostaje
08—13 godz.07:45--- Fedorowiczowi się dostaje.” - już pisałem o Fedorowiczu. Fakt, że w ostrych słowach zwróciłem mu uwagę, bo jego wypowiedzi były obraźliwe. Ale to zrozumiał, i dalszy nasz dialog był prowadzony w zupełnie innym tonie. Nie sądzę, aby aktualnie miał do mnie jakieś pretensje. Dlatego ten przykład podany przez Ciebie jest całkowicie chybiony.

“08—14 godz. 12:34----uwagi do nike, że źle dba o forum.” - nie ma w tym wpisie takich słów. Może warto przypomnieć co napisałem.
Cytat:
Faktycznie zawód mnie spotkał na tym forum, natomiast obserwuję w ogóle to co dzieje się na forach w tym kraju i widzę, że klerykalne lub pro-klerykalne oszołomstwo, robi celowy ferment zniechęcając w ten sposób ludzi szczerych do poszukiwania prawdy i dyskusji na tematy biblijne. Niestety taki zamęt widzę również na tym forum. Grzecznie zadałem pytanie, ale zostałem zlekceważony i fałszywie posądzony o złe intencje. A gdy zaprotestowałem, w odpowiedzi usłyszałem cyniczne oszczerstwa i zniewagi pod swoim adresem. To oczywiście świadczy dobitnie o kulturze tych osób.
Dziwię się tylko, że jako Administratorka w pewnym sensie dokładasz cegiełkę do tego fermentu, pozwalając, aby bardzo ważny temat, który założyłem został zlekceważony i by dyskutanci wymieniali swe poglądy w zupełnie innych tematach. Niczego nie żądam i żadna moja wypowiedź na to nie wskazuje. Oczekiwałbym jedynie odrobinę empatii i kultury, ale obawiam się, że w przypadku pewnych osób tu się wypowiadających nie jest to chyba możliwe. Pozdrawiam i życzę powodzenia.


Warto sobie jednak zadać w tym miejscu inne pytanie, a mianowicie: czy doszłoby do traktowanie tak ważnego tematu w sposób lekceważący wraz z posądzaniem mnie cały czas o złe intencje i wraz z różnymi obraźliwymi uwagami pod moim adresem, gdyby Twoja postawa nie była bierna od samego początku ?

“08—14--- godz. 12:34----- uwagi do wszystkich od zainteresowanego” - powtarzasz ten sam wpis, który był zaadresowany do Ciebie. nie ma w nim nic obrażliwego

“Wysłany: 2023-08-15, 20:41” - cytuję ponownie w całości:
Cytat:
zainteresowany napisał/a:
Żałosne bzdury ! Osobom zdezorientowanym polecam artykuł po tym linkiem:
https://www.nehemiaswall....staken-identity
nike napisała/
Czy to są żałosne bzdury, to bym nie powiedziała, może rozwiń.
Link jest po angielsku, a nie po polsku i to bym bardziej widziała jako bzdurę zachęcanie do czytania.


Poprzedni wpis ten nie był do Ciebie skierowany, lecz do Fedorowicza i był to zarzut słuszny. Ale on to zrozumiał w przeciwieństwie do innych, którzy opierali swe przekonania na nierzetelnych źródłach. A to że zrozumiał, świadczą najlepiej jego logiczne i trafne dalsze wypowiedzi.
Natomiast twoje wtrącenie się w ten dialog między nim a mną, świadczy o niezrozumieniu tematu. Podany link jest powszechnie dostępny i w każdym komputerze jest automatyczny tłumacz, więc jeśli ktoś nawet nie zna angielskiego, to nie ma dzisiaj żadnego problemu, aby sobie przetłumaczył. Wystarczy odrobina dobrej woli. I taką dobrą wolę wykazał Fedorowicz, dlatego zmienił zdanie. A zachęta do nabywania rzetelnej wiedzy nie jest żadną bzdurą.

mój apis wysłany: 2023-08-16, 10:21 choć był zaadresowany do Ciebie, to cytat dotyczył wpisu skierowanego do Fedorowicza, który się zreflektował więc nie próbuj skłócać mnie z nim, bo Ci się to nie uda.

Pytasz w końcu:
Cytat:
Za co ja mam przepraszać Zainteresowanego?
Więcej tych miłych słów już nie przedstawiam każdy może sobie poczytać


Mógłbym równie dobrze spytać za co ja mam Ciebie przepraszać, tym bardziej, po Twoim oszczerczym pomówieniu, że “powinienem być nazwany fałszerzem BIBLII.” (twój wpis 2023-09-12, 20:36 ). To jest dopiero obelga i to bezpodstawna !!!
Szkoda też, że nie widzisz tych “przemiłych słów”, które były skierowane pod moim adresem. Jakoś wtedy żadnej Twojej reakcji nie było.
Nikt mi tego wcześniej wyraźnie nie sygnalizował, że go poniżam domagając się przeprosin, za jakieś moje określenia, ale gotów jestem to zrobić, jeśli się o to upomni i zarzut jest słuszny, pod warunkiem jednak, że sam krytycznie oceni własne wypowiedzi pod moim adresem. Czekam !
Bo jeśli ktokolwiek cytuje moje wypowiedzi, to powinien brać pod uwagę wszystkie złośliwe obelgi, które padały bez powodu, a nie wybierać sobie wyrwane z kontekstu wyrażenia i słowa jemu pasujące.
Natomiast jeśli ktoś powtarza bzdury, które zaczerpnął z internetu lub z klerykalnej literatury, to trzeba rzecz nazywać po imieniu, co świadczy w tym wypadku nie o nim, lecz o źródle z którego zaczerpnął takie informacje, co też wielokrotnie podkreślałem.

W dalszym ciągu jestem otwarty na dyskusję i gotowy przeprosić, jeśli będą ku temu podstawy.


_____________
Ostatnio zmieniony przez zainteresowany 2023-10-02, 15:53, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13638
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 417/608
 68%
Wysłany: 2023-10-02, 20:19   

Zainteresowany nie jesteś zablokowany , możesz pisać w tematach.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Pokoja 
VIP
ZIARNKoGORCZYCY


Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 724 razy
Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 6289
Poziom: 55
HP: 2177/12808
 17%
MP: 4500/6115
 73%
EXP: 267/330
 80%
Wysłany: 2023-10-02, 22:31   

zainteresowany napisał/a:
nike napisała/a:

Cytat:
Do zainteresowanego, wypisałam sobie tylko kilka dni w których poniżasz, prawie nas wszystkich w temacie obecnie zamkniętym.
oto one:------08-10 godz.21:28---dostało się Wiesi.
08-11----godz. 18:05----- zainteresowany zwraca uwagę wszystkim userom.
08-12----godz. 23:06---- do Wiesi.
08-13----godz. 07:36-----Fedorowiczowi się dostaje
08—13 godz.07:45--- Fedorowiczowi się dostaje.
08—14 godz. 12:34----uwagi do nike, że źle dba o forum.
08—14--- godz. 12:34----- uwagi do wszystkich od zainteresowanego
Wysłany: 2023-08-15, 20:41
zainteresowany napisał/a:
Żałosne bzdury ! Osobom zdezorientowanym polecam artykuł po tym linkiem:
https://www.nehemiaswall....staken-identity
nike napisała/
Czy to są żałosne bzdury, to bym nie powiedziała, może rozwiń.
Link jest po angielsku, a nie po polsku i to bym bardziej widziała jako bzdurę zachęcanie do czytania.
08—16---godz. 10:21-----Zainteresowany napisał:------
Administratorka nike napisał/a:
Cytat:
Czy to są żałosne bzdury, to bym nie powiedziała, może rozwiń.
Link jest po angielsku, a nie po polsku i to bym bardziej widziała jako bzdurę zachęcanie do czytania.
Zainteresowany napisał/
To są kompletne bzdury. Sorry, jeśli nie znasz angielskiego, to wrzuć sobie na tłumacza. Ja za nikogo na tym forum zaległości w wykształceniu nie zamierzam odrabiać. A jak ktoś pisze bzdury i to w dodatku złośliwie, to nie warto z taką osoba wchodzić w jakąkolwiek dyskusję.
Za co ja mam przepraszać Zainteresowanego?
Więcej tych miłych słów już nie przedstawiam każdy może sobie poczytać.


Czy poniżam ? Warto się bliżej przypatrzeć. A więc po kolei:

“08-11----godz. 18:05----- zainteresowany zwraca uwagę wszystkim userom.” - to, że zwróciłem uwagę userom, że kompletnie odbiegają od tematu to widzisz coś złego ? To powinno w końcu dać im coś do myślenia, że ich zachowanie wobec mnie jest co najmniej nie na miejscu mówiąc delikatnie. Ale Fedorowicz zrozumiał, o czym świadczy jego bardzo logiczny dalszy dialog ze mną.


Ja też uważam, że to była słuszna uwaga zainteresowanego. Na forum często jest tak, że wątek jest na inny temat, a dyskusja na inne tematy. Trudno jest zaangażować się w taki wątek, gdyż zajmuje wiele stron, ale mało w nim jest merytorycznej dyskusji. Przykładem jest wątek: Pierwsze zmartwychwstanie według chronologii Biblijnej. Temat wątku jest bardzo ważny, ale ile w nim jest przykrych, poniżających spięć. Do siódmej strony, przytoczono w nim wiele ważnych tekstów. Postawiono też bardzo ważne pytanie: Co się stało z ciałem Pana Jehoszua (Jezusa), skoro powstał jako Duch? Przygotowuje się do założenia stosownego wątku, aby jeszcze raz, poruszyć tą i inne ważne kwestie, np. Na jakiej chronologii opierają się Badacze Pisma Świętego w kwesti pierwszego zmartwychwstania.
_________________
http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=1817#36016 Bóg, który stworzył świat i wszystko, co na nim... Z jego ... rodu jesteśmy. Dz.17:24-28 Wierzę w: CHRZEST DLA SŁAWY OJCA I SYNA I TO DUCHEM ŚWIĘTEGO (Mat.28:19); DZIEŃ MAŁYCH POCZĄTKÓW PARUZJI CHRYSTUSA od 1874r. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=2344., powrót rozumu w społeczeństwie wyboru/1914r. http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13638
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 417/608
 68%
Wysłany: 2023-10-02, 22:58   

Pokoja napisał/a:
Ja też uważam, że to była słuszna uwaga zainteresowanego. Na forum często jest tak, że wątek jest na inny temat, a dyskusja na inne tematy. Trudno jest zaangażować się w taki wątek, gdyż zajmuje wiele stron, ale mało w nim jest merytorycznej dyskusji. Przykładem jest wątek: Pierwsze zmartwychwstanie według chronologii Biblijnej. Temat wątku jest bardzo ważny, ale ile w nim jest przykrych, poniżających spięć. Do siódmej strony, przytoczono w nim wiele ważnych tekstów. Postawiono też bardzo ważne pytanie: Co się stało z ciałem Pana Jehoszua (Jezusa), skoro powstał jako Duch? Przygotowuje się do założenia stosownego wątku, aby jeszcze raz, poruszyć tą i inne ważne kwestie, np. Na jakiej chronologii opierają się Badacze Pisma Świętego w kwesti pierwszego zmartwychwstania.

Tak podoba ci się i na prawdę nie widzisz z jego strony poniżań, nie tylko mnie ale i was przecież i za to ja mam go przepraszać?
Uważam,że jest tam chyba 36 stron o JEHOWAH, JEHOSZUAH, I WYSTARCZY. Nauczył zainteresowany ciebie i Fedorowicza jak Bóg i Jezus ma na imię, już wiecie i jest oki, są inne tematy ciekawe do rozważania.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
zainteresowany

Potwierdzenie wizualne: 7
Dołączył: 09 Sie 2023
Posty: 99
Poziom: 8
HP: 4/159
 3%
MP: 76/76
 100%
EXP: 18/19
 94%
Wysłany: 2023-10-03, 08:48   

nike napisał/a:

Cytat:
Zainteresowany nie jesteś zablokowany , możesz pisać w tematach.

jak odblokujesz zamknięty bez powodu założony przeze mnie temat i wykasujesz obelgę pod moim adresem. Możesz też wykasować mój ostatni wpis. Jeśli się czujesz poniżona, (choć nie wiem dokładnie czym) - to przepraszam. Obawiam się jednak, że Tobie słowo przepraszam nie przejdzie przez gardło.

_____________
 
     
Pokoja 
VIP
ZIARNKoGORCZYCY


Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 724 razy
Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 6289
Poziom: 55
HP: 2177/12808
 17%
MP: 4500/6115
 73%
EXP: 267/330
 80%
Wysłany: 2023-10-03, 10:45   

nike napisał/a:
Pokoja napisał/a:
Ja też uważam, że to była słuszna uwaga zainteresowanego. Na forum często jest tak, że wątek jest na inny temat, a dyskusja na inne tematy. Trudno jest zaangażować się w taki wątek, gdyż zajmuje wiele stron, ale mało w nim jest merytorycznej dyskusji. Przykładem jest wątek: Pierwsze zmartwychwstanie według chronologii Biblijnej. Temat wątku jest bardzo ważny, ale ile w nim jest przykrych, poniżających spięć. Do siódmej strony, przytoczono w nim wiele ważnych tekstów. Postawiono też bardzo ważne pytanie: Co się stało z ciałem Pana Jehoszua (Jezusa), skoro powstał jako Duch? Przygotowuje się do założenia stosownego wątku, aby jeszcze raz, poruszyć tą i inne ważne kwestie, np. Na jakiej chronologii opierają się Badacze Pisma Świętego w kwesti pierwszego zmartwychwstania.

Tak podoba ci się i na prawdę nie widzisz z jego strony poniżań, nie tylko mnie ale i was przecież i za to ja mam go przepraszać?
Uważam,że jest tam chyba 36 stron o JEHOWAH, JEHOSZUAH, I WYSTARCZY. Nauczył zainteresowany ciebie i Fedorowicza jak Bóg i Jezus ma na imię, już wiecie i jest oki, są inne tematy ciekawe do rozważania.


Nie wszystko, co mi się nie podoba, uznaję za poniżanie. Uwaga zainteresowanego, dotyczyła także mnie. Wszedłem w jego wątek na dalszej stronie, na której była poruszana inna myśl i na nią zareagowałem. Znaczy to, że uczyniłem to bez zapoznania się z postem założycielskim. W związku z tym jego uwagę do nas wszystkich skierowana, uznałem za słuszną.

A poza tym Nike, Twoja uwaga: Nauczył zainteresowany ciebie i Fedorowicza jak Bóg i Jezus ma na imię

Jako Badacze Pisma Świętego, do których też siebie zaliczasz, wiedzieliśmy przecież, jak Bóg Ojciec Pana Jehoszua i on mają na imię w języku hebrajskim. Ja już wcześniej, cały czas przed zapoznaniem się z wątkiem zainteresowanego, używałem imienia Jehowa w odczytywaniu tekstu Pisma Świętego na podstawie Konkordancji Stronga. Czyniłem tak dlatego, że zastanawiało mnie dlaczego w tomach zamieniono Jehowa na Jahwe. Teraz już wiem, ale wcześniej nikt mi tego nie był w stanie wytłumaczyć. Jeżeli to była samowola tłumacza, to dlaczego została ta zamiana zaakceptowana. Tego nie rozumiem nadal, a tylko się domyślam.
Poza tym, także od czasu do czasu, używałem imienia Jehoszua a w nawiasie (Jezus) i tłumaczyłem dlaczego tak czynię. Oznacza to, że zainteresowany mnie nie nauczył tego, ale wniósł bardzo wiele ważnych informacji, które pobudziły mnie do tego, aby już zawsze używać imienia Jehoszua, zamiast Jezus.
_________________
http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=1817#36016 Bóg, który stworzył świat i wszystko, co na nim... Z jego ... rodu jesteśmy. Dz.17:24-28 Wierzę w: CHRZEST DLA SŁAWY OJCA I SYNA I TO DUCHEM ŚWIĘTEGO (Mat.28:19); DZIEŃ MAŁYCH POCZĄTKÓW PARUZJI CHRYSTUSA od 1874r. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=2344., powrót rozumu w społeczeństwie wyboru/1914r. http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa http://biblos.feen.pl/vie...d0b5495d4d251aa
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2023-10-03, 12:00   

Nic to nie znaczy, ale w pełni popieram Nike i jej decyzję oraz wszystkie wypowiedzi w tym temacie. Nie będę dorzucać nic od siebie, bo mogłoby stać się bardzo nieprzyjemnie dla niektórych panów.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13638
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 417/608
 68%
Wysłany: 2023-10-03, 13:31   

Pokoja napisał/a:
A poza tym Nike, Twoja uwaga: Nauczył zainteresowany ciebie i Fedorowicza jak Bóg i Jezus ma na imię
Jako Badacze Pisma Świętego, do których też siebie zaliczasz, wiedzieliśmy przecież, jak Bóg Ojciec Pana Jehoszua i on mają na imię w języku hebrajskim. .

Wiedziałeś, że Jezus to po hebrajsku JOZUE?
Na tym forum jesteś od chyba 2013 sama zresztą ciebie na forum zaprosiłam heheh, ale nie przypominam sobie, żebyś na Jezusa mówił JOZUE
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3334
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 147/204
 72%
Wysłany: 2023-10-16, 16:42   

zainteresowany napisał/a:

.. i wykasujesz obelgę pod moim adresem. Możesz też wykasować mój ostatni wpis. Jeśli się czujesz poniżona, (choć nie wiem dokładnie czym) - to przepraszam..

Drogi Panie Zainteresowany, proszę pisać dalej i nie przejmować się aż tak bardzo emocjonalnymi reakcjami kobiet na forum. Ja tu jestem systematycznie obrażany, no i fakt - tak jak Pan przejmuję się tym, bo chciałbym mieć jakieś może nie powodzenie, ale sympatię u kobiet. :-( :lol:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 14