FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: nike
2023-10-22, 20:36
Czy wiara w farmację jest bałwochwalstwem ?
Autor Wiadomość
małyfilozof 
Zasłużony


Potwierdzenie wizualne: 67
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 07 Cze 2023
Posty: 959
Poziom: 27
HP: 502/1795
 28%
MP: 0/857
 0%
EXP: 42/83
 50%
Wysłany: 2023-10-10, 19:13   

Fedorowicz z mojego postu cyt.:
''Przyrzeczenie Lekarskie jest częścią Kodeksu Etyki Lekarskiej i nawiązuje treścią do Przysięgi Hipokratesa oraz do Deklaracji genewskiej przyjętej w 1948 roku.''
zaznaczenie osobiste
Napisałem dość wyraźnie, więc po co robisz mi wykład na temat ''Przysięgi'' a ''Przyrzeczeniem''
_________________
Przyjaźń łączy nas z tymi, z którymi znajdujemy wspólny język, ale prawdziwa przyjaźń to akceptacja tego, co nas różni.
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 84 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3409
Poziom: 45
HP: 5822/7015
 83%
MP: 0/3349
 0%
EXP: 18/213
 8%
Wysłany: 2023-10-10, 19:16   

małyfilozof napisał/a:
Laska Eskulapa prastary znak oznaczający medycynę.

W religiach pogańskich. Z mądrości Biblii dowiemy się, że wąż reprezentujący szatana jest ostatecznym Antychrystem, i że ma czas aby szkodzić ludziom i jest obecnym władcą systemu Światowego. Rozdział 13 Objawienia mówi o „znaku bestii”, gdzie słowo „bestia” można również przetłumaczyć na angielskie słowo „wąż”; Zmusił również wszystkich, małych i wielkich, bogatych i biednych, wolnych i niewolników, do otrzymania znaku na prawą rękę lub na czoło, aby nikt nie mógł kupować ani sprzedawać, jeśli nie miał znaku, który jest imieniem bestia lub numer jego imienia. (Objawienie 13:16-17).
Wąż reprezentuje Szatana :
Od najwcześniejszych zapisów biblijnych w początkowych rozdziałach Księgi Rodzaju, do końcowych rozdziałów w ostatniej księdze Biblii, Księdze Objawienia, wąż jest identyfikowany jako szatan lub diabeł. "I został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię; został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie" .(Objawienie 12:9)
System medyczny jest główną przyczyną zgonów w USA: autor: dr Gary Null; Carolyn Dean MD, ND; lek.med. Martina Feldmana; Deborah Rasio, MD; oraz dr Dorothy Smith
Amerykański System Opieki Zdrowotnej jest trzecią najczęstszą przyczyną zgonów w USA: Barbara Starfield, MD
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 84 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3409
Poziom: 45
HP: 5822/7015
 83%
MP: 0/3349
 0%
EXP: 18/213
 8%
Wysłany: 2023-10-10, 19:21   

małyfilozof napisał/a:
..nawiązuje treścią ..Napisałem dość wyraźnie, więc po co robisz mi wykład na temat ''Przysięgi'' a ''Przyrzeczeniem''

Ale powyżej udowodniłem Panu, że nie nawiązuje wcale do Przysięgi Hipokratesa. Nawiązuje do medycyny rockefelerowskiej i ideologii depopulacji. Zamiast znajdować przyczyny choroby i je usuwać, znieczula na jej objawy powoduje kolejne choroby. Bo liczy się zysk, a nie wyzdrowienie pacjenta. :lol:
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 84 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3409
Poziom: 45
HP: 5822/7015
 83%
MP: 0/3349
 0%
EXP: 18/213
 8%
Wysłany: 2023-10-10, 19:27   

małyfilozof napisał/a:
''Łowcy skór'' .. to nie ludzie lecz bestie

Ryba psuje się od głowy-zły przykład idzie z góry. :-(
 
     
małyfilozof 
Zasłużony


Potwierdzenie wizualne: 67
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 07 Cze 2023
Posty: 959
Poziom: 27
HP: 502/1795
 28%
MP: 0/857
 0%
EXP: 42/83
 50%
Wysłany: 2023-10-10, 19:28   

Fedorowicz z Twojego postu cyt.:''... ale powyżej udowodniłem Panu, że nie nawiązuje wcale do Przysięgi Hipokratesa. Nawiązuje do medycyny rockefelerowskiej i ideologii depopulacji.... .''
Nasza dyskusja spuentuję ''JA o NIEBIE, Ty o CHLEBIE"" albo na odwrót - zakończmy dysputę, dziękuję za udział - pozdrawiam
PS. Co mi udowodniłeś, masło maślane
_________________
Przyjaźń łączy nas z tymi, z którymi znajdujemy wspólny język, ale prawdziwa przyjaźń to akceptacja tego, co nas różni.
Ostatnio zmieniony przez małyfilozof 2023-10-10, 19:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 84 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3409
Poziom: 45
HP: 5822/7015
 83%
MP: 0/3349
 0%
EXP: 18/213
 8%
Wysłany: 2023-10-10, 19:30   

małyfilozof napisał/a:
Federowicz : nasza dyskusja spuentuję ''JA o NIEBIE, Ty o CHLEBIE"" albo na odwrót - zakończmy dysputę, dziękuję za udział - pozdrawiam

Dziękuję Panu serdecznie za żywy udział w dyskusji. Zgadzać się we wszystkim nie musimy. Pandemizm ma wielu zwolenników, podobnie jak satanizm oraz bałwochwalcza wiara w medyków. A mój nick-name to Fedorowicz. :)
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-10-10, 19:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2804
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 175/177
 98%
Wysłany: 2023-10-10, 19:52   

Fedorowicz, nie da się ciebie czytać; w żadnym temacie, a tu...przechodzisz sam siebie.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 84 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3409
Poziom: 45
HP: 5822/7015
 83%
MP: 0/3349
 0%
EXP: 18/213
 8%
Wysłany: 2023-10-10, 19:58   

Wiesława napisał/a:
Fedorowicz, nie da się ciebie czytać; w żadnym temacie, a tu...przechodzisz sam siebie.

A dlaczego ? Może Droga Pani wymienić jakieś konkretne zarzuty ? Ten temat jest związany z prezentacją Pana Krzysztofa Króla. W czym dokładnie jego poglądy są dla Pani nie do przyjęcia ? :)
 
     
nike 
Administrator


Potwierdzenie wizualne: 125
Pomogła: 1321 razy
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 13660
Poziom: 71
HP: 9650/29245
 33%
MP: 0/13963
 0%
EXP: 439/608
 72%
Wysłany: 2023-10-10, 20:38   

Fedorowicz napisał/a:
Objawienia 22:2

Apok. 22:2--BG
A w pośród rynku jego z obu stron rzeki było drzewo żywota, przynoszące owoc dwanaścioraki, na każdy miesiąc wydające owoc swój, a liście drzewa służyły ku uzdrowieniu pogan.
Rzeka => czyste Słowo Boże.
=> Prawda w jej zaspokajających pragnienie i odżywiających skutkach. -
Drzewo Żywota => Jezus i Oblubienica
=> rzesze rodzaju ludzkiego mają . . . . gaj życia, w którym będą mieli swój udział. -
=> Chrystus, którego skuteczność jest w cenie okupu.-
Owoc dwanaścioraki => dwanaście najważniejszych łask chrześcijańskiego charakteru

Tekst ten mówi o zdrowieniu ludzkości pod wpływem Jezusa i Jego Oblubienicy, po wzbudzeniu nas z grobu w TYSIĄCLECIU [RESTYTUCJI] BĘDZIEMY PRZYSWAJAĆ NAJWAŻNIEJSZYCH 12 ŁASK CHRZEŚCIJAŃSKIEGO CHARAKTERU.
_________________
שים לב במי אתה בוטח
patrz komu ufasz !
mile pozdrowionka nike.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2804
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 175/177
 98%
Wysłany: 2023-10-10, 21:53   

Fedorowicz napisał/a:
Wiesława napisał/a:
Fedorowicz, nie da się ciebie czytać; w żadnym temacie, a tu...przechodzisz sam siebie.

A dlaczego ? Może Droga Pani wymienić jakieś konkretne zarzuty ? Ten temat jest związany z prezentacją Pana Krzysztofa Króla. W czym dokładnie jego poglądy są dla Pani nie do przyjęcia ? :)

Myślałam, że chodzi o farmację a bałwochwalstwo. Jak na razie to jedynie Mały-Duży-Filozof jakiś konkret napisał, a ty go zrugałeś.
Ale co ja tam wiem.
Już mnie nie ma.😉Nie wtrącam się.
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 84 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3409
Poziom: 45
HP: 5822/7015
 83%
MP: 0/3349
 0%
EXP: 18/213
 8%
Wysłany: 2023-10-11, 15:57   

nike napisał/a:
..a liście drzewa służyły ku uzdrowieniu pogan.
Rzeka => czyste Słowo Boże.
=> Prawda w jej zaspokajających pragnienie i odżywiających skutkach. -
Drzewo Żywota => Jezus i Oblubienica
=> rzesze rodzaju ludzkiego mają . . . . gaj życia, w którym będą mieli swój udział. -
=> Chrystus, którego skuteczność jest w cenie okupu.-
Owoc dwanaścioraki => dwanaście najważniejszych łask chrześcijańskiego charakteru

Tekst ten mówi o zdrowieniu ludzkości pod wpływem Jezusa i Jego Oblubienicy, po wzbudzeniu nas z grobu w TYSIĄCLECIU [RESTYTUCJI] BĘDZIEMY PRZYSWAJAĆ NAJWAŻNIEJSZYCH 12 ŁASK CHRZEŚCIJAŃSKIEGO CHARAKTERU.

Ale czy zdrowienie ludzkości dotyczy jedynie sfery ducha ?

nike napisał/a:
Fedorowicz ja też i moja rodzina nie szczepiliśmy się i nie chorowaliśmy na Corwida uważałam,że był za krótki okres do stwierdzenia, czy szczepionka jest już doskonała do użycia.Po pierwszej dawce zauważyłam, że ci co ją wzieli, też chorują, po drugie chyba wytrzymywała tylko trzy miesiące, co to wiec za lek jest. A potem kiedy już dużo ludzi sie zaszczepiło, okazało się,że to nic nie daje, a nawet powoduje jakieś choroby, niedomagania itp.Czasami warto, zaczekać, nie śpieszyć się, podobno dużo ludzi zmarło właśnie od szczepionki.

Fałszerstwo zawarte jest już w definicji szczepionki. (Szczepionka – preparat biologiczny) jest to kłamstwo, bo szczepionki zawierają tzw. adiuwanty związki metali ciężkich , aluminium i rtęć, niebezpiecznych neurotoksyn.( W skład szczepionki może wchodzić żywy, o osłabionej zjadliwości (atenuowany)- kolejne kłamstwo, jest to żywy wirus który nic nie wie o tym, że jest osłabiony. Masowe szczepienia nie wyeliminowały chorób zakaźnych, a w niektórych przypadkach mogą być ich przyczyną.

Wiesława napisał/a:
Myślałam, że chodzi o farmację a bałwochwalstwo. Jak na razie to jedynie Mały-Duży-Filozof jakiś konkret napisał, a ty go zrugałeś.

Tak, chodzi w tej prezentacji Krzysztofa Króla o wykazanie, że ślepa wiara w farmację i medycynę to niebezpieczne dla ludzkości bałwochwalstwo. Pan filozof przemycał tezę, że "postęp nauki", w tym medycyny musi kosztować zdrowie i życie ludzi objętych eksperymentami. A ja się temu sprzeciwiłem, bo taka wiara jest właśnie bałwochwalstwem, gdyż odrzuca zasady Boże oraz przysięgę Hipokratesa. Cechą totalitarnych globalistów jest zmienianie definicji tradycyjnych pojęć na nowe o innym sensie. Tak jak przysięgę Hipokratesa zmieniono na przyrzeczenie w którym nie ma mowy o tym, aby lekarz przede wszystkim nie szkodził pacjentowi, tak samo zmieniono definicję pojęć jak kwarantanna, pandemia, objawy choroby na "choroby bezobjawowe" i wiele innych fałszerstw. Warto zaznaczyć, że definicja szczepionki również jest fałszerstwem. Wielu ludzi tego nie dostrzegło, gdyż ze szkół zlikwidowano przedmiot logika aby ich otumaniać bredniami i kłamstwami.
Cytat:
..nie da się ciebie czytać; w żadnym temacie

Jeśli nie czyta Pani moich wypowiedzi, w takim razie nie mogę oczekiwać na Pani odpowiedź czy komentarz do moich postów. Nieczytanie innych postów przeczy zasadom uczciwej rozmowy na forum dyskusyjnym.
Cytat:
Już mnie nie ma.😉Nie wtrącam się.

Ja wchodzę na forum aby dyskutować, Pani aby rejterować. :lol:
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-10-11, 16:13, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
małyfilozof 
Zasłużony


Potwierdzenie wizualne: 67
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 07 Cze 2023
Posty: 959
Poziom: 27
HP: 502/1795
 28%
MP: 0/857
 0%
EXP: 42/83
 50%
Wysłany: 2023-10-11, 16:22   

Nie mam zasady wyprowadzanie kogoś z błędu, każdy ma prawo przelewać swoje przekonania i w nich w zaparte trwać, albo na chwalę lub osmieszenie - to forum jest przecież publiczne
_________________
Przyjaźń łączy nas z tymi, z którymi znajdujemy wspólny język, ale prawdziwa przyjaźń to akceptacja tego, co nas różni.
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 84 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3409
Poziom: 45
HP: 5822/7015
 83%
MP: 0/3349
 0%
EXP: 18/213
 8%
Wysłany: 2023-10-11, 16:35   

małyfilozof napisał/a:
Nie mam zasady wyprowadzanie kogoś z błędu, każdy ma prawo przelewać swoje przekonania i w nich w zaparte trwać, albo na chwalę lub osmieszenie - to forum jest przecież publiczne

Moim zdaniem celem dyskusji forumowych jest dochodzenie do prawdy. a swoje przekonania trzeba jakoś racjonalnie i moralnie uzasadnić, podać argumenty, dowody, prace naukowe.
Uciekanie od dyskusji po obrzuceniu kogoś pomówieniami, insynuacje i domysły na temat anonimowych userów są niepoważne. Przegrana w dyskusji nie jest czymś hańbiącym, każdy może się pomylić. :lol:
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-10-11, 16:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
małyfilozof 
Zasłużony


Potwierdzenie wizualne: 67
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 07 Cze 2023
Posty: 959
Poziom: 27
HP: 502/1795
 28%
MP: 0/857
 0%
EXP: 42/83
 50%
Wysłany: 2023-10-11, 16:38   

Drogi Fedorowicz :) ten powyższy post nie skierowałem do Ciebie (nie wymieniłem przecież Twego nicku) nie wiem dlaczego masz wobec mnie uprzedzenie
_________________
Przyjaźń łączy nas z tymi, z którymi znajdujemy wspólny język, ale prawdziwa przyjaźń to akceptacja tego, co nas różni.
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 84 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3409
Poziom: 45
HP: 5822/7015
 83%
MP: 0/3349
 0%
EXP: 18/213
 8%
Wysłany: 2023-10-11, 16:41   

małyfilozof napisał/a:
Drogi Fedorowicz :) ten powyższy post nie skierowałem do Ciebie (nie wymieniłem przecież Twego nicku) nie wiem dlaczego masz wobec mnie uprzedzenie

Pan ma pretensje, ze czytam Pana wypowiedzi ? Ja się cieszę, jak ktoś odnosi się do moich postów, bo do tego służy forum dyskusyjne. Byle odnosił się do wpisów, a nie do mojej prywatności o której nic nie wie. :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14