FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: nike
2023-10-22, 20:36
Czy wiara w farmację jest bałwochwalstwem ?
Autor Wiadomość
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2023-10-22, 11:04   

Henryk napisał/a:
Fedorowicz napisał/a:
Henryk napisał/a:
..zapewnili każdemu opiekę medyczną..

Dziwne eksperymenty prowadzone przez radzieckich naukowców wykraczały poza kwestie zdrowia i nieśmiertelności.

Mam wrażenie że coś z Panem- Fedorowicz- jest "nie tak"...

I to mocno. Albo stracił w wyniku szczepienia jakąs ważną osobę, albo zamieniła się zaszczepiona osoba w hipopotama, czy coś.
Człowiek podaje linki, przytacza kilometry treści, a on podsumowuje, że to plucie na niego i kopanie go. Zwykły świr i tyle.
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2023-10-22, 11:06   

Fedorowicz napisał/a:
Wiesława napisał/a:
..Koniec wszelkich rozmów z tobą.

Z takimi zasadami lepiej w ogóle na forum nie wchodzić, bo forum dyskusyjne służy do kulturalnej i merytorycznej dyskusji, a nie bezustannego kopania i plucia na rozmówców.
Ja cię naprawdę zaraz mogę potraktować z kopa, bo to jest nie do wytrzymania.
Odwal się ode mnie. DOTARŁO PAJACU?
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 481 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7111
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5510/7220
 76%
EXP: 56/373
 15%
Wysłany: 2023-10-22, 11:12   

Fedorowicz napisał/a:
Ale Pan Jezus odrzucił te zasady judaistyczne i zbliżył się do chorego i to na chorobę zakaźną, aby go uleczyć.

No widzisz Pan!
Dziś, dzięki szczepionkom lub jak to nazywasz- "eksperymentom medycznym"- leczymy takich ludzi.
Cytat:
Chciałbym też ostrzec trzeźwych ludzi przed lewicowymi politykami, którzy są zwolennikami przymusowych eksperymentów na Polakach.

Możemy tak się strzec jedni przed drugimi...
Widziałem chorego na polio, jego zdeformowane, powykręcane stawy. Całe trzy miesiące mogłem przyglądać się jemu.
Widziałem chorych na krztusiec, o tężcu tylko słyszałem- umieranie w potwornych mękach.
Widziałem rany po odrze i ospie.
Mieszkałem niedaleko szpitala gruźliczego...
Wiem co czyni z ciałem tyfus.
Jak myśli pan? Nie będę ostrzegał przed takimi jak TY?
Kto was inspiruje?
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3335
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 148/204
 72%
Wysłany: 2023-10-22, 11:15   

Wiesława napisał/a:
Obecny ustrój i zmiana z podległości Rosji na niewolę u Anglosasów nie przyniosła nam nic dobrego. Na pewno nie ludziom pracy i tym, co zbudowali po wojnie od nowa kraj. Teraz wychodzi na to, że i trud wojenny, ofiary ludzkie też się na nic nie zdały..

Tu bym się zgodził z Panią Wiesią, transformacja ustrojowa przyniosła nam np. komputery , internet, gadżety, banki i hipermarkety. Ale jednocześnie spowodowała bezrobocie, niskie płace, emigrację zarobkową, rozbijanie rodzin i rozwarstwienie społeczne. Powstały klasy takich, którzy mają wszystko, i tych którzy nie mają nic. Oczywiście obydwie klasy się nienawidzą wzajemnie. Trwająca ponad dwa lata segregacja sanitarna (on mnie zarazi) doprowadziła do jeszcze większych podziałów społecznych, a zaangażowanie w cudze wojny i postępująca inflacja do zubożenia rodzin polskich. Dlatego pokładanie nadziei w tym, ze jacyś politycy zapewnią nam dobrobyt i szczęście jest złudne i naiwne.
"Nie pokładajcie ufności w książętach
ani w człowieku, u którego nie ma wybawienia.
Gdy tchnienie go opuści, wraca do swej ziemi,
wówczas przepadają jego zamiary.
Szczęśliwy, komu pomocą jest Bóg Jakuba,
kto ma nadzieję w Jehowie, Bogu swoim,
który stworzył Niebo i ziemię,
i morze ze wszystkim, co w nich istnieje.
On wiary dochowuje na wieki.."
Psalm 146
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-10-22, 11:18, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3335
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 148/204
 72%
Wysłany: 2023-10-22, 11:20   

Wiesława napisał/a:
Odwal się ode mnie. DOTARŁO PAJACU?

Dlaczego Pani tak brzydko pisze ? Chociaż z drugiej strony takie mamy czasy. :lol:
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3335
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 148/204
 72%
Wysłany: 2023-10-22, 11:27   

Henryk napisał/a:
No widzisz Pan!
Dziś, dzięki szczepionkom lub jak to nazywasz- "eksperymentom medycznym"- leczymy takich ludzi. Możemy tak się strzec jedni przed drugimi...Widziałem chorego na polio, jego zdeformowane, powykręcane stawy. Całe trzy miesiące mogłem przyglądać się jemu. Widziałem chorych na krztusiec, o tężcu tylko słyszałem- umieranie w potwornych mękach. Widziałem rany po odrze i ospie. Mieszkałem niedaleko szpitala gruźliczego...Wiem co czyni z ciałem tyfus. Jak myśli pan? Nie będę ostrzegał przed takimi jak TY? Kto was inspiruje?

Ja w swych postach nigdy nie zaprzeczałem, ze istnieją choroby zakaźne i inne. Nie zaprzeczałem, że niektórzy chorzy cierpią i umierają. Czy znamy zawsze przyczyny tych chorób?Ale pytałem na forum o dowody i źródła naukowe, ze szczepienia leczą te choroby i zapobiegają takim cierpieniom i śmierci. Pytałem też, dlaczego ukrywane są komplikacje poszczepienne. I do tej pory poza emocjonalnymi wpisami nie przeczytałem odpowiedzi na swoje pytania. Aby dyskutować o preparatach medycznych trzeba znać ich skład i działanie na organizm ludzki. A Pan tego nie zna i znać nie chce. Ma Pan do tego prawo. Pozdrawiam ! :)
BTW. Mnie inspiruje dr. Jerzy Jaśkowski, ale nie tylko. Mogę wymienić wielu, w tym kobiety.
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-10-22, 11:34, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Henryk 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 9
Pomógł: 481 razy
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 7111
Poziom: 58
HP: 2570/15122
 17%
MP: 5510/7220
 76%
EXP: 56/373
 15%
Wysłany: 2023-10-22, 11:40   

Fedorowicz napisał/a:
Ale pytałem na forum o dowody i źródła naukowe, ze szczepienia leczą te choroby i zapobiegają takim cierpieniom i śmierci.

Ja nawet Panu nie udowodnię, że ziemia nie jest płaska! :mrgreen:
Chociaż mamy na to dowody naukowe choćby w postaci GPS.
Co w konsekwencji tenże system potwierdza także względność upływu czasu.
Ps.
Pamiętam dość dobrze ostatnią epidemię ospy w Polsce zawleczoną do Wrocławia w 1963r
Dzięki "eksperymentom medycznym" nie rozprzestrzeniła się na dalsze miejscowości.
_________________
Okazja nie czyni złodzieja, a cel nigdy nie uświęca środków.
Tylko kłamstwa są skomplikowane.
Prawda jest na ogół śmiesznie prosta.
 
     
Henryk Suchecki 
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 1512
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 964
Poziom: 27
HP: 71/1795
 4%
MP: 857/857
 100%
EXP: 47/83
 56%
Wysłany: 2023-10-22, 11:45   

Fedorowicz napisał/a:
Henryk napisał/a:
No widzisz Pan!
Dziś, dzięki szczepionkom lub jak to nazywasz- "eksperymentom medycznym"- leczymy takich ludzi. Możemy tak się strzec jedni przed drugimi...Widziałem chorego na polio, jego zdeformowane, powykręcane stawy. Całe trzy miesiące mogłem przyglądać się jemu. Widziałem chorych na krztusiec, o tężcu tylko słyszałem- umieranie w potwornych mękach. Widziałem rany po odrze i ospie. Mieszkałem niedaleko szpitala gruźliczego...Wiem co czyni z ciałem tyfus. Jak myśli pan? Nie będę ostrzegał przed takimi jak TY? Kto was inspiruje?

Ja w swych postach nigdy nie zaprzeczałem, ze istnieją choroby zakaźne i inne. Nie zaprzeczałem, że niektórzy chorzy cierpią i umierają. Czy znamy zawsze przyczyny tych chorób?Ale pytałem na forum o dowody i źródła naukowe, ze szczepienia leczą te choroby i zapobiegają takim cierpieniom i śmierci. Pytałem też, dlaczego ukrywane są komplikacje poszczepienne. I do tej pory poza emocjonalnymi wpisami nie przeczytałem odpowiedzi na swoje pytania. Aby dyskutować o preparatach medycznych trzeba znać ich skład i działanie na organizm ludzki. A Pan tego nie zna i znać nie chce. Ma Pan do tego prawo. Pozdrawiam ! :)
BTW. Mnie inspiruje dr. Jerzy Jaśkowski, ale nie tylko. Mogę wymienić wielu, w tym kobiety.
niestety media są po to by szerzyć ideologie a nie uczy samodzielnego myślenia, szkoły także. Widać to było jak został potraktowany Zbigniew Hałat, człowiek który miał specjalistyczne wykształcenie, i pracował całe życie w tej branży. Populizm lubi emocjonalne hasała i tym się steruje. W religii ten mechanizm jest także wykorzystywany by zwieść miliony
Ostatnio zmieniony przez Henryk Suchecki 2023-10-22, 11:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2023-10-22, 12:02   

Fedorowicz napisał/a:
Dlatego pokładanie nadziei w tym, ze jacyś politycy zapewnią nam dobrobyt i szczęście jest złudne i naiwne.

Kto pokłada nadzieję w politykach? Chyba ty, bo ta uwaga pod moim postem ma się nijak do moich poglądów i wpisów.
Takie uwagi zachowaj dla siebie albo wyraźnie zaznacz, że nie dotyczą mnie.
Fedorowicz napisał/a:

Dlaczego Pani tak brzydko pisze ? Chociaż z drugiej strony takie mamy czasy.

Takie mamy czasy, że młodzież nie umie czytać ze zrozumieniem, co dziesiątki razy udowodniłeś na forum. Brzydko piszę, bo ty mój czas i trud, aby ci wyjaśnić i odpowiedzieć na pytania, wskazałam ci drogę dalszych poszukiwań, ty skwitowałeś, że na ciebie pluję i cię kopię.
Widać nie rozumiesz tego, co inni do ciebie piszą. Wysnułam wniosek, że należu\y ci jasno i krótkim zdaniem powiedzieć, co masz robić. Stąd: odwal się (ponawiam!). Kiedyś napisałam: daj mi spokój, nie reaguj na moje wpisy - to było grzecznie. Nie dotarło, toteż ODWAL SIĘ ODE MNIE jest, jak najbardziej adekwatne w tym przypadku.
Dotarło? Czy zdania za długie? Słówka za trudne?
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Henryk Suchecki 
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 1512
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 964
Poziom: 27
HP: 71/1795
 4%
MP: 857/857
 100%
EXP: 47/83
 56%
Wysłany: 2023-10-22, 12:03   

Zbigniew Hałat Życiorys
Syn Mieczysława i Danuty. Studia lekarskie ukończył na Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1974. Po studiach wyjechał do Afryki, gdzie zajmował się zwalczaniem ciężkich i występujących masowo epidemii chorób tropikalnych[6]. W latach 1974–1984 pracował w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Wrocławiu, a później w Szpitalu Wojewódzkim im. J. Babińskiego[5]. W 1977 w WZiOS we Wrocławiu uzyskał I stopień specjalizacji z medycyny społecznej, zaś w 1980, II stopień specjalizacji z epidemiologii w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. W latach 80. był konsultantem ds. epidemiologii rządu w Kenii (w Afryce Wschodniej). Po powrocie do kraju poświęcił się zapobieganiu AIDS podczas działalności w Polskim Czerwonym Krzyżu. Od 18 kwietnia 1991 do 20 listopada 1993 pełnił funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia i głównego inspektora sanitarnego. Pracował także na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym gdzie przez cztery lata był pracownikiem naukowo-dydaktycznym[8]. Jest autorem felietonów pt. „Spróbuj pomyśleć” w Radiu Maryja oraz publicystą Telewizji Trwam[9]. Od listopada 2016 do marca 2021 był zastępcą dyrektora ds. medycznych w Dolnośląskim Oddziale NFZ we Wrocławiu
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2023-10-22, 12:03   

Henryk napisał/a:
ziemia nie jest płaska

🤣🤣🤣🤔A nie jest?😒🙈🌞
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2787
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 158/177
 89%
Wysłany: 2023-10-22, 12:05   

Henryk Suchecki napisał/a:
Zbigniew Hałat,

Właśnie. On umarł niedawno, czy mylę go z kimś innym?
_________________
"Całością Bóg,
cząstką ja".
Lew Tołstoj
 
     
Henryk Suchecki 
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 1512
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 23 Wrz 2018
Posty: 964
Poziom: 27
HP: 71/1795
 4%
MP: 857/857
 100%
EXP: 47/83
 56%
Wysłany: 2023-10-22, 12:11   

Wiesława napisał/a:
Henryk napisał/a:
ziemia nie jest płaska

🤣🤣🤣🤔A nie jest?😒🙈🌞
wystarczy podać argumenty z krwi i kości to z takiego osobnika zaraz robi się szura, typowy mechanizm żywcem wyssany z telewizorni.
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3335
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 148/204
 72%
Wysłany: 2023-10-22, 12:43   

Henryk napisał/a:
Pamiętam dość dobrze ostatnią epidemię ospy w Polsce zawleczoną do Wrocławia w 1963r. Dzięki "eksperymentom medycznym" nie rozprzestrzeniła się na dalsze miejscowości.

Ogłoszenie epidemii zawsze daje wyjątkowe uprawnienia władzom. Jeśli Pan dobrze te czasy pamięta, był to okres intensywnej walki z Kościołem, a nawet z obrazami sztuki sakralnej i siostrami zakonnymi oraz z religia w szkołach. Była to zbliżająca się rocznica 1000- lecia państwa polskiego. Dla władz komunistycznych gomułkowskich pojawiła się okazja do zdominowania tych obchodów przez nową świecka tradycję. Opinia publiczna była po stronie Kościoła, tysiące wiernych ku zmartwieniu władz aktywizowało się religijnie. Epidemia zaczęła sie od..oficera SB Bonifacego Jedynaka ! Przeżył epidemię (cud) i brał później udział w pacyfikacji Czechosłowacji. :lol: :mrgreen:
Dr. Andrzej Ochlewski dostał polecenie służbowe, przygotował mu fałszywe dokumenty operacyjne z którymi miał jechać do Pakistanu oraz powrócić. Wrócił chory. Następnie zachorowała salowa skierowana do szpitala zakaźnego na ul. Redygiera z rozpoznaniem ospy wietrznej. Następnie zachorowały dorosłe dzieci salowej, oraz pewien lekarz ( :lol: ). Nie była to epidemia, ani ospa prawdziwa bo byłby to wtedy wielki wysyp zachorowań. Córkę Leokadię, pielęgniarkę badał dr. Zawada który zdiagnozował zwykłą wiatrówkę. Stan się pogarszał mimo i lekarze stwierdzili dodatkowo białaczkę, która jak mniemano doprowadziła do śmierci. Umarła po pięciu dniach pobytu w szpitalu. Dr Stefan Zawada, objawy grypopodobne, uległ również ospie wiecznej o ciężkim przebiegu, zmiany skórne, wysypki, obrzęk na twarzy. Był leczony sigma mecyną (mieszanka antybiotyków) które uważano wtedy za cudowny lek na wszystko). Zmarł 28 lipca-przyczyna- niewydolnośc krążenia i posocznica- SEPSA.

Skąd zatem wzięła się we Wrocławiu narracja o ospie czarnej, prawdziwej ? W szpitalu na Piwnej u dziecka 4-letniego stwierdzono dziwne objawy chorobowe, gorączkę , liszaje po przebyciu ospy wietrznej. Od tego momentu zaczęła sie histeria epidemii ospy prawdziwej.
Dr. por. Bogumił Arendzikowski SANEPID, lekarz wojskowy objawił tą prawdę ! :lol: . :-D
Od tej pory rozpoczął się atak propagandy komunistycznej na Naród polski. Doprowadziła ona do zamknięcia.. miasta :shock: na podstawie.. 10 przypadków choroby. :lol:
Koronowirus wie, kiedy atakować, jak Ukraina- to on wtedy znika- ospa czarna również wiedziała wtedy można. Atak komunistów UB zaczął się od łapania ludzi i zamykania w skandalicznych warunkach sanitarnych, bez wody i żywności. To szaleństwo trwało 80dni.
Setki fałszywych rozpoznań wpisywanych w karte pacjenta, a jak chory nie chciał umierać, to trzeba było jakoś tę dokumentacje skorygować. :lol:

Bilans -Robert Wasilewski: Epidemia ospy - Wrocław 1963 r. - 9 ofiar śmiertelnych, 8 milionów zaszczepionych. :shock:
:-(

Centrum Edukacyjne Powiśle - CE Polska - "Polsko, zbudź się"
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-10-22, 12:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Fedorowicz 
VIP
Fedorowicz

Potwierdzenie wizualne: 7
Pomógł: 83 razy
Dołączył: 29 Mar 2023
Posty: 3335
Poziom: 44
HP: 5521/6573
 84%
MP: 0/3138
 0%
EXP: 148/204
 72%
Wysłany: 2023-10-22, 12:52   

Wiesława napisał/a:
odwal się (ponawiam!). Kiedyś napisałam: daj mi spokój, nie reaguj na moje wpisy - to było grzecznie. Nie dotarło, toteż ODWAL SIĘ ODE MNIE jest, jak najbardziej adekwatne w tym przypadku. Dotarło? Czy zdania za długie? Słówka za trudne?

Za pierwszym razem, jak osoba niekulturalna obrzuca wyzwiskami i obelgami staram się ją zrozumieć, ktoś ją skrzywdził. Za drugim razem zaczynam powątpiewać w jej morale, nie tracąc nadziei ze to chwilowe emocje, zwłaszcza u kobiety. Ale za setnym razem tracę nadzieję. Pan Jezus nakazał, aby przebaczać 77 razy:
Mt 18,21-35: "Piotr zbliżył się do Jezusa i zapytał: Panie, ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat wykroczy przeciwko mnie? Czy aż siedem razy? Jezus mu odrzekł: Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt siedem razy.

Miarka Pani chamstwa i barbarzyństwa oraz pogaństwa się przebrała, choć to znaczenie symboliczne. Tfu, obrzydliwa istoto ! :-(
Ostatnio zmieniony przez Fedorowicz 2023-10-22, 13:20, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 15