FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rządzi nami szaleniec
Autor Wiadomość
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-10-11, 15:15   Rządzi nami szaleniec

Jarosław Kaczyński zniszczył wieniec pod pomnikiem ofiar katastrofy smoleńskiej
cyt."
Film z incydentu został opublikowany w sieci społecznościowej X na kanale Tu obywatele! (Obywatele są tutaj!). To pokazuje, jak Jarosław Kaczyński w pewnym momencie chwycił jeden z wieńców i zaczął go łamać. Próbuje oderwać z niego tablicę i w końcu mu się to udaje."
Wokół są policjanci, którzy w żaden sposób nie reagują na działania szefa PiS. Następnie osłaniają go przed osobą, która filmuje to, co się dzieje. Aktywiści obecni na miejscu krzyczą w kierunku lidera Zjednoczonej Prawicy, że kradzież i zniszczenie cudzego wieńca jest przestępstwem. W tym momencie lider PiS zwraca się do policjantów: "Jestem ministrem bezpieczeństwa i chcę znać ich nazwiska".
Jak podaje portal Onet, do incydentu doszło z powodu wieńca, który co miesiąc składa pod pomnikiem warszawski przedsiębiorca Zbigniew Komosa. Każdego 10. dnia miesiąca przynosi wieniec pod pomnik z tablicą z napisem: "Pamięci 95 ofiar Lecha Kaczyńskiego, który ignorując wszelkie procedury, nakazał pilotom lądowanie w Smoleńsku w skrajnie trudnych warunkach. Spoczywaj w pokoju. Polacy. SKOŃCZCIE Z TWORZENIEM FAŁSZYWYCH BOHATERÓW!"

Dyktator, reżim z Nowowiejskiej i jak tam jeszcze?

"Kaczyński nie wytrzymał, gdy zobaczył ich wieniec pod pomnikiem smoleńskim. Sam go zniszczył"
https://www.youtube.com/watch?v=KlbdKfuJHtY
Ostatnio zmieniony przez Wiesława 2023-10-11, 15:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
małyfilozof 
Zasłużony


Potwierdzenie wizualne: 67
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 07 Cze 2023
Posty: 933
Poziom: 27
HP: 502/1795
 28%
MP: 0/857
 0%
EXP: 16/83
 19%
Wysłany: 2023-10-11, 15:34   

Pozostawmy ocenę przyszłym pokoleniom w tej kwestii
_________________
Przyjaźń łączy nas z tymi, z którymi znajdujemy wspólny język, ale prawdziwa przyjaźń to akceptacja tego, co nas różni.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-10-11, 15:49   

małyfilozof napisał/a:
Pozostawmy ocenę przyszłym pokoleniom w tej kwestii

Po takich rządach wątpię, czy jakieś przyszłe pokolenia będą w ogóle istniały.
Facet ewidentnie ma nie po kolei.
Policja - jedna wielka kompromitacja.
A najgorsze jest to, że za kilka dni znowu pójdą głosować na tych szatanów.
W innym temacie piszesz, i słusznie, że nie widział nikt szatana. Myślę, że wystarczy spojrzeć na na "elity" i nie tylko polskojęzyczne, z r\nierządu i sejmu, ale na wodzostwo w Europie i innych krajach. Tak wygląda SZatan.
 
     
małyfilozof 
Zasłużony


Potwierdzenie wizualne: 67
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 07 Cze 2023
Posty: 933
Poziom: 27
HP: 502/1795
 28%
MP: 0/857
 0%
EXP: 16/83
 19%
Wysłany: 2023-10-11, 16:17   

Miła Wiesławo :lol: jeżeli wierzyć PS w perfidne postępowanie Szatana a przecież jest istotą duchową, trudno przedstawić Jego faktyczny obraz ale cechy tak, wiec nie można stwierdzić jednoznacznie jak napisałaś z Twojego postu cyt.: ''... Tak wygląda SZatan.''
_________________
Przyjaźń łączy nas z tymi, z którymi znajdujemy wspólny język, ale prawdziwa przyjaźń to akceptacja tego, co nas różni.
 
     
wybrana
Zasłużony

Potwierdzenie wizualne: 3148
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 758
Poziom: 24
HP: 67/1353
 5%
MP: 646/646
 100%
EXP: 60/68
 88%
Wysłany: 2023-10-11, 16:43   Re: Rządzi nami szaleniec

Wiesława napisał/a:
Jarosław Kaczyński zniszczył wieniec pod pomnikiem ofiar katastrofy smoleńskiej
cyt."
Film z incydentu został opublikowany w sieci społecznościowej X na kanale Tu obywatele! (Obywatele są tutaj!). To pokazuje, jak Jarosław Kaczyński w pewnym momencie chwycił jeden z wieńców i zaczął go łamać. Próbuje oderwać z niego tablicę i w końcu mu się to udaje."
Wokół są policjanci, którzy w żaden sposób nie reagują na działania szefa PiS. Następnie osłaniają go przed osobą, która filmuje to, co się dzieje. Aktywiści obecni na miejscu krzyczą w kierunku lidera Zjednoczonej Prawicy, że kradzież i zniszczenie cudzego wieńca jest przestępstwem. W tym momencie lider PiS zwraca się do policjantów: "Jestem ministrem bezpieczeństwa i chcę znać ich nazwiska".
Jak podaje portal Onet, do incydentu doszło z powodu wieńca, który co miesiąc składa pod pomnikiem warszawski przedsiębiorca Zbigniew Komosa. Każdego 10. dnia miesiąca przynosi wieniec pod pomnik z tablicą z napisem: "Pamięci 95 ofiar Lecha Kaczyńskiego, który ignorując wszelkie procedury, nakazał pilotom lądowanie w Smoleńsku w skrajnie trudnych warunkach. Spoczywaj w pokoju. Polacy. SKOŃCZCIE Z TWORZENIEM FAŁSZYWYCH BOHATERÓW!"

Dyktator, reżim z Nowowiejskiej i jak tam jeszcze?

"Kaczyński nie wytrzymał, gdy zobaczył ich wieniec pod pomnikiem smoleńskim. Sam go zniszczył"
https://www.youtube.com/watch?v=KlbdKfuJHtY

A może uważasz, że ten prowokator ma prawo to publicznie czynić?
Co miesiąc przed pomnikiem składa przedsiębiorca z Warszawy Zbigniew Komosa. Każdego 10 dnia miesiąca przynosi on wieniec z tabliczką. Na niej napisane jest: "Pamięci 95 ofiar Lecha Kaczyńskiego, który ignorując wszelkie procedury, nakazał pilotom lądować w Smoleńsku w skrajnie trudnych warunkach. Spoczywajcie w pokoju. Naród Polski. STOP KREOWANIU FAŁSZYWYCH BOHATERÓW!".
Ten prowokator Komosa powinien być od razu aresztowany.
Wypełnia pro Putinowską propagandę i oczernia jawnie i publicznie.
Przecież wiadomo, że ta Katastrofa, to działanie Putina.
Dlaczego tak bali się oddać wrak?
Wszystko było zaplanowane, tylko jedno się nie udało, bo jechał jeden Kaczyński a nie dwóch.
Nie ma kary, więc nie ma miary i tacy prowokatorzy czują się bezkarni.
Owszem policja źle reagowała, bo ten prowokator powinien iść od razu w kajdany.
Nie jestem wielką fanką Kaczyńskiego ale wybieram mniejsze zło.
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-10-11, 18:08   

małyfilozof napisał/a:
Miła Wiesławo :lol: jeżeli wierzyć PS w perfidne postępowanie Szatana a przecież jest istotą duchową, trudno przedstawić Jego faktyczny obraz ale cechy tak, wiec nie można stwierdzić jednoznacznie jak napisałaś z Twojego postu cyt.: ''... Tak wygląda SZatan.''
:mrgreen:
To powiem inaczej: to są diabły w ludzkich skórach. To słudzy Złego. A ponoć Szatan może się materializować, co nawet Biblia stwierdza. Toż to ANIOŁ śWIATŁOŚCI - co by nie mówić :mrgreen: ;-)
 
     
Wiesława 
VIP

Potwierdzenie wizualne: 13
Pomogła: 75 razy
Dołączyła: 11 Lut 2022
Posty: 2790
Poziom: 41
HP: 1827/5376
 34%
MP: 0/2567
 0%
EXP: 161/177
 90%
Wysłany: 2023-10-11, 18:27   Re: Rządzi nami szaleniec

wybrana napisał/a:
Wiesława napisał/a:
Jarosław Kaczyński zniszczył wieniec pod pomnikiem ofiar katastrofy smoleńskiej
cyt."
Film z incydentu został opublikowany w sieci społecznościowej X na kanale Tu obywatele! (Obywatele są tutaj!). To pokazuje, jak Jarosław Kaczyński w pewnym momencie chwycił jeden z wieńców i zaczął go łamać. Próbuje oderwać z niego tablicę i w końcu mu się to udaje."
Wokół są policjanci, którzy w żaden sposób nie reagują na działania szefa PiS. Następnie osłaniają go przed osobą, która filmuje to, co się dzieje. Aktywiści obecni na miejscu krzyczą w kierunku lidera Zjednoczonej Prawicy, że kradzież i zniszczenie cudzego wieńca jest przestępstwem. W tym momencie lider PiS zwraca się do policjantów: "Jestem ministrem bezpieczeństwa i chcę znać ich nazwiska".
Jak podaje portal Onet, do incydentu doszło z powodu wieńca, który co miesiąc składa pod pomnikiem warszawski przedsiębiorca Zbigniew Komosa. Każdego 10. dnia miesiąca przynosi wieniec pod pomnik z tablicą z napisem: "Pamięci 95 ofiar Lecha Kaczyńskiego, który ignorując wszelkie procedury, nakazał pilotom lądowanie w Smoleńsku w skrajnie trudnych warunkach. Spoczywaj w pokoju. Polacy. SKOŃCZCIE Z TWORZENIEM FAŁSZYWYCH BOHATERÓW!"

Dyktator, reżim z Nowowiejskiej i jak tam jeszcze?

"Kaczyński nie wytrzymał, gdy zobaczył ich wieniec pod pomnikiem smoleńskim. Sam go zniszczył"
https://www.youtube.com/watch?v=KlbdKfuJHtY

A może uważasz, że ten prowokator ma prawo to publicznie czynić?
Co miesiąc przed pomnikiem składa przedsiębiorca z Warszawy Zbigniew Komosa. Każdego 10 dnia miesiąca przynosi on wieniec z tabliczką. Na niej napisane jest: "Pamięci 95 ofiar Lecha Kaczyńskiego, który ignorując wszelkie procedury, nakazał pilotom lądować w Smoleńsku w skrajnie trudnych warunkach. Spoczywajcie w pokoju. Naród Polski. STOP KREOWANIU FAŁSZYWYCH BOHATERÓW!".
Ten prowokator Komosa powinien być od razu aresztowany.
Wypełnia pro Putinowską propagandę i oczernia jawnie i publicznie.
Przecież wiadomo, że ta Katastrofa, to działanie Putina.
Dlaczego tak bali się oddać wrak?
Wszystko było zaplanowane, tylko jedno się nie udało, bo jechał jeden Kaczyński a nie dwóch.
Nie ma kary, więc nie ma miary i tacy prowokatorzy czują się bezkarni.
Owszem policja źle reagowała, bo ten prowokator powinien iść od razu w kajdany.
Nie jestem wielką fanką Kaczyńskiego ale wybieram mniejsze zło.

Twój wpis chyba na osobny temat zasługuje. Aż mnie ponosi, skacze ciśnienie, węgiel by kiełkował, gdym go w piwnicy miała i tym podobne dziwy by się działy :mrgreen: ;-)
1. Ja nie mam pojęcia kto to jest Komosa i w ogóle po raz pierwszy oglądałam składanie kwiatów i ten cyrk tygodnicy. Kilka lat temu oglądałam chyba w Krakowie, jak Kaczuszka wspinał się na taboret, aby do ludu przemówić i wnet się wywalił, no szczęśliwie wpadł w ramiona ochroniarzy przelicznych. To był jedyny cyrk, jaki widziałam. Ja nie trawię nic, co jest z tym "człowieczkiem" związane. żbyt dobrze tą parkę pamiętam z czasów solidaruchów. Od razu wiedziałam, jak wygląda zło w ich wydaniu. To dramat i plama na naszej historii, dopuszczenie do głosu tego duetu, a to że jeden odpadł...cóż wypadki chodzą po ludziach i ludziskach.
2. Ten prowokator...chodzi ci o tego Komosę? Ja nie znam, nie wiem i nie sądzę, aby Ruch Obywatelski to był "prowokator". Ludzie mają dość od lat tego cyrku ze składaniem kwiatków itd. Z tego co widziałam, to żaden prowokator tam nic nie zrobił, a jedynym bandziorem okazał pan wiceminister, który zniszczył czyjąś włąsność, nadużył władzy, wydawał rozkazy policji chociaż to nie ich zwierzchnikiem jest i tak dalej. Bezczelność, bezkarność, terrror, rewżim.
3. Napis, który cytujesz jest, jak najbardziej adekwatny do sytuacji. Niech się cieszą, że ja nie układałam, bo wtedy mogłoby być ostro.
4.Ta "katastrofa" to wypadek i Putin nie miał z tym nic wspólnego. To efekt pychy i buty tych dwóch i ich rządów. To lata zaniedbań i nieodpowiedzialnych decyzji. Żaden prezydent nie wsiada do samolotu zabierając z sobą CAŁY RZĄD, całą generalicję i wszystkie inne najważniejsze osoby w państwie, zostawiając obywateli na pastwę nie-wiadomo-czego. Państwo podczas tego wyjazdu, wycieczki za pieniądze podatników zostało bez jednej osoby odpowiedzialnej za cokolwiek. To chamstwo i głupota za które my płacimy do dziś.
5. Kto się BAŁ oddać wrak? Wszelkie komisje miały pełen dostęp do wraku od początku do końca. No ale jak tacy kozacy, jak Maciarewicz...e tam, szkoda gadać. Mam jeszcze inne plany i nie będę się pajacami denerwować.
6. A to akurat szkoda, że nie jechało dwóch. Może...cóż. Teoria spiskowa :mrgreen:
7.
Jeśli wybierasz Kaczyńskiego to wybierasz największe zło. Niestety.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13