FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO Strona Główna FORUM MIŁOŚNIKÓW PISMA ŚWIĘTEGO
TWOJE SŁOWO JEST PRAWDĄ (JANA 17:17)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ktora Biblia jest prawdziwa
Autor Wiadomość
Wiesław S. 
Zasłużony
Wiesław S.

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 21 razy
Wiek: 62
Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 1316
Skąd: Dolny Sląsk
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 36/104
 34%
Wysłany: 2013-07-21, 20:54   

ametyst,
Tego samego wyznania co Paweł.
Sugerujesz, ze jesteś po szkole Faryzejskiej? Bo raczej z Apostołem nie wiele masz wspólnego. Zapytałem poważnie więc odpowiedz poważnie, albo pomiń to pytanie..
_________________

 
 
     
ametyst 

Pomógł: 42 razy
Wiek: 73
Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 442
Skąd: Nowe Jeruzalem
Poziom: 19
HP: 7/798
 1%
MP: 381/381
 100%
EXP: 25/49
 51%
Wysłany: 2013-07-21, 21:50   

Axanna napisał/a:
Odnosnie drugiego cytatu z Gal. to Pawel mogl tak powiedziec, owszem. Ale poza apostolami to wszyscy raczej sie ucza i poznaja z tego co oni spisali, czy nie jest tak?
Ja też mogę tak powiedzieć jak Paweł bo to co objawił mi Jezus nie pochodzi ze szkoły faryzejskiej ani z żadnej religii tego świata. Podobnie Jan który otrzymał Objawienie nie nauczył się tego w żadnej szkole ani w żadnej religii. Jezus nie jest martwy lecz żywy i codziennie jest z nami, podpowiada nam swoich duchem i nowe rzeczy nam objawia. Jezus czyni tak jak obiecał.Jan. 16:13
13. Lecz gdy przyjdzie On, Duch Prawdy, wprowadzi was we wszelką prawdę, bo nie sam od siebie mówić będzie, lecz cokolwiek usłyszy, mówić będzie, i to, co ma przyjść, wam oznajmi.
(BW)Mat. 28:20
A oto Ja jestem z wami po wszystkie dni aż do skończenia świata.Obj. 2:17
Zwycięzcy dam nieco z manny ukrytej i kamyk dam mu biały, a na kamyku tym wypisane nowe imię, którego nikt nie zna, jak tylko ten, który je otrzymuje.

Z Jezusem trzeba nawiązać kontakt a to dzieje się wtedy jak go słuchamy i nie występujemy przeciw jego naukom jak to czynią wszystkie religie.
 
     
Wiesław S. 
Zasłużony
Wiesław S.

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 21 razy
Wiek: 62
Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 1316
Skąd: Dolny Sląsk
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 36/104
 34%
Wysłany: 2013-07-21, 22:08   

ametyst napisał/a:
Axanna napisał/a:
Odnosnie drugiego cytatu z Gal. to Pawel mogl tak powiedziec, owszem. Ale poza apostolami to wszyscy raczej sie ucza i poznaja z tego co oni spisali, czy nie jest tak?
Ja też mogę tak powiedzieć jak Paweł bo to co objawił mi Jezus nie pochodzi ze szkoły faryzejskiej ani z żadnej religii tego świata. Podobnie Jan który otrzymał Objawienie nie nauczył się tego w żadnej szkole ani w żadnej religii. Jezus nie jest martwy lecz żywy i codziennie jest z nami, podpowiada nam swoich duchem i nowe rzeczy nam objawia. Jezus czyni tak jak obiecał.Jan. 16:13
13. Lecz gdy przyjdzie On, Duch Prawdy, wprowadzi was we wszelką prawdę, bo nie sam od siebie mówić będzie, lecz cokolwiek usłyszy, mówić będzie, i to, co ma przyjść, wam oznajmi.
(BW)Mat. 28:20
A oto Ja jestem z wami po wszystkie dni aż do skończenia świata.Obj. 2:17
Zwycięzcy dam nieco z manny ukrytej i kamyk dam mu biały, a na kamyku tym wypisane nowe imię, którego nikt nie zna, jak tylko ten, który je otrzymuje.

Z Jezusem trzeba nawiązać kontakt a to dzieje się wtedy jak go słuchamy i nie występujemy przeciw jego naukom jak to czynią wszystkie religie.


Ach..Rozumiem..Jesteś nawiedzony..Dziękuję za dyskusję, zmień forum, choc to powinna ci raczej poradzic Nike.
_________________

 
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-07-21, 22:46   

ametyst napisał/a:
Ja też mogę tak powiedzieć jak Paweł bo to co objawił mi Jezus nie pochodzi ze szkoły faryzejskiej ani z żadnej religii tego świata.

no tak, ale ja nie mowilam o faryzeuszach czy religiach, tylko o Pismu Swietym. O ile apostolowie otrzymali objawienie wprost od Pana, to my korzystamy z tego co oni spisali - to nie jest to samo co otrzymali apostolowie. Oni w rzeczy samej sie nie uczyli od nikogo innego procz Chrystusa, natomiast gdyby oni nie spisali tego co otrzymali, my by o Chrystusie dzis nic nie wiedzieli. Czy sie z tym zgodzisz, ametyst?

Ja z Toba w innych kwestiach sie zgadzam, ze duch wprowadza w prawde, ale za pomoca Pisma Swietego, a nie za pomoca telepatycznego czy jakiegos innego objawienia.
Cytat:
Z Jezusem trzeba nawiązać kontakt a to dzieje się wtedy jak go słuchamy i nie występujemy przeciw jego naukom jak to czynią wszystkie religie.

oczywiscie, ale o tych naukach skad czerpiemy wiedze?
 
     
Wiesław S. 
Zasłużony
Wiesław S.

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 21 razy
Wiek: 62
Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 1316
Skąd: Dolny Sląsk
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 36/104
 34%
Wysłany: 2013-07-21, 22:57   

Axanna napisał/a:
ametyst napisał/a:
Ja też mogę tak powiedzieć jak Paweł bo to co objawił mi Jezus nie pochodzi ze szkoły faryzejskiej ani z żadnej religii tego świata.

no tak, ale ja nie mowilam o faryzeuszach czy religiach, tylko o Pismu Swietym. O ile apostolowie otrzymali objawienie wprost od Pana, to my korzystamy z tego co oni spisali - to nie jest to samo co otrzymali apostolowie. Oni w rzeczy samej sie nie uczyli od nikogo innego procz Chrystusa, natomiast gdyby oni nie spisali tego co otrzymali, my by o Chrystusie dzis nic nie wiedzieli. Czy sie z tym zgodzisz, ametyst?

Ja z Toba w innych kwestiach sie zgadzam, ze duch wprowadza w prawde, ale za pomoca Pisma Swietego, a nie za pomoca telepatycznego czy jakiegos innego objawienia.
Cytat:
Z Jezusem trzeba nawiązać kontakt a to dzieje się wtedy jak go słuchamy i nie występujemy przeciw jego naukom jak to czynią wszystkie religie.

oczywiscie, ale o tych naukach skad czerpiemy wiedze?


Podziwiam cierpliwość...
_________________

 
 
     
ametyst 

Pomógł: 42 razy
Wiek: 73
Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 442
Skąd: Nowe Jeruzalem
Poziom: 19
HP: 7/798
 1%
MP: 381/381
 100%
EXP: 25/49
 51%
Wysłany: 2013-07-21, 23:23   

Axanna napisał/a:
ametyst napisał/a:
Ja też mogę tak powiedzieć jak Paweł bo to co objawił mi Jezus nie pochodzi ze szkoły faryzejskiej ani z żadnej religii tego świata.

no tak, ale ja nie mowilam o faryzeuszach czy religiach, tylko o Pismu Swietym. O ile apostolowie otrzymali objawienie wprost od Pana, to my korzystamy z tego co oni spisali - to nie jest to samo co otrzymali apostolowie. Oni w rzeczy samej sie nie uczyli od nikogo innego procz Chrystusa, natomiast gdyby oni nie spisali tego co otrzymali, my by o Chrystusie dzis nic nie wiedzieli. Czy sie z tym zgodzisz, ametyst?

Ja z Toba w innych kwestiach sie zgadzam, ze duch wprowadza w prawde, ale za pomoca Pisma Swietego, a nie za pomoca telepatycznego czy jakiegos innego objawienia.
Cytat:
Z Jezusem trzeba nawiązać kontakt a to dzieje się wtedy jak go słuchamy i nie występujemy przeciw jego naukom jak to czynią wszystkie religie.

oczywiscie, ale o tych naukach skad czerpiemy wiedze?
Zgadzam się z tym że słowo spisane czyli Pismo to podstawa skąd bierzemy nauki od Jezusa poprzez apostołów którzy to spisali. Innych nauk prawidłowych nie ma i w tym duchu poznajemy coraz bardziej Pismo. Skoro Pismo jest natchnione to musi być duch który to prawidłowo odczyta i o tym mówiłem że Jezus nam podpowiada swoim duchem i jest z nami cały czas tak jak obiecał.Każdy Boży człowiek o tym wie bo chodzi z Bogiem.
Jan. 14:23-24
23. Odpowiedział Jezus i rzekł mu: Jeśli kto mnie miłuje, słowa mojego przestrzegać będzie, i Ojciec mój umiłuje go, i do niego przyjdziemy, i u niego zamieszkamy.
24. Kto mnie nie miłuje, ten słów moich nie przestrzega, a przecież słowo, które słyszycie, nie jest moim słowem, lecz Ojca, który mnie posłał.
(BW)

Ne ma innej drogi i prawdy jak tylko umiłować Jezusa, to on jest naszym Nauczycielem dlatego słów jego przestrzegamy.
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-07-22, 00:11   

ametyst, to wiec myslimy podobnie :)

Wieslaw, ja sie nie niecierpliwilam, tylko chcialam lepiej zrozumiec czlowieka, bo ogolnie po tym co pisze mam dobre wrazenie. Dziwie sie Twojemu zniecierpliwoeniu, bo wyglada, ze jestes jakby z gory uprzedzony i nie bardzo wiadomo czemu, bo przeciez ametyst dopiero przyszedl i nie zadzieral z nikim, hmm...
 
     
ametyst 

Pomógł: 42 razy
Wiek: 73
Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 442
Skąd: Nowe Jeruzalem
Poziom: 19
HP: 7/798
 1%
MP: 381/381
 100%
EXP: 25/49
 51%
Wysłany: 2013-07-22, 01:02   

Axanna napisał/a:
ametyst, to wiec myslimy podobnie :)

Wieslaw, ja sie nie niecierpliwilam, tylko chcialam lepiej zrozumiec czlowieka, bo ogolnie po tym co pisze mam dobre wrazenie. Dziwie sie Twojemu zniecierpliwoeniu, bo wyglada, ze jestes jakby z gory uprzedzony i nie bardzo wiadomo czemu, bo przeciez ametyst dopiero przyszedl i nie zadzieral z nikim, hmm...
Widzę że na tym forum są nie tylko miłośnicy Pisma ale i miłośnicy czegoś innego i Pismo może ich drażnić. My musimy mieć cierpliwość by takim wydać świadectwo prawdy z Pisma, może kiedyś to Pismo i zawarte tam nauki przyjmą.
1 Piotr. 3:15-16
15. Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej.
16. Lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali.
(BW)
 
     
Wiesław S. 
Zasłużony
Wiesław S.

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 21 razy
Wiek: 62
Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 1316
Skąd: Dolny Sląsk
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 36/104
 34%
Wysłany: 2013-07-22, 09:11   

ametyst napisał/a:
Axanna napisał/a:
ametyst, to wiec myslimy podobnie :)

Wieslaw, ja sie nie niecierpliwilam, tylko chcialam lepiej zrozumiec czlowieka, bo ogolnie po tym co pisze mam dobre wrazenie. Dziwie sie Twojemu zniecierpliwoeniu, bo wyglada, ze jestes jakby z gory uprzedzony i nie bardzo wiadomo czemu, bo przeciez ametyst dopiero przyszedl i nie zadzieral z nikim, hmm...
Widzę że na tym forum są nie tylko miłośnicy Pisma ale i miłośnicy czegoś innego i Pismo może ich drażnić. My musimy mieć cierpliwość by takim wydać świadectwo prawdy z Pisma, może kiedyś to Pismo i zawarte tam nauki przyjmą.
1 Piotr. 3:15-16
15. Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej.
16. Lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali.
(BW)


Posłuchaj uważnie... To nie Pismo Święte drażni, tylko osoby, które myslą ze mozna je interpretować na swój sposób. Tym czasem nic takiego z Biblii nie wynika, wręcz przeciwnie. Warto sobie zatem zadać trud, aby dowiedziec się, czegoś na temat kanału, łączności między Bogiem a ludźmi. Mianowicie, kim i w jaki sposób, Bóg posługiwał sie przez szereg stuleci a nawet całe tysiąclecia, do porozumiewania sie z innymi ludźmi, oraz tego, jak to robi obecnie. Drażni mnie osobiście fakt, że rodzą sie samozwańcy, którym wydaje się, że posiedli wiedzę, która mogĄ sie popisywac na forum. Ponieważ i tutaj takich nawiedzopnych nie brakuje, więc każdy kolejny taki osobnik, wprowadza jedynie tematy destrukcyjne, nic nie wnoszą tylko burza poruszane myśli. Lepiej zadawać pytania, niż pisać głupoty... To tyle ode mnie
_________________

 
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-07-22, 09:41   

nie trzeba uwazac innych za polglowkow, ktorzy maja jeno "zadawac pytania". To jest forum wielowyznaniowe, Wieslawie, pisz z uwzglednieniem tego faktu, prosze Cie bardzo.

Odnosnie "kanalu" to osobiscie uwazam ze Bog sie posluguje Natchnionym Slowem i przez niego przemawia do ludzi, zarowno "wtedy" jak i teraz :)
 
     
ametyst 

Pomógł: 42 razy
Wiek: 73
Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 442
Skąd: Nowe Jeruzalem
Poziom: 19
HP: 7/798
 1%
MP: 381/381
 100%
EXP: 25/49
 51%
Wysłany: 2013-07-22, 09:57   

Wiesław S. napisał/a:
ametyst napisał/a:
Widzę że na tym forum są nie tylko miłośnicy Pisma ale i miłośnicy czegoś innego i Pismo może ich drażnić. My musimy mieć cierpliwość by takim wydać świadectwo prawdy z Pisma, może kiedyś to Pismo i zawarte tam nauki przyjmą.
1 Piotr. 3:15-16

Warto sobie zatem zadać trud, aby dowiedziec się, czegoś na temat kanału, łączności między Bogiem a ludźmi. Mianowicie, kim i w jaki sposób, Bóg posługiwał sie przez szereg stuleci a nawet całe tysiąclecia, do porozumiewania sie z innymi ludźmi, oraz tego, jak to robi obecnie. Drażni mnie osobiście fakt, że rodzą sie samozwańcy, którym wydaje się, że posiedli wiedzę, która mogĄ sie popisywac na forum. Ponieważ i tutaj takich nawiedzopnych nie brakuje, więc każdy kolejny taki osobnik, wprowadza jedynie tematy destrukcyjne, nic nie wnoszą tylko burza poruszane myśli.

Myślę że rozmowy na tematy prawdziwości Biblii nie są destrukcyjne i skoro ktoś taki temat zapodał to warto o tym dyskutować a nie zabraniać. Każdy temat biblijny będzie cię drażnił bo w taki sposób ujawnia się duch jaki przebywa w człowieku. Podobnie było za czasów Jezusa, też tematy biblijne drażniły jego przeciwników.
Mat. 8:29-33
29. I poczęli krzyczeć tymi słowy: Cóż my mamy z tobą, Synu Boży? Przyszedłeś tu przed czasem dręczyć nas?
30. A opodal od nich była wielka trzoda pasących się świń.
31. Tedy go demony prosiły, mówiąc: Jeśli nas wypędzasz, to poślij nas w tę trzodę świń.
32. I rzekł im: Idźcie! A one wyszedłszy, weszły w świnie. I oto cała trzoda ruszyła pędem po urwisku do morza i zginęła w wodach.
33. A pasterze uciekli i poszedłszy do miasta, opowiedzieli wszystko, także i to, co się stało z opętanymi.
(BW)

No cóż mogę na to poradzić, jedynie prosić Boga w modlitwie by ten duch cię opuścił. W Wielkim Babilonie już tak jest że są szkoły faryzejskie, tzw. teokratyczne, które szkolą ludzi by działali w tym duchu sprzeciwu przeciwko prawdzie Bożej bo oni uważają że tylko oni mogą głosić swoje nauki które sobie nazwali swoimi prawdami.
Natomiast człowiek Boży który chodzi z Bogiem tak jak Noe nie potrzebuje takich szkół teokratycznych by się nauczyć ludzkich nauk.
Paweł porzucił te nauki faryzejskie i uwierzył w to co Jezus mu przekazał i apostołowie. Jest to dobry przykład dla nas.1 Kor. 4:16
16. Proszę was tedy, bądźcie naśladowcami moimi.
(BW)

Moja rada jest taka, nie trzeba się denerwować i gwałtownie reagować na sprawy nauk Bożych tu poruszanych bo przez takie rozmowy dochodzimy do prawdy Bożej. Jeżeli ktoś coś mówi to trzeba to zbadać i sprawdzać czy jest zgodne z Pismem.
Aby coś udowodnić trzeba podać stosowny werset z Pisma a nie tylko mówić że ktoś jest nawiedzony i stosować obelgi pod adresem takiego który o Bogu mówi i uzasadnia to Pismem.
Nie warto naśladować przeciwników Jezusa z pierwszego wieku którzy nie mogli ścierpieć że mają swoją prawdziwą religię a Jezus zakłóca im spokój i namawiali innych by jego nie słuchali, bali się prawdy którą głosił Jezus.
Jan. 10:20
20. I wielu z nich mówiło: Demona ma i szaleje. Dlaczego go słuchacie?
(BW)

 
     
ametyst 

Pomógł: 42 razy
Wiek: 73
Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 442
Skąd: Nowe Jeruzalem
Poziom: 19
HP: 7/798
 1%
MP: 381/381
 100%
EXP: 25/49
 51%
Wysłany: 2013-07-22, 10:03   

Axanna napisał/a:
nie trzeba uwazac innych za polglowkow, ktorzy maja jeno "zadawac pytania". To jest forum wielowyznaniowe, Wieslawie, pisz z uwzglednieniem tego faktu, prosze Cie bardzo.

Odnosnie "kanalu" to osobiscie uwazam ze Bog sie posluguje Natchnionym Slowem i przez niego przemawia do ludzi, zarowno "wtedy" jak i teraz :)
Kanalizacja jest dobra tylko na odprowadzanie ścieków a nie na szukanie w kanałach prawdy. Słowo Boże jest prawdą i dobrze piszesz że tylko tam jest prawda.
Jan. 17:17
17. Poświęć ich w prawdzie twojej; słowo twoje jest prawdą.
(BW)Izaj. 34:16
16. Badajcie Pismo Pana i czytajcie: Żadnej z tych rzeczy nie brak, żadna z nich nie pozostanie bez drugiej, gdyż usta Pana to nakazły i jego Duch je zgromadził.
(BW)


A więc badajmy Pismo Pana i nie szukajmy prawdy w kanalizacji.
 
     
Axanna
VIP

Pomógł: 115 razy
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2861
Poziom: 42
HP: 345/5755
 6%
MP: 2747/2747
 100%
EXP: 55/186
 29%
Wysłany: 2013-07-22, 10:14   

nie rozsmieszaj, ametyst :-D

p.s. Przestanmy sie draznic wzajemnie i powrocmy do rzeczowej dyskusji.
 
     
Wiesław S. 
Zasłużony
Wiesław S.

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 21 razy
Wiek: 62
Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 1316
Skąd: Dolny Sląsk
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 36/104
 34%
Wysłany: 2013-07-22, 14:52   

Axanna napisał/a:
nie trzeba uwazac innych za polglowkow, ktorzy maja jeno "zadawac pytania". To jest forum wielowyznaniowe, Wieslawie, pisz z uwzglednieniem tego faktu, prosze Cie bardzo.

Odnosnie "kanalu" to osobiscie uwazam ze Bog sie posluguje Natchnionym Slowem i przez niego przemawia do ludzi, zarowno "wtedy" jak i teraz :)
No, dzięki Axanno.. Jako poszukiwacz Prawdy, podałaś ciekawe współrzędne... Kanalizacja tak? Tylko zauważ, ze za czasów Jezusa też były proroctwa spisane na zwojach. Czy to znaczy, że Bóg nie posługiwał sie ludźmi, a konkretnie określoną grupą osób? A może każdy indywidualnie ma badać Pisma, i służyć Bogu bezwzględu na to jak kto rozumie? Czy ty Axanno, poszukujesz Prawdę, czy juz wszystko wiesz?
_________________

 
 
     
Wiesław S. 
Zasłużony
Wiesław S.

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomógł: 21 razy
Wiek: 62
Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 1316
Skąd: Dolny Sląsk
Poziom: 31
HP: 76/2536
 3%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 36/104
 34%
Wysłany: 2013-07-22, 14:54   

ametyst napisał/a:
Axanna napisał/a:
nie trzeba uwazac innych za polglowkow, ktorzy maja jeno "zadawac pytania". To jest forum wielowyznaniowe, Wieslawie, pisz z uwzglednieniem tego faktu, prosze Cie bardzo.

Odnosnie "kanalu" to osobiscie uwazam ze Bog sie posluguje Natchnionym Slowem i przez niego przemawia do ludzi, zarowno "wtedy" jak i teraz :)
Kanalizacja jest dobra tylko na odprowadzanie ścieków a nie na szukanie w kanałach prawdy. Słowo Boże jest prawdą i dobrze piszesz że tylko tam jest prawda.
Jan. 17:17
17. Poświęć ich w prawdzie twojej; słowo twoje jest prawdą.
(BW)Izaj. 34:16
16. Badajcie Pismo Pana i czytajcie: Żadnej z tych rzeczy nie brak, żadna z nich nie pozostanie bez drugiej, gdyż usta Pana to nakazły i jego Duch je zgromadził.
(BW)


A więc badajmy Pismo Pana i nie szukajmy prawdy w kanalizacji.

Badajmy Pismo? Jakie znasz metody?
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
BannerFans.com
BannerFans.com
BannerFans.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13